Categories
Motyvacija

Kodėl mes negauname to, ko norime?

Turbūt nerasime žmogaus kuris neturėtu norų. Visi turi begalės norų. Visada norisi geresnių santykių, daugiau pinigų, gražesnio kūno, daugiau laimės gyvenime ar kokio šokolado.

Dažnai norai, lieka tik norais todėl, kad tai ko tu nori, dažnai nėra tai, ko tau reikia.

Jeigu tu nori pakeisti darbą, nori geresnių santykių, nori daugiau pinigų ir nieko dėl to nedarai, tai yra ženklas, kad tau to net nereikia. Jeigu tau to reikėtu, tu jau senai būtum pusiaukelėje.

Daugybę vyrų nori susirasti svajonių (pagal įsivaizdavimą) merginą. Kiek iš tų norinčiu jas susiranda?  5 % ? 10 %? Susiranda tik tie, kuriems reikia svajonių merginos kaip oro, o ne kurie nori.

Žmonės pradeda užsiimti verslu ne todėl, kad jie nori, o todėl, kad jiems reikia juo užsiimti. Galbūt jiems reikia geriau gyventi, galbūt jiems reikia išlaikyti šeimą, galbūt jiems reikia save realizuoti versle ir t.t.

Tarkime yra vieniša mama su vaiku. Finansinė padėtis prasta. Ji darys tai ko nori ar tai ką reikia? Jai reikia išgyventi, išmaitinti šeimą, ji ras šimtą būdų kaip tai padaryti, jai nerūpės jos EGO, jai rūpės rezultatas.

Pajusk kaip skiriasi REIKIA ir NORIU. Šiuose žodžiuose visiškai skirtinga galia slypi. Žodis noriu, neturi jokios energijos. Noriu geriau gyventi ir toliau sėdžiu fotelyje prie facebook‘o.

Mes daug norime ir nieko dėl to nedarome, nes tikimės stebuklo kuris viską padės ant lėkštutės.

Kaip noriu, pakeisti į reikia.

Pasikviesk draugą ar draugę pas save į namus. Prisipilk pilną vonią vandens. Panardink galvą į vandenį ir tegul tavo draugas neleidžia tau iškišti galvos iš vonios. Turėtu viskas atrodyti taip, lyg tave skandina. Pradžioje tu norėsi įkvėpti oro, bet po kokių 40s. tau reikės įkvėpti oro. Po 40s. kai tau reikės įkvėpti oro, tu įdėsi maksimalias pastangas, kad išgyventum, nes tau reikia išgyventi, čia jau noriu nebelieka.

Didžiausi REIKIA atsiranda tada, kai mes patenkame už komforto ribų, o kol sėdi savo minkštoje kėdėje, tau kylą tik norai, o ne REIKIA. Noras nemotyvuoja veikti.

Vyrai kurie eina į sporto salę, kuria verslus ar pradedu 90 dienų mokymus yra tie, kuriems reikia sustiprėti, kuriems reikia daugiau uždirbti, kuriems reikia turėti savo svajonių merginą ir tvirtus santykius.

Tu esi tas kuris NORI? Ar tas kuriam REIKIA? 90 dienų mokymai skirti tiems, kuriems reikia, o ne tiems, kurie tik nori save pakeisti. Jeigu tau reikia atgauti pasitikėjimą savimi, susitvarkyti santykius su moterimis spausk čia ir dalyvauk 90 dienų iššūkyje.

Categories
Filmai

Filmas: KĄ IŠDARINĖJA VYRAI 2013

Saulė, jūra, neprieinamos moterys ir 500.000 JAV dolerių laukia keturių filmo herojų ekstravagantiško milijonieriaus surengtose varžytuvėse, kurių tikslas nepaprastai intrguojantis – per penkias dienas suvilioti kiek įmanoma daugiau merginų. „Pagirių Las Vegase”, „Amerikietiško pyrago” ir „Draugiško sekso” įkvėpta komedija suaugusiems „KĄ IŠDARINĖJA VYRAI” kinuose nuo kovo 1 dienos.

