Categories
Sekso patarimai

Neįprastos vietos seksui


Dažniausia vieta seksui – miegamojo lova. Net jeigu įvairovės šiame meilės lizdelyje ir netrūksta, ilgainiui tai vis tiek gali pabosti. Kodėl neišbandžius ko nors naujo, dar nepatirto?

Pateikiame sąrašą, rodos, įprastų vietų, tačiau kurios seksui gali suteikti itin didelio pikantiškumo:

Balkone. Balkonas gali būti puiki pradžia ieškant įvairovės, nes tai pakankamai įdomi, jaudinanti ir lengvai pasiekiama vieta. Moteriai tereikia grožėtis panorama, o vyrui – stipriai priglusti prie išrinktosios. Tai yra pakankamai ekstremalu, nes kyla tikimybė būti pastebėtiems. Tačiau šis faktas gali suteikti dar daugiau teigiamų emocijų.

Žygio metu. Vienas geriausių būdų sugrįžti į gamtą – pasimylėti turistinio žygio metu. Tai gali būti itin egzotiška, jeigu nutarsite šitaip paįvairinti savo seksualinį gyvenimą ne tik lietuviškuose miškeliuose, bet ir kvapą gniaužiančiose džiunglėse. Svarbu įsitikinti, kad mylėjimuisi pasirinktoje vietoje tikrai nepraeis kiti žygeiviai bei nebus nuodingų augalų.

Laukuose. Viena romantiškesnių vietų seksui – rugių laukas. Tai turėtų itin patikti tokiems žmonėms, kuriuos dar labiau jaudina tikimybė būti užtiktiems. Čia vėlgi reikėtų atkreipti dėmesį į aplinką, kad pačiame meilės įkarštyje neatsigultumėte ant nuodingo ar dygaus augalo, arba jūsų netikėtai nenustebintų vietinės gyvūnijos kompanija.

Ant treniruoklio. Turite namuose treniruoklį ar net nuosavą sporto salę? Tuomet išbandykite meilės žaidimus ant sportui skirtų įrenginių. Jie gali pasiūlyti itin didelę pozų, kai mergina viršuje, įvairovę. Tačiau to daryti sporto klube dėl savaime suprantamų priežasčių nerekomenduojama.

Virtuvėje. Ši namų erdvė gali pasiūlyti nesuskaičiuojamą gausybę vietų seksui: stalas, šaldytuvas, kėdė, palangė ir pan. Galbūt jau esate viską išbandę, tačiau čia galite žaisti spontaniškus žaidimus. Nustebinkite savo antrąją pusę, gaminančią gardžią vakarienę. Maisto gaminimas šiek tiek palauks, kol jūs čia pat pasieksite aukščiausią palaimos viršūnę.

Baseine. Jeigu savo kieme esate įsirengę baseiną, turėtumėte jį išnaudoti ne tik maudynėms. Tai yra puiki, o kartu ir praktiška vieta seksui – po visko nebereikia galvoti apie švarą. Beje, baseine taip pat galite rasti įvairių vietų meilės žaidimams: laipteliai, baseino briauna ar net plūduriuojantis pripučiamas čiužinys.

Jūroje, ežere ar upėje. Tai – didesnis iššūkis, nei seksas nuosavame baseine, tačiau vis tiek nesudėtingai įveikiamas. Reikėtų susirasti nuošalesnę vietą, kurioje nebūtų žmonių. Jus dar labiau jaudina mintis, kad galite būti pastebėti? Tuomet galite tai išbandyti ir prie aplinkinių, nes vanduo daug ką paslepia. Taip pat pasimėgaukite seksu valtyje.


Automobilyje.
Sakysite, kad tai seniai išbandytas ir jau spėjęs pabosti reikalas? Jūs neklystate, tačiau tiems, kas tai bandė seniai – iškils užmiršti pojūčiai. O kitiems reikėtų atsiminti, kad seksas galimas ne tik automobilio viduje, bet ir ant jo kapoto. Nereikia pamiršti, kad tokiam užsiėmimui svarbu susirasti atokią vietą.

Biure. Jeigu vienas iš jūsų turite privatų kabinetą savo darbo vietoje, tuomet negalite praleisti progos pasimėgauti meile jame. Geriausia, kad durys būtų rakinamos – netikėtai užėjus kolegai kiltų nesklandumų. Taigi, nustebinkite savo antrąją pusę pietumis, o desertui patiekite save.

Parengta pagal Associatedcontent.com