Categories
Moterys ir seksualumas Vyriškumas

Evoliucinis patrauklumo pagrindas

Evoliucinis patrauklumo pagrindas

Visus žmones nuo paauglystės periodo (kartais anksčiau) ima dominti klausimas: kaip patikti priešingos lyties atstovui? Kodėl kitam tai pavyksta geriau nei man, o jis nieko konkretaus negali man patarti? Kadangi esu vyras, kalbėsiu iš vyro tribūnos, tačiau, moterys, jei tai skaitote, tęskite  .

Kiekvienas esame taręsi su draugais ar net ieškoję aiškinimo knygose bei internete: kaip gauti moterį, kurios noriu? Dažniausiai pasitaikantys patarimai visada tokie patys: būk malonus, nuoširdus, pakviesk susitikti, gražiai apsirenk ir susišukuok, turėk gumos, nupirk gėlių, paruošk vakarienę, šypsokis ir t.t. Tačiau šie patarimai nesusistematizuoti, jie neatsako į klausimą: KODĖL? Kodėl, po velnių, aš turiu pirkti gėlę ar šukuotis prieš eidamas į pasimatymą? Išduosiu paslaptį: teisingai gundydamas moterį, gali nesilaikyti nė vieno šių patarimų, nes patrauklumas kyla iš kitur.

Į patrauklumą pažvelgsiu iš visai kitos, gilesnės pusės, kuri siekia giliausius mūsų pasąmonės sluoksnius, tebesančius mumyse nuo pat gyvybės atsiradimo.

 

Pradžia

Nusikelkime 4,6 mlrd. metų atgal, kai mūsų planetoje atsirado pirmoji gyvybė. Aiškumo dėlei, įvardinkime ją paprasta bakterija (nesileisiu į viroidų, nukleonų ir įvairių baltyminių struktūrų begalybę, kurios egzistavo iki tol). Bakterija neturėjo nervų sistemos, todėl nesugebėjo mąstyti, jausti ar regėti. Tačiau vienas dalykas jai buvo aiškus: reikia IŠGYVENTI (kuo ilgiau) ir DAUGINTIS (kuo gausiau). Tai yra du svarbiausi terminai mūsų gyvenimuose, į kuriuos remiasi visi mūsų veiksmai (įskaitant gundymą).

Bakterija ėmė maitintis, kad išgyventų, bei dalytis pusiau, kad pasidaugintų ir pratęstų gyvybę Žemėje. Jos dauginimuisi partnerio nereikėjo, palikuonis atsirasdavo iš tos pačios ląstelės. Tai buvo pirmoji gyvybė – pati primityviausia jos forma.

Bėgant metams atsirado naujos rūšys su nauju dauginimosi mechanizmu – lytiniu. Tai tobulesnis būdas, leidžiantis gyvybei geriau prisitaikyti prie kintančių aplinkos sąlygų ir užtikrinantis rūšies išlikimą. Lytiniam dauginimosi būdui, kaip žinia, reikia dviejų skirtingų lyčių partnerių. Čia ir prasideda gundymo pagrindai bei atsiranda patrauklumo sąvoka.

 

Giminės pratęsimo svarba ir lytinio partnerio pasirinkimas

Šioje skiltyje kalbėsime apie primityviai mąstančių gyvūnų lytinio partnerio pasirinkimo ypatybes.

Jau išsiaiškinome, kad svarbiausias kiekvieno gyvo organizmo tikslas yra išgyventi ir daugintis arba, kitaip sakant, išgyventi, kad pasidaugintų ir paliktų savo rūšies palikuonių. Jei to nepadarys, jo genai nebus perduoti kitam individui ir pražus, o tai yra baisiausias scenarijus gyvai būtybei, įskaitant žmogų (dažniausiai tik pasąmoningai suvokiamas). Kodėl senmergės yra pačios pikčiausios mokytojos?  . Atsakymas paprastas: jų pasąmonė nepatenkintadėlneįvykusio giminės pratęsimo, genai pasmerkti pražūti, o nepasitenkinimas perkeliamas ir išliejamas bjauriai elgiantis su mokiniais*. Tai teigiu su visa pagarba neištekėjusioms moterims ir nelaikau jų primityviai mąstančiais gyvūnais, tiesiog šis pavyzdys arčiausiai mūsų.

* Plačiau apie pasąmonės iškrovos būdus galite paskaityti psichoanalitikų C. Jung‘o, A.Adler‘o, S. Freud‘o darbuose.

