Categories
Dienoraščiai Matt Weyland Moterys ir seksualumas

Ko nori moterys?

Vyrai per amžius ieško atsakymo į klausimą, ko gi nori moterys? Buvo atlikta šimtai tyrimų ir apklausų, bet taip ir nebuvo surastas konkretus atsakymas. O jis yra žymiai paprastesnis negu atrodo…

Pirmiausia peržiūrėkime pagrindinius mitus apie tai, ko nori moterys:

Pinigai

pinigai

Taip, moterys nori pinigų. O kas jų nenori? Kiekvienas nori būti finansiškai nepriklausomas, kad galėtų pirkti, pirkti ir pirkti. Tokia jau ta žmogiška prigimtis, bet ar tu suviliosi merginą pinigais? Atsakymas į ši klausimą yra ir taip, ir ne. Taip, nes priklausomai nuo merginos pasileidimo lygio, tu galėsi su ja permiegoti pirkdamas jai visokius daikčiukus, vežiodamas ją su savo nebūtinai prabangia mašina, vesdamas ją į restoranus ar kiną tau apmokant visas sąskaitas etc. Bet dažniausiai tokiu atveju tapsi jos „rėmėju“/draugu. Jeigu mėgausiesi su ja seksu, tai labai retai ir jis bus prastas; taip pat galimas variantas – likime draugais. Suprantama, situacija keičiasi, jeigu tu moki bendrauti, ir statai panai, nes nori statyti, o ne tam, kad ją suviliotum. Tada tiesiog elgiesi džentelmeniškai, bet riba tarp statymo, nes nori, ir statymo, nes galbūt tada labiau jai patiksi, yra labai plona, todėl, kol neišmokai merginų sužavėti vien tik savo asmenybe, pamiršk bet kokį didesnį pinigų leidimą jų užgaidoms. Sumokėti už arbatos puodelį per pirmą pasimatymą yra džentelmeniška, mokėti už kiną ir du popcorno rinkinius, kai vos ją pažįsti, yra debiliška.

Modelio veidas ir raumeningas kūnas

Taip, moterims patinka patrauklaus veido ir raumeningo kūno vyrai. O tau ką nepatinka karštos merginos su didele krūtine ir stangriu užpakaliu? Bet jeigu išeisi į savo miesto didesnį prekybos centrą, pamatysi daug porų, kuriose mergina yra tikrai patraukli, o vyras toli gražu nėra nei gražaus veido, nei tobulo kūno. Suprantama, pastebėsi ir porų, kur vyras bus tikrai patrauklus, o mergina kiaulytė. Todėl jau vieno iš to gali spręsti, jog nesvarbu, koks tavo veidas ir kūnas, tu vis tiek gali turėti prie savęs karštą ir įdomią paną. Kitas faktas, kad net turėdamas modelio išvaizdą, jeigu nemokėsi bendrauti su moterimis, tai gali pamiršti reguliarų seksą ar visaverčius santykius.

Suprantama, savo išvaizdos patobulinimas – geresni drabužiai, tavo veido formai tinkanti šukuosena, reguliarus sporto klubo lankymas – tikrai padidins tavo šansus gauti tokias merginas, kokių nori, bet tik tuo atveju, jeigu jau moki arba mokaisi viliojimo meno.

Seksas

Taip, šitas „purvinas“ dalykas yra vienas iš tų, kurio moterys geidžia labiausiai. Tiksliau būtų pasakyti – geras seksas. Visos įdėtos pastangos, į merginos sudominimą tavo asmenybe, suduš į šipulius, jeigu tu nemokėsi elgtis lovoje. Neturi tempti 2 h, neturi turėti 30 cm, bet turi mokėti liesti merginą. Turi mokėti jai suteikti malonumą, ar tai tradiciniu būdu, ar rankom ir liežuviu. Bet visa tai ateina su patirtimi, todėl svarbiausia, kad būdamas intymioje aplinkoje su mergina nesidrovėtum jos liesti. Tu esi vyras, todėl imkis iniciatyvos. Liesk ją ir žiūrėk, kaip ji reaguoja, paklausk, ar jai patinka, paklausk, kaip jai patinka. Tokie klausimai gali šiek tiek numušti atmosferą, bet geriau paklausti negu liesti merginą taip, kad jai bus visai nemalonu, ir po to stebėtis, kodėl ji man neatrašo. Jeigu neturi daug patirties lovos reikaluose suprask, kad joks vyras negimė mokėdamas tai,  su laiku, jeigu įdėsi pastangų, ateis patirtis, o su patirtimi ateis įgūdžiai.

seksas

Tai, ko gi nori moterys?

