Categories
Pinigų dėsniai

20 Asmeninių finansų ir turto principų

1. Jeigu tau neužtenka pinigų – ieškok papildomų uždarbio būdų.

2. Pinigus uždirbti labai lengva – sunkiau juos išsaugoti ir dvigubinti.

3. Mažai uždirbantys žmonės, dažniausiai tiek uždirba tik todėl, kad nevertina savo darbo.

4. Milijonieriumi tapti gali absoliučiai kiekvienas.

5. Pirmiausiai rūpinkitės ir pirkite aktyvus, o tik paskui pasyvus.

6. Pirk „brangius žaisliukus“ tik už laisvus pinigus.

7. NIEKADA neimk kreditų.

8. Atsikratyk kreditinių kortelių.

9. Klausyk turtingų ir sėkmingų žmonių patarimų.

10. Visas smulkias išlaidas sumokėk iš karto.

11. Visi turtingi žmonės, turi pasyvių pajamų iš investicijų, biuro/ų ar buto/ų nuomų, dividendų ir kita.

12. Neinvestuok į vieną veiklą/sritį/verslą visų turimų pinigų..

13. Iš pradžių, sutvarkyk savo asmeninį gyvenimą. Nesutvarkytas asmeninis ir šeimyninis gyvenimas, dažnai sukelia kapitalo trūkumą.

14. Jeigu davei pinigų į skolą – užmiršk apie juos.

15. Nepirk „staigių pirkinių“ – tai labai didelė klaida, pamačiau – patiko – nusipirkau – pasigailėjau.

16. Tavo turtų lygis, atitinka tavo asmenybę ir jos svarbą.

17. Dažnai turtingu tampi tada, kai padedi tapti turtingu kitam.

18. Užsiimk labdara.

19. NIEKADA nesigirk savo turtu ir pajamomis.

20. NUOLAT galvok apie naujus pajamų šaltinius.

Šaltinis: Revoliucija.com

Categories
Laimė Motyvacija Saviugda

Iš Asmeninių Užrašų: Apie Draugus Ir Mus Pačius

Net nebe pamenu kada tai prasidėjo. Kai pirmą kartą, priėjau prie panelės gatvėje, buvau gal penkiolikos ar šešiolikos. Po to, dar ne kartą, tai kartojom su mokyklos suolo draugu. Kartais pavykdavo, kartais nelabai. Nedarėm to kasdien, o ir nesuvokėm to kaip atskiro hobio- tiesiog gyvenom taip, kaip mums patiko. Ekspromtu pakalbindavom kažką, kas tuo momentu eidavo pro šalį. Draugai tai matė, dažnai klausdavo ką sakom priėję, kaip sekėsi ir dar šimto tūkstančių klausimų.. Tik į visus juos atsakydavom taip pat- „Reikėjo eit kartu ir būtum pamatęs“.

Po jų dirbtine pajuoka slėpėsi smalsumas ir pavydas, akivaizdžiai tai matėsi. Gaudavom ir abejotinos kokybės vienkartinės meilės ir telefonų numerių ir antausių. Buvo visko… Tuščios kišenės, tuščios galvos, jokių rūpesčių ir vidinis balsas, vis primenantis, kad visos gyvenimo bėdos kaip nors išsispręs savaime. Visai kaip ir daugumos dabartinių „pickup’erių“. Skirtumas tik tas, kad tada mums buvo po 16, internetas buvo sunkiai prieinamas, o „turnikas“ kieme ir kašio aikštelė puikiai atstodavo dabartinį „avių šėrimą fajaboke“ ir kitas „25+“ šiuolaikinio jaunimo kasdienines „linksmybes“. O dabar šito mokytis reikia specialiuose kursuose. Nes jų nepraėjęs būsi TIK delta, gama, omega ar dar ten kažkoks. Good luck with that 😀

Sako protas ateina su amžiumi. Panašu, kad šiais laikais amžius daug dažniau daug kam ateina vienas.

Love-Couple-romantic--Love--Couple--black-and-white--sensual--hugs--romance--CM_large_largeMetams bėgant, internetas darėsi vis labiau prieinamas. Gatvėse daugėjo greito maisto užkandinių, žmonės storėjo, darėsi vis irzlesni, vis labiau užsidarę. Ant bangos buvo mirk’as, po to pažinčių tinklapiai, vėliau skype, na ir galiausiai visi persikraustė į „fajaboką“ šert avių. Smagumo pridėjo ir iš kažkur atsiradę „išmanieji“. Nei nepajutom, kaip mūsų gyvenimai buvo patalpinti mūsų pačių kišenėse, šalia kiaušų, radijo bangas spinduliuojančiuose įrenginiuose. Kiti „savo gyvenimus“ laiko arčiau šiknos- galinėje kelnių kišenėje. Kaip jau kam patogiau.

Retenybe tapo mokėjimas bendrauti gyvai. Dabar jau krūtas tas, kuris sugeba vaikščiot gatvėm kuo stipriau susuktu snobišku snukiu, o jei dar turi mack’ą, languotas kelnes, esi permatomas kaip į žemę įsmeigtas kastuvas su atsikišusiu alaus pilvu tai jau krūtumo viršūnė. Į sporto klubus pradėjom vaikščioti ne štangų kilnot, o pasipuikuot savo aprangom iš naujos „vieno prekinio ženklo“ kolekcijos. Buvimą klube pradėjom suprasti kaip galimybę prisilakti. Vis rečiau vaikštom į pasimatymus, nes kam žiūrėti žmogui į akis, jei gali pažiūrėt kaip jam sekasi „fajaboke“. Kam eit pažindintis su merginom, jei galima pasidrožt „redtubej“. Net nepajutom kaip tapom savo pačių susikurtų baimių ir snobizmo įkaitai.

„Protingesni“ žengia dar toliau- atsisako sporto, kad galėtų daugiau laiko spoksoti TV arba kiurksoti prie PC, o kūnas dėl to kenčia. Vis labiau ištyžtam, prarandam fizinę formą, kaupiam riebalus ir leidžiam savo raumenims atrofuotis. Sekantis žingsnelis- įvaldyti kuo daugiau pasiaiškinimų, kad jei turėtume geresnius genus, tai būtume sveiki, stiprūs, vikrūs ir liekni… Aha, jo, kurgi ne. Mazgotės.

