Categories
Moterys ir seksualumas Vidinės problemos

Skaitytojo laiškas – Pick up’as ir aš.

Tai skaitytojo kuris prisistatė slapyvardžių Mr.Right laiškas, kurį mums atsiuntė. Būtu galima pavadinti, viena pick up’ erio diena be pagražinimų. Įdomaus jums skaitymo.

Savaitgalis.

Penktadienio vakaras.Daug draugų ir (ne draugų) linksminasi mano namuose, vieni vis dar nepamiršta Europos krepšinio čempionato,“makedonai“ ir „Makedonija“ šiandien „okupavo“ mano namus.Viena pusė ginčinasi dėl pralaimėtų rungtynių ketvirtfinalyje ir ieško kaltų, kiti (daugiausiai – kitos) bando tuos ginčus „gęsinti“, treti vis dar diskutuoja apie Gomelskio negatyvius pasisakymus apie Lietuvą ir jos krepšinį. Visiems aišku (blaivių žmonių atžvilgiu) ,kad kompromiso nebus, ypač tada, kai ant žmonių smegeninių iš laimės „šokinėja“, o tiesiogine to žodžio prasme – „myža“  alkoholio promilės, kurios su didžiausiu džiaugsmu „trypia“ ir taip menkus – smegenų pusrutulius.

O ką “daryti“ smegenų pusrutuliams, jeigu šeimininkas, vietoj to, kad juos gerbtų ir mylėtų – mažiausiai du kartus per savaitę „prišika“ į juos? Vietoj jų, jau seniai būčiau kur nors „emigravęs“…

 

Su „išprievartautomis“ smegeninėmis žengiam toliau – į klubą. O taip, klubas – merginos su trumpais sijonais ir taip pat „emigravusiomis“ smegeninėmis – rojus! Aplinka sukuria visišką „pick-uper‘io“  „skink ir nešk“ aurą. Jeigu gatvėje, žavi antrakūrsė, nors ir labai norėdama bei raudonuodama, telefono numerio tau (dėl drovumo,“neišprievartautų“ smegenų ir socialinių nuostatų) vis dėlto  neduos – klube ( ar po klubo) ‚ta pati „fėja“ jį tau su malonumu  – ‚duos‘ (tikrąja to žodžio prasme). Ir viskas dėl tų prakeiktų alkoholio „išprievartautų“ smegenų pusrutulių.

Apie smegenų pusrutulius pratęsim vėliau.

Kol aš vedžiau vidinę diskusiją važiuodamas „taksi“ su savimi, ko aš iš tikrųjų noriu ir kodėl vis dar neturiu nuolatinės partnerės, su kuria galėčiau dalintis visomis savo teigiamomis ir neigiamomis emocijomis (o to aš iš tikrųjų noriu), pasidalinti visais, kvailais ir nekvailais dienos išgyvenimais (Dieve, tai yra tikrasis Rojus, kuris priverčia kiekvieną jausmų išsilgusį vyrą „nuleisti“ tiesiai į jų „dryžuotas“ kelnes), o tas „nuleidimas“ vadinamas – tavo „padrikų minčių kratinio“ išklausymu. To, vienišius, kaip aš visą gyvenimą sieks (Tikiuosi, jog stipriai klystu). Kodėl? Apie tai – vėliau.

 

Keliaujam į klubą.

 

Prie įėjimo mus „pasitinka“ didžiulė eilė. Ką gi, tenka laukti, kol visi bičiukai su ‚sulaižytais‘ plaukais, bei per dideliu „pasitikėjimu“ savimi pateks į vidų, o paskui juos – visos „nimfos“  suplauks‘ – vidun. Dažniausiai, tie bičiukai ,‚sulaižytais‘ plaukais būna visiški nevykėliai, kurie meta ‚pinigines‘, o ne kalbos jauką ir bando „žaisti“‚ pokerį‘ pagal jiems vieniems suprantamas taisykles su ‚nimfomis‘, plaukiančiomis paskui juos. O ‚nimfos‘ yra ‚nimfos‘ – jos gilinasi ne į „taisykles“, o į turinį. Kai ‚sulaižytų‘ plaukų‚ turinys‘ baigesi – jos dulkinasi su bičais ant kurių 5 metų senumo marškinėlių parašyta – „Fuck Y‘all I‘m From Texas“.

Patekęs į vidų, judu baro link. Daug gražių šypsenų aplink.

Nepasiekęs baro, sutinku gerą pažįstamą, kuris su „pick-up‘u“  yra susipažinęs tiek, kiek aš su Biblijos XVII  tomu. Bet kokiu atveju, tas bičas buvo apkabinęs dvi merginas, o vieną iš jų, buvau įsitikinęs, turėsiu savo rankose jau po keletos minučių. Užsisakęs gėrimą, jį išgeriu prie baro, apsikeisdamas keliomis draugiškumo frazėmis su šalia stovėjusiomis merginomis.

Grįžtu pas savo pažįstamą, kuris vis dar lūkuriuoja manęs su tomis pačiomis merginomis.

Muzika skamba garsiai. Tas „džigitas“( čia apie tą pažįstamą) stovi „išsišiepęs iki ausų“ ir vis dar negali patikėti savo ‚sėkme‘. Po poros nereikšmingų sakinių, pusė jo ‚sėkmės‘ pereina  į mano  rankas.

„Džigitui“ pasakiau lygiai du sakinius, vienas iš jų – „Sveikas,kaip laikaisi?“, kitas – labai nuvalkiotas – „Tavo draugės šį vakarą labai žavios“. To užteko, kad iš vienos iš jų ‚ištraukčiau‘ šypseną. (Skamba nerealiai, pabandom kartu?).