Visi gyvūnai besidauginantys lytiškai renkasi partnerį. Kodėl tai svarbu? Juk kiekvienas gyvūnas nori ne tik pratęsti giminę, bet ir padaryti tai kuo kokybiškiau: palikuonis turi būti tvirtas, nepasiligojęs, ir lytiškai aktyvus tam, kad išgyventų kuo ilgiau ir pats susilauktų kuo kokybiškesnių palikuonių. Tik palikuonių KOKYBĖ užtikrina ilgą rūšies išlikimą.

Evoliucijos eigoje susiklostė tokia tvarka, kad PATELĖ RENKASI PATINĄ. Pastarasis turi patelei pademonstruoti savo privalumus ir įrodyti, kad būtent su juo, o ne su kitu patinu, ji susilauks sveikų ir stiprių palikuonių. Patinas rodo savo jėgą, gražią išvaizdą, sugebėjimą vadovauti kitiems patinams. Patelei toks partneris atrodys tinkamas pratęsti giminę ir kartu gyventi, nes jis yra stiprus (sveikata), gražus (sveikata), vadovauja kitiems (aukštas socialinis statusas, leisiantis patelei saugiai gyventi ir auginti palikuonis po vado sparnu). Šio partnerio VERTĖ yra aukšta. Svarbiausiai mokėti ją pademonstruoti.

Daugelio gyvūnų rūšių bendruomenėse randame aukštos vertės demonstravimo pavyzdžių. Tarkime, povų patinai šoka poravimosi šokį, demonstruodami savo jėgą, grožį ir grakštumą, tikėdamiesi patelei parodyti aukštesnę vertę nei tai padarys kitas patinas. Vilkai kaunasi iki mirties, kad sužavėtų patelę savo jėga ir pratęstų rūšies giminę. Panašiai elgiasi ir žmonės, tačiau ne visi sugeba tai padaryti tinkamai.

 

Gyvūniška (o ne dieviška) žmogaus prigimtis

Šia skiltimi įrodysiu, kad žmogus yra gyvūniškos prigimties, t.y. gyvūnas. To mums prireiks toliau gvildenant patrauklumo esmę ir stengiantis ją suvokti.

Sutarėme, kad pagrindinis gyvybės tikslas šiame pasaulyje yra išgyventi ir daugintis. Dabar Jums pateiksiu įrodymų, jog jis yra pagrindinis ir žmonių tarpe. Raktas į šio teiginio suvokimą bus ŽMOGAUS POREIKIAI.

Pagal visuotinai pripažintą amerikiečių psichologo Abraham Maslow poreikių hierarchiją žmogaus poreikiai yra skirstomi į penkis lygius. Pateikiu juos nuo bazinių iki aukščiausiųjų iš apačios į viršų. Galite tai įsivaizduoti kaip penkiaaukštį pastatą.

 Savęs realizavimo: moralė, kūrybingumas, spontaniškumas, problemų sprendimas, išankstinių nusistatymų neturėjimas, faktų priėmimas.

Savivertės:  savivertės jausmas, pasitikėjimas savimi, pasiekimai, pagarba iš kitų.

Meilės, socialinio ryšio: draugystė, šeima, seksualinis intymumas.

Saugumo:  kūno, uždarbio, resursų, sveikatos ir nuosavybės saugumas.

Fiziologiniai: kvėpavimas, maistas, vanduo, seksas, miegas.

Šioje poreikių hierarchijoje matome, jog žmogų nuo gyvūno skiria vienintelis lygis – penktasis „Savęs realizavimo“ poreikis. Kita vertus jis nebus pasiektas, jei žmogus nepatenkins pirmųjų keturių poreikių lygių – pastatas kyla nuo apačios. Todėl žmogui, norint realizuoti save tenka pereiti per keturias gyvūnams būdingas poreikių pakopas. Visų keturių lygių poreikiai telpa į gyvūniškąją egzistencijos esmę: išgyventi ir daugintis. Konkrečiai visi jie išvardyti apačioje.

 

IŠGYVENTI                                                                         DAUGINTIS

Kvėpavimas                                                                             Seksas

Maistas                                                                                       Šeima

Vanduo                                                                                      Seksualinis intymumas

Miegas

Kūnas

Uždarbis

Resursai

Sveikata

Nuosavybė

Draugystė

Šeima

Savivertė

Pasitikėjimas savimi

Pasiekimai, pagarba iš kitų

 

Penktasis poreikių lygis yra tik aukštesnio žmogaus centrinės nervų sistemos išsivystymo padarinys. Kūrybingumą ir norą rūpintis kitais žmonėmis taip pat sukuria mūsų smegenys, tik esant patenkintiems baziniams poreikiams ir tai nėra dvasiškumo ar dievybės apraiška. Todėl esminio skirtumo tarp žmogaus ir gyvūno egzistencijų nebelieka.

