Categories
Pasimatymų patarimai

Kaip sudominti merginą. Išsiskyrimas iš kitų vyrų

Sveiki visi brangūs ir brangiosios, kurių žiūriu čia Alfavyras.lt svetainėje daugėja :D. Joms juk įdomu skaityti dalykus, kurie skirti vyrams.  Tuo tarpu,  vyrai, šis straipsnis jums. Grįžau iš užsienio ir noriu pasidalinti patirtimi. Buvau išvykęs į Sočių (Rusijos prabangų kurortą). Ten būdamas dar kartą pateisinau savo mintis ir paeksperementavau keletą įdomių dalykų.

Viena iš rimčiausių ir esminių klaidų, su kuria susiduria vyrai, t.y nemokėjimas sudominti merginos. Šiuo tikslu, t.y padėti jums ir rašau šį straipsnį „kaip sudominti merginą. Išsiskyrimas iš kitų vyrų“.

Dauguma vyrų galvoja, jog merginą galima sudominti tik turint gerą automobilį, pinigų (nors pinigai yra reikalingi), pastovų darbą  ir t.t. Aš sutinku su šiuo teiginiu, jog tai sudomina merginas, ypatingai kai jaučiamas iš vyro pusės pastovumas ir užtikrintumas, jog jis turi pastovų darbą, kur gyventi, gerą automobilį. Čia pirmoji moterų silpnybė. Tai silpnybė –  vyro galiai.

Bet yra kita moterų silpnybė, kuri nereikalauja  nei naujo automobilio, nei 100 000 litų sąskaitoje, nei 3 aukštų namo. Silpnybė – neatsispirti  vyrui, kuris yra kitoks nei kiti ją supantys. Paprastas teiginys, mano išgalvotas, bet jau keletą metų man duodantis rezultatus. Duosiu pavyzdį, kaip nuvažiavęs į Rusiją aš visiškai nemokėdamas rusų kalbos (tik mini pagrindus), taip pat lužtančiu liežuviu kalbėdamas angliškai, bet turėdamas kūno kalbą susipažinau su ruse, vyresnę 2 metais ir sudominau ją.

Beje, kadangi man tas pats yra ką galvoja apie mane skaitančios moterys, nes visi vyrai vilioja ir stengiasi suvilioti ir bendrauja ne su viena mergina, jei jo moteris netenkina jo poreikių. Antri metai, kaip tenka dirbti su vyrais, deja dar tokio nepasitaikė, kuris neviliotų moterų. Prašau brangiosios nevadinti čia kazanova manęs ar kažkokiu dar, nes toks nesu ir nesiekiu būti. Vietoje to, jeigu turite protingų minčių, pasidalinkite su šiais tobulėjančiais vyrais alfavyras.lt puslapyje.

Grįžkime prie mano istorijos. Buvau mieste vienas, išsigandęs, nieko čia nežinantis, nemokėdamas kalbos ir atsiskyręs nuo savo lietuvių grupės.  Atsiskyriau tam, jog grupėje būdamas, jaučiausi kaip mažas ėriukas, kuris giliai širdyje yra nusiminęs, nes negali patenkinti savo poreikių.

Atsiskyriau nuo grupės ir likau laimingas. Dabar aš laisvas, aš galiu eiti kur noriu ir ką noriu daryti. Jau prieš tai aš buvau sugalvojęs, kaip aš sudominsiu rusaites. Pirmas dalykas – aš kalbėsiu angliškai, skirtingai, nei visi ją supantys vyrai. Antras dalykas – aš užkalbinsiu ir susipažinsiu visiškai kitaip, nei visi kiti. Trečias dalykas – aš sudominsiu ją šokiais, įsidėjau savo mini kalonėlę  į kišenę.  Ketvirtas dalykas – sudominsiu istorijomis iš savo gyvenimo, kaip kad  sudaužiau tėvų automobilį ir sukdamasis iš padėties atradau būdą, kaip užsidirbti pinigų ir t.t.

Beje  pasakojant įtrauksiu balso toną ir lietimus, suaštrinant pasakojimą. Penktas dalykas – sudominsiu savo situacija, į kurią esu patekęs Rusijoje, nes tai tikrai buvo įdomus projektas, kuriame gyvenome 1000 vyrų ir 10 merginų.  Šeštas dalykas, dominsiu ja savo kūno kalba ir stiliumi. Tai marškiniai, pusiau klasikinės kelnės, klasikiniai batai ir mini skrybėlė ant galvos. Taip pat žiedas ir randas ant žando,  turintys savo istorijas .Taigi planas keistas, merginoms tai gali pasirodyti durniaus planas, tačiau jos tai nejunta ir negali suprasti.

