Categories
Pasimatymų patarimai

Kaip pabučiuoti merginą, kad paskui ji nuolat lauktu tavo bučinių, netgi jeigu nuolat bijai pradėti bučinį?

Bučiniai priskiriami prie fizinio kontakto rūšies. Fizinis kontaktas yra labai svarbus faktorius, įtakojantis jūsų santykių kūrimą ar jų išlaikymą, procesas. Bučiuotis turime mokėti kiekvienas, to nenuginčysime, tačiau ar darome tai tinkamai? Šiame straipsnyje atskleisiu kaip bučiuoti merginą ir ko reiktų vengti.

Pradėkime nuo to, ko reiktų vengti.

 1. Bučinio pasimatymo pabaigoje. Šio bučinio reikia vengti tik tada, kai per visą pasimatymą su mergina, tu jos nebučiavai, ir nutarei tai padaryt „banaliuoju būdu“ – pasimatymo pabaigoje. Kodėl šitoks bučinys yra netinkamas? Visų pirmą jis yra nuspėjamas, dauguma merginų to tikisi.
  Antra, šitoks bučinys, paprastai, būna labai nejaukus. Kadangi per visą pasimatymą jūs abu galvojot apie bučinį, abu jo norėjot, o tu ją bučiuoji tik atsisveikindamas? Pirmas bučinys su mergina neturi būti toks, jis turi būt nenuspėjamas ir aistringas. Tačiau, jei su mergina pasimatymo eigoje bučiavaisi, tuomet šį punktą gali ignoruot.

 2. Suplanuotų bučinių. Tai reiškia, jog esi suplanavęs pasimatymo momentą, laiką ar aplinkybes, per kurias turi pabučiuoti merginą. Tačiau bučinys, nėra tas dalykas, kurį gali suplanuoti.
  Situacija: atėjo momentas bučiuoti mergina, tačiau tu jauti, jog tai netinkama akimirka. Bet, prieš pasimatymą buvai sau prižadėjęs ją pabučiuot būtent šią akimirką. Tu pradedi nervintis ar tikrai teisingai pasielgsi, mergina pastebi tavo nervingą kūno kalbą ir sutrinka pati.
  Tuomet, visgi nutari sekti savo „planą“ ir ją pabučiuot. Tu po truputi linksti prie jos lūpų… Situacija atrodo netikra ir suvaidinta, merginos tai tikrai supranta ir pastebi, kas sugadina visą intrigą ir norą bučiuotis. Merginos labiau už viską nori, jog bučinys būtų natūralus ir tikras, nesuvaidintas. Todėl niekada neplanuok bučinio, tai turi įvykti nenuspėjamai tiek tau, tiek jai.

 3. Bučinių prieš jos draugus, drauges. Dauguma vyrų tai daro, tačiau kodėl tai yra netinkama? Jei tu esi vyras, susipažinęs su nauja mergina, jūs turėjot pasimatymą, kuriame bučiavotės. Tačiau kitame susitikime su ja, pastebi, jog ją supa draugės, arba kad pasimatymas bus grupinis, niekada nebučiuok jos prieš jos draugus.
  Kodėl? Todėl, jog merginos draugės, automatiškai tave statys į jos vaikino padėtį. Žinoma, tai gerai iš tavo pusės, tačiau iš merginos – ne. Galbūt ji dar nepasiruošus su tavim santykiams, galbūt ji tavęs net nenori kaip vaikino, o tu ją bučiuoji ir sugadini visą intrigą draugėms.
  Vėliau, merginos draugės, kalbėdamos su tavo išrinktąją, įtrauks visada tave į pokalbį. Jeigu tu joms nepatikai, jos pradės tave smerkti prieš tavo draugę. Pasipila daugybė įvairiausių scenarijų, kurių dauguma yra su nelaiminga pabaiga. Merginą prie jos draugų gali bučiuot tik tada, kai jūs jau esate pora.

  [adrotate group=“3″]

Gerai, dabar smagioji dalis. Kaip derėtų bučiuoti merginą.

