Categories
Pinigų dėsniai

Pinigų dėsniai [Video]

Supaprastintas vertimas.

Dėsniai:
1. Pinigai yra tavo naudingumo žmonėms ir pasauliui ekvivalentas;
2. Mastyk per pertekliaus prizmę;
3. Pinigai duodami tiems, kam jie iš tikrųjų reikalingi;
4. Pinigų turi tas, kuris yra dėkingas gyvenimui už tai, ką jis turi (t.y. dėkingumo jausmo puoselėjimas pritraukia turtą).

Taip pat ir kitų žmonių dėkingumas tau sugrįžta šimteriopai, todėl:

5. Aukok labdarai 10% savo pajamų;
6. Būti turtingu – tavo prigimtinė teisė. Mūsų gyvenimas ir duotas tam, kad patys jį kurtume.

Taigi, kuo daugiau žmonių būsi naudingas – tuo būsi turtingesnis.
Viską daryk pertekliaus būsenoje (jausdamas perteklių) ir tada vis labiau ir daugiau žmonėms galėsi būti naudingas ir tuo tapti vis turtingesnis.
Tapdamas vis turtingesnis, aukok 10% savo pajamų ir tave visada lydės dėkingumas, kuriantis vis daugiau turto.

Taip pat raginama pasitikėti gyvenimu ir leisti jam vesti tave į tavo tikslų realizavimą.

Ir svarbiausia, daug kartų kartojama, kad viena iš galimybių išpildyti pirmą dėsnį t.y. būti naudingu žmonėms yra pasidalinti šiuo video visais įmanomais būdais su žmonėmis 🙂

Sėkmes visiems realizuojant savo prigimtinę teisę! ;)))

Nebūtina viskuo tikėti, būtina patikrinti ir tik tada spręsti veikia ar ne.

 

Categories
Pinigų dėsniai

Meilė pinigams (III dalis)

Praeitoje dalyje pratęsėme temą apie meilę pinigams: jausmus, kuriuos kelia ir/ar turėtų kelti pinigai bei galimybes, kurių dažnai neišnaudojame, nors galėtume. Šioje dalyje papasakosime apie stebuklingą žodį „taip“ bei pinigų galią karjeroje ir versle.

Sakyk pinigams „taip“

Atmink: kiekvieną kartą išgirdęs, kad kitas žmogus gavo daugiau pinigų arba kad jam labiau pasisekė, privalai džiaugtis, nes tai reiškia, kad esi to paties dažnio! Tai įrodymas, kad spinduliuoji gerą dažnį, todėl džiaukis lyg dėl savęs paties, nes tavo reakcija į naujienas yra labai svarbi.

Jei tu džiaugiesi ir jaudiniesi dėl kito žmogaus, tu sakai „taip“ savo paties sėkmei, ir pas tave ateinantiems pinigams. Jei jauti nusivylimą ar pavydą, kad tai nutiko ne tau, tavo blogi jausmai sako „ne“ tavo paties sėkmei ir didesniems pinigams. Jei išgirdai, kad žmogus laimėjo loterijoje ar bendrovė gavo didelį pelną, pasidžiauk už juos.

Faktas, kad tu išgirdai naujienas, reiškia, kad tu esi to paties dažnio, todėl išgyvendamas gerus jausmus šiems žmonėms tu sakai „taip“ sau pačiam!

Prieš kelerius metus aš patyriau pačią baisiausią finansinę krizę savo gyvenime. Kredito limitas mano mokėjimo kortelėse buvo beveik išnaudotas, mano butas buvo įkeistas, o mano bendrovė turėjo milijoninių skolų, nes tuo metu aš kūriau filmą „Paslaptis“. Manau, kad mano finansinė padėtis dar niekada nebuvo tokia bloga.

Man reikėjo pinigų, kad galėčiau baigti filmą, žinojau apie traukos dėsnį ir apie tai, kad turiu gerai jaustis dėl pinigų, jei noriu juos prisitraukti. Tačiau tai buvo nelengva, nes kiekvieną dieną susidurdavau su vis augančia skola, su žmonėmis, reikalaujančiais pinigų, ir net neįsivaizdavau, kaip galėčiau išmokėti savo personalui atlyginimus. Todėl ėmiausi drastiškų veiksmų.

