Categories
Vidinės problemos Vyriškas patarimas

Bijau pakviesti merginą į pasimatymą, nes bijau neigiamo atsakymo.

Vyras skyrelyje „Vyriškas patarimas“ klausia:

Sveiki, lankausi pas odontologe studente, ji labai faina ir simpatiška panelė, ji man labai patinka, bet net nežinau ar ji turi vaikiną ar ne… nežinau kaip ją protingiau užkalbinti ir pakviesti į pasimatymą.. bijau neigiamo atsakymo, nes jei ji man pasakys, kad turi vaikiną arba nesusitikinėja su pacientais arba kažką panašaus, bus kažkaip nepatogu pas ją eiti tvarkytis dantukų… parašau jai kartais sms, susirašinėjame dėl susitikimų laiko ir po to paklausiu jos kaip sekasi, ar ką ji veikia, kaip vakarą leidžia ir panašiai.. dėl susitikimo laiko ji atrašo greitai, o į klausimus ką veikia ir pan. atrašo ne taip noriai… ji netik mokosi, bet ir dirba, yra labai užimta… kaip patartumėte man elgtis tokioje situacijoje?:)

 

Pirmiausia aš patarčiau nekurti iliuzijų. Nesudievinti jos ir viso šio reikalo. Pažengęs jogas ar koks guru greičiausiai tau trenktu per pakaušį, kad atsibustum iš sapno kuriame esi.
Nėra protingo pakvietimo. Niekada nebuvo ir niekada nebus. Yra tik pakvietimas. Bet tu mintyse kurį įvairius „protingus“ scenarijus. Užteks !
Jeigu bijai neigiamo atsakymo, tai geriau ir nekalbink, nes tikimybė gauti neigiamą atsakymą 50%. Netgi manau jį gausi, net esu tuo tikras. Bijai vilko neik į mišką.
Jeigu tu nesi laisvas bendravime su moterimis, nesijauti užtikrintas, tai pirma patobulėk. Bendrauk su kitomis moterimis, kviesk jas į pasimatymus. Komunikuok. Vyrai dažnai užsiciklina ties viena mergina, pusę metų nieko nedaro, bet vistiek mintyse kuria iliuzijas kaip viskas būtu jeigu būtu, o paskui nusivilia, lyg tai būtu netikėta.
Pirma taisyklė, apie kurią jau milijoną kartų rašiau: Nepriklausyk nuo rezultato, nesureikšmink rezultato. Pakviesk kavos ar tai arbatos. Jeigu atsisakys, tai kas nutiks? Kas blogiausia gali atsitikti? Gausi neigiamų emocijų dozę. Vaje, kaip baisu. Emocijos ateina ir praeina. Ir toliau galėsi eiti pas ją kaip specialistę, dar galėsi kas kart ateidamas vėl ją pakviesti arbatos išgerti ir gausi vėl neigiamą atsakymą, po 10 pakvietimų tau bus dzin ar ji eis ar ne, tu tiesiog automatiškai ją pakviesi ir net nesitikėsi rezultato, tada ir prasideda tikrieji rezultatai, kai esi atsipalaidavęs ir tau nesvarbu ar atsisakys, ar priims pakvietimą. Bet kuriuo atveju tau bus gerai ir tu būsi patenkintas savimi.
Toks turi būti mąstymas, o ne bijau neigiamo atsakymo. Jeigu bijai, tai bijok iš esmės. Taip praeis metai, du ir būsi toje pačioje baimėje. Bet bijai tik emocijų kurias gausi, bijai jog tavo įvaizdis sugrius ir t.t.
Atsimink. Viskas prasideda ne nuo to ką pasakyti, bet nuo to kaip tu jautiesi, koks tu esi, kaip save suvoki. Jeigu tu tikiesi kažkokios frazės, kuria ištarus ji tiesiog nušvis ir norės 100% eiti į pasimatymą, tai laikas atsipeikėti nuo tokių iliuzijų.

Užteks bijoti neigiamų patirčių !

Trumpai tariant. Tiesiog pakviesk.
Categories
Vyriškas patarimas Vyriškumas

Vyras kuris prisipažįsta meilėje per pirmą pasimatymą.

