Categories
Ilgalaikiai santykiai Pažintys

Dėmesys Moteriai. Kaip ir Kiek Skirti Dėmesio, Kad Ji Būtų Laiminga?

Dėmesys moteriai yra svarbus, jei nori šalia savęs turėti laimingą moterį.

Šiame video sužinosi:

 • Kiek dėmesio reikia skirti moteriai, kad ji būtų laiminga?
 • Koks turi būti dėmesys moteriai?
 • Kiek skirti dėmesio moteriai pažinčių etape, kad jos neatbaidytum?

Aš daviau buitinius pavyzdžius, bet tie patys principai galioja visur ir visada.

Dėmesys moteriai – viskas ką turi žinoti

P.S. Vyras privali skirti kokybiško dėmesio ir sau. Jei vyras neskiria sau laiko, neskiria laiko pabūti su draugais, nesiekia tikslų, o plaukia pasroviui, tai moteris ne tik bus nelaiminga, bet ir paliks tokį vyrą. Jokiai moteriai nereikia vyro po padu…

Todėl išmok duodi kokybę, o ne kiekybę.

Jei nori maksimaliai atgauti pasitikėjimą savimi, vyriškumą ir užtikrintumą, įveik 90 dienų iššūkį paspaudęs čia…

 

Categories
Video

Kas Dar Nori Sužinoti, Kodėl Vyras Tampa Priklausomas Nuo Moterų ir Santykių?

Santykiai su moterimis, dažnai mums vyrams tampa tikras iššūkis. Nepastovios moters emocijos ir nuomonės kaita, daugelį vyrų gali vesti tiesiog iš proto.

Ar esi girdėjęs tokią frazę „būk neprisirišęs prie santykių ir būsi laisvas turėti pačius geriausius įmanomus santykius“ ?

Vyras kuris nėra prisirišęs prie santykių yra laisvas ir laimingas būdamas santykiuose. Tokiu vyrų sunku manipuliuoti ir jį kontroliuoti. Kita vertus, toks vyras pilnai yra atsakingas už savo šeimą ir moterį su kuria yra.

Santykiai ir nepriklausomybė nuo jų

Šiame trumpame video sužinosi:

 • Ką reiškia neprisirišti prie santykių?
 • Kodėl vyrai tampa priklausomi nuo santykių ir moterų?
 • Kaip nesąmoningai moterys gali manipuliuoti vyrais?
 • Kas vyrui svarbiausia santykiuose?

 

Jei tu jau dabar esi santykiuose ir norėtum labiau suprasti savo moterį ir jos psichologiją, perklausyk šiuos audio mokymus: „Kaip išlaikyti moterį santykiuose?paspaudęs čia…

 • Ar tu norėtum susirasti tau patinkančia ir tinkančia moterį?

 • Ar norėtum įgauti daugiau pasitikėjimo savimi ir laisvumo bendraujant?

Tai 90 dienų iššūkis skirtas būtent tau.

Spausk čia ir sužino daugiau, kas tai per 90 dienų iššūkis, kurio dėka vyrai įgauna maksimalų pasitikėjimą savimi ir visišką laisvumą bendraujant su moterimis..

Categories
Vyriškumas

Kaip Negražūs Vaikinai Nukabina Gražias Merginas

Gali dažnai pastebėti nesuvokiamą fenomeną, kaip graži, patraukli mergina eina su visiškai vidutinės išvaizdos vaikinu.

Tada mes savęs klausiame, kaip po velnių taip galėjo nutikti, kad jis turi tokią karšta pupytė?

Vidutinės išvaizdos vyrai turi KIAUŠINIUS.

Kai mergina atsisako pašokti, jis eina prie kitos vėl ir vėl.

Gražios merginos nuolat sako, kad vyrai šiais laikais nebeturi kiaušinių, bijo užkalbinti, bijo pakviesti šokti.

Vyrai nesiima veiksmų todėl, nes galvoja, kad ji per graži, ji per gera man.

Tuo tarpu negražus vaikinas mąsto visai kitaip. Ką aš galiu prarasti, kai nieko neturiu?

Ką ji gali padaryti? Nesimylėti su manimi? Ji ir taip su manimi nemiega!

Tokie vyrai eina į trasą ir vedasi moterį pašokti, net neklausę jos leidimo.

Categories
Vyriškumas

Kas atsitinka, jeigu vyras neugdo vyriškų savybių?

Šventraščiuose  yra sakoma, kad moteris jau gimsta su įgimtomis moteriškomis savybėmis, bet laikui einant jas dažnai apleidžia ir užgniaužia.

Vyrui ne taip pasisekė ir jis vyriškas savybes turi išsiugdyti. Vyriškas tvirtumas yra ugdomas.  Šiame straipsnyje sužinosi kas tavęs laukia, jeigu nedirbsi su savimi ir neugdysi savyje vyriškų savybių.

Sumoteriškėję vyrai pasižymi tuo, kad jie yra godūs,  rūpinasi tik savimi.
Nepakankama valia. Sunkiai sekasi siekti savo užsibrėžtų tikslų.
Karštakošiškumas – nesivaldymas. Nepakanka valios, susilaikymo, vidinės ramybės.
Tingumas, apsileidimas darbuose.

Komforto pomėgis

– Plaukiam su baidarėmis? „Klausia mergina.“
-Ai ne, ten uodai kanda. „Atako komfortą mėgstantis vyras.“

Bailumas. Net silpnas vyras turi ginti savo moterį.

Emocinis ir intelektualinis susikaustymas – agresija, fanatizmas, polinkis fantazuoti – daug kalba ir nieko nedaro. Tuščias kalbėjimas yra degraduojančio vyro polinkis.

Nesusivaldymas – fizinė ir žodinė agresija.

Išdidumas – žiūrintis į kitus su panieka ir neapykanta.

Netikras kuklumas, isteriškumas, jausmingumas ir emocionalumasmoteriškas, neatsakingumas, subjektyvumas, pavydas, plepumas, tuščiagarbystė – tai savybės, kurios nedaro garbės vyrui.

Vyriško tipo vyras tai – siekimas tapti lyderiu, dominavimas, aktyvumas, ryžtingumas, kontrolė, iniciatyva, detalumas, logika, tvarka, rūpestis kitais. 

Galbūt, turi keletą, čia išvardintų savybių, kurios tau suteikia skystumo įvairiuose situacijose. Tai ženklas, kad reikia puoselėti vyriškas savybes ir su tuo dirbti, nes kitaip turėsi moterį, kuri tas vyriškas savybes tau atstos, o tu tikrai to nenori.

