Categories
Matt Weyland Pažintys Rekomenduoju

4 Priežastys trukdančios vilioti merginas.

Dauguma vyrų net nenutuokia, kad jų lygtais nekalti pomėgiai ar veiklos gali labai paveikti jų sėkmę bendravime su moterimis. Šiame straipsnyje aprašysiu, kokių veiklų turėtum vengti, kad galėtum greičiau išmokti vilioti tau patinkančias merginas.

Nesaikingas alkoholio vartojimas

Kai pradedi, gėrimas „ant drąsos“ nėra blogai, bet su tuo reikia būti labai atsargiam, nes greitai gali pakliūti į spąstus, kad negalėsi pakalbinti merginos neišgėręs. Jeigu klube jautiesi šiek tiek nejaukiai, bijai kalbinti merginas, išgerk vieną/du alaus. Bet ne daugiau. Taip, suprantu, sakysi, kad po tiek nieko nepajusi. Bet tavo kūnas ir psichika pajus, pakalbinti patinkančią merginą bus lengviau, bet drauge tu dar valdysi save, netapsi tuo juokingu girtu vaikinu, kuris plepa nesąmones galvodamas, kad yra labai šaunus. Nakčiai einant  tolyn alkoholio poveikis išnyks, bet tu jau būsi „in state“, tai yra pagausi būseną, kurioje nebijai kalbinti merginų net būdamas blaivas. Su laiku pamatysi, kad tau jau nereikia gerti net apšilimui, kad galėtum laisvai patekti„in state“. Paradoksas toks, kad žmonės galvos, kad esi daugiau išgėręs negu jie, nes elgsiesi dar laisviau negu jie būdami girti.

Men-drinking

Bet kodėl visa tai yra svarbu? Visų pirma, bendraudamas su merginomis blaivas greičiau išmoksi  tai daryti gerai, nes tiesiog daugiau prisiminsi. Kai esi blaivas, tavo smegenys fiksuoja žymiai daugiau bendravimo detalių negu tuomet, kai esi girtas ir plauki pasroviui. Tu žymiai greičiau suprasi, kur darai klaidas bendraujant, tad galėsi jas ištaisyti. Būdamas girtas prisimeni tik bendrą nakties vaizdą, kaip viskas maždaug buvo, o ne, kaip viskas buvo iš tikrųjų.

Antra – kiekvienas vaikinas žino, kad kai išgeri merginos išgražėja. Dabar pagalvok, ar tu nori bendrauti su patraukliomis merginomis, ar su tokiomis, kurios patrauklios tampa tik, kai išgeri? Gali labai nemaloniai nustebti, kad vakaro princesė iš klubo, realybėje yra žiurkė, į kurią net nepažiūrėtum praėjęs dienos šviesoje blaivas.

Trečia ir ketvirta – negėrimas paprasčiausiai apsimoka ir yra sveikas tavo kūnui bei protui. Apie tai nesiplėsiu, užtenka pažiūrėti kokteilių kainas klubuose bei pasidomėti alkoholio žala organizmui.

Draugai, kurie nesupranta pickup‘o

Pirmą šio straipsnio punktą bus sunku įgyvendinti, jeigu tavo draugai yra iš grupės „reikia daugiau išgerti“. Jie tau nepadės kabinti merginų, o atvirkščiai, tau trukdys.  Juoksis iš kiekvieno tavo sėkmingo ar nesėkmingo priėjimo, sakys, kad pasiėmei kiaulę, temps tave gerti daugiau ir panašiai. Galų gale, kai tik tau pradės sektis, jie sakys – čia šūdas, varom kitur. Todėl jeigu neturi wingo (kito vaikino, su kuriuo kartu einate kabinti merginas), tai kurį laiką gali eiti į klubą vienas arba apsiriboti tik kalbinimu dienos metu. Visose didžiausiuose Lietuvos miestuose netrūksta pickuperių, kurie reguliariai eina „medžioti“, todėl jeigu tik paieškosi, rasi bendraminčių.

Išvaizda

Visų pirma, tu visai neturi būti patrauklus fiziškai, kad patiktum merginoms. Vienas iš mano mentorių yra pasakęs: „Vyras neturi atrodyti baisesnis už beždžionę“. Todėl jeigu dabar pažiūrėjęs į veidrodį, nematai modelio veido – atsipalaiduok. Susikaupkime ties tuo, ką gali pakeisti.

Pirma – higiena. Neturi kvepėti kaip Brad Pitt, bet negali dvokti prakaitu. Nusipirk kad ir pigius kvepalus už 20 litų iš Drogo, užteks pusei metų, o tai jau bus geriau negu nieko. Toliau – tvarkingai nukirpti nagai ir švarios panagės. Visada turėk kramtomosios gumos pakelį prie savęs. Švarios kojinės ir trumpikės. Nepamiršk nusiplauti savo „draugą“, nebent nori, kad mergina pabėgtų, tik pajutusi “malonų“ kvapą.

