Categories
Laimė Motyvacija Saviugda

Iš Asmeninių Užrašų: Apie Draugus Ir Mus Pačius

Net nebe pamenu kada tai prasidėjo. Kai pirmą kartą, priėjau prie panelės gatvėje, buvau gal penkiolikos ar šešiolikos. Po to, dar ne kartą, tai kartojom su mokyklos suolo draugu. Kartais pavykdavo, kartais nelabai. Nedarėm to kasdien, o ir nesuvokėm to kaip atskiro hobio- tiesiog gyvenom taip, kaip mums patiko. Ekspromtu pakalbindavom kažką, kas tuo momentu eidavo pro šalį. Draugai tai matė, dažnai klausdavo ką sakom priėję, kaip sekėsi ir dar šimto tūkstančių klausimų.. Tik į visus juos atsakydavom taip pat- „Reikėjo eit kartu ir būtum pamatęs“.

Po jų dirbtine pajuoka slėpėsi smalsumas ir pavydas, akivaizdžiai tai matėsi. Gaudavom ir abejotinos kokybės vienkartinės meilės ir telefonų numerių ir antausių. Buvo visko… Tuščios kišenės, tuščios galvos, jokių rūpesčių ir vidinis balsas, vis primenantis, kad visos gyvenimo bėdos kaip nors išsispręs savaime. Visai kaip ir daugumos dabartinių „pickup’erių“. Skirtumas tik tas, kad tada mums buvo po 16, internetas buvo sunkiai prieinamas, o „turnikas“ kieme ir kašio aikštelė puikiai atstodavo dabartinį „avių šėrimą fajaboke“ ir kitas „25+“ šiuolaikinio jaunimo kasdienines „linksmybes“. O dabar šito mokytis reikia specialiuose kursuose. Nes jų nepraėjęs būsi TIK delta, gama, omega ar dar ten kažkoks. Good luck with that 😀

Sako protas ateina su amžiumi. Panašu, kad šiais laikais amžius daug dažniau daug kam ateina vienas.

Love-Couple-romantic--Love--Couple--black-and-white--sensual--hugs--romance--CM_large_largeMetams bėgant, internetas darėsi vis labiau prieinamas. Gatvėse daugėjo greito maisto užkandinių, žmonės storėjo, darėsi vis irzlesni, vis labiau užsidarę. Ant bangos buvo mirk’as, po to pažinčių tinklapiai, vėliau skype, na ir galiausiai visi persikraustė į „fajaboką“ šert avių. Smagumo pridėjo ir iš kažkur atsiradę „išmanieji“. Nei nepajutom, kaip mūsų gyvenimai buvo patalpinti mūsų pačių kišenėse, šalia kiaušų, radijo bangas spinduliuojančiuose įrenginiuose. Kiti „savo gyvenimus“ laiko arčiau šiknos- galinėje kelnių kišenėje. Kaip jau kam patogiau.

Retenybe tapo mokėjimas bendrauti gyvai. Dabar jau krūtas tas, kuris sugeba vaikščiot gatvėm kuo stipriau susuktu snobišku snukiu, o jei dar turi mack’ą, languotas kelnes, esi permatomas kaip į žemę įsmeigtas kastuvas su atsikišusiu alaus pilvu tai jau krūtumo viršūnė. Į sporto klubus pradėjom vaikščioti ne štangų kilnot, o pasipuikuot savo aprangom iš naujos „vieno prekinio ženklo“ kolekcijos. Buvimą klube pradėjom suprasti kaip galimybę prisilakti. Vis rečiau vaikštom į pasimatymus, nes kam žiūrėti žmogui į akis, jei gali pažiūrėt kaip jam sekasi „fajaboke“. Kam eit pažindintis su merginom, jei galima pasidrožt „redtubej“. Net nepajutom kaip tapom savo pačių susikurtų baimių ir snobizmo įkaitai.

„Protingesni“ žengia dar toliau- atsisako sporto, kad galėtų daugiau laiko spoksoti TV arba kiurksoti prie PC, o kūnas dėl to kenčia. Vis labiau ištyžtam, prarandam fizinę formą, kaupiam riebalus ir leidžiam savo raumenims atrofuotis. Sekantis žingsnelis- įvaldyti kuo daugiau pasiaiškinimų, kad jei turėtume geresnius genus, tai būtume sveiki, stiprūs, vikrūs ir liekni… Aha, jo, kurgi ne. Mazgotės.