Eidamas link didžiulio Rusijos pašto ir grožėdamasis augančiomis palmėmis aš netoli pašto pamačiau išeinančią merginą. Tai buvo neaukšta, apie 1.65 cm tamsiaplaukė, paprastai apsirengusi. Beje buvo šortukai, užvilkti ant įdegusių kojų,  kas traukė akį :). Juk čia vyrų silpnybė.

Priėjau ir angliškai paklausiau: „where is located russian mail ?“. Kaip nekeista buvo,  ji mane suprato, nes praktiškai rusai nešneka angliškai ir daugumą jų net nesupranta angliškai. Tačiau ji ir mane suprato ir atsakė. Nustebo panelė, juk nedažnai taip užkalbina, praktiškai niekada, nes apie  80 procentų vyrų net nesuvokia, kad puikiai galima susipažinti su mergina gatvėje, 18 procentų suvokia, bet nieko nedaro, likę 2 procentų – laimingieji ir kitokie.

Jai sunku buvo, nori sakyti rusiškai, o tenka kalbėti angliškai. Tačiau jai tai patiko ir buvo puikios pratybos praktikuotis angliškai. Paprašiau jos parodyti kur yra tas Rusijos paštas. Ji mane nuvedė, o jis buvo visai šalia :D. Pakalusė ko jame man reikia? Atsakiau – išsiųsti laišką į Lietuvą. Panelė pasisiūlė padėti man jį išsiųsti.

Deja greitai pokalbį pakreipiau kitur ir jau žingsniavome nuo pašto. Aš neturiu namų, neturiu pinigų, neturiu automobilio, tačiau turiu galvą ant pečių ir visą miestą bei jūrą 300 metrų nuo manęs. Tai kurortas. Tai Rusijos žymiausias miestas – Sochi, pasaulio turtingieji atvažiuoja čia poilsiauti!

Einame ir ji mane žavi, ji gerai kalba angliškai, tada net geriau už mane, jei tik tereikėjo ją prisiminti. Išsikalbėjom apie vienas kito gyvenimą, tai ką čia veikiame.  Ji laikė stiprų akių kontaktą, o jos veide žiebė plati šypsena.  Merginai  reikėjo nueiti pas daktarą, kad išrašytų vaistų. Pirmą kartą atsidūriau rusų šeimos bute. Pamačiau tai kaip gyvena rusai. O ji man tada pakuždėjo į ausį: „jei kas, tai tu mano pusbrolis“.

Jaučiausi atėjęs baisiai. Jie šneka vien rusiškai, o aš mažai ką tesuprantu. Tačiau daktaras tikrai malonus ir nusimanantis savo srityje. Pabuvome tenais ir iškeliavome į miestą, kaip supratau ir jaučiau keliaujame link jos namų, aš pasisiūliau palydėti.

Beeinant pasiūlau trumpam prisėsti parke. Išsitraukiau mobilų telefoną ir mini kalonėlę, paleidau salsos muziką ir pakviečiau šokti ;D. O ka jūs butumėte matę, kokia šypsena įsižiebė panelės viduje :D, vaikinas su skrybėle ją šokdina vidury miesto ;D. Aš jaučiu kaip jai tai patinka.

Pašokę, mes traukėme toliau. Štai priėjome jos laiptinės duris. Gyvena apvaliame daugiaaukštyje, į kurį spigina kaštoji  Sochiaus saulė.  Ji tada pasakė: „mozna ciai papit?“ (nori arbatos atsigerti?)

Togda ja skazal: Nu u mienie nie mnogo vrieme, nu dv paidiom. Pasakiau, jog neturiu labai daug laiko, bet išgersiu. Beeinant ji man pasakė, padarom tokį prikolą: bute gyvena mano draugė: tu imk raktus, atsirakink ir įėjęs į būtą, pasakyk ką čia vieki mano bute, kalę tu!“. Taip ir padarėm.

Atsirakinau butą, įėjau, o Marina plovė indus virtuvėje. Beje atrodė dailiai. Užmesti naktiniai, pro kuriuos kyšojo  jos kojos.  Plaudama indus ji atrodė moteriškai. Įėjęs plačiai stovėdamas ir nužvelgdamas ją nuo apačios iki viršaus pasakiau:  „Что ты здесь делаешь в моей квартире, bitch!“

Ją išgąsdinau, bet ji greitai suprato kame čia kampas ;DD. Taigi atsidūriau bute vienas  su dviem moterimis.  Čia ir pabaigsiu istoriją, nes tai yra pakankamai, tam kad suprastumėte, kaip reikia sudominti panelę. Būdamas ir elgdamasis kitaip nei visi, aš tą pačią dieną atsidūriau pas ją bute.