Visiems yra žinomas posakis: „Šiais laikais neliko tikrų vyrų“. Bet kas yra ši mitinė būtybė: „tikras vyras“? Tai toks vyras, kuris gyvenime eina savo keliu, jis išklauso kitų žmonių kritiką, bet jos nepriima asmeniškai. Tai toks vyras, kuris žino, ko nori gyvenime, ir siekia to. Tai toks vyras, kuris rūpinasi savimi, bet ir padeda kitiems.  Tai toks vyras, kuris, jeigu reikia, apgins save ir kitus, bet jis niekuomet nenaudos smurto tam, kad gautų naudos. Jis yra atviras, bet kartu ir taktiškas, jis  žino, ką, kada ir kaip pasakyti. Jis moka išreikšti savo jausmus ir mintis, neįžeidžiant kitų žmonių, net jeigu jų nuomones kardinaliai skiriasi. Ar moterys NORI tokių vyrų?

Ne.

Moterys nori jausmų ir emocijų. Turtai, statusas, seksas – visa tai merginai sukelia tam tikras malonias emocijas, tai pat moterys mėgsta ir nedidelį kiekį negatyvių emocijų, tokių kaip baimė ar liūdesys. Pagalvok, kodėl merginoms taip patinka meilės romanai, melodramos ir romantinės komedijos? Tai joms paprasčiausias būdas gauti intensyvų emocijų kiekį nieko nedarant. Arba kodėl moterys negali paleisti vaikinų, kurie su jomis blogai elgiasi? Tiesiog moterys dievina stiprias emocijas ir todėl moterų elgesys yra taip sunkiai suprantamas vyrams. Vyrai linkę viską apgalvoti, priimti sprendimus remdamiesi logika. Moterys renkasi pagal jausmą. Todėl vyrams reikia labiau gilintis į savo ir kitų žmonių jausmus, o moterims šiek tiek daugiau galvoti  🙂

Pastaba: Suprantama, kiekvienas pažįsta labai moteriškų vyrų ir labai vyriškų moterų. Visur yra išimčių.

flirtas

Kiekvienam vyrui, norinčiam išmokti vilioti merginas, svarbu suprasti, kokių emocijų konkrečiai merginai konkrečiu metu reikia, ir kaip tokias emocijas tu gali jai suteikti, kad užmegztum stiprų emocinį kontaktą, kurio dėka ji norės su tavimi mylėtis, draugauti ar tiesiog būti.

Pagrindinės emocijos, kurias turi suteikti merginai, kad ji tavęs norėtų yra: atsipalaidavimas ir susijaudinimas. Kalbant paprastai, jeigu nori, kad mergina su tavimi permiegotų, ji turi būti atsipalaidavusi ir susijaudinusi. Suprantama, tai nėra vienintelis būdas suvilioti merginą, bet tai yra vienas iš kokybiškiausių ir greičiausių. Jame nėra jokios manipuliacijos, abi pusės lieka patenkintos bendravimu ir viskas neturi baigtis vienos nakties nuotykiu, bet gali tęstis ilgus metus, jeigu jums bus malonu būti kartu.