Vyriškas savybes padeda išsiugdyti mokymai vyrams
http://vyruklubas.com/vmokymai-vyrams/

Taip pat skaityk „8 vyriškos savybės“

Categories
Laimė Motyvacija Saviugda

Iš Asmeninių Užrašų: Apie Draugus Ir Mus Pačius

Net nebe pamenu kada tai prasidėjo. Kai pirmą kartą, priėjau prie panelės gatvėje, buvau gal penkiolikos ar šešiolikos. Po to, dar ne kartą, tai kartojom su mokyklos suolo draugu. Kartais pavykdavo, kartais nelabai. Nedarėm to kasdien, o ir nesuvokėm to kaip atskiro hobio- tiesiog gyvenom taip, kaip mums patiko. Ekspromtu pakalbindavom kažką, kas tuo momentu eidavo pro šalį. Draugai tai matė, dažnai klausdavo ką sakom priėję, kaip sekėsi ir dar šimto tūkstančių klausimų.. Tik į visus juos atsakydavom taip pat- „Reikėjo eit kartu ir būtum pamatęs“.

Po jų dirbtine pajuoka slėpėsi smalsumas ir pavydas, akivaizdžiai tai matėsi. Gaudavom ir abejotinos kokybės vienkartinės meilės ir telefonų numerių ir antausių. Buvo visko… Tuščios kišenės, tuščios galvos, jokių rūpesčių ir vidinis balsas, vis primenantis, kad visos gyvenimo bėdos kaip nors išsispręs savaime. Visai kaip ir daugumos dabartinių „pickup’erių“. Skirtumas tik tas, kad tada mums buvo po 16, internetas buvo sunkiai prieinamas, o „turnikas“ kieme ir kašio aikštelė puikiai atstodavo dabartinį „avių šėrimą fajaboke“ ir kitas „25+“ šiuolaikinio jaunimo kasdienines „linksmybes“. O dabar šito mokytis reikia specialiuose kursuose. Nes jų nepraėjęs būsi TIK delta, gama, omega ar dar ten kažkoks. Good luck with that 😀

Sako protas ateina su amžiumi. Panašu, kad šiais laikais amžius daug dažniau daug kam ateina vienas.

Love-Couple-romantic--Love--Couple--black-and-white--sensual--hugs--romance--CM_large_largeMetams bėgant, internetas darėsi vis labiau prieinamas. Gatvėse daugėjo greito maisto užkandinių, žmonės storėjo, darėsi vis irzlesni, vis labiau užsidarę. Ant bangos buvo mirk’as, po to pažinčių tinklapiai, vėliau skype, na ir galiausiai visi persikraustė į „fajaboką“ šert avių. Smagumo pridėjo ir iš kažkur atsiradę „išmanieji“. Nei nepajutom, kaip mūsų gyvenimai buvo patalpinti mūsų pačių kišenėse, šalia kiaušų, radijo bangas spinduliuojančiuose įrenginiuose. Kiti „savo gyvenimus“ laiko arčiau šiknos- galinėje kelnių kišenėje. Kaip jau kam patogiau.

Retenybe tapo mokėjimas bendrauti gyvai. Dabar jau krūtas tas, kuris sugeba vaikščiot gatvėm kuo stipriau susuktu snobišku snukiu, o jei dar turi mack’ą, languotas kelnes, esi permatomas kaip į žemę įsmeigtas kastuvas su atsikišusiu alaus pilvu tai jau krūtumo viršūnė. Į sporto klubus pradėjom vaikščioti ne štangų kilnot, o pasipuikuot savo aprangom iš naujos „vieno prekinio ženklo“ kolekcijos. Buvimą klube pradėjom suprasti kaip galimybę prisilakti. Vis rečiau vaikštom į pasimatymus, nes kam žiūrėti žmogui į akis, jei gali pažiūrėt kaip jam sekasi „fajaboke“. Kam eit pažindintis su merginom, jei galima pasidrožt „redtubej“. Net nepajutom kaip tapom savo pačių susikurtų baimių ir snobizmo įkaitai.

„Protingesni“ žengia dar toliau- atsisako sporto, kad galėtų daugiau laiko spoksoti TV arba kiurksoti prie PC, o kūnas dėl to kenčia. Vis labiau ištyžtam, prarandam fizinę formą, kaupiam riebalus ir leidžiam savo raumenims atrofuotis. Sekantis žingsnelis- įvaldyti kuo daugiau pasiaiškinimų, kad jei turėtume geresnius genus, tai būtume sveiki, stiprūs, vikrūs ir liekni… Aha, jo, kurgi ne. Mazgotės.

Dabar mums po 20+, dauguma sėdim lauko kavinėse ir aptarinėjam kiekvieną pro šalį praeinančią merginą nedrįsdami prieiti. Tiesa, dar reikia sau pačiam kuo daugiau meluot ir apsimest, kad iš tikro tai galim, tik nenorim. O jei ir prieinam susipažinti tai smarkiai rizikuojam, kad mums galvą nukąs, nes dauguma šiuolaikinių… na pavadinkim jas merginom, nors iki merginų joms dar toli… lygiai taip pat šeria avis „fajaboke“ ir net nesuvokia, kad susipažinti galima ir be išmaniųjų. O jei vis gi, ji apanka nuo tokios „atrakcijos“ tai vėliau paaiškėja, kad ji mėgsta mylėtis „lentos“ poza, o gyvenime be tūsofkių ir pragulkių su draugėm nėra nieko daugiau.. Liūdna. Panašu kad bukėjam, tik to nepripažįstam. O blogiausia, kad pasiekę atitinkamą bukumo lygį pradedam bukint ir kitus. Štai pavyzdžiui imam patarinėti vieni kitiem kaip daryt verslą, nors jo niekada nedarėm, ir iš kur atsiranda pinigai dauguma šiuolaikinių „25+“ net nesupranta. Ir baisiai įsižeidžia kai kažkas bent kiek suprantantis „pinigų dėsnius“ pasiūlo jų patarimus susikišt į rudą olą. Mėgstu tokius patarėjus.

respectAr verta plėstis ir aiškinti kas yra PAGARBA draugui? (ne, tai nieko bendro neturi su „like“ mygtuku) Tolerancijos principai? Kas išvis yra draugai? (ne, deje šis terminas neturi nieko bendro su niekada realiai nematytų veidų sąrašu „fajaboko“ skiltyje „draugai“). Ar dar prisimenam kas yra savigarba? O tai, kad pagalba draugui yra ne pagalba perkraustyti baldus ar paskolint pinigų, o pasakyti šiltą žodį kai reikia? Nuėjom taip toli, kad to negavę iš „draugų“, dar sugebam ir įsižeist. Žinot ką? Ogi velniop dėl to sugebančius įsižeist „draugus“. Kartais tenka su tokiais išverstaskūriais nutraukti ryšius, vardan jų gerovės. Kam be reikalo ėsti jų nervus niekada neduodant jiems to, ko jie tikisi gauti?

Tad natūraliai kyla klausimas- kiek dar išlikę tokių, kurie savaitgalio vakarais išeina į klubus ir gatves neturėdami tikslo prisigerti? Tokių, kurie turi savo standartus ir gerbia savo draugus? Kuriems draugas pirma, o merga paskui? Kuriems bendravimas gyvai yra nepakeičiamas? Viliuosi, kad bent keletas tokių „dinozaurų“ išlikę. Sėkmės jiems.