Gavome klausimą iš merginos skyrelyje „Vyriškas Patarimas“ kurį gali užduoti ir tu. Bet šis klausimas ypatingas tuo, kad jame vaizduojamos nežmoniškai kraupios Vyro klaidos. Straipsnio gale pasidalinsiu patarimai būtent VYRAMS, kad tokių nesąmonių nedarytumėte.
Klausimas:

Viena dieną ėmė ir atsitiko taip, kad per drauge netyčiom susipažinau su jos vienu pažįstamu. Vaikinas tikrai ne gražuolis, bet gavos taip, kad palikau jam savo kontaktus, kad galėtu susisiekt su mano drauge kuri tuo metu neturėjo kur užsirašyti jo naujo numerio. Tos dienos vakare vėl susitikom, šiaip „paprikolint“ keturiese. Ir kas be butu keista jis jau pradėjo kalbėti apie rimtus santykius, kad esu tokia panele su kuria jis norėtu rimtos draugystės.. jo neatbaidė net tai kad turiu vaiką… jis tikrąją to žodžio prasme kabinos ant kaklo. Kitom dienom rašinėjomės sms, ir vėl jo klausymai ar norėtum buti mano mergina ir panš. Aš jam gražiai paaiškinau, kad reik pirma laiko pažinti vienas kitą, kad nemėgstu pavieniu romanų. Jis viskč lyg ir suprato.. Bet po to lyg ir pavydo scenas kelt pradėjo, kad aš jam nekeliu ragelio ar mažai rašau… kai susitikom dviese tikrai maloniai laiką praleidome, bet vakare jau vos nesipiršo.. pradėjo kalbėti, kad nori jog bučiau tik jo, kad jai reiks visą pasaulį paklos po kojom (žinau, kad taip ir būtų, bent jau su jo ex taip buvo), kad nori jog tekėčiau už jo ir pan. Nežinau kaip bereaguoti į tai.. Visos norim dėmesio, bet ne tokio perdėto.. aš žinau, kad jis geras žmogus… bet man to nepakanka, kad per pora pasimatymų prisipažint meilėje.. jis net mamai apie mane pasakė, jog esu jo svajonių mergina… jam 27 nėra vaikas, o aš po labai prastu santykiu su vaiko tėvu, tiesiog bijau kažką begalvot.. nežinau ką begalvot apie toki vaikino elgesį?

Atsakymas

Nepaisant to, kad jam 27m.  jis visiškai neišmano moterų psichologijos. Taip pat, stabilus vyras, kuris yra savimi užtikrintas ir pasitikintis neleis sau verkšlenti, kad tu jam neatrašai. Jis vadinasi nelabai ką turi veikti gyvenime ir santykiuose sėdės ant sprando tau, bei bandys viską sukontroliuoti. Jeigu jau net nesant santykiuose jis pavydus yra, tai kas bus santykiuose? Nereikia kurti perdėtu iliuzijų.

Svarbiausias indikatorius renkantis partnerį yra elgesys. Įsivaizduok, jog nieko negirdi, tik matai ir pamatysi koks jis yra iš tikrųjų. Liežuvis šudmalystės įrankis, todėl svarbiausia ne tai kas yra sakoma, o tai kas yra daroma. Šiuo metu yra reikalaujama daug dėmesio, perdėtai daug, o jo negaunant seka priekaištai. Kalbos užliūliuoja labai lengvai, bet žodžiai yra tik oras kuris išeina iš burnos.

Kadangi esi po santykių, tai siūlau neskubėti. Pakaifuok viena, nereikia čia kurti iškart santykiu su pirmu pasitaikiusiu kandidatu kuris daug kalba ir kuria iliuzijas kai tavęs net pats gerai nepažįsta.

Ir koks normalus vyras kabinasi merginai ant kaklo? Net nenoriu įsivaizduoti to vaizdo.

Tai yra tik mano nuomonė ir ji tikrai gali būti klaidinga, bet svarbiausia žiūrėk į elgesį, charakterį, o ne į žodžius jo.

 

Esminės šio vyro, o gal ir tavo klaidos.


Nekurk iliuzijų apie merginą. Iš kur tu po galais gali žinoti, jog ji yra tinkama tau ilgalaikiams santykiams jeigu tu jos net nepažįsti? Velniai nematė, galvok, kad ji yra tinkama santykiams, bet per pirmą pasimatymą bent jau sugebėk apie tai nekalbėti ir nesiūlyti draugauti. Išvis kas čia per siūlymas… Tai turi būti natūralu. Čia tas pats kas pasiūlyti draugauti per pažinčių portalą net nesusitikus.

Nemeluok. Jeigu tu net nenori ilgalaikių santykių, o vienintelis tavo tikslas jos tarpkojis, tai būk vyras ir nesek jai pasakų. Moterys yra jautrios. Nežadėk kalnų, jeigu vienintelis tavo kalnelis tik klyne.

Nori ilgalaikių santykių? Nespausk moters. Duok jai erdvės. Čia tau ne sumo imtinių arena, kurioje reikia visu savo svoriu išstumti priešininką. Duok jai erdvės, laisvę, o ne nuolatinį spaudimą.

Mažiau kalbėk, daugiau daryk. Vyrą puošia ne kalbos, o darbai.

Vyrai dažnai skubą, skubėjimas merginai sukelią įtampą. Ji jaučia spaudimą ir netgi šioje situacijoje mergina pradeda galvoti, kad čia kažkas negerai. Taip, tikrai negerai, kai vyras kariasi ant kaklo ir šliaužia keliais. Geriausi dalykai ateina palengva.

