Categories
Sėkmės psichologija

20 stiprių žmonių bruožų.

1. Jie ieško ir randa galimybes ten, kur kiti nuleidžia rankas.

2. Jie iš nesėkmės (kaip vadina silpni) išmoksta pamoką.

3. Jie priima apgalvotus sprendimus.

4. Jie nuolat ir sąmoningai ieško kelio, savo tikslo ir sėkmės link, tuo laiku, kai kiti laukia, kol kelias pats juos ras.

5. Jie bijo lygiai taip pat, kaip kiti, bet jie neleidžia savo baimei jų valdyti.

6. Jie užduoda tinkamus klausimus – tuos, kurie iššaukia jiems palankius atsakymus.

7. Jie nesiskundžia – tai laiko ir jėgų švaistymas.

8. Jie neperkelia savo kaltės kitam. Jie prisiima visą atsakomybę už savo veiksmus ir rezultatus.

9. Jie nebūtinai turi fantastišką talentą, bet visada randa būtų, maksimaliai išnaudoti savo potencialą. Jie reikalauja iš savęs daugiau, maksimumo.

10. Jie užimti, produktyvūs ir punktualūs. 

11. Jie apsupa save tinkamais žmonėmis – niekas taip nepadeda pasiekti tikslo, kaip tinkama aplinka.

12. Jie užduoda sau klausimą – o kodėl gi ne aš ir ne dabar? Tai padeda jiems neplaukti palei srovę.

13. Jie žino, kokio gyvenimo nori ir tai nuolat įgyvendina, tuo metu, kai kiti tik žiūri į savo gyvenimą iš šalies.

14. Jie nemėgdžioja ir nekopijuoja, o ieško naujų būdų.

15. Jie neatidėlioja, o tai reiškia – kad jie nepraleidžia savo gyvenimo kažko laukdami.

16. Jie mokosi ir tobulėja visą savo gyvenimą. Bet kokia gyvenimiška patirtis – tai pamoka.

17. Jie optimistai ir būtent todėl visur mato naudą.

18. Jie daro tai, ką reikia daryti ir nesvarbu kaip jie jaučiasi šiuo metu.

19. Jie rizikuoja – finansiškai, emociškai, profesionaliai, psichologiškai.

20. Tu nebėgi nuo problemų, o atsisuki veidu į jas.

Šaltinis: Revoliucija.com

Categories
Geriausi Vyriškas patarimas

5 patarimai kaip labiau pasitikėti savimi.

Algirdas mūsų klausia, kaip pasitikėti savimi ir ar yra koks nors metodas kurio pagalbą galima pasitikėti savimi.

Pasitikėjimas savimi yra tik tikėjimas savimi, o tikėjimas savimi yra tam tikro dalyko laikymas tikru, egzistuojančiu. Arba Tik Ėjimas (tikėjimas) tam tikru keliu, kuris suteikia įsitikinimą, kad tai įmanoma ir tampa pasitikėjimu. Pasitikiu savo keliu, pasitinku savo kelią.

Jeigu aš tikiu, kad galiu, tai turiu pasitikėjimą. Aš galiu susirasti svajonių merginą, aš galiu pradėti verslą, aš galiu būti laimingas ir t.t. Pasitikėjimas savimi nedidėja sėdint fotelyje su čipsu pakiu, nebent tavo tikslas valgymo varžybos ir tau reikia turėti gerą formą šiuo klausimu. 

Kai susirandi naują merginą, tu ja iš pradžių tiki. Galvoji, kad ji yra dora, ištikima ir tave gerbianti. Tik laikui einant ir matant kaip ji elgiasi su tavimi, kokios jos reakcijos ir t.t. tu įgauni pasitikėjimą ja. Kol tiki, tai tik manai, kad ji tokia, o kai jau pasitiki, žinai, kad ji tokia, nes faktai, poelgiai tai užtvirtina.

Pasitikėjimas yra tvirtinamas darant tam tikrus veiksmus nuolat, priklausomai nuo tavo tikslo. Šį savaitgalį su vyrų klubu žygiavome pėsčiomis apie 37 km. ir jeigu niekada nesi nuėjęs daugiau nei 5 km, toks žygis tau gali parodyti, kad tu gali pasiekti tikslą, o jei tai gali, gali ir daugiau.

Aš asmeniškai manau, kad pasitikėjimas yra pas kiekvieną žmogų prigimtyje. Tu jau dabar esi pasitikintis savimi tik problema tame, kad jis slepiasi po stresu, noru įtikti kitiems, baime susimauti, baime atrodyti netobulu. Tavo pasitikėjimą savimi užgožia vidiniai įsitikinimai, dėl kurių jautiesi įsitempęs, nors pasitikėjimas yra tik ėjimas tam tikru keliu, tik tikėjimas savimi ir tik atsipalaidavimas ir žinojimas, kad viskas bus gerai.

Mokymuose vyrams daug dėmesio mes skiriame tam, kad pašalintume visus ribojančius įsitikinimus, nes tai yra vidinė būsena su kuria tu pasitinki pasaulį. 

5 Patarimai kurie tau leis sustiprinti pasitikėjimą savimi.

1. Nuo kokių emocijų tu bėgi? Kokias emocijas bijai patirti? Gėdą, baimę, nusivylimą, nepasitenkinimą, atstūmimą ir t.t. Surašyk viską kas šauna į galvą ir pastebėk, kad tai emocijos kurios tave tik saugo, o saugoti tavęs nereikia, nes tu nemirsi, jei pajusi gėdos jausmą, tu nemirsi, jei pajusi nusivylimą, tu nemirsi nei pajusi atstūmimą. Tik jeigu leisi emocijoms kontroliuoti tave, o ne atvirkščiai, tu nepatirsi džiaugsmo, laimės, pasitenkinimo, priėmimo, nes tu leisi emocijoms valdyti tave.

2. Stebėk savo kūno kalbą. Kūno kalbą atspindi tavo emocinę būseną. Išsitiesk kai pastebi, kad esi susikūprinęs, sulėtink kvėpavimą, jeigu jauti, kad jis išsiderinęs ir netolygus. Eidamas pajusk ėjimą, leisk sau neskubėti, o mėgautis ėjimu ir pastebėsi, kaip tavo vidinė būsena iškart pasikeis patobulinus kūno kalbą. Stebėk pasitikinčių žmonių kūno kalbą ir tobulindamas savo kūno kalbą pajusk vidinę ramybę.

3. Medituok. Kai protas ramus iš švarus, tu leidi sau gyventi, vietoj to, kad jaudintumeisi dėl kitų nuomonių ir savo baimių. Ramus vyras yra galingas vyras, pasitikintis savimi ir užtikrintas.

4. Keisk ir plėsk savo požiūrį apie pasaulį. Domėkis įvairiais dalykais kurie plečia tavo suvokimą apie pasaulį, nes kuo labiau pažintis save ir pasaulį, tuo labiau atsipalaiduosi ir pamatysi, kad jaudiniesi dėl tų dalykų kurie net neegzistuoja. 