.

 

Categories
Vyriškumas

10 priežasčių, dėl kurių merginai krenta susidomėjimas tavimi.

Merginų susidomėjimas vyrais, lygiai toks pat nepastovus kaip oras. Vieną dieną jos tave dievina, kita – ignoruoja, trečia – vėl prašosi susitikti. Priežasčių yra šimtai kodėl merginos taip elgiasi. Tačiau pagrindines jų išskirčiau į: nuotaikos svyravimus, tavo klaidas pasimatymuose ir nesugebėjimą išlaikyt moters susidomėjimo.

a)      Nuotaikos svyravimai. Kaip jau žinia, moterys yra emocionalios.  Joms svarbiausia yra švelnumas, šeima, šiluma, bet koks emocinis ryšys, jungiantis žmonės. Emocijas valdyti labai lengva. Užtenka pasakyti ką nors švelnaus, moteriai, ir ji tave apkabins. Užtenka pasakyti ką nors blogo ir jau verkia. Tik vienos moterys sugeba vieną minutę šypsotis ir juoktis, o kita – verkti ir liūdėti. Kadangi moterys yra emocionalios, tai jos ir sprendimus priima pagal emocijas – nuotaiką. Jeigu jos nuotaika gera – šaunu, jeigu ne – nieko nesitikėk, į tave ji reaguos blogiau nei įprastai. Svarbiausia vyrams suvokti kaip mąsto moterys ir nieko nepriimti asmeniškai ir jokiu būdu neprarasti savikontrolės. Gebėjimas suprasti kaip mąsto moterys tau gali sutaupyti šimtus valandų svarstymo ką blogai padarei ir padėt išsaugot ar sukurt santykius. Tie, kurie nori suvokti kaip mąsto moteris, rekomenduoju peržiūrėti šį video: „Moters psichologija“.

b)      Pasimatymų klaidos. Labai stiprus faktorius, įtakojantis moters susidomėjimą jumis. Štai straipsnis, padėsiantis suvokti pasimatymų klaidas ir jas ištaisyt. Pasimatymai. Kaip elgtis pasimatymuose?

c)      Nesugebėjimas išlaikyt moters susidomėjimo. Susidomėją merginai sukurti yra daug lengviau, nei jį išlaikyti. Susidomėjimui sukurti užtenka gero pirmo įspūdžio: seksuali kūno kalba, akių kontaktas, balso tonas, lietimai – ir ji jau susidomėjus. Tačiau šį susidomėjimą išlaikyti vien tik kūno kalbos neužtenka, toliau žaidimą perima tavo asmenybė, manieros, įpročiai bei požiūris į gyvenimą. Todėl atskleisiu pagrindines priežastis, kurios mažina susidomėjimą jumis.

Priežastys

1.      Negatyvus požiūris. Negatyvus požiūris į gyvenimą, santykius ar į ką kitą, kitaip sakant pesimizmas, yra didžiausias priešas moteriai. Jai mažiausiai įdomu klausytis tavo verkšlenimų, nusivylimų ir t.t. Nesvarbu kokia jos nuotaika bebūtų, su tokiu požiūriu, tu ją dar labiau pabloginsi. Moterims tai labai nepatrauklu, kieno pasėkoje krenta jos susidomėjimas tavimi. Būna atveju, kada moteris netgi nutraukia bendravimą. Todėl šioje srityje pozityvumas ima viršų. Kaip tai pakeist? Geriausias būdas tai pakeisti – kiekvienoje situacijoje stengtis įžvelgti pliusus, nesvarbu kokia situacija bebūtų, joje visada bus pliusų.
 

2.      Stilius. Iš esmės, stilius sukuria daugiausia vertės pirmam susitikimui, tačiau jis turi poveikį ir vėlesniam bendravimui. Kiekviena mergina stengiasi atrodyti gražiai: jos valandų valandas praleidžia prie veidrodžio, renkasi drabužius, matuojasi… Ji pasąmonei iš vyro reikalauja kažko panašaus. Įsivaizduokit situacija: mergina ką tik pradėjo susitikinėt su vaikinu. Vaikinas šaunus, geba bendrauti, turi šiokių tokių vyriškų savybių, tačiau jo stilius apgailėtinas. Mergina dėvi trumpą sijoną, aukštakulnius, seksualią maikę. Rankos ir kaklas papuošti dirbiniais iš metalo. O štai vaikinas: platūs per ilgi džinsai, sportiniai batai, balti marškiniai ir kaklaraištis. Mergina prie šio vaikino negali atsipalaiduot, kadangi nuolatos dairosi aplinkui ir žiūri kaip į juos reaguoja kiti. Vieni juokiasi, kiti – stebisi. Tiesą sakant, merginai truputi gėda, kas ir muša jos susidomėjimą tavimi. Todėl šioks toks supratimas apie stilių išties reikalingas.
 
 
3.      Draugai. Sakoma: „Apie žmogų daug ką galima pasakyt iš jo draugų“. Žinoma, jeigu moteriai nepatinka tavo draugai, tai čia jau jos problema. Ilgaamžiai draugai, nesvarbu kokie, yra daug brangesni už moterį. Tačiau, jeigu jau tikrai žadi ką nors rimto su ja daryt, tuomet blogi draugai virsta kliūtimi. Ką moterys laiko blogais draugais?

 • Tie, kurie negerbia jos;
 • Tie, kurie per daug kišasi į asmeninį jūsų gyvenimą;
 • Tie, kurie atima laiką iš jos vyro;
 • Draugai, turintys priklausomybių;
 • Draugai, prastai pagarsėję visuomenėje;
 • Draugai mergišiai;

Visas tavo draugų savybes merginos lygina su pačiu tavimi. Tikri draugai būna tik tada, kai turi ką nors bendro, galimas daiktas, jog tu turėsi ką nors panašaus. Pvz: draugai, turintys priklausomybių. Vadinasi jie tave visada bandys įvelti į savo žaidimus; Draugai mergišiai, galimas daiktas, jog ir tu toks ir būtent šiuo metu su ja žaidi. Nesvarbu kaip tu elgiesi, draugai visada pasakys koks tu iš tikrųjų. Blogi ar netinkami draugai stipriai muša moters susižavėjimą tavimi.

4.      Nepasitikėjimas savimi. Kaip jau pastebėjot, pasitikėjimas savimi, praktiškai, bet kokiame vaidmenyje su moterimi užima gan aukštą poziciją. Pasitikėjimas savimi, tai užtikrintumas tavo veiksmų bet kokioje socialinėje situacijoje. Ką šiuo atveju laikome nepasitikėjimu savimi?