 • Spontaniškas bučinys. Kai jūs leidžiat smagiai laiką, užsiimate kokia nors veikla, juokiatės, tiesiog mėgaujatės laiku, paimk ją už rankų, priglausk prie savęs ir greit pabučiuok į lūpas. Tada atsitrauk ir žiūrėk į akis. Jeigu matai, kad ji į tai sureagavo tinkamai, gali judėti prie antrojo – rimtesniojo – bučinio. Arba jeigu nori palikti intrigą ir sukelti dvejones merginai, grįžk prie savo veiklos, lyg niekur nieko.
 • Lydimas intrigos bučinys. Šis tipo bučinys yra visiškai priešingas spontaniškajam. Jūs sėdite kur nors kartu, kalbatės. Tuomet turi leisti pokalbiui numirti, kol pasieksi tylą. Tuomet priglaudi savo rankos pirštą jai prie smakro ir atsuki jos veidą į savo pusę, ir pradedi bučiuot. Šiuo būdu, norint gauti 100 proc. rezultatą, privalai sėdėti prie pat jos, kad nereiktų tau kaip idiotui prie jos slinkti, ir kad mergina būtų atsipalaidavus.
 • Pirmam nutraukti bučinį. Būtent šiuo būdu priversi merginą norėti dar. Tu neturi bučiuoti jos tol, kol jai atsibos. Bučinys privalo būt trumpas, tačiau įsimintinas. Kaip sakoma: „Geriau kokybė, negu kiekybė“, tas pats galioja ir su bučiniais. Todėl bučinio nutraukimas, padės tau išsaugoti jos norą bučiuotis. Priversk ją stengtis, dėl tavo bučinio.

 • Pasakyk jai, kas tau patinka. Po bučinio, privalai priversti ją pasijusti gerai, kadangi tas nejaukus momentas, kada baigiat bučiuotis ir negalit pradėt pokalbio kita tema, žudo. Pasakyk jai kelis komplimentus, pvz: tavo lūpos velniškai šviežios, arba tu sugebi puikiai bučiuotis… Šitokiu būdu ji bus sušildyta ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. Be to tai sunaikins tą nejaukią akimirką po bučinio.

 • Mėgaukis akimirka su ja. Šis būdas apsaugos tave nuo įtampos pasimatymo pabaigoje, kada ateina laikas bučiniui. Kai tu esi pasimatyme su ja, ir jau esate pasidalinę savo bučiniais, vadinasi yra susikūręs šioks toks seksualinis ryšys, kurį privalai išsaugoti ir stiprinti. Bučiuok ją daugiau, liesk ją daugiau, tiesiog mėgaukis šia akimirka.

 • Padaryk savo bučinius šiek tiek nenuspėjamais. Dauguma vyrų, kurie bučiuoja merginas, iškarto neria prie prancūziško bučinio. Tai yra per daug nuspėjama ir dauguma merginų to tikisi. Tavo bučiniai privalo būti lėti, pradžioje apsiribok tik lūpom, erzink ją, neduok ko ji nori iš karto. Po truputi judėk link prancūziško, vis labiau ir labiau ją įkaitindamas.

 • Paįvairink savo bučinius. Bučiuok ne tik merginos lūpas, bet ir kaklą, ausis, lūpų kampus. Tai yra velniškai seksualu ir tiesiog puikiai veikia ir sukuria daug stipresnį seksualinį ryšį tarp jūsų. Dauguma vyrų šias vietas ignoruoja, kas iš jų velniškai daug atima.

 • Pasistenk ją bučiuoti intymesnėse vietose. Intymesnės vietos (parkas, kur nors užmiestį, prie upės ir t.t.) padės merginai dar labiau atsipalaiduoti ir visiškai mėgautis bučiniais. Jūsų nieks netrukdys, galėsit daryt ką tik norit. Jei bus parinkta netinkama vieta bučiniui, mergina jausis nervingai ir negalės visiškai atsipalaiduot, kas paveiks bučinio kokybę ir jo įtaką jai.
 • Po bučinio visada šypsokis. Šypsena sušildys merginą ir privers ją geriau jaustis. Kitų atvejų, jei nesišypsosi po bučinio, mergina gali pagalvot, jog tau tai nepatiko ir tu nenori su ja bučiuotis. Kieno pasekoje ji gali pradėt vengti bučinių su tavim.

 • Bučinio metu užmerk akis. Užmerktos akys padeda labiau įsijausti ir geriau pajusti bučinį. Kita vertus, jei bučiuojiesi atsimerkęs, mergina gali pradėt manyt, jog ji tau nepatinka ir bučiuojiesi su ja tik dėl to, kad ji to nori. Atmerktos akys labai greit sugadina norą bučiuotis ir sukelia nejaukumo jausmą ir įtampą tarp jūsų.

Išvada: Šie patarimai padės pasiekti geresnių rezultatų pasimatymuose ar ieškant naujos merginos santykiams. Žinoma, visų šių prieš tai išvardintų punktų, negali naudot iš karto. Tačiau ekspeirmentuok ir surask labiausiai veikiančius tau.