Categories
Video

Pasimatymai – Ar Moterys Iš Tikro Jaudinasi Kai Eina į Pasimatymus?

Pasimatymai daugeliui vyrui sukelia jaudulį, nes norisi pasirodyti gerai ir susitikti antrą kartą.

Ar tu jaudintumeisi mažiau ir labiau atsipalaiduotum per pasimatymą, jei žinotum, kad mergina irgi jaudinasi?

Video, kurį rasi žemiau bus atskleista:

Ar Pasimatymai sukelia stresą moterims?

 • Ar moterys jaudinasi per pasimatymą?
 • Ar moterims svarbu gerai pasirodyti?
 • Ar moterims rūpi tavo nuomonė?

 • Ar yra buvę, kad po pirmo pasimatymo mergina pradeda šaltai bendrauti ir vis išsisukinėja nuo susitikimų, nors atrodo viskas praėjo puikiai ir tu jai patikai?
 • Ar pasimatymo metu būna nejaukių tylos pauzių, kurių metu jauti įtampą ir vis galvoji ką įdomaus pasakyti, bet taip ir nepasakai?
 • Ar norėtum, kad moterys pačios tau skambintu ir kviestu susitikti?

Jei atsakei teigiamai, tai šie video mokymai skirti būtent tau: “PILNA INSTRUKCIJA ir visos BENDRAVIMO PASLAPTYS, kaip pasimatymus paversti nepamirštamais, kad moterys pačios kviestu susitikti!

Daugiau apie pasimatymus skaityk paspaudęs čia…

Categories
Pasimatymų patarimai

9 priežastys, kodėl vyrai neina su moterimis į antrąjį pasimatymą.

Pasimatymai – viena iš priemonių, kuriant santykius ir šeimą. Vieni į juos žiūri labai rimtai, kiti – per daug nesistengia, o treti – labai daug laiko tam neskiria. Tačiau vienaip ar kitaip, visiems teko pabuvoti jame. Pasimatymai skirstomi į tris rūšis: sėkmingi, oficialūs ir nesėkmingi.
Sėkmingi, kada vyras ir moteris pradeda jausti vienas kitam jausmus, kuriasi ryšys. Oficialūs, kada susitinkama dėl tam tikro tikslo. Nesėkmingi, kada neužsimezga ryšys ir vienas iš partnerių nori nutraukti tolesnį bendravimą. Nesėkmingųjų pasimatymų pabaigą dažniausiai lemia merginos, kadangi jos tikisi ir nori daug, kieno pasekoje vyras vienaip ar kitaip neatitinka jos poreikių. Tačiau būna atvejų, kada merginos bendravimą tęst nori, o vyrai – ne. Todėl atskleisiu svarbiausias savybes, dėl kurių vyrai nesiteikia tęst pažinties.

Priežastys

 1.  Merginos išvaizda.  Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl vyrai nebeeina į antrąjį pasimatymą. Merginos velniškai daug laiko praleidžia prie veidrodžio prieš pasimatymą, tam kad atrodytų geriau nei įprastai. Dauguma merginų pereina šį barjerą sėkmingai, tačiau ne visos. Svarbiausia išvaizdoje vyrai vertina figūrą, proporcijas ir veido bruožus. Žinoma, standartai priklauso nuo pačio vyro, bet prisižiūrėjusi moteris bus vertinama visada. Dauguma trūkumų galima pagerinti sportu ir sveika mityba.

 2. Nuobodi mergina. Nieko nėra blogiau už merginą, kuri neturi nei hobio, nei aistros, nei tikslų gyvenime, o gyvena tik pasyvų ir nuobodų gyvenimą. Tokia mergina paprastai būna tyli pėlytė, neturinti nei savo nuomonės, nei charakterio. Vyrams, paprasčiausiai, nuobodu su tokia bendrauti. Nesvarbu kokia mergina graži bebūtų, tačiau jeigu ji nuobodi, laikui bėgant, atsibos bet kokiam vyrui.

 3. Mergina materialistė. Nieko nėra labiau atbaidančio vyrui, kaip moteris, per pirmąjį pasimatymą klausianti: „Kiek uždirbi?“. Vyrui tokia moteris iš karto asocijuojasi su barakuda, kuriuos savo ruoštų vyrūs renkasi pagal pinigus, o ne – charakterį.

 4. Nesubrendusi mergina. Vyrai ieško „išsilaksčiusios“ merginos, o ne – klubinės ar nuolat verkšlianančios dėl to ar ano. Paprastai tokios merginos pasimatymo eigoje neturi nieko, apart patirtų nuotykių praeityje, papasakoti. Vienas iš tokių merginų bruožų yra pasimatymo eigoje iš rankų nepaleist telefono. Jos nuolat susirašynėja, pamiršdamos, jog esą pasimatyme. Vyrams, tai yra nepriimtina. Jeigu jau atėjai į pasimatymą, tai malonėk į ir susikoncentruot…


  [adrotate group=“3″]


   

 5. Blogos manieros. Atrodo, vyrams tai neturėtų būti kliūtis, dauguma jų šią priežastį gali apeiti užmerktomis akimis, tačiau kitai vyrų pusei – tai velniškai nepatrauklu. Mergina, negerbianti aplinkinių, nuolat vėluojanti, turinti priklausomybių tikrai nėra puikus variantas vyrui.

