Categories
Biografijos

Anthony Robbins biografija (Video)

antony robinsonAnthony Robbins pasaulyje žinomas ir daugelio žmonių simpatijų nusipelnęs motyvacijos treneris, profesionalus kalbėtojas, išgarsėjąs savo knygomis „Neribota galia“ ir „Pažadink savyje“.

Taip pat Anthony Robbins yra sėkmingas verslininkas ir apie dešimties kompanijų steigėjas.

Sėkmės mokytojas gimė 1960 m. vasario 29 d. Kalifornijoje, JAV. Mokėsi vietinėje mokykloje.

Seminarus pradėjo rengti paskatintas verslininko Jim Rohn apie apie NLP (Neuro lingvistinį programavimą).

Štai keletas garsių ir įkvepiančių autoriaus frazių:

„Daugelis žmonių pervertina tai, ką jie gali pasiekti per metus, tačiau nuvertina, ką gali padaryti per dešimt“.

„Sėkmingi žmonės užduoda geresnius klausimus, todėl gauna ir geresnius atsakymus“.

„Jei darysite, ką visą laiką darydavote, gausite tai, ką visą laiką gaudavote“.

„Svarbiausia ne žinoti, ką reikia daryti, o daryti tai, ką žinai“.

„Bene didžiausios problemos santykiuose atsiranda todėl, kad žmonės santykius pradeda tikėdamiesi iš jų gauti – jie ieško kažko, kas padarys juos laimingais. Gi iš tikrųjų santykiai bus ilgalaikiai ir laimingi tik tada, kai juos matysite kaip galimybę duoti, o ne imti.“

„Visokeriopas žmonijos progresas prasideda naujais klausimais.“

„Sėkmė – tai daryti, ką nori, kada nori, kur nori, su kuo nori ir kiek nori.“

Jei susidomėjote, pažiūrėkite jo biografiją:

Categories
Puikus Gyvenimas Sėkmės psichologija Straipsniai

Sėkmės psichologija


Ar jūs niekada nesusimąstėte kodėl vieni žmonės pasiekia tai ko siekia, o kiti ne. Kodėl vieni gyvena sėkmingą ir laimingą gyvenimą, o kiti tik plaukia pagal srovę. Kodėl vieni žmonės pradėję nuo nulio užsidirba milijonus dolerių, o kiti vos suduria galą su galu. Juos skiria jų mąstymas.

7 sėkmingų žmonių mąstymo bruožai:

Pozityvus mąstymas – sėkmingi žmonės stiklinę mato puspilnę, o ne pustuštę. Jie yra optimistai. Jie visada mato kažką pozityvaus kiekvienoje situacijoje. Sėkmingi žmonės žino kad viskas kas vyksta gyvenime, vyksta su priežastim. Galvodamas pozityviai tu pasimokysi daug daugiau iš visų savo gyvenimo įvykiu. Nesvarbu geri jie ar blogi. Tu pamatysi kiekvienoje problemoje galimybę.

Sprendimų radimas – kiekvienas žmogus turi problemų. Kiekvienas žmogus turi barjerų, kuriuos peržengus jų laukia sėkmė. Nesėkmingiem žmonėm „patinka“ būti aukomis. Jie niekada nėri kalta, kalta aplinka. Jie yra gimę po nesėkminga žvaigžde ir jie negali kontroliuoti savo gyvenimo. Tuo tarpu, sėkmingi žmonės randa sprendimus iš kiekvienos išeities. Jie žino kad kiekviena problema turi išeitį. Jie yra savo likimo šeimininkai ir gali įveikti bet kokią kliūtį. Bet svarbiausia, jie daugiau daro nei kalba. Jie niekados nesiteisina, o tik dar stipriau ieško išeities ir labiau trokšta pasiekti tikslą.

Didelis mąstymas – sėkmingas žmogus galvoja apie didelius dalykus, nesėkmingas apie mažus. Sėkmingas žmogus turi didelį tikslą, nesėkmingas jo neturi išvis. Sėkmingas žmogus žino kad jam lemta gyventi geresnį gyvenimą, nesėkmingas žmogus priima gyvenimą tokį, koks jis yra. Geriausias to pavyzdys yra Bilas Geitsas. Prieš įkurdamas Microsoft jis turėjo svajonę kad kiekviena šeima turės savo asmeninį kompiuterį. Jis šio tikslo siekė ir susikūrė geresnį gyvenimą ne tik sau, bet ir visam pasauliui.

Ambicijos – ambicija yra didelis troškimas pasiekti tikslą. Ambicija yra kai tu dedi dideles pastangas tikslui pasiekti. Ambicija yra kai tu taip mėgaujies savo tikslu, kad jo siekimas tave įtraukia į jį kaip tornadas. Sėkmingi žmonės yra ambicingi, jie pasirengia pasiekti savo tikslus. Jie nelaukia kol laimės loterijoje, jie siekia savo tikslo visomis išgalėmis ir niekas jų negali sustabdyti.

Būtinumo jausmas – laikas yra vertingiausias ir greičiausiai senkantis dalykas pasaulyje. Sėkmingi žmonės tai žino, nesėkmingi ne. Sėkmingi žmonės siekia savo tikslo šiandien, jie nori tikslą pasiekti kuo greičiau. Jie neleidžia savo laiko veltui, jie siekia savo tikslo kiekvieną minutę, kiekvieną sekundę.

Susikoncentravimas į rezultatus – sėkmingi žmonės mėgaujasi pasiektais rezultatais, jie koncentruojasi į rezultatus. Jie nusistato kokių nori rezultatų ir daro viską, kad tuos rezultatus pasiektų.

Atkaklumas – tai vienas svarbiausių sėkmingų žmonių charakterio bruožų. Sėkmingi žmonės niekada nepasiduoda, jie žino kad bus laikinų nuosmukių, kad bus sunkų akimirkų, net jie niekada nepasiduoda. Jie žino ko nori ir nenusigręžia nuo savo tikslo. Sėkmingi žmonės keliauja savo tikslo link net juodžiausiu metu.