Dabar mums po 20+, dauguma sėdim lauko kavinėse ir aptarinėjam kiekvieną pro šalį praeinančią merginą nedrįsdami prieiti. Tiesa, dar reikia sau pačiam kuo daugiau meluot ir apsimest, kad iš tikro tai galim, tik nenorim. O jei ir prieinam susipažinti tai smarkiai rizikuojam, kad mums galvą nukąs, nes dauguma šiuolaikinių… na pavadinkim jas merginom, nors iki merginų joms dar toli… lygiai taip pat šeria avis „fajaboke“ ir net nesuvokia, kad susipažinti galima ir be išmaniųjų. O jei vis gi, ji apanka nuo tokios „atrakcijos“ tai vėliau paaiškėja, kad ji mėgsta mylėtis „lentos“ poza, o gyvenime be tūsofkių ir pragulkių su draugėm nėra nieko daugiau.. Liūdna. Panašu kad bukėjam, tik to nepripažįstam. O blogiausia, kad pasiekę atitinkamą bukumo lygį pradedam bukint ir kitus. Štai pavyzdžiui imam patarinėti vieni kitiem kaip daryt verslą, nors jo niekada nedarėm, ir iš kur atsiranda pinigai dauguma šiuolaikinių „25+“ net nesupranta. Ir baisiai įsižeidžia kai kažkas bent kiek suprantantis „pinigų dėsnius“ pasiūlo jų patarimus susikišt į rudą olą. Mėgstu tokius patarėjus.

respectAr verta plėstis ir aiškinti kas yra PAGARBA draugui? (ne, tai nieko bendro neturi su „like“ mygtuku) Tolerancijos principai? Kas išvis yra draugai? (ne, deje šis terminas neturi nieko bendro su niekada realiai nematytų veidų sąrašu „fajaboko“ skiltyje „draugai“). Ar dar prisimenam kas yra savigarba? O tai, kad pagalba draugui yra ne pagalba perkraustyti baldus ar paskolint pinigų, o pasakyti šiltą žodį kai reikia? Nuėjom taip toli, kad to negavę iš „draugų“, dar sugebam ir įsižeist. Žinot ką? Ogi velniop dėl to sugebančius įsižeist „draugus“. Kartais tenka su tokiais išverstaskūriais nutraukti ryšius, vardan jų gerovės. Kam be reikalo ėsti jų nervus niekada neduodant jiems to, ko jie tikisi gauti?

Tad natūraliai kyla klausimas- kiek dar išlikę tokių, kurie savaitgalio vakarais išeina į klubus ir gatves neturėdami tikslo prisigerti? Tokių, kurie turi savo standartus ir gerbia savo draugus? Kuriems draugas pirma, o merga paskui? Kuriems bendravimas gyvai yra nepakeičiamas? Viliuosi, kad bent keletas tokių „dinozaurų“ išlikę. Sėkmės jiems.

.

 

Categories
Pinigų dėsniai

Sąmoningumas – Tvirto vyro savybė. 1dalis – Pinigai

Vyrui, labai daug vidinės jėgos, galios ir pasitikėjimo suteikia sąmoningumo ugdymas. Sąmoningumas – tai dėmesio koncentracija į dabartinį momentą, į tai kas iš tiesų yra, o ne tai kas norėtum jog būtu ar tai nenorėtum.

Sąmoningas pinigų išleidimas ir investavimas. 

Žiūrėk kur išleidi pinigus. Ir ar tie išleisti pinigai tau sukurs vertę. Gera knyga už 20 litų tau gali sukurti daug daugiau vertės, nei pavalgymas restorane. Stenkis išleisti daugiau pinigų tiems dalykams kurie tau sukuria vertę kaip vyrui, o ne tiems kurie tau apskritai nekuria vertės, o tik patenkina tavo silpnybes.

Pigu.lt aš ieškojau vitaminų. Po kurio laiko pastebėjau, kad puslapiuose kuriuose yra rodoma pigu.lt reklama aš matau vis tuos pačius vitaminus kurių aš ieškojau. Kuo daugiau naršau internete, tuo daugiau produkto kuris mane domino reklamos aš matau. Nuėjau į pigu.lt ir paieškojau kitos prekės ir matau, jog reklama pasikeitė ir dabar matau kitas prekes kurių aš ieškojau. Nuolat matydamas tą pačia prekę aš randu vis daugiau argumentų kurie mane skatina pirkti. Ar man to reikia dabar?  Ar tai būtina? Ar tai sukurs man vertės? Reklama neskatina pagalvoti, reklama skatiną pirkti.

Prieš išleisdamas pinigus gerai suvok ar tai kurią vertę ar tai tik išlaidos.

Vakar kelias minutes mačiau laidą kurioje verslininkas kalbėjo: „Aš galiu nusipirkti salą ir lėktuvą, bet kam man to reikia? Tai tik išlaidos. Aš investuoju, o neperku. Turiu gerą laikrodį kuris prieš 5m kainavo 10.000$, o dabar galėčiau jį parduoti už 14.000$.”

Sąmoningas pinigų valdymas, netaškymas į visas puses suteikia tau stiprybės. Tu sugebi atsisakyti dalykų kurių tau iš tiesų nereikia. Tai tave stiprina, nes sugebi ištarti NE. Ne, man to nereikia, nes tai man nesuteiks jokios vertės. NE.NE.NE. Dažnai žmonės bijo pasakyti ne, nes atsisakymas jiems patiems sukelia neigiamas reakcijas.

Pinigai yra energija. Savo energija paverti į popierių, kuris parodo tavo energijos vertę. Todėl išleisk tą vertę, kad sukurtum dar didesnę vertę.

Sąmoningas pinigų leidimas – tai suvokimas ko tau reikia ir kas tau suteiks vertės, ilgalaikės vertės, o ne pasitenkinimo jausmą, kuris po akimirkos dings.

 

Kitame straipsnyje apie sąmoninga tinkamos moters pasirinkimą santykiuose.

Categories
Galia ir pinigai Sėkmės psichologija Vidinės problemos

Jaunimas, apelsinai ir kiti turtai.

… trūksta pinigų, nėra darbo, nematau perspektyvų savo šalyje, atlyginimus mažina, o kainas didina ir t.t. Panašius išsireiškimus galėčiau vardinti ir vardinti. Tokios mintys į galvą atplaukė vieną rytą įpusėjus bėgioti krosą. Manau, kiekvienas supranta apie ką šį kartą rašysiu, tad jei galvoji, kad bus kvaila praleisti penkias savo gyvenimo minutes skaitant šį mėšlą, pagalvok kiek laiko praleidi sėdėdamas prieš teliką arba uždavinėdamas sau klausimą : ką veikti?