 • Baimę priimti sprendimus;
 • Nervingumą prie merginos ar socialiniame gyvenime;
 • Baimę išreikšti savo nuomonę;
 • Kitų žmonių nuomonės paisymas;

Savimi nepasitikintis vyras, moterims pasąmonei duoda signalus, jog jis nėra tikras tuo ką daro, nėra užtikrintas savo veiksmais. Dažniausiai tokio vyro veiksmai ir sprendimai priklauso nuo aplinkybių, o ne nuo jo. Nepasitikėjimas savimi yra didžiausia vyrų silpnybė. Moteris su tokiu vyru sunkiai įsivaizduoja ateitį, kieno pasėkoje jai krenta motyvacija su tavimi susitikinėti, kas savo ruoštų mažina jos susidomėjimą tavimi. Kodėl pasitikėjimas savimi išlieka viena iš vertingiausių žmogaus vertybių? Kaip pasitikėjimas savimi gali tave pakeisti? Rasite čia: (Pasitikėjimas savimi. Tai tau!.)

5.      Blogas kvapas. Visa tai susieta su higiena. Vyro tvarkingumas atskleidžia jo savigarbą. Savigarba – gerbimas savo nuomonės, savo taisyklių bei savo kūno. Kuo netvarkingesnis vyras, tuo jis turi mažesnę savigarbą. Vyras, gerbiantis save, visada sau ras laiko susitvarkyti. Pamėginkit įsivaizduoti situaciją sukeistais vaidmenimis. Pvz:  Tu puikiai save prižiūri, prieš pasimatymą daug laiko praleidai ruošdamasis, stengiesi, jog viskas būtų puiku. Atėjus pasimatymui, susitinki su savo antrąja puse. Tik deja, jos higiena ne tokia kaip tavo. Matosi aiškūs trūkumai. Tikriausiai tu pradedi svarstyt, ką ji po velnių sau galvoja šitaip ateidama. Ji rodo nepagarbą nei sau, nei man! Dabar jau suprantat kaip merginos į jūs reaguotų. Higienos trūkumas simbolizuoja žemą savigarbą, kurį beveik užmuša susidomėjimą jumis. 
 
6.      Priklausomybės. Priklausomybės vienos iš labiausiai paplitusių šio amžiaus problemų. Priklausomas žmogus niekada nemąsto blaiviai, jis priima tokius sprendimus, kurie būtų palankūs jo veiklai. Merginos priklausomybę įsivaizduoja kaip silpnumą. Priklausomas vyras – silpnas vyras. Moteryje, jau juo senų senovės, genuose yra užkoduota informacija ieškoti kuo stipresnio vyro (labiausiai dominuojančio, vyriškiausio…), jog palikuonys būtų sėkmingi. Kadangi priklausomas vyras yra priešingybė stiprybei, moteris nesiryžta su tokiu vyru prasidėti. Jos ieško geresnio. Todėl priklausomybių turėjimas turi didelę įtaką merginos nuomonei ir apie tave.
 
7.      Ne vyriškumas. Apie vyriškumą šiek tiek užsiminiau straipsnyje (8 savybės, kurių moterys ieško vyruose). Ne vyriškumas šiuo atžvilgiu yra nesugebėjimas dominuoti ir prisiimti atsakomybės už santykius. Vyrai niekaip negali suvokti, jog jie turi būti santykių lyderiai. Moterys yra nesutvertos vadovauti, joms paskirtos kitos, ne ką prastesnės gyvenimo užduotys: išlaikyti populiaciją, auginti vaikus… O šių laikų vyrai, prie visų moters gyvenimo užduočių dar prideda savąją: dominavimą ir lyderystę. Ir kas toliau vyksta? Moterys tampa, praktiškai atsakingos už viską kas dedasi šitam pasaulyje, santykiuose ir t.t. Vyrų vaidmuo visai išnyksta. Moterys vienos tiek naštos negali panešti, todėl jos nori tik vieno – vyriško vyro. Vyriškas vyras žino savo vaidmenį visuomenėje, kas gyvenimo naštą dalina pusiau. Situacija: vyras ir moteris susitinka pirmajam pasimatymui. Vyras klausia: „Ką norėtum veikti? Kur norėtum valgyt?“. Moterims nuo tokių klausimų kyla tik viena mintis: „Negi, ir vėl turėsiu aš spręst…“. Moterys nori, jog vyras nuspręstų ką jie veiks ar kur valgys. Ji atėjo atsipalaiduoti ir gerai praleist laiką, o ne svarstyt ką norėtų nuveikti. Nevyriškas vyras simbolizuoja pasyvumą, kas nėra itin patrauklu moterims.
Vyriškumo pavyzdį rasite čia: (Kaip būti agresyvesniu su moterimis, pasimatymuose ir gyvenime?)
 
Blogos manieros. Blogas manieras, žinoma, galima pakeisti. Kai kurios merginos tiki, kad sugebės pakeisti savo vyrą, kitos – su tokiu net neprasideda. Vienaip ar kitaip tinkamos manieros yra išties reikalingos ir turi gan didelį poveikį moters susidomėjimui. Išauklėtas vyras visada pasižymės tinkamom manierom. Tokie vyrai šių laikų visuomenėje vadinami – džentelmenais.

 • Ką laikome blogom manierom?
 • Nepagarbą aplinkiniams;
 • Nepagarbą moteriai;
 • Neturėjimą etikos taisyklių;

Su tokiu vyru moteriai labai nejauku vaikščioti gatvėse. Jos negali atsipalaiduoti ir visą laiką būna įsitempusios. Jeigu mergina neatsipalaidavusi, tu niekada neužmegsi jokio ryšio su ja. Jeigu ir buvai kokį užmezgęs, jis galų gale nutrūks.

9.      Savikontrolės nebuvimas. Šios savybės nebuvimas vyrą paverčia mažu berniuku. Savikontrolė padeda išlikti vyrams vyriškiems, atsipalaidavusiems ir diplomatiškiems. Kas yra savikontrolė? Tai gebėjimas susitvardyti ir išlikti ramiu bet kokiomis aplinkybėmis. Šiuolaikinėje visuomenėje vyrams labai stinga šios savybės. Užtenka ką nors ne taip apie juos pasakyti ir jau artėja konfliktas. Vyrai klaidingai mano, jog konfliktas ką nors išspręs. Be to, šitaip elgdamiesi vyrai parodo, jog yra visiškai priklausomi nuo savo instinktų ir negali jų suvaldyt. Kaip jau minėjau ankščiau, priklausomybė – silpnumas. Dauguma moterų ne tik kad tokiais vyrai nesusidomi, bet ir neprasideda vien dėl to, jog jai gali grėsti pavojus, kai tavo instinktai paims viršų. Todėl savikontrolė yra viena iš tų savybių, kurią vyras privalo puoselėti.
 