 6. Mergina, nuolat klausinėjanti apie tavo buvusias ar kalbanti apie savo buvusius. Vyrai ieško merginos su paklausa, tačiau nepasileidusios. Vyrai negali pakęsti, kai mergina kalba apie savo buvusius: kiek jų turėjus, kiek ilgai pradraugavus ar kodėl ir kaip viskas nutrūko. Vyrams, paprasčiausiai, tai neįdomu, tačiau vos tik sužinoję kiek turėjai partnerių, jie gali visiškai pakeist nuomonę apie tave. Mat, jeigu tu turėjai jų daug, ir iki šiol su nei vienu nepavyko sukurti santykių, tai tikėtina, kad ir jam nepavyks. Tai kam gaišti laiką?..

 7. Paprasčiausiai tu ne jo skonio. Galbūt pirmasis pasimatymas įvyko puikiai, mergina tvarkinga, prisižiūrinti, protinga. Tačiau jei vyro netrauki seksualiai, savęs nekaltink, tu tiesiog ne jo skonio.

 8. Neryžtinga mergina. Visos moteris nori sukurti šeimą, sveikus ir tvirtus santykius, tačiau, kad tą pasiektų, jos praktiškai nieko nedaro. Po pirmojo pasimatymo, galbūt ir patikai vyrui, tačiau jo dienotvarkė gan įtempta ir jis paprasčiausiai tau neparašo, kadangi neturi laiko. Visos merginos tai traktuoja kaip: „jis man neparašė, vadinasi nepatikau“. Jos pradeda žaist tuos kvailus sms žaidimus ir t.t. Santykių kūrimas yra dviejų, o ne – vieno darbas. Mergina, gebanti apeiti savo principus, visada laimi.

 9. „Per daug, per greit“.  Vyrai ir moterys sekso nori vienodai, ne paslaptis. Vyrai šį norą rodo atvirai, o moterys – užgniaužia savyje, todėl realybėje atrodo visaip kitaip. Seksas su moterimi, vyrui yra taškas, po kurio jis nustoja stengtis. Mat, seksą vyrai suvokia kaip pergalę. O moteris, tuo atveju, mylisi tik tada, kai pasitiki partneriu arba būna emociškai nestabili, sujaudinta. Tačiau kas būna, kai moterys pasimyli per pirmąjį pasimatymą?
  Vyras, paprasčiausiai, pradeda manyt, jog tu esi per lengvas kąsnis ir tai darai su kiekvienu, kieno pasekoje galimybės kurtis rimtiems santykiams nelieka. Žinoma, antrasis pasimatymas gali įvykt, tačiau jis vyks su ta intencija, jog jo baigtis turi būti tokia kaip pirmojo pasimatymo.

Išvada: Šios 9 priežastys yra bene svarbiausios, dėl kurių vyrai neina su moterimis į antrąjį pasimatymą. Kiekvienai merginai siūlyčiau jų vengti, jeigu ieškote vyro rimtiems santykiams.

 

Categories
Pažintys Rekomenduoju

Kaip bendrauti su mergina sms žinutėmis, kad ji pati norėtu susitikti? Pirmi 5 iš 15 patarimų.

Merginos užkalbinimas ir kontaktų gavimas, yra tik mažas žingsnelis link santykių kūrimo. Jei mergina pasidalino savo kontaktais, vadinasi vienaip ar kitaip tu jai esi patrauklus. Ji susidarė teigiamą įspūdį apie tave. Tačiau, dauguma vyrų klaidingai suvokia šį žaidimą, pagal juos esą: gavai kontaktus, vadinasi ji yra „pasiruošus“, bet kada su tavimi susitikt ir tik laukia, kol tu jai parašysi.
Tačiau jie pamiršta vieną svarbų aspektą: moterų nuotaika yra velniškai nepastovi. Galbūt prieš duodama kontaktus tau, ji buvo geros nuotaikos ir buvo tikrai pasiryžus tęst su tavim pažintį, tačiau kitą dieną, ji gali būt visai kitoks asmuo – kitaip reaguoti į tave, galbūt net pakeisti nuomonę apie tave, viskas priklauso nuo to, kaip tu jai siunti žinutę, po to kai gavai kontaktus. Žinoma, jos nuotaikos sms žinutėmis nepakeisi, tačiau išmoksi tinkamai į tai reaguoti.

Yra trijų tipų susirašinėjimai:

 • Nuobodus susirašynėjimas. Nuobodūs klausimai, nėra temos, susirašynėjima tik iš reikalo, kad nenutraukt kontaktų. Pvz: „Ką veiki? Kas naujo? Kas geresnio? Kaip laikais? Ką galvoji? Ką veiksi?…“ Šitie klausimai tiesiog nuvalkioti ir labai nuspėjami, jie žinoma nėra tokie, kurių reiktų vengti, tačiau pradėti su jais susirašynėjimą yra tikrai nuobodu.

Pvz:

V. Labas, ka veiki?

M. Sėdžiu, o tu?

V. Guliu, kur sėdi?

M. Namie.

V. Aišku.

V. Ką paskui veiksi?

Pokalbis be galo ir visiškai neįdomus.

 • Susirašynėjimas be galo. Šis susirašynėjimas yra panašus į pirmąjį tuo, jog jis neturi galo, tačiau skiriasi tuo, kad yra mažiau nuspėjamas. Paprasčiausiai žmonės, kurie susirašinėja šiuo tipu, nesuvokia kada laikas baigti „chat‘ą“. Jie vis rašo ir rašo, nesvarbu, kad temos įdomios, tačiau ankščiau ar vėliau vistiek tampa nuobodu.

Pvz:

V. Sveika

M. Labas.

V. Kad tu žinotum kiek privalgiau šiandien, net negaliu paeit.

M. Ką gi jau tokio valgiai?

V. Picą katik sukirtau, dar viena šalia laukia, bet jau nebegaliu.

M. Tai man palik?

V. Tai ateik į svečius.

M. Tuoj būsiu.

V. Ok.

V. Po kiek maždaug laiko?

….