Aš nuėjau prie bankomato ir nuo savo kreditinės kortelės sąskaitos nuėmiau kelis šimtus dolerių. Tų pinigų man labai reikėjo sąskaitoms apmokėti ir nusipirkti maisto, bet aš patraukiau gatve ir ėmiau dalyti pinigus žmonėms.

Laikydama rankose 50 dolerių banknotus aš ėjau žiūrėdama į kiekvieno prie manęs artėjančio žmogaus veidą ir bandžiau nuspręsti, kam atiduoti pinigus. Norėjau neaplenkti nė vieno žmogaus, bet turėjau palyginti nedaug pinigų, todėl leidau savo širdžiai rinktis ir nuspręsti, kam labiausiai jų reikia.

Tai buvo pirmas kartas gyvenime, kai pajutau meilę pinigams. Tačiau to priežastis buvo ne patys pinigai, o tai, kad aš atidaviau juos žmonėms. Tai vyko penktadienį, ir visą savaitgalį aš verkiau džiaugsmo ašaromis prisiminusi, kaip buvo gera dalyti žmonėms pinigus.

Pirmadienio popietę atsitiko kažkas nuostabaus: neįtikėtinai susiklosčius aplinkybėms, mano banko sąskaitoje atsirado 25 tūkst. dolerių. Tie 25 tūkst. dolerių į mano gyvenimą ir į mano sąskaita nukrito tiesiog iš dangaus.

Prieš kelerius metus aš įsigijau šiek tiek draugo bendrovės akcijų ir visiškai apie jas užmiršau, nes jų vertė neaugo. Bet pirmadienio rytą man paskambino ir paklausė, ar nenorėčiau savo akcijų parduoti, nes jų vertė staiga smarkiai pašoko, ir po pietų pinigai už akcijas jau buvo mano sąskaitoje.

Aš nedalijau pinigų tam, kad prisitraukčiau jų dar daugiau. Dalijau pinigus, kad pajusčiau jiems meilę. Aš norėjau pakeisti tuo metu dėl pinigų mane apėmusius blogus jausmus. Jei aš būčiau dalijusi pinigus norėdama pati jų gauti, stebuklas nebūtų įvykęs, nes tada mano veiksmų motyvacija būtų buvusi ne meilė, o pinigų stygiaus jausmas, kuris yra negatyvus. Bet jei tu atiduodi pinigus ir juos atiduodamas jauti meilę, pinigai, be abejonės, pas tave sugrįš.

Vienas vyras išrašė čekį ir paaukojo 100 dolerių tiems, kuriems, jo manymu, jų tikrai reikėjo. Nepraėjus nė dešimčiai valandų po to, kai išrašė čekį, jis sudarė patį didžiausią pardavimo sandorį per visą savo bendrovės gyvavimo laiką.

„Svarbu ne tai, kiek mes duodame, bet tai, kiek meilės įdedame į šį veiksmą“ – Motina Teresė

Jei tu nuolat kovoji su pinigais, kad geriau dėl jų pasijustum, gali siųsti mintis apie pinigų perteklių gatvėje pro tave praeinantiems žmonėms. Įsižiūrėk į kiekvieno žmogaus veidą ir įsivaizduok, kad duodi jam daug pinigų, įsivaizduok jo džiaugsmą. Pajusk jį ir eik prie kito žmogaus. Tai padaryti nesunku, bet tai visiškai pakeis tavo jausmus pinigams ir su jais susijusias tavo gyvenimo aplinkybes.

Karjera ir verslas

„Genijus be širdies yra niekas – nes nei didis protas, nei nuostabus intelektas, nei abu šie dalykai kartu nereiškia genialumo. Meilė! Meilė! Meilė! Štai kas yra genialumo esmė“ – Nikolausas Džosepas von Džakvinas

Pritraukianti meilės jėga judina visus pasaulio turtus, todėl tas, kas skleidžia meilę pasitelkęs gerus jausmus, kaip magnetas traukia pinigus. Tau nereikia uždirbti pinigų, kad įrodytum savo vertę. Tu esi vertas visų pinigų, kurių tau dabar reikia!