10.  Pavydas. Pavydas tiesiogiai ar netiesiogiai susietas su nepasitikėjimu savo partnere. Pavydūs vyrai stengiasi reguliuoti moterų dienotvarkę, veiklą, pastoviai tikrina telefoną, gaudo ant klausimų. Pavyduliaudamas moterims parodai tik vieną – jog jos yra aukščiau tavęs. Tokios moterys pradeda užuosti, jog tu labai stengiesi dėl jos ir jai dingsta visas noras su tavim bendrauti. Nepamiršk, moterys iš prigimties yra kovojančios, todėl jos reikalauja kartas nuo karto iššūkio iš tavo pusės. Bet… Nuolatos rodydamas jai dėmesį, ne tik kad užmuši motyvaciją jai tavęs siekti, bet ir parodai, koks iš tiesų tu pažeidžiamas esi. Pavydas niekada neprivedė prie gero.

Apibendrinimas: Šių dešimties priežasčių vengimas ar jų ištaisymas, gali vėl atgaivinti moters susidomėjimą tavimi ir jį išlaikyti. Stipriai rekomenduoju visiems ne tik kad perskaityt šį straipsnį, bet ir pritaikyt šią informaciją realybėje. Rezultatai jūs gali nustebinti.

Jeigu nori atgauti pasitikėjimą savimi ir tapti moterų magnetu mokymai „Pažinčių Ekspertas“ sukurti kaip tik tau.

Categories
Laimė

Kodėl anksčiau jauteisi laimingas, o dabar ne?

Kas tau yra laimė?

Santykiai? Šeima? Pinigai? Laimėjimai? Garbė?

Tada reiktu savęs klausti ką tau duoda Santykiai?

Galbūt, santykiai su moterimi tau duoda saugumą ir ramybę?

Galbūt pinigai tau suteikia irgi saugumą, užtikrintumą, pasitikėjimą savimi.

Visi išoriniai dalykai, santykiai su kitais suteikia tau tam tikras būsenas, tokias kaip ramybę, saugumą, pritarimą. Kadangi jautiesi ramus, esi ir laimingas, bet tuo pačiu ir  priklausomas nuo to, kam suteiki atsakomybę dėl savo laimės. Ar ne lengviau pasiekti vidinę ramybę bei harmonija ir turėti gerus santykius, ir daryti tai ką mėgsti, o ne kaip pamišusiam ieškoti ramybės išorėje kai ji tuo metu tupi viduje?

Nusiramink.
Atsipalaiduok.
Pabūk su savimi.
Pamedituok.
Paskaityk dvasines knygas.

Ir daryk tai, ką nori daryti, o ne ieškok laimės ten kur jos nėra 🙂

 

Categories
Rekomenduoju Vyriškumas

Ar tu turi, šias 8 savybes, kurių moterys ieško vyruose?

Vyrai ir moterys – kartu panašūs, bet tuo pačiu ir skirtingi. Visi mes augom panašiomis sąlygomis, panašiomis aplinkybėmis, bet vyrų ir moterų mąstymas bei požiūris į priešingą lytį visiškai skiriasi. Dažnas vyras, savęs nekartą yra paklausęs: „Kodėl aš nepatinku merginom? Ko jos iš manęs nori, tikisi?“. Galbūt yra vyrų, kurie klausia šito būtent dabar. Tuo tarpu, moterys iškelia sau klausimą: „Kodėl aš negaliu rasti sau tobulo vyro?“.
Vienaip ar kitaip, problema slypi abiejose pusėse. Vyrai nesupranta moterų poreikių, nesugeba perprasti jų mąstymo, moterys – nežino ko ieško, ko nori ir neįvertina to, ką gali duoti mainais. Vyrai, šiuo metu į viską žiūri per miglą, nežinodami nuo ko pradėti ir kokių savybių ugdymas merginom yra patraukliausias. Jie ekspermentuoja: bando vieną, vėliau ir kitą būdą. Tačiau vistiek rezultato nėra. Todėl atskleisiu pačias svarbiausias vyro savybes, kurių ieško moterys. Šių savybių ugdymas tau netik išsklaidys miglą kely, bet ir atneš tavo taip norimus rezultatus su moterimis.

 

Vyriškos Savybės

1. Vyriškumas. Būtent šiuo laiku, tai bene didžiausia moterų tema apie vyrus. Turbūt, ne kartą teko girdėti tokį visuomenės moterų išsireiškimą: „Vyrai jau nebe tokie vyriški. Vyriškas vyras tampa retenybe“. Tačiau… Kiekviena moteris turi tam tikrus, jai vienai būdingus poreikius. Moterų poreikiai tiesiogiai ar netiesiogiai ir sukuria vyriškumo sąvoką. Moterų daug, jų poreikiai skiriasi, todėl aiškiai padėto taško apie vyriškumo sąvoką nėra.

Pavyzdys: Moteris, gyvenanti be vyro, tačiau turinti kelis vaikus, vyriškumą įsivaizduoja kaip gebėjimą išlaikyti šeimą. Kadangi jos poreikis yra vyras, tinkantis auginti šeimai.
Štai kitas pavyzdys: moteris, neturinti šeimos. Ji vyriškumą įsivaizduoja kaip gebėjimą siekti užsibrėžtų tikslų ir nepriklausomybę. Kadangi jos poreikis yra vyras, visiškai nepriklausantis nuo kitų nuomonės ir siekiantis savo tikslų.  Todėl vyriškumo suvokimas priklauso nuo pačios moters. Tačiau atskleisiu dažniausiai merginų įvardijamas vyriškumo savybes.

Vyriško vyro bruožai:

 • Žodžio laikymasis;                                               
 • Nuomonės turėjimas;
 • Nepriklausantis nuo nieko;
 • Turintis savigarbą;
 • Gebantis sutramdyti moterį;
 • Siekiantis tikslų;
 • Ištikimas;

 

Nevyriško vyro bruožai:

 • Nuolatiniai verkšlenimai;
 • Pasyvumas;
 • Priklausomybė nuo kitų nuomonės;
 • Melavimas;
 • Neištikimybė;
 • Žodžio laužymas;
 • Meilikavimas;
 • Brandaus elgesio nebuvimas;

 

2. Gebėjimas priimti sprendimus. Moterys ieško vyro, kuris sugebėtų išlaikyti ir puoselėti šeimą. Geriausias kandidatas į šią rolę yra vyras, gebantis priimti sprendimus. Kodėl? Būtent todėl, jog sprendimų priėmimas kloja daug stipresnius pamatūs šeimai. Įsivaizduokit situacija:

 1) Vyras, turintis šeimą: žmoną ir kelis vaikus, dirba prastai apmokamą darbą. Šeimos pajamos vos išgali sudurt galą su galu. Vyras, matydamas, kad šeimai trūksta kažko, kad jo šeima nelaiminga, jis apmąsto visas galimybes ir priima šiai problemai sprendimą: ieškoti kito darbo ir kurį laiką persikraustyti gyventi į mažesnes patalpas. Šiuo laiko tarpsniu šeimai dar sunkiau, tačiau po kurio laiko vyras randa geriau apmokamą darbą ir grįžta į ankstesnę savo gyvenamąją vietą. Vyras nepabūgo priimti sprendimo, kuris savo ruoštų pakeitė šeimos socialinę padėtį.