Dabar mums po 20+, dauguma sėdim lauko kavinėse ir aptarinėjam kiekvieną pro šalį praeinančią merginą nedrįsdami prieiti. Tiesa, dar reikia sau pačiam kuo daugiau meluot ir apsimest, kad iš tikro tai galim, tik nenorim. O jei ir prieinam susipažinti tai smarkiai rizikuojam, kad mums galvą nukąs, nes dauguma šiuolaikinių… na pavadinkim jas merginom, nors iki merginų joms dar toli… lygiai taip pat šeria avis „fajaboke“ ir net nesuvokia, kad susipažinti galima ir be išmaniųjų. O jei vis gi, ji apanka nuo tokios „atrakcijos“ tai vėliau paaiškėja, kad ji mėgsta mylėtis „lentos“ poza, o gyvenime be tūsofkių ir pragulkių su draugėm nėra nieko daugiau.. Liūdna. Panašu kad bukėjam, tik to nepripažįstam. O blogiausia, kad pasiekę atitinkamą bukumo lygį pradedam bukint ir kitus. Štai pavyzdžiui imam patarinėti vieni kitiem kaip daryt verslą, nors jo niekada nedarėm, ir iš kur atsiranda pinigai dauguma šiuolaikinių „25+“ net nesupranta. Ir baisiai įsižeidžia kai kažkas bent kiek suprantantis „pinigų dėsnius“ pasiūlo jų patarimus susikišt į rudą olą. Mėgstu tokius patarėjus.

respectAr verta plėstis ir aiškinti kas yra PAGARBA draugui? (ne, tai nieko bendro neturi su „like“ mygtuku) Tolerancijos principai? Kas išvis yra draugai? (ne, deje šis terminas neturi nieko bendro su niekada realiai nematytų veidų sąrašu „fajaboko“ skiltyje „draugai“). Ar dar prisimenam kas yra savigarba? O tai, kad pagalba draugui yra ne pagalba perkraustyti baldus ar paskolint pinigų, o pasakyti šiltą žodį kai reikia? Nuėjom taip toli, kad to negavę iš „draugų“, dar sugebam ir įsižeist. Žinot ką? Ogi velniop dėl to sugebančius įsižeist „draugus“. Kartais tenka su tokiais išverstaskūriais nutraukti ryšius, vardan jų gerovės. Kam be reikalo ėsti jų nervus niekada neduodant jiems to, ko jie tikisi gauti?

Tad natūraliai kyla klausimas- kiek dar išlikę tokių, kurie savaitgalio vakarais išeina į klubus ir gatves neturėdami tikslo prisigerti? Tokių, kurie turi savo standartus ir gerbia savo draugus? Kuriems draugas pirma, o merga paskui? Kuriems bendravimas gyvai yra nepakeičiamas? Viliuosi, kad bent keletas tokių „dinozaurų“ išlikę. Sėkmės jiems.

.

 

Categories
Vidinės problemos

Kaip Pick up’as tau gali sugadinti arba nežmoniškai pagerinti gyvenimą?

Vakar vykusiame seminare :“Greitas moters suviliojimas“ buvo išsakytos esminės mintys apie pick up‘ą, kuriomis norėčiau pasidalinti šiame straipsnyje.

Tie kas nežinote, kas per velnias yra tas pick up‘as tai trumpai sakau: „Greitas susipažinimas (santykių užmezgimas) su moterimis, bet kokioje aplinkoje ir bet kokiu laiku, nepriklausomai nuo to, kas tu esi.“ Šiai dienai yra daug mokyklų, daug krypčių pick up‘o ir vieni tai laiko šėtono išmislu, o kiti aukščiausiojo dovana. Yra tokių mokyklų kurios orientuojasi tik į moters tarpkoji, o yra ir tokių, kuriuos orientuojasi į vyriškumą, pasitikėjimą, santykių kūrimą. Kiekvienam savo kelias.

Pick up‘o pliusai:

Pliusų galima rasti labai daug. Jeigu neturėjai nei vienos merginos  arba tau seksas svetimas ir dar nepažintas dalykas, tai vieni pliusai būtu.