Šukuosena. Kartais rimtai nepagaunu, kas darosi ant vaikinų galvų. Plaukus plauti būtina kiekvieną dieną, retais atvejais kas antrą, bet ne rečiau. Naudok šampūną skirtą tavo plaukų tipui. Nusipirk gerą plaukų želį – mano rekomendacija: Got2Be Glued. Geltonas pakelis, kaina nemaža, bet užtenka ilgam, labai stiprus.  Su želiu gali padaryti labai įdomias šukuosenas, kurios tau leis išsiskirti iš pilkos minios ir būti patrauklesniu vyru.

Kaip kirptis? Trumpai. Vyriškai. Eksperimentuok. Žiūrėk, kas tau tinka. Susirask kirpėją, kuris į kirpimą žiūri kaip į meną, o ne pravarymą su mašinėle per 15 minučių. Gera šukuosena gali pakelti tavo išvaizdą net keliais balais, kas pradžioje yra labai svarbu. Keli pavyzdžiai gerų vyriškų šukuosenų:

plaukai 1 plaukai 2 plaukai 3 plaukai 4

Brazda ir ūsai. Eksperimentuok. Nesiskusk dvi savaites ir pažiūrėk, kaip atrodai, paklausk pažįstamų. Bet svarbiausia, žiūrėk, kaip į tave reaguoja merginos. Merginos biologiškai užprogramuotos ieškoti vyruose vyriškumo požymių, plaukuotumas reiškia aukštą testosterono lygį, kitaip kalbant, atrodysi vyriškesnis. Dar vienas faktas – kiekvienas vyras su barzda atrodo vyresnis. Jeigu atrodai jaunai, pabandyk užsiauginti barzdą ir žiūrėk, kokias reakcijas gauni. Man asmeniškai merginos pridėdavo apie 3 metus prie mano tikro amžiaus, kai būdavau su barzda, kai būdavau be, kartais gaudavau ironiškų komentarų, ar man yra 18. Kitas faktas patvirtintas mokslininkų yra: merginoms patraukliausiai atrodo vyrai su kelių dienų barzdele. Suprantama, kiekvienam vyrui barzda auga skirtingu greičiu, todėl pridedu kelias nuotraukas:

barzda 1 barzda 2 barzda 3

Drabužiai. Jie neturi būti brangūs. Jie turi būti tavo dydžio, suderinti pagal spalvas, stilingi. Labai dažna klaida, kurią vyrai daro, yra ne savo dydžio rūbų pirkimas. Drabužiai gali labai paveikti, kaip į tave reaguos merginos. Pabandyk kalbinti merginas dėvėdamas tik paprastą T-shirt ir pabandyk tą patį daryti su švarku ar kostiumu, gausi labai skirtingas reakcijas. Dėvėdamas tam tikrus rūbus gali valdyti pirmą įspūdį, todėl naudokis tuo.

Kur pirkti? Nebijok apsilankyti Humanoje ar kitame second hande, gali nustebti radęs vos nešiotų rūbų už juokingą kainą. Mano rekomendacija yra liemenuoti marškiniai, beveik kiekvienas vyras atrodo gerai su tokiais marškiniais. Prie to, suprantama, kelnės ir batai pagal sezoną. Jeigu perki batus ir planuoji su jais eiti į klubą, buk atsargus. Visokie gražučiai švelnūs batai po nakties klube atrodys kaip sumindyti dramblio. Pamiršk visokius bootsus, kiekvienas atrodo su jais juokingai, o klube su jais nepajudėsi. Į klubą rinkis patogius batus, su kuriais būtų patogu judėti ir šokti. Mano rekomendacija – Converse. Jie tinka prie visko, yra geros kokybės, ilgai laikosi, yra patogūs.

Savęs apgaudinėjimas

Pripažink į klubą neini švęsti, o „medžioti“. Todėl nemeluok sau ir eik su tokia nuotaika, kad eini pasilinksminti patrauklios merginos (ar merginų) kompanijoje. Žinok, ko nori, ir to siek. Jeigu matai progas, naudokis jomis, jeigu jų nėra, sukurk jas, bet kartu ir nedaryk sau spaudimo, kad šiandien būtinai turi „gaut“, priimk mąstymo modelį, kad kiekviena naktis klube, net ir bloga, ateityje atsipirks kelis kartus daugiau.

P.S. Visi šie patarimai yra skirti naujokams pickup‘e /merginų viliojime. Su laiku ir įgyta patirtimi daug kas keičiasi ir tada prasideda paradoksai, kad net dvokiantis ir purvinas gali lengvai kabinti gražias merginas…

Parašė: Matt Weyland

Mokymai vyrams: „Kaip suvilioti merginą?“

[adrotate banner=“1″]