Nėra reikalo skubėti kurti santykius, daug svarbiau pirmiausia pažinti save.

Petras Paserpskis

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.

Categories
Pasimatymų patarimai Vyriškas patarimas

Su mergina buvau pasimatyme ir kažkur susimoviau. Kur?

Lankytojas uždavė klausymą skyrelyje „Vyriškas Patarimas“ ir mano atsakymas jam.

Klausimas:
Sveiki, norėjau glaustai papasakoti situaciją.  Susipažinau su mergina gatvėje, paėmiau numerį ir po kelių dienų pakviečiau į pasimatymą. Pasimatymas buvo mano galva įdomus, bent jau aš ir spėju ir panelė praleido neblogai vakarą. Pasimatyme buvau pasirinkęs tokio pusiau abejingą krypti. T.y. nerodžiau didelio dėmesio panelei. Šnekėjau, bet jokių apkabinimų, už rankos paėjimo.  (Nes ankstesniuose vėliau pasimatymuose  aš panom pasirodydavau per agresyvus, per daug dėmesį rodantis. Buvo turiningas vakaras , žvakių šviesoje su muzika. Taigi, vakare grįžęs po pasimatymo namo parašiau sms, koks įspūdis po susitikimo? Gaunu atsakymo, kad nemėgsta tokio tipo klausimo, tad neatsakys. Ji sakė, kad labai miego nori, nes anksti į darbą keltis ir panašiai. Susirašinėjome, kai ji jau lovoje buvo įsirangiusi.
Taigi, parašęs jai sms, nusprendžiau paskambinti. Nekėlė ragelio. Bandžiau skambinti antrą kartą, nekėlė ragelio. Galvoju, gal miega. Tiek to. Ryte nieko neparašė. Tad nusprendžiau ir aš nerašysiu. Kaip manote, ar kažką neteisingai padariau? Galbūt reiktų panelei paskambinti? Galbūt po pirmo susitikimo, jai dar kažkokių dvejonių yra? Gal reiktų paskambinti ir pakviesti į antrą susitikimą? Nes  ir požiūris išvaizda ir bendravimas atitiko mano visus lūkesčius. Net gi viršijo.
Tad ar ją lengvai paleisti, ar dar bandyti kažką?  Klausiu nes svarstau keletą variantų: pakviesti į antrą pasimatymą, jeigu ji sutinka, pašnekėti ir priklausomai nuo situacijos paklausti, dėl artimesnio bendravimo. ką ji galvoja šiuo klausimu. b. tiesiog paskambinti ir telefonu paprašyti, kad papasakotų, jeigu kažkas yra gerai/blogai. 🙂 c). nieko nedaryti su ja.

Atsakymas:

Sveikas,

Eisiu tiesiai prie reikalo ir pasakysiu tau tavo klaidas. Tokias klaidas kurias padarei tu, daro daugelis vaikinų – vyrų.

„Šnekėjau, bet jokių apkabinimų, už rankos paėjimo.  (Nes ankstesniuose vėliau pasimatymuose  aš panom pasirodydavau per agresyvus, per daug dėmesį rodantis.“ Tai šiame pasimatyme pasirodei per daug šaltas ir abejingas. VISADA turi būti balansas. Tu pasirenki kraštutinius variantus. Arba lieti, arba ne. Arba esi šaltas, arba labai karštas ir t.t. Turi būti balansas. Liesti mergina yra gerai, nes jinai pripranta prie tavo prisilietimų, jaučiamas ryšys, bendravimo laisvumas. Jeigu lieti per daug, rodai perdėta dėmesį, perdėta norą ją nusitempti į lovą ir t.t. Reikia liesti, bet ne per daug įkyriai. Tai parodai dėmesį, tai atsitrauki. Čia kaip pelės ir katės žaidimas. Niekada nesiimk kraštutinumų, būk dinamiškas ir elkis pagal situacijas.

„parašiau sms, koks įspūdis po susitikimo“ – Vyras kuris pasitiki savimi niekada neklausk to. Čia iškart merginai signalizuoji, jog „aš nepasitikiu savimi ir noriu žinoti kaip praėjo pasimatymas ir ką galėčiau kitam kartui geriau padaryti„. Tau iš tikro neturi rūpėti jos nuomonė. Pasimatymas koks buvo toks. Viskas. Šioje vietoje augink kiaušinius ir neperdavinėk jų moters valdžiai ir nuomonei. Didink savo pasitikėjimą, užtikrintumą tuo ką darai. Moterys dažnai taip pat paklausia to ir tai yra signalas, jog jinai nėra užtikrinta savimi, trūksta pasitikėjimo.