Apie tai, kaip gali merginoms sukelti šias bei kitas emocijas – kituose straipsniuose. Šiam momentui padaryk mažą eksperimentą – paklausk draugių, jeigu tokių turi, arba net nepažįstamų merginų kokiame nors pažinčių portale, koks vaikino elgesys jas atpalaiduoja ir leidžia juo pasitikėti? Jeigu mergina klaus, kodėl uždavei tokį klausimą arba nenorės atsakyti, pasakyk tiesą, kad tau tiesiog įdomu, kaip turėtum elgtis, kad taptum patrauklesniu vyru, kurio kompanijoje merginos jaustųsi patogiai ir maloniai; taip uždavęs klausimą beveik garantuotai gausi įdomų ir atvirą atsakymą.

Parašė: Matt Weyland

Mokymai vyrams: „Kaip suvilioti merginą?“

[adrotate banner=“1″]
Categories
Matt Weyland Vidinės problemos

Kodėl tu neturi merginos?

Kiekvienas vyras nori turėti jam patinkančią merginą. Deja, dauguma vyrų bei vaikinų turi merginas, kurios tik kažkiek juos tenkina arba neturi jų išvis. Suprantama, yra vyrų, kurie turi savo svajonių merginas; jiems yra gera kartu, bet kiekvienas yra girdėjęs apie tariamas idealias poras, kurios po kartais net labai ilgo laiko prabūto kartu išyra. Priežasčių, kodėl taip nutinka, yra daugybė – šiame straipsnyje gilinsiuosi į dažniausias.

Patirties stoka

Dažniausiai vaikinas turi tik vos jį tenkinančią paną dėl baimės, kad nesusiras kitos ir liks amžinai vienas, o ši baimė kyla iš patirties su merginomis trūkumo. Kai kurie iš mūsų tas patirtis įgyja natūraliai; natūraliai išmoksta bent minimalių merginų viliojimo sugebėjimų, nes augo aplinkoje, kurioje jam buvo „įskiepyti“  tam tikri įsitikinimai, jog jau nuo mažens vaikinukas buvo drąsus, nebijodavo pajuokauti, padaryti kažką kitaip negu visi kiti, o tai natūraliai traukdavo paneles, toliau vaikinukas instinkto vedamas ėjo gilyn, įgydavo naujas patirtis, kurios toliau brandino jo įsitikinimus apie save ir pasaulį. Stiprūs pozityvūs įsitikinimai pritraukia gerus dalykus į gyvenimą, tame tarpe ir merginas. Deja, ne visi mes augome aplinkoje, kur mums buvo „įskiepyti“ teisingi pozityvūs įsitikinimai apie save ir pasaulį. Todėl vyrų, kurie neturėjo jokių patirčių su merginomis iki maždaug 21 metų amžiaus, šioje srityje gali laukti dideli sunkumai, jeigu jie nepradės vytis savo bendraamžių. Santuoka su pirma geresne pana, kuri pasitaikys ir sutiks atsiduoti –  nesąmonė, nes  iš patirties stokos tu paprasčiausiai, nežinai, ko nori…

Nežinojimas, ko noriu

Ar tu, skaitantis dabar šį straipsnį, žinai, kokios merginos nori? Ne? Tai, kaip tu nori ją surasti, jeigu žinai tik tai, kad ji turi būti graži, nekvaila, dar ištikima, ane?

Namų darbas tau: atsidaryk naują Word dokumentą savo kompiuteryje ar paimk popieriaus lapą, kaip tau patogiau, ir užsirašyk – kokios merginos tu nori.

Visų pirma rašyk, kokios savybės yra būtinos. Tai yra tokios savybės, be kurių į ją net nepažiūrėtum arba sužinojęs, kad ji šitos savybės neturi, nutrauktum pažintį, pavyzdžiui: jeigu sužinau, kad mergina vartoja narkotikus ar mėgsta daug išgerti, tai man visiškai dingsta noras su ja toliau bendrauti net kaip su drauge. Šiuo atveju būtina savybė būtų: be rimtų žalingų įpročių.

Kita būtina savybe tai amžius, jos figūra ir pan. Todėl rašyk – nuo 19 iki 25 metu amžiaus, puikios figūros..

Baigęs rašyti būtinas savybes, pagalvok, kokios savybės būtų pageidautinos ar būtų kaip privalumas. Pavyzdžiui, man labai patinka merginos su „tattoo“, bet tai yra tik kaip pliusas, nes jokia „tattoo“ neatpirks gražaus veido, gerų kūno linijų, ji nebent pagražins bendrą vaizdą.

