Categories
Pasimatymų patarimai

Kaip suvilioti merginą per pirmąjį pasimatymą? Antra dalis

Na štai. Toliau tęskime mano pasakojimą, kaip suvilioti merginą per pirmąjį pasimatymą. Bet prieš tai noriu padėkoti žmogui, kurio dėka šie straipsniai pasiekia jus. Ačiū Petrui Paserpskiui. Spaudžiu dešinę už sėkmingą ir rimtą projektą.

Taigi vaikinukai grįžo iš po savaitgalio linksmybių ir dabar pasirengę eiti į pasimatymus ;D.  Ruoškimės kelionei ir grįžkime prie mano pasakojimo :).

Pirmąją dalį baigiau ties savo rankų uždėjimu ant jos pečių. Kas vyko toliau? Aš labai labai lėtai ir švelniai masažavau jos mažus petukus, retkarčiais rankas nuvesdamas prie ausų.

Jaučiau, kai mano rankos švelniai slysdavo palei jos ausis, ši giliai įkvėpdavo, pakeldama krūtinę. Pro tuputį mano lietimai vis aštrėjo, lūpomis sušlapinau jos viršutinį stuburkaulį.

Parverčiau ją ant pilvo ir pradėjau daryti nugaros masažą. Pirštų galais liečiau jos nugaros šonus, liežuviu braukiau pro stuburkaulį. Ši it laukinė katė išsirietė, nagus suleisdama į lovą.

Jaučiau, jog ji susijaudinus. Tik drėgmės dar neišdrįsau patikrinti :) . Rankų pirštais nuo nugaros braukiau link kojų, užkliudydamas jos riestą užpakaliuką. O taip!, kaip man tai patinka daryti ir vesti ją iš proto!

Vienas ,du trys, prasidėjo pėdų masažas. Tik skirtingai nei kitoms merginoms, šiai pėdų masažas, jaučiau, visai nepatinka. Labai keista buvo. Bet vidinės šlaunų pusės vedė ją iš proto.

Stimuliuodamas jos vidines šlaunų puses vėl užkilau į viršų, pasukau jos galvą ir pabučiavau. Storos, šlapios lūpos slydo manosiomis. Ši įkišo liežuvį man. Pamaniau, na ir pasiutėlė!.

Ši pradėjo savo pėdas trinti į mano kojas. Tai labai man keista buvo, bet visai patiko J. Pajutau, kad ši laukinė džiunglių herojė nori mane sudrąskyti čia ir dabar!

O tada staigiai atsitraukiau ir pasakiau jai „tau laikas jau namo“ . Ir būtumėte pamatę jos rekciją :D . Ši to nesitikėjo, ir gailiu balsu, tarsi prašydama – grįžk pas mane, pasakė: „na gerai“. Eina sau, kaip pasijutau smagiai. Aš karalius! Aš valdau situaciją!

Įjungiau muziką ir pasakiau, „dar prieš atsisveikinant sušoksime dainą“. Craig David „I`m walking away“ daina čia puikiai tiko seksualiam šokiui.

Džentelmeniškai, pakelta galva, tiesia laikysena, paprašiau jos rankos. Išsivedžiau ir dailiai apsukau, vieną, antrą, trečią kartą. Mergina tikrai neblogai juda, dailiai išvesdama klubus į šonus.

Savo plaukus ji meta tai į vieną tai į kitą pusę. Mane tai veda iš proto. Plaukai tokie gražūs.. Palenkiau spinduliu į apačią, pakėliau ją ir apsukau lėtai ore. Jaučiau jos padažnejusį kvėpavimą.

Tada nusinešiau ant lovos ir pradėjau bučiuoti aplink krūtinę. Su savo kelėnu pradėjau trinti aplink jos klitorių. Žinojau, kad žengti toliau negalėsiu, paėmiau vėl atsitraukiau, sakydamas jai: „užteks“. Žinojau, kad merginas tai „veža“ kai vaikinas pats stabdo ir neskuba niekur.

Deja, pakėlęs akis į laikrodį išvydau laikrodžio rodyklę, jau peržengusią 24h. Pažvelgiau į ją, velnška šypsena pasakiau: „turėsi pas mane miegoti tualete“

Grįžau pas ją į lovą ir pabudau ryte apsikabinęs. Pagalvojau tai bent naktelė buvo. Ryte atsikėlęs truputį gailėjausi, kad nereikėjo galbūt taip skubėti ir nevertėjo ją kviesti šokti. Mintis išsklaidė jos plati šypsena veide ir tos nuostabaus grožio akys, siunčiančios šilumą.

Ką šia istorija noriu pasakyti? Merginą suvilioti per pirmąjį pasimatymą tikrai įmanoma. Bet tam turi elgtis atitinkamai. Kita vertus yra tokių merginų, vadinamų deimantais, kurios nė už ką nesutiks pasimylėti per pirmą pasimatymą, kad ir kaip tu elgtumeisi.

Mano atveju mergina nebuvo deimantas, ji jau buvo turėjusi lytinius santykius. Todėl viskas ėjosi daug sklandžiau. Noriu pasakyti, ne tas kietesnis kuris pasimyli greičiau su mergina, bet tas, kuris turi daugiau kantrybės.

Alfa vyras – kantrus. Ir visada gerbia moteris. Tuo ir skiriasi nuo kitų vyrų. Alfa vyro patrauklumas – elgesys, kuriam neatsispyrė ši mergina. Elgiantis, kaip Alfa vyras, galima paisiekti iš ties įspūdingų rezultatų.

Nereikia nusiminti, jai nepermiegi su ja per pirmą ar tai trečią pasimatymą. Galbūt tu  atradai – deimantą . Tai daug brangiau nei patirti „vienkartinį“ nuotykį.

Mano knyga: „Kaip suvilioti merginą