Categories
Vyriškas patarimas

Merginos davusios man savo numerį nebenori su manimi susitikti.

Vardas:
jonas

Klausimas:
Laba diena,turiu tikia problema,ilga laika nesiseka susitikti su mergina,nors ranku sudejes nesedziu ,bandau susipazistu,pasiimu numerius ,o kaip pasuku ,tai neatsiliepia arba negali,isivariau toki kompleksa,kad kam kalbint jei vis vien nieko nesigauna,ir pasidariau irzlus,kad nesiseka,nors,kaip sakiau neturiu baimes uzkalbint,bet pradejau nepasitiket savim,nzn kur beda?

Atsakymas:

Sveikas Jonai,

Aš supažindinsiu tave su savo mąstymo modeliu. Gal jis ir tau tiks ir patiks.

Jeigu yra problema vadinasi kažko nežinai, arba tai ką žinai yra melas.

Šiuo atveju turėtum žinoti vieną dalyką. Jeigu kažką darai nuolatos ir negauti reikiamų rezultatų tai daryk viską kitaip arba kažką pakeisk. „Tik kvailys darydamas tą patį veiksmą tikisi vis kito rezultato.“

Nebūk tuo kvailiu ir keisk tai kas neatneša tau reikiamų rezultatų. Ką reikia keisti? Visų pirmą, pradėk nuo savo mąstymo. Jau dabar matosi mąstymo modelis kuris teigia :“kam kalbint jei vis vien nieko nesigauna“. Geriau tokį mąstymo modeli keisti į klausiamąjį – ką reiktu man daryti kitaip, kad su manimi mergina norėtu susitikti? Ko aš norių iš merginos? ir t.t.

pasidariau irzlus“ – Dažniausiai mes tokie pasidarome kai norime suvaldyti situacija, kai norime kažką kontroliuoti, bet tai tiesiog vyksta ir tiek. Ir  tai vyksta ne pagal tavo planą. Reiktu čia atsipalaiduoti, nesureikšminti tiek nesėkmių, tiek ir sėkmių. Kai kylą perdėtas reikšmingumas kylą ir irzlumas. Tu gali rinktis, arba viską sureikšminti ir būti irzliu arba stengtis nieko nesureikšminti ir būti visada atsipalaidavusiu. Kaip manai kuriuo variantu pasiektum daugiau?

Jeigu kažkas nesiseka, dėl kažkokių priežasčių jos nesutinka susitikti, tai stebėk ką kaip darai, kokios mintys tada tave aplanko, kaip jos reaguoja į tave, apie ką kalbatės, kaip tu jautiesi užkalbinimo metu, numerio paėmimo metu.

Kita vertus, ne visos merginos ir nori susitikti, ne visoms merginoms būtinai turi patikti. Bet esmė paprasta šioje vietoje. Jeigu kažką darai ir negauni reikiamų rezultatų daryk kitaip, mąstyk kitaip, jauskis kitaip.

Pasidomėk pick up’u. Yra lietuviška bendruomenė Thegame.lt . Pasidomėk kūno kalba, savo emocijomis. Kuo labiau pažinsi save, savo mąstymą, tuo geresnių rezultatų pasieksi.

kur beda?“ – Reziumuojant bėda yra kažkur tavyje, tavo mąstyme, veiksmuose. Bet tu pilnai gali ją sutvarkyti, jeigu daugiau dėmesio skirti ne pačiai problemai, o tos problemos, vadinamos bėdos sprendimui surasti, o tai gali padėti žinių kaupimas, mąstymo keitimas, emocijų valdymas. Ir nenuleisk rankų, niekada. Nes tu nežinai už kurios nesėkmes ateis sėkmė, gal iki sėkmės tau trūksta tik vieno žingsnelio.

Tikiuosi užvedžiau ant kelio.

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.