Vis dėl to, pagrindinis pliusas, gebėjimo bendrauti su moterimis bet kur ir bet kada yra tas, kad tu turi daugiau galimybių susirasti savo svajonių moterį ilgalaikiams santykiams ir šeimai, negu tas, kuris su merginomis susipažįsta darbo vietoje, bare ar draugų rate. Tipinis vyras realiai renkasi iš labai mažo pasirinkimo, todėl dažnai būna „ai bus gerai, nesipykstame ir tiks“. Bet po 5m. ar ankščiau, dažnai prasideda karas. Skyrybų statistika kraupi: virš 60% santuokų baigiasi skyrybomis, o tai labai aiškiai parodo, kad žmonės išsirenka ne tuos partnerius, skubėdami ir nematydami kitų galimybių. Dažnai susitaiko su tuo kas yra dabar, nors visi ženklai rodo, kad mano širdis ne to nori. Žinoma, yra ir kitų išsiskyrimo priežasčių.

Mano aplinkoje yra pavyzdžių, kurie eidavo į daugybę pasimatymų, susipažindavo įvairiuose vietose ir nesistengė įsipareigoti, jeigu nebuvo tikri dėl to ar nori tos moters visam gyvenimui. Šiai dienai, tokie žmonės  turi nuostabias šeimas ir pick up‘as tapo viena gyvenimo stotelių.

Žinoma, gebėjimas laisvai bendrauti su moterimis suteikia pasitikėjimo savimi. Pasitikėjimas atsiliepia ir daugumai gyvenimo sričių.

Jeigu turėtum daugybę aukso ir visko ko nori, bet būtum saloje kur nėra nei vienos moters, laimės mažai būtu 🙂

Minusai, kurių nepaisymas tave pražudys amžiams

Pagrindinis minusas, kai įvaldai pickup‘o meną yra tas, kad tu gali tapti šio žaidimo vergu. Dažnai taip ir atsitinka, kad vyras gerai išmanantis susipažinimo reikalus, gebantis greitai nusitempti moterį į lovą, bijo žengti rimtesnį žingsnį, neturi žinių apie santykių palaikymą, vyro pareigas ir atsakomybę. O kaip žinome, nusitempti moterį yra lovą yra daug lengviau, nei kurti šeimą.

santykiai

Kitas aspektas, dėl kurio dažnai paslysta vyrai mokindamiesi pickup‘o, tai EGO ir savi-vertės kalneliai. Įsivaizduok, esi tas kuriam niekada gyvenime nesisekė su moterimis, kuris nesugeba užkalbinti jų gatvėje, ar tai parduotuvėje, kuris sekso nusipelno tik po 3 mėn. draugystės (moterims: neatsiduokite taip greitai). Ateina diena, kai tu gauni visas žinias apie moters psichologiją, užkalbinimą, suviliojimą, seksą, pasimatymus ir visa tai išbandai praktiškai, suvoki, kad visa tai atneša nežmoniškų rezultatų.
Pasitikėjimas išauga iki rojaus vartų. Arogancija, pasipūtimas tiesiog liejasi per kraštus. Gali nebelikti jokios pagarbos ir meilės moteriai, nes visos atrodo lengvai prieinamos.  Ir dažnai, išmanančių pickup‘ą vyrų pasitikėjimas pradeda priklausyti nuo sėkmių su moterimis, tampi priklausomas nuo trumpalaikių santykių, nuo moters pritarimo ir pnš. Tampi savo žaidimo ir gebėjimų vergas, nes visos kortos dedamos ant moterų. Gali tapti pasipūtęs, arogantiškas ir tikėti, kad tavo rankose visos vaginos, bet taip nėra, nes tokioje stadijoje tu esi silpnas ir pažeidžiamas kaip niekada.
Baimė nukristi nuo karaliaus sosto yra dažnai didesnė, nei baimė kopti į sostą. Šioje vietoje turi turėti aiškų savo gyvenimo centrą, aiškias vertybes, tai kas daug stabiliau nei moterų nuomonė.

Šioje vietoje galima labai išsiplėsti ir daugiau papasakoti kaip išlikti vyrų, mylėti gyvenimą, mylėti moteris ir būti sėkmingu su moterimis nepametant galvos ir užsiimant pick up’u. Jeigu norite daugiau sužinoti tai siūlau šio renginio įrašą: „Greitas moters suviliojimas“.