Tu užsitarnavai pinigus, kurių tau dabar reikia! Tu turi dirbti dėl malonumo. Tu turi dirbti, nes tai tave džiugina. Tu turi dirbti, nes myli savo darbą! Tada, kai tu iš tikrųjų pamilsi savo darbą, pritrauksi pinigus.

Jei dirbsi, nes manai, kad tai vienintelis būdas užsidirbti pinigų, bet nekenti savo darbo, tu niekada neturėsi pinigų ir mėgstamo darbo. Mėgstamas darbas jau egzistuoja, ir viskas, ką turi padaryti, kad jį gautum – skleisti meilę.

Įsivaizduok ir pajusk, kad jau turi šį darbą, ir tu jį gausi. Ieškok visko, kas gera tavo dabartiniame darbe, pamilk šiuos dalykus, nes kai skleidi meilę, pritrauki tai, ką myli. Tavo mėgstamas darbas greitai atsiras tavo gyvenime!

Bedarbis parašė prašymą dėl darbo, kurio visada norėjo. Tada jis sukūrė įsivaizduojamą atsakomąjį bendrovės laišką, kuriame buvo aptarta jo alga ir būsimojo darbo detalės. Taip pat jis sukūrė vizitinę kortelę su savo pavarde bei bendrovės logotipu; žiūrėdamas į kortelę jis jautė dėkingumą, kad dirba šioje bendrovėje. Kas kelias dienas jis išsiųsdavo sau elektroninius laiškus su sveikinimais gavus darbą.

Šiam vyrui pokalbis dėl darbo telefonu buvo sėkmingas. Sėkmė jo neapleido ir per pokalbius akis į akį su dar dešimčia žmonių. Po dviejų valandų jam paskambino bendrovės atstovas ir pranešė gerą naujieną, kad jis turi darbą. Šis žmogus gavo darbą, kurio visada troško, su daug didesne alga negu jis siūlė įsivaizduojamame bendrovės laiške.

Net jei ir nežinai, ką nori veikti gyvenime, tau tereikia skleisti meilę, pasitelkus gerus jausmus, ir kaip magnetas prisitrauksi viską, ką myli. Tavo meilės jausmas nuves tave į tikslą. Tavo svajonių darbas yra meilės dažnio, ir, kad jį gautum, turi pats spinduliuoti šį dažnį.

„Sėkmė nėra raktas į laimę. Laimė yra raktas į sėkmę“ – Albertas Šveiceris

Sėkmės verse formulė yra lygiai tokia pat. Jeigu tu turi savo verslą, bet jis nesiklosto taip gerai, kaip norėtum vadinasi, kažką darai ne taip. Svarbiausia verslo žlugimo priežastis yra blogų jausmų, susijusių su sėkmės stoka, skleidimas.

Bet jei tavo verslas iš esmės klestės, bet, ištikus mažiausiai nesėkmei, reaguosi spinduliuodamas blogus jausmus, sukursi dar didesnį nuosmukį. Visos įkvepiančios idėjos, kurios privers tavo verslą pakilti į tokį lygį, kokio net neįsivaizdavai, yra meilės dažnio, taigi tu privalai surasti būdą, kaip pasijusti gerai dėl savo verslo ir imti skleisti kuo aukštesnį dažnį.

Pasitelk vaizduotę, žaisk su ja, galvok žaidimus, daryk ką nori, kad pakeltum savo dvasią ir pasijustum gerai. Pakylėdamas savo jausmus tu pakeli ir verslą. Kiekvienoje savo gyvenimo srityje, kiekvieną dieną mylėk viską, ką matai, mylėk viską, kas tave supa, priimk kitų bendrovių sėkmę lyg tai būtų tavo sėkmė! Jeigu sėkmė, kad ir kieno ji būtų, tau tikrai kels gerus jausmus, tu ją prisitrauksi!

Versle ar bet kokiame kitame darbe būk tikras, kad vertė to, ką duodi, prilygsta pinigų, kuriuos gauni pelno ar algos pavidalu, vertei. Jeigu duosi mažiau negu gauni pinigų, tavo verslas ar karjera pasmerkti žlugti.

Tu tiesiog negali iš kažko paimti, nepaimdamas iš savęs. Visada duok tiek, kiek gauni. Vienintelis būdas tai užtikrinti – duoti daugiau negu gauni pinigų. Jeigu duosi daugiau negu verti pinigai, kuriuos gauni, tavo verslas ir karjera klestės.

