Categories
Pažintys

Pažintys Internetu. Kodėl neveikia?

Pažintys internetu veikia ar ne? Ir ką daryti, kad veiktų ir moterys norėtų susitikti?

Pažinčių portalai dažnai kalba apie mokslinius tyrimus, kad žmonės susipažinę internetu turi laimingesnes šeimas ir santykius. Greičiausiai tokius tyrimus patys ir užsako…

Vieni tyrimai rodo, kad žmonės susipažinę internetu linkę greičiau išsiskirti, nes žino, kad vėl greitai susiras antrą pusę. Vis dėl to, būtų kvaila neišnaudoti internetinių pažinčių moters paieškai, nes nežinai, kur ta vienintelė yra ir ką veikia.

Pažintys Internetu veikia?

Visa tiesa šiame video

Užimtam vyrui vienas geriausių būdų susirasti patinkančią moterį, tai internetinės pažintys. Ir tam reikia geresnių, nei buitinių nuotraukų prie alaus butelio ar vonioje. Bei aprašymo, kuris sudomintų moteris ir jos norėtų pačios tau parašyti.

Nori, kad moterys pačios tau rašytų?

Perskaityk knygą „Pažintys Internetu“ paspaudęs čia…

Categories
Pažintys

7 kraupios klaidos rašant merginai pirmą žinutę internetu. 4 klaida tave šokiruos.

Ar tau yra buvę, kad mergina neatrašė į pirmą žinutę pažinčių portale, nors pažintys internetu yra lengviausias būdas pakviesti merginą į pasimatymą?

Ar tu žinojai, kad kiekvieną dieną, patraukli mergina sulaukia apie 30 – 50 žinučių pažinčių portale?

Vadinasi tavo žinutės paskęsta tarp konkurentų ir ji neatrašo tik dėl to, kad pirmiausia atrašo kitiems…

Todėl šiame straipsnyje aš tau atskleisiu 7 kraupias klaidas, rašant pirmą žinutę pažinčių portale, kurias pašalinus, sulauksi dvigubai daugiau dėmesio, atsakymų ir pasimatymų.

 

Kodėl rimtiems vyrams moterys neatrašo?

Štai, vieno vyro, rimtas pasiūlymas:

„Labas, kaip suprantu pagal anketą, domina ilgalaikis, rimtas bendravimas. Ir mane tai domina, todėl būtų malonu pabendrauti. „

Rimtas bendravimas skamba įpareigojančiai, viduje sukelia įtampą. Vaikystėje, kai mes nusikalsdavome, mums sakydavo „reikia rimtai pasikalbėti“…

Įsivaizduok, kad mieste prieini prie nepažįstamos merginos ir sakai jai „noriu rimtai pabendrauti“. Kaip tu manai, ar tai sudomins merginą?

Linksmas nereiškia kvailas ir negalintis turėti rimtų santykių. Štai Mantas Katleris, Radistai, jie linksmi, be tuo pačiu turi santykius, kai kurie ir žmoną bei vaikus.

Pagal elitedaily.com linksmas vyras yra patrauklesnis moterims, nes jos galvoja, kad su tokiu vyru nebus nuobodu, nebus nejaukių pauzių pokalbyje.

Linksmesnis vyras į viską žiūri lengviau, šalia tokio vyro moteris labiau atsipalaiduoja, jis nedramatizuoja situacijų, geriau sutars su jos draugais, labiau pasitikės savimi.

Netgi jeigu mergina anketoje parašė, kad ją domina ilgalaikis bendravimas, pirmiausia ją reikia sudominti, kad ji atrašytų.

Kodėl komplimentai gražu, bet neveiksminga?

Dalis vyrų dažnai mėgsta sakyti komplimentus ir tame nėra nieko bloga. Komplimentai duoda naudos tada, kai mergina nėra ypatingo grožio ir jai gyvenime niekas to nesako.

Pasitaisysiu, visos moterys yra gražios, bet ne visos skiria sau pakankamai dėmesio.

Patrauklios moterys susilaukia daugybės dėmesio, todėl joms komplimentai yra laiko švaistymas, nes tu darysi tai, ką daro kiti 97 % vyrų norėdami atkreipti į save dėmesį.

