Categories
Ilgalaikiai santykiai Vyriškumas

Diagnozė – mamytės sūnelis. Ar vis dar esi mamytės sunelis?

Moterims patinka, kai vyrai kalba apie motinas ir jomis rūpinasi. Pagaliau, vyrai, kurie su motinomis išlaiko gerus santykius, geriau supranta ir savo merginas. Tačiau…Vyras, kuris apie savo mamą kalba pernelyg daug, gali susilaukti diagnozės – mamytės sūnelis. O tokių vyrų moterys ypač vengia. Kodėl? Pateikiame keletą priežasčių.

Moterims patinka vyrai

Taip, kaip vyrai fantazuoja apie seseles arba ilgaplaukes blondines, taip moterys – apie gaisrininkus, policininkus ar kitus vyrus, kurie atrodo stiprūs ir visada apginantys savo moterį. Tačiau, jei seksualus gaisrininkas dėl kiekvienos merginos, su kuria permiegojo, tarsis su mama, moterims tai tikrai nepatiks, nes jos mėgsta nepriklausomus vyrus, kurių neįtakoja mamyčių nuomonė. Jau nekalbant apie tai, kad mamyčių sūneliai pildo kiekvieną savo gimdytojų norą ir dažnai be jos pritarimo nedaro jokio rimtesnio žingsnio, ypač tai tinka kalbant apie merginų pasirinkimą. Juk jei merginai yra 12 metų ir mama jos neišleidžia į pasimatymą – viskas gerai, tačiau jei taip pat atsitinka su vaikinu, kuriam virš 20 – visiškai blogai ir kvepia blogais santykiais. Tad vaikinai – jei jums ne 12 metų, elkitės kaip vyrai.

Moterys nori būti Nr.1

Jei moteris dalijasi su vyru viena lova, ji turbūt nenorės būti jam antra…po mamos. Žinoma, normalu, kad vyras savo mamą visada pasveikins gimimo dienos proga, tačiau jei tokie sveikinimai tampa per dažni – mergina jaučiasi nustumiama į šoną. Ir netgi gali būti, kad ji stengsis prilygti mylimojo mamai, gamins tokius pat skanius patiekalus…Tačiau mergina niekada neatstos mamos ir tai vaikinas turi suprasti. O jei mama išsikviečia savo sūnų tuomet, kai jis turi romantišką vakarienę su savo meile, santykių atšalimas tikrai ateis greit, jau nekalbant apie lėkščių daužymus.

Moteris nėra vyro tarnaitė

XXI amžiuje vis daugiau porų buities darbus dalijasi kartu. Ir nors moterys nesitiki, kad vyras taps misteriu švaruoliu ar virėju, jo pagalba būtina. Tačiau kai kurie vaikinai įsigudrina maistą gamintis ir plautis drabužius pas mamas, tad gyvendami su moterimi jie to paties tikisi ir iš jos. Žinoma, kartais padeda grasinimai, kad viską nuveš išskalbti mamai, nes jokia mergina nenori matyti savo apatinių, plaunamų uošvienės skalbimo mašinoje.

Privatumas

Dar vienas aspektas, dėl kurio merginos nemėgsta mamyčių sūnelių, tai privatumo trūkumas, nes mamyčių sūneliai joms dažniausiai papasakoja visas paslaptis. Viena mergina pasakojo istoriją, kaip kartą gavo dovanų kuponą apsipirkti apatinių parduotuvėje, kuri priklauso mylimojo mamai. Viskas buvo puiku iki tol, kol rūpestingoji motinėlė nepasakė: „Tik nepirk medvilninių apatinių, nes Viktoras jų nemėgtsa“. Mergina buvo ne juokais supykusi, kad apie tai, kad jos vaikinas nemėgsta medvilninių apatinių, sužinojo tik iš mylimojo mamos. Žinoma, vyras niekada neturėtų būti priverstas pasirinkti tarp mamos ir merginos, tačiau jis privalo išlaikyti tinkamą atstumą, kad dvi jo gyvenimo moterys nesijaustų nuskriaustos. Ką daryti, norint išlaikyti tinkamus santykius su dailiąja lytimi, netapti mamytės berniuku ir taikiai gyventi tie su mama, tiek su mergina? Keletas patarimų:

Parodyk, kad tu nebe berniukas

Pirmas dalykas, kurį vyras turi išmokyti mamą, tai parodyti, kad jis nebe berniukas ir sukurti naujus santykius, kurie leistų mamai suvokti, kad tu esi suaugęs. Tad jei mama tave vis dar vadina berniuku – tikrai laikas susirūpinti ir išmokyti savo gimdytoją elgtis su tavimi kaip ne su mažu vaiku. Juk mama ir taip žino, kad tu ją myli ir dėl jos padarytum viską…ir tas žinojimas yra didelė problema. Mama suvokia, kad tu nemoki pasakyti Ne. Tad net jei mama ir apsiverks išgirdusi, kad tau nebereikia globos ir nuolatinių skambinėjimų, kai negrįžti naktį, po kiek laiko pripras. Ypač jei papasakosi, kokia svarbi tau yra naujoji mergina. Tokia pat svarbi kaip ir mama. Ir nieko baisaus pasakyti savo mamai, kad planuoji romantišką išvyką su mergina ir kad jai nereikia paruošti sumuštinių kelionei.

Nepamiršk merginos

Kiekvieną kartą, kai dėl mamos tu atšauki susitikimą su mergina, įsitikink, kad vėliau su savo mylimąja praleisti daugiau laiko. Niekada neleisk merginai pasijusti antrai po mamos ir neparodyk, kad mamos žodis visada bus aukščiau už jos.

Nebūk mamos berniukas

Jei esi mamos sūnelis, visada išlieka galimybė, kad mama manys, jog nėra tinkamesnės moters už ją. Ir jei ji pasakys, kad motina niekada nesudaužys savo sūnui širdies, o mergina lengvai tai padarys – pats metas susimąstyti, ar norite visą gyvenimą likti senbernis, nes labai reta mergina apsikęs gyventi su vaikinu, valdomu mamos. Sėkmės! Parengta pagal Askmen.com

Categories
Ilgalaikiai santykiai Vyriškumas

Keli patarimai ilgalaikiams santykiams

Ilgalaikiai santykiai, vyras, patarimai vyrams

Bendraujant su mergina ilgesnį laiką, vyrukai dažnai pameta galvą ir pradeda galvoti, kad jo paties, kaip žmogaus jai “išlaikyti” nepakanka. Tada jis ima per daug stengtis. To pasekoje “susimala” ir duoda dingstis moteriai jo negerbti.

Tad santykiuose privaloma:

Daryti tai, ką darei iki to, kai sutikai savo merginą

Tai reiškia, kad tau NEREIKIA mesti savo hobių, DRAUGŲ, pažįstamų ir izoliuotis nuo pasaulio. Kaip ir minėjau anksčiau, ji su tavimi, tiksliau, prie tavęs yra todėl, kad tu darei patrauklius dalykus prieš Jums susitinkant, todėl jų per daug keisti nereikėtų.

Turėti savo kryptį ir nekeisti tos krypties dėl jos

Būtinai… BŪTINAI išlaikyti savo gyvenimo krypti ir savo santykių ašimi daryti save, o ne ją. Jeigu santykių ašis yra pas jas, jos to baisiai nekenčia. Moterys nemėgsta turėti vyrą „po padu”, nors visos pradžioje bando išsiaiškinti, kaip tai padaryti… Dauguma išsiaiškina ir patys žinote, kas gaunasi. Nesielkite taip, lyg vienas nieko negalėtumėte nuspręsti. Darykite savo sprendimus ir pageidautina bent 90% sprendimų.