Violeta Šiugždytė


Kitoje dalyje aprašysime meilės galią, ir ką tai turi bendro su pinigais.

Categories
Pinigų dėsniai

Meilė pinigams (I dalis)

„Fizinis skurdas slypi jausmų skurdume“ – Ralfas Valdo Emersonas

Kaip tu jautiesi dėl pinigų? Daugelis žmonių pasakys, kad jie mėgsta pinigus ir jeigu neturi jų pakankamai, jaučiasi prastai. Jei žmonės turi tiek pinigų, kiek jiems reikia, suprantama, jie jaučiasi gerai. Taigi savo jausmus dėl pinigų nusakyti nesunku – jei pinigų trūksta, tu jautiesi prastai.

Jeigu pasižvalgysi po pasaulį, pamatysi, kad dauguma žmonių dėl pinigų jaučiasi prastai, nes didžioji dalis pasaulio pinigų ir turtų sukaupta turtuolių, sudarančių 10 procentų visų planetos gyventojų, rankose. Vienintelis skirtumas tarp turtingųjų ir kitų žmonių yra tas, kad turtingieji pinigams išspinduliuoja daugiau gerų jausmų negu blogų. Štai kaip tai paprasta.

Kodėl taip yra, kad tiek daug žmonių blogai jaučiasi dėl pinigų? Ne todėl, kad jie niekada jų neturėjo, nes daugelis turtingų žmonių pradėjo nuo nieko. Priežastis, kodėl tiek daug žmonių dėl pinigų jaučiasi prastai, yra ta, kad jų įsitikinimai apie pinigus yra negatyvūs, ir šie negatyvūs įsitikinimai buvo diegiami į jų pasąmonę jau vaikystėje.

Pavyzdžiui, tokie įsitikinimai kaip „Mes negalime sau to leisti“, „Pinigai yra blogis“, „Turtingi žmonės nedori“, „Trokšti pinigų blogai, tai nedvasinga“, „Turėti daug pinigų reiškia sunkiai dirbti“.

Kai esi vaikas, priima viską, ką tau sako tėvai, mokytojai ar visuomenė. Ir pats to nesuvokdamas užaugi nuolat puoselėdamas negatyvius jausmus pinigams.

Ironiška, bet tuo pat metu, kai tau tvirtinama, kad norėti pinigų yra negerai, tu taip pat esi mokamas užsidirbti pragyvenimui, bet jei tai reiškia dirbti nemėgstamą darbą. Galbūt tau net buvo sakoma, kad egzistuoja vos keli darbai, kuriuos gali dirbti, taigi sąrašas yra ribotas.

Nė vienas iš šių dalykų nėra teisingas. Žmonės, kurie tau juos sakė, yra nekalti, nes jie perdavė tau tai, kuo tikėjo ir ką jautė esant tiesa, bet kadangi jie tuo tikėjo, traukos dėsnis pritraukė tai į jų gyvenimus. Dabar tu jau žinai, kad gyvenimo mechanizmas veikia visiškai kitaip. Jei tau trūksta pinigų, taip yra todėl, kad tu jiems skleidi daugiau blogų negu gerų jausmų.

„Kai tu supranti, kad tau nieko netrūksta, visas pasaulis ima priklausyti tau“ – Lao Tzu

 

Meilė yra klijai

 

Aš esu kilusi iš gana vargingos aplinkos, ir nors mano tėvai netroško daug pinigų, jie iš paskutiniųjų stengėsi sudurti galą su galu. Taigi aš užaugau turėdama tokius pat negatyvius įsitikinimus apie pinigus kaip ir daugelis žmonių.

Žinojau, kad privalau pakeisti savo jausmus, jei noriu, kad pasikeistų mano gyvenimo aplinkybės, taip pat žinojau, kad turiu visiškai pasikeisti, kad pinigai ne tik ateitų į mano gyvenimą, bet ir prie manęs liptų!

Aš mačiau, kad pinigų turintys žmonės ne tik pritraukdavo juos sau, bet ir priversdavo pinigus prie jų lipti. Jei tu paimtum visus pasaulio pinigus ir po lygiai išdalytum juos planetos gyventojams, per trumpą laiką visi šie pinigai atsidurtų nedidelės žmonių grupelės rankose, nes traukos dėsnį valdo meilė, ir tie keli procentai žmonių, skleidžiantys gerus jausmus pinigams, vėl juos prisitrauktų. Meilės jėga judina visus pasaulio pinigus bei turtus ir taip veikia pagal traukos dėsnį.