Categories
Pasimatymų patarimai

Kaip sudominti merginą. Išsiskyrimas iš kitų vyrų

Sveiki visi brangūs ir brangiosios, kurių žiūriu čia Alfavyras.lt svetainėje daugėja :D. Joms juk įdomu skaityti dalykus, kurie skirti vyrams.  Tuo tarpu,  vyrai, šis straipsnis jums. Grįžau iš užsienio ir noriu pasidalinti patirtimi. Buvau išvykęs į Sočių (Rusijos prabangų kurortą). Ten būdamas dar kartą pateisinau savo mintis ir paeksperementavau keletą įdomių dalykų.

Viena iš rimčiausių ir esminių klaidų, su kuria susiduria vyrai, t.y nemokėjimas sudominti merginos. Šiuo tikslu, t.y padėti jums ir rašau šį straipsnį „kaip sudominti merginą. Išsiskyrimas iš kitų vyrų“.

Dauguma vyrų galvoja, jog merginą galima sudominti tik turint gerą automobilį, pinigų (nors pinigai yra reikalingi), pastovų darbą  ir t.t. Aš sutinku su šiuo teiginiu, jog tai sudomina merginas, ypatingai kai jaučiamas iš vyro pusės pastovumas ir užtikrintumas, jog jis turi pastovų darbą, kur gyventi, gerą automobilį. Čia pirmoji moterų silpnybė. Tai silpnybė –  vyro galiai.

Bet yra kita moterų silpnybė, kuri nereikalauja  nei naujo automobilio, nei 100 000 litų sąskaitoje, nei 3 aukštų namo. Silpnybė – neatsispirti  vyrui, kuris yra kitoks nei kiti ją supantys. Paprastas teiginys, mano išgalvotas, bet jau keletą metų man duodantis rezultatus. Duosiu pavyzdį, kaip nuvažiavęs į Rusiją aš visiškai nemokėdamas rusų kalbos (tik mini pagrindus), taip pat lužtančiu liežuviu kalbėdamas angliškai, bet turėdamas kūno kalbą susipažinau su ruse, vyresnę 2 metais ir sudominau ją.

Beje, kadangi man tas pats yra ką galvoja apie mane skaitančios moterys, nes visi vyrai vilioja ir stengiasi suvilioti ir bendrauja ne su viena mergina, jei jo moteris netenkina jo poreikių. Antri metai, kaip tenka dirbti su vyrais, deja dar tokio nepasitaikė, kuris neviliotų moterų. Prašau brangiosios nevadinti čia kazanova manęs ar kažkokiu dar, nes toks nesu ir nesiekiu būti. Vietoje to, jeigu turite protingų minčių, pasidalinkite su šiais tobulėjančiais vyrais alfavyras.lt puslapyje.

Grįžkime prie mano istorijos. Buvau mieste vienas, išsigandęs, nieko čia nežinantis, nemokėdamas kalbos ir atsiskyręs nuo savo lietuvių grupės.  Atsiskyriau tam, jog grupėje būdamas, jaučiausi kaip mažas ėriukas, kuris giliai širdyje yra nusiminęs, nes negali patenkinti savo poreikių.

Atsiskyriau nuo grupės ir likau laimingas. Dabar aš laisvas, aš galiu eiti kur noriu ir ką noriu daryti. Jau prieš tai aš buvau sugalvojęs, kaip aš sudominsiu rusaites. Pirmas dalykas – aš kalbėsiu angliškai, skirtingai, nei visi ją supantys vyrai. Antras dalykas – aš užkalbinsiu ir susipažinsiu visiškai kitaip, nei visi kiti. Trečias dalykas – aš sudominsiu ją šokiais, įsidėjau savo mini kalonėlę  į kišenę.  Ketvirtas dalykas – sudominsiu istorijomis iš savo gyvenimo, kaip kad  sudaužiau tėvų automobilį ir sukdamasis iš padėties atradau būdą, kaip užsidirbti pinigų ir t.t.