Susimąsčiau, kad liūdniausia ir baisiausia tai, jog 80% žmonių visai nesugeba pasirūpinti savimi. Tiksliau, tiesiog tingi ir/arba neturi tam laiko. Neturi laiko, nes žaidžia kompiuterinius žaidimus, facebook‘e nagrinėja kitų žmonių profilius ir t.t. Jie nesugeba pasirūpinti net savimi, o ką jau kalbėti apie situaciją, kai atsiranda maži kinderiukai 🙂
Man keista, kad jauni, perspektyvūs žmonės, baigę vidurinę net negalvoja stoti į aukštąją mokyklą. Nekalbu apie visus, nes yra išimčių… Šiais laikais dauguma abiturientų gyvena mintimis, kur keliaus po mokyklos baigimo ir kaip ten maudysis piniguose. Nieko nesakau, visi jauni žmonės, o ypač vaikinai, nori turėti daug ir dabar, kad įgautų pasitikėjimą savimi ar dar velniai žino ką. Bet ne mažiau liūdina tai, kad išvažiavę jie dirba statybininkais, per savaitę gaudami vieną laisvadienį, o kitomis dienomis dirbdami nuo 7h. iki 19h. renka apelsinus, kurie baigia nugraužti rankų odą, skina narcizus tokiomis darbo sąlygomis, kurios prilygsta nuliui. Kai tiesiog laukuose daromi konvejeriai, ant kurių sugula žmonės ir greitai, be emocijų, kaip žymimos prekės „Maxima“ kasose, jais važiuodami skina braškes. Išvažiuoja ne visi, bet net ir likę Lietuvoje jie nesimoko, nes prisiklauso šabloniškų visuomenės kalbų, tokių kaip : „Su magistro diplomu mano vaikas neranda darbo jau antri metai“.

Dažnai matau jauną žmogų sėdintį už fūros vairo ar vairuojantį paprasčiausią tarpmiestinį autobusą. Žinoma, sveikintina, kad stengeisi ir ieškojai, laikei teises papildomoms vairavimo kategorijoms gauti, bet ar ne geriau sustoti ir pagalvoti apie tai, kas tau tikrai patinka? Išmėginti vieną, kitą dalyką, kuris  manai, tau patiktų ir tiktų… Ir galų gale, rasti savo vietą, kuri padės atsidurti tinkamoje nišoje, kurioje niekas kitas savęs nematė, nes galvojo, kad jam nepasiseks. Svarbiausia suprasti, kad jei kažką darai kitaip, nei visi likusieji, nėra nei mažiausios galimybės, kad tau nepasiseks. Žinoma, yra įvairių išimčių: prasta situacija šeimoje, mirę tėvai ir pan. Bet tai neturėtų tavęs stabdyti, priešingai, turi įrodyti, kad nepaisant jokių situacijų gali išaugti labai turtingu visomis prasmėmis.

Atrask savo hobį ir iš to gyvenk, nes nėra nieko geriau, kai hobis tampa ne tik mėgstama veikla, bet ir pragyvenimo šaltiniu. Atmink, kad jei dirbi tik dėl pinigų, iškart save pasmerki nesėkmei. Darbas turi teikti ir malonumą, ir saviraišką, ir nešti pelną, ko manau, nesi dar supratęs, jei skaitai šį straipsnį 😉 Linkėjimai ir gerai pasiklok lovą, nes kaip pasiklosi, taip…

Categories
Pinigų dėsniai

Pinigų dėsniai [Video]

Supaprastintas vertimas.

Dėsniai:
1. Pinigai yra tavo naudingumo žmonėms ir pasauliui ekvivalentas;
2. Mastyk per pertekliaus prizmę;
3. Pinigai duodami tiems, kam jie iš tikrųjų reikalingi;
4. Pinigų turi tas, kuris yra dėkingas gyvenimui už tai, ką jis turi (t.y. dėkingumo jausmo puoselėjimas pritraukia turtą).

Taip pat ir kitų žmonių dėkingumas tau sugrįžta šimteriopai, todėl:

5. Aukok labdarai 10% savo pajamų;
6. Būti turtingu – tavo prigimtinė teisė. Mūsų gyvenimas ir duotas tam, kad patys jį kurtume.

Taigi, kuo daugiau žmonių būsi naudingas – tuo būsi turtingesnis.
Viską daryk pertekliaus būsenoje (jausdamas perteklių) ir tada vis labiau ir daugiau žmonėms galėsi būti naudingas ir tuo tapti vis turtingesnis.
Tapdamas vis turtingesnis, aukok 10% savo pajamų ir tave visada lydės dėkingumas, kuriantis vis daugiau turto.

Taip pat raginama pasitikėti gyvenimu ir leisti jam vesti tave į tavo tikslų realizavimą.

Ir svarbiausia, daug kartų kartojama, kad viena iš galimybių išpildyti pirmą dėsnį t.y. būti naudingu žmonėms yra pasidalinti šiuo video visais įmanomais būdais su žmonėmis 🙂

Sėkmes visiems realizuojant savo prigimtinę teisę! ;)))

Nebūtina viskuo tikėti, būtina patikrinti ir tik tada spręsti veikia ar ne.

 

Categories
Pinigų dėsniai

Milijardieriaus iš Brazilijos patarimai

Kai kurie teigia, jog Eika Batista multimilijonieriumi tapo būdamas 23-iejų metų. Tad apie verslą ir pinigus šis žmogus tikriausiai šį bei tą žino. Šiuo metu tai aštuntasis turtingiausias žmogus pasaulyje, kurio turto vertė siekia 30 mlrd. JAV dolerių.

Batista neslepia savo gyvenimo misijos – tapti turtingiausiu žmogumi planetoje. Norint pasiekti šį tikslą savo turimą turtą reikėtų padidinti dar 2,5 karto (šiuo metu turtingiausias planetos žmogus yra meksikietis Karlošas Slimas Helu su 74 mlrd. JAV dolerių).

Tiesa, milijardierius randa laiko ir kitiems užsiėmimams, pvz. knygų rašymui. Neseniai buvo išleista jo parašytas “Eike Batistos X faktorius: didžiausio Brazilijos verslininko karjera” veikalas.

Tai nėra autobiografija (Batista teigia, jog ją šiuo metu kaip tik rašo vienas “New York Times” žurnalistas). Veikiau joje aprašytas milijardieriaus verslo filosofija bei požiūris į pinigus. Joje pateikta daug patarimų verslo bei finansų klausimais.

