Categories
Sekso patarimai

Moteriškas orgazmas: vadovas vyrams

Orgazmo patyrimo problema – tik moteriška, gamta vyrams suteikė karališką dovaną: didžiojo malonumo nepatiria tik vienas iš dviejų tūkstančių vyrų. Kaip bebūtų, moterys nenori taikytis su tokia padėtimi ir sekdamos paskutinius medicininius ir psichologinius tyrimus, siekia pilnaverčio orgazmo.

Dar senovės daktarai stengėsi išgydyti anorgazmiją. Be to, medikai tuomet manė, kad ši moteriška negalia yra priežastis kitų, dar pavojingesnių organizmui ligų: choleros, tymų, raupų ir kt.

Mūsų laikais gydytojai iš įvairių šalių skiria nemažai dėmesio moteriško orgazmo problemai. Puikių rezultatų yra pasiekusi Elena Kaplan, JAV psichoterapeutė.

Ji paruošė metodą, kurį sudaro treniruočių, psichoanalizės, įtaigos ir terapinės pagalbos elementai. Gydytojos Kaplan klinikoje gydėsi ir gydosi daugiau nei tūkstantis moterų, o sėkmės procentas yra neįtikinamai aukštas. Iš šimto kreipusiųjų į kliniką pacienčių, 90 per 6-7 seansus pradėdavo jausti orgazmą.

Beje, laimingosios gyd. Kaplan pacientės netrukus pagerino savo materialinę ir socialinę padėtį. 80 proc. vienišų damų susitvarkė savo asmeninį gyvenimą ir susirado pastovų partnerį. Gyd. Elena teigia, kad moteris fiksuoja savo emocijas su pastoviu partneriu, priprasdama prie jo. Atsiradęs artumas, harmonija santykiuose, abipusis pasitikėjimas stimuliuoja moterišką orgazmą.

Štai keletas patarimų, kuriuos būtina žinoti vyrams, norintiems palengvinti partnerės kelią link dieviško pasitenkinimo:

1. Kiekviena moteris ieško savų kelių į pasitenkinimą. Vienoms tai klitorio, kitoms – vaginalinė stimuliacija, trečioms – kitų erogeninių zonų jautrumas, ketvirtoms – visų išvardintų glamonių kompleksas. Nereikėtų vengti ir mechaninių dirgiklių norint pasiekti šviesųjį tikslą. Platus spektras vibratorių, dirbtinių lytinių organų, įvairiausių seksualinių žaislų leidžia pasiekti moterims palaimos viršūnę.

2. Švelnus ir taktiškas partneris privalo tapti ištikimas sąjungininkas ir pagalbininkas moteriai siekiant iškrovos.Smulkmenos taip pat yra svarbios: ir aplinka, kurioje jūs mylitės, ir apšvietimas, ir muzikinis fonas, ir gera partnerių fizinė forma (jie turi būti pasiruošę maratonui vejantis orgazmą), ir abipusis pasitikėjimas, švelnumas, dvasinė šiluma.

3. Partneris turi aiškintis, kas labiausiai užveda moterį, ir preliudijoje panaudoti visą savo išmonę, norėdamas maksimaliai paruošti moterį artumo aktui, o įėjęs į ją, klausantis partnerės poreikių, stimuliuoti malonias jai zonas.

4. Reikia aiškiai suprasti, kad visi orgazmai yra skirtingi.Juos galima sulyginti su alkoholio poveikiu organizmui. Viena dama lėtai ragauja gėrimą, mėgaujasi juo, o kitai patinka išmaukti viską iš karto. Orgazmas gali būti panašus į ryškų sprogimą su ašaromis, traukuliais, stenėjimais ir šūksniais, o gali priminti ilgai besitęsiantį švytėjimą. Maždaug 10 proc. orgazmą jaučiančių moterų gali pajusti daugkartinį orgazmą (toks dar vadinamas „multikais“). Šis moterų tipas tiktų ištvermingiems vyrams.

5. Dažnai puritoniškas auklėjimas, dorumo taisyklės, įgimtas drovumas tampa pagrindiniu stabdžiu, kuris neleidžia moteriai patirti aukščiausios viršūnės. Vyro užduotis – neutralizuoti bet kokius kvailus apribojimus. Čia pateisinami įvairūs metodai: alkoholis (žinoma, saikingas), muzika (jaudinanti ir seksualumą žadinanti), žodžiai (vedantys iki euforijos), kvapai (pavyzdžiui, indiški smilkalai arba kraują kaitinantys aliejai).

Reikia suprasti, kad seksualinis aktas – tai ne tik mechaninių veiksmų ir kūno judesių rinkinys, bet tam tikras jūsų santykių etapas, kuris pradeda naują abipusio supratimo, pagarbos, pasitikėjimo ir meilės atskaitą.

Tikras vyras priima moterišką orgazmą kaip puikų apdovanojimą ir privalo žinoti, kad norint pasiekti šio saldaus vaisiaus reikia daryti įtaką antrosios pusės tiek psichinei, tiek ir fizinei sveikatai.

Orgazmą patiriančios moterys dažniau šypsosi, mažiau isterikuoja, rečiau naudojasi raminamaisiais ir migdomaisiaisvaistais. Jos labiau pasitiki savimi, yra išmintingesnės, greičiau siekia karjeros ir nelinkusios keisti savo partnerio ar būti neištikimos.

Kaip rodo tyrimai, jų galimybės ištekėti yra 30 proc. didesnės, nei tų, kurios nepasiekia malonumo viršūnės.

Brangieji, padėkite savo moterims tapti laimingomis!

Categories
Sekso patarimai

Moterų orgazmo paslaptys

Dažniausia klaida, kai kalbama apie moterų orgazmą, yra tai, kad per daug dėmesio skiriama vien tik judesių technikai, pamirštant apie tinkamą nusiteikimą/požiūrį bei strategijas kulminacijai pasiekti.

Jūsų abiejų požiūris ir nusiteikimas gali padidinti arba sumažinti galimybes partnerei pasiekti orgazmą. Koks yra tas „tinkamas“ ir „netinkamas“ požiūris?

