Categories
Rekomenduoju Vyriškumas

Ar tu turi, šias 8 savybes, kurių moterys ieško vyruose?

Vyrai ir moterys – kartu panašūs, bet tuo pačiu ir skirtingi. Visi mes augom panašiomis sąlygomis, panašiomis aplinkybėmis, bet vyrų ir moterų mąstymas bei požiūris į priešingą lytį visiškai skiriasi. Dažnas vyras, savęs nekartą yra paklausęs: „Kodėl aš nepatinku merginom? Ko jos iš manęs nori, tikisi?“. Galbūt yra vyrų, kurie klausia šito būtent dabar. Tuo tarpu, moterys iškelia sau klausimą: „Kodėl aš negaliu rasti sau tobulo vyro?“.
Vienaip ar kitaip, problema slypi abiejose pusėse. Vyrai nesupranta moterų poreikių, nesugeba perprasti jų mąstymo, moterys – nežino ko ieško, ko nori ir neįvertina to, ką gali duoti mainais. Vyrai, šiuo metu į viską žiūri per miglą, nežinodami nuo ko pradėti ir kokių savybių ugdymas merginom yra patraukliausias. Jie ekspermentuoja: bando vieną, vėliau ir kitą būdą. Tačiau vistiek rezultato nėra. Todėl atskleisiu pačias svarbiausias vyro savybes, kurių ieško moterys. Šių savybių ugdymas tau netik išsklaidys miglą kely, bet ir atneš tavo taip norimus rezultatus su moterimis.

 

Vyriškos Savybės

1. Vyriškumas. Būtent šiuo laiku, tai bene didžiausia moterų tema apie vyrus. Turbūt, ne kartą teko girdėti tokį visuomenės moterų išsireiškimą: „Vyrai jau nebe tokie vyriški. Vyriškas vyras tampa retenybe“. Tačiau… Kiekviena moteris turi tam tikrus, jai vienai būdingus poreikius. Moterų poreikiai tiesiogiai ar netiesiogiai ir sukuria vyriškumo sąvoką. Moterų daug, jų poreikiai skiriasi, todėl aiškiai padėto taško apie vyriškumo sąvoką nėra.

Pavyzdys: Moteris, gyvenanti be vyro, tačiau turinti kelis vaikus, vyriškumą įsivaizduoja kaip gebėjimą išlaikyti šeimą. Kadangi jos poreikis yra vyras, tinkantis auginti šeimai.
Štai kitas pavyzdys: moteris, neturinti šeimos. Ji vyriškumą įsivaizduoja kaip gebėjimą siekti užsibrėžtų tikslų ir nepriklausomybę. Kadangi jos poreikis yra vyras, visiškai nepriklausantis nuo kitų nuomonės ir siekiantis savo tikslų.  Todėl vyriškumo suvokimas priklauso nuo pačios moters. Tačiau atskleisiu dažniausiai merginų įvardijamas vyriškumo savybes.

Vyriško vyro bruožai:

 • Žodžio laikymasis;                                               
 • Nuomonės turėjimas;
 • Nepriklausantis nuo nieko;
 • Turintis savigarbą;
 • Gebantis sutramdyti moterį;
 • Siekiantis tikslų;
 • Ištikimas;

 

Nevyriško vyro bruožai:

 • Nuolatiniai verkšlenimai;
 • Pasyvumas;
 • Priklausomybė nuo kitų nuomonės;
 • Melavimas;
 • Neištikimybė;
 • Žodžio laužymas;
 • Meilikavimas;
 • Brandaus elgesio nebuvimas;

 

2. Gebėjimas priimti sprendimus. Moterys ieško vyro, kuris sugebėtų išlaikyti ir puoselėti šeimą. Geriausias kandidatas į šią rolę yra vyras, gebantis priimti sprendimus. Kodėl? Būtent todėl, jog sprendimų priėmimas kloja daug stipresnius pamatūs šeimai. Įsivaizduokit situacija:

 1) Vyras, turintis šeimą: žmoną ir kelis vaikus, dirba prastai apmokamą darbą. Šeimos pajamos vos išgali sudurt galą su galu. Vyras, matydamas, kad šeimai trūksta kažko, kad jo šeima nelaiminga, jis apmąsto visas galimybes ir priima šiai problemai sprendimą: ieškoti kito darbo ir kurį laiką persikraustyti gyventi į mažesnes patalpas. Šiuo laiko tarpsniu šeimai dar sunkiau, tačiau po kurio laiko vyras randa geriau apmokamą darbą ir grįžta į ankstesnę savo gyvenamąją vietą. Vyras nepabūgo priimti sprendimo, kuris savo ruoštų pakeitė šeimos socialinę padėtį.

2) Vėlgi ta pati situacija. Tačiau šiuo atveju vyras negeba priimti sprendimų. Matydamas, jog šeimai sunku, jis apsvarsto visas galimybes ir nusprendžia nieko nedaryt, mat rizika gali daug kainuoti. Vyras ir toliau gyvena kaip gyvenęs. Blogos gyvenimo sąlygos atsiliepia santykiams, kurie laikui bėgant nutrūksta. Todėl gebėjimas priimti sprendimus yra labai svarbus dalykas santykiuose.

vyriskumas 

3. Žinojimas ko nori iš gyvenimo. Visa tai yra susiję su tikslo turėjimu ir kryptingu gyvenimu. Vyras, turintis tikslą ir jo siekiantis, moterims pasąmonėje perduoda ryžtingo, turinčio valios ir kantrybės bei atsidavusio gyvenimui vyro įvaizdį. Ryžtas, valia, kantrybė ir atsidavimas yra pagrindinės savybės ant kurių klojami santykiai.

