Categories
Pažintys

2 Strategijos, kaip susirasti merginą, kai gyveni užsienyje?

Kaip susirasti merginą, kai gyveni užsienyje ir nemoki kalbos?

Šiame video atskleisiu būtent dvi strategijas, ką daryti tokioje situacijoje.

Ar ir tu nori susirasti sau tinkamą merginą?

Geriausios strategijos ir paslaptys, kaip pažintis internetu paversti pasimatymais. Spausk čia ir sužinok visas pažinčių paslaptis.

Categories
Video

Kodėl tu dar neradai TOS Vienintelės ir ar ji egzistuoja?

Egzistuoja daugybė tau tinkančių moterų. Vienos jau yra užimtos, kitos yra nelaiminguose santykiuose. Dalis tau tinkančių moterų yra kituose miestuose ir emigravusios. Tau tinkanti moteris santykiams yra ne viena, bet ar tu pakankamai bendrausi su moterimis, kad rastum ją?

P.S. Peržiūrėk visus mokymus vienoje vietoje paspaudęs čia…

Categories
Ilgalaikiai santykiai Pažintys

Dėmesys Moteriai. Kaip ir Kiek Skirti Dėmesio, Kad Ji Būtų Laiminga?

Dėmesys moteriai yra svarbus, jei nori šalia savęs turėti laimingą moterį.

Šiame video sužinosi:

 • Kiek dėmesio reikia skirti moteriai, kad ji būtų laiminga?
 • Koks turi būti dėmesys moteriai?
 • Kiek skirti dėmesio moteriai pažinčių etape, kad jos neatbaidytum?

Aš daviau buitinius pavyzdžius, bet tie patys principai galioja visur ir visada.

Dėmesys moteriai – viskas ką turi žinoti

P.S. Vyras privali skirti kokybiško dėmesio ir sau. Jei vyras neskiria sau laiko, neskiria laiko pabūti su draugais, nesiekia tikslų, o plaukia pasroviui, tai moteris ne tik bus nelaiminga, bet ir paliks tokį vyrą. Jokiai moteriai nereikia vyro po padu…

Todėl išmok duodi kokybę, o ne kiekybę.

Jei nori maksimaliai atgauti pasitikėjimą savimi, vyriškumą ir užtikrintumą, įveik 90 dienų iššūkį paspaudęs čia…

 

Categories
Pažintys

Kodėl Sunku Pažintis Paversti Rimtais Santykiais?

Daugelis vyrų užstringa pažinčių etape ir nepradeda rimtų santykių dėl vidinių baimių ir neužtikrintumo.

Todėl, video žemiau atskleidžiu, kodėl sunku pažintis paversti rimtais santykiais ir ką daryti, kad pagaliau turėtum patinkančią moterį, kuri norėtų su tavimi būti.

 

Vienas iš lengviausių būdų, turėti sėkmingus santykius, tai suprasti moteris ir žinoti ko jos nori.

Visas paslaptis, kaip išlaikyti moterį santykiuose, net nesistengiant, sužinok audio mokymuose „Kaip išlaikyti moterį santykiuose“ paspaudęs čia…

Categories
Pažintys

Pažintys su moterimis. Ar išvaizda svarbu?

Pažintys su moterimis klostytųsi lengviau, jei geriau atrodytum?

Kiek sėkmės su moterimis lemia išvaizda? Ar išvaizda svarbu?

Viskas šiame video.

Tvarkinga apranga, sportiškas kūnas yra pliusas kai tu pradedi naujas pažintis. Nieko nedarant išvaizda neturi jokios reikšmės.

Išmok 100% savimi pasitikėti pradedant naujas pažintis su moterimis peržiūrėjęs „Pažinčių Ekspertas“ mokymus.

Daugiau informacijos apie mokymus paspaudus čia.

Categories
Pažintys

Nejaukios pauzės bendraujant su mergina, ką daryti per jas?

Ką daryti per nejaukias pauzes bendraujant su mergina?

Sprendimas video:

Tapk pažinčių ekspertu per trumpiausią laiką paspaudęs čia…

Categories
Pažintys

Ar reikia laukti ženklo, kad aš jai patinku ir tik tada judėti į priekį?