5. Daryk tuos pačius veiksmus vėl ir vėl. Tikėjimas ateina kai pamatai, kad tu gali, kol nieko nedarai, iš kur gali žinoti, kad gali? Negali žinoti. Būtina daryti, kad patikėtum, kad gali, nes gali.

 

Klausimą mums gali užduoti paspaudę čia: http://www.alfavyras.lt/klausk/

Jeigu nori atgauti pasitikėjimą savimi ir tapti moterų magnetu, sudalyvauk 90 dienų iššūkyje vyrams:
90 dienų iššūkis vyrams

Categories
Rekomenduoju Vyriškumas

Ar tu turi, šias 8 savybes, kurių moterys ieško vyruose?

Vyrai ir moterys – kartu panašūs, bet tuo pačiu ir skirtingi. Visi mes augom panašiomis sąlygomis, panašiomis aplinkybėmis, bet vyrų ir moterų mąstymas bei požiūris į priešingą lytį visiškai skiriasi. Dažnas vyras, savęs nekartą yra paklausęs: „Kodėl aš nepatinku merginom? Ko jos iš manęs nori, tikisi?“. Galbūt yra vyrų, kurie klausia šito būtent dabar. Tuo tarpu, moterys iškelia sau klausimą: „Kodėl aš negaliu rasti sau tobulo vyro?“.
Vienaip ar kitaip, problema slypi abiejose pusėse. Vyrai nesupranta moterų poreikių, nesugeba perprasti jų mąstymo, moterys – nežino ko ieško, ko nori ir neįvertina to, ką gali duoti mainais. Vyrai, šiuo metu į viską žiūri per miglą, nežinodami nuo ko pradėti ir kokių savybių ugdymas merginom yra patraukliausias. Jie ekspermentuoja: bando vieną, vėliau ir kitą būdą. Tačiau vistiek rezultato nėra. Todėl atskleisiu pačias svarbiausias vyro savybes, kurių ieško moterys. Šių savybių ugdymas tau netik išsklaidys miglą kely, bet ir atneš tavo taip norimus rezultatus su moterimis.

 

Vyriškos Savybės

1. Vyriškumas. Būtent šiuo laiku, tai bene didžiausia moterų tema apie vyrus. Turbūt, ne kartą teko girdėti tokį visuomenės moterų išsireiškimą: „Vyrai jau nebe tokie vyriški. Vyriškas vyras tampa retenybe“. Tačiau… Kiekviena moteris turi tam tikrus, jai vienai būdingus poreikius. Moterų poreikiai tiesiogiai ar netiesiogiai ir sukuria vyriškumo sąvoką. Moterų daug, jų poreikiai skiriasi, todėl aiškiai padėto taško apie vyriškumo sąvoką nėra.

Pavyzdys: Moteris, gyvenanti be vyro, tačiau turinti kelis vaikus, vyriškumą įsivaizduoja kaip gebėjimą išlaikyti šeimą. Kadangi jos poreikis yra vyras, tinkantis auginti šeimai.
Štai kitas pavyzdys: moteris, neturinti šeimos. Ji vyriškumą įsivaizduoja kaip gebėjimą siekti užsibrėžtų tikslų ir nepriklausomybę. Kadangi jos poreikis yra vyras, visiškai nepriklausantis nuo kitų nuomonės ir siekiantis savo tikslų.  Todėl vyriškumo suvokimas priklauso nuo pačios moters. Tačiau atskleisiu dažniausiai merginų įvardijamas vyriškumo savybes.

Vyriško vyro bruožai:

 • Žodžio laikymasis;                                               
 • Nuomonės turėjimas;
 • Nepriklausantis nuo nieko;
 • Turintis savigarbą;
 • Gebantis sutramdyti moterį;
 • Siekiantis tikslų;
 • Ištikimas;

 

Nevyriško vyro bruožai:

 • Nuolatiniai verkšlenimai;
 • Pasyvumas;
 • Priklausomybė nuo kitų nuomonės;
 • Melavimas;
 • Neištikimybė;
 • Žodžio laužymas;
 • Meilikavimas;
 • Brandaus elgesio nebuvimas;

 

2. Gebėjimas priimti sprendimus. Moterys ieško vyro, kuris sugebėtų išlaikyti ir puoselėti šeimą. Geriausias kandidatas į šią rolę yra vyras, gebantis priimti sprendimus. Kodėl? Būtent todėl, jog sprendimų priėmimas kloja daug stipresnius pamatūs šeimai. Įsivaizduokit situacija:

 1) Vyras, turintis šeimą: žmoną ir kelis vaikus, dirba prastai apmokamą darbą. Šeimos pajamos vos išgali sudurt galą su galu. Vyras, matydamas, kad šeimai trūksta kažko, kad jo šeima nelaiminga, jis apmąsto visas galimybes ir priima šiai problemai sprendimą: ieškoti kito darbo ir kurį laiką persikraustyti gyventi į mažesnes patalpas. Šiuo laiko tarpsniu šeimai dar sunkiau, tačiau po kurio laiko vyras randa geriau apmokamą darbą ir grįžta į ankstesnę savo gyvenamąją vietą. Vyras nepabūgo priimti sprendimo, kuris savo ruoštų pakeitė šeimos socialinę padėtį.

2) Vėlgi ta pati situacija. Tačiau šiuo atveju vyras negeba priimti sprendimų. Matydamas, jog šeimai sunku, jis apsvarsto visas galimybes ir nusprendžia nieko nedaryt, mat rizika gali daug kainuoti. Vyras ir toliau gyvena kaip gyvenęs. Blogos gyvenimo sąlygos atsiliepia santykiams, kurie laikui bėgant nutrūksta. Todėl gebėjimas priimti sprendimus yra labai svarbus dalykas santykiuose.

vyriskumas 

3. Žinojimas ko nori iš gyvenimo. Visa tai yra susiję su tikslo turėjimu ir kryptingu gyvenimu. Vyras, turintis tikslą ir jo siekiantis, moterims pasąmonėje perduoda ryžtingo, turinčio valios ir kantrybės bei atsidavusio gyvenimui vyro įvaizdį. Ryžtas, valia, kantrybė ir atsidavimas yra pagrindinės savybės ant kurių klojami santykiai.

 • Ryžtas – kuria ateitį santykiams.
 • Valia –  palaiko ryžtą ir neleidžia pasiduot.
 • Kantrybė – padeda išgyventi sunkumus.
 • Atsidavimas – kryptingas šeimos santykių ar jos ateities puoselėjimas.

Todėl niekas kitas geriau, nei tikslo turėjimas ir nuolatinis jo siekimas, negerina šių, velniškai svarbių gyvenime, savybių.

4.  Pagarba. Absoliučiai jokia save gerbianti moteris, niekada neprasidės su vyrų, kuris negerbia jos. Pagarba, viena iš pagrindinių savybių, kuri leidžia mums išlikti civilizuotiems žmonėms. Ji koja kojon žengia su pasitikėjimu. O pasitikėjimas kitu, atveria platesnes galimybes gyvenimui, šeimai, darbui, santykiams… Šios savybės ieško ne tik moteris, jos pritaikymas kasdieniame gyvenime yra ne mažiau reikalingas.

