Categories
Tadas rašo

Tado prisistatymas


Sveiki,

Mano vardas Tadas. Sukūriau šį dienoraštį norėdamas tiesiog pasidalinti mintimis apie gyvenimą, gal kažkam bus įdomu paskaitinėti, gal kas ras įdomių idėjų, kažką naujo. Taigi, kas aš toks?

Visada sakiau, kad gyvenime reik išbandyt viską, bent po kartą. Taigi taip ir bandžiau moteris, sportą, cigaretes, alkoholį, daugumą populiariausių narkotikų. Gerai, kad netapau narkomanu, tačiau prie kitų malonumų greit pripratau. Visada kabėjo klausimas galvoje „Ką veikti gyvenime?“.

Pabaigęs universitetą, kaip ir planavau įsidarbinau pagal specialybę. Nepatiko. Atsidūriau aklavietėje, nebežinojau, kur dėtis nuo savų įpročių, kur save realizuoti. Važinėdamas su mašina į darbą, po pusvalandį kas dieną sau kaliau į galvą „Aš turiu pomėgį, kuriam skiriu gyvenimą“. Po dviejų mėnesių stovint kamštyje man šovė į galvą išganinga mintis – meditacija !!! Namie, internete, paskaitinėjęs apie ją, nieko nesupratau. VISAI.  Aj ir nebedėjau pastangų, nusispjoviau. Kadangi rūkyt jau buvau metęs, tai turėjau tikslą mest ir gert. Baliavodavau daug.. oj daug.. Iš pradžių linksma, tačiau kai tai tampa kasdienybė, po truputį išgaruoja ir gražioji šio reikalo pusė..

Netikėtai draugas parodė emocijų paleidinėjimą, The Release Technique, kurios dėka galima atsikratyti bet kokios priklausomybės, bet kokios emocijos. Lengvai. Pasigilinęs giliau pamačiau, kad tai galima vadinti meditacija – gilinimasis į save. Užsikabinau, patiko. Išmečiau iš savęs daug baimių, pykčio, emocinių pančių, susikūriau sau patrauklų gyvenimą. Išmokau gauti sau reikiamus atsakymus iš savęs, iš vidaus.

Taip kilo idėja išsinuomoti butą kur nors atokiau nuo pažįstamų, blaškymo, kad galėčiau susikoncentruoti į save. Ilgai negalvojęs, išvažiavau iš Vilniaus. Taigi gerą pusmetį sėdėjau ir pagrinde meditavau. Buvo tikrai įdomiau nei šokti su parašiutu ar sudalyvauti „nerealiame“ baliuje. Supratau tam tikrus dalykus, gavau tam tikrus atsakymus, aišku dar yra kur tobulėti. Dabar vėl grįžau į Vilnių. Sukūriau puslapį www.paleisk.lt , kuris gali padėti daugeliui visose srityse, visų svajonių siekime. Kilus klausimams rašykite man per puslapyje esančią skiltį „susisiekti“. Retkarčiais brukštelsiu čia savus pastebėjimus, savas mintis. Gal suprasit, o gal ir ne 🙂

Sekmės,

Tadas R.

============================

Paulės atsiliepimas po savaitės paleidinėjimo meditacijos audio įrašų naudojimo:

Manau pagrindinis laimėjimas – dingo baimė bendrauti su žmonėmis! Pasidariau ramesnė. Ir dar, ankščiau pastoviai žmonėse ieškojau trūkumų, dabar gatvėse, transporte, tiesiog priimu juos kaip savo gyvenimo dalį. Ačiū labai.

Paulė M., 30m., konsultantė

Įsigyk paleidinėjimo audio įrašus ČIA.