Nemokamą 50 min. video iš mokymų pažinčių ekspertas gali atsisiųsti ir čia:

http://vk.alfavyras.lt/pazinciu-ekspertas-video-dovana/

Vyras moterimi gali susižavėti per akimirką, tuo tarpu moteris vyrų susižavi per laiką, nes
biologiškai ji yra taip užprogramuota, kad patikrintu vyrą, jo vertę ir neįsiveltu į nepageidaujamus
santykius.
Todėl vyras, kuris tikisi, kad užtenka vos kelių akimirkų ir ji bus jo, dažnai tikisi per greito rezultato.

 

P.S. Nemokamą 50 min. video iš mokymų pažinčių ekspertas gali atsisiųsti ir čia:

http://vk.alfavyras.lt/pazinciu-ekspertas-video-dovana/

Categories
Žurnalas

Psichologas: Šv. Valentino teroras paliečia visus

Artėjant Šv. Valentino dienai psichologas Julius Tilvikas pastebi vis daugiau desperatiškų bandymų vengti vienatvės. Tiek vieniši, tiek antrąsias puses turintys žmonės savo partneriams nuleidžia reikalavimų kartelę. Pažinčių svetainės flirtas.lt duomenimis, pirmosiomis vasario savaitėmis lankytojų aktyvumas yra vienas didžiausių metuose.

„Prieš vasario 14 d. sulaukiame žymiai daugiau naujų bei sugrįžtančių narių nei įprastai, ir šis pakilimas dar tęsis kelias savaites. Filmai, pokalbiai ir porelės gatvėse – viskas vienišiams primena, kad jie gyvena vienatvėje. Pažinčių svetainėse jie atranda bendraminčių, kurie jaučiasi taip pat. Duodami ir gaudami dėmesio žmonės lengviau išgyvena šį laikotarpį, kai yra kone verčiami turėti antrą pusę“, – sako pažinčių svetainės flirtas.lt rinkodaros vadovas Audrius Vrubliauskas.

Jam pritaria psichologas J. Tilvikas: „Ši diena diktuoja: „neturi antros pusės – esi nenormalus.“ Norėdami būti „normaliais“ ne tik vienišiai, bet ir turintys poras linksta į kraštutinumus, susikuria iliuziją ir įsivaizduoja tokius santykius, kokių iš tiesų nėra. Jie save teisina: „geriau būti su bet kuo, bet tik ne vienam.“

Pasak jo, ieškoti antros pusės – normalu. „Bandyti puoselėti santykius su žmogumi, su kuriuo niekas nesieja – kelias į disfunkcinius santykius. Poroms turėtų būti svarbiau ne datos ir šventės, o tai, kas jie yra, ko tikisi iš partnerio ir kodėl apskritai yra kartu. Lygiai taip pat nebrandu antros pusės ieškoti vien tam, kad vasario 14 d. nesijaustume vieniši“, – aiškina J. Tilvikas.

Jei būtų vienišas ne savo noru, psichologas sau primintų, kad ši diena jam nėra svarbi. „Kai kiti švenčia gimtadienius ar vestuvių sukaktuves – manęs tai neliečia, aš tiesiog gyvenu. Taip pat ir Šv. Valentiną švenčia tie, kurie turi, ką švęsti, o jei neturi ką švęsti, tai ir nešventi“, – sako psichologas.

„Kurti naujus santykius reiktų su žmogumi, su kuriuo iš tikro norite būti ir kuris lygiai taip pat stipriai nori būti su jumis, kuris pakylėtų jus ir kurį pakylėtumėte jūs. Tai turi būti žmogus, su kuriuo būdami kartu galėtumėte augti ir kaip pora, ir kaip atskiros asmenybės. Būti vieniems yra žymiai geriau negu būti su kažkuo vien tam, kad nesijaustume vieniši“, – teigia J. Tilvikas.

Jeigu nori kitą valentino dieną būti su mylimu žmogumi, dalyvauk pažinčių ekspertas mokymuose

vk.alfavyras.lt/pazinciu-ekspertas

Categories
Geriausi Pažintys

Socialinis eksperimentas: kaip pasimatyme vyrai ir moterys reaguoja į antsvorį…

Pati didžiausia moterų baimė susitinkant su vyrų iš pažinčių portalų, kad gali būti žudikas. Pati didžiausia vyrų baimė susitinkant merginą iš pažinčių portalų, kad ji gali būti sustorėjusi.

Pirmame video pamatysi, kaip vyrai reaguoja į moterį kuri gyvai atrodo visiškai kitaip nei nuotraukose.

Antras video turėtu sustiprinti vyrų pasitikėjimą savimi, nes pamatysi, kaip moterys reaguoja į visai kitaip atrodantį vyrą, nei pažinčių svetainėje.