Beje paimsiu dar kitą pavyzdį, atvirkštinį, kaip reikia sudominti merginą. Jį pabandžiau grįžęs į Lietuvą ir tai iš tikrųjų veikia. Besiruošdamasis varyti į naktinį klubą, apsirengiau maikę ir skrybėlę su kitos šalies pavadinimu. Dar prie to pridėjau rankoje butelį alaus, dantyse cigarą, ausyse ausinukus su mėgstama muzika ir juodą odinę striukę. Jaučiausi ir atrodžiau, kaip tikras blogietis. Atitinkamai ir elgiausi. Buvau be galo atsipalaidavęs ir grubus.

Einant beje gatve, jaučiausi nejaukiai. Kadangi tai buvo krepšinio vakaras, o aš apsirengęs kitos šalies „uniforma“. Normalu – pradžioje išeinant iš bandos jausiesi nenormalus. Bet greitai tai atsipirko.

Taigi žengiu į klubą. Laikysena tiesi, truputį apgirtęs, burnoje cigaras ir prasegta „koža“. Niekada taip nebuvo atsitikę, kaip tą vakarą. Prie manęs iš karto prišoko dvi merginos ir pradėjo baksnoti, neva mane matė mieste ir mes buvom susipažinę. Galvoju nu jooo. Deja pasakiau rusiškai, jog noriu į tualetą ir pabėgau nuo jų ;D.

Grįžus iš tualeto, nukeliavau į rukyklą, kurioje naudodamas kūno kalbą, sulaukiau pirmųjų susidomėjimo ženklų. Priešais mane, paslapčiai žvilgčiojo šviesiaplaukė.  Ji netiesiogiai pasižiūrėdavo į mane, aš tai jaučiau. Tai daro dauguma merginų, netiesiogiai parodydamos susidomėjimą. Jos niekada neatsisuks ir nežiūrės tau ilgai ir stipriai į akis, kaip kad daro vyrai.

Taigi, panelė išprovokavo prieiti ir prieinu. Užkalbinau rusiškai ir pradėjome kalbėtis. Jos visą vakarą manė, jog aš užsienietis, o aš tiesiog girdėjau, kaip jos mane lietuviškai apkalbinėja :).

Taigi pabaigsiu aš ši savo pasakojimą, kaip sudominti merginą ir išsiskirti iš kitų vyrų. Ir čia norėčiau apibendrinti kai ką:

Pakalbėkime  apie tai, ko nedaro vaikinai klubuose. Vaikinai dažniausiai eidami į klubus apsirengia per daug paprastai. Paprastas megztinukas, džinsai, – viskas, bet jie juk nori gražiausių moterų klube. Esmė, nejaučia savivertės, o apsirengę išskirtiniau, jaučiasi nesavame kailyje arba per puošniai. Žmogaus savivertė yra žema vadinasi.

Taip pat svarbus dalykas, vaikinai atėję į klubą, niekada neina iš karto šokti. Jie dažniausiai nueina, nusiperka išgerti, rymo kampe ir laukia kol atsipalaiduos pakankamai, atras savyje noro ir nueis pašokti. Atsipalaiduoti reikia iš karto.

Trečias dalykas ko nedaro vaikinai – šokdami nevaldo merginos.  Suprantu, tu galvoji, jog čia reikia mokėti šokti. Taip, tai jeigu eini į klubą, tai užsirašyk ir šokius lankyti. Pamatysi kokį pliusą turėsi prieš kitus.

Ketvirtas dalykas, nedaro fizinių lietimų klube moteiriai, nes neva galvoja, tai juk pirmas kartas ir to daryti nereikia. Bet čia klubas, ir socialinė dinamika rutuliojasi žymiai greičiau, nei dieną gatvėje. Liesk ją kiek nori, tik nekišk rankų kur nereikia.

Penktas dalykas, nemokėjimas savęs reprezentuoti. Kaip tu sudominsi merginą ir kaip jinai įvertins ar verta ar neverta bendrauti su tavimi toliau, jeigu nepapasakosi apie save. Dauguma vyrų mano, jog jeigu čia pasakosi apie save, tai atrodys kaip gyrimasis.  Ne, čia klaidingas požiūris. Pasakok apie save „ne iš oro“, o kai mergina paklausia „o tu ką veiki?“ Pirmyn :).