5.  Dėmesys tik vienai, vienai merginai. Kiekviena moteris nori jaustis ypatinga, gerbiama ir savaip išskirtinė. Niekas geriau jai šių savybių nesuteikia, nei – ištikimybė. Neištikimybė yra viena iš dažniausiai nesėkmingai besibaigiančių santykių priežastis. Moteris tai suvokia, todėl kiek įmanoma bando to išvengti. Todėl ištikimas vyras yra vienas iš tų variantų, kurį moterys renkasi daug negalvojus.

 

6.  Nenuspėjamas. Tai gebėjimas nustebinti moterį, kai ji mažiausiai to tikisi. Žaismingumas kertasi su ištikimybe. Neištikimi būna ne tik vyrai, bet ir moterys, ne paslaptis. Tačiau kaip apsaugoti moterį nuo neištikimybės?

 vyras

Ištikimas vyras + nenuspėjamas = Laimingi santykiai.

Ištikimas vyras – vyras, gerbiantis moterį ir santykių esmę.

Netikėtumo jausmas – būtent tai apsaugo moterį nuo neištikimybės. Nenuspėjamas vyras neleidžia santykiams virsti kasdiene rutina. Jis juos pagyvina, atgaivina ar nudažo kitomis spalvomis. Priešingu atveju, kada vyras yra nuspėjamas, moteriai vėliau ar ankščiau pasidarys nuobodu. Laikui bėgant, ji pradės svarstyti apie idėją išbandyt ką nors naujo, patirt ką nors kitokio, kas būtų priešingą susiklosčiusiai rutinai. Kieno pasekoje, moterį priveda prie neištikimybės.

Todėl netikėtumo jausmo sukūrimas yra išties vertinga savybė, kurios ieško moterys. Kadangi būtent šios savybės dėka, mergina apsaugo pati save ir santykiai nevirsta rutina.

 

7. Pasitikėjimas savimi. Šioji savybė praktiškai neatsiejama sėkmingo socialinio gyvenimo dalis. Stipriai pasitikinčiam savimi žmogui, daug lengviau susirasti darbą, sukurti šeimą, užmegzti santykius su aplinkiniais ar net pradėti verslą. Kodėl? Savimi pasitikintys vyrai retai kada abejoja, jie užtikrinti tuo ką daro ir tai ką pasieks.
Jie niekada nemenkina savo gabumų, talento ar savo savi-vertės. Dažniausiai tokie vyrai daro ir sako tai ką galvoja, kas jiems sutaupo daug laiko ir padeda greičiau įgauti kitų žmonių pagarbą, o vėliau ir pasitikėjimą. Pasitikėjimas savimi yra skirstomas į dvi rūšis: Išorinis ir vidinis pasitikėjimas.

 • Išorinis pasitikėjimas savimi – tai labai nepastovus pasitikėjimas, kuriam įtaką gali padaryt bet koks žmogus. Paprastai šitokį pasitikėjimą savimi žmogui sukuria socialinis ir materialinis pradas – socialinis statusas, pinigai, materialūs daiktai.  Lygiai taip pat kaip pinigai, vieną dieną turi daug, kita – mažai, taip pat svyruoja ir pasitikėjimas.
 • Vidinis pasitikėjimas savimi tai labai pastovus ir stiprus pasitikėjimas savimi, kuriam įtakos praktiškai neturi niekas. Toks pasitikėjimas savimi susiformavo tik per patirtis socialiniame gyvenime. Kuo daugiau esi patyręs, tuo daugiau žinai. Kuo daugiau žinai, tuo labiau pasitiki savimi. Todėl šį tipą išugdyti paprastai reikalauja labai daug laiko.

 

8.  Humoro jausmas bei gebėjimas bendrauti. Moterys ieško tokio vyro su kuriuo nebūtų liūdna. Nesvarbu koks gražus ar seksualus vyras bebūtų, jeigu jis nemokės prieiti prie moters ar su ja bendrauti, visada bus surūgęs, ankščiau ar vėliau jų santykiams ateis galas. Humoro jausmas tiek pat svarbus moteriai kaip ir netikėtumo jausmas, kadangi būtent šios savybės ir išlaiko moters susidomėjimą ilgesniam laikui ir neleidžia santykiams virsta nuobodžia rutina.

Išvada: Šios 8 savybės yra bene dažniausiai ieškomos merginų, vyruose. Visų šių savybių komplektas atneš ne tik norimus rezultatus su moterimis, bet ir padės sukurti tvirtus ir sėkmingus santykius. Tiems, kam tikrai įdomu, kokiu principu mąsto ir priima sprendimus moterys ar norite detalesnės informacijos, stipriai rekomenduoju šį produktą: „Moters psichologija“. 

Categories
Rekomenduoju Vyriškumas

Kaip tapti džentelmenu?

Džentelmenas“ – vis rečiau ir rečiau vartojamas žodis kasdieniniame gyvenime. Todėl ne naujiena, kodėl vis daugiau merginų visame pasaulyje pradeda nusivilti vyrais: jų elgesiu, etikos manierom, nesugebėjimu patenkinti merginos poreikių… Tikriausiai visi, žodį „džentelmenas“ įsivaizduoja kaip tobulą vyrą, geriausią pasirinkimą moteriai, kaip kažką nepasiekiamo. Dėja, turiu jūs nuvilti. Tobulo vyro niekada nebuvo ir nebus. Tačiau džentelmenas yra arčiausiai tobulybės.
Dabar tikriausiai galvoji: „Džentelmenai jau gimsta su tam tikra gyslele kraujyje, kuri juos tokius ir paverčia.“ Noriu, kad žinotum: „Džentelmenais ne gimstama, jais tampama.“ Todėl, vyrai, jei norite pagerinti santykius ne tik su moterimis, bet ir su aplinkiniais, stipriai rekomenduoju šias savybes pritaikyti kasdieniame gyvenime.     

Džentelmeno Savybės

Džentelmenas visada mandagus. Mandagumas, lengviausiai išmokstama savybė. Gali pradėti nuo to, jog iš savo kalbėsenos išbraukt visus keiksmažodžius. Niekada nepamiršk pasakyti „prašau“ ar „ačiū“. Visada atidaryk moteriai duris, šypsokis, rodyk susidomėjimą žmonėmis, su kuriais bendrauji. Čia yra pagrindinės savybės, kurios išskiria džentelmenus iš kitų vyrų.

Džentelmenas visada laikosi duoto žodžio. Dauguma vyrų, šiais laikais kalba daug, o daro mažai. Jie visiškai nevertina žodžio galios. Džentelmenas atsargiai parenka žodžius, nesišvaisto pažadais ar nereikalingais prisiekinėjimais. Jis prižada tik tada, kai visu 100 proc. žino, jog tai sugebės padaryt.