Močiutė, oligarcho žmona, skaistuolė, feministė ir sektantė – suvilioti bet kurią merginą ir įsitempti ją į lovą dėl garbingojo prizo tarpusavyje besivaržantiems mergišiams yra vieni niekai! Siekdami į savo vyriškų pergalių sąrašą įrašyti dar, dar ir dar vieną naują vardą, kiekvienas jų mums iki galo atskleis savo firminį kabinimo stilių ir moteris iš proto varančių triukų arsenalą. Tačiau kai kiekvienam varžybų dalyviui pergalė bus jau visai šalia, nelauktai „sekso žaidynes“ sudrums apsilankiusi… meilė.

Premjera: 2013 m. kovo 1 d.

Žanras: komedija

Amžiaus cenzas: S

Trukmė: 87 min.

[media url=“http://www.youtube.com/watch?v=qXfB47fI3ZM “ width=“400″ height=“350″]

Nori laimėti du pakvietimus į filmą? 

FB Konkursas kaip tik tau

Režisierius: Sarik Andreasyan

Scenarijaus autoriai: Sarik Andreasyan , Pavel Voronin, Yaroslav Lukashevich, Tigran Bakumyan

Prodiuseriai: Georgiy Malkov („Meilė Niujorke”, „Meilė Niujorke 2: pratęsimas Bankoke”, „Vyras su garantija”, „Piramidė”), Sarik Andreasyan, Gevond Andreasyan

Aktoriai: Tair Mamedov („Comedy Club”), Roman Yunusov („Comedy Club”, „Naša Raša”), Gavriil Gordeev („Comedy Club”), Konstantin Kryukov, Dmitry Nagiyev, Natalya Medvedeva, Rovshana Kurkova, Kristina Asmus (TV serialas „Rezidentai”, „Eglutės”).

Categories
Vyriškumas

Kuo moterims patrauklūs vyrai?

Kiek egzistuoja žmonija, tiek laiko ir netyla ginčai dėl vyrų pasirinkimo kriterijų.

Kodėl štai tas – ir mielas, ir simpatiškas, ir talentingas, tačiau vienišas? O štai tas – baisu pažiūrėt! – moterų neatsigina. Ką gi tokio randa moterys vienuose vyruose, o kituose – nė iš tolo neužuodžia? Kokie vyriški bruožai patraukliausi moterims?

Daugelis (beje, ne tik vyrų) mano, kad patraukliausi yra seksualiniai gebėjimai. Jei jie aukštumoje – tuomet moterys kaip drugeliai skris į šviesą.Tačiau tai iškreipta nuomonė. Ir netgi vyriško pasididžiavimo dydis nelemia moterų ištikimybės. Dar nei vienam vyrui, netgi tam, kuris nesiskundžia savo seksualiniais gebėjimais, neišeina išlaikyti moterį šalia panaudojant vien tik savo kaip sekso giganto įvaizdį.

Vyrauja ir visiškai kitokia nuomonė: moteris traukia dvasinis pasaulis. Švelnumas, aiškumas, tyrumas… Tik labai keista: dažniausiai būtent šie švelnumo įsikūnijimai lieka viengungiais. Be to, netgi dėl savo kaltės. Nuo jų pabėga sužadėtinės ir žmonos, pažįstamos moterys juos laiko draugėmis, tik su tam tikrais fiziniais ypatumais.

Dar vienas variantas: išoriniai duomenys. Taip, sutikime, tai patrauklu. Bet štai ir vėl problema, kaip ir su seksualiniais gebėjimais: tai išlaikyti moterį šalia nepadeda. Vadinasi, net ir išorė – ne pats patraukliausias vyro bruožas. Ne tai traukia moteris prie vyro. O jei ir pritraukia, tai tik dėl to, kad iš tikro magnetas slypi kažkur kitur. O jei jo nėra – moteris palieka vyrą, nors vyras ir atitinka aukščiausius grožio standartus.

Paskutiniu metu plačiai paplitusi nuomonė, kad patraukliausias vyro bruožas – jo statusas. Kitaip sakant – piniginė. Bonusai pridedami ir už butą, mašinas, sodybą, vilas Kanaruose ar prabangią jachtą. O štai vyrai, kurie ne tik kad jachtos, bet ir pripučiamos valties neturi, griebiasi už galvos ir rėkauja: moterys pragmatikės, joms rūpi tik pinigai! Tačiau ir patys slapčia vaikosi jachtos idėjos, kad tik turėtų tą statusą. Ir pamiršta apie patį svarbiausią dalyką: kad su statusu, žinoma, kailinius nupirksi, tik vat klausimas, ar jie šildys tinkamai.

