Categories
Puikus Gyvenimas Sėkmės psichologija Straipsniai

Sėkmė slypi mąstyme


„Mūsų protas beribis. Ribas nusibrėžiame patys“ – Napoleon Hill. Viskas pasaulyje yra įmanoma. Svarbiausia yra tikėti jog TU gali tai pasiekti.

Jei manai, kad esi nugalėtas, nugalėtas esi.

Jei manai – neišdrįsi, drąsos tau pristigs tikrai.

Jei nori laimėti, bet pralaimėti bijai, –

Būk tikras – tu pralaimėjęs esi.

Jei manai, kad praloši, tai pralošęs esi.

Nes pasauly šiame

Visokeriopos sėkmės pradžia yra troškime –

Visa tai tavyje.

Jei manai, kad atstumtas esi, tai toks ir esi.

Kad pakiltum aukštai,

Svajones aukštas, tu, turėti turi…

Kad tikslą pasiektum – tikėk savimi.

Gyvenimo kovas ne visada

Stipriausi ir greičiausi laimi,

Bet laimi tas,

KAS TIKI , KAD LAIMĖS!

(Napoleon’as Hill’as – „Galvok ir būk turtingas“)

“Tu gali, jeigu manai, kad gali. Jei manai, kad negali – esi teisus” – Henry Ford.

Categories
Laimė Puikus Gyvenimas Straipsniai

Laimingo gyvenimo paslaptys


Kiekvienas nori sužinoti kaip būti laimingam. Klausimas yra labai paprastas ir aiškus, tačiau atsakymas – ne. Tūkstančiai knygų, straipsnių ir visokiausių idėjų buvo parašyta, tačiau visa tai skaitydamas tik pasimesi ir atsakymas bus tik toliau.

Pasižiūrėkime ką rašo J.Izzo savo knygoje “The Five Secrets You Must Discover Before You Die”. J. Izzp apklausė 235 žmones. Visi jie buvo perkopę 60m., jie turėjo skirtingas profesijas, tačiau juos siejo tai, kad jie visi buvo labai laimingi. Jie buvo paprašyti papasakoti apie jų svarbiausius įspūdžius ir patirtį. To tikslas buvo rasti principus laimingo ir prasmingo gyvenimo. Svarbiausi jų patarimai:

  • Būk sąžiningas su kiekvienu žmogumi, įskaitantant ir save.
  • Nežiūrėk į praeitį.
  • Mylėk ir būk mylimas.
  • Mėgaukis kiekviena savo gyvenimo minute.
  • Duok daugiau negu tikimasi.
Categories
Puikus Gyvenimas Saviugda Straipsniai

Klaidos

Visi mes darome klaidas, tačiau nevisi iš jų pasimokome ir nekartojame jų ateityje. Jei norime ko nors pasiekti, mums būtina pripažinti savo klaidas ir jas laikyti patirtimi, jų niekada daugiau nepakartoti. Yra posakis: „Kas yra ekspertas? Ekspertas yra žmogus, kuris savo profesijos srityje padarė visas įmanomas klaidas.“ Nereikia žiūrėti į klaidas kaip į nesėkmes, reikia žvelgti į jas kaip į mūsų tobulėjimo variklį.

3 žingsnių planas kaip pasimokyti iš klaidų:

Pripažinkite suklydęs. Jei jūs nepripažinsite sau, kad padarėte klaidą, ir toliau liksite toje pačioje vietoje kur buvote, kartosite tas pačias klaidas, iš gyvenimo gausite tą patį ką anksčiau gaudavote. Sėkmingi žmonės nuolat tobulėja, jie nestovi vietoje. Nebijokite prisipažinti suklydęs.

Pakeiskite galvoseną. Pripažinę klaidą, supraskite ką blogai darėte ir pasikeiskite.

Prisiminkite pamoką. Atsidūrus situacijoje, prisiminkite išmoktą pamoką ir veikite kitaip, nekartokite klaidų.

Nedarydami praeities klaidų mes tobulėjam kaip asmenybės.


