Categories
Vyriškas patarimas

Kur yra riba tarp draugiškumo ir ….?

Sveiki. Norėjau paklausti, kur yra draugiškumo ribos? Draugauju su panele, viskas atrodo gerai. Bet jei jai nepatinka kokia mergina ir aš su ta mergina pašneku ar ką nors, tai jau susinervina ir pnš. Na gerai galvoju. Bet pati ji su kitais yra labai draugiška. Tai fotografuojasi su jais daug, ar pribėga rankas ant pečių deda ir pozuoja. Apsikabina beveik su visais atsisveikinant. Na čia nekalti dalykai, nepykstu dėl tokių, bet jei aš ką nors panašaus padaryčiau, tai jau būtų pasaulio pabaiga. Ką galėtumėte patarti? Ar čia tiesiog toks panelių draugiškumas ir nereikia į jį kreipti dėmesio?

Draugiškumo ribos yra ten kur abu partneriai jas nustato. Vieni žmonės yra daug laisvesni bendravime už kitus.

Tavo atveju mergina greičiausiai nustatė tau ribą kurios tu neva privalai laikytis. Tu jai greičiausiai nenustatei jokios ribos, todėl ji leidžia sau elgtis taip kaip yra įpratusi.

Aš asmeniškai netikiu jog santykiuose esantis koks nors draudimas ilgalaikėje perspektyvoje atneša gerus rezultatus. Todėl draudimai yra neveiksmingi. Kita vertus, kiekvienas žmogus turi savo ribas. Kitas žmogus neskaito tavo minčių ir nežino tų ribų, todėl būtina kiekviena kartą merginai pasakyti, jog ji peržengė tavo ribą ir tu nenori, jog tai kartotųsi. Tavo atveju, kai tu bendrauji su kita mergina, kuri tikiuosi nėra tavo buvusi, o tavo esama mergina dėl to priekaištauja, nors pati bendrauja labai šiltai su kitais, tai tavo pagrindinis darbas yra aiškiai ir suprantamai pasakyti savo žodžiais aišku: „Man niekas negali drausti bendrauti su kitais žmonėmis. Aš bendraudamas su kitomis merginomis nieko nesiekiu, todėl nenoriu girdėti jokių priekaištų iš tavo pusės.“ Kitas žmogus tau nieko negali drausti, tu esi laisvas ir esi Vyras.

Seminare „moters psichologija“ apie ribas kalbu daugiau, bet esmė yra paprasta. Turėk ribas, turėk savo standartus kuriais tu vadovaujasi ir pranešk apie tai antrai pusei, nes ji nežino ką tu galvoji ir ko tu nori, jeigu tu to nesakai !

Ir tu turi klausimą? Užduok skyrelyje „Vyriškas Patarimas„.