Netinkamas požiūris

Dauguma vyrų pradeda mylėtis tik su viena mintimi galvoje: „suteikti partnerei orgazmą“. Nors skamba prieštaringai, tačiau toks nusiteikimas nieko gero nežada… Kai tik įeinate į kambarį su vieninteliu tokiu tikslu, jūs „pasėjate“ lūkesčius abiejų galvose. Tokiu atveju jausite spaudimą, kad TAI turi būtinai įvykti. Sekso metu tai neabejotinai pridės neigiamo streso ir nerimo, dėl kurio bus vis sunkiau ir sunkiau partnerei pasiekti orgazmą. Galiausiai abu liksite nusivylę ir, jeigu tai pasikartos keletą kartų, yra tikimybė, jog partnerė šį nerimą jaus kiekvieno užsiėmimo metu.

Tinkamas požiūris

Štai ir paradoksas…

Jeigu norite, kad partnerė pasiektų kulminaciją, – mažiau galvokite apie orgazmą, o vietoje to daugiau dėmesio skirkite proceso malonumui.

Svarbiausia susitelkti į tai, kad partnerei būtų malonu ir patogu…tuomet orgazmas įvyks netikėtai.

Jeigu jau susidorojote su netinkamu požiūriu ir jo sukeltomis emocijomis, tuomet yra dar keletas dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti.

Bendravimas. Kadangi kiekviena moteris yra unikali – ta pati judesių technika visoms netiks. Norėdami sužinoti, kas jūsų partnerei patinka labiausiai, sekso metu turėtumėte pradėti bendrauti. Tai galite padaryti dviem būdais: tiesiog paklausti jos apie tai, kurie judesiai jai maloniausi, arba, jeigu partnerė drovisi kalbėti, – daryti tai neverbaliniu bendravimo metodu, pavyzdžiui suspaudžiant ranką, kai judesiai yra malonūs ir panašiai…

Judesiai. Vyrai labai dažnai pradeda per anksti judėti per greitai. Jiems tai veikia puikiai: užtenka sujaudinti, stimuliuoti ir baigta. Tačiau moteris tam dar gali būti nepasiruošusi. Joms viskas turi vykti palaipsniui. Stebėkite partnerę ir laukite ženklo, kada ji nori didinti tempą!

Nebūkite nuspėjamas. Nepulkite iš karto partnerei liesti intymiausios vietos, kitaip sakant – eikite tiesiai per aplinkui! Šiek tiek erzinant partnerę, jūs tarsi padedate kauptis jos seksualinei įtampai, kuri orgazmo metu būna išlaisvinama. Pavyzdžiui, kol dar tik keliaujate link intymiausios vietelės, jūs tai galite padaryti liesdami partnerės vidines šlaunų dalis, klubus, pilvuką ar užpakaliuką.

Verta paminėti tai, kad kol jūs erzinsite partnerę ir kursite seksualinę įtampą, jūsų susijaudinimas taip pat didės, todėl tai bus išbandymas jums nenukrypti nuo tikslo ir daryti viską reikiamu tempu.

Relaksacija. Partnerė, kad galėtų patirti orgazmą, turi būti patogiai įsitaisiusi ir atsipalaidavusi. Jeigu ji mintyse galvoja apie savo problemas darbe ar labai jaudinasi dėl savo kūno išvaizdos ir panašiai, tuomet partnerio pareiga yra padėti jai pamiršti viską aplinkui ir visiškai atsipalaiduoti. Vienintelė įtampa, kurią ji turi jausti – seksualinė!

Ir tik po to, kai suteiksite daug malonių pojūčių partnerei, galite tikėtis to paties atgal. Netikite? Palyginkite feliacijos kokybę prieš partnerei patiriant orgazmą ir po jo… Liksite nustebinti!

Tinkamiausios sekso pozos

Nors, kaip jau minėjome, nėra vienos technikos, kuri tiktų sujaudinti visas moteris, vis dėlto yra keletas pozų, kurios tinkamiausios, kad jūsų partnerė patirtų orgazmą.

Pozos, kai partneris viršuje: Kėdė, Atvirkščias žokėjas, Misionierius, Pergalė ir panašios. Jose reikėtų stengtis, kad jūsų ir jūsų partnerės gaktos sritys liestųsi, o judesiai labiau primintų šlifavimą/gludinimą (ne vien tik įkišt-ištraukt). Taip suteiksite daugiau stimuliacijos varputei (klitoriui).

Pozos, kai partnerė viršuje: Atvirkščias misionierius, Didieji Grįžulo Ratai, Kauboja, Pjūklas,Pašėlęs rodeo ir panašios. Viskas tas pats, kaip ir tose, kur partneris viršuje, tik šiose partnerė galės kontroliuoti greitį bei ritmą. Ne gana to, pasirinkus tinkamus kampus bus stimuliuojamas G-taškas.

Pozos iš galo: Varlės šuolis, Buldogas, Šuniuku, Šuniuku stovint, Finišo linija ir panašios.  Šiose pozose skverbimosi metu partnerė gali ranka stimuliuoti sau varputę (klitorių). Tokia stimuliacija pagreitina orgazmo prasiveržimą.

Visospozos.lt

Categories
Moterys ir seksualumas Sekso patarimai

Moterų ejakuliacija

Ne vienas iš jūsų turbūt esate girdėję istorijų apie moterų ejakuliacija, tačiau tik nedaugeliui teko tai patirti. Paprašant apibūdinti, dažnai atsakymai būna panašūs: „Tai čiurkšlė šviesaus bei skaidraus skysčio“. Nepaisant šių detalių, visa kita būna labai paviršutiniška ir netikslu.

Pradėkime nuo to, kad yra pagrindiniai 4 ejakuliacijos elementai: gliukozė, prostatinės rūgšties fosfatas (tam tikras fermentas), šlapalas bei kreatininas. Paskutiniai du komponentai dažniausiai aptinkami šlapime, tačiau moters ejakuliacijos metu jų yra daug mažesnė koncentracija. Vienų tyrimų išvadose teigiama, kad ejakuliacijos metu daugiau išsiskiria šlapimo, kitų –, kad prostatos skysčio. Nepaisant to, kol nėra vienos nuomonės, galima teigti, kad yra abiejų komponentų. Moteris ejakuliuoti gali nuo kelių lašų iki ne mažos čiurkšlės.

Iš kur atsiranda ejakuliacija pas moteris? Yra keletas teorijų, tačiau visose iš jų būna minima g-taško stimuliacija. Tam tikrą laiką stimuliuojant g-tašką, purus audinys šioje vietoje prisipildo skysčio. Moterys, kurios gali ejakuliuoti dažnai sutrinka, galvodamos, kad tai šlapimas. Mokslininkams dar nepavyko išsiaiškinti tikslaus ejakuliacijos šaltinio, tačiau jau žinoma, kad tai atsiranda iš šlaplės ir Skene liaukų (moters prostatos).