O merginos nemėgsta tokio tipo klausymo, nes nenori meluoti ir skaudinti. O tiesa tikriausiai yra ta, kad pasimatymas nebuvo toks geras kaip tau atrodė. O tavo skambinėjimai tai jau tiesiog kaip maldavimai pasakyti koks buvo pasimatymas ir ką jinai mano apie tave. Taip Vyras neturėtu elgtis. Tu moterį laikai kaip deivę kažkokią, kurios nuomonė čia neapsakomai svarbi ir gali pakeisti tavo gyvenimą.

Ir tu kalbi apie kažkokias merginos dvejones ir t.t. Toks jausmas, kad jau vesti ją nori. Čia tik pasimatymas buvo, o tu jau savo galvoje ją įpareigoji su tavimi būti, kuri iliuzija. Mano manymų padarei daugybė nedovanotinų klaidų. Bet tai yra nuostabu. Man patinka kai žmonės daro klaidas, nes tik tada jie gali augti ir tobulėti. Kol nėra klaidų, nėra ir augimo.

Aš tau nenoriu meluoti ir tiesiai šviesiai sakau. SU JA VISKAS BAIGTA. GALI IŠTRINTI NUMERI IR JUDĖTI TOLIAU. Ir baik jai skambinėti, ji gal jau bijo tavęs net.

Pagrindinis dalykas tavo mąstyme kuris tau kenkia yra tas, jog merginą išauštini ir per daug dedi vilčių. Taip pat automatiškai jau kurį kažkokią ateitį. Kaip ir stengiesi ją įpareigoti. Tu turi būti laisvas ir atsipalaidavęs. Kai tu būsi atsipalaidavęs tai ir moteris būdama su tavimi jausis atsipalaidavusi ir norės su tavimi būti. Turi būti vyras kuriam nerūpi kaip praėjo pasimatymas ir tuo labiau neklausti to moters. Jeigu pasimatymas buvo puikus, jinai manau pati tai paminės. Arba iš jos elgesio tai suprasi.

Klausiu nes svarstau keletą variantų: pakviesti į antrą pasimatymą, jeigu ji sutinka, pašnekėti ir priklausomai nuo situacijos paklausti, dėl artimesnio bendravimo.“ Čia pacitavau, nes tu kalbi apie artimesnį bendravimą. Apie tokius dalykus nereikia kalbėti, ypač per antrą pasimatymą. Čia rimta ir nuobodi tema. Visi santykiai turi rutuliotis natūraliai, be jokio spaudimo, susireikšminimo ir t.t.

Dabar tu turi du variantas arba ir toliau bandyti kažką nuveikti su ja arba pasimokyti iš savo klaidų ir kviesti kitą merginą į pasimatymą. Jeigu pasirinksi pirmą variantą, tai dar ilgai kankinsiesi ir paskui dar labiau nusivilsi, nei dabar.

Dar vienas pastebėjimas. Tau mergina davė numerį ir su tavimi nuėjo į pasimatymą. Tai yra puiku, nes vadinasi su tavimi viskas tvarkoje, nes kitaip ji nebūtu ėjusi į pasimatymą. Turi kur tobulėti ir tikiuosi bent jau kažkiek pabudai iš savo susikurtos iliuzinės tikrovės. Būk Vyras.

Aš bent jau viliuosi, jog kažką naudingo tau pasakiau ir tau tai padės.

Sėkmės.

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.
Categories
Vyriškas patarimas

Merginos davusios man savo numerį nebenori su manimi susitikti.

Vardas:
jonas

Klausimas:
Laba diena,turiu tikia problema,ilga laika nesiseka susitikti su mergina,nors ranku sudejes nesedziu ,bandau susipazistu,pasiimu numerius ,o kaip pasuku ,tai neatsiliepia arba negali,isivariau toki kompleksa,kad kam kalbint jei vis vien nieko nesigauna,ir pasidariau irzlus,kad nesiseka,nors,kaip sakiau neturiu baimes uzkalbint,bet pradejau nepasitiket savim,nzn kur beda?

Atsakymas:

Sveikas Jonai,

Aš supažindinsiu tave su savo mąstymo modeliu. Gal jis ir tau tiks ir patiks.

Jeigu yra problema vadinasi kažko nežinai, arba tai ką žinai yra melas.

Šiuo atveju turėtum žinoti vieną dalyką. Jeigu kažką darai nuolatos ir negauti reikiamų rezultatų tai daryk viską kitaip arba kažką pakeisk. „Tik kvailys darydamas tą patį veiksmą tikisi vis kito rezultato.“

Nebūk tuo kvailiu ir keisk tai kas neatneša tau reikiamų rezultatų. Ką reikia keisti? Visų pirmą, pradėk nuo savo mąstymo. Jau dabar matosi mąstymo modelis kuris teigia :“kam kalbint jei vis vien nieko nesigauna“. Geriau tokį mąstymo modeli keisti į klausiamąjį – ką reiktu man daryti kitaip, kad su manimi mergina norėtu susitikti? Ko aš norių iš merginos? ir t.t.

pasidariau irzlus“ – Dažniausiai mes tokie pasidarome kai norime suvaldyti situacija, kai norime kažką kontroliuoti, bet tai tiesiog vyksta ir tiek. Ir  tai vyksta ne pagal tavo planą. Reiktu čia atsipalaiduoti, nesureikšminti tiek nesėkmių, tiek ir sėkmių. Kai kylą perdėtas reikšmingumas kylą ir irzlumas. Tu gali rinktis, arba viską sureikšminti ir būti irzliu arba stengtis nieko nesureikšminti ir būti visada atsipalaidavusiu. Kaip manai kuriuo variantu pasiektum daugiau?