Tik kvailys darydamas tą patį veiksmą tikisi vis kito rezultato.

Categories
Puikus Gyvenimas Straipsniai

Kuo skiriasi sėkmingas vyras nuo nesėkmingo?


Sėkmingas vyras nėra tas, kuris turi puikų automobilį ir šešiaženklius skaičius banko sąskaitoje.

Sėkmingas vyras yra tas, kuris turi tam tikrų laimėjimų tokiose srityse kaip: karjera, šeima, pinigai, asmenybė, mintys, fizinė būklė, dvasinis pasaulis – tai sritys, kuriose pasiektų laimėjimų visuma apibūdina sėkmingą vyrą.

Nepakankamas dėmesys bent vienai šių sričių ilgainiui įtakoja ne tik pastarosios, bet ir visų likusiųjų regresą.

Įsivaizduokite, kad jūsų gyvenimas yra ratas, apimantis septynis stipinus, kurie yra kokybiško gyvenimo pagrindas išlaikantys ratą stabilų ir apvalų. Jei keli iš jų labai prastos būklės, klibantys, įtrūkę, surūdija, laikui bėgant visas ratas gali sugriūti.

Kokiu ratu toliau nuvažiuosite – mažesniu, bet su vienodais stipinais, ar didesniu, bet be kelių stipinų? Su didesniu ratu, bent jau pradžioje, galbūt išsiveršite į priekį, tačiau ilgainiui šis ims klibėti. Galų gale kelionė bus baigta. Tuo tarpu jūsų konkurentas su mažesniu ratu, tačiau vienodais stipinais, lėtai, bet užtikrintai tolygiai didins savo ratą, tokiu būdu nuvažiuodamas žymiai toliau nei jūs.

Palyginkime sėkmingą ir nesėkmingą vyrą

Sėkmingas vyras savo biuro duris dienai baigiantis uždaro patenkintas savimi, šypsodamasis. Jis žino, kad atliko gerą darbą ir, kad tiems, kurie su juo bendravo, buvo malonu tai daryti.

Jis grįžta į namus, kur jau laukia mylintys žmonės, su kuriais noriai dalijamasi mintimis, jausmais ir rūpesčiais. Sėkmės lydymas vyras spinduliuoja meile, todėl jį supanti aplinka atsilygina tuo pačiu.

Sąskaitos apmokamos įsitikinus, kad pakaks pinigų šiam ir kitam mėnesiui, nes sėkmingas vyras  ėmėsi visų įmanomų priemonių savo šeimos gerovei užtikrinti.

Sėkmingas vyras žino, kaip išsisukti iš pačios nemaloniausios situacijos, kai atrodo, kad jau nėra išeities.

Jis skiria daug dėmesio savo dvasiniam gyvenimui, nes komfortabiliai būčiai užtikrinti tai kaip vanduo ir maistas. Tai – būtinybė!

Pomėgiai, teikiantys ir džiaugsmo, ir ramybės – neatsiejama sėkmingo vyro gyvenimo dalis. Tai – jo varomoji, nuolatos puoselėjama jėga.

Sėkmingas vyras pabudęs ryte jaučiasi energingas, nes teisingai maitinasi ir reguliariai mankštinasi. Jis daro viską, kas jo galioje, kad užtikrintų savo puikią sveikatą.

Nesėkmingas vyras skambina į namus iš darbo jau kokį ketvirtą kartą šią savaitę ir atsiprašo, kad ir vėl negalės pavakarieniauti kartu su visa šeima.

Nesėkmingas vyras dirba be atokvėpio ir grįžęs namo visą laiką kuri gali skirti sau ir savo šeimai, skiria televizoriui arba alaus buteliui.

Sėkmingas vyras nešvaisto nei savo minčių, nei energijos galvodamas, kaip pasiaiškinti, kodėl jo darbas neatliktas laiku, kodėl jis praleido varžybas savo vaiko mokykloje, kodėl jis negali apmokėti sąskaitų, kaip žadėjo, kodėl jo akys raudonos, smarkiai pakilęs kraujospūdis, kodėl jis staiga nutraukė golfo žaidimą ir kodėl jis apskritai nejaučia gyvenimo džiaugsmo.