Turbūt norėtumėte sužinoti, kaip suteikti partnerei ejakuliaciją? Visiems patinka tyrinėti tai, kas dar nežinoma, todėl nieko neatsitiks pabandžius. Tam tinkamiausia vieta būtų šilta vonia arba dušas. Tačiau nereikėtų į tai dėti daug vilčių ir nenusiminti, jei nepavyks, kadangi ejakuliuoti gali nedaugelis moterų.

Už straipsnį “AlfaVyras.lt” dėkoja VisosPozos.lt

Categories
Sekso patarimai

Kokio sekso iš tiesų nori moterys?

Ką turėtumėte žinoti:

– Pabandykite suvokti, kad glamonės, sekso įžanga – tai visos 24 valandos, viskas, kas vyksta miegamajame ir už jo ribų.

– Pasitikėkite savo sugebėjimais.

– Seksas – ne tik įsiskverbimas į vaginą, tai erogeninių, jautrių taškų stimuliacija.

Garsus sekso terapeutas Ian Kerner, išleidęs ne vieną knygą apie kūniškus malonumus, dalinasi savo patirtimi ir kviečia susipažinti su 10 „geriausių praktikų“, padėsiančių tapti nepakartojamais meilužiais.

1. „Rankena“, o ne „jungiklis“!

Kalbant apie vyrų ir moterų seksualumą, geriausiai tinka toks palyginimas: vyrai – tarsi jungikliai, t.y. tereikia „įjungti“ ir jie jau pasiruošę. Tuo tarpu dailiosios lyties atstovės seksualumas veikia sukamos rankenos principu: jis kinta, vienos sueities metu moteris gali kelis kartus susijaudinti, atsipalaiduoti ir vėl įsitempti.

Daktaras Emily Nagoski knygoje apie moters orgazmą („Good in Bed Guide to Female Orgasms“) pataria apie glamones ir sekso preliudiją galvoti kaip apie 24 valandų patirtį, vykstančią ne tik miegamajame, bet ir už jo ribų. Svarbiausia sekse – turinys, nuolatinės pastangos. Nors vyrui nuolatinis moters jaudinimas ir stimuliavimas reikalauja daugiau pastangų, patikėkite – verta! Nenustojantis „dirbti“ jos sekso varikliukas dovanos nepakartojamų pojūčių abiem!

2. Įsitikinkite, kad ji visiškai atsipalaidavusi ir jaučiasi patogiai.

Olandijos mokslininkai teigia išsiaiškinę, jog raktas į nepakartojamą moters orgazmą yra gilus atsipalaidavimas ir nerimo nebuvimas. Skenuojant smegenis paaiškėjo, jog jų dalis, atsakinga už baimę, rūpestį ir emocijas susijaudinus tapdavo vis mažiau aktyvi. „Tai reiškia tarsi deaktyvaciją, leidžiančią suprasti, kad orgazmui atsipalaidavimas iš esmės būtinas“,- teigia Daktaras Gert Holstege. Beje, tiriant vyrus tokios tendencijos nebuvo labai ryškios.

3. Skirkite laiko išsiaiškinti, kas „veikia“.

Kiekviena moteris – skirtinga. Beje, svarbu žinoti, jog dažniausiai pirmuosius keletą kartų su nauju partneriu dailiosios lyties atstovės net nejaučia orgazmo. Kaip bebūtų, svarbiausia, kad ji jaustųsi patogiai, o vyras pasistengtų išsiaiškinti, kas partnerę jaudina. Kai kurioms patinka šlapi, gilūs bučiniai, tuo tarpu kitoms seilės toli gražu neatrodo seksualu. Kai kurios moterys dievina ilgą krūtų stimuliaciją, kitos to negali pakęsti. Vienoms patinka būti „kaubojėmis“, kitoms arčiausiai širdies – „Misionieriaus“ poza. Kai kurioms jautriausia – klitorio stimuliacija, kitos jos pageidauja nedaug. Yra dar daugybė dalykų, kuriuos turėtumėte išsiaiškinti! Tik nuolatinės pastangos ir žinojimas galės padovanoti tirpdantį malonumą!

4. Jeigu jau žinote, kas „veikia“, nepamirškite fantazijos!

Sveikos fantazijos, vaizduotė – vienas nuostabaus seksualinio gyvenimo raktų, net jei partneris ne visada nori prisiimti iniciatyvą. Dauguma žmonių tvirtina, jog didžiausią seksualinį pasitenkinimą patiria jausdamiesi visiškai patogiai, kai yra atsipalaidavę. Su tuo patogumo jausmu siejama ir laisvė – laisvė eksperimentuoti, tyrinėti, atrasti, įgyvendinti fantazijas.

Įvairumas sekse būtinas, net maloniausias prisilietimas kartojant jį nuolat ir nieko nekeičiant gali nebejaudinti. Išsiaiškinę jautriausias kūno vietas, drąsiai eksperimentuokite, tik nuolat „grįžkite“ prie jų stimuliavimo.

5. Naudokitės savo seksualinėmis stiprybėmis.

Tikrai ne daug vyrų mylisi kaip porno aktoriai, o to visai ir nereikia. Kiekvienas mes turime savo seksualines stiprybes ir silpnybes. Pavyzdžiui, jei turite problemų su pirmalaike ejakuliacija, kompensuokite tai puikiu oraliniu seksu. Taigi, nesvarbu, kur jūsų bėda – per mažas penis, erekcijos sutrikimai ar kt. – ieškokite išeičių, atraskite savo stiprybes, naujas tinkamas pozas ir t.t. Naudokitės galimybėmis, kompensuokite bet kokius trūkumus.

