Categories
Vyriškas patarimas

Gyvenu mažame miestyje, mane laiko nevykėliu ir merginos nebendrauja.

Tema:
Santykiai ir Seksas

Vardas:
Tomas

Klausimas:
Gyvenu mažame miestelyje, man virš 20 metų. Kai mokiausi vidurinėje buvau nevykėlis ir pajuokos objektas. Dabar situacija visiškai pasikeitė. Šiuo metu netgi kalėjime su kaliniais dirbu. Pasikeitė visiškai mano elgesys. Be to daug domiuosi apie PUA, ir body language, bei Alpha male temomis. Deja gyvenu mažame miestelyje (10000 žmonių), kur dauguma vieni kitus žino. Deja ir dabar mane laiko nevykėliu ir su manim nebendrauja normalios merginos. Suprantu kad dauguma žmonių visalaika lieka vienodi, o aš kitoks ir tobulėju.Kaip pakeist jų nuomonę apie mane,ar tai įmanoma?

Atsakymas:

Sveikas Tomai,

Kitų žmonių nuomonės iš esmės nepakeisi. Dažnai kažkada susidariusi nuomonė išlieka ilgam. Žinoma, ne visi žmonės vienodi. Kartais žmonių nuomonė pasikeičia ilgiau pabendravus. Tada matosi, kad žmogus pasikeitė, turi daug įdomių žinių ir t.t. Ką galėtum daryti, tai nesistengti pakeisti šitos nuostatos. Nes kai per daug dėmesio skiri tam ką apie tave mano kiti, apleidi pati save ir apsidairius pasirodo, kad stovi vietoje ir viską ką darai, darai tik todėl, kad kiti apie tave gerai galvotu. Išsiugdyk įprotį negalvoti apie tai ką galvoja kiti. Būk tas kuris siekia kažko, kuris turi savo gyvenimo vizija ir kuriam visiškai vienodai ką apie jį mano kiti. Tokiais žmonėmis kiti žavisi.

Gyvendamas mažame miestelyje turi du variantus: Arba stengtis įtikti kitiems, tarkim merginom, arba viską paleisti ir būti laisvu nuo visų šitų žaidimų, tobulėti ir t.t. Pirmu variantu turėsi tai ką dabar turi. Antru variantu turėsi tai ką dabar turi, tik jausiesi puikiai.

Kas geriausia, kad atsikratęs viso šito mąstymo, kaip čia pakeisti kitų nuomonę, jog mano, kad aš nevykėlis, pakeisi ir aplinkinių reakcijas į tave. Tu esi savo pasaulio centras, kokia nuostata ir mąstymo modeli suksi savo pasaulio centre, taip ir aplink tave viskas suksi.

Dar norėčiau paminėti tai, jog manau, kad tu viduje save vis dar laikai nevykėliu. Tavo mintys apie tai sukasi. Kad ir patobulėjai, turi vyrišką darbą, bet vidinis tavo pasaulis, dvasia, kaip čia be pavadinsi nėra užtikrinta tavo pasikeitimu. Sėkmingą vyrą, nuo nesėkmingo skiria ne darbas, ne išvaizda, ne kažkokie sugebėjimai, o mąstymas. Sėkmingas nuo nesėkmingo ir skiraisi tuo, kad sėkmingas ŽINO, kad jis sėkmingas, o nesėkmingas MANO (geriausiu atveju), kad jis sėkmingas. Tad siūlau savo protą programuoti sėkmei atsisakant,“ buvau nevykėlis, pajuokos objektas“ ir t.t.

Tu gali viską išmokti apie Alfa vyriškumą, apie kūno kalbą, apie tai kaip kalbėti su merginos ir t.t. Bet jeigu galvosi, kad esi nevykėlis tai ir būsi toks, kad ir ką žinotum. Keisk mąstymo modeli. Tikėk savimi, kad esi kietas bičas, kad esi kažkuo geresnis už kitus. Ir žinok koks nori būti, matyk tai, pradėk gyventi tuo.

Tikiuosi kažkiek užvedžiau ant kelio.

Categories
Motyvacija

Begalinė jėga

Tik pažiūrėkime į save – kiek iššūkių teko nugalėti. Dar net negimus devynis mėnesius susikaupę buvom motinos įsčiose ir jausdavom kiekvieną mamos išgyvenimą (mamos žino, kad vaikai bendrauja dar iš įsčių), jausmą, emociją (gerą, blogą, džiaugsmingą, liūdną), neapykantą, baimę, palaimą. Visas jas atlaikėm ir net neatsimenam, kad buvo lengva, ar nepakeliama. Tik gimus turėjom susiremti su oru, kurio dar nebuvom niekada įkvėpę, verksmu iš savo gerklės; be to, dar buvom akli. Bejėgiškai būdavom ten, kur nunešdavo tėvai, ir visiškai priklausydavom nuo jų.

Kūnas ne visada mums būdavo mielas – kartais pavesdavo ir apsirgdavo, turėjom atlaikyti ligas. Kai kurie iš mūsų – alkį. Pagaliau reikėjo mokytis atsistoti ant kojų, pradėti kalbėti, pradėti valgyti, taikytis ir dalintis su kitais žmonėmis, konkuruoti, susidurti psichologinėse kovose su kitais vaikais ar suaugusiais, iškęsti mokytojų kritiką ar pagyrimus, derintis prie tėvų. Kai visą tą etapą praėjom išaušo branda ir stojom į dar sudėtingesnę kovą stengiantis patikti priešingai lyčiai – teko eiti per poravimosi labirintą ir tikėtis iš jo kažko… O juk tai tik pradžia! Tai buvo tik pasirengimas kažkam! Tai tebuvo „vaikų žaidimai“.