„Tai yra amžinas ir esminis principas, apimantis visus dalykus, visas filosofijos sistemas, visas religijas ir visus mokslus. Nuo meilės dėsnio neįmanoma pabėgti“ – Čarlzas Hanelis

 

Kai žmonės laimi loterijoje, taip pat veikia traukos dėsnis. Šie žmonės visa širdimi įsivaizdavo ir jautė, kad jie laimės. Jie sakė: „Kai laimėsime loterijoje“, o ne „Jei laimėsime loterijoje“, jie įsivaizdavo ir planavo, ką darys, kai laimės. Ir jie išlošė!

Bet norėdami sužinoti, ar išlošti pinigai prie jų prilipo, ar ne, turime peržiūrėti statistiką. Ji rodo, kad per kelerius metus daugelis žmonių iššvaistė pinigus ir dabar yra dar labiau įklimpę į skolas negu buvo, prieš laimėdami loteriją.

Taip atsitiko, nes žmonės naudojo traukos dėsnį loterijoje laimėti, bet gavę pinigus nepakeitė savo tikrųjų jausmų jiems, todėl jų neteko. Pinigai prie jų neprilipo!

Kai tu neišgyveni gerų jausmų dėl pinigų, tu juos atbaidai. Jie niekada prie tavęs nelips. Net jei gavai papildomų pinigų, kurių visiškai nesitikėjai, labai greitai pamatysi, kad jie išslydo pro pirštus kaip smėlis.

Staiga ėmė plaukti didesnės sąskaitos, pradėjo lūžti daiktai, atsirado visokių nenumatytų aplinkybių, ir visa tai ištraukė pinigus tiesiog tau iš rankų.

Taigi kas priverčia pinigus lipti prie žmogaus? Meilė! Meilė yra traukiančioji jėga, atnešanti pinigų, meilė taip pat yra ta jėga, dėl kurios pinigai limpa! Jai nerūpi, ar tu esi geras žmogus, ar ne. Apie tai nėra jokios prasmės kalbėti, nes tu esi daug nuostabesnis negu įsivaizduoji.

Kad pritrauktum pinigų ir paskatintum juos prie tavęs lipti, turi jiems skleisti meilę ir gerus jausmus! Jei tau trūksta pinigų ir tavo skola kreditinėje kortelėje vis didėja, vadinasi, tu atbaidai pinigus ir neturi galios, kuri priverstų juos prie tavęs lipti.

Nesvarbu, kokia šiuo metu yra tavo finansinė padėtis. Nesvarbu, kokios finansinės būklės yra tavo verslas, tavo šalis ar visas pasaulis. Neegzistuoja toks dalykas kaip beviltiška situacija.

Yra žmonių, kurie klestėjo ir per Didžiąją depresiją, nes jie išmanė meilės ir traukos dėsnį. Jie gyveno pagal jį, įsivaizduodami ir jausdami viską, ko trokšta, ir jie įveikė nepalankias aplinkybes.

„Stenkimės, kad mūsų gyvenimas būtų geras, tada ir laikas bus geri. Mes kuriame laikus; kokie mes esame patys, tokie yra ir laikai“ – Šv. Augustinas iš Hipo

 

Meilės jėga gali prasiveržti pro bet kokias kliūtis ir įveikti bet kokias situacijas. Pasaulio problemos meilės jėgai nėra kliūtis. Traukos dėsnis valdo tą pačią galią, kad ir kokie būtų laikai – geri ar blogi.

Kitoje dalyje aprašysime jausmus pinigams ir galimybes.