Susirašynėjimas mažiau nuobodus už pirmąjį, tačiau vistiek priskiriamas prie nuobodžiųjų sąrašo.

 [adrotate group=“3″]

 • Įdomus ir įtraukiantis susirašynėjimas. Šis tipas nuo pirmojo skiriasi tuo, jog įdomūs ir nenuspėjami klausimai, o nuo antrojo tuo, jog – žinojimas kada nustoti. Šio tipo susirašynėjimai paprastai labai trumpi, tačiau labai įtraukiantys.

Pvz:

V. Ei, gazele!

M. Ką!? Ir kodėl gazelė?

V. Visdar negaliu pamiršti tavo ilgų kojų.. Hrrr..

M. Ačiū.

V. Kiek kart per dieną jas treniruoji?

M. Kartais palakstau, o ką?

V. Kodėl gi tau iki manęs neatbėgus? Esu pasidaręs valgyt, tačiau man vienam per daug. Pavalgysim, pakalbėsim, o paskui ir…

M. Kas paskui?

V. Atbėk ir sužinosi.

…..

Šio susirašynėjimo esmė palikti ingridą ir naudoti nenuspėjamus klausimus. Jis visiškai skiriasi juo pastarųjų dviejų, nesvarbu, kad trumpesnis, tačiau efektas kur kas geresnis.

Todėl norint gauti geriausius rezultatus, turi gebėti susirašinėti trečiuoju būdu.

sms merginai

Patarimai:

 • Visų pirmą pamiršk tą nesąmoningą „trijų dienų taisyklę.“ Gauni naują merginos numerį, o rašai tik po trijų dienų? Tai didžiausia nesąmonė, kuri visiškai neveikia praktikoje. Kodėl? Po trijų dienų merginos susižavėjimas tavimi bus visiškai išblėsęs.

Išblėšus susižavėjimui, tikimybė su ją susitikt velniškai krenta, nebent palikai jai labai gerą įspūdį, tačiau tai būna retai. Geriausiai veikia praktikoje toks variantas: Gavus numerį, parašyti jai po 4-6 val. „Labas, Ieva! Buvo malonu su tavim susipažinti. Išsisaugok mano numerį, Donatas. “ Toks būdas, rodo, jog esi užsiėmęs, bet tuo pačiu nepamiršai pažinties su ja. Jai bus tikrai malonu gauti tokią tavo žinutę, ir tikimybė su ja susitikt padidėja. Be to, kai kitą kartą jai rašysi, ji tau šiltai atrašys.

 • Sms žinutėse dažniau naudok jos vardą ir karts nuo karto įterpk žodį „draugė“. Tai sukels jai intrigą, ji pradės spėliot: „Jis nori manęs kaip draugės ar merginos?“. Kuo ilgiau ji apie tave galvos, tuo labiau norės tai išsiaiškint, kieno pasekoje nekantraus susitikt.
 • Rašyti merginai tik dėl dviejų priežasčių: suorganizuot pasimatymui arba užmegzti ryšiui. Bet koks kitas, betikslis susirašynėjimas, ne tik kad niekur neves, bet su laiku virs nuobodžiu pokalbiu, ko tau reikia vengti. Bendravimą informacinėm technologijom rekomenduoju nukelti į paskutinę vietą. Prieš rašant merginai, turi suformuluot tikslą, ko nori iš jos rašydamas sms, tai apsaugos tave nuo per ilgo susirašynėjimo.

Pvz:

V. Labas, Ieva! Velniškai džiaugiuosi su tavim susipažinęs, Donatas.

M. Sveikas, Donatai. Aš taip pat.

Kitą dieną:

V. Ei, Ieva! Vakar atradau velniškai gerą kavinę, labai skanią kavą gamina. Tu privalai jos paraugt! Kokie tavo planai šiai savaitei? 

M. Visą savaitę dirbu, tačiau ketvirtadienio vakare turiu laiko. 

Po 1-2h:

V. Šaunu, kaip tau 20h?

M. Tinka, kur ir kada susitinkam?

Po 1-2h:

V. Puiku, tuomet ketvirtadienį, 20h. Toje pačioje vietoje, kurioje susipažinom. 

M. Gerai.

Esmė yra nurodyti priežastį kodėl tu nori su ja susitikt, ir eit tiesiai prie tikslo.

Tačiau yra merginų, kurios davė numerį, tačiau bijo ar nenori susitikt. Tuomet su tokiom turi užmegzti stipresnį ryšį. Privalai įgauti jos pasitikėjimą ir nusiklijuoti nepažįstamojo etiketę. Patarimas: Jei pasitaikys tokia mergina, svarbiausia, kad ji papasakotų kuo daugiau apie save, o tu – atskleistum kuo mažiau detalių apie save, kad jai nedingtų noras susitikt.

 [adrotate group=“4″]

 • Venk ilgų žinučių. Niekam neįdomu skaityti kokį tekstą ten parašiai. Rašyt trumpai, aiškiai ir konkrečiai, be išvedžiojimų.
 • Neklausynėk per daug klausimų, venk keistų ir kvailų klausimų. Geriau suplanuok kuo greičiau pasimatymą, laiko negaišęs. Klausimų uždavimas atima iš tavęs galimybę bendrauti tomis pačiomis temomis realybėje.