Kita vertus, vyras, kuris nelaido komplimentų NUOTRAUKAI, bet meta jai iššūkį, tampa daug patrauklesnis jos akyse.

Pvz. Ar tu visada atrodai taip kaip nuotraukose…? (ji nesupranta, ar gerai, ar blogai, todėl paklaus ką turi omenyje)

Pvz. Labas, man reikia tavo nuomonės. (tu jau sukeli susidomėjimą)

Moterys kaip ir vyrai siekia to, ką sunkiau pasiekti. Skaniausiai obuoliai auga aukščiausiai.

Ar ir tu užduoti tokius klausimus moterims internetu…?

Moterys dažnai gauna štai tokias žinutes:

„Labas, kaip laikais? Gal norėtum susipažinti?“
„Sveika, pabendraujam?“

Ar kada nors pagalvojai, kodėl moterys retai atrašo į tokias žinutes, ir jeigu atrašo pokalbis vis tiek nutrūksta?

Moteris visada ieško labiausiai pasitikinčio vyro, kuris turėtų savo charakterį.

Ar tu žinai, ką apie save pasakai moteriai, kai jai rašai „ar norėtum susipažinti?”?

Greičiausiai galvoji, kad taip atrodai mandagus ir džentelmenas. Iš tiesų, tu parodai, kad savimi nepasitiki ir tau reikia leidimo, kad su ja galėtum pabendrauti.

Bet ar tau reikia jos leidimo, kad su ja bendrauti? Iš tikro tai ne.

Tad kam to klausti?

Tokia žinutė moters nesudomina ir sunkiai pralaužia ledus. Jei moteris atsakys taip. Ką tu darysi? Uždavinėsi neįdomius klausimus į kuriuos jai atsibos atsakinėti?

Neprašyk moters leidimo, nes tai atrodo nevyriška, o geriau suteik jai progą su tavimi susipažinti.

 

Kodėl moteris atbaido vyrai, kurie iškart praneša, kad domina tik rimti santykiai?

Štai pavyzdys „Labas, gal norėtum kurią dieną į teatrą ar pasivaikščioti gamtoje? domina rimti santykiai.“

Dažnai moterų anketose gali pamatyti užrašą „domina tik rimti santykiai“ ir jos tai rašo todėl, kad daugelis vyrų iškart kalba apie antrą galą… Tai būdas atbaidyti tokius vyrus.

Bet kai vyras kviečia susitikti ir parašo, kad domina tik rimti santykiai, ką tai sako apie vyrą ir kokią žinutę iš tiesų jis parašo?

Kas po velnių yra tie rimti santykiai? Vedybos, vaikai? Neaišku, nes kiekvienas skirtingai tai supranta.

Pagalvok, mergina ieško vyro, bet, kad tokį surastų, jai reikia pabendrauti, nueit į keletą pasimatymų ir tik tada nuspręsti ar vyras tinkamas santykiams ar ne. Ar ji norėtu būti su tuo vyrų ar ne.

Bet jei vyras iškart sako, kad domina tik rimti santykiai, ją atbaido bet kokie įsipareigojimai dar prieš susipažįstant, nes ji tavęs nepažįsta.

Moteris visada yra atsargesnė pažintims vien dėl to, kad evoliucija taip sukūrė moters psichologiją ir fiziologiją, kad ji nesusižavėtu pirmu pasitaikiusiu vyrų, bet pirmiausia jį pažintų ir įsitikintu ar jis tinkamas santykiams. Nes neplanuotas nėštumas su netinkamu vyrų moteriai būtų sunki našta.

Tam, kad pažintys taptu rimtais santykiais, nereikia apie tai šaukti ir rėkti, tai taps savaime, kai abudu nuspręsite.

Kodėl neverta iškart kviesti susitikti?

„Labas, einam kada arbatos?“

Ir tam tikrais momentais tai gali suveikti, jeigu turi gražias nuotraukas. Bet tai išimtis, vienkartinė sėkmė, bet ne taisyklė. Tam, kad susitiktum su mergina tau reikia pereiti kelias bendravimo stadijas.