Blogose rankose pickup‘as tampa blogiu, geruose gėriu. Viskas priklauso nuo žmogaus kuris tai įvaldo. Mano manymu, svarbiausia visada išlaikyti aukso vidurį ir neiti į kraštutinumus. Kiekvienas geras dalykas kurio yra per daug, gali tapti blogiu ir priklausomybe.

 Alfa vyras yra ne tas kuris yra arogantiškas, pasikėlęs ir gali nukabinti bet kurią moterį. Alfa vyras – tas, kuris pirmiausia myli gyvenimą, moteris, savo darbą ir žino ko nori iš gyvenimo ir dar moka bendrauti su moterimis.

Linkiu pickup‘o išmintį naudoti geriems tikslams ir geroms moterims 🙂

Categories
Matt Weyland Pažintys

Pickup’as – kas tai?

Kiekvienas vyras pasaulyje daugiau ar mažiau “nori“ merginų, panelių, moterų. Vienam pakanka padorios, tvarkingos, nekvailos ir jis bus laimingas, kitas nori pasakų princesės, su kuria justų ypatingą ryšį, o dar kitas nori tiesiog išpisti kuo daugiau panų. Nesvarbu, kokie dabartiniai tavo norai, mokėjimas vilioti merginas yra beveik būtina savybė, jei nori gyventi visavertį gyvenimą. To pasekoje prieš keletą metų susikūrė  iš pradžių slapta, o dabar jau vis labiau žinoma pickuperių bendruomenė (ang.: Pick-up Artist Community).

Pickup‘o istorija

Pickuperių bendruomenės pradžia siekia 1990 metus, kuomet Ross Jeffries mokė vyrus, kaip vilioti merginas naudojant NLP technikas. Vėliau atsirado kiti veikėjai, kurie sukūrė pirmuosius pickup‘o forumus. Į viešumą pickupas išėjo tik po 2005 metų, kai pasirodė knyga pavadinimu „The Game“ („Žaidimas“), vieno iš tais laikais geriausių pickuperių, joje buvo pasakojama apie jų nuotykius su nepažįstamomis merginomis visame pasaulyje, apie autoriaus transformaciją iš nevykėlio, kuris niekada neturėjo panos į ‘‘viliojimo meistrą“. Knyga yra išleista ir lietuviškai, bet nerekomenduoju jos skaityti jokiam naujokui, kodėl? Skaityk toliau.

kaip suvilioti mergina

Pickup‘as tada

Tų laikų pickup‘as buvo paremtas tam tikrų frazių kartojimu. Visiškas dirbtinumas, bet tai jiems veikė, nes tai buvo būtent jų sugalvoti metodai, istorijos, pokštai ar žaidimukai. Kitas dalykas, jog tie vyrai buvo įtikėję tuo, ką jie darė. Tikėjimo galia yra labai stipri, bet nebegalinė, todėl galiausiai jie žlugo, palikdami pamatą naujovėms. Jie įrodė, kad net vidutinės išvaizdos, nepasitikintis savimi vaikinukas turi galimybę ir gali išmokti vilioti karštas merginas. Toliau viskas vystėsi labai natūraliai link…

Pickup‘as dabar

Šių laikų pickup‘as yra paremtas ekspresija ir buvimu savimi be jokių „bet“. Kokį patarimą gauna vaikinukas šiais laikais, kai kam nors užduoda klausimą, kaip suvilioti jam patinkančią merginą? Būk savimi! Tačiau ką reiškia buvimas savimi? Paprastai kalbant – tu nesiparini, kaip kalbi su tave traukiančia mergina. Einant giliau be jokios baimės ar gėdos gali atvirai, bet taktiškai bei kultūringai išreikšti savo jausmus jai. Tu neslepi to, kad  esi vyras, kad nori su ja mylėtis nuo pat pirmos akimirkos, kai ją pamatei. Tu moki tai išreikšti jai priimtina forma, prisiimti atsakomybę už tai, kad ji irgi yra gyvas žmogus, kad tavo išsakyti žodžiai ar padaryti poelgiai jos atžvilgiu gali turėti stiprų poveikį jai, bet drauge, tu nesileidi būti valdomas jos intrigų. Tu žinai, kada ne yra ne, o kada ne yra „pasistenk labiau“.