Niekada neklausk, ar ji norėtų to ar ano:

 1. Ar nori išgerti kavos? – keičiame į – Išgerkim šiandien kavos.
 2. Ką nori šiandien veikti? – keičiame į – Nuveikime šiandien tą ir tą.
 3. Ar nori šiandien susitikti? – keičiame į – Susitikime šiandien!

2 Dalis: Kaip bendrauti su mergina sms žinutėmis, kad ji pati norėtu susitikti? 2 Dalis. 10 patarimų.

Categories
Pasimatymų patarimai

Pasimatymai. Kaip elgtis pasimatymuose?

Pasimatymai yra vienas svarbiausių veiksnių, kuriant laimingus santykius. Be jų nieko nebus. Tačiau tik retas vyras sugeba tinkamai juose elgtis. Sutinki merginą, apsikeiti kontaktais, paskiri pasimatymą, susitinki.
Atrodo viskas klostėsi puikiai: buvo maloni atmosfera, geras pokalbis, abu puikiai leidot laiką. Tau, žinoma, pasimatymas patiko, atrodo sutikai savo išrinktąją ir tiesiog nekantrauji su ja susitikti dar kartą. Kitą dieną tu jai rašai žinutes, skambini, o ji – ignoruoja.
Po kelių valandų, ar net kitą dieną ji atrašo, jog buvo „užsiėmusi“. Po šios žinutės, vėl jokio signalo iš jos pusės. Tu susinervini, skyri jai dar daugiau dėmesio, tačiau viskas tas pats.
Po kelių dienų ji atrašo kažką panašaus: „Su tavim tikrai buvo smagu leist laiką, bet aš neįsivaizduoju ateities su tavim, tačiau mes galim likti draugais“.   Pažįstama situacija?

Jei tau nutiko kas nors panašaus, vadinasi netinkamai elgeisi pasimatymuose ir kažkur susimovei. Tačiau nenusimink, aš tau išduosiu svarbiausias savybes, kurios tavo pasimatymus pavers sėkmingais!

Savybės, kurias privalai sau įsidiegt:

 • Suplanuoti pasimatymo eigą;
 • Nuolat dominuoti;
 • Nuolat ją liesti;
 • Turėti savo taisykles;
 • Išlaikyt patrauklią kūno kalbą;
 • Išlaikyt emocinį pokalbį;
 • Išnaudot Escalation (pastūmėjimo) langūs;

 Suplanuoti pasimatymo eigą (žinoti ką veiksit, kur eisit):

Nėra nieko blogiau, nei vyras atėjęs į pasimatymą su mergina ištaria frazę:  

„Ką nori veikti?“ Vyrai iš prigimties yra lyderiai. Kaip manai kodėl vyrai vadinami stipriąja lytimi? Dar Senovės istorijoj vyrai buvo svarbiausia šeimos grandis, kuri nuolat aprūpindavo šeimą maistu, teikė apsaugą. Ką jau kalbėt apie seksą.. Jie ji gaudavo kada norėdavo, jiem buvo neįdomi silpnosios lyties nuomonė.
Bet… Šiuolaikinėje visuomenėje, vyrai praranda savo galią, kurią po truputį perima moterys. Tačiau neveltui yra toks posakis: „Moteris nežino ko nori“. Jis iš emės yra pagrįstas faktas. Būtent dėl šios priežasties, vyrų giminė neturi užleisti kontrolės moterims, kadangi pasekmės gali būti nekokios.
Todėl jeigu jau gimei vyrų, tai susitaikyt su lyderystės našta. O tavo kaip lyderio pareiga yra suplanuoti pasimatymą, jo veiklą ir trukmę. Įsidiek taisyklę: niekada nevykti į pasimatymą, be mini plano.  Pasiruošimas yra 80proc. sekmės.
Planuodamas pasimatymą turi vengti brangių ir formalių vietų. Labiausiai patartina, jog pirmieji pasimatymai būtų kuo pigesni ar nemokami. (Apie tai rašysiu vėliau).

 Nuolat dominuoti:

Dominuoti, tai reiškia nuolat ją vęsti, vęsti ten, kur esi suplanavęs pasimatymą. Dominavimas yra viena iš pagrindinių vyriškumo savybių. Dažnai paklausus merginų: koks yra tavo svajonių vyras? Jos dažnai atsako: jis turi būt VYRIŠKAS. Todėl be dominavimo gali pamiršt apie vyriškumą.

Dominavimo pavyzdžiai:

 • Vedimas iš vienos vietos į kitas;
 • Nori bučiuotis, nelauki iniciatyvos iš jos pusės. Tu net neįsivaizduoji, kaip merginas veža, kai suemi jų rankas ir priremi jas prie sienos. Tuomet užmezgi akių kontaktą ir po truputį judi link lūpų. Neretai gali pajaust, kai padidėja jų pulsas.
 • Kai einat per gatvę, paimk ją už rankos ir per ją pervesk. Atrodo juokinga, bet jas tai veža.
 • Daryk tai, kas tuo metu tau šauna į galvą, nekreipk dėmesio į jos laužymuosis. Pvz: Aš nekoks šokėjas. Vienam pasimatyme susitikau su šokėja mergina, tačiau ji turėjo baimę šokti prieš aplinkinius žmones. Mes sedėjome parke, aš atsistojau, paėmiau ją už rankų ir sakau: stokis. Jai atsistojus ištariau frazę: parodyk kelius judėsius.
  Ji smarkiai laužėsi, pastoviai tardama žodį – „ne.“ Aš paėmiau ją už liemes, priglaudžiau prie savęs ir tyliai ištariau frazę į ausį: „Pastaruoju metu aš visiškai nesuprantu šio žodžio.“ Po tos frazės ji su manim pašoko. Vėliau dar padėkojo, kad padėjau įveikt aplinkinių žmonių baimę.
 • Nelauk iniciatyvos iš jos pusės. Pirmas žingsnis visada tavo.