O baisioji moters paslaptis yra ta, kad patraukliausias ir nuostabiausias vyriškas bruožas moterims visiškai ne piniginė, ir ne jachta, net ne seksualiniai gebėjimai ir ne permatomas dvasinis pasaulis, ir netgi ne grožio etalonai.

Pats gražiausias ir patraukliausias bruožas: Pasirengimas ir Galimybė apginti savo moterį nuo bet kokių gyvenimiškų negandų, gebėjimas nešioti ją ant rankų – ir nebūtinai tiesiogine ta žodžio prasme.

Vos tik radusios šį bruožą bet kokiame vyriškyje, moteris darys viską, kad gautų šį vyrą kaip nuosavybę, ji dėl jo paaukos viską. Ji pati nešios tokį vyrą ant rankų ir šluostys nuo jo dulkes kiekvieną dieną.

Todėl dažniausiai moterys renkasi turtingus vyrus – ir tai sudarė visuomenėje nuomonę, kad vyro statusas yra vienas patraukliausių moterims. Moterys renkasi pinigus? Na taip, nes stora piniginė reiškia Galimybę. O gerai ištreniruotas liežuvis žada Pasirengimą apginti bet kokioje situacijoje.

Ir šiame pragmatiškame, vartotojų pasaulyje dažnai pamirštama, kad Galimybės negarantuoja Pasirengimo. Todėl ir šiuo atveju Galimybės ne visuomet yra išsipūtusi piniginė.

Lygiai tas pats galioja ir seksui, ir švelnumui, ir kitiems bruožams. Bet kokiu atveju, bet kokiose situacijose moterys ieško Pasirengimo ir Galimybės, o jei jos neranda, trenkia durimis ir išeina. Tiesa, gali ir pasilikti, tačiau vyrai neturėtų būti dėl to ramūs – tokiose šeimose tikrai nėra idealių santykių.

 

 

 

Categories
Vyrų sveikatos problemos

Kodėl taip sunku mesti rūkyti?

Ar žinote, kad metimas rūkyti yra vienas svarbiausių žingsnių, rūkaliams padedantis prailginti gyvenimo trukmę ir kokybę.

Mesti rūkyti nėra lengva, tačiau įmanoma. Tinkamiausias būdas mesti rūkyti ir daugiau nebegrįžti prie šio blogo įpročio – tai žinoti, kas galėtų vėl paskatinti pradėti rūkyti, kokias galimybes turite ir kur galite kreiptis pagalbos.

Kodėl taip sunku mesti rūkyti?

Markas Tvenas (Mark Twain) yra pasakęs: „Mesti rūkyti yra lengva. Aš tai dariau tūkstančius kartų“. Galbūt ir jūs ne kartą bandėte mesti rūkyti. Pagrindinė įpročio atsikratymo ir grįžimo prie jo priežastis – nikotinas.

Narkotinė medžiaga – nikotinas

Nikotinas – tai tabako sudėtyje esantis narkotikas. Nuo jo žmogus tampa priklausomas kaip ir heroino ar kokaino. Palaipsniui žmogus tampa fiziškai priklausomas ir emociškai priklausomas. Fizinė priklausomybė jums sukelia nemalonius abstinencijos simptomus būtent tada, kai bandote mesti rūkyti.

Emocinė ir protinė priklausomybė (narkomanija) verčia sunkiai susitaikyti su gyvenimu be nikotino. Tyrimai parodė, kad šio įpročio siekiantys atsikratyti ir prie jo nebegrįžti rūkantieji turi nustoti jausti tiek fizinę ir psichinę priklausomybę.

Kaip nikotinas patenka į organizmą, kur apsistoja, ir kiek laiko užsibūna?

Kai įkvepiate dūmų, nikotinas patenka giliai į plaučius. Iš ten jis greitai absorbuojasi į kraują ir išplinta po visą kūną. Nikotinas paveikia daugelį organų, įskaitant širdį ir kraujagysles, hormonus, net tai, kaip jūsų kūnas įsisavina maistą (jūsų medžiagų apykaitą) ir smegenis.

Iš tiesų nikotinas įkvėpus cigarečių dūmų smegenis pasiekia greičiau nei narkotikai, patekę per veną (intraveniniu būdu ar per lašelinę). Nikotinas gali būti aptinkamas motinos piene ir net rūkančių moterų gimdos kaklelio gleivėse. Nėštumo metu nikotinas laisvai prasiskverbia pro placentą ir yra randamas amniono skystyje ir naujagimių virkštelės kraujyje.