Pickuperių moralė

Kiekvienas žmogus turi savo moralę ir ne man jį teisti. Asmeniškai esu už WIN-WIN situaciją, tai yra tokia situacija, kai abi pusės yra patenkintos bendravimu, gauna tai, ko nori, o galbūt net ir daugiau. Man bendravimo su mergina esmė yra sveikas malonumas, dalinimasis maloniomis emocijomis ir bendrai pozityvas –  ji mane patraukė, aš išreiškiu savo jausmus, jeigu ji nesako stop, aš einu toliau, bendrauju, jeigu jai kažkas nepatinka, ji kada panorėjusi gali išeiti, per prievartą jos niekas nelaiko, manęs irgi, jeigu jos elgesyje manęs kažkas netenkina, aš jai apie tai pasakau,   jeigu ji nesutinka keistis arba ieškoti kompromiso – puiku, žinau, kad čia ne tas žmogus, su kuriuo noriu bendrauti, ir nutraukiu pažintį.

Parašė: Matt Weyland

Mokymai vyrams:Kaip suvilioti merginą?

[adrotate banner=“1″]
Categories
Moterys ir seksualumas Vidinės problemos

Skaitytojo laiškas – Pick up’as ir aš.

Tai skaitytojo kuris prisistatė slapyvardžių Mr.Right laiškas, kurį mums atsiuntė. Būtu galima pavadinti, viena pick up’ erio diena be pagražinimų. Įdomaus jums skaitymo.

Savaitgalis.

Penktadienio vakaras.Daug draugų ir (ne draugų) linksminasi mano namuose, vieni vis dar nepamiršta Europos krepšinio čempionato,“makedonai“ ir „Makedonija“ šiandien „okupavo“ mano namus.Viena pusė ginčinasi dėl pralaimėtų rungtynių ketvirtfinalyje ir ieško kaltų, kiti (daugiausiai – kitos) bando tuos ginčus „gęsinti“, treti vis dar diskutuoja apie Gomelskio negatyvius pasisakymus apie Lietuvą ir jos krepšinį. Visiems aišku (blaivių žmonių atžvilgiu) ,kad kompromiso nebus, ypač tada, kai ant žmonių smegeninių iš laimės „šokinėja“, o tiesiogine to žodžio prasme – „myža“  alkoholio promilės, kurios su didžiausiu džiaugsmu „trypia“ ir taip menkus – smegenų pusrutulius.

O ką “daryti“ smegenų pusrutuliams, jeigu šeimininkas, vietoj to, kad juos gerbtų ir mylėtų – mažiausiai du kartus per savaitę „prišika“ į juos? Vietoj jų, jau seniai būčiau kur nors „emigravęs“…

 

Su „išprievartautomis“ smegeninėmis žengiam toliau – į klubą. O taip, klubas – merginos su trumpais sijonais ir taip pat „emigravusiomis“ smegeninėmis – rojus! Aplinka sukuria visišką „pick-uper‘io“  „skink ir nešk“ aurą. Jeigu gatvėje, žavi antrakūrsė, nors ir labai norėdama bei raudonuodama, telefono numerio tau (dėl drovumo,“neišprievartautų“ smegenų ir socialinių nuostatų) vis dėlto  neduos – klube ( ar po klubo) ‚ta pati „fėja“ jį tau su malonumu  – ‚duos‘ (tikrąja to žodžio prasme). Ir viskas dėl tų prakeiktų alkoholio „išprievartautų“ smegenų pusrutulių.

Apie smegenų pusrutulius pratęsim vėliau.

Kol aš vedžiau vidinę diskusiją važiuodamas „taksi“ su savimi, ko aš iš tikrųjų noriu ir kodėl vis dar neturiu nuolatinės partnerės, su kuria galėčiau dalintis visomis savo teigiamomis ir neigiamomis emocijomis (o to aš iš tikrųjų noriu), pasidalinti visais, kvailais ir nekvailais dienos išgyvenimais (Dieve, tai yra tikrasis Rojus, kuris priverčia kiekvieną jausmų išsilgusį vyrą „nuleisti“ tiesiai į jų „dryžuotas“ kelnes), o tas „nuleidimas“ vadinamas – tavo „padrikų minčių kratinio“ išklausymu. To, vienišius, kaip aš visą gyvenimą sieks (Tikiuosi, jog stipriai klystu). Kodėl? Apie tai – vėliau.