Nuolat ją liesti:

Pasimatymai

Lietimai yra bene svarbiausias veiksnys, neleidžiantis tau patekti į draugų zoną. Jų dėka tu pradedi bendrauti neverbaliniu būdu, kuris daro žymiai didesnį poveikį merginoms ir užmezga seksualinį ryšį.Seksualinis ryšys visiškai atjungia merginų loginį mąstymą ir užveda jas ant emocinio.

Yra trijų rūšių lietimai:

 • Socialiniai lietimai. Jie labiausiai paplitę socialiniam gyvenime ir yra dažniausiai naudojami žmonių. Pvz: lietimas pečių, nugaros, rankų. (Visi formalūs lietimai).
 • Intymesni lietimai. Šie lietimai yra mažiau paplitę visuomenei, negu socialiniai lietimai, tačiau vis dar plačiai naudojami. Pvz: lietimai kojų, liemens, klubų, pilvo. Tu negali priėjęs prie naujos merginos iš kart naudoti šiuos lietimus, kadangi atrodysi kaip ligonis… Norint prieiti šiuos lietimus, pirmą privalai pereiti pirmąjį socialinių lietimų barjerą.
  Kai jau mergina yra pripratus prie socialinių lietimų, gali po truputį liest šią zoną, tačiau vos tik mergina pradės siųsti signalus, jog jai nejauku ar ji dar nepasiruošus – nustok. Gryžk prie socialinių lietimų ir vėliau bandyk dar kartą.
 • Intymiausieji lietimai. Šie lietimai mažiausiai paplitę šiuolaikinėj visuomenei. Tu retai pamatysi šių lietimų pavyzdį gatvėje. Kadangi visuomėje yra nepriimtina jų naudoti viešose vietose. Pvz: lietimas krūtų, lytinių organų. Ši lietimų tipą pasiekti yra sunkiausia. Žinoma, daug kas priklauso nuo merginos.
  Šiuos lietimus gali pradėt naudoti, perėjęs pirmąjį, o poto ir antrąjį lietimų barjerus. Tačiau to neužtenka. Merginos paprastai nepasirašo tokiem lietimams viešose vietose, todėl turi jas atsivesti į imtymesnę vietą, kurioje beveik nebūtų žmonių.

Paprastai, eiliniam pasimatyme pirmąjai tipui paprastai reikia nuo 10-30min, kol ji leisis pereinama į antrąjį lietimų tipą. Antrąjame barjere reikia apie 15min, tada būtinai turi pereiti į trečiąjį, kitaip merginai pradės kristi susidomėjimas. (Apie tai rašysiu kitame straipsnyje). Laikas priklauso nuo tavo įgūdžių ir merginos.

Turėti savo taisykles ir jų laikytis:           

Tu esi Vyras, todėl privalai susikurti savo taisykles, kurių pastoviai laikysies. Taisyklės turi apimti tavo charakterį, gyvenimo būdą ar nubrėžti ribas kitų žmonių elgesiui su tavim.

Pvz:

 Charakterio taisyklė: niekada nekartoti to pačio žodžio ar jų junginio daugiau kaip 2 kartus. Šita taisyklė išmokis kitus labiau įsiklausyti į tave. Jei jie nesuprato ar neišgirdo, ką pasakei pastaruosius du kartus, vadinas jie nesuinterisuoti klausytis ir suprasti, ką nori pasakyt. Tai kodėl turi kaip ąsilas vėl tai kartot? Neišgirdai, nesupratai – tavo problemos. Kas norės išgirs.

Gyvenimo būdo taisyklė: niekada nelaukti vėluojančio žmogaus ilgiau kaip 10min, be rimtos priežasties. Šitokiu būdu jiems parodysi, jog tu esi žmogus, turintis labai aukštą savigarbą, kuris tikrai nesiruošia aukoti laiko dėl kito. Vieną kartą pavelavęs žmogus, gaus pamoką kitam kartui, kad tu esi ne žaislas ir tikrai nesiruoši žaisti žaidimo pagal kitų taisykles.

Elgesio taisyklė: nutraukti bet kokį ryšį su žmonėmis, kurie tave žemina. Kam tau aukoti laiką tam, kas tavęs neįvertina ir galų gale dar pažemina. Arba pradėti visiškai ignoruoti tokius žmones.

Taisyklės nebūtinai turi būti tokios, kiekvienas galit susikurt tokias, kurių norit. Taisyklių turėjimas ir jų laikymasis yra velniškai patraukli savybė moterims.

Išlaikyt patrauklią kūno kalbą:           

prisilieitmaiKūno kalba yra išties svarbus faktorius pasimatymuose. Būtent jis išduoda tavo esamą būsena tuo metu. Kaip tu jautiesi: susinervinęs, išsigandęs, susižavėjęs, pasimetęs ir t.t. Viskas atsispindi tavo judesiuose.
Tavo tikslas merginai perteikti atsipalaidavusio ir savim pasitikinčio vyro įvaizdį.