Jeigu tau nesiseka bendrauti su moterimis pažinčių portaluose, jos atsisako eiti į pasimatymus ir tave tai jau erzina? Perskaityk knygą: „Pažintys internetu“ ir išspręsk tas problemas. Gerų pasimatymų ir linksmų naktų vyrai.

Categories
Pažintys

Kaip susirasti merginą pažinčių portaluose? 1 Dalis.

Kiekvienas vyras svajoja apie gražią, protingą moterį savo gyvenime, tačiau tik retas imasi veiksmų tą svajonę paversti realybe. Vieni vyrai nori rimtų santykių, kiti – žaidimų, treti – nori pasirodyti prieš kitus. Vienaip ar kitaip moteris yra neatsiejama vyro gyvenimo dalis.
Gebėjimas tinkamai komunikuoti ir vilioti moterys yra pagrindinės savybės paieškant tos vienintelės. Bet… Sparčiai besikeičiantis pasaulis, naujų technologijų atsiradimas bei vyrų galvose įsišaknijusios tam tikros visuomenės taisyklės, visiškai apvertė jų pasaulėžiūrą, kuri savo ruoštų po truputį naikina vyrų vertybes ir žodžio „vyriškumas“ kaip sąvokos reikšmę.
Vyrų vidiniam pasaulį atsiranda baimės, nepasitikėjimas, neužtikrintumas ir nežinomybė, kurios visos kartu sudėjus ir stabdo svajonių moters paieškas.  Yra tik du būdai kaip susirasti tą vienintelę: susipažįstant realybėje arba internete.
Moterų kalbinimas gatvėje reikalauja laiko ir energijos, kas geriausiai tinka vyrams, turintiems laisvas dienotvarkes, tačiau esu tikras – daugybė iš jūsų dirbate, todėl aptarsiu kur kas paprastesnį svajonių moters paieškos būdą – internetines pažintys.

 Didžiausia vyrų klaida internetiniuose portaluose

Didžiausia vyrų klaida internetiniuose portaluose – jog jie nesuvokia, kaip veikia moters viliojo sistema virtualiame pasaulyje ir blogiausia, vyrai, jog jūs visi veikiate pagal tą patį principą. Leiskit atspėti – dauguma jūsų rašydami pirmąją žinutę moteriai, naudojate vieną arba kelis iš šių būdų:

 • Nuobodūs pasisveikinimai: (Labas, sveikute, labukas…);
 • Nuobodūs klausimai: (ką veiki? nori susipažint? gal norėtum pabendraut?..);
 • Komplimentai: (angelas, gražuolė, širdžių ėdikė, seksiukė…);

Tipinė vyro žinutė: Labas, gražuolę. Gal norėtum susipažint?

Jeigu tu naudoji ką nors panašaus, esu tikras, jog norimų rezultatų taip ir neturi, jog daugelis moterų tave ignoruoja arba vengia susipažint. Pažįstama situacija? Susipažinimas ir moterų paieškos internete išties gali būti veiksmingas būdas, jeigu yra atsisžvelgiama į pagrindinius tris sėkmės komponentus.

 • Profilio nuotrauką;
 • Profilio aprašymą;
 • Žinutes;

 

 1. Profilio nuotrauka. 80proc. sėkmės sudarantis faktorius internete. Kaip žinia, žmogus apie kitą žmogų pirmą įspūdį susidaro iš kūno kalbos, balso tono, stiliaus, kitaip sakant – neverbalinės komunikacijos. Tačiau internete  to praktiškai perteikti neįmanoma. Todėl visas šias savybes būtina kiek įmanoma labiau perteikti profilio nuotraukoje, kadangi ji yra svarbiausias internetinių pažinčių aspektas, pagal kurį moterys vertina vyrūs. Tačiau, didžioji dauguma vyrų, šį, patį svarbiausią faktorių, ignoruoja. Būtent dėl šios priežasties jie ir negauna taip trokštamų rezultatų.

 

Didžiausios profilio nuotraukos klaidos:

 • Kokybė.Kokybė turi būti tokia, jog aiškiai matytųsi veido bruožai. Prastos kokybės nuotraukos gali užglaistyti daug minusų, tačiau profilio nuotrauka, kaip minėjau, lemia daugiausiai sėkmės, todėl ji turi būti nepriekaištinga šiuo atžvilgiu.
 • Kūno kalba. Šis faktorius yra bene svarbiausia sėkmingos profilio nuotraukos sudedamoji dalis. Būtent ji išduoda moteriai, koks tu esi vyras iš tikrųjų – pasitikintis, bailus, vyriškas, drovus… Todėl žinios apie kūno kalbą ir jų pritaikymas nuotraukose, gali išties tave nustebinti.