Beje  pasakojant įtrauksiu balso toną ir lietimus, suaštrinant pasakojimą. Penktas dalykas – sudominsiu savo situacija, į kurią esu patekęs Rusijoje, nes tai tikrai buvo įdomus projektas, kuriame gyvenome 1000 vyrų ir 10 merginų.  Šeštas dalykas, dominsiu ja savo kūno kalba ir stiliumi. Tai marškiniai, pusiau klasikinės kelnės, klasikiniai batai ir mini skrybėlė ant galvos. Taip pat žiedas ir randas ant žando,  turintys savo istorijas .Taigi planas keistas, merginoms tai gali pasirodyti durniaus planas, tačiau jos tai nejunta ir negali suprasti.

Eidamas link didžiulio Rusijos pašto ir grožėdamasis augančiomis palmėmis aš netoli pašto pamačiau išeinančią merginą. Tai buvo neaukšta, apie 1.65 cm tamsiaplaukė, paprastai apsirengusi. Beje buvo šortukai, užvilkti ant įdegusių kojų,  kas traukė akį :). Juk čia vyrų silpnybė.

Priėjau ir angliškai paklausiau: „where is located russian mail ?“. Kaip nekeista buvo,  ji mane suprato, nes praktiškai rusai nešneka angliškai ir daugumą jų net nesupranta angliškai. Tačiau ji ir mane suprato ir atsakė. Nustebo panelė, juk nedažnai taip užkalbina, praktiškai niekada, nes apie  80 procentų vyrų net nesuvokia, kad puikiai galima susipažinti su mergina gatvėje, 18 procentų suvokia, bet nieko nedaro, likę 2 procentų – laimingieji ir kitokie.

Jai sunku buvo, nori sakyti rusiškai, o tenka kalbėti angliškai. Tačiau jai tai patiko ir buvo puikios pratybos praktikuotis angliškai. Paprašiau jos parodyti kur yra tas Rusijos paštas. Ji mane nuvedė, o jis buvo visai šalia :D. Pakalusė ko jame man reikia? Atsakiau – išsiųsti laišką į Lietuvą. Panelė pasisiūlė padėti man jį išsiųsti.

Deja greitai pokalbį pakreipiau kitur ir jau žingsniavome nuo pašto. Aš neturiu namų, neturiu pinigų, neturiu automobilio, tačiau turiu galvą ant pečių ir visą miestą bei jūrą 300 metrų nuo manęs. Tai kurortas. Tai Rusijos žymiausias miestas – Sochi, pasaulio turtingieji atvažiuoja čia poilsiauti!

Einame ir ji mane žavi, ji gerai kalba angliškai, tada net geriau už mane, jei tik tereikėjo ją prisiminti. Išsikalbėjom apie vienas kito gyvenimą, tai ką čia veikiame.  Ji laikė stiprų akių kontaktą, o jos veide žiebė plati šypsena.  Merginai  reikėjo nueiti pas daktarą, kad išrašytų vaistų. Pirmą kartą atsidūriau rusų šeimos bute. Pamačiau tai kaip gyvena rusai. O ji man tada pakuždėjo į ausį: „jei kas, tai tu mano pusbrolis“.

Jaučiausi atėjęs baisiai. Jie šneka vien rusiškai, o aš mažai ką tesuprantu. Tačiau daktaras tikrai malonus ir nusimanantis savo srityje. Pabuvome tenais ir iškeliavome į miestą, kaip supratau ir jaučiau keliaujame link jos namų, aš pasisiūliau palydėti.

Beeinant pasiūlau trumpam prisėsti parke. Išsitraukiau mobilų telefoną ir mini kalonėlę, paleidau salsos muziką ir pakviečiau šokti ;D. O ka jūs butumėte matę, kokia šypsena įsižiebė panelės viduje :D, vaikinas su skrybėle ją šokdina vidury miesto ;D. Aš jaučiu kaip jai tai patinka.

Pašokę, mes traukėme toliau. Štai priėjome jos laiptinės duris. Gyvena apvaliame daugiaaukštyje, į kurį spigina kaštoji  Sochiaus saulė.  Ji tada pasakė: „mozna ciai papit?“ (nori arbatos atsigerti?)

Togda ja skazal: Nu u mienie nie mnogo vrieme, nu dv paidiom. Pasakiau, jog neturiu labai daug laiko, bet išgersiu. Beeinant ji man pasakė, padarom tokį prikolą: bute gyvena mano draugė: tu imk raktus, atsirakink ir įėjęs į būtą, pasakyk ką čia vieki mano bute, kalę tu!“. Taip ir padarėm.