Didžioji dalis jo verslumo atsirado savaime, susidūrus su gyvenimiškais iššūkiais jau nuo pat mažumės. Tarkim, Batista kentėjo nuo astmos. Mama užrašė jį į plaukiojimo pamokas, kad kiekvieną treniruotę jis baigtų karštame baseine. “Tai mane supykdė, tačiau per trumpiau nei metus aš pasveikau. Tada supratau vieną svarbią pamoką: kaip asmenybė tobulėji tik tada, kai susiduri su iššūkiais”.

Batista teigia, jog yra labai daug panašių knygų. Skirtumas tas, jog jas rašo niekuomet milijonų neuždirbę žmonės. “Žmonės žino mano darbus. Aš vienas geriausių pasaulio verslininkų. Vykdome veiklą 20 skirtingų sektorių. Pradėjau nuo nulio. Tai turėtų būti nemaža paskata nusipirkti mano knygą”, – teigia brazilas.

Dešimt Eike Batista patarimų

  • Būdamas vienišas laimingu netapsi. Patirties dalijimasis su kitais yra naudingas dalykas.
  • Kaip asmenybė augi tik susidūręs su iššūkiais bei kritiniais momentais. Verslininkas turi būti pasiruošęs veikti esant nepalankiai situacijai.
  • Geras pardavėjas yra geras klausytojas.
  • Tikėk savimi. Jei abejosi savimi, tavimi netikės nei darbuotojai, nei vartotojai.
  • Nepasiduok po pirmos nesėkmės. Remkis intuicija, bet nespjauk į statistiką ir rinkos tyrimus.
  • Nemanyk, jog esi nesustabdomas. Tobulybė versle neduoda puikių rezultatų. Nesiek tobulybės, siek sėkmės.
  • Turėdamas svajonę padidini savo šansus kažko pasiekti gyvenime. Tačiau reikia būti praktišku svajotoju.
  • Žiūrėk į priekį. Stenkis pamatyti tai, ko pamatyti iš pirmo žvilgsnio neįmanoma.
  • Verslas yra rizika, tačiau rizikuoti dėl rizikos yra kvaila. Stenkis sumažinti ją kiek įmanoma labiau.
  • Atsitiktinė sėkmė yra svarbi kiekviename projekte. Tačiau ji aplanko tik tuos, kurie daug dirba.

 

Categories
Karjeros patarimai Motyvacija

Gyvenimas, jausmai ir tai kas trumpa.

Gal ir keista bus girdėti nuo ko kilo idėja parašyti straipsnį apie gyvenimą. Aš šiaip asmeniškai nesu mėgėjas gerti alkoholinius gėrimus, labai retai, nors ir dirbu naktiniame klube. Vieną naktį sumasčiau šiek tiek atsigerti. Nuojauta.:) Visą vakarą gėriau apsentą su tam tikrom priemaišom, visas vakaras buvo nuostabus, vakarėlis praėjo labai sėkmingai, smagiai na ir t.t. Ryte atsikeliu… ir visiškai pilna galva minčių.. Apie gyvenimą…
Prasidėjo rytas nuo to, kad prisiminiau visas vakarykščio vakarėlio detales. Pašnekėjau su mergina ir ją palikau todėl, kad ji negerbė mano darbo ir nenorėjo ,kad aš jį dirbčiau. Ir kodėl delsiau metus su puse, kad tai padaryčiau.. Antras dalykas atėjo tas, kad aš stoviu vietoj ir niekur netobuleju su ja būdamas. Bet tai jau sutvarkyta. Gana apie mane ir mergina. Praeitas etapas, tema uždaryta.;)  Pradėjau labai giliai mastyti. Kokie žmonės, kuom jie save įsivaizduoja, kodėl vieni turtingi kiti vargšai, kodėl ne visi gali būti laimingi ir mylimi. Labai daug supratau. Nereikia kažko stebuklingo norint būti turtingam ir laimingam. Materijos aišku antraeilis dalykas, bet.. Daigtai duoda kažkokios laimės juk visiem. Aš padariau tokią išvadą, kad dauguma žmonių tinginiai. Tikrai. Dauguma skundžiasi, kad nesiseka, kad viskas ne taip kaip jie nori, žmogau-atsimerk. Viskas tau palei nosį.:] Galėčiau duoti porą patarimų kaip būti sėkmingam ir turtingam. Rask savo nišą. Savo pašaukimą ir tai kas tau patiktu. Patinka ir negali negalvoti apie fotografavimą ? užsiimk tuo. Dauguma žmonių moka didžiausius pinigus universitetams, kad suteiktu jiems diplomą, su kuriuo taip pat nepriima i darbą be patirties. Čia yra viršūnių viršūnė.

Patarčiau laikytis to kas patinka. O kas patinka tau ? Fotografavimas, piešimas, muzikos kūrimas, pozavimas, šokimas ir t.t. Yra labai daug pavyzdžių kurie pasiekė savo. Pažįstu žmogų kuris visą gyvenimą tapė ir iki šiol tapo, Lietuvoje niekas to nevertina, jis šiuo metu yra New York city, USA. Gatvėje tapydavo eskizus, kaip jis man sakė, užsidirbdavo tiek, kad užtekdavo pragyventi NY ir dar daug likdavo, o dabar kažkur labai gera darbą dirba ir jau kaip ir milionieriumi tapo, nepamirškime, kad amerikos brangiausias miestas yra NY. Pažystu šokėją lietuvę, kuri buvo pakviesta šokti ArminVan Buuren komandoje, pasaulinio lygio didžėjaus ture. Visažistes kurios taip pat NY dirba su garsiausiais pasaulio žmonėmis. Jie visi nėra baigę aukštojo išsilavinimo. Supratau, kad reikia turėti tik nišą ir ją kurstyti. Domėtis, daryti tai geriau už tuos kurie galvoja, kad tai gali daryti. Tiesiog būti geriausiam. Visapusiškai. Turėdamas visa tai, turėsi ir idėja kaip daug užsidirbti. Man asmeniškai patinka apsinuoginusių merginų nuotraukos, tiesiog labai meniškas ir gražus dalykas, iš to gali daryti fotosesijas, nes daug merginu nori buti fotografuojamos ir būti žinomos, o daug vyrų mėgsta vartyti tokias nuotraukas ir žavėtis. Patinka turėti išskirtinių ir gražių rūbų ir jau beveik šią minti realizavau, pardavinėti internetu išskirtinio tipo ir vaizdo rbus vyrams ir moterims, tokiu kokiu nėra Lietuvoje ir tokiu nuo kuriu gali žandikaulis atvėpti  + ne už brangią kainą + ateityje prasiplėsti ne tik Lietuvoje, o ir visame pasaulyje.
Pagalvokite, gyvenate neilgai, o mirsime visi vienaip ar kitaip, tai pragyvenkite jį kuo įdomiau, prabangiau, smagiau ir turiningiau. Linkėčiau visiems pasiekti savo sėkmę ir labai džiaugčiausi jei visgi išeitu kažkas. Nebijokite, rizikuokite ir darykite. Dar karta kartoju, gyvename ne amžinai. Kaip aš sakau:“Get rich, or die trying“. Drąsos, meiles, harmonijos, džiaugsmo ir protingos sielos draugai jums!