Categories
Galia ir pinigai Pinigų dėsniai

10 taisyklių iš „4 valandų darbo savaitė“


4 valandų darbo savaitė„, kurią parašė Tim Ferriss, yra tikras fenomenas. Ji daugeliui žmonių pakeitė nuostatas ir pasaulėžiūrą. Šios knygos svarbiausia mintis yra mėgautis gyvenimu dabar, o ne dirbti nuo 8h iki 17h ir laukti pensijos. Joje aprašoma daugybė patarimų kaip sumažinti darbo valandas, pradėti verslą ar tapti kokios nors srities specialistu. NT (Naujojo Turtuolio) pagrindinės taisyklės:

Pensija – draudimas blogiausiam atvejui. Laikyti pensiją galutiniu atpirkimu klaidinga dėl bent trijų rimtų priežasčių:

Ji pagrįsta nuostata, kad jums nepatinka tai, ką veikiate fiziškai pajėgiausiais savo gyvenimo metais.

Dauguma žmonių niekada nesugebės išeiti į pensiją ir išlaikyti net ir labai kuklaus pragyvenimo lygio. Niekas nežino kiek laiko jūsų pensija truks, o sukaupi pinigai jūsų pensijos sąskaitoje greitai mažėja su dabartiniais infliacijos tempais.

1. Jei pinigų sąskaitoje turite pakankamai, reiškia jūs esate ambicinga, veikli asmenybė, todėl po savaitės pensijoje jums trūks veiklos ir grįšite į savo „mėgiamą“ darbą arba kursite naują verslą.

2. Susidomėjimas ir energija juda ratu. Tam, kad išgyventumėme, jau nekalbant apie klestėjimą, būtinai reikia veiklą retkarčiais keisti poilsiu, todėl NT stengiasi „mini pensijas“ paskirstyti per visą gyvenimą, o ne sutelkti poilsį ir pramogas į pensijos kvailių auksą.

3. Mažiau dirbti nereiškia tingėti. Dirbti mažiau beprasmio darbo, kad galėtumėte susitelkti ties tuo, kas jums asmeniškai svarbu, NĖRA tinginystė. Daug kam sunku tai pripažinti, nes mūsų kultūroje vertinamos asmeninės aukos, o ne produktyvumas.

4. Metas niekada netinkamas. Visiems svarbiausiems dalykams tinkamas metas niekaip neateina. Laukiate, kada bus geras metas mesti darbą? Meskite dabar, nes žvaigždės niekada taip neišsidėstys, o gyvenimo šviesoforai niekada nedega žaliai.

5. Prašykite ne leidimo, o atleidimo. Jei nežadate aplinkiniams padaryti nepataisomos žalos, pirma pamėginkite, paskui teisinkitės. Žmonės viską neigia emociškai, bet paskui susitaiko. Jei galima žala nedidelė ar bent kaip nors atitaisoma, neleiskite niekam jūsų sulaikyti.

6. Pabrėžkite privalumus, nesigraužkite dėl trūkumų. Daugumai žmonių puikiai sekasi keletas dalykų, o dauguma kitų beviltiškai, todėl didžiausią dėmesį kreipkite į tuos, kurie jums gerai sekasi.

7. Perteklius virsta priešingybe. Gero daikto gali būti per daug, todėl pacifistai pasidaro karingi, kovotojai už laisvę pasidaro tironai, palaima virsta prakeiksmu, pagalba ima trukdyti, daugiau pasidaro mažiau. Per daug ir per mažai to, ko norite, virsta tuo, ko nenorite.

8. Vien pinigai visko neišsprendžia. Tik įsisukite į pinigų ratą, apsimeskite, kad jie – vaistai nuo visų ligų, ir gudriai susikursite nuolatinį trukdį, kuris neleis įžvelgti, kaip visa tai beprasmiška.

9. Santykinės pajamos svarbiau negu absoliučios. Pavyzdys: Jei Vardenė Pavardenė uždirba 100 000 per metus, 2 000 per kiekvieną iš 50 savaičių, ir dirba 80 valandų per savaitę. Taigi, Vardenė Pavardenė uždirba 25 dolerius per valandą. Vardenis Pavardenis uždirba 50 000 per metus, 1 000 per savaitę, bet dirba dešimt valandų per savaitę, todėl uždirba 100 dolerių per valandą. Pagal santykines pajamas Vardenis keturis kartus turtingesnis.

10. Distresas kenkia, eustresas padeda. Distresas, tai žalingi dirgikliai, kurie silpnina, menkina pasitikėjimą savimi ir trukdo. Eustresas – distreso priešingybė, veiksniai, kurie mus įkvepia siekti tikslo, motyvuoja mus.