Atsirakinau butą, įėjau, o Marina plovė indus virtuvėje. Beje atrodė dailiai. Užmesti naktiniai, pro kuriuos kyšojo  jos kojos.  Plaudama indus ji atrodė moteriškai. Įėjęs plačiai stovėdamas ir nužvelgdamas ją nuo apačios iki viršaus pasakiau:  „Что ты здесь делаешь в моей квартире, bitch!“

Ją išgąsdinau, bet ji greitai suprato kame čia kampas ;DD. Taigi atsidūriau bute vienas  su dviem moterimis.  Čia ir pabaigsiu istoriją, nes tai yra pakankamai, tam kad suprastumėte, kaip reikia sudominti panelę. Būdamas ir elgdamasis kitaip nei visi, aš tą pačią dieną atsidūriau pas ją bute.

Beje paimsiu dar kitą pavyzdį, atvirkštinį, kaip reikia sudominti merginą. Jį pabandžiau grįžęs į Lietuvą ir tai iš tikrųjų veikia. Besiruošdamasis varyti į naktinį klubą, apsirengiau maikę ir skrybėlę su kitos šalies pavadinimu. Dar prie to pridėjau rankoje butelį alaus, dantyse cigarą, ausyse ausinukus su mėgstama muzika ir juodą odinę striukę. Jaučiausi ir atrodžiau, kaip tikras blogietis. Atitinkamai ir elgiausi. Buvau be galo atsipalaidavęs ir grubus.

Einant beje gatve, jaučiausi nejaukiai. Kadangi tai buvo krepšinio vakaras, o aš apsirengęs kitos šalies „uniforma“. Normalu – pradžioje išeinant iš bandos jausiesi nenormalus. Bet greitai tai atsipirko.

Taigi žengiu į klubą. Laikysena tiesi, truputį apgirtęs, burnoje cigaras ir prasegta „koža“. Niekada taip nebuvo atsitikę, kaip tą vakarą. Prie manęs iš karto prišoko dvi merginos ir pradėjo baksnoti, neva mane matė mieste ir mes buvom susipažinę. Galvoju nu jooo. Deja pasakiau rusiškai, jog noriu į tualetą ir pabėgau nuo jų ;D.

Grįžus iš tualeto, nukeliavau į rukyklą, kurioje naudodamas kūno kalbą, sulaukiau pirmųjų susidomėjimo ženklų. Priešais mane, paslapčiai žvilgčiojo šviesiaplaukė.  Ji netiesiogiai pasižiūrėdavo į mane, aš tai jaučiau. Tai daro dauguma merginų, netiesiogiai parodydamos susidomėjimą. Jos niekada neatsisuks ir nežiūrės tau ilgai ir stipriai į akis, kaip kad daro vyrai.

Taigi, panelė išprovokavo prieiti ir prieinu. Užkalbinau rusiškai ir pradėjome kalbėtis. Jos visą vakarą manė, jog aš užsienietis, o aš tiesiog girdėjau, kaip jos mane lietuviškai apkalbinėja :).

Taigi pabaigsiu aš ši savo pasakojimą, kaip sudominti merginą ir išsiskirti iš kitų vyrų. Ir čia norėčiau apibendrinti kai ką:

Pakalbėkime  apie tai, ko nedaro vaikinai klubuose. Vaikinai dažniausiai eidami į klubus apsirengia per daug paprastai. Paprastas megztinukas, džinsai, – viskas, bet jie juk nori gražiausių moterų klube. Esmė, nejaučia savivertės, o apsirengę išskirtiniau, jaučiasi nesavame kailyje arba per puošniai. Žmogaus savivertė yra žema vadinasi.

Taip pat svarbus dalykas, vaikinai atėję į klubą, niekada neina iš karto šokti. Jie dažniausiai nueina, nusiperka išgerti, rymo kampe ir laukia kol atsipalaiduos pakankamai, atras savyje noro ir nueis pašokti. Atsipalaiduoti reikia iš karto.

Trečias dalykas ko nedaro vaikinai – šokdami nevaldo merginos.  Suprantu, tu galvoji, jog čia reikia mokėti šokti. Taip, tai jeigu eini į klubą, tai užsirašyk ir šokius lankyti. Pamatysi kokį pliusą turėsi prieš kitus.

Ketvirtas dalykas, nedaro fizinių lietimų klube moteiriai, nes neva galvoja, tai juk pirmas kartas ir to daryti nereikia. Bet čia klubas, ir socialinė dinamika rutuliojasi žymiai greičiau, nei dieną gatvėje. Liesk ją kiek nori, tik nekišk rankų kur nereikia.