Džentelmenas visada išlaiko savikontrolę.
Jį velniškai sunku palaužti, išvesti iš kantrybės. Daugumai XXIa. vyrų užtenka pasakyti kažką ne taip apie juos, jų išvaizdą ir jie iškart pereina į konfliktą. Džentelmenas niekada nepasiduoda kitų įtakai. Pvz: vakarėlyje jis išgeria tiek kiek reikia, kad sugebėtų blaiviai mąstyti ir elgtis, o ne tiek, kad nebe-suvoktų aplinkos. Jis visiškai nereaguoja į draugų prašymus išgerti daugiau ir t.t. Jis galvoja savo galva.

Džentelmenas sugeba apsaugoti savo merginą. Viena iš pačių patraukliausių savybių merginoms yra saugumo jausmas, todėl tavo, kaip vyro pareiga, yra tą saugumo jausmą jai suteikti. Jei kas nors nepagarbiai elgiasi su tavo mergina, ją įžeidinėja ar t.t. Tavo pareiga šia problema išspręsti. Problemą turi spręsti kiek įmanoma diplomatiškiau, tačiau jei nėra kitos išeities, turėsi pastovėt už savo merginą.

[adrotate group=“3″]

 

Džentelmenas visada paslaugus. Jei matai merginą, kuri kažką labai sunkiai neša, privalai pasiūlyti savo pagalbą. Jei matai, stovinčią senutę autobuse ar stotelėje, privalai užleisti jai savo sėdimą vietą. Šios elgesio manieros šiuolaikinėje visuomenėje yra gan retas reiškinys.

Džentelmenas gerbia visas moteris. Visiškai nesvarbu kokia moteris bebūtų: vargšė, turtinga ar plaštakė, jis į visas jas žiūri su pagarba ir tinkama manieros sistema. Kalbėdamas su jomis, jis parenka tokias temas, kurios neįžeistų moters, jos interesų… Pvz: kalbėjimas apie savo buvusias, prie merginos, yra gan didelis ne pagarbos ženklas.

džentelmenasDžentelmenas puikiai pažįsta moteris, jų poreikius ir psichologiją. Ši savybė pati sunkiausia ir reikalaujanti daugiausia laiko. Džentelmenas supranta, kaip mąsto moteris, ko joms reikia, trūksta ir t.t. Jis puikiai jas perpranta. Aš negaliu visko perteikti šiame straipsnyje, nes tai labai plati tema. Todėl stipriai visiems rekomenduoju produktą: „Moters psichologija“. Įgausi pačias svarbiausias šio punkto žinias.

Džentelmenas gerbia savo kūną. Jis niekada neapleidžia savo kūno. Jis jį treniruoja, puoselėja, prižiūri, valgo tik sveiką maistą, nepiktnaudžiauja saldumynais ar alkoholiu. Kūnas yra atspindys tavo gyvenimo. Todėl, jis aplinkiniams nori perteikti sveiko ir savim pasitikinčio vyro įvaizdį, kuris velniškai traukia moteris.

Džentelmenas yra nuoširdus. Jis visada sako tiesą. Melas yra tik silpnų vyrų ypatybė. Jei tiesa gali būti įžeidžianti, jis stengiasi kiek įmanoma labiau ją sušvelninti, kad ji kuo mažiau įžeistų kitus. Jie turi tvirtą savo nuomonę, kuriai įtakos neturi niekas.

Džentelmenas nesinaudoja moters silpnybėmis. Jis gerbia moteris ir suvokia, jog jų mąstymas labai nepastovus. Vieną akimirką jos tavęs trokšta, kita – ne. Todėl jis nedaro nieko to, dėl ko vėliau mergina gailėtųsi. Pvz: jis niekada nepasinaudoja moters silpnumu, kai ji yra išgėrusi. ..

Išvada: Pritaikęs šias 10 savybes savo gyvenime, sustiprinsi ne tik bendravimą su aplinkiniais ir moterimis, bet ir įgausi jų pagarbą bei pasitikėjimą.

 

Categories
Įkvepiančios istorijos Sėkmės psichologija

Apie pasitikėjimą savimi

Pasitikėjimo savimi jausmas yra pirmapradis jausmas, su kuriuo kiekvienas iš mūsų ateiname  į šį pasaulį. Vaikai, tyrinėdami aplinką, nejaučia gėdos ar nepasitikėjimo savimi. Tačiau šis jausmas ilgainiui yra sunaikinamas mus supančios aplinkos. Žmogus pradeda gėdintis savo išvaizdos, jis ima  abejoti savo veiksmais, judesiais ar net tariamu žodžiu, jis taip pat  nėra tikras dėl savo vertybių bei užsibrėžtų  tikslų. Tokiu būdu vis labiau užsidaroma savyje arba stengiamasi atkreipti kuo mažiau aplinkos dėmesio į save.

Nepasitikėjimo savimi šaknys

Nepasitikėjimas savimi atsiranda tada, kai esame pernelyg susikoncentravę į aplinką bei siekiame patvirtinti arba paneigti jos lūkesčius.  Neretai mus supanti aplinka diktuoja savo taisykles ir netgi  reikalauja  elgtis vienaip ar kitaip, todėl, norėdami išvengti konfliktų ar nepatogių situacijų, mes pasiduodame mus supančios aplinkos  įtakai.
Tačiau istorijoje nebuvo nei vieno žmogaus, kuris įtiktų visiems. Net ir dvasiniai lyderiai, tokie kaip Jėzus Kristus, Muhametas ar Buda turėjo ir turi ne tik daug pasekėjų, bet ir kritikų.

Tuo metu, kai bandome įtikti kitiems, mes, lygiaverčiai, pradedame abejoti savo veiksmais, nes nesame tikri, ar tai, ką  darome, yra tinkama bei priimtina aplinkiniams. Tačiau aplinka juk negali įeiti į mūsų kūną, į mūsų smegenis, ji negali žinoti, kokie yra mūsų norai, poreikiai. Nuolatos stengdamiesi būti tobuli ir atitikti visuomenės lūkesčius, tik tolstame  nuo savęs, sėdami nepasitikėjimo savimi jausmą.

Mūsų fizinis kūnas yra mūsų pasąmoninės smegenys. Dažnai būtent kūno laikysena parodo tikrąją situaciją. Mes galime sakyti sau, kad viskas su mumis yra gerai, tačiau tuo pačiu jaučiamės sustingę, einame nuleidę galvą ar sukame akis į šoną. Kai mūsų vidus pradeda keistis, kai jaučiamės vis labiau pasitikintys savimi, tai neišvengiamai atsispindi  ir mūsų fiziniame kūne.
Kūnas ir smegenys yra neatsiejami vienas nuo kito, įvykus pokyčiui vienoje dalyje, neišvengiamai keičiasi ir kita.

Pasitikėjimo šaltiniai

Pasitikėjimas savimi nereiškia būti išraiškingu ar gebančiu patraukti aplinkinių dėmesį savo gyvenimo būdu, garsiu kalbėjimu  ar išskirtine apranga. Garsiai kalbantis ar besireiškiantis žmogus nebūtinai yra pasitikintis savimi. Pasitikėti savimi – reiškia turėti vidinę darną savyje ir nejausti dėl savo sakomų žodžių, atliekamų judesių ar priimamų sprendimų diskomforto.