6. Iš tiesų atraskite klitorį!

Pradėdami kelionę į tikrą moterišką orgazmą, nepamirškite klitorio. Visų pirma, stimuliuokite šiaurinę klitorio galvutės pusę, judėkite link vidinių lytinių lūpų vakarų-rytų kryptimis, tuomet link piečiausios intymios vietelės pusės (apačioje) ir link išangės. Liaukitės apie klitorį galvoti kaip apie mažą taškelį, supraskite, jog tai visas jautrių galūnėlių kompleksas, tikras malonumų kupolas. Šis mažytis organas turi daugiau nei 8000 nervinių galūnėlių – daugiau nei bet kuri kita kūno dalis – ir jungiasi su dar 15 000 nervinių taškų, esančių visoje dubens srityje. „Palietus vieną taškelį, jautrumas pereina ir per kitus. Labai svarbu iš tiesų stimuliuoti moters vaginą, o ne tik įsiskverbti“,- sako Natalie Angier.

7. Liežuvis – galingesnis už kardą!

Kalbant apie moters pasitenkinimą, kunilingas turėtų būti kiekvienai suprantama ir maloni meilės kalba! Labai svarbu teisingai atrasti šį meną – tuomet kuo toliau, tuo daugiau malonumo suteiksite! Atminkite, liežuvis moteriai gali dovanoti daugiau malonumo net nei didelis penis! Porno aktorius, didelio penio savininkas Ron Jeremy patvirtina „Liežuvio pagalba patenkinau iš tiesų daugiau dailiosios lyties atstovių nei peniu“.

8. Parodykite seksualinį mandagumą, tokį kaip „Pirmiausia malonumą patiria ji“.

Priešingai nei vyrai, moterys nepasiekia taško, po kurio net nestimuliuojant ateina orgazmas. Būkite atidūs partnerės malonumui, ypač – paskutinėmis akimirkomis, tuomet stimuliacija ypač svarbi. Atpažinkite jos orgazmo ženklus, labiausiai matomi yra šie:

 • Padidėjęs kvėpavimo tempas
 • Padidėjusi kūno temperatūra, širdies plakimas
 • Kūno raumenų įsitempimas
 • Pilvo raumenų suspaudimas
 • Tvinkčiojimas intymioje vietelėje bei apskritai „neramus“ dubuo

Pastebėję šiuos ženklus būkite ypač atidūs glamonėms ir stimuliavimui!

9. Turėkite vibratorių!

Įsitikinimas, kad vibratorius skirtas tik vienišiems moterų meilės žaidimams – klaidingas. Vibratoriaus naudojimas sekso metu dar nereiškia, jog be to negalite partnerės patenkinti! Žaisliukas tiesiog suteikia naujų neįprastų pojūčių, paįvairina seksualinį gyvenimą ir gali pamaloninti net jus abu.

Vibratoriaus virpesiai – kur kas intensyvesni nei penio, liežuvio ar rankos. Šių žaisliukų dėka paprasčiau pasiekti G-tašką, galima net sukelti moteriai ejakuliaciją! Taip pat, tai puiki išeitis turintiems ankstyvos ejakuliacijos problemą: penį kartkartėmis pakeisdami vibratoriumi galėsite nesijaudinti, kad moteris liks nepasitenkinusi!

10. Nepamirškite apsikabinti!

Garsaus seksologo Theodore van de Velde teigimu, akimirkos po orgazmo iš tiesų atskleidžia, ar vyras erotiškai civilizuotas, ar ne. Būtinai apsikabinkite partnerę!

Categories
Sekso patarimai

Galvoji, kad ji patyrė orgazmą? Neapsirik!

Ką turi žinoti:

 • Dažniausiai apsimeta tos, kurios garsiausiai rėkia ir daugiausiai „mušasi“.
 • Kvėpavimo tempas, kūno temperatūra ir raumenų įsitempimai – ši darna rodo moters orgazmą.
 • Dailiosios lyties atstovės „suklastoja“ orgazmą dėl streso, kūno kompleksų, nepasitikėjimo suteikiamu malonumu.

Vyrai, vaikinai… Manote, kad jūsų mergina ar žmona niekada neimituoja orgazmo? Tikite, jog tai nutinka tik kitų žmonių miegamuosiuose? Pagalvokite dar kartą. Seksualinio elgesio apklausos duomenimis, 85 procentai vyrų teigia, jog jų partnerė visada jaučia orgazmą, tuo tarpu tik 64 procentai moterų – jog yra bent kartą jį pajutusios… Išvada viena: daugybė moterų bent kartais apsimeta, jog jaučia orgazmą!

Kodėl moterys „klastoja“ orgazmą

Žinoma, yra daugybė būdų padovanoti moterims orgazmą. Tačiau realybėje, skubančiame pasaulyje, skersai kelio dažnai stoja stresas, depresija, susirūpinimas, nepasitenkinimas savo kūnu, rūpestis dėl seksualinių gabumų, gebėjimo patenkinti partnerį, taip pat blogą įtaką daro skubėjimas (ypač, kai vyras dažniausiai baigia anksčiau) , moterims orgazmas ateina per vidutiniškai 10-30 minučių stimuliacijos. Dėl viso to moterys kartais apsimeta jaučiančios orgazmą.

Atskirkite tikrovę

Geriausias būdas atpažinti, kada moteris klastoja orgazmą – žinoti, kaip atskirti tikrą pasitenkinimą. Susijaudinimo ženklai tampa akivaizdžiai matomi procese, iš partnerės seksualinio atsako, ypač – prieš lytinį aktą.

Taigi, kokie tie ženklai? Kaip galite atskirti, kai artėja didysis O? Šie klausimai vyrus kankina jau daugybę metų, tad vienas seksologas knygoje apie meilę ir seksą daosizme, siūlo remtis daosizmo meistro Wu Hsien pateiktais „indikatoriais, kad moteris – susijaudinusi“:

„Jos rankos – karštos, pilvas – šiltas,  tuo pačiu kalba tampa beveik nebesuprantama. Jos ekspresyvus žvilgsnis – žiūri, tarsi apkerėta, kūnas tampa lengvas ir minkštas, galūnės – kiek nusvirę. Pabučiavę pajausite, jog išdžiuvusi burna – po liežuviu beveik nelikę seilių.“

Na, gerai, šiandieninis vyras gali ir nepastebėti kai kurių faktorių, pavyzdžiui, kad seilės po liežuviu – išdžiuvę… tačiau viską galima apibrėžti dar paprasčiau:

 • Padidėjęs kvėpavimo tempas
 • Padidėjusi kūno temperatūra, širdies plakimas
 • Kūno raumenų įsitempimas
 • Pilvo raumenų suspaudimas
 • Tvinkčiojimas intymioje vietelėje bei apskritai „neramus“ dubuo

Seksualinę įtampą moteris „išleidžia“ orgazmo metu, kuomet jos vagina ir gimda susitraukinėja, vidutiniškai 10 – 15 kartų, kiekvienas įsitempimas trunka 8/10 tūkstantųjų sekundės. Beje, analinio sekso metu būna tik 2-5 susitraukimai. Būtent dėl tokių susitraukimų į orgazmą  reaguoja visas moters kūnas: nejučia kartu įtempiami bei atpalaiduojami ir kiti raumenys: kaklas, kojos, rankos, veidas. Net kojos pirštai palinksta pirmyn ar atgal!