Įvairūs veiksniai turi įtakos tam, kiek laiko organizmui užtrunka pašalinti nikotiną ir jo šalutinius produktus. Daugeliu atvejų, reguliarių rūkalių organizme nikotinas arba šalutiniai jo produktai, tarp jų ir kotininas, organizme dar išliks apie 3 – 4 dienas berūkius.

Kaip nikotinas užvaldo rūkalius?

Nikotinas sukelia malonius pojūčius ir atitraukia rūkalių nuo nuo nemalonių pojūčių. Tai verčia rūkalių dar kartą įtraukti cigarečių dūmą. Nikotinas taip pat veikia kaip nervų ląsteles slopinanti psichotropinė medžiaga. Rūkaliai linkę didinti surūkomų cigarečių skaičių kai jų nervų sistema prisitaiko prie nikotino. Taip padidinamas reikiamas nikotino kiekis rūkaliaus kraujyje.

Po kurio laiko rūkalius ima toleruoti narkotiką. Tai reiškia, kad būtina vis didesnė nikotino dozė norint pasiekti tą patį efektą, kuriam anksčiau pakakdavo mažesnio kiekio. Tai veda prie noro rūkyti didėti visą laiką. Rūkalius pasiekia tam tikrą nikotino lygį ir tuomet nuolat rūko siekdamas išlaikyti pasiektą nikotino lygį ir gaunamą malonumą.

Kai žmogus pabaigia rūkyti cigaretę, nikotino lygis organizme ima iškart mažėti. Malonūs pojūčiai prarandami ir rūkalius vėl užsimano dūmo. Jeigu kito parūkymo laikas atidedamas, žmogus ima jaustis sudirgęs ir susierzinęs. Paprastai kritinė abstinencijos simptomų riba nepasiekiama, bet rūkaliai laikui bėgant tai tampa vis nemaloniai. Vėl užsirūkius, laukti pojūčiai sugrįžta, ir vartojimo ciklas tęsiasi.

Nikotino abstinencijos simptomai metančiuosius gali vėl paskatinti rūkyti

Kai rūkaliai bando mažinti arba mesti rūkyti, pasireiškia nikotino stokos sukelti simptomai. Jie pasireiškia tiek fiziškai, tiek ir psichologiškai. Fiziškai organizmas reaguoja į nikotino trūkumą. Psichiškai buvęs rūkalius susiduria su elgsenos pokyčių problema. Tiek fizinius ir psichinius veiksnius reikia spręsti rūkymo metimo metu.

Tie, kurie reguliariai rūkė tabaką keletą savaičių ar ilgiau, ir staiga nustojo arba gerokai sumažino surūkomą kiekį, turės abstinencijos simptomų. Simptomai paprastai pasireiškia praėjus vos kelios valandoms po paskutinės cigaretės ir trunka dar apie 2 – 3 dienas, kol didžioji dalis nikotino ir šalutinių jo produktų pasišalina iš organizmo. Simptomai dar gali pasireikšti nuo kelių dienų iki kelių savaičių. Kiekvieną dieną nuo nikotino besivaduojantis buvęs rūkalius jausis vis geriau.

Kaip nutraukimo kančių simptomai gali pasireikšti:

 • galvos svaigimas (metus galintis trukti apie 1-2 dienas)
 • depresija
 • nusivylimo jausmas, nekantrumas ir pyktis
 • nerimas
 • irzlumas
 • miego sutrikimai, įskaitant atsiradusią problemą užmigti ir miegoti, gali kamuoti blogi sapnai ar net košmarai
 • dėmesio stoka
 • neramumas ar nuobodulys
 • galvos skausmai
 • nuovargis
 • padidėjęs apetitas
 • svorio padidėjimas
 • vidurių užkietėjimas ir dujų kaupimasis
 • kosulys, džiūstanti burna, skaudanti gerklė ir bėganti nosis
 • spaudimas krūtinėje
 • lėtesnis pulsas

Šie simptomai buvusį rūkalių gali paskatinti vėl griebtis cigaretės, vėl padidinti nikotino kiekį kraujyje iki buvusio lygio.

Gydytojai įspėja, kad atsikračius vienos priklausomybės – nikotino, – galima įklimpti į vaistų ar kitų narkotikų liūną.