Kartais matau išmokusius palūžti žmones. Jie ima kasti šulinį, bet kai tik atsiduria ties pirmu akmeniu – tuoj pat pasiduoda. Jie numeta įrankius į šalį ir eina kažkur kitur, net patys nežinodami, ko ir kur. Susidūrę su pirma neigiama situacija, žmogumi ar emocija jie supanikuoja, išsigąsta ir krenta į nežinomas gelmes, bet nesupranta, kad vėliau vėl ir vėl belsis į tas pačias duris, kad teks susidurti su tuo pačiu iš naujo. Tai stebėti yra sunku ir gana įprasta, todėl sakau iš naujo.

Pažiūrėkite, kokie mes galingi! Kiek mes praėjome… Iš kur mes gavome tiek jėgų? Kaip mūsų rankose atsidūrė tokia stiprybė? Negi neakivaizdu, kad ji eina iš vidaus? Ar būdami maži vaikai mes gavome jėgos tablečių? Ne! Ta jėga buvo ir yra viduje, tai natūralus gebėjimas – stotis vėl ir vėl. Žiūrėti į savo silpnybes ir sviesti į jas tūkstančius išminties žaibų yra mums įgimtas, tik kartais primirštas „refleksas“. Nes? Nes mes nė vienas nenorim būti silpni ir viduje žinom (kad ir kaip tai banaliai skambėtų), kad nesam silpni, kad galim įveikti mažiausiai dar dešimt tūkstančių iššūkių.

Klausimas tik, ar stengiamės žiūrėti į Tiesą? Ar visą laiką einame pirmyn ir niekur kitur – tik pirmyn? Pažiūrėkime kokį kelią nuėjome, sugebėkime atsigręžti ir pažiūrėti. Juk tai nebuvo lengva! Greičiausiai tai buvo „o-ho-ho“ kaip sunku. Tad dabar, kai esame sąmoningi ir gyvybingi paklauskime savęs ar išėjus šią gyvenimo mokyklą tėra tokia prasmė kaip „pinigai, pramogos, šeima“ ir viskas? Tuo ši kelionė ir pasibaigs?

Ateis momentas, kai širdis plaikstysis kaip pasiutus, kojos bus pilnos kraujo, delnai bus šlapi ir neras vietos, jausite visą savo gerklę ir plaučius perpildytus emocija, baimės rodys savo įgūdžius – mums visiems (keli mums likę dešimtmečiai pralėks akimirksniu) teks žvelgti poniai mirčiai į akis ir atiduoti nunešiotą kūną. Ką tada jai sakysime? Kad turime pinigų ir padarėme gerą karjerą? O gal kad parašėme daug straipsnių? Išleidome vaikus į mokyklą? „Nieko nežinau, visi taip gyveno ir aš taip gyvenau“?

Laimei, turint tokią jėgą, kuri yra mūsų viduje, mes galim sužinoti visus atsakymus. Maža smulkmena – turime juos išsiaiškinti patys. Išminčius mąsto 10 metų, tada jo mokiniai galų gale išleidžia knygą, o Vardenis, perskaitęs, ją galvoja, kad žino viską ir visus nuginčytų. Bet ar jis žino iš tiesų? Ne! Kodėl? Nes protas sugeba matyti per ausis, bet siela – ne. Mūsų protas sugeba suprasti tai, ką išgirsta, bet vidus suvokia tik tai, ką pati patiria, o ne tai, ką jai pasako protas. Todėl turime patirti patys ir tik tada suprasime. Meskime knygas, bent retkarčiais, į šalį ir puoselėkime savo jėgą praktikoje!

Lieka tik pasidžiaugti tuo, kad kiti mus gali nukreipti gera kryptimi. Tai yra dovana, kuria mes turime privilegiją dalintis.

Naudokite savo stiprybę išmintingai. Juk visi tie milijardai žmonių kiekvieną dieną suka galvą, kaip išgyventi – daugiau mažiau, emocijų dugne visus į priekį varo mirties baimė. Mažas paradoksas toks, kad nė vienas neišgyvena – visi miršta; todėl bandyti išgyventi yra tuščias reikalas. Negi neakivaizdu? Kad ir kaip nerealistiškai skambėtų – tai tiesa. Bijoti mirties yra tuščias reikalas. Reikia išmintingo posūkio, kurį galime rasti, jeigu atiduosime savo jėgas jo paieškai.

Treniruokime savo jėgas visomis išgalėmis, kad sugebėtumėme bet ką. Būkime tikri, kad esame galingi, nes esame galingi. Jeigu galvojame, kad nesame – meskime tam iššūkį. Galu gale, kai jau matysime, kad sugebame daugiau mažiau viską – atsiremsime į gyvenimo ir mirties klausimą, kur ir prasidės visas įdomumas.

Kokia prasmė „gyventi gyvenimą“, kai žinome, kad tokia jėga yra viduje? Negi ji čia šiaip sau, tik indams plaut ar su kitais kalbėtis?

Liudas Vasiliauskas
www.laimingi.lt