Atpažinkite, kai ji apsimetinėja

Daugelis moterų yra neblogai išmokę imituoti orgazmą, virpesius intymioje vietelėje, kitus ženklus… Tačiau, ko gero, negali suvaidinti 8-10 vaginos ir gimdos susitraukimų per mažiau nei 20 sekundžių, ypač nepamirštant, jog tuo metu juda ir dauguma kitų kūno raumenų.

Kaip bebūtų, iš tiesų moterys žino, kaip nukreipti vyro dėmesį į kitus dalykus, o ne į tokius specifinius ženklus. Pornografija – pilna įkvėpimo… pavyzdžiui, dailiosios lyties atstovė užlipa ant viršaus, garsiai rėkia, ekspresyviai juda… Vyrai būna sužavėti vaizdo ir pamiršta kitus ženklus. Tad žinokite, jog dažniausiai apsimetinėja tos, kurios garsiausiai rėkia.

Svarbiausia – nepamirškite, jog orgazmas atsiranda ne iš niekur. Nesusikoncentruokite į ženklus tiek, kad bestebėdami užmiršite moterį pamaloninti… Būkite atidūs vienas kitam ir stenkitės dėl kokybiškesnio sekso!

O jeigu tu esi vienas iš tų vyrų, kuriam tikrai rūpi suteikti moteriai pasitenkinimą ir malonumą, skaityk „kaip patenkinti moterį„, kad jai nereiktu vaidinti orgazmų ir eiti pas kitus vyrus.

Categories
Sekso patarimai

Vyrų klaidos sekso metu (I)

Kai kurios vyrų pastangos lovoje moterims kelia veikiau atgrasumą, nei malonumą. Kur dažniausiai stipriosios lyties atstovai suklysta?

Bučinių vengimas. Jeigu vyras vengs moters lūpų bei nesistengs paklajoti po šios erogenines zonas, tai privers ją jaustis daiktu, kuriam mokama už valandas. Aistringas bučinys prieš seksą yra kone svarbiausia preliudijos dalis.

Jos krūtų spaudimas. Kai kurie vyrai su jomis elgiasi kaip namų šeimininkės, siekiančios išsiaiškinti, ar melionai yra pakankamai sunokę. Tai viena didžiausių klaidų, nes su šiais moters pasididžiavimais reikia elgtis itin švelniai, o ne apėmus nevaldomai aistrai juos gniaužyti kaip papuola.

Spenelių kandžiojimas. Kartais vyrai juos dantimis paima taip, it ketindami atskirti nuo viso kūno. Ši vieta yra viena jautriausių, todėl ir elgtis su ja reikia atsargiai: švelniai laižyti, čiulpti. Žinoma, šelmiškai sugriebti dantimis juos galima, tačiau viskas neturėtų panašėti į šuns žaidimą su kaulais.

Sugriebus pirštais spenelius, juos sukioti. Tai – viena didžiausių klaidų. Komentarai čia nebeegzistuoja, tiesiog reikia imt ir nustot taip elgusis: skausminga ir nė kiek ne malonu.

Kitų kūno vietų ignoravimas. Moteris nėra greitkelis su trimis sustojimais: kairė krūtis, dešinė krūtis ir galiausiai geidulingoji kertelė. Dažniausiai kitos kūno vietos yra ignoruojamos, todėl derėtų pradėti kreipti dėmesį ir į jas.

Mažos dovanėlės palikimas. Prezervatyvo laikymasis ant pasididžiavimo – vyro atsakomybė. Jis šį užsidėjo, jis ir turi pasirūpinti, kad jis netyčia nenusmuktų.

Klitorio atakavimas. Jį stimuliuoti reikia itin švelniai, nes tiesioginis spaudimas yra labai nemalonus ar net skausmingas.

Nerangus moterų nurenginėjimas. Jos nekenčia atrodyti kvailai, todėl ir nurengti negalima jos nuogai, ant galvos palikus tik užstrigusį megztinį. Moters nurengimas turėtų panašėti į elegantišką dovaną, o ne į vaikų žaidimą.

Būti vaginos apsėstam. Nors didžioji dauguma vyrų nesudėtingai randa klitorį, tačiau kai kuriems – jis vis tik neatpažįstamas arba tiesiog ignoruojamas. Nereikia visada koncentruotis tik į pačią vaginą. Prieš tai reikėtų pakankamai dėmesio skirti klitoriui ir tik po to švelniai pirštais įslysti moters vidun.

Per stiprus masažas. Jeigu vyras yra pasiruošęs savo moteriai padovanoti erotinį masažą, turėtų atsiminti, kad ne visada stipriau – vadinasi ir maloniau. Kiekvienas stiprumas ar šiurkštumas, jeigu to trokštama, vis tiek turi proto ribas. Po tokio masažo neturėtų likti mėlynių ar įbrėžimų.

Pirmiausiai nusiimti kelnes. Nes vyras niekada neatrodys gerai, likęs tik su apatiniais ir kojinėmis. Visada prieš nusirengiant visų pirma reikia nusiimti pastarąsias.

Skubėjimas. Kai tik penis galiausiai atsiduria moters vaginoje, vyras neturėtų skubinti paties veiksmo. Net jeigu moteriai ir patinka greitas bei stiprus seksas, iš pradžių viskas vis tiek turėtų prasidėti lėtai, švelniai ir jautriai.

Per stiprus seksas. Jeigu vyro klubo kaulų sąlytis su moters šlaunimis ar pilvu būna per stiprus, tai sukelia skausmą, o šią sekso sesiją dar primena ir po to likusios mėlynės.

Per greitas užbaigimas. Tai – kiekvieno vyro baimė. Tačiau iš tikrųjų nemalonu, jeigu viskas užsibaigia sulig pirmuoju patekimu į karščiausią moters kertelę. Jeigu jau taip atsitinka, vyras tiesiog privalo pasirūpinti, kad ir dama patirtų malonumą.