Jeigu kažkas nesiseka, dėl kažkokių priežasčių jos nesutinka susitikti, tai stebėk ką kaip darai, kokios mintys tada tave aplanko, kaip jos reaguoja į tave, apie ką kalbatės, kaip tu jautiesi užkalbinimo metu, numerio paėmimo metu.

Kita vertus, ne visos merginos ir nori susitikti, ne visoms merginoms būtinai turi patikti. Bet esmė paprasta šioje vietoje. Jeigu kažką darai ir negauni reikiamų rezultatų daryk kitaip, mąstyk kitaip, jauskis kitaip.

Pasidomėk pick up’u. Yra lietuviška bendruomenė Thegame.lt . Pasidomėk kūno kalba, savo emocijomis. Kuo labiau pažinsi save, savo mąstymą, tuo geresnių rezultatų pasieksi.

kur beda?“ – Reziumuojant bėda yra kažkur tavyje, tavo mąstyme, veiksmuose. Bet tu pilnai gali ją sutvarkyti, jeigu daugiau dėmesio skirti ne pačiai problemai, o tos problemos, vadinamos bėdos sprendimui surasti, o tai gali padėti žinių kaupimas, mąstymo keitimas, emocijų valdymas. Ir nenuleisk rankų, niekada. Nes tu nežinai už kurios nesėkmes ateis sėkmė, gal iki sėkmės tau trūksta tik vieno žingsnelio.

Tikiuosi užvedžiau ant kelio.

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.

Categories
Pasimatymų patarimai

6 naudingi patarimai pirmam kartui

Viskas kažkada atsitinka pirmą kartą. Ir norėtųsi, kad pirmas kartas būtų toks, kokio reikia. Prisvilęs pirmas blynas – tik nevykėliams! Jei nori, kad viskas eitųsi sklandžiai, tau prireiks 6 patarimų pirmam pasimatymui su mergina.

1. Pirmasis pasimatymas. Atsipalaiduok.

Fiziškai. Nebūk įsitempęs, sėdėk laisvai, kai užsimesti rankas virš galvos, sukryžiavęs pirštus ant pakaušio. Čia svarbiausiai pats gestas, nes toks elgesys rodys, kad tu jautiesi laisvai ir neturi rūpesčių. Žinoma, merginai visuomet labai smagu žinoti ir jausti, kad tu jaudinies pirmo pasimatymo metu. Bet ji tai supras ir pagal tavo nerišlią kalbą ar išlietą vyną ant baltos staltiesės. Tačiau šis susijaudinimas turi būti savimi pasitikinčio vyro. Taigi, atsek pirmąją sagą ir lengvai išsidrėbk kėdėje.

2. Pirmasis bučinys. Duok rankoms valdžią.

Pats bučinys neturėtų būti lėtas, griežtas ir per daug šlapias. Tačiau tavo rankų elgesys ne mažiau informatyvus nei kad tavo lūpos. Liesti jos veidą – parodyti švelnumą, laikyti už kaklo – parodyti savo valdžią ir aistrą, įpinti savo pirštus į jos plaukus – tiesioginė užuomina apie seksą, apglėbti taliją – dar labiau ją jaudinti. Tik svarbiausiai pačioje pradžioje laikyti rankas kuo toliau nuo užpakalio, krūtų ir kojų, o ką jau kalbėti apie bikini zoną. Nes ji pagalvos, kad tu sustojai vystytis paauglystėje.

3. Pirmas kartas pas tave namuose. Pažymėk teritoriją.

Apie savo butą galvok kaip ir apie rūbus, šukuoseną ar kvepalus – stenkis palikti įspūdį savo merginai. Svarbiausiai (o tuo pačiu ir paprasčiausiai) – padaryk taip, kad butas gerai kvepėtų. Jokių gaiviklių: gerai išvėdink, išnešk šiukšles, išsiurbk kambarius ir nupirk gėlių. Nes kvapas teigiamai veikia smegenų dalį, teigiamai veikiančią emocijas.