Patarimai:

 • Sedėk tiesiai, nesikuprink;
 • Atlošk pečius ir pats atsilošk nuo merginos, niekada į ją nepasilink.
 • Nekryžiuok kojų ar rankų;
 • Išlaikyk akių kontaktą;
 • Užimk kuo daugiau vietos. (Nereikia ten prasiskiest velnias žino kiek. Užtenka vieną koją išties truputį plačiau, ir dešinę ar kairę ranką uždėt ant kitos kėdės ar daikto.) Atrodysi atsipalaidavęs ir vyriškas;
 • Nevartok nervingų judesių, tokių kaip: žadimas su pirštais ar šiaip su kokiu daiktu, kojų kratimas ir t.t. Išlik ramus ir atsipalaidavęs;
 • Naudok lėtus lietimus, judėk lietai ir užtikrintai. (Lėtai reiškia, truputį liečiau nei įprastai. Nereikia ten kaip matricoj judėti, atrodysi kaip klaunas.);

Šie patarimai padės tave perteikti kaip savim pasitinkinčiu ir apsipalaidavusiu vyru, merginai. Jeigu ką nors dariai ne taip, nenusimink, svarbiausia, kad atradai savo silpnąsias vietas.

 Išlaikyti emocinį pokalbį:           

Emocinis pokalbis vienas svarbiausių faktorių, kuris atpalaiduos merginą ir atjungs loginį mąstymą. Be šio pokalbio praktiškai neįmanoma pereiti į antrąjį lietimų etapą ar pereit su merginą į fiziną kontaktą. Emocinią būseną pasiekt merginai nėra labai sunku, tiesiog privalai į pokalbį įtrauki šiuos dalykus:

 • Pasakoti istorijas, pilnas emocijų;
 • Turėti gerą humoro jausmą. (Tačiau ji naudoti privalai tik kad mergina atsipalaiduotų ir pereitum į antrąjį lietimų barjerą. Tuomet turi nustoti juokaut ir pradėt kurt seksualinį ryšį, ir eit link trečio lietimų etapo. Humoro jausmas yra didžiausias priešas, kuriant seksualinį ryšį, kuris vėliau virs spąstais, kurie neleis judėti toliau. Todėl juokauk tik tam, kad atpalaiduotum merginą.) ;
 • Vengti loginių temų. Merginom tiesiog neįdomu kalbėti apie fiziką, mašinas ir t.t. Susitaikyk su tuo ir pradėt keist savo pokalbio temas. Loginiai dalykai ne tik kad neįjungia emocinio mąstymo, bet ir įtraukia tave į nuobodylų sąrašą.

 Išnaudot escalation langus: 

bučiniai          

Escalation langas (pastumėjimo langai. Lietuviškai ne kaip skamba, todėl išlaikysiu anglišką pavadinimą.) Šio lango dėka, gali visiškai atsikratyt draugų zonos etiketės. Tai yra langai, kurių metu turi žengti žingsnį pirmyn. Kaip sakant, tai yra merginos lūkesčių išpildymas.

Pvz: jūs kalbat, pokalbis labai emocinis, smagus. Tu ją lieti, ji – tave. Tačiau jauti, kad toks pokalbis niekur neveda, tada pradedi svartyti ar laikas bučiniui. Merginos galvoje sukasi begalės panašių minčių: ar jis mane pabučiuos? kodėl jis manęs nebučiuoja ir t.t.. Mergina turi lūkesčių, šiuo atveju – nori  bučinio, kurį turi jai duot, antraip patenki į draugų zoną ar išvis tave praspirs...

Tu negali susitikęs su mergina, kuri tau patinka, tiesiog kalbėtis. Turi judėti pirmyn. Todėl vos tik pajunti, jog laikas bučiuotis – ją bučiuoji, kadangi tai yra jos lūkestis, ji irgi to nori.

 Jeigu pradėjai naudoti trečiojo tipo lietimus ir jie tau veikia, vadinas ji tave prisileido prie savęs ir jos lūkestis yra seksas, kurį jai privalai duoti. Jei tinkamai išnaudoji ir nepraleidi escalation langų, merginai susidomėjimas tavimi didės kosminiu greičiu.
Tačiau pradedantiesiams tikrai sunku atskirti tokius langūs, kada turi žengti žingsnį. Paprastai tai ateina su patirtim, kai esi praleidęs daug laiko su moterim ir esi išsiugdęs intuiciją.

 

Tačiau… Šie langai gali būt negailestingi, jeigu nemoki su jais susidorot. Tu sutinki su nauja mergina, abu smagiai leidžiat laiką, atrodo viskas puiku, tačiau kitą dieną viskas pasisuka 180laipsnių ir iš niekur nieko ji pradeda tave ignuorot.
Pažįstama situacija? Tu keli sau klausimus: kas ne taip, kodėl viskas taip staigiai pasikeitė? Atsakymas tik vienas: pražiopsojai escalation langą. Galbūt užvedei ją ant emocijų, tačiau nejudėjai pirmyn – nedavei sekso ar pabijojai žengti žingsnį.

Pavyzdys iš mano patirties:

Susitikau su nauja mergina, puikiai leidom laiką. Buvau suplanavęs pasimatymą iš anksto, viskas kaip sviestu tepta. Visiškai dominavau, vedžiau, kalbėjau tik emociniais dalykais. Viskas čiki piki. Pasimatymo įkarštį buvo fizinis kontaktas – būčiniai, tačiau pavyko pasiekt antro tipo lietimus, kadangi aš daug laiko neturėjau, privalėjau vykti namo.
Atsisveikinau, ir suplanavau pasimatymą po trijų dienų. Dieną po pasimatymo gavau iš jos žinutę, kad ji smagiai praleido laiką ir nekantrauja susitikt dar kartą.