Kita pageidautina savybė, gali būti, kad mergina gyventu atskirai nuo tėvų. Kad jeigu draugausite, tu irgi galėtum pas ją užsukti, o ne tik ji pas tave.

Skirk šiam darbui bent 15 minučių ir sustok tik tuomet, kai jau atvirai galėsi pasakyti – žinau, kokios merginos noriu.

Dar pasiūlymas būtų pasidaryti du reikalavimų merginoms sąrašus – vienas merginoms, su kuriomis norėtum būti ilgalaikiuose santykiuose, kitas vienos nakties/kelių naktų nuotykiams. Nuotykiui svarbiausia išvaizda ir pirmos emocijos, santykiuose – charakteriai. Tai verta padaryti, nes tada neužsidarysi į spąstus: „ieškau merginos“, bet drauge nebūsi „pisu viską, kas juda“. Kitas žinojimo, kokios noriu merginos, pliusas yra tai, kad puikiai matysi, kaip toli esi nuo tokios panelės ar moters, nes pradėsi jas pastebėti savo aplinkoje – suprantama, jeigu išeini iš namų.

Rašyk tiesą. Rašyk tokias savybes, kad jeigu tokia pana atsirastų prie tavęs, tai būtum patenkintas, jaustum komfortą šioje gyvenime srityje. Pratimo esmė nėra aprašyti Megan Fox, o tau pačiam suprasti, kokios merginos šiuo metu nori. Rašyk, kaip norėtum, kad ji su tavimi elgtųsi, koks jos žvilgsnis, balsas, rengimosi stilius ar eisena būtų. Įsijunk fantaziją. Aprašyk savo idealą.

Praradimo baimė

Taigi, kai nežinai, kokios panelės nori, tu pradedi plaukti pasroviui ir bendrauji su tokiomis, kokios yra.  Tu leidi merginoms pasirinkti tave ir suvystyti tave. Jeigu supranti, kad tai laikina ir tiesiog nori įgauti patirties, nesijauti blogai, kad nebendrauji su savo išsvajotomis – puiku, esi teisingame kelyje. Jeigu bijai, kas bus, jeigu ją paleisi, nors ji ir taip tavęs netenkina, tada yra man labai liūdna dėl tavęs. Minimali praradimo baimė nėra blogai – bet sena pickuperių patarlė byloja: „Jeigu nori suvilioti paną, būk pasiruošęs ją prarasti“. Jeigu ji tavęs netenkina, tau nemalonu su ja būti, palik ją ir geriau būk vienas. Tai nėra taip baisu. Pradėk eiti į klubus, kalbinti panas gatvėje ir kitur. Išmok vilioti merginas.

Komfortas

Kai žinai, ką turi daryti ir kaip elgtis, kad turėtum tokias merginas, kokių nori, ar bent jau tokias, kurios tave tenkina šiam gyvenimo momentui, tu pradedi justi didesnį komfortą visose gyvenimo srityse. Moterys – tai  viena iš esminių sričių vyro gyvenime. Jokia kita taip stipriai nepaveikia visų kitų kaip šita. Tai sutvarkęs ne tik labiau sau patiksi, bet drauge tapsi ekspresyvesne, šaunesne, atviresne asmenybe, kuri trauks vis daugiau gero į savo gyvenimą.

Parašė: Matt Weyland

Categories
Matt Weyland Pažintys

Pickup’as – kas tai?

Kiekvienas vyras pasaulyje daugiau ar mažiau “nori“ merginų, panelių, moterų. Vienam pakanka padorios, tvarkingos, nekvailos ir jis bus laimingas, kitas nori pasakų princesės, su kuria justų ypatingą ryšį, o dar kitas nori tiesiog išpisti kuo daugiau panų. Nesvarbu, kokie dabartiniai tavo norai, mokėjimas vilioti merginas yra beveik būtina savybė, jei nori gyventi visavertį gyvenimą. To pasekoje prieš keletą metų susikūrė  iš pradžių slapta, o dabar jau vis labiau žinoma pickuperių bendruomenė (ang.: Pick-up Artist Community).