Jokiais būdais neskubėk ir pasiūlyk merginai atsigaivinti, ir jokiais būdais nelįsk prie jos su išmoningais klausimais. Leisk jai prisijaukinti naują teritoriją. Palik ją trumpam, suvaikščiok į virtuvę – tegul ji apžiūri knygas, smulkmenas, peržiūri žurnalus. O grįžęs atkreipk dėmesį, kas ją sudomino – pokalbis užsimegs savaime.

4. Ji nenusiteikus pirmam kartui. Pasitrauk.

Dauguma moterų yra įsitikinusios, kad vyrai turi patys suprasti, kas jas taip nuvilia. Jei paklausi, ko ji ne nuotaikoje – supyks, kad nesusigaudai pats, nepaklausi – bus viskas dar blogiau. Nors atrodo ir žiauroka, tačiau merginos kaprizus galima sutramdyti laikinu atsitraukimu. Pasivaikščiok, tegul ji pabūna viena su savo mintimis. O grįžus pokalbis megzis žymiai lengviau.

Jei pokalbį ji pradėjo pati, išeiti neverta. Šiuo metu nesiaiškink jos kaprizų priežastis, o tik klausyk, ką ji kalba. Tik tylėti ir žiūrėti futbolo varžybas be garso – neužtenka. Turėk kantrybės, taip jau yra – žmogui reikia išsikalbėti, kad jis pasijustų geriau.

5. Pirmasis ir neatsitiktinis seksas. Prisižadink ir sudainuok.

Būkite atviri. Pirmas kartas – tai gana nervingas, sukaustytas ir ne visada toks malonus. Ir jei nepaisant visų nesklandumų ji netrenkė durimis, rytas – tai pats palankiausias laikas pradėti kokybišką ir ilgai įsimintiną lytinį gyvenimą. Kuo labiau atsipalaiduosite ir būsite ramesni – tuo geresnis seksas jūsų laukia. Nes pagrindinė gero sekso taisyklė – ramybė ir galimybė pasitikėti partneriu.

6. Pirmas pasivaikščiojimas po parduotuves. Skaldyk ir valdyk.

Aišku, geriausias variantas – sugalvoti pretekstą neiti į parduotuves ir paleisti ją su drauge. Tačiau ne visuomet pavyksta pergudrauti. Tačiau teks pakentėti. Jei vyrai ateina į parduotuvę turėdami konkretų tikslą, moterys ieško „kažko“. Stenkitės pasiekti kompromiso – iš anksto sudarykite pirkinių sąrašą ir žinokite maršrutą, kuriuo rinksite „pliusus“ prie pirkinių. Jei turite galimybių, vaikščiokite atskirai.

 

Categories
Moterys ir seksualumas Pasimatymų patarimai

Dėmesio žaidimas

Ar buvo tau kada nors atsitikę taip, kad tau patinka mergina, tu pradedi skirti jai dėmesį, gražiai su ja bendrauti, tampi mandagus? Iš pradžių mergina tai pastebi ir, atrodo, kad jai tai patinka. Tada tu skiri dar daugiau dėmesio, bet jauti, kad mergina tampa šaltesnė ir kažkaip tolsta nuo tavęs, nors tu, atrodytu, darai viską teisingai. Tu elgiesi, kaip tikras džentelmenas, bet suvilioti merginos tau nepavyksta.

Daugelis gali su manimi nesutikti, bet „džentelmenas“ – tai visuomenės pririšta nuomonė. Nuo pat vaikystės mus mokina, kad reikia būti mandagiam, gražiai elgtis su moterimis, užleisti joms pirmenybę ir t.t. Bet kai ateina laikas, kai tu nori pasiekti tau patikusią merginą ir elgiesi „džentelmeniškai“, nieko nesigauna, ir tau nepavyksta sudominti jos, ir tu galvoji, kas gi ne taip. O esmė yra ta, kad ne visada reikia skirti merginai dėmesio.

Tu gali paklausti, ką aš čia rašau? Žinok, aš pats negalėjau tuo patikėti, bet kai pabandžiau praktiškai, supratau, ką aš dariau neteisingai, ir kur buvo mano klaidos.

Aš manau, kad tu pažinojai, arba, bent jau matei merginą, kuri siekia tokio vaikino, kuris net nežiūri į ją. Atrodytu, visai nelogiška situacija. Bet taip yra. Merginos, kaip ir daugelis žmonių, nevertina to ką turi, ir siekia to ko neturi. Kaip tai suprasti ir kaip tuo pasinaudoti. Taigi, jeigu paprastai pasakyti, tai mergina nevertins jai skiriamo dėmesio, bet sieks to dėmesio, kuris jai neskiriamas.

Jeigu visai neskirti merginai dėmesio, tai irgi nepadarys jokios įtakos jos simpatijoms. Kalbant apie „dėmesio žaidimą“, tai jį pradėti turi vaikinas. Jis turi pirmas padaryti žingsnį, atkreipti į save dėmesį. Būtent tas pirmas žingsnis turi būti išreikštas „džentelmeniškumu“, dėmesio parodimu merginai. Tokiu būdu, tu užkabini merginą ir įtrauki ją į žaidimą.