 

Keliaujam į klubą.

 

Prie įėjimo mus „pasitinka“ didžiulė eilė. Ką gi, tenka laukti, kol visi bičiukai su ‚sulaižytais‘ plaukais, bei per dideliu „pasitikėjimu“ savimi pateks į vidų, o paskui juos – visos „nimfos“  suplauks‘ – vidun. Dažniausiai, tie bičiukai ,‚sulaižytais‘ plaukais būna visiški nevykėliai, kurie meta ‚pinigines‘, o ne kalbos jauką ir bando „žaisti“‚ pokerį‘ pagal jiems vieniems suprantamas taisykles su ‚nimfomis‘, plaukiančiomis paskui juos. O ‚nimfos‘ yra ‚nimfos‘ – jos gilinasi ne į „taisykles“, o į turinį. Kai ‚sulaižytų‘ plaukų‚ turinys‘ baigesi – jos dulkinasi su bičais ant kurių 5 metų senumo marškinėlių parašyta – „Fuck Y‘all I‘m From Texas“.

Patekęs į vidų, judu baro link. Daug gražių šypsenų aplink.

Nepasiekęs baro, sutinku gerą pažįstamą, kuris su „pick-up‘u“  yra susipažinęs tiek, kiek aš su Biblijos XVII  tomu. Bet kokiu atveju, tas bičas buvo apkabinęs dvi merginas, o vieną iš jų, buvau įsitikinęs, turėsiu savo rankose jau po keletos minučių. Užsisakęs gėrimą, jį išgeriu prie baro, apsikeisdamas keliomis draugiškumo frazėmis su šalia stovėjusiomis merginomis.

Grįžtu pas savo pažįstamą, kuris vis dar lūkuriuoja manęs su tomis pačiomis merginomis.

Muzika skamba garsiai. Tas „džigitas“( čia apie tą pažįstamą) stovi „išsišiepęs iki ausų“ ir vis dar negali patikėti savo ‚sėkme‘. Po poros nereikšmingų sakinių, pusė jo ‚sėkmės‘ pereina  į mano  rankas.

„Džigitui“ pasakiau lygiai du sakinius, vienas iš jų – „Sveikas,kaip laikaisi?“, kitas – labai nuvalkiotas – „Tavo draugės šį vakarą labai žavios“. To užteko, kad iš vienos iš jų ‚ištraukčiau‘ šypseną. (Skamba nerealiai, pabandom kartu?).

Po poros akimirkų ji jau buvo mano glėbį.

Neturėjau jokio intereso rasti  ,sugulovę‘ tam vakarui (nors apskritai, tas noras kuo toliau, tuo labiau silpnėja), bet mergina pati ėmėsi iniciatyvos ir po mano elementarių šokio „apsukimų“ bei minimalių tango elementų pasuko šokį labiau intymesne linkme. Kaip ir dauguma merginų prieš tai, bandė išprovokuoti aistrą ir „audrą mano kelnėse“. Ankščiau į tai reaguodavau audringai, šiandien į tai reaguoju kaip eilinis pensininkas, girdėdamas eilinę gerb. Premjero – Andriaus Kubiliaus kalbą apie pensijas TV3 žinių eteryje.

Mergina labai stengėsi savo „atbulą vidurinę“ kūno dalį ‚glausti‘ prie manosios, bet aš kaip bestuburis, savają riečiau ne į priekį, o atgal (trūko tik Roko Žilinsko man už nugaros). Žinoma apie Roką aš juokauju,viskas su juo, kaip su politiku ir asmenybe yra gerai.

Paprasčiausiai mano „draugas“ vis dar yra (Ačiū,Dievui) aktyvus ir yra jautrus moteriškiems ‚prisilietimams‘, o vaikščioti vidurį šokių aikštelės su „išokusiu“ klynu tarp bičų ‚sulaižytais‘ plaukais ar šiaip, rubiko kubiko dėliotojais aš nenoriu.