Atėjo antrojo pasimatymo diena. Viskas vyko kaip pirmąjam pasimatyme (tik aišku skirtingose vietose), tačiau šį kartą pasiekiau trečiojo tipo lietimus. Iš jos akių aiškiai matėsi jos lūkestys – seksas. Atėjus pasimatymo pabaigai, aš ją palydėjau link namų.
Prie jos durų mes dar labiau įkaitom, jaučiau kaip greitėjo jos pulsas. Tuo metu aš buvau mažiau patyręs, escalation langai buvo dar visiškai nauja sąvoka. Aš ją dar kartą apkabinau ir išėjau. O ji stovėjo prie durų ir lydėjo mane savo akimis.

Po geros paros parašiau jai žinutę, tačiau sulaukiau neigiamo atsakymo. Esą ji turi kitą ir nori nutraukti mūsų santykius. Vieną dieną atrodo viskas puiku, tačiau kitą – viskas apsiverčia aukštyn kojom.
Ką aš blogai padariau? Pražiopsojau escalation langą – neišpildžiau merginos lūkesčio, kieno pasekoje gavau smūgį per ego, likau atstumtas.

Tikiuosi vyrai supratot, ką norėjau pasakyt. Escalation langai yra bene svarbiausi dalykai naujų santykių lipdymui ar pasimatymams, su kuriais tiesiog būtina išmokt susidorot.

Išvada:

Jeigu esi nesėkmingas santykiuose, tau niekaip nesiseka, pritaikyk šias 7 savybės savo pasimatymuose ir net neatpažinsi, kaip viskas gali pasikeist į teigiamą pusę. Žinoma, tai užtruks. Pradžia bus sunki, atrodysi keistai tiek sau, tiek aplinkiniams.
Tačiau vos tik įsisavinsi šias savybes ir nustosi apie jas galvojąs, viskas taps natūralu ir tu tapsi daug, daug kartų SĖKMINGESNIS SU MOTERIMI!

Jei ko nors nesupratai ar kyla klausimų, aš visada pasirengęs Jums padėti.

Knyga kuri suteiks daugiau žinių: Kaip suvilioti merginą

Categories
Pasimatymų patarimai Vyriškas patarimas

Su mergina buvau pasimatyme ir kažkur susimoviau. Kur?

Lankytojas uždavė klausymą skyrelyje „Vyriškas Patarimas“ ir mano atsakymas jam.

Klausimas:
Sveiki, norėjau glaustai papasakoti situaciją.  Susipažinau su mergina gatvėje, paėmiau numerį ir po kelių dienų pakviečiau į pasimatymą. Pasimatymas buvo mano galva įdomus, bent jau aš ir spėju ir panelė praleido neblogai vakarą. Pasimatyme buvau pasirinkęs tokio pusiau abejingą krypti. T.y. nerodžiau didelio dėmesio panelei. Šnekėjau, bet jokių apkabinimų, už rankos paėjimo.  (Nes ankstesniuose vėliau pasimatymuose  aš panom pasirodydavau per agresyvus, per daug dėmesį rodantis. Buvo turiningas vakaras , žvakių šviesoje su muzika. Taigi, vakare grįžęs po pasimatymo namo parašiau sms, koks įspūdis po susitikimo? Gaunu atsakymo, kad nemėgsta tokio tipo klausimo, tad neatsakys. Ji sakė, kad labai miego nori, nes anksti į darbą keltis ir panašiai. Susirašinėjome, kai ji jau lovoje buvo įsirangiusi.
Taigi, parašęs jai sms, nusprendžiau paskambinti. Nekėlė ragelio. Bandžiau skambinti antrą kartą, nekėlė ragelio. Galvoju, gal miega. Tiek to. Ryte nieko neparašė. Tad nusprendžiau ir aš nerašysiu. Kaip manote, ar kažką neteisingai padariau? Galbūt reiktų panelei paskambinti? Galbūt po pirmo susitikimo, jai dar kažkokių dvejonių yra? Gal reiktų paskambinti ir pakviesti į antrą susitikimą? Nes  ir požiūris išvaizda ir bendravimas atitiko mano visus lūkesčius. Net gi viršijo.
Tad ar ją lengvai paleisti, ar dar bandyti kažką?  Klausiu nes svarstau keletą variantų: pakviesti į antrą pasimatymą, jeigu ji sutinka, pašnekėti ir priklausomai nuo situacijos paklausti, dėl artimesnio bendravimo. ką ji galvoja šiuo klausimu. b. tiesiog paskambinti ir telefonu paprašyti, kad papasakotų, jeigu kažkas yra gerai/blogai. 🙂 c). nieko nedaryti su ja.

Atsakymas:

Sveikas,

Eisiu tiesiai prie reikalo ir pasakysiu tau tavo klaidas. Tokias klaidas kurias padarei tu, daro daugelis vaikinų – vyrų.

„Šnekėjau, bet jokių apkabinimų, už rankos paėjimo.  (Nes ankstesniuose vėliau pasimatymuose  aš panom pasirodydavau per agresyvus, per daug dėmesį rodantis.“ Tai šiame pasimatyme pasirodei per daug šaltas ir abejingas. VISADA turi būti balansas. Tu pasirenki kraštutinius variantus. Arba lieti, arba ne. Arba esi šaltas, arba labai karštas ir t.t. Turi būti balansas. Liesti mergina yra gerai, nes jinai pripranta prie tavo prisilietimų, jaučiamas ryšys, bendravimo laisvumas. Jeigu lieti per daug, rodai perdėta dėmesį, perdėta norą ją nusitempti į lovą ir t.t. Reikia liesti, bet ne per daug įkyriai. Tai parodai dėmesį, tai atsitrauki. Čia kaip pelės ir katės žaidimas. Niekada nesiimk kraštutinumų, būk dinamiškas ir elkis pagal situacijas.