Kaip žaidimą nukreipti savo linkme? Aš tau parodysiu kelis pavyzdžius, bet tai nereiškia, kad tu turi juos atlikinėti, kaip robotas. Svarbu, kad tu suprastum pačią žaidimo esmę. O esmė yra tame, kad vienam tavo žingsniui, dėmesio žingsniui, tu turi sulaukti du atsakomuosius iš merginos pusės.

Pats geriausias pavyzdys, tai sms žinutės. Bet mergina turi būti iš ankščiau pažįstama. Realiame gyvenime tu padarai pirmą žingsnį ir sudomini merginą, tai gali būti bet kas, gražus ir švelnus bendravimas, komplimentas ir panašiai. Kiti du žingsniai eina iš jos pusės. Tu būtinai turi sulaukti žinutės iš jos, nes jeigu tu parašysi, tai bus dar vienas tavo ėjimas. Kai ji parašo, tu neskubi atrašyti, o atrašai tik sulaukus dvejų žinučių. Tokiu būdu mergina padaro du žingsnius į tavo pusę. Nebūtinai reikia laukti dvejų žinučių, tiesiog gali ilgai neatrašinėti, o pasiteisinti – tu „negirdėjai telefono“. Viso šio žaidimo esme palikti merginą nežinomybės jausme. Ir kai ji laukia atsakymo, tai priartina tave prie jos.

Pavyzdys iš realaus gyvenimo. Jus bendradarbiai. Tu padarai pirmą žingsnį, kreipiesi pas ją su kažkokiu klausimu ar problemėle. Kreipdamasis, tu viską gražiai jai pateiki, maloniai pabendrauji, vienu žodžiu, sudomini. Toliau turi sulaukti kreipimosi iš jos pusės ir t.t.

Tu turi suprasti, kad per didelis dėmėsis atstumia, o nepakankamas, atvirkščiai, traukia. Čia aš rodžiau paprasčiausius pavyzdžius. Esmė tame, kad nebūtinai turi būti eiliškumas, kaip pavyzdžiuose, jeigu merginą gerai sudomini, tai jinai ir eis iš proto dėl tavęs ilgai nesulaukdama atsakymo. Bet ir be atsakomojo žingsnio nieko nepadarysi, net jeigu ir labai sudominai, mergina galiausiai apsiramins.

Categories
Pasimatymų patarimai

Penkios emocijos.. ir ji – Tavo.


Noredamas suvilioti merginą, turi joje sužadinti penkias emocijas… tai emocijos, kurios būtinos santykių pradžioje. Jeigu tu jos kūne gali sukelti šias penkias emocijas – ji bus tavo.

Atsipalaidavimas. Tai pirma emocija, kurią tu turi sukelti jos kūne. Nesvarbu kaip ji jautėsi prieš tai… Dabar, kai tu prie jos priėjai, ji turi jaustis atisipalaidavusi būdama prie tavęs. Šypsokis, atlošk pečius atgal, laikyk akių kontaktą.. kalbėk ir judėk lėtai, sklandžiai. Tik tada, kai tu būsi atsipalaidavęs – atsipalaiduos ir ji. Jei būsi įsitempęs – ji niekada neatsipalaiduos. Merginos puikiai jaučia tai, ką tu jauti…

Potraukis. Po to.. ir tik po to, kuomet ji yra atsipalaidavusi, turi joje sukelti potraukį.. susidomėjima tavimi. Būk dominuojantis, lyderis, savimi pasitikintis, seksualus, linksmas, idomus, spontaniškas ir nuotykingas. Šios savybės – tai patrauklios savybės, kurias merginos dievina..

Pasitikėjimas. Kai ji tavimi susidomi, turi siekti joje sukelti pasitikėjimo jausmą.. pasitikejimo tavimi. Šy jausmą gali sukurti būdamas dominuojantis, vedžiodamasis ją kurnors, priimdamas už ją sprendimus (pvz: išsirinkdamas kavinę į kurią eisite atsigerti kavos ir pan..), būdamas su ja kartu, nuoširdžiai bendraudamas su ja. Ji turi jausti, jog gali tavimi pasitikėti įvairiose situacijose.

Komfortas. Nuo pat bendravimo pradžios tu turi kurti komfortą tavo prisilietimams.. ji turi jaustis patogiai, kuomet tu ją lieti ir ji liečia tavę. Liesk jos delnus, rankas, pečius, plaukus… daryk tai sklandžiai, žaismingai, pasitikėdamas savimi. Neskubėk.. pradėk nuo paprasto rankos paspautimo susipažystant. Svarbu palengva progresuoti ją liečiant. Priesilietimai turi būti dalimi jūsų pokalbio, bendravimo. Fizinis kontaktas yra labai svarbus tolimesnei santykių eigai, kuomet prieisite prie imtymumo.