Categories
Vyrų sveikatos problemos

Kaip kovoti su gausiu prakaitavimu?

Net jei kone nuolat mirkstate vandenyje ir negalite pinigų geriems dezodorantams… vis vien gausiai prakaituojate? Anglijos mokslininkai ištyrė šį reiškinį ir išaiškino gausaus prakaitavimo priežastis bei patarė, kaip su juo kovoti.

Rankų prakaitavimas

Nemalonūs lipnių rankų pojūčiai gali išnykti. Jums tereikia namų sąlygomis pasidaryti vonelę rankoms su nedideliu obuolių acto kiekiu (3 arbat. š. į 1 L vandens). Palaikykite rankas minėtame tirpale apie 5 min. Taip pat efektyviai veikia vonelės su amonio hidroksidu (1 arbat. š. 1 L vandens). Procedūrą reikėtų kartoti 2-3 kartus per dieną po 5-10 min.

Kojų prakaitavimas

Jei jus vargina kojų prakaitavimas, kiekvieną vakarą plaukite jas šaltu vandeniu. Siekiant didesnio efektyvumo, pamirkykite kojas ąžuolo žievės, šviežių beržo lapų, laukinio asiūklio nuoviro vonelėse. Galite pamėginti prieš miegą apsibarstyti kojas ąžuolo žievės milteliais, apsimauti kojines. Ryte nusiplauti kojas. Po 2-3 savaičių gydymo, pastebėsite akivaizdžius rezultatus.

Prakaitavimą skatina:

Vegetacinės nervų sistemos negalavimai; sintetiniai rūbai; gausus arbatos ar kavos vartojimas.

Categories
Vyrų sveikatos problemos

Antioksidantai gali sustiprinti vyrų vaisingumą

Poroms, kurios negali susilaukti vaikų, gali padėti tokie antioksidantai kaip vitaminas E ir cinkas, rodo daugiau kaip 30 tyrimų apžvalga.

Mokslininkai savo dėmesį sutelkė į vyrus, kurių vaisingumas buvo mažesnis nei vidutinis, ir nustatė, kad tikimybė antioksidantus vartojusiems vyrams apvaisinti savo partneres buvo daugiau nei keturis kartus didesnė palyginti su tais, kas tokių papildų nevartojo.

Tačiau Naujosios Zelandijos mokslininkai tiesiai neteigia, kad antioksidantai tikrai pagerina vaisingumą, teigdami, kad reikia atlikti daugiau tyrimų, praneša „Reuters Health“.

Nuo nepakankamo vaisingumo kenčia vienas vyras iš 20, tai lemia maždaug pusę uždelsto pastojimo atvejų.

Oksidantinis stresas organizme kyla, kai laisvieji radikalai, ląstelių metabolizmo šalutiniai produktai, pažeidžia DNR ir ląstelių funkcionavimą. Antioksidantai, įskaitant tam tikrus vitaminus ir kitas maistines medžiagas, suvaržo laisvuosius radikalus ir taip apsaugo ląsteles.

Mokslininkus tai paskatino pasidomėti, ar oksidantai gali padėti spermai išlikti sveikai.

„Papildų su antioksidantais vartojimas gali šiek tiek pagerinti poros tikimybes pastoti“, sako tyrimo vadovė dr. Marian Showell iš Oklando universiteto.

Mokslininkai apžvelgė 34 tyrimus, kuriuose dalyvavo beveik 3000 porų ir kurioms buvo taikomas gydymas nuo nevaisingumo, įskaitant apvaisinimą mėgintuvėlyje ir pačioje gimdoje – tai du labiausiai paplitę apvaisinimo būdai, kai problemų kyla būtent dėl spermos kokybės. Kiekviename šių tyrimų buvo nagrinėjamas vieno dar daugiau antioksidantų vaidmuo.

Remdamiesi 96 pastojimo atvejais iš 964, kurie pateko į 15 tyrimų, mokslininkai nustatė, kad vyrui vartojant antioksidantus, tikimybė, jog jo partnerė pastos, buvo keturis kartus didesnė.

Be to, vyrams vartojus antioksidantus, tikimybė jų partnerėms pagimdyti gyvą kūdikį buvo ketvirtadaliu didesnė. Tačiau tik trys tyrimai iš apžvelgtųjų turėjo duomenų apie pagimdytus gyvus kūdikius, tad iš viso tokių atvejų buvo tik 20.

