Categories
Vyriškas patarimas

Besibučiuojant su panele aš susijaudinu, ir bijau…

Tema:
Santykiai ir Seksas

Vardas:
Mindaugas

Klausimas:
Turiu panelę kurią labai myliu ir ji man patinka, pas mus santykiai labai geri ir šilti, mes dažnai bučiuojamės, bet..Aistringai bučiuojantis aš susijaudinu ir tai pasireiškia vyriško pasididžiavimo išsiryškinimu.Aš suprantu , kad tai normalu bet aš tai slepiu nuo panelės.Mes to kažko dar ir nežadam daryti mums tai per anksti ir šiaip nesinori pradėti to, kas gali sužlugdyti gyvenimą nes esu dar jaunas ir stiprus :).Bijau kad ji to nepastebėtū stengiuosi nebesiglausti prie jos kai bučiuojames nes manau kad ji gali pamanyti kad aš kažkoks iškrypėlis ar dar koks sekso manijakas.O gal aš manau klaidingai?Prašau patarimo, kaip panele jaustūsi jei ji pajustų tai.Nežinau gal ji jau ir pajuto o gal ir ne bet visgi..
Ačių.

Atsakymas:

Sveikas Mindaugai,

Visos panelės yra skirtingos ir tą patį dalyką gali skirtingai suprasti. Ypač jeigu esate labai jauni. Nors irgi, ką reiškia labai jauni. Kaip ir pats sakei, tai yra normalus dalykas ir nereikia labai jaudintis jeigu ir jinai tai pastebėtu. Ir taip pat nereikia to sureikšminti ar tai demonstruoti. Priimk tai kaip natūralų dalyką, gamtos reiškinį. Nes manau jinai pati būna susijaudinus, tik jos susijaudinimo taip lengvai nepastebėsi.

Patikėk, jeigu jinai tai pajus nieko neatsitiks, dažnai net ir pajutusi nieko nesakytu. Nes tai normalu ir nereikia to sureikšminti 🙂

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.