Categories
Santykiai ir Seksas

Kas sužadina potraukį…


Visų pirma norint susipažinti su mergina, reikia prieiti ir užkalbinti. Tai padaryti labai paprasta, tiesiog pamačius merginą, kuri patinka, nieko negalvojant drąsiai prieiti ir užkalbinti. Tikrai patrauklios merginos retai būna vienos, dažniausiai draugų būryje, todėl turi išmokti užkalbinti ir susipažinti su didesnėmis žmonių grupėmis.

Potraukį sukuria socialinis pripažinimas, merginos žymiai labiau norės su tavimi susipažinti, jei į klubą ateisi su keliomis merginomis. Tai parodys, kad tu moki bendrauti su merginomis ir jos tavo kompanijoje jaučiasi gerai. Tu gausi teigiamą socialinį pripažinimą, kuomet merginos matys, kad tu su savo draugais linksminiesi ir gerai leidi laiką. Jos supras, kad su tavim klube galima gerai praleisti laiką  ir tai sukuria potraukį. Merginos į klubą ateina atsipalaiduoti ir pasikrauti teigiamomis emocijomis, jos tikrai nenori ilgų, gilių ir labai prasmingų pokalbių. Tiesiog megautis šia akimirka ir gerai pasilinksminti.

Tikrai yra patrauklu, kada prieidamas ir užkalbindamas merginas esi šiek tiek labiau energingesnis, nes jos tikrai nenori, tavęs linksminti, tu tai turi daryti. Turi visą laiką turėti kryptį, kuria vyks pokalbis ir kontroliuoti pokalbį. O kryptis turi būti labai aiški, tu nori ją pabučiuoti, nori su ja gerai laiką praleisti, nori ateityje vėl ją pamatyti ir pasimylėti jei bus tam tinkamos sąlygos, ar ne?

Taigi susipažindamas su mergina savo pokalbį turi pradėti tais dalykais, kurie sukuria potraukį. Tai kas gi sukuria potraukį? Visų pirma turi parodyti, kad esi vertinamas tarp merginų ir merginos tikrai mėgaujasi tavo kompanija ir šalia tavęs jaučiasi gerai. Tada jos supranta, kad tu nesi reiklus ir tau tikrai desperatiškai netrūksta merginų gyvenime. Labai patrauklu, kuomet mergina sužino, kad tu moki sėkmingai prisiimti riziką. Taip pat, kad esi lyderis tarp savo draugų ir gali apsaugoti sau tikrai artimus žmones.

Taigi kas labiausiai traukia merginas? Tai vertė. Jei sukūrei pakankamai didelę vertę, tuomet merginos sutiks su tuo ką joms siūlai…pasibučiuoti, pasikeisti telefono numeriais, išeiti į šalią esančią kavinę pavalgyti. Kaip pastebėti, kuomet sukūrei potraukį ir mergina sutiktų su tavo pasiūlymais? Visų pirma turi išlavinti savo intuiciją. Tai padarysi bent vieną kartą per savaitę eidamas į klubus ir bendraudamas su merginomis, kurios tau tikrai labai patinka. Taip pat labai svarbu atsisakyti alkoholio, nes vartojant alkoholį sulėtėja reakcija, sumažėja kūrybingumas ir tu prarandi sugebėjimą tiksliai pastebėti kaip mergina reguoja ir kada jau nebereikia kalbėti, o tiesiog ją pabučiuoti.