 1. Sudomintį merginą, kad ji norėtu tau atrašyti.
 2. Sukurti ryšį, kad ji norėtu susitikti.
 3. Bendravimą perkelti telefonu, skybe arba facebook. (nebūtina, bet labai rekomenduoju, nes tai artimesnis bendravimas)
 4. Pakviesti susitikti.

Jeigu tu kvieti merginą iškart susitikti, ką tai reiškia?

 1. Tavo standartai maži, nes tau svarbu tik jos grožis, nes visiškai nieko apie ją nežinai ir jau kvieti susitikti.
 2. Tu kvieti visas merginas iš eilės, nes tau svarbu, kad nors viena sutiktu, o tai parodo, kad neturi standartų.
 3. Tu net nesistengei su ja pabendrauti, vadinasi skubėsi ir į lovą įsitempti.

Mažas berniukas negali iškart tapti vyrų, jam reikia pereiti tam tikrus brendimo etapus, taip ir bendravime internetu.

P.S. Pažinčių svetainėse nereikia ilgai susirašinėti ir skirti tam laiko, užtenka 2-4 kokybiškų žinučių, kad mergina norėtų susitikti.

Vietoj aukščiau nurodyto klausimo, man asmeniškai puikiai veikdavo „Labas, kavos ar arbatos?“. Aš duodu pasirinkimą be pasirinkimo (NLP technika naudojama pardavėjų), ir  man nesvarbu ką pasirinks, nes tikslas susitikti.

Kodėl tau nereikia žinoti, ko ji ieško pažinčių svetainėje?

Štai žinutės pavyzdys:

„Labas, ko ieškai šiame pažinčių portale?“

Skamba kaip iš serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“. Juk ir taip aišku, kad ji ieško dviejų dalykų.

 1. Antros pusės, todėl užsiregistravo į pažintis internetu.
 2. Dėmesio trūksta ir nori prastumti laiką. (gali turėti vaikiną)

Ar tau reikia moterų, kurios ieško dėmesio? Ne. Tavo tikslas orientuotis tik į tas moteris, kurios ieško realių pažinčių, nori vyro ir nuotykių bei aišku kažko daugiau…

Per kelias žinutes pats suprasi, kokio tipo tai moteris, todėl nešvaistyk pirmos ir pačios svarbiausios žinutės niekams.

Ar veikia vieno žodžio žinutės?

Labas. Arba tiesiog šypsenėlė 🙂

Veikia tik tokiu atveju, jei mergina neturi ką veikti ir nesulaukė nieko geriau. Tu turi labai geras nuotraukas ir ji tau atrašė tik dėl to, kad tu nuotraukose atrodai jos skonio, esi tinkamo amžiaus ir ūgio.

Kitu atveju iš tokių žinučių gali nieko nesitikėti, nes moters tai nesudomins, vien dėl to, kad tokių tinginių, kurie tingį ką nors parašyti yra apie 10-20 %.

Aš žinau vieną atvejį, kaip vaikinas nusiuntęs šypsenėlę gavo atsakymą ir prasidėjo įdomus bendravimas su mergina. Jie tapo pora. Bet tai retenybė…

Kita vertus, nėra viskas taip beviltiška internete, kaip gali atrodyti iš šio įrašo. Nes moteris eina į pasimatymus ir dažnai, bet ne su visais.

Pirma žinutė yra pati svarbiausia, nes nuo jos priklauso ar tau mergina atrašys ar ne, o jei ji neatrašys, jūs niekada ir nesusitiksite.

Vis dėl to, jei mergina neatrašė į pirmą žinutę yra būdas, kaip „priversti“ į ją atrašyti ir ištaisyti klaidą ir apie tai rasi knygoje „Pažintys Internetu“ kuria rasi paspaudęs čia..

Internetinės pažintys lengviausias būdas nueiti į pasimatymą su mergina, bet čia kaip ir vairavime, reikia žinoti taisykles ir principus, kaip suvilioti merginą internetu…

Knygą „Pažintys Internetu“ rasi paspaudęs čia…

 

Categories
Pažintys

Pažintys Internetu. Kaip priversti moterį atrašyti į pirmą žinutę pažinčių portale?