Būti ištikimu sau

Darykite tai ką sugebate geriausiai ir nenuleiskite sau kartelės. Stenkitės, jauskite aistrą savo gyvenimui, tas įkvėps ne tik Jus, bet ir duos saugumo jausmą Jūsų išrinktajai. Neišduokite savęs nuolatos kiurksodami prie televizoriaus.

Mokėti jai pasakyti ne

Moterys gerbia vyrus, kurie sugeba išlaikyti savo nuomonę visur ir nuolatos. Aš nesakau, kad Jūs nespręstumėte reikalų kompromisais, kompromisai reikalingi, bet jeigu kartu priimtas sprendimas tikrai Jūsų netenkina, drąsiai sakykite jai NE. Ji Jus gerbs už tai. Nenuolaidžiaukite jai. Neduokite dingsties nesąmonėms.

Mokėti džiaugtis gyvenimu ir turėti savo vertybes

Turite išsirinkti savo vertybes santykiuose ir jas kultivuoti. Sugalvokite kas Jums svarbiausia santykiuose, susidėliokite prioritetus ir gyvenkite pagal juos, nesimėtykite į šonus ir laikykite krytį. Išmokite džiaugtis kiekviena akimirka, juk tai Jūsų gyvenimas ir laikas turėtų būti leidžiamas linksmai (aš ne apie pasilinksminimus su „šnapso” buteliu – alkoholis, mano nuomone, yra viena žemiausių, apverktina smegenų funkcijų slopinimo forma), Jums nereikia NIEKO, kad jaustumėtės laimingu. Įsivaizduokite save, jeigu būtumėte aklas ir turėtumėte būti laimingas (ar Jums rūpėtų mašinos formos? O merginų grožis? Kuo tada džiaugtumėtės. Nepaverskite merginos klozetu. Vyrukai spaudžiami savo desperacijos seksui galvoja “nu kol kitos nesusiradau, tol su šita bent mylėsiuosi” ir tas juos daro itin apgailėtinais, jie išduoda visus esančius principus viršuje ir tempia save į nusmurgelių gretas. Jeigu jau tokia mintis iškilo į paviršių, tai būkite šiek tiek daugiau nei beždžionė su subrinkusiu falu ir pabaikite tokius santykius. Taip galvodamas, nei Jūs, nei ji nebus laiminga ir nėra jokio šanso, kad būtų kitaip.

Categories
Santykiai ir Seksas

Nebijok jos prarasti ir ją gausi!

Kaip manote, kas lemia didelę dalį sėkmės su merginomis? Pastangos ją gauti..? Ne – tai nėra sėkmės garantas šiuo atveju. Santykiai – tai ne sportas, kuriame reikia daug pastangų. Santykiai – tai tam tikra harmonija, tam tikri „fizikos“ dėsniai tarp vyrų ir moterų. Štai puikus posakis, kuris apibūdina vieną iš „fizikos“ dėsnių santykiuose: „Moteris – tarsi šešėlis. Kai vejiesi ją – ji bėga, o kai bėgi nuo jos – ji seka paskui. // R. Tagorė“.

Taigi, iš šio dėsnio išplaukia dar vienas dėsnis – kuo labiau bijosi ją prarasti, tuo didesnė tikimybė, kad tu ją prarasi. Atrodo nelogiška? Bet praktikoje tai akivaizdu. Kuo labiau stengiamės dėl merginos, tuo greičiau susimauname – ji praranda susidomėjimą. O štai kai tiesiog bendraujame, nieko nesitikėdami, arba kažko šiek tiek tikėdamiesi, bet nedėdami į tai pastangų – nejučia atsitinka taip, kad ryte tenka gerti kavą dviese (manau supratot ką turiu omenyje 😀 ).