„parašiau sms, koks įspūdis po susitikimo“ – Vyras kuris pasitiki savimi niekada neklausk to. Čia iškart merginai signalizuoji, jog „aš nepasitikiu savimi ir noriu žinoti kaip praėjo pasimatymas ir ką galėčiau kitam kartui geriau padaryti„. Tau iš tikro neturi rūpėti jos nuomonė. Pasimatymas koks buvo toks. Viskas. Šioje vietoje augink kiaušinius ir neperdavinėk jų moters valdžiai ir nuomonei. Didink savo pasitikėjimą, užtikrintumą tuo ką darai. Moterys dažnai taip pat paklausia to ir tai yra signalas, jog jinai nėra užtikrinta savimi, trūksta pasitikėjimo.

O merginos nemėgsta tokio tipo klausymo, nes nenori meluoti ir skaudinti. O tiesa tikriausiai yra ta, kad pasimatymas nebuvo toks geras kaip tau atrodė. O tavo skambinėjimai tai jau tiesiog kaip maldavimai pasakyti koks buvo pasimatymas ir ką jinai mano apie tave. Taip Vyras neturėtu elgtis. Tu moterį laikai kaip deivę kažkokią, kurios nuomonė čia neapsakomai svarbi ir gali pakeisti tavo gyvenimą.

Ir tu kalbi apie kažkokias merginos dvejones ir t.t. Toks jausmas, kad jau vesti ją nori. Čia tik pasimatymas buvo, o tu jau savo galvoje ją įpareigoji su tavimi būti, kuri iliuzija. Mano manymų padarei daugybė nedovanotinų klaidų. Bet tai yra nuostabu. Man patinka kai žmonės daro klaidas, nes tik tada jie gali augti ir tobulėti. Kol nėra klaidų, nėra ir augimo.

Aš tau nenoriu meluoti ir tiesiai šviesiai sakau. SU JA VISKAS BAIGTA. GALI IŠTRINTI NUMERI IR JUDĖTI TOLIAU. Ir baik jai skambinėti, ji gal jau bijo tavęs net.

Pagrindinis dalykas tavo mąstyme kuris tau kenkia yra tas, jog merginą išauštini ir per daug dedi vilčių. Taip pat automatiškai jau kurį kažkokią ateitį. Kaip ir stengiesi ją įpareigoti. Tu turi būti laisvas ir atsipalaidavęs. Kai tu būsi atsipalaidavęs tai ir moteris būdama su tavimi jausis atsipalaidavusi ir norės su tavimi būti. Turi būti vyras kuriam nerūpi kaip praėjo pasimatymas ir tuo labiau neklausti to moters. Jeigu pasimatymas buvo puikus, jinai manau pati tai paminės. Arba iš jos elgesio tai suprasi.

Klausiu nes svarstau keletą variantų: pakviesti į antrą pasimatymą, jeigu ji sutinka, pašnekėti ir priklausomai nuo situacijos paklausti, dėl artimesnio bendravimo.“ Čia pacitavau, nes tu kalbi apie artimesnį bendravimą. Apie tokius dalykus nereikia kalbėti, ypač per antrą pasimatymą. Čia rimta ir nuobodi tema. Visi santykiai turi rutuliotis natūraliai, be jokio spaudimo, susireikšminimo ir t.t.

Dabar tu turi du variantas arba ir toliau bandyti kažką nuveikti su ja arba pasimokyti iš savo klaidų ir kviesti kitą merginą į pasimatymą. Jeigu pasirinksi pirmą variantą, tai dar ilgai kankinsiesi ir paskui dar labiau nusivilsi, nei dabar.

Dar vienas pastebėjimas. Tau mergina davė numerį ir su tavimi nuėjo į pasimatymą. Tai yra puiku, nes vadinasi su tavimi viskas tvarkoje, nes kitaip ji nebūtu ėjusi į pasimatymą. Turi kur tobulėti ir tikiuosi bent jau kažkiek pabudai iš savo susikurtos iliuzinės tikrovės. Būk Vyras.

Aš bent jau viliuosi, jog kažką naudingo tau pasakiau ir tau tai padės.

Sėkmės.

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.
Categories
Ilgalaikiai santykiai

Priešingybės ilgalaikiams santykiams – netraukia

Populiari teorija, teigianti, jog meilės srityje žmones traukia jų priešingybės – netiesa,- teigia mokslininkai.

Kalifornijos Universiteto mokslininkai išsiaiškino, jog žmones kaip potencialūs partneriai žavi panašios į juos asmenybės.

Mokslininkai tyrė daugiau nei 3000 heteroseksualių vienos pažinčių svetainės vartotojų. Pagal iš priešingos lyties atstovų gautų žinučių skaičių buvo analizuojamas jų populiarumas. Žinoma, svarbu buvo panašios asmenybės, bendri interesai ir net išoriniai panašumai. Taip pat, žmonės buvo linkę bendrauti su panašaus populiarumo žmonėmis.

Tie, kurių populiarumas – nedidelis, dažniausiai rašė taip pat ne itin populiariems asmenims. Taip pat, žmonės mielai rinkosi suderinamumo testus ir ieškojo, kuo panašesnių į save žmonių. Vėliau mokslininkai ištyrė dar daugiau nei milijoną vartotojų. Pastebėta tendencija, jog kalbant apie meilę ar pasimatymus, žmonės renkasi panašaus į save lygmens vartotojus. Jie ieško savęs vertų, panašaus socialinio aktyvumo žmonių. Tai tik patvirtina, jog priešingybių teorijos trauka – neteisinga.