Bet kokiu atveju, mergina pasiūlė eiti parūkyti, aš atsisakiau. Ryšys nutrūko mano noru. (Mergina greičiausiai pamanė, jog aš esu gėjus. O dar apie Roką rašau…).

 

Su vienu ‚artistu‘ persikėlėme iš „Lofto“ į vyninę esančią šalia „Universiteto Pub‘o“. Norėjome užsukti į pąstarajį, bet dėl niekam nesuprantamų priežaščių užsukom į vyninę. Ten labai paslaugus barmenas (kuris mane vėliau prakeiks) mums pasisiūlo sumaišyti kokteilius. Mes neprieštaraujam.

„Išsipūtęs“ bičiukas, man vos įžengus į vyninę pradeda patarinėti kokius kokteilius čia reikia užsakyti ir liepia atkreipti dėmesį į šone sėdinčias merginas.

Man belieka tik draugiškai linktelti galva.

 

Užsisakę kokteilius su geru draugu bandėme atsipūsti, ramiai išgerti ir nuspręsti kur eiti toliau.

Tiesa, pokalbį su juo palaikiau neilgai, nes šalimais sėdinti mergina, dėl kažkokių priežaščių („pick‘up‘as“ iš merginų pusės? Būna ir toks.) pradėjo man aiškinti apie kokteilių keliamą žalą mūsų organizmams. Kadangi mano organizmas ir taip pavargęs, nusprendžiau jos išklausyti. Nedariau nieko, kas galėtų ją sudominti. Jokių „pick-up line‘ų“. Leidau jai tiesiog šnekėti, karts nuo karto linktelėdamas galva ar užduodamas  nereikšmingą klausimą apie chemiją (pastarają ji ir studijavo).

Mergina man papasakojo viską, pradedant Mendelėjavo lentele, baigiant atominiais ginklais. Viskas lyg ir būtų buvę gerai, jeigu ta mergina nebūtų buvusi barmeno, į kurią jis nekreipė jokio dėmesio (juk barmenas „įtemptai“ dirba) – mergina.

Barmenas pasirodė „su kiaušais“ ir pradėjo „žiebt“ degtinės butelius tiesiai į žemę už baro, išreikšdamas savo nepasitenkinimą (o būtų užtekę, tik prieiti ir pasakyti man, kad tai yra jo mergina). Bet kokiu atveju, norėdamas išvengti „Moskovskaya“ butelio „prisilietimo“, nusprendžiau, kad jau pats laikas dingti iš ten.

Barmene, ačiū skanų kokteilį ir atsiprašau, už tai, kad flirtavau su tavo mergina!

 

Tą vakarą taip ir baigėme, be draugų, kurių buvo daug, tačiau nebeliko.

Meilės kurios ieškojau – neradau.

Šilumos,kurios ieškojau – negavau.

 

Namo grįžau vienas ir susitaikiau su realybe, nes….

 

Nes kiekvieną rytinę kavą tu (dažniausiai) geri vienas, kiekvieną eilinį vakarą tu praleidi vienas, kiekvieną eilinę naktį  – kita ‘lovos pusė‘ dažniausiai būna tusčia, kiekvieną dieną tu susiduri su vienatve. “Pick-up‘as“ ir vienatvė daugumai atrodytų nesuderinami dalykai, o iš tikrųjų tai yra kančia, kurią neš kiekvienas „pick‘up‘eris“,kuris‚ įbris‘ į šitą liūną.

Kinas, pasimatymai, seksas – gražu! Jeigu visa tai vyksta su žmogumi, kurį tu myli.

Kinas, pasimatymai, seksas – tuštybė! Jeigu visa tai vyksta su beveik nepažįstamais žmonėmis. Kiekviena naktis, kurioje tu apsimeti  – ‚kažkuo‘, bet ne savimi – atima dalelę TAVĘS ir vietoj to, palieka tuštumą. Kiekvieną rytą pabudęs –  jauti tuštumą, nors turi daug jausmų, kuriais norėtum pasidalinti su mylimu žmogumi, deja – tokio neturi. Todėl visus jausmus pasilieki sau, nes papraščiausiai, neturi su kuo jais pasidalinti…

 

Ar aš to noriu?

Laiškas nuo Mr.Right