Ko gero kyla klausimas – kodėl taip vyksta? Atsakymas gan paprastas: kuo labiau bijome prarasti ką tik sutiktą merginą – tuo labiau pradedame stengtis jai įtikti ir ją suvilioti. O kuo labiau stengiamės – tuo daugiau galvojame apie savo veiksmus ir nesiryžtame kažką daryti. Būname susikaustę, nervingi ir nedrąsūs – priešingybė tam, kas patinka merginoms. Juk jos mėgsta atsipalaidavusius, savimi užtikrintus ir drąsius vaikinus.

Taigi patarimas jums toks: nustokite bijoti prarasti.. ypač tai, ko dar neturite – ir gausite viską!

Daugiau gali rasti knygoje:Kaip suvilioti merginą

PUA Lifestyles

Categories
Moterys ir seksualumas Vyriškumas

Gyvenimas, liepsnojantis meile ir aistra (II dalis)

vyras
Vyriškumas

Praeitoje dalyje pabrėžėme, jog poros dažnai skiriasi ir kaip pagrindinę to priežastį įvardijome aistros išblėsimą. Nutarėme, jog mūsų tėvų laikais aistra nebuvo svarbiausias santykių aspektas, tad jie dėl to nesigrauždavo. Taip pat patvirtinome, kad skirtybės traukia, ir reikia jas pabrėžti.

Šioje dalyje pažersime aibę patarimų  vyrams, kaip ugdyti vyriškąjį pradą, o užklydusioms moterims moterims, kaip ugdyti moteriškąją pusę.  Išmokus ugdyti savo pradą, vyrai ir moterys dar ilgai liepsnos meile ir aistra.

Kaip vyrui ugdyti savo vyriškąją pusę

Daugelis vyriškių dažnai teiraujasi, ką reikia daryti, norint ugdyti savo vyriškąją pusę, ypač tuo atveju, kai šalia nėra palaikančios moters. Ir vienišius, ir vedęs vyras išliks vyriškas, jeigu perskaitęs būtiniausių veiksmų sąrašą ims juos taikyti. Viskas tik per praktiką.

1. Bendraukite su vyrais, žaisdamas vienoje sporto komandoje ar prisėsdamas prie įsitaisiusio ant žolės draugo. Pomėgis atitrauks jus nuo minčių apie sunkumus darbe. Taip jūs automatiškai nustosite vertinti save tik tokį, koks esate darbovietėje.

2. Žiūrėkite geros meninės kokybės kovinius filmus. Ypač tuos, kurie žiūrovą skatina ginti skriaudžiamąjį. Tokie filmai kaip „Rokis“, „Terminatorius“, „Universalus karys“ leis jums pajusti savo polinkį muštis, žudyti ir kartu jį mukreipti į ekrane matomą erdvę, bet ne į namų aplinką.

3. Jeigu norite išlikti vyriškas ir neturite žmonos ar sugulovės, kontroliuokite savo veiksmus ir nesimasturbuokite. Nemanykite, kad taip sakydamas trokštu atimti iš jūsų laimę. Masturbacija nėra nusikaltimas, tačiau ji ugdo moteriškąją, o ne vyriškąją žmogaus pusę. Toks žaidimas vyrą pavers „moteriške“.

4. Lavinkite savo kūną fiziškai, stiprindami rankų ir kojų raumenis. Meskite svorį, sportuokite, vairuokite motociklą, daug vaikščiokite, plaukiokite ir t. t. Patikėkite, vieną dieną jūsų raumenys ims panašėti į milžiniškus kalnus. Tačiau nepamirškite, kad kiekvienas veiksmas turi turėti ribas.

5. Nemanykite, kad gyventi bus lengva – lyg pūkeliui skraidyti padebesiais. Kas dieną stenkitės nugalėti savo vidinį pasipriešinimą ir daryti net tai, kas jums regisi nepriimtina. Kartais atsikelkite ankstėliau, nei esate įpratę, kad pabaigtumėte pradėtą darbą. Arba vėliau eikite gulti, kad įgyvendintumėte užsibręžtą tikslą. Jūs privalote ugdyti savo vyrišką jėgą.