Penktas dalykas, nemokėjimas savęs reprezentuoti. Kaip tu sudominsi merginą ir kaip jinai įvertins ar verta ar neverta bendrauti su tavimi toliau, jeigu nepapasakosi apie save. Dauguma vyrų mano, jog jeigu čia pasakosi apie save, tai atrodys kaip gyrimasis.  Ne, čia klaidingas požiūris. Pasakok apie save „ne iš oro“, o kai mergina paklausia „o tu ką veiki?“ Pirmyn :).

Taigi tam, kad sudominti merginą, reikia būti kitokiu nei kiti. Turėti savo apsirengimo stilių, savo gyvenimo istoriją. Pas mane iš tikrų atėję mokiniai galvoja, kad aš duosiu kažkokių ypatingų technikų ir jie visas turės moteris. Visų moterų niekada neturėsi, o technikas tavo moterys greitai pajus ir pabėgs nuo tavęs. Tiesiog reikia mokėti reprezentuoti save ir ištraukti iš savo gyvenimo istorijas. Nes aš tikiu, tu tikrai esi įdomus, net pats to nenutuoki.

Sėkmės vyrai,

Mano knyga: „Kaip suvilioti merginą

Categories
Vyriškumas

Kuo moterims patrauklūs vyrai?

Kiek egzistuoja žmonija, tiek laiko ir netyla ginčai dėl vyrų pasirinkimo kriterijų.

Kodėl štai tas – ir mielas, ir simpatiškas, ir talentingas, tačiau vienišas? O štai tas – baisu pažiūrėt! – moterų neatsigina. Ką gi tokio randa moterys vienuose vyruose, o kituose – nė iš tolo neužuodžia? Kokie vyriški bruožai patraukliausi moterims?

Daugelis (beje, ne tik vyrų) mano, kad patraukliausi yra seksualiniai gebėjimai. Jei jie aukštumoje – tuomet moterys kaip drugeliai skris į šviesą.Tačiau tai iškreipta nuomonė. Ir netgi vyriško pasididžiavimo dydis nelemia moterų ištikimybės. Dar nei vienam vyrui, netgi tam, kuris nesiskundžia savo seksualiniais gebėjimais, neišeina išlaikyti moterį šalia panaudojant vien tik savo kaip sekso giganto įvaizdį.

Vyrauja ir visiškai kitokia nuomonė: moteris traukia dvasinis pasaulis. Švelnumas, aiškumas, tyrumas… Tik labai keista: dažniausiai būtent šie švelnumo įsikūnijimai lieka viengungiais. Be to, netgi dėl savo kaltės. Nuo jų pabėga sužadėtinės ir žmonos, pažįstamos moterys juos laiko draugėmis, tik su tam tikrais fiziniais ypatumais.

Dar vienas variantas: išoriniai duomenys. Taip, sutikime, tai patrauklu. Bet štai ir vėl problema, kaip ir su seksualiniais gebėjimais: tai išlaikyti moterį šalia nepadeda. Vadinasi, net ir išorė – ne pats patraukliausias vyro bruožas. Ne tai traukia moteris prie vyro. O jei ir pritraukia, tai tik dėl to, kad iš tikro magnetas slypi kažkur kitur. O jei jo nėra – moteris palieka vyrą, nors vyras ir atitinka aukščiausius grožio standartus.

Paskutiniu metu plačiai paplitusi nuomonė, kad patraukliausias vyro bruožas – jo statusas. Kitaip sakant – piniginė. Bonusai pridedami ir už butą, mašinas, sodybą, vilas Kanaruose ar prabangią jachtą. O štai vyrai, kurie ne tik kad jachtos, bet ir pripučiamos valties neturi, griebiasi už galvos ir rėkauja: moterys pragmatikės, joms rūpi tik pinigai! Tačiau ir patys slapčia vaikosi jachtos idėjos, kad tik turėtų tą statusą. Ir pamiršta apie patį svarbiausią dalyką: kad su statusu, žinoma, kailinius nupirksi, tik vat klausimas, ar jie šildys tinkamai.

O baisioji moters paslaptis yra ta, kad patraukliausias ir nuostabiausias vyriškas bruožas moterims visiškai ne piniginė, ir ne jachta, net ne seksualiniai gebėjimai ir ne permatomas dvasinis pasaulis, ir netgi ne grožio etalonai.

Pats gražiausias ir patraukliausias bruožas: Pasirengimas ir Galimybė apginti savo moterį nuo bet kokių gyvenimiškų negandų, gebėjimas nešioti ją ant rankų – ir nebūtinai tiesiogine ta žodžio prasme.