Per ilgai trunkantis seksas. Kai kurie vyrai, gebantys valandą ar ilgiau be perstojo užsiiminėti seksu neužbaigdami, galvoja kad yra galiūnai. O iš tikrųjų tai didesnio malonumo neteikia. Toks, rodos, niekada nesibaigsiantis seksas, tampa nebeįdomiu, moterys pradeda laukte laukti pabaigos, neskubėdamos apžiūri, kokiais tapetais išklijuotos sienos, kokios rankenos įtaisytos duryse – prarandamas bet koks susidomėjimas intymumu, jaudulys.

Pliaukšėti savo pilvu į moters pilvą. Tai visai ne erotiškas garsas.

Moters neįspėjimas prieš baigiant. Spermos skonį mėgsta ne visos, be to, ne visoms tokia pabaiga apskritai priimtina, todėl užsiiminėjant oraliniu seksu tiesiog būtina informuoti damą apie artėjantį orgazmą.

Siūlyti moteriai mylėtis idiotiškomis pozomis. Kai kurioms joga lovoje yra priimtinas reikalas, tačiau kitų fizinės galimybės to neleidžia, todėl jokio spaudimo čia neturėtų būtų.

Ieškoti moters prostatos. Pasitaiko ir tokių kuriozų. Vyrai amžiams ir paskutinį kartą turėtų atminti, kad moterys prostatos neturi, todėl ir į analinę stimuliaciją reaguoja visiškai kitaip nei pastarieji.

Nesirūpinimas moters orgazmu. Vyras turi pabaigti savo darbą: jam derėtų bandyti įvairiausius metodus, kol suras tinkamiausią.

Moters suspaudimas. Paprastai vyrai sveria daugiau už moteris, todėl reikėtų būti atsargesniems būnant viršuje.

Dėkojimas. Niekada negalima dėkoti moteriai už tai, kad ši su vyrų pasimylėjo.

Sekso metu versti ją ilgą laiką būti viršuje. Paprašyti moters mylėtis tokia poza yra viena, tačiau visą laiką įpareigoti ją būti atsakingai už viską – visai kas kita. Vyras turėtų suteikti jai ir poilsio minutėlių.

Neva atsitiktinis analinis seksas. Tai – tik kvaili pasiteisinimai, jog vyriškas pasididžiavimas netyčiom įslydo į moters analinę angą, ar tai įtakojo alkoholis. Prieš imantis analinio sekso, būtina pasiklausti, ar moteriai tai priimtina.

Parengta pagal Scribd.com

Categories
Sekso patarimai

Svaiginančio orgazmo paslaptys

Orgazmo stiprumą galima padidinti. Kaip?

Į seksualinį gyvenimą visiškai nesudėtingai galima įnešti daugiau kokybės. Tam tereikia prisiminti keletą niuansų:
Atraskite tinkamiausią pozą. Jų yra nesuskaičiuojama gausybė, todėl reikėtų nepagailėti laiko ir negniaužti savo kūrybingumo tam, kad po to būtų galima mėgautis dar nepatirtais malonumais.
Svarbu šnekėtis. Specialistų teigimu, tiek vyrai, tiek moterys nori nurodymų, todėl leiskite savo partneriui žinoti, kas jus jaudina labiausiai.
Jūs negalėsite suteikti nurodymų, jeigu nežinosite, ko iš tikrųjų norite. Dėl šios priežasties svarbu patiems tyrinėti savo kūną, atrasti jautriausius taškus. Geriausias tam būdas – masturbacija.
Rizikuokite. Tyrimai rodo, kad ekstremali veikla, tebūnie tai laipiojimas uolomis ar siaubo filmų žiūrėjimas, veikia dopamino išsiskyrimą smegenyse. Ši medžiaga, atsakinga už nervinių impulsų perdavimą, įtakoja ir orgazmą.
Atidėkite malonumą. Specialistai teigia, kad kuo ilgesnė preliudija, tuo didesnis sprogimas. Priartėkite prie orgazmo, o po to pristabdykite veiksmus. Pakartokite tai keletą kartu ir tik po to pasiekite malonumo viršūnę.
Susikoncentruokite į kvėpavimą. Tantrinis seksas gali skambėti kaip naujųjų laikų prasimanymas, tačiau dėmesio sutelkimas į kvėpavimą iš tikrųjų veikia. Partneriai, kurie kvėpuoja identišku ritmu, patiria kur kas intensyvesnį orgazmą.
Atraskite erotiką. Erotiniai filmai bei knygos gali padidinti susijaudinimą, todėl kuo labiau susijaudinę esate, tuo ir stipresnio orgazmo tikimybė didesnė.
Orgazmą bei jo kokybę įtakoja ir medikamentai, ypatingai tie, kurie skirti depresijai gydyti. Jeigu kyla problemų, dėl to reikėtų pasitarti su savo gydytoju.
Atsipalaiduokite. Lovoje svarbu atsiriboti nuo kasdienio streso, kuris mažina libido. Neatsiribojus, kalba galėtų eiti ne apie stipresnį orgazmą, o apie jo patyrimą apskritai.
Moterys turėtų treniruoti savo tarpvietės raumenis. Nes tik nuo jų stiprumo ir stangrumo priklauso orgazmo kokybė. Jiems stiprinti atliekami vadinamieji Kėgelio pratimai: kartojamas raumens sutraukimas ir atpalaidavimas.
Jeigu esate pasiruošę ilgo sekso sesijai, naudokite pakankamai lubrikanto. Tai ypatingai aktualu moterims, kurių makštis ilgą laiką mylintis išsausėja. Priešingu atveju malonumą pradangins skausmas.

Parengta pagal Living.health.com

Categories
Sekso patarimai

Mažos moterų orgazmo paslaptys

Vyrai, norėdami suteikti savo moteriai didžiausią įmanomą malonumą, dažnai daro daug klaidų. Kaip iš tikrųjų reikėtų elgtis, kad mylimoji patirtų stiprų, šlapią, garsų ir iki pat sielos gelmių sujaudinantį orgazmą?

Didžiausia klaida, kokią vyrai daro lovoje, yra nusiteikimas būtinai suteikti partnerei didžiausią įmanomą malonumą. Jie imasi įvairiausių technikų, ypatingai stengiasi, tačiau dažnai užmiršta pačius paprasčiausius dalykus. Kame slypi moterų orgazmo paslaptys?