Po poros akimirkų ji jau buvo mano glėbį.

Neturėjau jokio intereso rasti  ,sugulovę‘ tam vakarui (nors apskritai, tas noras kuo toliau, tuo labiau silpnėja), bet mergina pati ėmėsi iniciatyvos ir po mano elementarių šokio „apsukimų“ bei minimalių tango elementų pasuko šokį labiau intymesne linkme. Kaip ir dauguma merginų prieš tai, bandė išprovokuoti aistrą ir „audrą mano kelnėse“. Ankščiau į tai reaguodavau audringai, šiandien į tai reaguoju kaip eilinis pensininkas, girdėdamas eilinę gerb. Premjero – Andriaus Kubiliaus kalbą apie pensijas TV3 žinių eteryje.

Mergina labai stengėsi savo „atbulą vidurinę“ kūno dalį ‚glausti‘ prie manosios, bet aš kaip bestuburis, savają riečiau ne į priekį, o atgal (trūko tik Roko Žilinsko man už nugaros). Žinoma apie Roką aš juokauju,viskas su juo, kaip su politiku ir asmenybe yra gerai.

Paprasčiausiai mano „draugas“ vis dar yra (Ačiū,Dievui) aktyvus ir yra jautrus moteriškiems ‚prisilietimams‘, o vaikščioti vidurį šokių aikštelės su „išokusiu“ klynu tarp bičų ‚sulaižytais‘ plaukais ar šiaip, rubiko kubiko dėliotojais aš nenoriu.

Bet kokiu atveju, mergina pasiūlė eiti parūkyti, aš atsisakiau. Ryšys nutrūko mano noru. (Mergina greičiausiai pamanė, jog aš esu gėjus. O dar apie Roką rašau…).

 

Su vienu ‚artistu‘ persikėlėme iš „Lofto“ į vyninę esančią šalia „Universiteto Pub‘o“. Norėjome užsukti į pąstarajį, bet dėl niekam nesuprantamų priežaščių užsukom į vyninę. Ten labai paslaugus barmenas (kuris mane vėliau prakeiks) mums pasisiūlo sumaišyti kokteilius. Mes neprieštaraujam.

„Išsipūtęs“ bičiukas, man vos įžengus į vyninę pradeda patarinėti kokius kokteilius čia reikia užsakyti ir liepia atkreipti dėmesį į šone sėdinčias merginas.

Man belieka tik draugiškai linktelti galva.

 

Užsisakę kokteilius su geru draugu bandėme atsipūsti, ramiai išgerti ir nuspręsti kur eiti toliau.

Tiesa, pokalbį su juo palaikiau neilgai, nes šalimais sėdinti mergina, dėl kažkokių priežaščių („pick‘up‘as“ iš merginų pusės? Būna ir toks.) pradėjo man aiškinti apie kokteilių keliamą žalą mūsų organizmams. Kadangi mano organizmas ir taip pavargęs, nusprendžiau jos išklausyti. Nedariau nieko, kas galėtų ją sudominti. Jokių „pick-up line‘ų“. Leidau jai tiesiog šnekėti, karts nuo karto linktelėdamas galva ar užduodamas  nereikšmingą klausimą apie chemiją (pastarają ji ir studijavo).

Mergina man papasakojo viską, pradedant Mendelėjavo lentele, baigiant atominiais ginklais. Viskas lyg ir būtų buvę gerai, jeigu ta mergina nebūtų buvusi barmeno, į kurią jis nekreipė jokio dėmesio (juk barmenas „įtemptai“ dirba) – mergina.

Barmenas pasirodė „su kiaušais“ ir pradėjo „žiebt“ degtinės butelius tiesiai į žemę už baro, išreikšdamas savo nepasitenkinimą (o būtų užtekę, tik prieiti ir pasakyti man, kad tai yra jo mergina). Bet kokiu atveju, norėdamas išvengti „Moskovskaya“ butelio „prisilietimo“, nusprendžiau, kad jau pats laikas dingti iš ten.

Barmene, ačiū skanų kokteilį ir atsiprašau, už tai, kad flirtavau su tavo mergina!

 

Tą vakarą taip ir baigėme, be draugų, kurių buvo daug, tačiau nebeliko.

Meilės kurios ieškojau – neradau.

Šilumos,kurios ieškojau – negavau.

 

Namo grįžau vienas ir susitaikiau su realybe, nes….

 

Nes kiekvieną rytinę kavą tu (dažniausiai) geri vienas, kiekvieną eilinį vakarą tu praleidi vienas, kiekvieną eilinę naktį  – kita ‘lovos pusė‘ dažniausiai būna tusčia, kiekvieną dieną tu susiduri su vienatve. “Pick-up‘as“ ir vienatvė daugumai atrodytų nesuderinami dalykai, o iš tikrųjų tai yra kančia, kurią neš kiekvienas „pick‘up‘eris“,kuris‚ įbris‘ į šitą liūną.

Kinas, pasimatymai, seksas – gražu! Jeigu visa tai vyksta su žmogumi, kurį tu myli.

Kinas, pasimatymai, seksas – tuštybė! Jeigu visa tai vyksta su beveik nepažįstamais žmonėmis. Kiekviena naktis, kurioje tu apsimeti  – ‚kažkuo‘, bet ne savimi – atima dalelę TAVĘS ir vietoj to, palieka tuštumą. Kiekvieną rytą pabudęs –  jauti tuštumą, nors turi daug jausmų, kuriais norėtum pasidalinti su mylimu žmogumi, deja – tokio neturi. Todėl visus jausmus pasilieki sau, nes papraščiausiai, neturi su kuo jais pasidalinti…

 

Ar aš to noriu?

Laiškas nuo Mr.Right