2) Vėlgi ta pati situacija. Tačiau šiuo atveju vyras negeba priimti sprendimų. Matydamas, jog šeimai sunku, jis apsvarsto visas galimybes ir nusprendžia nieko nedaryt, mat rizika gali daug kainuoti. Vyras ir toliau gyvena kaip gyvenęs. Blogos gyvenimo sąlygos atsiliepia santykiams, kurie laikui bėgant nutrūksta. Todėl gebėjimas priimti sprendimus yra labai svarbus dalykas santykiuose.

vyriskumas 

3. Žinojimas ko nori iš gyvenimo. Visa tai yra susiję su tikslo turėjimu ir kryptingu gyvenimu. Vyras, turintis tikslą ir jo siekiantis, moterims pasąmonėje perduoda ryžtingo, turinčio valios ir kantrybės bei atsidavusio gyvenimui vyro įvaizdį. Ryžtas, valia, kantrybė ir atsidavimas yra pagrindinės savybės ant kurių klojami santykiai.

 • Ryžtas – kuria ateitį santykiams.
 • Valia –  palaiko ryžtą ir neleidžia pasiduot.
 • Kantrybė – padeda išgyventi sunkumus.
 • Atsidavimas – kryptingas šeimos santykių ar jos ateities puoselėjimas.

Todėl niekas kitas geriau, nei tikslo turėjimas ir nuolatinis jo siekimas, negerina šių, velniškai svarbių gyvenime, savybių.

4.  Pagarba. Absoliučiai jokia save gerbianti moteris, niekada neprasidės su vyrų, kuris negerbia jos. Pagarba, viena iš pagrindinių savybių, kuri leidžia mums išlikti civilizuotiems žmonėms. Ji koja kojon žengia su pasitikėjimu. O pasitikėjimas kitu, atveria platesnes galimybes gyvenimui, šeimai, darbui, santykiams… Šios savybės ieško ne tik moteris, jos pritaikymas kasdieniame gyvenime yra ne mažiau reikalingas.

5.  Dėmesys tik vienai, vienai merginai. Kiekviena moteris nori jaustis ypatinga, gerbiama ir savaip išskirtinė. Niekas geriau jai šių savybių nesuteikia, nei – ištikimybė. Neištikimybė yra viena iš dažniausiai nesėkmingai besibaigiančių santykių priežastis. Moteris tai suvokia, todėl kiek įmanoma bando to išvengti. Todėl ištikimas vyras yra vienas iš tų variantų, kurį moterys renkasi daug negalvojus.

 

6.  Nenuspėjamas. Tai gebėjimas nustebinti moterį, kai ji mažiausiai to tikisi. Žaismingumas kertasi su ištikimybe. Neištikimi būna ne tik vyrai, bet ir moterys, ne paslaptis. Tačiau kaip apsaugoti moterį nuo neištikimybės?

 vyras

Ištikimas vyras + nenuspėjamas = Laimingi santykiai.

Ištikimas vyras – vyras, gerbiantis moterį ir santykių esmę.

Netikėtumo jausmas – būtent tai apsaugo moterį nuo neištikimybės. Nenuspėjamas vyras neleidžia santykiams virsti kasdiene rutina. Jis juos pagyvina, atgaivina ar nudažo kitomis spalvomis. Priešingu atveju, kada vyras yra nuspėjamas, moteriai vėliau ar ankščiau pasidarys nuobodu. Laikui bėgant, ji pradės svarstyti apie idėją išbandyt ką nors naujo, patirt ką nors kitokio, kas būtų priešingą susiklosčiusiai rutinai. Kieno pasekoje, moterį priveda prie neištikimybės.

Todėl netikėtumo jausmo sukūrimas yra išties vertinga savybė, kurios ieško moterys. Kadangi būtent šios savybės dėka, mergina apsaugo pati save ir santykiai nevirsta rutina.

 

7. Pasitikėjimas savimi. Šioji savybė praktiškai neatsiejama sėkmingo socialinio gyvenimo dalis. Stipriai pasitikinčiam savimi žmogui, daug lengviau susirasti darbą, sukurti šeimą, užmegzti santykius su aplinkiniais ar net pradėti verslą. Kodėl? Savimi pasitikintys vyrai retai kada abejoja, jie užtikrinti tuo ką daro ir tai ką pasieks.
Jie niekada nemenkina savo gabumų, talento ar savo savi-vertės. Dažniausiai tokie vyrai daro ir sako tai ką galvoja, kas jiems sutaupo daug laiko ir padeda greičiau įgauti kitų žmonių pagarbą, o vėliau ir pasitikėjimą. Pasitikėjimas savimi yra skirstomas į dvi rūšis: Išorinis ir vidinis pasitikėjimas.

 • Išorinis pasitikėjimas savimi – tai labai nepastovus pasitikėjimas, kuriam įtaką gali padaryt bet koks žmogus. Paprastai šitokį pasitikėjimą savimi žmogui sukuria socialinis ir materialinis pradas – socialinis statusas, pinigai, materialūs daiktai.  Lygiai taip pat kaip pinigai, vieną dieną turi daug, kita – mažai, taip pat svyruoja ir pasitikėjimas.
 • Vidinis pasitikėjimas savimi tai labai pastovus ir stiprus pasitikėjimas savimi, kuriam įtakos praktiškai neturi niekas. Toks pasitikėjimas savimi susiformavo tik per patirtis socialiniame gyvenime. Kuo daugiau esi patyręs, tuo daugiau žinai. Kuo daugiau žinai, tuo labiau pasitiki savimi. Todėl šį tipą išugdyti paprastai reikalauja labai daug laiko.

 

8.  Humoro jausmas bei gebėjimas bendrauti. Moterys ieško tokio vyro su kuriuo nebūtų liūdna. Nesvarbu koks gražus ar seksualus vyras bebūtų, jeigu jis nemokės prieiti prie moters ar su ja bendrauti, visada bus surūgęs, ankščiau ar vėliau jų santykiams ateis galas. Humoro jausmas tiek pat svarbus moteriai kaip ir netikėtumo jausmas, kadangi būtent šios savybės ir išlaiko moters susidomėjimą ilgesniam laikui ir neleidžia santykiams virsta nuobodžia rutina.

Išvada: Šios 8 savybės yra bene dažniausiai ieškomos merginų, vyruose. Visų šių savybių komplektas atneš ne tik norimus rezultatus su moterimis, bet ir padės sukurti tvirtus ir sėkmingus santykius. Tiems, kam tikrai įdomu, kokiu principu mąsto ir priima sprendimus moterys ar norite detalesnės informacijos, stipriai rekomenduoju šį produktą: „Moters psichologija“. 

Categories
Vidinės problemos

Kaip Pick up’as tau gali sugadinti arba nežmoniškai pagerinti gyvenimą?

Vakar vykusiame seminare :“Greitas moters suviliojimas“ buvo išsakytos esminės mintys apie pick up‘ą, kuriomis norėčiau pasidalinti šiame straipsnyje.