Mokslininkai taip pat pažymi, kad įvairiuose tyrimuose buvo naudojami įvairūs antioksidantai ir įvairūs jų kiekiai, tad konkrečių papildų efektyvumas nenustatytas. Be to, antioksidantų turi ne tik maisto papildai, bet ir įvairūs maisto produktai.

Tad mokslininkai perspėja, kad poros neturi pasikliauti vien antioksidantais, kad įveiktų nevaisingumo problemas. Paprastai gydant nevaisingumą naudojami įvairūs būdai.

Naujosios Zelandijos mokslininkų apžvalgą paskelbė Cochrano biblioteka (The Cochrane Library) – visame pasaulyje pripažintas įrodymais pagrįstos medicinos informacijos šaltinis. Jį administruoja tarptautinis nepriklausomas medicinos mokslininkų susivienijimas „Cochrane Collaboration“.
Jo nariai tiria ir apibendrina visus kada nors atliktus atsitiktinių imčių tyrimus, siekiant objektyvaus jų įvertinimo.

Categories
Tadas rašo

Santykiai

Prieš trejus metus daug laiko praleisdavau bandydamas išsiaiškinti ką su savimi padaryti, kad turėčiau jei ne idealius, tai bent taikius santykius su šeimos nariais, draugais, mylimaisiais. Santykius kuriuose nėra pykčių, baimių, paslapčių, viskas sprendžiama taikiai ir linksmai. Buvau net girdėjęs, kad neįmanoma taip gyventi, be emocinių pakilimų bei nusileidimų. Teisybę pasakius pats neįsivaizdavau kad galima kaip nors kitaip, dažnai šeimoje persekioję pykčiai, bendros kalbos su aplinkiniais neradimas, nesusikalbėjimas su priešinga lytimi, buvo kasdienybė.

Paleidinėjimo filosofija teigia, jog įmanomi idealūs santykiai šeimoje, su draugais, bendradarbiais, ir įdomiausia, kad įmanoma susirasti, ne tik išore bet ir vidumi, svajonių partnerį. Sakysite nesąmonė, netiesa! Aš mąsčiau taip pat, tačiau vietoje to, kad nurašyti nepabandžius, nutariau patikrinti. Rezultatais gerokai nustebau, teko pripažinti, kad klydau – įmanoma viskas be išimčių, kaip ir idealūs santykiai.

Viskas veikia paprastai. Ir visur tinka tas pats principas. Atsakymas – meilė. Mūsų protai veikia kaip radijo siųstuvas ir imtuvas. Jeigu apie kažką galvojame negražiai, kitas žmogus pasąmoningai, net nesuprasdamas, tai jaučia, ir automatiškai nori bėgti, kaip kiškis nuo vilko. Taip pat veikia ir su gerom mintim, tačiau atvirkščiai, šalia tokio žmogaus jausimės saugūs ir laimingi, net nesuprasdami kodėl. Gauname tik tai ką duodame. Todėl paleisti negatyvą yra tikrai nuostabi idėja.

Jeigu nerimauji ar pyksti, šiuo virusu užkrėsi ir šalia savęs esančius žmones. Jeigu jauties gerai, tada ir kiti žmonės užsikrės gera nuotaika, jausis pakylėtai. Pastudijuok savo gyvenimą, juk šis principas veikė visada, nesvarbu žinojai tai ar ne. Pasikartosiu, gauname tik tai ką duodame. Meilės įmanoma gauti tik jei patys mylime. Jei pykstame, atgal gausime tik pyktį.

Iš tikrųjų, jei į pyktį, ar kokį kitą negatyvą, atsakome tuo pačiu, reaguojame, tada prarandame savo galią ir jaučiamės blogai, o kai į visa tai atsakome su meile – liekame nepaliesti. Meilė greitai užgesina bet kokį nesusipratimą.

Kaip su meile nugalėti be kovos? Paprastai. Leisti kitam turėti tai ką jis nori turėti, leisti būti tokiu koks yra ir nebandyti pakeisti. Nustoti kontroliuoti. Nesvarbu, jei tai ir neatitinka tavųjų interesų, jei mylim, juk norim, kad jis ar ji būtų laimingi. Paleidus negatyvius jausmus būname harmonijoje, ir tada įvyksta stebuklas, viskas kažkokiu būdu susidėlioja paprastai lengvai, viskas išsisprendžia, ir išsisprendžia ne bet kaip, o tavo naudai, nes su meile pralaimėti tiesiog neįmanoma.