Norint atgauti pirmapradį pasitikėjimo savimi jausmą, svarbu atsiriboti nuo visuomenės lūkesčių, nes būtent visuomenė  tolina mus nuo mūsų pačių. Todėl svarbu  pažinti  save  bei suprasti, kodėl   gyvenu  taip, kaip gyvenu, kodėl  elgiuosi  vienaip, o ne kitaip, kodėl siekiu  vienokių  gyvenimo tikslų, o ne kitokių.

Tačiau vien pažinimo neužtenka, nemažiau svarbu – mokėti  priimti save. Dauguma mūsų stengiamės  tapti kažkuo, ką mums bando įteigti tėvai, mokytojai, vėliau – darbdaviai, draugai, partneris ar kita mus supanti aplinka. Tačiau tokiu būdu mes tik tolstame nuo savęs.
Juk aplinka ateina ir išeina, o su ja kartu ir jos lūkesčiai bei reikalavimai mums, tačiau mes visada turėsime būti su pačiais savimi. Tik tada, kai sugebame priimti save tokiais, kokiais esame, galime būti aplinkoje, nejusdami gėdos dėl savęs ir savo veiksmų.

Savęs priėmimas

Žinomas Amerikos psichiatras ir psichoterapeutas Arnoldas Beisser, būdamas dešimties metų, parašė ambicingą savo gyvenimo planą: dvidešimt trejų  tapti valstijos teniso čempionu, dvidešimt septynerių – įgyti mokslų daktaro laipsnį, o apie trisdešimtuosius – vesti ir sukurti šeimą.
Pirmųjų dviejų tikslų jis pasiekė per dvidešimt ketverius gyvenimo metus, tačiau tolesnį gyvenimo planą sustabdė liga (poliomielitas), paralyžiavęs jį visam likusiam gyvenimui. Kažkada buvęs atletišku, daug žinių turinčiu  jaunu  bei ambicingu  žmogumi – likusius 40 metų turėjo praleisti lovoje bei neįgaliojo vežimėlyje. Vienintelė kūno dalis, kurią jis galėjo valdyti taip, kaip anksčiau – buvo jo smegenys.

Rodos, toks likimo smūgis turėjo pakirpti paskutinius pasitikėjimo savimi  sparnus, tačiau negalia nesutrukdė jam aktyviai ir produktyviai gyventi: jis parašė keletą knygų, tapo žinomu psichiatru ir psichoterapeutu, vadovavo klinikai, skaitė paskaitas įvairiuose universitetuose, sukūrė šeimą. Kas gi paskatino šį žmogų pakilti naujam gyvenimui?

Knygoje „Skrydis be sparnų“ (Vilnius, 2004) A.Beisser rašo: „Kai buvau visapusiškai pralaimėjęs, turėjau išmokti pasiduoti ir priimti save tokį, kokiu tapau, koks niekada nenorėjau būti. Išmokimas pasiduoti ir priimti tai, ko nepasirinkau, atvėrė man supratimą apie kitokius egzistuojančius pasirinkimus ir naujas patirtis, kurių net nesitikėjau. Tai – paradoksalus pasikeitimas.“

Taigi suvokimas, jog pokytis įvyko  tada, kai žmogus tapo  tuo, kuo jis yra, o ne tada, kai bandė  tapti tuo, kuo nėra – leido šiam žmogui atgauti pasitikėjimą savimi ir, prisitaikant prie savo galimybių, gyventi kupiną naujų atradimų ir patyrimų gyvenimą.

Savęs pažinimas

Tuomet, kai mes priimame save tokiais, kokias esame, pats laikas eiti savęs pažinimo link. Mes turėtume pasikliauti mūsų pačiu suvokimu, nes mūsų tiesa yra vienintelė tiesa, vedanti į pasitikėjimą savimi.

Būdami minioje mes niekada neatrasime savo tikrojo „aš“. Norint tai surasti, pravartu skirti laiko sau, pabūnant vienumoje su savimi. Tik tada mes išgirsime savo vidinį balsą, tą tikrąjį balsą, kuris neišvengiamai mus aplankys. Ir tai, ką jis kalbės, ir bus mūsų tikrasis „aš“. Būti vienumoje reiškia būti ne tik be žmonių, bet ir be interneto, televizoriaus, telefono, knygos ar kitų protą užimančių dalykų.
Tiesiog būti su savimi. Akistatoje su savimi patartina turėti popieriaus lapą, kuriame būtų galima  išlieti savo mintis. Ir visiškai  nebūtina važiuoti į kalnus, užsidaryti  vienuolynuose: tiesiog skirkite laiko sau, išeidami į gamtą, pabūkite  bent keliolika minučių  ramioje vietoje, net jei tai – jūsų namų krėslas.

Tik pažindami save ir tapdami tuo, kas esate, galite  sugrįžti į minią, bet jau nebūdami jos dalimi. Sugrįžę į minią, atkreipkite dėmesį į tai, su kokiais žmonėmis leidžiate laiką.
Jei jaučiate, kad tam tikri žmonės siurbia jūsų energiją – tai jums nepridės pasitikėjimo savimi jausmo, nes kovosite vidinį mūšį ne tik su savimi, bet ir su jus supančia aplinka. Neretai mes patys galime pasirinkti su kuo norime būti, tik nedrįstame rinktis pokyčių, nes nerimas dėl ateities labiau gąsdina nei kentėjimas dabartyje.

Apibendrinimas

Taigi, gebėjimas priimti ir pažinti save bei atsiriboti nuo aplinkos lūkesčių augina pasitikėjimo savimi jausmą. Nesugebėjus to padaryti, mes tik vaikysimės visuomenės primestų taisyklių, norėdami būti „normaliais“, manydami, kad tai ir esame tikrieji mes, tačiau viso labo  tik gyvensime kitų gyvenimą, nuolatos jausdami nerimą ir kūno sustingimą.
Norėdami atgauti prarastą pasitikėjimo savimi jausmą, turėtume tapti savo pasaulio architektais bei kurti  gyvenimą pagal savo asmeninį suvokimą.

Laurynas Urbšys
www.psichoterapijoskabinetas.lt

Categories
Pažintys Vyriškumas

Kaip susirasti moterį / merginą vadovaujantis šiuolaikinio marketingo principais?

Šis trumpas įrašas parodys kaip svarbu nesistengti savęs „prakišti“ visoms moterims, o stengtis kurti vertę savo gyvenime.

Marketingas ankščiau, tai kas buvo efektyvu:

Didelės reklamos gatvėse, reklama televizijoje, baneriai svetainėse. Visa ta reklama siūlė pirkti, pirkti ir dar kartą pirkti. Šiai dienai tai vis labiau ir labiau tampa nebeefektyvu. Nuolaidų kuponai pradžioje buvo puikus būdas sutaupyti, bet dabar pilna pašto dėžutė nereikalingų pasiūlymų. 

Taip atrodė reklama ankščiau. :) Daug pasiūlymų vienu metu.
Taip atrodė reklama ankščiau. Daug pasiūlymų vienu metu.