Taigi tam, kad sudominti merginą, reikia būti kitokiu nei kiti. Turėti savo apsirengimo stilių, savo gyvenimo istoriją. Pas mane iš tikrų atėję mokiniai galvoja, kad aš duosiu kažkokių ypatingų technikų ir jie visas turės moteris. Visų moterų niekada neturėsi, o technikas tavo moterys greitai pajus ir pabėgs nuo tavęs. Tiesiog reikia mokėti reprezentuoti save ir ištraukti iš savo gyvenimo istorijas. Nes aš tikiu, tu tikrai esi įdomus, net pats to nenutuoki.

Sėkmės vyrai,

Mano knyga: „Kaip suvilioti merginą

Categories
Pažintys

Kaip suvilioti merginą. Andriaus istorija

Nusprendžiau, jog reikia, kad šią istoriją pamatytų tūkstančiai vyrų, kadangi pats ją išgirdau iš vaikystės pačio geriausio draugo Andriaus ir likau nustebęs. Istorija yra apie vienos panelės viliojimą iš ties įdomiu būdu.

Su pačiu Andriumi mes praleidome didžiąją vaikystės dalį, jis man padėjo, kai buvai pakliuvęs į avariją, aš jam buvau sulaužęs nosį ir praskėlęs galvą netyčiom . Ach, kokių prisiminimų tik nebuvo.

Šis mano vaikystės draugas man dabar yra tebelikęs pavyzdžiu, kaip reikia elgtis su merginomis. Kadangi žmogus buvo augęs tik su tėvu. O tėvas pastoviai mokė jo vyriškumo. Tas dalykas Andriui labai išėjo į naudą, kur dabar jam su merginomis sekasi išties puikiai.

Visa šią istorija jis man papasakojo visiškai neseniai. Tokių dalykų jis bet kam nepasakoja. Aš buvau laimingas, kad jis su manimi dalinasi viskuo :-)). Aš jam atsakau tuo pačiu.

Taigi pradėkime. Andrius pasakoja, kaip jam pavyko suvilioti panelę.  Istorija prasidėjo ne Lietuvoje, o už jos ribų. Andriaus pirmieji žodžiai  pasakojant istoriją buvo tokie: „taigi pirmiausia vyras turi vertinti save, jei jis nevertins saves jo niekas nevertins :)“

P.S (iš anksto atsiprašau už nelietuvišką rašyseną, mes tiesiog bendravome paprastai per skype):

Viskas prasidejo kai vaziavau i Vokietija pirma karta 🙂 isvykimas vyko per firma kadangi man ji pasiule neblogas salygas :). Vaziavo apie 25 paneles – moteris, kuriu amzius buvo nuo 22 iki 50+.

Nuvykes i vieta is kurios mus visus turejo paimti autobusas pamaciau visus vykstancius dirbti su manimi atvykus autobusui pradejom lipti i ji 🙂 as nekubejau susikroviau lagaminus nuzvelgiau zmones (aisku tai buvo pavirsutiniskas vertinimas is isores). Norejau pamatyt kokie zmones apytikriai vaziuoja 🙂 Neretai charakteri atspindi isvaizda 🙂

Is visus vaziuojanciu moteru – paneliu buvo tik 5 kurios patrauke mano aki. Ilipus i autobusa atsisedau i savo vieta (beja vaziavau su draugu).

Po keliu minuciu ilipo dar 2 paneles su vaikinuku, ir viena man labai krito i aki 🙂 Ji buvo paprasta, niekuo neisiskirianti is kitu, taciau mane labai patrauke jos veido bruozai. Netoliese sedintys vyrukai pasake: „sita reikia imt“ 🙂

Sakau gali ja pamirst nes tikrai ji bus mano. Nezinau kodel taip pasakiau taciau turejau tokia nuojauta ir pasitikejima savim kad tikrai sugebesiu ja sudomint 🙂

Pirma keliones diena as ja sekiau tik akimis kadangi ji sedejo uz manes tai turedavau pastoviai atsisukti 🙂 Bet nesidrovejau ir nebijojau, pasakys kazka tai pasakys 🙂 Taciau nieko nesake, o jei ir butu pasakius as neturiu ka prarasti 🙂

Antra diena jie tryse sugalvojo pazaist uno. As paklausiau ar galiu prisijungt 🙂 mane maloniai prieme 🙂 buvau tik karta zaides si zaidimia taigi man primine taisykles. Kaip sakoma nesiseka meileje, seksis kortose 🙂 Nors Lietuvoje palikau viena panele su kuria artimai bendravau, bet nebuvo nieko rimto tai neatnese nesekmes kortose 🙂