 • Nusiteikimas. Kai gulamasi į lovą su vieninteliu tikslu – kad moteris turi patirti orgazmą – tai griauna jo pasiekimo tikimybę. Dažniausiai vyrai stengiasi išbandyti ant savo partnerės visas žinomas technikas, kad tik ši užkoptų į aukščiausią malonumų viršūnę. Tačiau toks išankstinis nusiteikimas būtinai pasiekti tikslą yra labai blogas, užfiksuojantis jį kiekvieno galvoje, sukuriantis spaudimą, kad orgazmas privalo būti patirtas. Moteriai tai sukelia augantį stresą, nerimą, kas tik dar labiau sumažina arba iš viso atima bet kokius seksualinio išsilaisvinimo šansus.
 • Stresas. Kai stresas ir partnerio spaudimas yra per dideli, moteris taip ir lieka nepatenkinta. Tikslo, kad ji būtinai turi patirti orgazmą, pastatymas į pirmąją vietą bei jo nepasiekimas galiausiai suteikia nusivylimą abiem partneriams. Paradoksalu, tačiau, kad būtų išvengta tokios situacijos, prieš gulant į lovą visiškai nereikia galvoti apie orgazmo pasiekimo moteriai būtinybę. Tik taip galima sulaukti didžiosios palaimos. Vietoj tikslo siekimo, vyras turėtų didesnį dėmesį skirti paties proceso malonumui.
 • Bendravimas. Kas tinka ir patinka vienai moteriai, nebūtinai bus priimtina ir kitai. Išsiaiškinti šiuos aspektus yra privalu, o tai geriausia padaryti bendraujant. Verbalinė komunikacija yra pati aiškiausia. Tačiau jeigu mylimajai nedrąsu kalbėti, ypatingai jeigu klausiama tokiu momentu, kada vyro galva yra tarp jos šlaunų, tada reikia atidžiai stebėti neverbalinius ženklus. Rankų suspaudimų, kūno atsako dėka nesudėtingai galima atpažinti, kam pritariama, o kam – ne. Kalbėjimasis su partnere ilgainiui atneša daugiau malonumo ir garantuoja dažnesnius ir stipresnius orgazmus.
 • Skubėjimas – viena didžiausių vyro klaidų. Jeigu jis gali patirti orgazmą labai greitai, tai moteriai reikalingos kur kas ilgesnės preliudijos. Tik taip galima tikėtis, jog ši pakankamai susijaudins, visiškai atsipalaiduos ir galiausiai pasieks orgazmą. Beje, proceso metu, kiekviename įžangos žingsnyje vienokios ar kitokios stimuliacijos intensyvumas turėtų augti.
 • Susijaudinimas.Tik pakankamai susijaudinusi, moteris gali pasiekti orgazmą. Vyras turėtų atrasti tai, kas konkrečiai partnerei padovanoja didžiausius kūno šiurpulius ir malonumo bangas. Galima atlikti tokius veiksmus, kaip, pavyzdžiui, braukimas ranka šalimais karščiausiojo taško esančiomis kūno vietomis – vidinėmis šlaunų pusėmis, užpakaliu, klubais. Kiekvieną sekundę moteris tampa vis drėgnesnė ir iki skausmo laukia, kol galiausiai vyras į ją įsiskverbs. Tai – pats geriausias metas seksualinės energijos išlaisvinimui.
 • Atsipalaidavimas. Kad moteris galėtų patirti orgazmą, ji privalo būti visiškai atsipalaidavusi. Vyras turėtų pasistengti, kad iš galvos, būtų pašalinti visi mylimąją kamuojantys rūpesčiai. O tokių gali būti nemažai. Klausimai, kaip atrodo jos kūnas, ar patirs orgazmą bei kiti panašūs, dažnai verda moterų galvose. Tačiau dėka partnerio žodžių, prisilietimų, veiksmų, jie, kad ir laikinai, bet gali ištirpti. Abiejų žmonių galvose turi likti tik mintys, susijusios su seksu, o kūniška meilė – būti visiškai atpalaiduota ir laisva.
 • Duoti, o po to gauti. Vyrai, prieš trokšdami malonumo sau, visų pirma jį turi suteikti moteriai. Tai duos papildomos naudos kiekvienam. Stipriosios lyties atstovai gali patvirtinti, kad net ir oralinis seksas jiems būna geresnis tada, kai jį suteikia jau orgazmą patyrusios moterys. Taigi, ir su pačiu seksu yra tas pats.
Parengta pagal Askdanandjennifer.com

Categories
Ilgalaikiai santykiai Santykiai ir Seksas Sekso patarimai

Tūkstančio ir vienos nakties mokslai


Paprastai Rytų meilės menas mums siejasi su ant indų Khadžuralo šventyklos sienų esančiais raižiniai, vaizduojančiais drąsias erotines scenas, arba garsiąją Kama Sutra.

Žinoma, iš karto galime mesti kontra argumentą: gal, sakykit, reikia toleruoti ir tokias, kai viena moteris tuo pat metu mylisi su keliais vyrais? Taip, islamas pripažįsta poligamiją, hinduizmas teigia, kad leistina viskas, kas kitam nedaro skriaudos. Rytiečių laisvės ribos erotikoje kur kas platesnės nei mūsų – tokios jų tradicijos. Niekas nežada jų importuoti. Tačiau esmė kita: jų erotiniame gyvenime nėra nuodėmės ir bausmės už ją. Yra tik netobulumo sąvoka. Beje, rytų religijoje nėra pragaro. Nors nėra šios gąsdinančios institucijos, bet būtent Rytuose mažiausias seksualinių iškrypimų skaičius.

Per kančias į žvaigždes?