Būti sėkmingu vyru, nereiškia tapti vienu pasaulio turtingiausių žmonių ir vis galvoti, kaip tapti dar turtingesniu.

Nesėkmingas vyras nuolatos galvoja ir koncentruojasi ties neigiamais ir negatyviais dalykais.

Sėkmingas vyras visada VEIKIA.

Jis galvoja ne apie tai, ko neturi, o džiaugiasi tuo, ką turi dabar – juk tai dovana. Pats gyvenimas yra dovana. Norėk daugiau, bet džiaukis tuo, ką turi dabar. Jeigu nesugebėsi džiaugtis šia akimirka, šiuo momentu, šia į veidą tvieskiančią saule, net ir turėdamas viską, ko nori, neįstengsi tuo mėgautis.

Sėkmingas vyras jaučia harmoniją viduje ir aplinkui, todėl jis ir yra sėkmingas. Tai, ką sukuri savyje, sukuri ir kitų širdyse.

Susikurk tokį gyvenimą, kurio tu nori, ir pradėk ne rytoj, ne poryt, o šiandien. Nes tai ką veiksi šiandien, darysi ir rytoj.

Categories
Žurnalas

Alfa Vyras žurnalas – kovas


Sveiki visi,

su džiugesiu pristatome kovo mėnesio „Alfa Vyras“ numerį.

Žurnalą galite atsisiųsti iš failų talpyklos:  http://www.failai.lt/h2obbdimx05z/alfa_vyras_kovas.pdf.htm

Arba iš mūsų serverio:  http://alfavyras.lt/zurnalas/alfa_vyras_kovas.pdf

Gero ir malonaus pasiskaitymo.

Nepamirškite palikti savo nuomonės, nes ji mums tikrai svarbi ir reikalinga.

Categories
Puikus Gyvenimas Straipsniai

Ne bandyk daryti, o daryk !

 

Meistras davė mokiniui užduotį.

Mokinys: -„Gerai mokytojau, aš pabandysiu.

Meistras:  – „Pabandysi??? Ant stalo guli pieštukas, pabandyk jį pakelti.

Mokinys priėjo ir pakėlė pieštuką. Tada Meistras tarė jam. „Aš juk sakiau pabandyti, o ne pakelti.

Sėkmingas žmogus savo kalboje nebevartoja žodžio bandysiu, jį pakeičia žodžiu padarysiu, darysiu. Kai jūs nebebandote, o darote viskas pavyksta daug greičiau ir su didesniu efektyvumu, nes jūs nestovite vietoje, o imate ir darote.

Kaip pasikeičia prasmė ir skambesys, kai mes bandysiu pakeičiame kitu žodžiu:

  • pabandysiu nubėgti 10 km. Aš nubėgsiu 10 km.
  • pabandysiu padaryti 100 prisispaudimų. Aš padarysiu 100 prisispaudimų.
  • pabandysiu būti geriausiu pardavėju. Aš būsiu geriausias pardavėjas.

Darant taip pat būna nesėkmių, bet jūs jau žinosite, kad nebebandote tai padaryti, o darote tai. Nebandykite, o paimkite ir padarykite. Nebandykite tapti sėkmingu, o tapkite tokiu. Nebandykite uždirbti 100.000 per metus, o uždirbkite. Nebandykite būti geresniu, o būkite geresniu.

Pastebėję, kad galvojate apie bandymus, juos tuoj pat pakeiskite į darymą. Tą akimirką, kai jūs nebebandote, jūs nusprendžiate veikti. Jeigu jūs ryžtingai nenuspręsite veikti, tai viskas visada ir liks tik bandymu. Todėl bandymus reiktu palikti „bandytojams“, o veiksmą atlikti pačiam.

Tu pats renkiesi ar būsi tas kuris bando pakelti pieštuką ar tas kuris pakelia.

Sėkmės veikiant.