Vos tik radusios šį bruožą bet kokiame vyriškyje, moteris darys viską, kad gautų šį vyrą kaip nuosavybę, ji dėl jo paaukos viską. Ji pati nešios tokį vyrą ant rankų ir šluostys nuo jo dulkes kiekvieną dieną.

Todėl dažniausiai moterys renkasi turtingus vyrus – ir tai sudarė visuomenėje nuomonę, kad vyro statusas yra vienas patraukliausių moterims. Moterys renkasi pinigus? Na taip, nes stora piniginė reiškia Galimybę. O gerai ištreniruotas liežuvis žada Pasirengimą apginti bet kokioje situacijoje.

Ir šiame pragmatiškame, vartotojų pasaulyje dažnai pamirštama, kad Galimybės negarantuoja Pasirengimo. Todėl ir šiuo atveju Galimybės ne visuomet yra išsipūtusi piniginė.

Lygiai tas pats galioja ir seksui, ir švelnumui, ir kitiems bruožams. Bet kokiu atveju, bet kokiose situacijose moterys ieško Pasirengimo ir Galimybės, o jei jos neranda, trenkia durimis ir išeina. Tiesa, gali ir pasilikti, tačiau vyrai neturėtų būti dėl to ramūs – tokiose šeimose tikrai nėra idealių santykių.

 

 

 

Categories
Moterys ir seksualumas

Moteris rimtiems santykiams

Kokią moterį vyrai nori matyti šalia savęs? Kaip nustatyti, kad tai būtent ta moteris, su kuria galima sukurti rimtus santykius ir nugyventi visą gyvenimą? Jeigu tu jai gali priskirti 9 punktus, kurie pristatyti žemiau, tada didelė tikimybė, kad tai moteris, kurios tu ieškojai.

Nepriklausomybė. Vyrai renkasi nepriklausomas moteris, nes nenori būti auklės kailyje. Retkarčiais vyrai nieko prieš išklausyti moteriškas problemas, bet ne reguliariai. Moteris, kuri yra nepriklausoma finansiškai bei emocingai, labiausiai traukia vyrus.

Protas. Rimtiems santykiams reikalinga protinga moteris, su kuria nebus liūdna, kuri bet kuriuo metu gali nustebinti. Su tokia moterimi vyrai irgi tobulėja, nes nenori pasirodyti kvailesni. Galiausiai, su protinga moterimi galima pasišnekėti apie įvairius dalykus.

Patrauklumas. Reta dabartinė moteris neprižiūri savęs. Bet moteris turi atrodyti patraukliai visada ir visur, kad jums nebūtu gėda išeiti su tokia moterimi i viešuma. Net kasdieniniame gyvenime moteris turi prižiūrėti save.

Pagarba tau iš jos pusės. Tai reiškia, kad ji moka klausyti tavo nuomonę, net kai ji ir nesutinka su kai kuriais tavo teiginiais. Jokiais būdais ji neturi tavęs žeminti. Jeigu ji tave gerbia, tai ji gebės spręsti visas problemas diplomatiškai, nesukeldama jokių scenų.

Ji duoda tau galimybę būti vyru. Jeigu moteris vyrui sako, ką jam valgyti pusryčiams, pietums bei vakarienei, draudžia jam tiktis su jo draugais, kad pažaisti boulingą ar išgerti alaus, tai su tokia moterimi bus sunku ateityje. Ant tokių moterų vyrai pyksta. Moteris turi suprasti, kad vyrai ir moterys yra skirtingi, ir kad jie turi skirtingus interesus.

Jokių pastabų. Moterims dažnai atrodo, kad jų pastabos privers vyrus veikti, privers juos daryti tai, ką jie privalote daryti. Protinga moteris žino, kaip teisingai pasišnekėti apie vyro pareigas. Bet, vyrai, bukit atsargus, jeigu moteris kelis kartus paprašys jūsų padaryti ką nors, o jus nekreipsite dėmesio, vėliau galėsite kaltinti tik save, kad praradote tokią moterį.

Seksas. Sekse jūsų nuomonės turi sutapti. Nes atvirkštiniu atveju, atsiranda nepasitenkinimas partnere. Taip pat jus turite laisvai dalintis apie savo seksualines fantazijas bei apie savo norus.

Moteris sutaria su jūsų draugais bei giminaičiais. Tai nereiškia, kad ji turi padėdinėti tavo mamai virtuvėje, klausytis tėvo istorijų, važiuoti ilsėtis su tavo draugais, ji turi stengtis padaryti taip, kad tau svarbus žmonės irgi užimtu svarbią vietą jos gyvenime. Tada ir tavo draugai bus nieko prieš, jeigu tu ja imsi su savimi.