Kama Sutroje aprašytos vyro pareigos ne vienam mūsų kelia siaubą. Kiek reikia prakaituoti, kad išmoktum tą 1001 smūgį? Argi kas gali šitai ištverti? Geriau jau būti netobulam…Rytietis nuo mažens žino, kad vyrai mažiau dieviški nei moterys, kurių meilės energija neišsemiama. Todėl jie privalo ilgai ir kantriai tobulinti savo potencialumą. Mantak Chia, seksologijos tao autorius, moko vyrą: “Nedėk morkų ir žirnių į puodą, kol jame neužvirė vanduo”, kitaip tariant, palauk kol partnerė bus pasiruošusi meilės aktui. Moteris turi teisę pajusti palaimą. Tai teigiama šalyje, kur niekam nė į galvą neateina mintis skelbti vyrų ir moterų lygybę. Tačiau meilės reikaluose abiejų lyčių atstovai turi labai konkrečias teises ir atlieka jiems skirtus vaidmenis. Jeigu kinas po lytinio akto tuojau pat imtų saldžiai knarkti, kitą rytą iš gėdos turbūt pasidarytų charakiri. Nuolankiausios Rytų moterys nepasižymi kuklumu, jos – visų veiksmų iniciatorės, aktyvioji pusė. Kama Sutra teigia, kad tarp 64 patrauklios moters sugebėjimų privalo būti dainavimas, rašymas ir meilės pozų išmanymas.

Palaiminga energijos tėkmė

Tao moko, kad geras seksas – tai vyriškos jang ir moteriškos jin susijungimas. Juk ir bioenergetikai teigia, jog lytinis aktas yra energijos srautas, o orgazmas – tam tikra elektros iškrovos forma. Taigi, pagal tao mokymą į seksą turi įsijungti visi pojūčiai. Neįmanoma mylėtis paskubomis, bet kur ir bet kaip, nenusirengus – tai tas pats, kas valgyti obuolį įvyniotą į celofaną. Todėl rytiečiams meilės pozos – ne kokia nors įmantri akrobatika, o tikslingos figūros, padedančios tekėti energijai tarp skirtingų kūno čakrų. Tos, mūsų supratimu, neįtikėtinai sunkios, labai nepatogios ir net pavojingos pozos kaip tik ir yra kelias į tobulus santykius. Rytietėms turėtų juoką kelti dabar mūsų spaudoje kaip naujovė aptarinėjamas G taškas. Kama Sutroje aprašytos keistos pozos skirtos tam, kad jaudintų būtent tą paslaptingąjį tašką.

Seksas – meditacija?

Rytiečiams nesvarbu ir laikas – partneriai gali labai ilgai išbūti nejudėdami meilės glėbyje. Jiems seksas – tarsi kantrybės išbandymas, savotiška meditacijos forma.

Mes stengiamės kuo greičiau pasiekti viršūnę, elgiamės tarsi per varžybas, nes laikomės teorijos, kad kuo stipriau užtaisysime, tuo stipriau iššausime. Todėl nervingai ieškome vis naujų susijaudinimo būdų. Rytiečiai mano, kad reikia kaupti seksualinę energiją ir, svarbiausia, sugebėti pajusti jos tėkmę. O čia jau menas – privaloma mokėti laiku atsipalaiduoti arba įtempti raumenis, drauge kontempliuoti. Jų nuomone, mums prieš sueiti peršami visokie pašaliniai dirgikliai (erotiniai filmai, žurnalai) tik blaško dėmesį – partneriai praranda tarpusavio kontaktą. Negalima vartoti ir alkoholio, nes meilės aktas taps ne sprogimu, o sudrėkusio parako šnypštimu.

Taupiųjų vyrų sėkmė

Dar viena mūsų įsitikinimams priešinga rytiečių teorija – kad vyras gali pasiekti orgazmą be sėklos išsiliejimo. Cheikh Nefzani savo Kvepiančiame sode rašo:” Sperma yra gyvybės vanduo, jeigu ją taupysi, visada sugebėsi patirti meilės palaimą”. Anot jo, kartu su išsiskyrusia sėkla vyras praranda dalį savo energijos, jaučiasi liūdnas ir išsekęs. Tuo tarpu rytietis patiria malonumą ir toliau išlieka kupinas jėgų. Be abejo, tokį aktą galima atlikti po daugelio kantrių bandymų, bet kur kas geriau viena rafinuota sueitis, nei daug skubių “numerių”. Ypač turėtų taupyti savo spermą vyresnio amžiaus vyrai. Tą darydami Rytų meilužiai visai nebijo senatvės. Net ir jaunos moterys nesibodi pagyvenusių partnerių, priešingai, jos vertina jų patirtį ir rafinuotumą. Tao mokyme nėra žodžio apibrėžiančio impotenciją. Tais atvejais, kai samurajus nesugeba susijaudinti, yra sumanyta tam tikra “munkštoji” technika, suteikianti nė kiek ne mažiau malonumo.

Meistriškai grojantis orkestras

Analizuojant Rytų meilės meną susidaro įspūdis, kad vien tik ir siūloma vyrams skraidyti nuo gėlytės ant gėlytės. Rytų šalyse buvo išgalvoti ir haremai, tai ar galima kalbėti apie ištikimybę? Vis dėlto Tao mokymas nepripažintų idealiu meilužiu tokio “erelio” kaip Julio Iglessias., kuris giriasi turėjęs 1000 moterų Ne moterų skaičius svarbu. Apskritai, ar verta skraidyti nuo gėlės ant gėlės, jeigu esmė ne kiekybė, o kokybė? Rytiečiai teigia: mylėkis kaip karalius, o ne kaip triušis. Visų pirma įsitikink, ar myli tą, su kuria myliesi. Juk širdis yra energijos srauto pagrindinė grandis. Jeigu širdis šalta – energijos upė ties ja bus užtvenkta ir malonumas pasiliks tik genitalijose, bet neužlies viso kūno. Rytų žmonėms seksas kaip arbatos gėrimas: jie moka ją plikyti kantriai, su visais ritualais ir pasimėgaudami. Mes įsimetame abejotinos kokybės pakelį į vandenį ir išsiurbiame paskubomis. Nenuostabu, kad greitai pabosta viena rūšis, ieškome antros, trečios. Retsykiais mus pakeri naujas skonis ar kvapas, kaip ir spontaniškas seksas – “meilė iš pirmo žvilgsnio” ar atsitiktinė sueitis. Rytiečiams seksas – menas. Kaip šokiuose.

Kam Kama Sutra kelia pasipiktinimą, tegul praleidžia šią informacija ir pasilieka savo nuomonę. Manome, kad žinojimas apie galbūt mums ir svetimą, sunkiai suprantamą meilės meną neatneš žalos. Kiekvienas atsirinks tai, ką sugebės pagal savo mąstymo lygį, išsilavinimą ir požiūrį į kitą žmogų.

“ŠEIMA”,01,Nr.3,psl.40.