Patarimai:

 1. Atlošk pečius;
 2. Užimk šiek tiek daugiau vietos aplink save, negu įprastai;
 3. Neužmegsk akių kontakto nuotraukoje, veidą pakreipk kita linkme;
 4. Pasitenk būt atsipalaidavęs;
 5. Niekada nedaryk pats sau nuotraukos;

 

 • Nebuvimas intrigos ir kabliuko. Paslaptys visada traukė moterys, todėl tavo nuotrauka turi turėt truputį paslaptingumo, nežinomybės, kas patrauktų jų akis ir sukeltų norą parašyt.

Patarimai:

 1. Geriausiai intrigą sukuria fonas tavo nuotraukoje. Pavyzdžiui vandenynas ar kalnai. Tas moterims sukelia smalsumą;
 2. Anksčiau mynėjau, jog akių nereikia užmegzti akių kontakto nuotraukoje, būtent tai ir sukūria truputį intrigos;

 

 • Stilius.Suderintos spalvos, moderni apranga – daug ką pasako apie tave kaip asmenybę. Tu senamadiškų ar modernių pažiūrų, tau patinka laisvė ar esi suvaržytas. Stilius – tavo vidinių emocijų ir požiūrio į pasaulį atspindis.

Patarimai:

 1. Tavo aprangoje turi būt nuo 2-4 skirtingų spalvų, kurios tarpusavyje yra suderintos. (duoda ir pilka);
 2. Diržas ir batai privalo būt tokios pat spalvos;
 3. Norint perteikti laisvą požiūrį į pasaulį, tai galima padaryt prasektais marškiniais;
 4. Profilio nuotraukoje venk akinių nuo saulės. Akys yra sielos veidrodis, todėl moterys nori pamatyt kas tu per žmogus;

 

Netinkama profilio nuotrauka:

Nesimato veido, prasta kūno kalba ir apranga. Fonas tikrai moterims nekelia intrigos. Paprasčiausiai, vyrukas po darbo nusprendė pasidaryt nuotrauka. Atminimams ji gera, tačiau moterų viliojimui – nė velnio.

Tinkama profilio nuotrauka:

Stilius perteikia moterims aukštą socialinį statusą turintį vyrą. Atsegti marškiniai rodo, jog jis neseka pagal visas visuomenės taisykles ir turi savo vertybes, kuri viena iš jų yra laisvė. Gera kūno kalba. Neužmegztas akių kontaktas, šešėlis ant veido ir fonas, sukuria puikią intrigą, kuri ir patraukia moterų akis.

 1. Profilio aprašymas. Tai antrasis moters susidomėjimui įtaką darantis veiksnys. Kai mergina atkreipia dėmėsį į tavo profilio nuotrauką, susidomi, tuomet nusprendžia tave „aplankyti“. Toliau sėkmės vadeles perima tavo aprašymas, kuris sudaro net 15 proc. visos sėkmės su moterimi. 

 

Didžiausios profilio aprašymo klaidos:

 • Nuobodumas. Vyras save pristato nuobodžiais buitiniais sakiniais. Moterims tokį prisistatymą neįdomu skaityti;
 • Viskas išpilta žodis po žodžio.Vyrai save aprašo taip smulkiai, jog moterims net neįdomu su tokiu vyru bendrauti. Moterims reikia iššūkio, kai kuriuos dalykus jos nori iškapstyti pačios, o vyras, aprašantis viska apie save, tiesiog atima iš moters tą malonumą.
 • Nėra paslapties, intrigos.Aprašyme turi būti kabliukas, kuris verstų moterį ieškoti atsakymo arba parašyti tau.

Netinkamas pavyzdys:

„Esu Jonas, paskutinius 2 metus dirbu vairuotoju. Tu nedidelį namuką užmiestį. Vaikų neturiu, bet visą gyvenimą svajojau apie sūnų. Esu nuoširdus, gero charakterio žmogutis. Jeigu susidomėjai, parašyk“.

Tipinis vyro aprašymas. Pristatė save (turiu darbą ir gyvenamąją vietą), atskleidė savo ketinimus (noriu sūnaus). Moterys neturi už ko užsikabint. Tokį aprašymą ji tik akimis prames ir atstums.