Moterų viliojimas, pritraukimas ankščiau:

Nežinau ar esi girdėjęs apie pick up’ą (moterų viliojimo mokslą, jeigu taip galima tai pavadinti), bet ankščiau buvo akcentuojami tokie dalykai kaip iššaukianti roko žvaigždės išvaizdą, įvairūs netiesioginei pasisakymai kurie turėjo leisti moteriai suprasti, jog jinai patinka ją kalbinančiam vyrui ir t.t. Tu ateidavai ir turėdavai save iškart „parduoti“ lyg ir nesistengdamas parduoti. Net gi turėdavai jos akyse sukurti vertę kurios iš esmės tu pats neturėjai savyje. 

Marketingas dabar:

Esmė kurti vertę. Ne kišti savo produktą visur ir visada, bet sukurti žmogui vertę savo straipsniais ar tai video medžiaga ir jeigu tam tikram žmogui patinka tai ką tu sakai, jis gali nusipirkti knygą ar tai ateiti į seminarą (priklauso nuo srities). Tokiu principu vyksta komunikacija, aš girdžiu ką tu sakai ir duodu tai ko tau reikia (jeigu tai turiu), o ne duodu ko tau nereikia ir bandau tave įtikinti, kad tau to reikia.

Moterų viliojimas, ( tiksliau pritraukimas) į savo gyvenimą dabar:

Dabar nereikia stengtis įtikinti moterį, jog jai reikia tavęs. Ji turi jausti, jog tu jai esi reikalingas kaip vyras, jog tu gali praskaidrinti jos gyvenimą, jog tu gali suteikti jai stiprybės ir saugumo. Ji nori žinoti, jog jinai taip pat tau suteiks laimės ir džiaugsmo, jog ji galės tave mylėti ir tavimi pasitikėti. Galiniame rezultate abudu žmonės laimi ir niekas nieko vienas kitam nekiša per prievartą.

Vyras bandydamas perdėtai įtikti moteriai – tas pats, kas pardavėjas bandantis įtikinti, jog jo parduodamos dešrelės skaniausios.
Geriausia ir efektyviausia yra sukurti skaniausias dešreles, duoti jų paragauti, kad žmogus žinotu, jog jos iš tiesų yra geros ir suteikti progą jų nusipirkti.

mergina seksuali
Kaip tai atrodytu gyvenime bendraujant su moterimis?

„Geriausia yra sukurti skaniausias dešreles…“ – Sukurk save pats. Surask savo mėgstamą veiklą nuo kurios kaifuoji. Atrask savo aprangos stilių su kuriuo jautiesi komfortiškai. Jausk gyvenimo skonį, leisk sau patirti tai ko ankščiau niekada nepatyrei. Būk atsakingas už savo gyvenimą ir mėgaukis savo produktu (gyvenimu).
 
„…duoti jų paragauti, kad žmogus (šiuo atveju mergina) žinotu, jog jos iš tiesų yra geros….“ – Kai tu gyveni savo gyvenimą, kai esi savo kailyje tu automatiškai esi pilnas energijos ir užsidegimo. Šioje stadijoje tu bendrauji su moterimis, juokauji, esi atsipalaidavęs, bendravimas tau yra malonumas, o ne galimybė parduoti. Taip tu sukuri vertę savo bendravimu, atsipalaidavimu ir pasitikėjimu. Kai tu esi patenkintas savo gyvenimu žmonės tai jaučia, moterys tai jaučia.

Turėjimas gyvenime savo kryptį labai sustipriną pasitikėjimą savimi. Kam moteriai vyras kuris nežino ko nori? Užtenka, kad ji nežino ko nori 🙂

„…ir suteikti progą jų nusipirkti.“ – Pasiimi kontaktus ir neskambini, kad parduotum savo dešreles, bet skambini, kad galėtum su ja praleisti daugiau laiko, kad galėtum pažinti ją, nes tu nenori bet kam pardavinėti savo dešrelių, turi pirma įsitikinti ar tas žmogus jų nori.

Tai rašiau su humoru, bet norėjau parodyti, jog labai svarbu yra atgauti jėgą kuriant savo gyvenimą, o ne bandant siekti moters tikintis, jog jinai viską pakeis tavo gyvenime.

P.s. Šis straipsnis buvo publikuotas alfavyras.lt naujienlaiškyje.

Categories
Vyriškumas

Mano istorija. Nuo Beta – prie Alfa. 1Dalis

Iki 19 metų aš buvau pabučiavęs gal 3 merginas ir neragavęs kas yra seksas. Atvažiavau iš mažo miestelio į Vilnių studijuoti. Negaliu pasakyti, jog aš buvau kažkoks labai nepasitikintis savimi vaikinas. Bent aš taip maniau. Tačiau iš šono aplinkiniams atrodė kitaip.

Tiek Jurbarke tiek Vilniuje būnant Beta vaikinu, man nedavė jokių rezultatų. Aš vienai savo bendrabučio kaimynei ir siurblį paskolindavau, ir daiktus jos pasaugodavau, pavaišindavau pietumis, bet žinai, ką aš daugiausiai gavau? Bučkį į skruostą. Aš buvau tik draugas jai, o aš negalėdavau atitraukti akių nuo jos.

Aš neturėjau pasirinkimo tarp moterų. Pirmame kurse iš neturėjimo pasirinkimo aš buvau įsisvaigęs į dvi grupiokes. Kadangi studijavau statybos inžineriją VGTU universitete, kurį mečiau trečiam kurse, ne paslaptis jog techniškųjų mokslų universitete yra daugiau vaikinų nei merginų. Ir šis skirtumas ypač ženklus statybos fakultete. Mes savo grupėje turėjom dvi paneles.

Faktas tas, kad jos jau turėjo statusą. Aš apie tai visiškai nenumaniau, tuo metu būdamas psichologiškai silpnas. Statusą tu gali rinktis, arba tu turi statusą arba moteris. Tai priklauso nuo tavo pasirinktos aplinkos. Įsivaizduok auditoriją, kurioje 50 karštų merginų, ir dabar aš tave ten vieną įleidžiu. Kas turi statusą ir ant ko kas kabinsis? Aišku kad tu ir bent viena iš jų ant tavęs pasikabins. Mes savo gyvenime renkamės vietas, kur „kabinti“ merginas. Tik deja kvaili vyrai renkasi vietas, kuriose jie neturi statuso. Tą padariau ir aš.

Spėk ar gavau rezultatų? Atspėjai, ne, aš negavau. Tą grupiokę ankščiau pasiėmė kitas grupiokas, kuris buvo pranašesnis už mane, nes aš nežinojau kaip elgtis, kai grupėje žmonių yra kitas Alfa Vyras.

Universiteto laikais aš neturėjau tokių rezultatų kokių norėjau ne tik su moterimis. Finansiškai aš buvau priklausomas nuo tėvų. Tiesa, turėjau 5000Lt sąskaitoje, kuriuos laikiau banke, nes nežinojau kur investuoti. Pas mane nebuvo visiškai verslo mąstymo. Aš augau su tėvais, kurie visą gyvenimą dirbo samdomus darbus ir nieko nekūrė. Bet esu labai laimingas, kad buvau mylimas ir rūpinamasis mamos ir patėvio. Ačiū jiems.