Ryšys. Paskutinė ir labai svarbi emocija – tarpusavio ryšys, kuomet ji jaučia jog tu esi jos sielos draugas.. sielos pora. Šią emociją sukursi kalbėdamas su ja apie bendrus pomėgius, hobi, muziką, santykius ir pan.. Bendraudamas su ja, turi atrasti bendrus pomėgius, kurie jus sieja.. turite pasidalinti troškimais, kurių siekiate.. ir baimėmis, kurios jus daro pažeidžiamais. Tarpusavio ryšys – tai vienintelė ilgai išliekanti emocija.. tai logiška priesžasti Jai, kodėl jūs turite būti kartu.

Tuomet, kai tu sukursi šias penkias emocijas, ji bus pasiruošusi.. ji bus suviliota.

pualifestyles.blogas.lt

Categories
Pasimatymų patarimai

Nebūkite nuobodūs – įsimintinas, unikalus pasimatymas

Nepamirškite fiksuoti susitikimo datų
Gal šiandien tai skamba kiek per smulkmeniškai, tačiau, patikėkite, po kurio laiko žinoti, kas kada įvyko bus įdomu.
Nepamirškite to padaryti per pirmą pasimatymą, pirmą jūsų kelionę drauge ir pan.
Pavyzdžiui, pirmą kartą (na, kad negąsdint žmogaus, gal palaukite iki antro) pasiimkite fotoaparatą, o kito pasimatymo metu parodykite nuotraukas albume.
Palikite žmogų, su kuriuo susitikote, nustebusį, tegul jis niekada nepamiršta judviejų susitikimo, net jeigu jis būtų vienintelis ir paskutinis (gali fotografijas nusiųsti internetu su gražiu prierašu „Buvo malonu, tačiau aš ieškau kito žmogaus. Visada Tave prisiminsiu“.

Meno festivalis

Nusiveskite nepažįstamąjį ar nepažįstamąją į meno galeriją, meno festivalį (būtinai su savimi turėkite didžiulius popieriaus lapus, pieštukų). Po to, nueikite kur į parką ar kavinę ir nukeverzokite jį/ją ar momentą iš savo susitikimo. Patikėkite bus smagu, net jei jūsų meniniai sugebėjimai primena keturmečio paveikslus.

Šviesos kupinas susimatymas

Išeikite paprasčiausiai pasivaikščioti į lauką ar į paplūdimį. Būkite pasiruošę žvakių ar fakelų. Tokį sumanymą būtina gerai apgalvoti ir jam pasiruošti. Jeigu yra galimybių, prismaigstykite fakelų palei taką ar sudėliokite žvakes. Mergina ar vaikinas liks sužavėtas. Tai romantiška, įsimintina, nekasdieniška.

Flora, fauna

Botanikos, zoologijos sodai, žiemos sodai – puiki ir kiek užmiršta pasimatymų vieta. Jeigu jūsų pasimatymas pavasarį – pasiimkite kamerą ir pirmyn ten kur žalia ir gyva.

Komedijos klubas

Tinka pirmam pasimatymui, kol dar nepažįstate žmogaus. Aplinka neįpareigos, bus daug juoko, gerų emocijų, temų pokalbiams.

Ekskursijos po gamyklas

Bus neįprasta – garantuojame. Šokolado gamykla, ledų gamykla ir pan. Nesugalvokite nusivesti kviečiamo žmogaus į siuvyklą, plytų gamykla ir t.t. Nebent jis turi gerą humoro jausmą.

Atsigręžkite į gamtą

Išvažiuokite už miesto ribų (įsimeskite pledą, užkandžių, vyno). Aplankykite pažįstamus kaimo žmones, kurie paruoš kiaušinienės su lašinukais, pavaišins pienu (šis pasiūlymas jau kiek pažengusiems santykiuose).

Pamokos, kursai

Suorganizuokite pasimatyme kokią vieną pamoką. Tegul tai būną šokių, buriavimo, maisto gaminimo, vyno degustavimo ir pan.

Raskite jaukią džiazo kavinukę

Mes siūlome ne kažką tradicinio (picerijas, kaimiško maisto užeigas), bet panaršykite tarp gatvelių, jose slepiasi nedidelės ir itin jaukios kavinukės, vyninės. Dažnai nebūna žmonių. Svarbu, kad kitam asmeniui būtų maloni ir nežinoma aplinka.

Renginiai gamtoje, lauke

Galbūt jūsų mieste rodomi kinai lauke, gal rengiamos šokių pamokos gatvėje? Pamąstykite.

Pabaigai

Itin gražu iš vaikino pusės po pasimatymo (nesvarbu ar bus antrasis) nusiųsti merginai į namus, darbą gėlių.

Kaip manote, ar jus atsimins?

www.vilioju.lt