Skirta tiems vyrams, kurie dažnai nesulaukia merginos atsakymo pažinčių portaluose.

Kai vyras nesulaukia atsakymo į pirmą žinutę pažinčių portale, jam gali atrodyti, kad su juo kažkas negerai. Žinoma, kartais vyrai kaltina moteris, kad jos nežino ko nori…

Yra keletas priežasčių kodėl moterys tau neatrašo, visos šios priežastys išvardintos knygoje „Pažintys Internetu kurią gali rasi čia: www.pazintysinternetu.lt

Bet dabar noriu tau išduoti vieną paslaptį, kaip aš priverčiau 10 iš 20 merginų man atrašyti, netgi tada kai jos mane ignoravo.

Reikia suprasti, kad jeigu mergina tau neatrašė, su ja nebeturi jokių šansų susipažinti gyvai, todėl neturi ką prarasti…

Visoms merginoms, kurios man neatrašė į pirmą žinutę aš parašiau:

Tik atvirai.  Kaip reikėjo tave užkalbinti, kad sakytum, va šitas tai super vyras? Arba pagal kokius tu kriterijus renkiesi vyrus?

Ir ką tu manai? 

Pusę merginų, kurios man neatrašė į pirmą žinutę, atsakė į šią žinutę. Dauguma jų pradėjo pačios su manimi bendrauti, klausinėti ir manimi domėtis. Susitikti užsinorėjo kelios merginos… Pamatė, kad nesu kažkoks seksualinis manjakas ar beviltiškas laimės ieškotojas….

Priežastys dėl kurių moterys man neatrašė buvo įvairios ir kartais net skaudžios…

Norint internetinių pažinčių pagalbą susirasti norimą moterį arba nueiti į pasimatymą su tau patinkančia mergina, perskaityk knygą „Pažintys Internetu„. Knygoje rasi dėl kokių priežasčių moterys neatrašo, kaip bendrauti, kaip paruošti savo profilį, kad ji pati tau parašytu pirma.

P.S. Viena mergina minėjo, kad man neatrašė tik dėl to, kad aš jai nepasakiau labas 🙂

Knyga „Pažintys Internetu“ patiko tuo, kad joje pateikti konkretūs pavyzdžiai. Paaiškinimai kaip ir nuo ko pradėti. Ko vertėtų vengti bendraujant.Visa ta informacija kuri pateikta knygoje padėjo pagerinti rezultatus bendraujant. Ir nedaryti tų klaidų kurios buvo pateiktos. Martynas 26 m.

Categories
Geriausi Pažintys

Socialinis eksperimentas: kaip pasimatyme vyrai ir moterys reaguoja į antsvorį…

Pati didžiausia moterų baimė susitinkant su vyrų iš pažinčių portalų, kad gali būti žudikas. Pati didžiausia vyrų baimė susitinkant merginą iš pažinčių portalų, kad ji gali būti sustorėjusi.

Pirmame video pamatysi, kaip vyrai reaguoja į moterį kuri gyvai atrodo visiškai kitaip nei nuotraukose.

Antras video turėtu sustiprinti vyrų pasitikėjimą savimi, nes pamatysi, kaip moterys reaguoja į visai kitaip atrodantį vyrą, nei pažinčių svetainėje.

Jeigu tau nesiseka bendrauti su moterimis pažinčių portaluose, jos atsisako eiti į pasimatymus ir tave tai jau erzina? Perskaityk knygą: „Pažintys internetu“ ir išspręsk tas problemas. Gerų pasimatymų ir linksmų naktų vyrai.

Categories
Pažintys

Kaip susirasti merginą pažinčių portaluose? 1 Dalis.