Categories
Galia ir pinigai Pinigų dėsniai

Kaip su jumis elgiasi bankai?

Vienas draugas nesenai pirko būstą su banko paskola. Jis turi stabilų darbą pagal terminuotą sutartį ir garantuotą gerą pensiją, kurios metu taip pat galės laiku mokėti įmokas. Sakote tokių darbų Lietuvoje nėra? Yra, tik ne visiems jie prieinami arba tiksliau ne visi tai sugeba pasiekti.

Aš jį stengiausi atkalbėti lygiai taip pat, kaip jis mane nuo prabangių automobilių… Vienintelis skirtumas tarp mūsų tas, kad aš niekada jų neperku iš skolintų pinigų, rizikuoju tik savais pinigais.

Taigi pradėjus domėtis banko paskolomis jų internetiniuose puslapiuose rasite tik tokią skaičiuoklę, kuri parodo maksimalią paskolos sumą, kurią gali paskolinti bankas. Taip pat matysite maksimalias palūkanas ir maksimalių metų skaičių. Nuvykus pas banko vadybininką jis visada siūlys patį brangiausią jums variantą ir jei jau to nesuprasite, neturėsite šalia savo asmeninio finansų konsultanto, kuris blaivia galva įvertintų banko pasiūlymus greičiausiai sutiksite su viskuo ką siūlo bankas. Šitoje vietoje jis sugebėjo nusiderėti, paskolą gavo 27 metams su keliomis dešimtimis mažesnėmis palūkanomis, nei bankas siūlė iš pradžių. Atminkite jų tikslas kuo brangiau jums parduoti pinigus ir įgrūsti kuo daugiau papildomų, bet jums ne visai reikalingų  ir būtinų paslaugų.

Draugui sakiau, kodėl tu nenori nuomotis būsto? Jis sako, bet čia tai bus mano, o būsto nuoma tai pinigų išmetimas į balą. O aš jam sakau, čia nebus tavo, čia bus banko, o tavo bus geriausiu atveju po 30-40 metų, kai tu būsi senai pensijoje. Toliau tavo banko paskolos įmoką sudarys paskolos mokama dalis ir palūkanų dalis, kurį pasiskirstys maždaug taip: paskola 30 metų, palūkanos 3,5%, paskolos suma 300.000Lt – mėnesinė įmoka bankui paskolos dalis ~833Lt, o palūkanos 875Lt, – viso 1708Lt. Dar prie viso to bankas rekomenduos ar net vers apsidrausti investicinį gyvybės draudimą, vadinasi dar mokėsite +100Lt, nepriklausomai ar to norite ar ne. O kur dar visi notarų, registro centro mokesčiai, buitinė įranga ir baldai? Ar įsivaizduojate kokį būstą galėtumėte išsinuomoti už 875Lt? Jis norėjo pirkti dviejų kambarių būstą. 875Lt sumokėtų palūkanų bankui lygu tiems patiems pinigams išmestiems į balą už būsto nuomą, bet jūs negaunate įsipareigojimų bankui iki gyvos galvos, jūs neužkraunate to savo šeimos narių galvų. Tai už tokią sumą būtų galima gyventi miesto centre arba senamiestyje, turėti kieme vietą automobiliui ir uždarą kiemą. Iš miesto viskas pasiekiama ranka, automobilis tampa reikalingas minimaliai arba visai nereikalingas – vėl sutaupyti pinigai.

Draugas buvo labai užsispyręs, norėjo įrodyti savo, kad jam pajamos leidžia gyventi ale prabangiame rajone. Jis tai ir pasiekė. Bet dabar jau pamažu pradeda spjaudytis, nesvarbu, kad būstas naujas, bet ištikus pirmiems smarkiems šalčiams, užšalo dujų padavimas į autonominę šildymo sistemą, pardavėjas vangiai prisiima atsakomybę, namuose ledas ant langų ir durų iš vidaus, ledas šaldamas kilnoja apdailą… Sugadinti nervai, o kas atlygins nuostolius? Priminsiu, kad būstas tikrai nebuvo prasčiausias ir vos ne pačiame brangiausiame Kauno kvartale.

Ar jums visko šito reikia? Siūlau gerai pagalvoti, nes matant tokį atvejį iš arti galutinai atšoko mintys apie būsto paskolą. Straipsnio nuotraukoje patalpinau „print screen“ iš būsto paskolos skaičiuoklės. Jei vis dėl to netikite skaičiais, kuriuos aš pateikiau galite paskaičiuoti patys: http://www.burbulas.lt/paskolos_palukanu_skaiciuokle?p_metai=30&p_paskola=300000&paluk_norma=3.5&func=1&func=1&submit=Skai%C4%8Diuotihttp://www.burbulas.lt/paskolos_palukanu_skaiciuokle?p_metai=30&p_paskola=300000&paluk_norma=3.5&func=1&func=1&submit=Skai%C4%8Diuoti .

Pridėsiu dar vieną pavyzdį, pats kažkada taupiau pinigus banke, suradau lietuviško kapitalo banką, džiaugiausi, kad jame nėra eilių, mokesčius už komunalines paslaugas jis priima nemokamai, prekiauti akcijomis banko komisiniai patys mažiausi, o jei einamojoje banko sąskaitoje virš 10000Lt dar ir palūkanas moka, atrodo geriau ir būti negali. Taigi taupiau taupiau tuos pinigėlius, o palūkanos tai tik 1.25%, kadangi sąskaitoje apie 20000Lt, į menėsį gaudavau virš 20Lt palūkanų nepadėjęs jokio indėlio… Negana to, kad šios palūkanos du kartus mažesnės nei vidutinė Lietuvos metinė infiliacija atėjo laikas, kada man prireikė tų pinigų. Žinote kiek kainavo man juos atsiimti iš banko? O gi 150Lt… Va jums ir draugas bankas. Bankas yra pelno siekiantis juridinis vienetas ir niekada jums nebus draugas. O apie geras investicijas pakalbėsime kituose straipsniuose.

