Categories
Stilius ir Mada

Didžiausios vyriško stiliaus ir mados klaidos


Per daug odekolono ar kvepalų – nes „mažiau yra daugiau“. Juk nori sugundyti merginą subtiliai, o ne ją apsvaiginti?

Marškinėliai su kompanijos pavadinimu ar reklaminiais užrašais – kaip įrodysi, kad pakankamai uždirbi? Būdamas reklaminiu skydu? O gal neturi jokio skonio, kad esi priverstas vilkėti savo kompanijos išduotą aprangą net ir laisvalaikiu?

Pernelyg dideli švarkai ir odinės striukės – kaip pasakys bet kuris siuvėjas, „svarbiausia, kad švarkas tiktų per pečius, visa kita prisiderins automatiškai“. Laikas jau būtų tai suvokti ir pačiam.

Marškinėliai su šūkiais ir devizais – jei išties esi nusiteikęs ką nors pakeisti šiame pasaulyje, tai, užuot beprasmiškai šūkavęs, sukurk šeimą, pagamink Lietuvai vaikų, įsteik savo verslą ir duok darbo kitiems.

Mokyklos laikų šukuosenos – nebūk nuobodus.

Satino kelnaitės – jos niekada nebuvo „cool“, jos neleidžia kūnui „kvėpuoti“ ir, išvis, tokia sintetika yra „gaidys“.

Vaikščioti be marškinių ar marškinėlių – demonstruojant prie estetikos įpratusiems žmonėms savo prakaituotą pilvuką ir gauruotą krūtinę.

Apdribusios kelnės su aptemptais marškiniais – nesiderina.

Grandinėmis prisegtos piniginės – nedemonstruok sostinės publikai, kad užaugai tarp ilgapirščių, nebijok, šiame pasaulyje gyvena ne vien vagys.

„Duršliakai“ – pripažink, ir pats tokį turėjai. Bet Zigmas jo dar nėra išmetęs…

Panešioti balti marškinėliai – viskas gerėja „su amžiumi“. Išskyrus baltus marškinėlius.

Dideli žiedai ant pirštų – ką nori įrodyti? Kad būtent tu esi čigonų baronas? Tikime.

Marškiniai trumpomis rankovėmis ir kaklaraištis – pamaina „McDonald‘s“ jau baigėsi, išeini į padorų pasaulį.

Tos pačios spalvos marškiniai ir kaklaraištis – kam tada jį išvis rištis? Šiek tiek persistengta.

Džinsiniai šortai – kitą kartą, kai galvosi, ar jau atėjo laikas juos plauti, pagalvok, gal jau atėjo laikas juos ir visai išmesti?

Treningai – žinau, patogu. Žinau, tu – geras krepšininkas. Bet tada nesikišk į padorių žmonių pokalbį, tai ne tavo teritorija.

Sportiniai akiniai nuo saulės – jie nėra blogai, bet jiems yra vieta ir laikas.

NBA marškinėliai ant blyškaus, neįdegusio liemens – be abejo, esi „kietas“ ir atrodai „kietai“. Kaip tikras titnagas. Tvirtas, nelankstus ir kietas.

Suplėšyti džinsai – tokie nebemadingi, kad net vokiečiai jau jų nebenešioja.

Nešioti marškinius su apykakle, išleista ant striukės apykaklės – nesižvalgyk į praeitį. Pasaulis niekada nebebus toks, koks buvo.

Platūs kaklaraiščiai – o kas išvis kada sakė, kad jie yra gražu?

Batai su kvadratinėmis nosimis – nieko praktiško, o visa kvaila mada kada nors baigiasi.

Klostuotos “čino” kelnės.

Polo marškinėliai, kurių rankovių galai nukarę žemiau alkūnių.

Categories
Stilius ir Mada Straipsniai

Stiliaus patarimai vyrams


Keletas stiliaus patarimu jums:

Tinkantys drabužiu dydis. Kad ir turėtumėte gražiausią megztinį, Versace pasididžiavimą, tačiau jis jums gražiai netiktų, nes būtų per didelis ar per mažas, su juo jūs tikrai gražiai neatrodytumėt. Visų pirma, renkantis drabužį yra jo dydis. Drabužis turi būti tarsi pasiūtas jums.

Stiliaus karalius – paprastumas. Jūs norite atrodyti gražiai, tačiau nepersistenkite, nes atrodysite kaip klounas. Niekada nenešiokite daugiau kaip trijų aksesuarų ir daugiau kaip trijų spalvų.

Kitaip pažvelk į formalius drabužius. Formalūs drabužiai neturi būti nuobodūs. Pasirinkite spalvingus marškinius ar kaklaraištį ir priderinkite prie savo stiliaus.

Niekada nenuvertinkite detalių. Mes, vyrai, į detales nekreipiame tiek dėmesio kiek moterys. Tačiau detalės, tokios kaip gražus šalikas, nosinaitė švarke ar kaklaraiščio mazgas, daro labai didelę įtaką mūsų įvaizdžiui.

Investuokite į porą tikrai gerų batų. Pirmas dalykas į kurį moterys atkreipia dėmesį yra batai. Nusipirkite brangius, tačiau gražius ir ilgalaikius, kuriuos nešiosite ne vieną ir ne du sezonus, ir visada juos prižiūrėkite.

Aklai nesilaikykite firmos logotipo. Prieš pirkdami drabužį pagalvokite ar jį perkate nes jis puikiai jums tinka, atspindi jūsų stilių, ar todėl kad jis madoj. Pagalvokite, ar pirktumėte jį jei ant jo nebūtų garsios firmos logotipo.

Eksperimentuokite su savo stiliumi. Geriausia mokytoja yra patirtis. Nebijokite, keiskite stilių, eksperimentuokite.