Kiekvienas vyras svajoja apie gražią, protingą moterį savo gyvenime, tačiau tik retas imasi veiksmų tą svajonę paversti realybe. Vieni vyrai nori rimtų santykių, kiti – žaidimų, treti – nori pasirodyti prieš kitus. Vienaip ar kitaip moteris yra neatsiejama vyro gyvenimo dalis.
Gebėjimas tinkamai komunikuoti ir vilioti moterys yra pagrindinės savybės paieškant tos vienintelės. Bet… Sparčiai besikeičiantis pasaulis, naujų technologijų atsiradimas bei vyrų galvose įsišaknijusios tam tikros visuomenės taisyklės, visiškai apvertė jų pasaulėžiūrą, kuri savo ruoštų po truputį naikina vyrų vertybes ir žodžio „vyriškumas“ kaip sąvokos reikšmę.
Vyrų vidiniam pasaulį atsiranda baimės, nepasitikėjimas, neužtikrintumas ir nežinomybė, kurios visos kartu sudėjus ir stabdo svajonių moters paieškas.  Yra tik du būdai kaip susirasti tą vienintelę: susipažįstant realybėje arba internete.
Moterų kalbinimas gatvėje reikalauja laiko ir energijos, kas geriausiai tinka vyrams, turintiems laisvas dienotvarkes, tačiau esu tikras – daugybė iš jūsų dirbate, todėl aptarsiu kur kas paprastesnį svajonių moters paieškos būdą – internetines pažintys.

 Didžiausia vyrų klaida internetiniuose portaluose

Didžiausia vyrų klaida internetiniuose portaluose – jog jie nesuvokia, kaip veikia moters viliojo sistema virtualiame pasaulyje ir blogiausia, vyrai, jog jūs visi veikiate pagal tą patį principą. Leiskit atspėti – dauguma jūsų rašydami pirmąją žinutę moteriai, naudojate vieną arba kelis iš šių būdų:

 • Nuobodūs pasisveikinimai: (Labas, sveikute, labukas…);
 • Nuobodūs klausimai: (ką veiki? nori susipažint? gal norėtum pabendraut?..);
 • Komplimentai: (angelas, gražuolė, širdžių ėdikė, seksiukė…);

Tipinė vyro žinutė: Labas, gražuolę. Gal norėtum susipažint?

Jeigu tu naudoji ką nors panašaus, esu tikras, jog norimų rezultatų taip ir neturi, jog daugelis moterų tave ignoruoja arba vengia susipažint. Pažįstama situacija? Susipažinimas ir moterų paieškos internete išties gali būti veiksmingas būdas, jeigu yra atsisžvelgiama į pagrindinius tris sėkmės komponentus.

 • Profilio nuotrauką;
 • Profilio aprašymą;
 • Žinutes;

 

 1. Profilio nuotrauka. 80proc. sėkmės sudarantis faktorius internete. Kaip žinia, žmogus apie kitą žmogų pirmą įspūdį susidaro iš kūno kalbos, balso tono, stiliaus, kitaip sakant – neverbalinės komunikacijos. Tačiau internete  to praktiškai perteikti neįmanoma. Todėl visas šias savybes būtina kiek įmanoma labiau perteikti profilio nuotraukoje, kadangi ji yra svarbiausias internetinių pažinčių aspektas, pagal kurį moterys vertina vyrūs. Tačiau, didžioji dauguma vyrų, šį, patį svarbiausią faktorių, ignoruoja. Būtent dėl šios priežasties jie ir negauna taip trokštamų rezultatų.

 

Didžiausios profilio nuotraukos klaidos:

 • Kokybė.Kokybė turi būti tokia, jog aiškiai matytųsi veido bruožai. Prastos kokybės nuotraukos gali užglaistyti daug minusų, tačiau profilio nuotrauka, kaip minėjau, lemia daugiausiai sėkmės, todėl ji turi būti nepriekaištinga šiuo atžvilgiu.
 • Kūno kalba. Šis faktorius yra bene svarbiausia sėkmingos profilio nuotraukos sudedamoji dalis. Būtent ji išduoda moteriai, koks tu esi vyras iš tikrųjų – pasitikintis, bailus, vyriškas, drovus… Todėl žinios apie kūno kalbą ir jų pritaikymas nuotraukose, gali išties tave nustebinti.

Patarimai:

 1. Atlošk pečius;
 2. Užimk šiek tiek daugiau vietos aplink save, negu įprastai;
 3. Neužmegsk akių kontakto nuotraukoje, veidą pakreipk kita linkme;
 4. Pasitenk būt atsipalaidavęs;
 5. Niekada nedaryk pats sau nuotraukos;

 

 • Nebuvimas intrigos ir kabliuko. Paslaptys visada traukė moterys, todėl tavo nuotrauka turi turėt truputį paslaptingumo, nežinomybės, kas patrauktų jų akis ir sukeltų norą parašyt.