Pasidalinsiu dar vienu pavyzdžiu kaip elgčiausi aš draugo vietoje. Jis buvo sukaupęs didelį kiekį pinigų būsto įrengimui. Kaip žinome įrengti būstą nuo nulio reikalinga labai dideli pinigai. Žmogus netgi turi pomėgį, krapštytis prie automobilių, dažniausiai prie svetimų. Mėgsta, kad viskas tvarkingai veiktų, mėgsta pats ardyti ir surinkti, turi keletą įrankių, kontaktų ir t.t., turi netgi draugų, kurie galėtų būti jo verslo partneriai. Taip pat turi vietas ir kontaktų iš kur galėtų nupirkti naudotus automobilius geromis kainomis, parsiųsti juos į Lietuvą, ir uždirbti iš to didžiulius pinigus, bet vis dėl to nedaro. Džiaugiasi žinodamas šį internetinį puslapį, nes jam tai pasakė geras draugas, kuris jau iš to namą pasistatė ir dar santaupų turi iki gyvenimo galo. Bet pats nieko nedaro, todėl, kad neva tai bus verslo vagystė. O kaip Lietuvoje susikūrė dauguma verslų? Lygiai tokiu pačiu būdu, žmogus dirba, sekasi, mato, kad vienas negali, ima į kompaniją draugą, draugas suvokia, kad jis gali padaryti geriau arba įvyksta koks konfliktas tarp pačių partnerių, ar jų antrųjų pusių. Taip atsiskiria verslo keliai, gimsta nauji verslai. Žmogus turi imtis pats ir daryti, būti sau šeimininkas. O paskolas imti tik tam, kad uždirbtų dar didesnius pinigus, bet tik nepravalgymui, būsto ar automobilio pirkimui.

Pirmą kartą publikavęs šį straipsnį sulaukiau labai daug kritikos iš jau paskolas pasiėmusių ir jas sėkmingai mokančių žmonių, taip pat iš ketinančių imti paskolas žmonių. Jie stipriai tiki, kad paskolos yra šių laikų išradimas ir juo naudojasi visas pasaulis, naudosis ir jie, ir kitiems rekomenduos, o norinčius patarti priešingai pamokins savo teorijos. Lai mokina, o jūsų reikalas sąmoningai kurti savo realybę. Valdykite ją, jums negali diktuoti sąlygų nei bankas, nei Arnoldas Kubiliūnas. Aš galiu duoti tik draugišką patarimą per savo suvokimo prizmę.

 

Arnoldas Kubiliūnas

Categories
Pinigų dėsniai

Meilė pinigams (IV dalis)

Praeitoje dalyje papasakojome apie stebuklingą žodį „taip“ bei pinigų galią karjeroje ir versle. Šioje, paskutinėje straipsnių ciklo dalyje, papasakosime apie daugybę būdų, padėsiančių gauti tai, ko labiausiai norime. Pabaigai – keletas žodžių apie meilės galią.

Meilėje slypi daugybė būdų, kurie padės tau gauti tai, ko nori

Pinigai yra tik priemonė, padedanti tau patirti dalykus, kuriuos myli. Kai galvoji apie tai, ką gali daryti turėdamas pinigų, tu jauti daugiau meilės ir džiaugsmo negu tada, kai galvoji tik apie pinigus.

Įsivaizduok, kaip tu būni su tuo, ką myli, darai tai, ką mėgsti ir turi dalykus, kurių nori, nes tada tu pajusi daug daugiau meilės negu galvodamas tik apie pinigus.

Traukiančiojoje meilės jėgoje slypi daugybė būdų, kurie padės tau gauti tai, ko trokšti, ir pinigai yra tik vienas šių būdų. Nepadaryk klaidos galvodamas, kad pinigai yra vienintelis kelias kažką gauti. Tai ribotas mąstymas, ribojantis tavo gyvenimą!

Mano sesuo prisitraukė naują automobilį, susiklosčius nuotykių kupiniems įvykiams. Ji važiavo į darbą ir sustojo smarkios liūties užtvindytoje gatvėje, nes užgeso jos automobilio variklis. Atkaklus avarinės tarnybos darbuotojas ant rankų pernešė ją per vandenį, nors vanduo nebuvo pakilęs tiek, kad grėstų pavojus.

Per visą šį atsitikimą mano sesuo juokėsi, reportažas apie įvykį net buvo parodytas per vakaro naujienas. Vanduo nepataisomai sugadino sesers automobilį, bet, nepraėjus nė dviem savaitėms, ji gavo čekį didelei sumai ir nusipirko savo svajonių automobilį.

Nuostabiausia visoje šioje istorijoje tai, kad mano sesuo tuo metu savo name darė remontą ir neturėjo pinigų naujam pirkiniui. Ji nė nesvajojo apie tokį dalyką. Ji prisitraukė šį puikų naują automobilį, nes pravirko džiaugsmo ašaromis išgirdusi žinią, kad mūsų kita sesuo įsigijo naują automobilį.

Mano sesuo buvo tokia laiminga ir iš spinduliavo tiek daug meilės kitai seseriai, kad traukos dėsnis sudėliojo kiekvieną elementą, aplinkybę ir įvykį taip, kad jai taip pat įteiktų naują automobilį. Štai kokia yra meilės galia!

Tu nesužinosi, kaip gausi tai, ko trokšti, kol to dalyko neturėsi, bet meilės jėga žino. Tiesiog pasikliauk likimu. Įsivaizduok, ko nori, jausk laimę, ir pritraukianti meilės jėga ras idealų būdą įteikti tau, ko trokšti.

Mūsų žmogiškasis protas yra ribotas, bet meilės intelektas beribis. Jos veikimas mums nesuprantamas. Neribok savo gyvenimo laikydamas pinigus vieninteliu būdu gauti tai, ko trokšti. Nenukreipk visų savo minčių į pinigus; tavo tikslas yra tai, kas nori būti, ką nori daryti ir turėti.

Jei tu nori naujo namo, įsivaizduok ir pajusk gyvenimo jame džiaugsmą. Jei nori gražių drabužių, buitinių prietaisų ar automobilio, jei nori įstoti į koledžą, išvykti į kitą šalį, mokytis muzikos, sportuoti – įsivaizduok tai! Visi šie dalykai gali atsirasti tavo gyvenime įvairiausiais būdais.