Krito labai geros kortos ir pats jauciau noredamas naglai patraukt tos paneles demesi pastoviai ja sodinau (matyt vyriskas ego) kaip cia galiu pralaimet 🙂

Nuvykus i vieta ejau su keliais vyrukais pasidairyt i miesta kadangi jis didesnis nei Kaunas bet mazesnis nei Vilnius, o pamatyt yra ka, kai jame gyvena virs puse milijono zmoniu 🙂

Gryzes eidamas i savo kambari (viesbucio kuriame apsistojome) sutikau ja ir pakvieciau vakare pasivaiksciot kartu ir susipazint siek tiek 🙂

Ji pasake gerai, taciau taip ir nesigavo, nenukabinau nosies jei nenori tai nereikia 🙂 Kita diena nuvykus ir darba visiskai nebendravau su ja ir net nesidomejau tiesiog turejau ir taip ka veikt reikejo susipazint su zmonemis kurie mane sups artimiausius 2 menesius. Taip nebendravau apie 3 dienas.

Po to darbdavys pradejo tikrint zmones kurie greitai dirba kurie leciau, ir as nuejas pas ji paprasiau kad pastatytu ta panele dirbti prie manes 🙂 Kadangi pora kartu maciau, kad jei ten nuobodu 🙂 O ir man nepakenktu pasnekint ja 🙂

Taigi po 15 min ji jau dirbo salia manes 🙂 atejo pertraukos laikas ir mes kartu ejom i ja, ji paklause kur cia galima rast pavesi isejus i kiema, as be jokiu kompleksu ja apsikabinau per juosmeni ir sakau einam parodysiu 🙂 Del savo padaryto veiksmo neabejojau nei akimirkos ir neturejau nuojautos kad atstums 🙂

Daviau jei aiskiai suprast kad ji mane traukia 🙂 o as jos akyse maciau ta pati 🙂

Isejus i kiema pakalbejom, gryzom i darba. Po darbo gryztant namo sedejau ne su draugais (greiciau pazystamais) o su ja ir kalbejomes 🙂 Pakvieciau dar karta pasivaiksciot ir gryze po 15 min susitikom ir ejom i miesta. Kartu praleistas laikas buvo nuostabus 🙂 Pamenu kaip tai butu buve pries valanda. Vaiksciojom jau ne kaip draugai, bet kaip pora apsikabine 🙂

Gryzom paryciais namo, as ja palydejau iki jos kambario, palinkejau saldziu sapnu ir po to seke siltas apkabinimas 🙂

Ryt ryte per pusrycius susitikom ir kartu vaziavom i darba 🙂 Po darbo gryzom ir ejom i kita miesto dali 🙂 Mieste gavau pirmaji bucini is jos. Kiek esu turejas paneliu nei viena manes taip nebuvo pabuciavus kad nutirptu kojos 🙂 Ot jausmas idomus 🙂

Gryzom namo likus porai val iki darbo 🙂 taip tesesi iki penktadienio 🙂 Penktadieni ji sutiko su manim miegoti vienoje lovoje 🙂 Zinau pasakysi lengvabude ir lengvai prieinama, deja ne ji pasake pradzioje nezinau ir prasidejo moteriskos abejones o as pateikiau kelis rimtus argumentus kurie viska greita sutvarke :). (Pasidomėjau, kokie buvo Andriaus argumentai: „kalba tada buvo grynai apie miegojima kartu 🙂 ne apie seksa 🙂 kai as pasakiau nakvosi pas mane pasake ne, paklausiau nenori ? sako noriu bet… sakau bijai, sako nepatogu, sakau nepatogu kai kelnes nusimauni.. tada nusijuoke po to priduriau: esam ne vaikai atsakom patys uz savo veiksmus, jei to nori kodel nepadarai? nejau veliau nesigailesi? kam svaistyt savo gyvenima kai kazko nori bet negali del tu grotu i kurias pats save ikisi? Tada dar pamaste ir galui priduriau kad padarysiu masaza nes jau zinojau kad jai tai labai patinka… ir viskas. Tas spaudimas kad as jai pateikiau savo pasauleziura, o jei ji butu atsisakius buciau tikrai nieko nesakes“

praejus savaitei nuo pazinties as su ja ir pasimylejau. Viskas buvo nuostabu, bet tai dar  ne pabaiga. Ieškok antros dalies: „Kaip suvilioti panelę. Andriaus istorija. Tęsinys“ :).

Istorijos  autorius – Andrius

Mano knyga: „Kaip suvilioti merginą