6. Pratinkitės suvaldyti savo pyktį. Galite jo atsikratyti dirbdamas sunkų fizinį darbą arba slapta išreikšdamas savo jausmus dienoraštyje. Ieškokite jausmų, kurie užgožtų pyktį. Bandykite tvardytis, visas neigiamas emocijas išreikškite be aiškiai pakelto tono, kiek galėdami švelniau, koncentruotai ir neįkyrėdami šalia esančiam žmogui.

Vedęs vyras, besivadovaujantis šiomis taisyklėmis, tikrai nesumoteriškės. Lygiai taip pat ir viengungis dar labiau ugdys savo vyriškąją pusę ir žavės moteris sugebėjimu būti jautriam ir kartu tvirtam kaip ąžuolas.

Kitame puslapyje moterys galės paskaityti kaip vystyti moteriškąją pusę

Categories
Sekso patarimai

Pamirštos moters erogeninės zonos

Normaliose porose seksas ne tik gyvuliškų troškimų patenkinimas atliekant lytinį aktą, bet ir mėgavimasis vienas kito kūnu, prisilietimų galios ir partnerio patenkinimo menas. Prieš skubant prie reikalo reikėtų nepamiršti, kaip moterys dievina būti liečiamos ir bučiuojamos.

Jei įprasite savo moterį liesti taip, kaip nelietė joks prieš tai buvęs partneris, jūsų seksualinis gyvenimas pagerės bent kelis kartus. Taigi dalykai, kuriuos vyrai puikiai žino, tačiau kažkodėl neteikia daug reikšmės.

Stuburas. Masažuodami jos stuburą pamirškite, jog tam galima naudoti rankas. Čia puikiai pasitarnaus karštos lūpos ir drėgnas liežuvis. Švelniai keliaudami pirštais ir liežuviu nuo nugaros apačios iki kaklo, savo mylimąją pakylėsite lig debesų.

Sprandas. Kai kurios moterys tiesiog dievina, kai partneris pakšteli joms į sprandą. Tai viena iš lengviausiai prieinamų erogeninių zonų, kurios nereikėtų pamiršti. Švelniai nubraukite jos plaukus nuo kaklo ir, kvėpuodami arti pakaušio, ieškokite tinkamiausios vietos drėgnam bučiniui. Jei pabučiavę dar ir švelniai įkasite, jūsų mylimoji tikrai maldaus daugiau.

Galva. Kol bučiuojatės, įdarbinkite rankas ir minutėlę pamasažuokite jos galvą. Taip pat, galite stipriau sugriebti jos plaukus prie šaknų ir pridėti aistros potepių tobulam bučiniui. Šioje vietoje svarbu neperlenkti lazdos, kad vietoj geidulingų dūsavimų, neišgirstumėte staigaus cyptelėjimo dėl pešamų plaukų.

Pečiai. Nors daugumos vyrų pečiai nėra labai jautrūs prisilietimams, tačiau moterys tiesiog dievina stiprias vyriškas rankas ant gležnų, pavargusių pečių. Masažuodami mylimosios pečius, švelniai juos bučiuokite ir kandžiokite.

Krūtys. Nepulkite prie spenelių – daugeliui moterų labai malonu, kai mėgaujamasi visa krūtinės sritimi. Net jei jūsų draugės krūtinė nėra didelė, dar nereiškia, kad ten nėra jautrių vietų. Nekandžiokite spenelių, tačiau galite pakandžioti aplink juos ir pažiūrėti, kaip į tai reaguojama.

Kulkšnys. Daugelis moterų dievina, kai joms bučiuojamos pėdos, tačiau tai nėra labai higieniška ir daugelis vyrų to nemėgsta, o moterys jaučiasi nesmagiai, kai mylimasis liečia jos pėdas. Yra kita išeitis – tokio paties rezultato galima pasiekti bučiuojant kulkšnis. Tačiau šiose vietose nesikandžiokite, nes tai gali būti skausminga.