Meilė valdo

Pinigams galioja viena taisyklė: niekada neiškelk jų aukščiau už meilę. Jei taip padarysi, pažeisi traukos dėsnį ir teks atsakyti už pasekmes. Tavo gyvenime valdanti jėga turi būti meilė. Nieko negalima iškelti aukščiau už šį jausmą.

Pinigai yra įrankis, kuriuo tu naudojiesi ir kurį prisitrauki pasitelkdamas meilę, bet jeigu pinigai tau taps svarbesni už ją, sulauksi daugybės negatyvių dalykų. Tu negali skleisti meilės pinigams ir būti šiurkštus žmonėms, nes jeigu taip elgiesi, leisi negatyvumui įžengti į visas tavo gyvenimo sritis – santykius, sveikatą, laimę ir finansus.

„Jei tau reikia meilės, pasistenk suprasti, kad vienintelis būdas ją gauti yra ją duoti, kad kuo daugiau jos duosi, tuo daugiau gausi ir kad tai gali padaryti tik visas prisipildydamas šio jausmo ir tapdamas magnetu“ – Čarlzas Hanelis

Tu nusipelnei turėti pinigų, kurių tau reikia, kad galėtum gyventi visavertį gyvenimą. Tu nenusipelnei kentėti dėl pinigų stygiaus, nes kančia pasauliui suteikia negatyvumo. Gyvenimas gražus tuo, kad, iškėlus meilę aukščiau visko, pinigai, kurių tau reikia, atsiranda patys.

Violeta Šiugždytė

Šis, keturių dalių straipsnių ciklas yra paremtas nauja Rondos Byrnės (Rhonda Byrne) knyga „Galia„, kurią išleido „Alma Littera“ leidykla.

Categories
Pinigų dėsniai

Meilė pinigams (III dalis)

Praeitoje dalyje pratęsėme temą apie meilę pinigams: jausmus, kuriuos kelia ir/ar turėtų kelti pinigai bei galimybes, kurių dažnai neišnaudojame, nors galėtume. Šioje dalyje papasakosime apie stebuklingą žodį „taip“ bei pinigų galią karjeroje ir versle.

Sakyk pinigams „taip“

Atmink: kiekvieną kartą išgirdęs, kad kitas žmogus gavo daugiau pinigų arba kad jam labiau pasisekė, privalai džiaugtis, nes tai reiškia, kad esi to paties dažnio! Tai įrodymas, kad spinduliuoji gerą dažnį, todėl džiaukis lyg dėl savęs paties, nes tavo reakcija į naujienas yra labai svarbi.

Jei tu džiaugiesi ir jaudiniesi dėl kito žmogaus, tu sakai „taip“ savo paties sėkmei, ir pas tave ateinantiems pinigams. Jei jauti nusivylimą ar pavydą, kad tai nutiko ne tau, tavo blogi jausmai sako „ne“ tavo paties sėkmei ir didesniems pinigams. Jei išgirdai, kad žmogus laimėjo loterijoje ar bendrovė gavo didelį pelną, pasidžiauk už juos.

Faktas, kad tu išgirdai naujienas, reiškia, kad tu esi to paties dažnio, todėl išgyvendamas gerus jausmus šiems žmonėms tu sakai „taip“ sau pačiam!

Prieš kelerius metus aš patyriau pačią baisiausią finansinę krizę savo gyvenime. Kredito limitas mano mokėjimo kortelėse buvo beveik išnaudotas, mano butas buvo įkeistas, o mano bendrovė turėjo milijoninių skolų, nes tuo metu aš kūriau filmą „Paslaptis“. Manau, kad mano finansinė padėtis dar niekada nebuvo tokia bloga.

Man reikėjo pinigų, kad galėčiau baigti filmą, žinojau apie traukos dėsnį ir apie tai, kad turiu gerai jaustis dėl pinigų, jei noriu juos prisitraukti. Tačiau tai buvo nelengva, nes kiekvieną dieną susidurdavau su vis augančia skola, su žmonėmis, reikalaujančiais pinigų, ir net neįsivaizdavau, kaip galėčiau išmokėti savo personalui atlyginimus. Todėl ėmiausi drastiškų veiksmų.

Aš nuėjau prie bankomato ir nuo savo kreditinės kortelės sąskaitos nuėmiau kelis šimtus dolerių. Tų pinigų man labai reikėjo sąskaitoms apmokėti ir nusipirkti maisto, bet aš patraukiau gatve ir ėmiau dalyti pinigus žmonėms.

Laikydama rankose 50 dolerių banknotus aš ėjau žiūrėdama į kiekvieno prie manęs artėjančio žmogaus veidą ir bandžiau nuspręsti, kam atiduoti pinigus. Norėjau neaplenkti nė vieno žmogaus, bet turėjau palyginti nedaug pinigų, todėl leidau savo širdžiai rinktis ir nuspręsti, kam labiausiai jų reikia.

Tai buvo pirmas kartas gyvenime, kai pajutau meilę pinigams. Tačiau to priežastis buvo ne patys pinigai, o tai, kad aš atidaviau juos žmonėms. Tai vyko penktadienį, ir visą savaitgalį aš verkiau džiaugsmo ašaromis prisiminusi, kaip buvo gera dalyti žmonėms pinigus.

Pirmadienio popietę atsitiko kažkas nuostabaus: neįtikėtinai susiklosčius aplinkybėms, mano banko sąskaitoje atsirado 25 tūkst. dolerių. Tie 25 tūkst. dolerių į mano gyvenimą ir į mano sąskaita nukrito tiesiog iš dangaus.

Prieš kelerius metus aš įsigijau šiek tiek draugo bendrovės akcijų ir visiškai apie jas užmiršau, nes jų vertė neaugo. Bet pirmadienio rytą man paskambino ir paklausė, ar nenorėčiau savo akcijų parduoti, nes jų vertė staiga smarkiai pašoko, ir po pietų pinigai už akcijas jau buvo mano sąskaitoje.

Aš nedalijau pinigų tam, kad prisitraukčiau jų dar daugiau. Dalijau pinigus, kad pajusčiau jiems meilę. Aš norėjau pakeisti tuo metu dėl pinigų mane apėmusius blogus jausmus. Jei aš būčiau dalijusi pinigus norėdama pati jų gauti, stebuklas nebūtų įvykęs, nes tada mano veiksmų motyvacija būtų buvusi ne meilė, o pinigų stygiaus jausmas, kuris yra negatyvus. Bet jei tu atiduodi pinigus ir juos atiduodamas jauti meilę, pinigai, be abejonės, pas tave sugrįš.