Ji nori, kad tu būtum geresnis. Ji visada turi palaikyti tave, tavo interesus ir padėti tau įgyvendinti juos. Taip elgiasi tik mylinti moteris.

Categories
Moterys ir seksualumas Vyriškumas

Gyvenimas, liepsnojantis meile ir aistra (II dalis)

vyras
Vyriškumas

Praeitoje dalyje pabrėžėme, jog poros dažnai skiriasi ir kaip pagrindinę to priežastį įvardijome aistros išblėsimą. Nutarėme, jog mūsų tėvų laikais aistra nebuvo svarbiausias santykių aspektas, tad jie dėl to nesigrauždavo. Taip pat patvirtinome, kad skirtybės traukia, ir reikia jas pabrėžti.

Šioje dalyje pažersime aibę patarimų  vyrams, kaip ugdyti vyriškąjį pradą, o užklydusioms moterims moterims, kaip ugdyti moteriškąją pusę.  Išmokus ugdyti savo pradą, vyrai ir moterys dar ilgai liepsnos meile ir aistra.

Kaip vyrui ugdyti savo vyriškąją pusę

Daugelis vyriškių dažnai teiraujasi, ką reikia daryti, norint ugdyti savo vyriškąją pusę, ypač tuo atveju, kai šalia nėra palaikančios moters. Ir vienišius, ir vedęs vyras išliks vyriškas, jeigu perskaitęs būtiniausių veiksmų sąrašą ims juos taikyti. Viskas tik per praktiką.

1. Bendraukite su vyrais, žaisdamas vienoje sporto komandoje ar prisėsdamas prie įsitaisiusio ant žolės draugo. Pomėgis atitrauks jus nuo minčių apie sunkumus darbe. Taip jūs automatiškai nustosite vertinti save tik tokį, koks esate darbovietėje.

2. Žiūrėkite geros meninės kokybės kovinius filmus. Ypač tuos, kurie žiūrovą skatina ginti skriaudžiamąjį. Tokie filmai kaip „Rokis“, „Terminatorius“, „Universalus karys“ leis jums pajusti savo polinkį muštis, žudyti ir kartu jį mukreipti į ekrane matomą erdvę, bet ne į namų aplinką.

3. Jeigu norite išlikti vyriškas ir neturite žmonos ar sugulovės, kontroliuokite savo veiksmus ir nesimasturbuokite. Nemanykite, kad taip sakydamas trokštu atimti iš jūsų laimę. Masturbacija nėra nusikaltimas, tačiau ji ugdo moteriškąją, o ne vyriškąją žmogaus pusę. Toks žaidimas vyrą pavers „moteriške“.

4. Lavinkite savo kūną fiziškai, stiprindami rankų ir kojų raumenis. Meskite svorį, sportuokite, vairuokite motociklą, daug vaikščiokite, plaukiokite ir t. t. Patikėkite, vieną dieną jūsų raumenys ims panašėti į milžiniškus kalnus. Tačiau nepamirškite, kad kiekvienas veiksmas turi turėti ribas.

5. Nemanykite, kad gyventi bus lengva – lyg pūkeliui skraidyti padebesiais. Kas dieną stenkitės nugalėti savo vidinį pasipriešinimą ir daryti net tai, kas jums regisi nepriimtina. Kartais atsikelkite ankstėliau, nei esate įpratę, kad pabaigtumėte pradėtą darbą. Arba vėliau eikite gulti, kad įgyvendintumėte užsibręžtą tikslą. Jūs privalote ugdyti savo vyrišką jėgą.

6. Pratinkitės suvaldyti savo pyktį. Galite jo atsikratyti dirbdamas sunkų fizinį darbą arba slapta išreikšdamas savo jausmus dienoraštyje. Ieškokite jausmų, kurie užgožtų pyktį. Bandykite tvardytis, visas neigiamas emocijas išreikškite be aiškiai pakelto tono, kiek galėdami švelniau, koncentruotai ir neįkyrėdami šalia esančiam žmogui.

Vedęs vyras, besivadovaujantis šiomis taisyklėmis, tikrai nesumoteriškės. Lygiai taip pat ir viengungis dar labiau ugdys savo vyriškąją pusę ir žavės moteris sugebėjimu būti jautriam ir kartu tvirtam kaip ąžuolas.

Kitame puslapyje moterys galės paskaityti kaip vystyti moteriškąją pusę