Pickup‘o istorija

Pickuperių bendruomenės pradžia siekia 1990 metus, kuomet Ross Jeffries mokė vyrus, kaip vilioti merginas naudojant NLP technikas. Vėliau atsirado kiti veikėjai, kurie sukūrė pirmuosius pickup‘o forumus. Į viešumą pickupas išėjo tik po 2005 metų, kai pasirodė knyga pavadinimu „The Game“ („Žaidimas“), vieno iš tais laikais geriausių pickuperių, joje buvo pasakojama apie jų nuotykius su nepažįstamomis merginomis visame pasaulyje, apie autoriaus transformaciją iš nevykėlio, kuris niekada neturėjo panos į ‘‘viliojimo meistrą“. Knyga yra išleista ir lietuviškai, bet nerekomenduoju jos skaityti jokiam naujokui, kodėl? Skaityk toliau.

kaip suvilioti mergina

Pickup‘as tada

Tų laikų pickup‘as buvo paremtas tam tikrų frazių kartojimu. Visiškas dirbtinumas, bet tai jiems veikė, nes tai buvo būtent jų sugalvoti metodai, istorijos, pokštai ar žaidimukai. Kitas dalykas, jog tie vyrai buvo įtikėję tuo, ką jie darė. Tikėjimo galia yra labai stipri, bet nebegalinė, todėl galiausiai jie žlugo, palikdami pamatą naujovėms. Jie įrodė, kad net vidutinės išvaizdos, nepasitikintis savimi vaikinukas turi galimybę ir gali išmokti vilioti karštas merginas. Toliau viskas vystėsi labai natūraliai link…

Pickup‘as dabar

Šių laikų pickup‘as yra paremtas ekspresija ir buvimu savimi be jokių „bet“. Kokį patarimą gauna vaikinukas šiais laikais, kai kam nors užduoda klausimą, kaip suvilioti jam patinkančią merginą? Būk savimi! Tačiau ką reiškia buvimas savimi? Paprastai kalbant – tu nesiparini, kaip kalbi su tave traukiančia mergina. Einant giliau be jokios baimės ar gėdos gali atvirai, bet taktiškai bei kultūringai išreikšti savo jausmus jai. Tu neslepi to, kad  esi vyras, kad nori su ja mylėtis nuo pat pirmos akimirkos, kai ją pamatei. Tu moki tai išreikšti jai priimtina forma, prisiimti atsakomybę už tai, kad ji irgi yra gyvas žmogus, kad tavo išsakyti žodžiai ar padaryti poelgiai jos atžvilgiu gali turėti stiprų poveikį jai, bet drauge, tu nesileidi būti valdomas jos intrigų. Tu žinai, kada ne yra ne, o kada ne yra „pasistenk labiau“.

Pickuperių moralė

Kiekvienas žmogus turi savo moralę ir ne man jį teisti. Asmeniškai esu už WIN-WIN situaciją, tai yra tokia situacija, kai abi pusės yra patenkintos bendravimu, gauna tai, ko nori, o galbūt net ir daugiau. Man bendravimo su mergina esmė yra sveikas malonumas, dalinimasis maloniomis emocijomis ir bendrai pozityvas –  ji mane patraukė, aš išreiškiu savo jausmus, jeigu ji nesako stop, aš einu toliau, bendrauju, jeigu jai kažkas nepatinka, ji kada panorėjusi gali išeiti, per prievartą jos niekas nelaiko, manęs irgi, jeigu jos elgesyje manęs kažkas netenkina, aš jai apie tai pasakau,   jeigu ji nesutinka keistis arba ieškoti kompromiso – puiku, žinau, kad čia ne tas žmogus, su kuriuo noriu bendrauti, ir nutraukiu pažintį.

Parašė: Matt Weyland

Mokymai vyrams:Kaip suvilioti merginą?

[adrotate banner=“1″]