Patarimai:

 1. Geriausiai intrigą sukuria fonas tavo nuotraukoje. Pavyzdžiui vandenynas ar kalnai. Tas moterims sukelia smalsumą;
 2. Anksčiau mynėjau, jog akių nereikia užmegzti akių kontakto nuotraukoje, būtent tai ir sukūria truputį intrigos;

 

 • Stilius.Suderintos spalvos, moderni apranga – daug ką pasako apie tave kaip asmenybę. Tu senamadiškų ar modernių pažiūrų, tau patinka laisvė ar esi suvaržytas. Stilius – tavo vidinių emocijų ir požiūrio į pasaulį atspindis.

Patarimai:

 1. Tavo aprangoje turi būt nuo 2-4 skirtingų spalvų, kurios tarpusavyje yra suderintos. (duoda ir pilka);
 2. Diržas ir batai privalo būt tokios pat spalvos;
 3. Norint perteikti laisvą požiūrį į pasaulį, tai galima padaryt prasektais marškiniais;
 4. Profilio nuotraukoje venk akinių nuo saulės. Akys yra sielos veidrodis, todėl moterys nori pamatyt kas tu per žmogus;

 

Netinkama profilio nuotrauka:

Nesimato veido, prasta kūno kalba ir apranga. Fonas tikrai moterims nekelia intrigos. Paprasčiausiai, vyrukas po darbo nusprendė pasidaryt nuotrauka. Atminimams ji gera, tačiau moterų viliojimui – nė velnio.

Tinkama profilio nuotrauka:

Stilius perteikia moterims aukštą socialinį statusą turintį vyrą. Atsegti marškiniai rodo, jog jis neseka pagal visas visuomenės taisykles ir turi savo vertybes, kuri viena iš jų yra laisvė. Gera kūno kalba. Neužmegztas akių kontaktas, šešėlis ant veido ir fonas, sukuria puikią intrigą, kuri ir patraukia moterų akis.

 1. Profilio aprašymas. Tai antrasis moters susidomėjimui įtaką darantis veiksnys. Kai mergina atkreipia dėmėsį į tavo profilio nuotrauką, susidomi, tuomet nusprendžia tave „aplankyti“. Toliau sėkmės vadeles perima tavo aprašymas, kuris sudaro net 15 proc. visos sėkmės su moterimi. 

 

Didžiausios profilio aprašymo klaidos:

 • Nuobodumas. Vyras save pristato nuobodžiais buitiniais sakiniais. Moterims tokį prisistatymą neįdomu skaityti;
 • Viskas išpilta žodis po žodžio.Vyrai save aprašo taip smulkiai, jog moterims net neįdomu su tokiu vyru bendrauti. Moterims reikia iššūkio, kai kuriuos dalykus jos nori iškapstyti pačios, o vyras, aprašantis viska apie save, tiesiog atima iš moters tą malonumą.
 • Nėra paslapties, intrigos.Aprašyme turi būti kabliukas, kuris verstų moterį ieškoti atsakymo arba parašyti tau.

Netinkamas pavyzdys:

„Esu Jonas, paskutinius 2 metus dirbu vairuotoju. Tu nedidelį namuką užmiestį. Vaikų neturiu, bet visą gyvenimą svajojau apie sūnų. Esu nuoširdus, gero charakterio žmogutis. Jeigu susidomėjai, parašyk“.

Tipinis vyro aprašymas. Pristatė save (turiu darbą ir gyvenamąją vietą), atskleidė savo ketinimus (noriu sūnaus). Moterys neturi už ko užsikabint. Tokį aprašymą ji tik akimis prames ir atstums.

Tinkamas pavyzdys:

„Turbūt pats kvailiausias dalykas gyvenime, kurį esu padaręs – pasidaviau,  nustojau ieškoti to, ko visą gyvenimą troškau…“

Vyrai klaidingai mano, jog aprašymas turi būt prisistatymo pratęsimas. Aprašymas turi būt galutinis moters susidomėjimo kritinis taškas. Šiame aprašyme nėra jokios asmeninės informacijos, tačiau yra tai, ko moterims reikia – paslaptis. Joms knietės sužinoti atsakymą. 