Vienas vyras išrašė čekį ir paaukojo 100 dolerių tiems, kuriems, jo manymu, jų tikrai reikėjo. Nepraėjus nė dešimčiai valandų po to, kai išrašė čekį, jis sudarė patį didžiausią pardavimo sandorį per visą savo bendrovės gyvavimo laiką.

„Svarbu ne tai, kiek mes duodame, bet tai, kiek meilės įdedame į šį veiksmą“ – Motina Teresė

Jei tu nuolat kovoji su pinigais, kad geriau dėl jų pasijustum, gali siųsti mintis apie pinigų perteklių gatvėje pro tave praeinantiems žmonėms. Įsižiūrėk į kiekvieno žmogaus veidą ir įsivaizduok, kad duodi jam daug pinigų, įsivaizduok jo džiaugsmą. Pajusk jį ir eik prie kito žmogaus. Tai padaryti nesunku, bet tai visiškai pakeis tavo jausmus pinigams ir su jais susijusias tavo gyvenimo aplinkybes.

Karjera ir verslas

„Genijus be širdies yra niekas – nes nei didis protas, nei nuostabus intelektas, nei abu šie dalykai kartu nereiškia genialumo. Meilė! Meilė! Meilė! Štai kas yra genialumo esmė“ – Nikolausas Džosepas von Džakvinas

Pritraukianti meilės jėga judina visus pasaulio turtus, todėl tas, kas skleidžia meilę pasitelkęs gerus jausmus, kaip magnetas traukia pinigus. Tau nereikia uždirbti pinigų, kad įrodytum savo vertę. Tu esi vertas visų pinigų, kurių tau dabar reikia!

Tu užsitarnavai pinigus, kurių tau dabar reikia! Tu turi dirbti dėl malonumo. Tu turi dirbti, nes tai tave džiugina. Tu turi dirbti, nes myli savo darbą! Tada, kai tu iš tikrųjų pamilsi savo darbą, pritrauksi pinigus.

Jei dirbsi, nes manai, kad tai vienintelis būdas užsidirbti pinigų, bet nekenti savo darbo, tu niekada neturėsi pinigų ir mėgstamo darbo. Mėgstamas darbas jau egzistuoja, ir viskas, ką turi padaryti, kad jį gautum – skleisti meilę.

Įsivaizduok ir pajusk, kad jau turi šį darbą, ir tu jį gausi. Ieškok visko, kas gera tavo dabartiniame darbe, pamilk šiuos dalykus, nes kai skleidi meilę, pritrauki tai, ką myli. Tavo mėgstamas darbas greitai atsiras tavo gyvenime!

Bedarbis parašė prašymą dėl darbo, kurio visada norėjo. Tada jis sukūrė įsivaizduojamą atsakomąjį bendrovės laišką, kuriame buvo aptarta jo alga ir būsimojo darbo detalės. Taip pat jis sukūrė vizitinę kortelę su savo pavarde bei bendrovės logotipu; žiūrėdamas į kortelę jis jautė dėkingumą, kad dirba šioje bendrovėje. Kas kelias dienas jis išsiųsdavo sau elektroninius laiškus su sveikinimais gavus darbą.

Šiam vyrui pokalbis dėl darbo telefonu buvo sėkmingas. Sėkmė jo neapleido ir per pokalbius akis į akį su dar dešimčia žmonių. Po dviejų valandų jam paskambino bendrovės atstovas ir pranešė gerą naujieną, kad jis turi darbą. Šis žmogus gavo darbą, kurio visada troško, su daug didesne alga negu jis siūlė įsivaizduojamame bendrovės laiške.

Net jei ir nežinai, ką nori veikti gyvenime, tau tereikia skleisti meilę, pasitelkus gerus jausmus, ir kaip magnetas prisitrauksi viską, ką myli. Tavo meilės jausmas nuves tave į tikslą. Tavo svajonių darbas yra meilės dažnio, ir, kad jį gautum, turi pats spinduliuoti šį dažnį.

„Sėkmė nėra raktas į laimę. Laimė yra raktas į sėkmę“ – Albertas Šveiceris

Sėkmės verse formulė yra lygiai tokia pat. Jeigu tu turi savo verslą, bet jis nesiklosto taip gerai, kaip norėtum vadinasi, kažką darai ne taip. Svarbiausia verslo žlugimo priežastis yra blogų jausmų, susijusių su sėkmės stoka, skleidimas.

Bet jei tavo verslas iš esmės klestės, bet, ištikus mažiausiai nesėkmei, reaguosi spinduliuodamas blogus jausmus, sukursi dar didesnį nuosmukį. Visos įkvepiančios idėjos, kurios privers tavo verslą pakilti į tokį lygį, kokio net neįsivaizdavai, yra meilės dažnio, taigi tu privalai surasti būdą, kaip pasijusti gerai dėl savo verslo ir imti skleisti kuo aukštesnį dažnį.

Pasitelk vaizduotę, žaisk su ja, galvok žaidimus, daryk ką nori, kad pakeltum savo dvasią ir pasijustum gerai. Pakylėdamas savo jausmus tu pakeli ir verslą. Kiekvienoje savo gyvenimo srityje, kiekvieną dieną mylėk viską, ką matai, mylėk viską, kas tave supa, priimk kitų bendrovių sėkmę lyg tai būtų tavo sėkmė! Jeigu sėkmė, kad ir kieno ji būtų, tau tikrai kels gerus jausmus, tu ją prisitrauksi!

Versle ar bet kokiame kitame darbe būk tikras, kad vertė to, ką duodi, prilygsta pinigų, kuriuos gauni pelno ar algos pavidalu, vertei. Jeigu duosi mažiau negu gauni pinigų, tavo verslas ar karjera pasmerkti žlugti.

Tu tiesiog negali iš kažko paimti, nepaimdamas iš savęs. Visada duok tiek, kiek gauni. Vienintelis būdas tai užtikrinti – duoti daugiau negu gauni pinigų. Jeigu duosi daugiau negu verti pinigai, kuriuos gauni, tavo verslas ir karjera klestės.

Violeta Šiugždytė


Kitoje dalyje aprašysime meilės galią, ir ką tai turi bendro su pinigais.