Tinkamas pavyzdys:

„Turbūt pats kvailiausias dalykas gyvenime, kurį esu padaręs – pasidaviau,  nustojau ieškoti to, ko visą gyvenimą troškau…“

Vyrai klaidingai mano, jog aprašymas turi būt prisistatymo pratęsimas. Aprašymas turi būt galutinis moters susidomėjimo kritinis taškas. Šiame aprašyme nėra jokios asmeninės informacijos, tačiau yra tai, ko moterims reikia – paslaptis. Joms knietės sužinoti atsakymą. 

 

 1. Tavo žinutės. Mažiausiai sėkmės su moterimi internete lemiantis veiksnys. Jis lemia apie 5proc. (Žinoma rašant normalias žinutes. Jeigu rašysi nesąmones ar t.t., tai nieko nesitikėk.) Kai moteris susižavi tavo nuotrauka, aprašymu susižavėjimą dar sustiprinus, praktiškai ką rašai jau neturi jokios įtakos, kadangi moteris yra susidariusi gerą įspūdį apie tave ir yra susidomėjusi. Visko ko reikia, tai gebėjimo priversti moterį norėt susitikt.

 

Didžiausios žinučių klaidos:

 

 • Komplimentai. Dažniausiai vyrai internetiniuose pažinčių portaluose kaip pamišę švaistosi komplimentais apie išvaizdą. Moterys komplimentų gauna šimtais, kodėl manai, kad būtent taviškis kažkuo skiriasi ir gali sudominti moterį?…
 • Nuspėjamumas. Kaip minėjau pradžioje, vyrai veikia pagal tokią pat sistemą. (Pasisveikinimas – komplimentas – pasiūlymas/prašymas). Moterys visą tai nuspėja. Jos žino kas vyks paskui. Nuspėjamumas atima intrigą ir iššūkį iš moters. Jeigu rašai žinutes tokias kaip visi, tai galimas daiktas, jog ir realybėje esi toks kaip visi. Moterys nori išskirtinumo.
 • Nuobodumas. Nuobodūs klausimai, betikslis susirašinėjimas, flirto nebuvimas – pagrindinės nuobodaus susirašinėjimo savybės. Nepamiršk, jog internete nėra neverbalinio bendravimo, emocijų, todėl privalai moterį sudominti kitais aspektais, nuobodumu – to tikrai nepavyks padaryt.

 

Tipinė vyro žinutė:

V.Labas. O tu labai graži, gal susipažinkim?

M. Labas. Dėkui.

V. Tai ar nori susipažint?

M. Neieškau pažinčių, sorry.

Nuobodu, nuspėjama. Moteris pamačiusi, jog susirašinėjimo pradžia nuobodi, pasąmonėje priėjo išvada – jog ir bendravimas realybėje su tokiu vyrų būtų nuobodus. Paprasčiausiai kalbant, jis toks kaip visi.

Tinkamas pavyzdys:

V. Žinai, kas mane labiausi žavi tavo nuotraukoje?

M. Kas?

V. Charizma…

M. Ačiū už komplimentą. Deja, nesuveikė.

V.  Aš dar nebaigiau.

M. Tęsk tada.

V. … ir gebėjimą atstumti vyrūs.

M. Matai, talentinga gimiau.

V. O tu visada taip apsunkini pažintis internetu?

M. O tu visada rašai moterims tą patį?

V. Taip, tu šiandiena šimtoji.. Bet..

M. Kas?

V. Tu vienintelė išsiskyrei iš minios, kas man ir patinka.

M. Ir kaip kitos reagavo?

V. Per daug šiltai.

M. Tau nepatinka tokios?

Susirašinėjimo pradžioje moteris iš vis nerodė jokių susidomėjimo ženklų. Ji manė, jog jai rašo eilinis vyras su tipine intencija. Tačiau, vėliau susirašinėjimas apsiverčia aukštyn kojom. Vyras davė moteriai suprasti, jog jos charakteris jam patinka, tačiau kuo tiksliai jis neatskleidė. Moteris susidomi ir pradeda ieškoti atsakymo, kuo gi ji išsiskiria iš kitų moterų.

Tiems kas nori dar labiau pagerinti rezultatus su moterimi, stipriai rekomenduoju įsigyti šią knygą: „Pažintys Internetu“ – Ji dar neatrašė? Knygoje apstu konkrečių patarimų, taisyklių ir daug daugiau pavyzdžių. Knygoje aptarta praktiškai viskas, ko tau gali prireikt. Apie knygą skaityti plačiau paspaudus čia.