Alfa Vyras su kiekviena diena auga ir stengiasi išlipti iš hierarchijos, atitrūkti iš bandos, tapti nepriklausomu nuo kitų žmonių, nuo žmonių, kurie gali įtakoti jo gyvenimą. Alfa supranta, kad jis turi prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą, išeiti „iš tėvų“ ir gyventi „ant savo šiknos“.

Studijų laikais aš taip pat dar buvau priklausomas nuo savo grupiokų. Man ypatingai rūpėjo jų nuomonė apie mane. Aš giliai širdyje norėjau, jog jie mane laikytų vyriškų vyru, gerbtų, norėjau būti lyderis, o ne nuošalyje. Norėjau jog manimi domėtųsi merginos. Galų gale norėjau labiau pasitikėti savimi, aš norėjau keistis.

Ir štai po pirmojo kurso, vasaros atostogų metu, mano būsimasis geriausias draugas Paulius, emexas – Kultūrizmas.net svetainės moderatorius, gal kai kurie iš jūsų jį žinosite, skaitė po medžiu knygą ir vartė įdomią informaciją apie moteris. Pats Paulius iš tikrųjų norėjo taip pat pasikeisti. Jis nepasiimdavo iš gyvenimo tai ko norėjo. Eidamas į pasimatymą negaudavo rezultatų, kokių norėdavo. Ši situacija jį privertė sprendimo ieškoti internete.

Viskas prasidėjo, kai šiltą vasaros liepos mėnesio dieną emexas parodė man video, kaip vyrai prieina gatvėje ir susipažįsta su moterimi. Man tai buvo nesuvokiama. Kaip tai galima: „ką ten priėjus sakyti?“ O jeigu atstums?“ Pasirodysi kaip koks mulkis.. Nepatikėjau aš juo, numojau ranka.. Bet po parodymo video, kaip bičas prieina prie dviejų merginų gatvėje ir po 10 minučių jis sėdi su viena iš jų parke ir „laižosi“ aš negalėjau nesusidomėti ir pradėti „plačiau“ domėtis šiuo reikalu.

Pradėjome su Pauliumi kartu domėtis šia literatūra ir svarbiausia ką perskaitėme, ėjome ir taikėme praktikoje. Tai vyko kiekvieną vasaros dieną. Mažame miestelyje Jurbarke mes apsukdavome porą ratų aplink Jurbarką ir užkalbindavome merginas. O Dieve, kokia būdavo didžiulė baimė prieiti. Man net užsikirsdavo liežuvis.

Priėjimas po priėjimo, baimė vis mažėjo ir mažėjo. Tai buvo man drąsos ugdymas. Mano pasitikėjimas nesustabdomai augo, kai aš pradėjau gauti rezultatus. Mano tėvai po truputį pradėjo manęs neatpažinti. Aš net jiems papasakodavau istorijas, kaip mes susipažindavome su merginomis. Jie juokėsi, o mama sakė „aš niekada negalvojau, kad mano sūnus užsiims tokiu dalyku“..

Po vasaros grįžus į universitetą manęs jau nebeatpažino grupiokai. Aš buvau jų akyse „keistuolis“. Mano kūno kalba buvo kitokia. Aš buvau pakeitęs stilių, laikyseną. Štai koks aš buvau.

Sportavau štanginėje, nes tai buvo pagrindas laikysenai ir vyriškumui. Tačiau universitete dėl pasikeitimų aš buvau keistuolis. Vienas grupiokas, pamatęs kaip aš „Artistuose“ elgiuosi priėjęs prie merginos, kitą dieną paklausė: „Šokėjau, ką skaitei?“..

Ieškokite II dalies.

Mano knyga: „Kaip suvilioti merginą

Categories
Vyriškas patarimas

Spragos sėkmingo gyvenimo link…

Tema:
Tobulėjimas

Vardas:
Stasiunas

Klausimas:
Esu uzsispyres zmogus, vadinasi daznai atkakliai siekiu tai ko noriu, bet ne visose srityse tai iseina. Kas liecia merginas, su jomis problemu dideliu neturiu, bet tiesiog nuolatos “kimba“ ne tos kuriu norisi sirdziai. Gal turite mincu kas ne taip? Po ilgu draugysciu issibalansavo ir mano “kabinimo“ igudziai, nuo ko vel pradeti juos lavinti? Visi pamate mano jog esu isties savimi pasitikintis, bet to istikro nera. Kaip pradeti “auginti“ pasitikejima? Ir galu gale kas liecia finansine gerove, esu tame amziuje, kuriame reikia kilti karjeros laiptais, bet man tai atrodo beprotiskai painu, todel kelintas menuo ieskau darbo eiliniuose baruose ar restoranuose. Kaip jaustis tvirciau karjeros atzvilgiu? Aciu

Atsakymas:

Sveikas Stasiunai,

„Kas liecia merginas, su jomis problemu dideliu neturiu, bet tiesiog nuolatos “kimba“ ne tos kuriu norisi sirdziai“ – Turi tiesiog pats save stebėti ir matyti, kodėl kimba ne tos kurių tu nori. Gal iš tikrųjų daugiausia laiko galvoji, būtent apie tas merginas kurių nenori, o ne apie tas kurias nori. Dažnai žmonės nesupranta kodėl turi būtent tai, ko nenori. Bet pažiūrės giliau, pradedant save stebėti išsiaiškinama, jog daugiau dėmesio skiriasi tiems dalykams kuriu nenorime, galvojame apie juos, jaudinamės dėl jų ir t.t. Mano tikėjimu, įsitikimu yra svarbiausia pakeisti mąstymą, dėmesio centrą. Koncentruokis į tai ko nori, o ne į tai ko nenori.

„Po ilgu draugysciu issibalansavo ir mano “kabinimo“ igudziai, nuo ko vel pradeti juos lavinti?“ – Matyt geriausia būtu nuo to, nuo ko ir ankščiau buvai pradėjęs. Bendrauk su žmonėmis, tiesiog bendrauk, taip išlavės tavo bendravimo įgūdžiai. Progai pasitaikius bendrauk su įvairiomis merginomis, neturėdamas užslėptu norų, o tiesiog koncentruokis į tai, kad gerai leidi laiką. Gali pasidomėti pick up’u. Lietuvišką bendruomenė pasieksi adresu: TheGame.lt . Bet visų svarbiausia yra imti ir pradėti, ir nebe atidėlioti nei sekundei. Imi ir pradedi.

Iš tikro visi žmonės jau gimsta pasitikėdami. Jų pasitikėjimą niekur neišgaruoja. Tavo pasitikėjimas yra su tavimi, tik jį esi apraizgęs baimėmis, įsitikinimais, kažkokiais visuomenės standartais ir automatiškai protas pagal įvairius scenarijus sukuria tau visą nepasitikėjimą, sieną. Protas tai kaip pasitikėjimo stabdis. Atleisk stabdi ir duok gazo. Aš visada žmonėms siūlau pasitikėjimą pradėti atgauti nuo fizinio lavinimo ir sveikesnio maisto, nes pratimų ir mitybos poveikis labai greitai pasimato. Kitas dalykas psichologinis aspektas. Bendrauk su žmonėmis, domėkis kažkuo. Žmonėms patinka kai žmonės turi įdomių žinių. Trečias dalykas, tai dvasinis aspektas, stiprink savo dvasia. Ji suteikia ramybės, emocinės laisvės. Tai gali būti įvairios meditacijos, tiesiog atsipalaidavimo pratimai, kvėpavimo. Ramybės laikas ir t.t. Leisk sau atsigauti nuo viso pasaulio šurmulio.

