Categories
Moterys ir seksualumas

Kodėl verta turėti gražių draugių?

Ko gero dauguma jūsų pasakytų, kad būti gerais draugais su patrauklia mergina nėra tai ko jūs norite. Jūs juk norite susitikinėti su ja, traukti ją seksualiai. Tiesa?
Bet palaukite..
Gal būt visa tai nėra taip blogai, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio.
Jūs nenorite būti tik draugais su mergina, su kuria norite santykių. Jūs norite būti draugais su mergina, kuri yra panaši į jūsų trokštamą.
Draugystė su patraukliomis merginomis yra tai ką daugelis turėtų praktikuoti ir štai dėl ko:

1 Bendravimas
Susidraugavus su mergina, kuri yra panaši į jūsų trokštamą, jūs mokotės dalykų, kurių trokšta jūsų geidžiama mergina. Daugeliu atveju, tai yra būdas pažinti jos pomėgius, užsiėmimus, mąstymą ir tai leis jums mokintis ramiai ir su pasitikėjimu. Jūs tarsi pro maža skylute pažvelgiate į jos vidinį pasaulėlį ir tuo pačiu mokotės pasitikėti savimi tarp tokio tipo merginų.

2 Investicija
Jei jau jūs esat jos draugas, ji nuoširdžiai ir be pavydo norės, kad patiktumėte kitoms merginoms. Juk ji tik draugė. Ji padės jums susirasti panašių merginų, patars kaip ištaisyti keletą stiliaus ar išvaizdos trūkumų, kurie tikrai jums pagelbės. Galbūt net radikaliai pakeis jūsų stilių į gerąją pusę.

3 Lengvai pasiekiamas vaisius
Pabandykime paanalizuoti. Jei jūs turite draugių, kurios yra karštos ir seksualios, jos taip pat turės draugių, kurios yra tokios pat. Tai reiškia, kad tavo draugė pati suras tau naujų merginų. Tu susitiksi su jos draugėmis ir ji stengsis jus supažindinti iš gerosios pusės. Ji bus jūsų pusėje ir jūs iš to gausite naujų pasimatymų.

4 Socialinis statusas
Jeigu ji ir nepadeda jums tiesiogiai susipažinti su kitomis gražiomis merginomis, vistiek egzistuoja socialinis statusas. Jei jūs pamatote jums patinkančią merginą ir su ją užmezgate pokalbį, pirmas įspūdis kurį jūs sudarote yra tas, kad jūs jau esate apsuptas gražių merginų, o tai reiškia kad tu turi kažką dėl ko jos su tavimi būna. Nori tu to ar ne merginos akyse esi identifikuojamas kaip aukštesnę vertę turinti vaikinas. Ir jos drąsiau bei smalsiau su tavimi susipažins.

5 Komfortas tarp moterų
Jei tu nuolat leidi laiką su merginomis tu pradedi prie jų jausti komfortabiliai. Nėra nieko panašiau į gerą savijautą, kaip tiesiog jaustis gerai, o ne vaidinti ar kitaip tobulinti tik savo kūno kalbą. Kai tu jausies visiškai atsipalaidavęs tarp moteriškos lyties tau tai tik padės jų susirasti dar daugiau.
Draugystė su patrauklia mergina yra tarsi super wingmanas ir tai yra daug geriau nei turėti tiesiog wingmaną.

Tad jei jau patekote į draugo zoną, galbūt jums reikia ne klausti kodėl taip atsitiko ir ieškoti būdų kaip iš jos išeiti, o tiesiog pasinaudoti tuo.

Sekmės!