Categories
Pažintys Rekomenduoju Vyriškas patarimas

Kaip išlaikyti merginos susidomėjimą kai nieko neturi?

Sveiki, eisiu tiesiai prie esmės, mane kamuoja tokia problema – baimė prasidėti su rimtom, savarankiškom merginom…  Aš šiuo metu tik mokausi, o būna, kad susipažįstu su merginom kurios viską daro pačios, pvz: dirba, mokosi, sukasi kaip gali… aš tada labai susi-kuklinu ir pradedu nerimauti, kad jos susidomėjimas manimi gali greit išgaruoti kaip dūmas, nes taip išeina, kad aš neturiu jai ko pasiūlyt . Tai klausimas būtu: kaip galėčiau išlaikyti jos susidomėjimą manim?
Klausimas iš skyrelio „Vyriškas Patarimas

Susirask darbą, jeigu turi papildomo laiko, pagalvok ką galėtum daryti ir iš to uždirbti, taip pats geriau jausiesi, nes būsi savarankiškesnis. Nes jeigu turi laiko merginom, tai galbūt turi laiko ir darbui.

Kaip išlaikyti merginos susidomėjimą?

Reiktu kitaip formuluoti patį klausimą, nes jeigu tu koncentruojiesi į tai, kaip išlaikyti susidomėjimą, tai tu nesi įdomus pats sau. Ir vietoj to, kad būtum įdomus, tu ieškai būdu kaip išlaikyti moters susidomėjimą.

Įdomus vyras ką iš-spinduliuoja? Jis dalinasi savo gyvenimu, patyrimais, mąstymu, laimę, džiugesiu, pasitenkinimu, laisvumu, atsipalaidavimu. Moteris šalia jo jaučiasi gerai, nes jis pats su savimi jaučiasi gerai.

Neįdomus vyras ką iš-spinduliuoja? Įtampą, nes vis mąsto kaip moteriai būti įdomiu, kaip moteriai įtikti, ką pasiūlyti, kaip išlaikyti susidomėjimą t.t. Bando sukurti įdomaus vyro įvaizdį, kaukę. Moteris juk jaučia viską.

Kai žmogus galvoja kaip uždirbti pinigus, jis dažnai nieko nebedaro, nes vis ieško ir analizuoja kaip juos uždirbti, vietoj to, kad darytų tai ką moką. Eitu ir uždirbtu tuos pinigus.

Kai žmogus žino ką gerai daro ir tai daro, pinigai ateina kaip priedas prie to.

Keičiasi koncentracijos esmė, į ką tu koncentruojiesi. Tavo atveju tu koncentruojiesi į tai, kaip patikti moteriai, kai pats sau nepatinki, kai netiki savimi. Čia tas pats, kaip koncentruotis į pinigus, vietoj to, kad darytum kas patinka ir pinigais bus kaip priedas.

Kaip manai, ar merginos susidomėjimas pradingtu jeigu tu būtum įdomus pats sau? Jeigu tu gyventum kaip tau patinka? Jeigu tu darytum tai ką nori, nes matai tame prasmę? Būti įdomiu pačiam sau, nereiškia nesidomėti mergina ar tai girtis, tai reiškia mėgautis savo gyvenimu, priimti savo gyvenimą.

Iš kur atsiranda baimė suklysti?

Baimė prasidėti su mergina, tai ateities, nežinomybės baimė. Bijai to ko nėra. Visą ką galvoji apie ateitį yra tai ko nėra dabartyje ir gali net nebūti ateityje. Vadinasi tavo baimės nėra, ji atsiranda tada kai koncentruojiesi į ateiti ir nesimėgauji dabartimi. Tai daugybės vyrų problema, nes vyrai dažnai galvoja kas bus, vietoj to, kad dabar imtu ir veiktu.

Visame tame, matau pliusą tą, kad tu matydamas savarankiškas merginas, norėsi būti pats savarankiškesnis ir laisvesnis. Pradėsi užsiimti dalykais kurie didins tavo savarankiškumą ir atsakomybę.

Nes galbūt tu turi pakankamai laisvo laiko, kad dirbtum po studijų, bet ieškai lengvesnio kelio kaip gauti pinigų. Tai čia vėlgi, daryk tai ką reikia daryti, vietoj to, kad galvotum, kaip sužavėti merginą.

Pabaigai. Jeigu pats save sutiktu, ar tu sau patiktum? Ar sakytum sau pačiam, kad puikiai tvarkaisi? Jeigu ne, tai laikas pradėti tvarkytis, o ne galvoti ką daryti, kad patikti merginoms.

Komentaruose papildyk mano atsakymą savo pastebėjimais.

Klausk vyriško patarimo