Kalbant apie karjera. Tai iš esmės vyrauja tie patys dėsniai. Ką tu nori veikti gyvenime? Kuo tu nori užsiimti gyvenime? Kas tave labiausiai domina? Svarbiausias aspektas siekiant karjeros jos nesiekti dėl pinigų. Kai darbas taps hobis ir dirbsi, nes tau tai patinka pinigai patys ateis. Gali nebūti milijonierius, bet gali turėti viską ko reikia žmogui ir būti laimingas. Žinok ko nori ir siek to. Savo mąstymą gali programuoti štai tokia linkme: Aš žinau ko gyvenime noriu ir tuo siekiu, jeigu man reikia dabar dirbti tokį ir tokį darbą, tai nuostabu, nes aš įgausiu patirties, kuri man padės ateityje.“

Kiekvienas gyvename savo mažame pasaulyje, kuris sulipdo didelį visų žmonių pasaulį. Susikurk savo sėkmės ir laimės pasauli 🙂

Sėkmės tau.

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.

Categories
Vyriškas patarimas

Kur galima butu iseiti kai neturi draugu?

Baidarių irklavimas

Tema:
Kita

Vardas:
Mantas

Klausimas:
Iš esmes aš turiu draugu, bet jie kaip sakant asilai, ir neišdrįstų net išeit į lauką, juos ir taip lazdavoja visi mokykloj. Mane supranta kaip normalų, bet aš nelabai su kitais bendrauju, jie jau kaip ir grupė draugų, kadangi iškart nepradėjau bendraut su jais truputį gailiuosiu, prisijungiau prie tokiu asilesnių.Tai va, tarkim neturiu normalių draugų.Kur būtų galima nueit, išeit į lauką, ką nors paveikt?Ką daryt dėl draugų?Gal nustot draugaut su tais durneliais noliferiais?

Atsakymas:

Sveikas Mantai,

Gyvenimas galima sakyti susideda iš etapu. Kas viename gyvenimo etape buvo normalu, faina, priimtina, tas kitame jau žmogaus nebetenkina ir reikia pereiti į kitą etapą.

Kaip tu manai, kas tau neleidžia prisijungti prie tų kitų grupės?

Geriausia bendrauti su visais, turėti savo nuomonę, kredo ir jos laikytis.

Jeigu turi netinkamus draugus ir nori kitokių, geriausias mano galva dalykas yra sportas. Aš pats pradėjau bendrauti būtent tada kai metus laiko tryniausi be tikslo ir ne su pačiais geriausiais. Sportas suteikia pasitikėjimo, draugų rato, pažinčių. Išmoksti siekti tikslo ir t.t.

Taip pat ir su bet kokiais būreliais ar užsiėmimais. Visi jie tau suteiks draugų, užsiėmimo, bendravimo.

Tikiu, kad gali rasti nemokamų užsiėmimų. Jeigu tokių nėra sukurk savo. Aš kalbu rimtai, jeigu kažko nori ir to nėra tavo mieste imk ir sukurk tai. Youtube pažiūrėk kaip kas vyksta toje veikloje kurios nori ir t.t.

Sėkmės tau darant tai kas tau patinka ir nesižvalgant.

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.

Categories
Vyriškas patarimas

Su draugus kalbu neužsičiaupdamas, bet susitikus merginą neprakalbu.

Tema:
Bendravimas
Vardas:
Andrius

Klausimas:
Ką man daryti? Jeigu aš su gerais draugai, pažystamais kalbu neužsičiaupdamas, o kai sutinku kokią nors merginą nepratariu nei žodžio.

Atsakymas:

Sveikas Andriau,

Taip gaunasi todėl, kad prie gerų draugų tu jautiesi atsipalaidavęs, todėl tavo mąstymas atsipalaiduoja, – galva dirba ir visada randi ką pasakyti. Taip pat turi visada ką pasakyti, nes tarp draugų turite kažką bendro ir apie tai visada pasikalbate.

Su mergina neturite nieko bendro ir plius ji tau yra visiškai nepažystama – todėl jeigu nesi pratęs prieiti prie merginų ir bendrauti su jomis, tavo smegenys neatsipalaiduoja ir galva ne dirba.  Kaip atsipalaiduoti?

Reikia kuo daugiau endrauti su merginomis. Eiti eiti ir eiti. Tau reikia mokėti susipažinimo su mergina schematiką. Tu niekad negali laukti kol ji tavęs pirmo pradžioje pokalbio kažko paklaus. Įdedu tau pavyzdį, kad būtų lengviau:

Neparodant ketinimų:

Vyras: Labas. J) (šypsena). Mes su draugu ketiname šį savaitgalį išvykti į kelionę. Galvojame į Palangą arba Kauną (pasirink miestus tuos, apie kuriuos kažką žinai. Todėl kad pokalbis gali išsivystyti apie juos ir jei tu nieko nežinosi apie tuos miestus – tiesiog neturėsi ką pasakyti ;D).

Moteris: Gal Palangą geriau. Ten juk kurortas.

Vyras. O tu pati mėgsti keliauti ?:)

Moteris: mhm, patinka lb.

Vyras: Kur teko nukeliauti, teko pabūti Malaizijoje ?;D (reikia atpalaiduoti merginą kuo greičiau. Visų pirma pats turi būti atsipalaidavęs). Matau apyrankę nešioji, čia iš Italijos parsivežei (pastebiu detalę – apyrankę, ją susieju su kelionių tema)

Moteris: Nea, čia kai Prancūzijoje buvau

Vyras: tada kalbi apie kelionių temas. Kaip peršokti į kitą (tavo norimą temą?)

Vyras: O tu mėgsti šokti? (tiesiog bandau spėti ir automatiškai pokalbį nukreipiu į šokių temą)

Moteris: Mėgstu J

Vyras: Salsa gal esi šokusi, Los Andželo ? 🙂

Moteris: Ne, pramoginius aš.

Vyras: čia nuo pat vaikystės, ar tai mokyklos laikų ? 🙂

Moteris: mokykloje nuo dešimtos klasės pradėjau, po to atvažiavus į Vilnių tęsiau savo šokius..

Vyras: pas mane panaši situacija. Aš…

Ir vystai pokalbį…

Vyras: na buvo malonu pabendrauti, aš jau turiu eiti, klausyk, apsikeičiam numeriais (išsitrauki iš kišenės tel.  Ir paduodi merginai su 86).

Moteris: įrašo ir viso gero 🙂

Esmė kalbėk su moterimi tokiomis temomis, kur esi stiprus.

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.