Tie kas nežinote, kas per velnias yra tas pick up‘as tai trumpai sakau: „Greitas susipažinimas (santykių užmezgimas) su moterimis, bet kokioje aplinkoje ir bet kokiu laiku, nepriklausomai nuo to, kas tu esi.“ Šiai dienai yra daug mokyklų, daug krypčių pick up‘o ir vieni tai laiko šėtono išmislu, o kiti aukščiausiojo dovana. Yra tokių mokyklų kurios orientuojasi tik į moters tarpkoji, o yra ir tokių, kuriuos orientuojasi į vyriškumą, pasitikėjimą, santykių kūrimą. Kiekvienam savo kelias.

Pick up‘o pliusai:

Pliusų galima rasti labai daug. Jeigu neturėjai nei vienos merginos  arba tau seksas svetimas ir dar nepažintas dalykas, tai vieni pliusai būtu.

Vis dėl to, pagrindinis pliusas, gebėjimo bendrauti su moterimis bet kur ir bet kada yra tas, kad tu turi daugiau galimybių susirasti savo svajonių moterį ilgalaikiams santykiams ir šeimai, negu tas, kuris su merginomis susipažįsta darbo vietoje, bare ar draugų rate. Tipinis vyras realiai renkasi iš labai mažo pasirinkimo, todėl dažnai būna „ai bus gerai, nesipykstame ir tiks“. Bet po 5m. ar ankščiau, dažnai prasideda karas. Skyrybų statistika kraupi: virš 60% santuokų baigiasi skyrybomis, o tai labai aiškiai parodo, kad žmonės išsirenka ne tuos partnerius, skubėdami ir nematydami kitų galimybių. Dažnai susitaiko su tuo kas yra dabar, nors visi ženklai rodo, kad mano širdis ne to nori. Žinoma, yra ir kitų išsiskyrimo priežasčių.

Mano aplinkoje yra pavyzdžių, kurie eidavo į daugybę pasimatymų, susipažindavo įvairiuose vietose ir nesistengė įsipareigoti, jeigu nebuvo tikri dėl to ar nori tos moters visam gyvenimui. Šiai dienai, tokie žmonės  turi nuostabias šeimas ir pick up‘as tapo viena gyvenimo stotelių.

Žinoma, gebėjimas laisvai bendrauti su moterimis suteikia pasitikėjimo savimi. Pasitikėjimas atsiliepia ir daugumai gyvenimo sričių.

Jeigu turėtum daugybę aukso ir visko ko nori, bet būtum saloje kur nėra nei vienos moters, laimės mažai būtu 🙂

Minusai, kurių nepaisymas tave pražudys amžiams

Pagrindinis minusas, kai įvaldai pickup‘o meną yra tas, kad tu gali tapti šio žaidimo vergu. Dažnai taip ir atsitinka, kad vyras gerai išmanantis susipažinimo reikalus, gebantis greitai nusitempti moterį į lovą, bijo žengti rimtesnį žingsnį, neturi žinių apie santykių palaikymą, vyro pareigas ir atsakomybę. O kaip žinome, nusitempti moterį yra lovą yra daug lengviau, nei kurti šeimą.

santykiai

Kitas aspektas, dėl kurio dažnai paslysta vyrai mokindamiesi pickup‘o, tai EGO ir savi-vertės kalneliai. Įsivaizduok, esi tas kuriam niekada gyvenime nesisekė su moterimis, kuris nesugeba užkalbinti jų gatvėje, ar tai parduotuvėje, kuris sekso nusipelno tik po 3 mėn. draugystės (moterims: neatsiduokite taip greitai). Ateina diena, kai tu gauni visas žinias apie moters psichologiją, užkalbinimą, suviliojimą, seksą, pasimatymus ir visa tai išbandai praktiškai, suvoki, kad visa tai atneša nežmoniškų rezultatų.
Pasitikėjimas išauga iki rojaus vartų. Arogancija, pasipūtimas tiesiog liejasi per kraštus. Gali nebelikti jokios pagarbos ir meilės moteriai, nes visos atrodo lengvai prieinamos.  Ir dažnai, išmanančių pickup‘ą vyrų pasitikėjimas pradeda priklausyti nuo sėkmių su moterimis, tampi priklausomas nuo trumpalaikių santykių, nuo moters pritarimo ir pnš. Tampi savo žaidimo ir gebėjimų vergas, nes visos kortos dedamos ant moterų. Gali tapti pasipūtęs, arogantiškas ir tikėti, kad tavo rankose visos vaginos, bet taip nėra, nes tokioje stadijoje tu esi silpnas ir pažeidžiamas kaip niekada.
Baimė nukristi nuo karaliaus sosto yra dažnai didesnė, nei baimė kopti į sostą. Šioje vietoje turi turėti aiškų savo gyvenimo centrą, aiškias vertybes, tai kas daug stabiliau nei moterų nuomonė.

Šioje vietoje galima labai išsiplėsti ir daugiau papasakoti kaip išlikti vyrų, mylėti gyvenimą, mylėti moteris ir būti sėkmingu su moterimis nepametant galvos ir užsiimant pick up’u. Jeigu norite daugiau sužinoti tai siūlau šio renginio įrašą: „Greitas moters suviliojimas“.

Blogose rankose pickup‘as tampa blogiu, geruose gėriu. Viskas priklauso nuo žmogaus kuris tai įvaldo. Mano manymu, svarbiausia visada išlaikyti aukso vidurį ir neiti į kraštutinumus. Kiekvienas geras dalykas kurio yra per daug, gali tapti blogiu ir priklausomybe.

 Alfa vyras yra ne tas kuris yra arogantiškas, pasikėlęs ir gali nukabinti bet kurią moterį. Alfa vyras – tas, kuris pirmiausia myli gyvenimą, moteris, savo darbą ir žino ko nori iš gyvenimo ir dar moka bendrauti su moterimis.

Linkiu pickup‘o išmintį naudoti geriems tikslams ir geroms moterims 🙂

Categories
Ilgalaikiai santykiai Rekomenduoju Vyriškumas

5 priežastys, jog tu esi jai per geras (mielas)

Turbūt kiekvienas vyras pripažintų, jog viena yra merginą „pakabint“, o visai kas kita – ją išlaikyt. Paprastai, sveikiems ir tvirtiems santykiams sukurti reikalingos tam tikros žinios: suvokimas partnerio poreikių, psichologijos išmanymas bei gebėjimas sugyventi su kitu žmogumi. Be šių savybių išmanymo, vargu kas be pavyktų.

Pvz: 1) Suvokimas partnerio poreikių. Šioji savybė bene dažniausiai kiša kojas santykiams. Vyro poreikiai: seksas, laisvė (nereikia jų laikyti ant pavadėlių ir nuolat klausinėti „kur buvai, ką darei…“), gerbimas jo nuomonės bei pripažinimas, jog vyras turi būt santykių galva. Moters poreikiai: stabilus finansinis stovis, tinkamos sąlygos kurtis šeimai, saugumo jausmas bei šiltų jausmų rodymas. Kai vyras ar moteris, nesupranta vienas kito poreikių arba nesutampa interesai, tuomet ankščiau ar vėliau santykiams ateina galas.