Štai Jums paprasta formulė, kuri gali padėti susidraugauti darbe su bosu, ir pagerinti santykius su antrąja puse, užgesinti audras šeimoje, ar netgi gauti iš kito tai ko nori tu. Iš tikrųjų visi norime tik vieno – meilės, todėl reikia ją tiesiog siųsti žmogui su kuriuo nesutari. Pabandyk – patiks! Tu ant manęs pyksti ? – O aš tave myliu, myliu, myliu. Tu manęs nesupranti ? – O aš tave myliu, myliu, myliu. Aš tau nepatinku? – O aš tave myliu, myliu, myliu…

Pagalvok, kam gadinti santykius ir ieškoti teisybės ten kur jos net nėra, tuo labiau kai viskas priklauso tik nuo tavęs, siūlau niekada nepamiršti, kad laimingiausi būname tik mylėdami, todėl palinkėsiu daryti tai dėl savęs, kad vėliau nereiktų gailėtis.

============================

Paulės atsiliepimas po savaitės paleidinėjimo meditacijos audio įrašų naudojimo:

Manau pagrindinis laimėjimas – dingo baimė bendrauti su žmonėmis! Pasidariau ramesnė. Ir dar, ankščiau pastoviai žmonėse ieškojau trūkumų, dabar gatvėse, transporte, tiesiog priimu juos kaip savo gyvenimo dalį. Ačiū labai.

Paulė M., 30m., konsultantė

Įsigyk paleidinėjimo audio įrašus ČIA.

Categories
Laimė

Kas stipresnis?

Šį kartą apie emocijas ir supratimą.

Galbūt teko girdėti tokią istoriją, kurios vienas iš veikėjų buvo Buda. Vieną kartą keli vyrai, matydami, kad Buda yra visada laimingas ir tiesiog švyti, nusprendė jį supykdyti. Paeiliui jie ėjo pas jį, visiaip ižeidinėjo, smerkė, užgauliojo. Vienas netgi pradėjo skleisti paskalas ir gandus apie jį, apie neva blogus jo darbus. Tačiau Budai tai buvo nė motais. Jo veide ir toliau atsispindėjo “Budiška” šypsena. Praradęs viltį supykdyti jį, vienas vyras, galiausiai pasidave ir atėjo pas jį, nekantraudamas sužinoti, kaip jam  pavyko taip ilgai atsilaikyti. Buda jam atsakė paprastai: “Jeigu kas nors dovanoja tau dovaną, o tu jos nepriimi, kam lieka ta dovana?” Vyras susimąstė: “greičiausiai tam, kuris dovanoja…?”. “Taigi… tavo dovanos aš nepriimu”- atsiliepė Buda.

Žodis atsakomybė angliškai skamba “Responsable”, kitaip tariant “Respons Able” (galintis pasirinkti). Taigi, kaip reaguoti į situacijas, kylančias emocijas, mes galime pasirinkti patys. Mums spręsti ar priimti “dovaną” ar ne. Nei aš, nei joks kitas žmogus, nesame tokie stiprūs, kad galėtume Tave įžeisti, sunervinti. Tai padaryti, galime tik su tavo leidimu. Jeigu, savo emocijas, vidinę ramybę atiduoti aplinkybėm ir paprasčiausiom situacijom, tai padarai tą patį, ką padaro ūkininkas į vištidę ileidęs lapę. O galima paprasčiausiai neatidaryti vartų. Tas pats ir su teigiamomis emocijomis. Gali tekti ilgai laukti laimės, jeigu manysime, kad ji ateis su pinigais, karjera, daiktais ar dar kažkuo.

Tai nereiškia, kad turi užsisklęsti ir niekam apie save nepasakoti. Pasakok, kiek tik nori. Vistiek už savo savijautą atsakingas esi Pats. Na ir kas, kad kažkas apie paskleidė gandą ar blogą žodį. Vistiek niekam tai per daug nerūpi. Savaitgalį su draugais vienoje parduotuvėje šokom “Jurgeli meistrelį”, o knygyne darėm atsispaudimus ir…. niekas net nepažiūrėjo. Smagu!

www.radausave.lt