 

 1. Tavo žinutės. Mažiausiai sėkmės su moterimi internete lemiantis veiksnys. Jis lemia apie 5proc. (Žinoma rašant normalias žinutes. Jeigu rašysi nesąmones ar t.t., tai nieko nesitikėk.) Kai moteris susižavi tavo nuotrauka, aprašymu susižavėjimą dar sustiprinus, praktiškai ką rašai jau neturi jokios įtakos, kadangi moteris yra susidariusi gerą įspūdį apie tave ir yra susidomėjusi. Visko ko reikia, tai gebėjimo priversti moterį norėt susitikt.

 

Didžiausios žinučių klaidos:

 

 • Komplimentai. Dažniausiai vyrai internetiniuose pažinčių portaluose kaip pamišę švaistosi komplimentais apie išvaizdą. Moterys komplimentų gauna šimtais, kodėl manai, kad būtent taviškis kažkuo skiriasi ir gali sudominti moterį?…
 • Nuspėjamumas. Kaip minėjau pradžioje, vyrai veikia pagal tokią pat sistemą. (Pasisveikinimas – komplimentas – pasiūlymas/prašymas). Moterys visą tai nuspėja. Jos žino kas vyks paskui. Nuspėjamumas atima intrigą ir iššūkį iš moters. Jeigu rašai žinutes tokias kaip visi, tai galimas daiktas, jog ir realybėje esi toks kaip visi. Moterys nori išskirtinumo.
 • Nuobodumas. Nuobodūs klausimai, betikslis susirašinėjimas, flirto nebuvimas – pagrindinės nuobodaus susirašinėjimo savybės. Nepamiršk, jog internete nėra neverbalinio bendravimo, emocijų, todėl privalai moterį sudominti kitais aspektais, nuobodumu – to tikrai nepavyks padaryt.

 

Tipinė vyro žinutė:

V.Labas. O tu labai graži, gal susipažinkim?

M. Labas. Dėkui.

V. Tai ar nori susipažint?

M. Neieškau pažinčių, sorry.

Nuobodu, nuspėjama. Moteris pamačiusi, jog susirašinėjimo pradžia nuobodi, pasąmonėje priėjo išvada – jog ir bendravimas realybėje su tokiu vyrų būtų nuobodus. Paprasčiausiai kalbant, jis toks kaip visi.

Tinkamas pavyzdys:

V. Žinai, kas mane labiausi žavi tavo nuotraukoje?

M. Kas?

V. Charizma…

M. Ačiū už komplimentą. Deja, nesuveikė.

V.  Aš dar nebaigiau.

M. Tęsk tada.

V. … ir gebėjimą atstumti vyrūs.

M. Matai, talentinga gimiau.

V. O tu visada taip apsunkini pažintis internetu?

M. O tu visada rašai moterims tą patį?

V. Taip, tu šiandiena šimtoji.. Bet..

M. Kas?

V. Tu vienintelė išsiskyrei iš minios, kas man ir patinka.

M. Ir kaip kitos reagavo?

V. Per daug šiltai.

M. Tau nepatinka tokios?

Susirašinėjimo pradžioje moteris iš vis nerodė jokių susidomėjimo ženklų. Ji manė, jog jai rašo eilinis vyras su tipine intencija. Tačiau, vėliau susirašinėjimas apsiverčia aukštyn kojom. Vyras davė moteriai suprasti, jog jos charakteris jam patinka, tačiau kuo tiksliai jis neatskleidė. Moteris susidomi ir pradeda ieškoti atsakymo, kuo gi ji išsiskiria iš kitų moterų.

Tiems kas nori dar labiau pagerinti rezultatus su moterimi, stipriai rekomenduoju įsigyti šią knygą: „Pažintys Internetu“ – Ji dar neatrašė? Knygoje apstu konkrečių patarimų, taisyklių ir daug daugiau pavyzdžių. Knygoje aptarta praktiškai viskas, ko tau gali prireikt. Apie knygą skaityti plačiau paspaudus čia.