2) Psichologijos išmanymas. Šis punktas labiau priskiriamas prie vyrų, kadangi moteris turi įgimta savybę greitai perprasti žmones, jų elgesį ar mąstymą, todėl šiuo punktu vyrai atsilieka. Tačiau abiems pusės daug ko reiktų išmokti. (Norint sužinoti daugiau iš šio punkto, rekomenduoju „Moters psichologija“ ir „Kaip suvilioti merginą?“).

3) Gebėjimas gyventi kartu. Ši savybė nėra labai svarbi, bet įtakos turi. Būtent gyvenimas su partneriu parodo koks tu žmogus iš tikrųjų. Todėl žinios: etikos, higienos srityse yra būtinos. Šios trys pagrindinės priežastys turi didelę įtaką santykių kūrimuisi, todėl atskleisiu svarbiausias priežastis, kurių reikėtų vengti bet kuriam vyrui.

Priežastys

 1. Santykiuose labai retai vartoji žodį: „ne“. Vyras, nevartojantis žodžio „ne“ santykiuose, simbolizuoja pasyvumą ir visą kontrolę užleidžia moteriai. Kai moteris būna santykių lyderė, o vyras – užima antrąją vietą, moteriai tampa nuobodu su tokiu vyrų būt, mat esą jis yra nevyriškas. Kas blogiausia, vyrai to nesuvokia. Iškelkit sau klausimą: „Kodėl aš bijau prieštarauti moteriai?“. Priežastys slypi tame, jog vyras elgiasi šitaip, tik tada, kai bijo prarasti moterį, kada neturi pasirinkimo tarp kitų moterų ir mano esąs radęs tą „vienintele“. Prisimink, tu esi vyras, tu turi savo nuomonę. Jei tau nepatinka vienas ar kitas merginos poelgis išreikšk jai tai, jei nepatinka ką ji sugalvojo – sakyk „ne“. Ji tave už tai gerbs ir žiūrės į tave kaip į vyrą, o ne – įrankį.

 2. Pastoviai atsiprašinėji merginos. Atsiprašymai, nėra blogai, jeigu jie turi rimtą priežastį. Kitų atveju, kai „atsiprašau“ yra sakoma be tikslo, tu save statai į silpno vyro padėtį. Pvz: „atsiprašau, brangute, kad pavėlavau namo, mat sunki diena darbe buvo“. Tu atsiprašinėji už tai, jog dirbai? jog stengiesi šeimai atnešti pinigų? Šitaip tik parodai, jog moteris yra ankščiau tavęs santykiuose ir stengiesi įgauti jos pripažinimą. Atsiprašyti reikia tik tada, kai padarei tikrai kažką netinkamo. Tarkim, kaip nors įžeidei savo merginą… Tik nesuvokit klaidingai, jog tada privalai atsiprašinėti, po kol ji atleis. Užtenka vieną kartą pasakyt: „atsiprašau“.

 3.  Visada pasiruošęs padėti. Tai nėra nieko blogo, jei atskiri pagalbos prašymą nuo išnaudojimo. Merginos, paprastai pagalbos prašo tik tada, kai pačios to padaryt negali, o išnaudojimas – visiškai smulkmeniški prašymai, kuriuos jos tingi daryt. Pagalbos prašymas: mergina kraustosi, nori, kad suremontuotum mašiną ar kokį daiktą namuose. Išnaudojimas: mergina prašo, kad ją nuveštum ten ir ten, pavedžiotum jos šunį… Tačiau, jeigu į kiekvieną jos prašymą reaguosi teigiamai, toli su ta mergina nenueisi, kadangi šitokiu savo elgesiu tu jai simbolizuoji, jog gyveni pasyvų, neįdomu gyvenimą ir neturi tikslų.

  [adrotate group=“3″]
 4. Sakai per daug komplimentų. Turbūt kiekviena mergina sutiktų, jog per didelė komplimentų krūša, tiesiog vemti verčia. Meilikavimai ir „lindimas moteriai į šikną“ per komplimentus yra velniškai nevyriška. Šitokiu būdu tu iškeli merginą aukščiau savęs, jos tai jaučia ir supranta, kieno pasekoje tu pradedi jaustis kaip mažas berniukas. Pvz: „mano persikuti, ananasėli kaip tu šauniai šiandien atrodai. Tavo akys tiesiog nepakartojamos, o plaukai…“ Komplimentus, proto ribose, moterys dievina, tačiau „kas per daug, tas nesveika“.
  Merginai komplimentus reikia duoti tik tada, kai matai, kad ji stengiasi atrodyt gražiai. Pvz: Ji su tavimi ruošiasi eiti į restoraną. Žinoma, prieš tai ji prie veidrodžio praleido kokias dvi valandas ir jeigu nepagirsi jos išvaizdos, ji jausis gan prastai. Parinkite tokius komplimentus, kurių nesako kiti vyrai, visos moteris nori išgirsti tai, ko dar nebuvo girdėjusios ir kas joms dar nepabodę. Pvz: „Su šia suknelę atrodai velniškai gundančiai.“
  Tiesą sakant, geriau rekomenduočiau sakyti moteriai komplimentus apie jos vidų, nei išorę. Moterys per savo gyvenimą gavo šimtus komplimentų apie išvaizdą, todėl sunku parinkti tokį, kurio ji dar nebūtų girdėjus. Išvaizda visuomet kinta, kartu ir komplimentai apie ją. O vyras, kuris orientuojasi į moters vidų, automatiškai save išskiria iš kitų vyrų, kurio komplimentus moteris daug labiau vertina. Pvz: „Tu turi puikų humoro jausmą arba tu spinduliuoji velniškai teigiamą energiją, tiesiog negaliu atsitraukt nuo tavęs..“


 5. Perki jai dovanėles. Čia beveik tas pats kaip ir su komplimentais. Skirtumas tik tas, jog priešingai nei komplimentų, dovanėlių niekada nebus per daug. Šis punktus labai padeda sukurstyt merginos jausmus ir jį naudoti reikia tik tada, kai jauti, jog mergina pradeda šalti. Nuolatinis dovanėlių pirkimas, vėlgi simbolizuoja, jog merginą statai aukščiau už save ir bandai įgauti jos pripažinimą. Siūlau vyrams, tokį siurprizą moterims suteikti, kartą į tris savaites ar mėnesį. Tai bus nenuspėjama ir įdomu.

Išvados: Šių pagrindinių 5 priežasčių vengimas arba jų ribojimas, tave moteriai perteiks kaip vyrišką vyrą, kuris niekada nestato moters aukščiau savęs, bet gerbia ir myli ją. Šios savybės, padės sukurti tvirtesnius ir sveikesnius santykius.