 • Ryžtas – kuria ateitį santykiams.
 • Valia –  palaiko ryžtą ir neleidžia pasiduot.
 • Kantrybė – padeda išgyventi sunkumus.
 • Atsidavimas – kryptingas šeimos santykių ar jos ateities puoselėjimas.

Todėl niekas kitas geriau, nei tikslo turėjimas ir nuolatinis jo siekimas, negerina šių, velniškai svarbių gyvenime, savybių.

4.  Pagarba. Absoliučiai jokia save gerbianti moteris, niekada neprasidės su vyrų, kuris negerbia jos. Pagarba, viena iš pagrindinių savybių, kuri leidžia mums išlikti civilizuotiems žmonėms. Ji koja kojon žengia su pasitikėjimu. O pasitikėjimas kitu, atveria platesnes galimybes gyvenimui, šeimai, darbui, santykiams… Šios savybės ieško ne tik moteris, jos pritaikymas kasdieniame gyvenime yra ne mažiau reikalingas.

5.  Dėmesys tik vienai, vienai merginai. Kiekviena moteris nori jaustis ypatinga, gerbiama ir savaip išskirtinė. Niekas geriau jai šių savybių nesuteikia, nei – ištikimybė. Neištikimybė yra viena iš dažniausiai nesėkmingai besibaigiančių santykių priežastis. Moteris tai suvokia, todėl kiek įmanoma bando to išvengti. Todėl ištikimas vyras yra vienas iš tų variantų, kurį moterys renkasi daug negalvojus.

 

6.  Nenuspėjamas. Tai gebėjimas nustebinti moterį, kai ji mažiausiai to tikisi. Žaismingumas kertasi su ištikimybe. Neištikimi būna ne tik vyrai, bet ir moterys, ne paslaptis. Tačiau kaip apsaugoti moterį nuo neištikimybės?

 vyras

Ištikimas vyras + nenuspėjamas = Laimingi santykiai.

Ištikimas vyras – vyras, gerbiantis moterį ir santykių esmę.

Netikėtumo jausmas – būtent tai apsaugo moterį nuo neištikimybės. Nenuspėjamas vyras neleidžia santykiams virsti kasdiene rutina. Jis juos pagyvina, atgaivina ar nudažo kitomis spalvomis. Priešingu atveju, kada vyras yra nuspėjamas, moteriai vėliau ar ankščiau pasidarys nuobodu. Laikui bėgant, ji pradės svarstyti apie idėją išbandyt ką nors naujo, patirt ką nors kitokio, kas būtų priešingą susiklosčiusiai rutinai. Kieno pasekoje, moterį priveda prie neištikimybės.

Todėl netikėtumo jausmo sukūrimas yra išties vertinga savybė, kurios ieško moterys. Kadangi būtent šios savybės dėka, mergina apsaugo pati save ir santykiai nevirsta rutina.

 

7. Pasitikėjimas savimi. Šioji savybė praktiškai neatsiejama sėkmingo socialinio gyvenimo dalis. Stipriai pasitikinčiam savimi žmogui, daug lengviau susirasti darbą, sukurti šeimą, užmegzti santykius su aplinkiniais ar net pradėti verslą. Kodėl? Savimi pasitikintys vyrai retai kada abejoja, jie užtikrinti tuo ką daro ir tai ką pasieks.
Jie niekada nemenkina savo gabumų, talento ar savo savi-vertės. Dažniausiai tokie vyrai daro ir sako tai ką galvoja, kas jiems sutaupo daug laiko ir padeda greičiau įgauti kitų žmonių pagarbą, o vėliau ir pasitikėjimą. Pasitikėjimas savimi yra skirstomas į dvi rūšis: Išorinis ir vidinis pasitikėjimas.

 • Išorinis pasitikėjimas savimi – tai labai nepastovus pasitikėjimas, kuriam įtaką gali padaryt bet koks žmogus. Paprastai šitokį pasitikėjimą savimi žmogui sukuria socialinis ir materialinis pradas – socialinis statusas, pinigai, materialūs daiktai.  Lygiai taip pat kaip pinigai, vieną dieną turi daug, kita – mažai, taip pat svyruoja ir pasitikėjimas.
 • Vidinis pasitikėjimas savimi tai labai pastovus ir stiprus pasitikėjimas savimi, kuriam įtakos praktiškai neturi niekas. Toks pasitikėjimas savimi susiformavo tik per patirtis socialiniame gyvenime. Kuo daugiau esi patyręs, tuo daugiau žinai. Kuo daugiau žinai, tuo labiau pasitiki savimi. Todėl šį tipą išugdyti paprastai reikalauja labai daug laiko.

 

8.  Humoro jausmas bei gebėjimas bendrauti. Moterys ieško tokio vyro su kuriuo nebūtų liūdna. Nesvarbu koks gražus ar seksualus vyras bebūtų, jeigu jis nemokės prieiti prie moters ar su ja bendrauti, visada bus surūgęs, ankščiau ar vėliau jų santykiams ateis galas. Humoro jausmas tiek pat svarbus moteriai kaip ir netikėtumo jausmas, kadangi būtent šios savybės ir išlaiko moters susidomėjimą ilgesniam laikui ir neleidžia santykiams virsta nuobodžia rutina.

Išvada: Šios 8 savybės yra bene dažniausiai ieškomos merginų, vyruose. Visų šių savybių komplektas atneš ne tik norimus rezultatus su moterimis, bet ir padės sukurti tvirtus ir sėkmingus santykius. Tiems, kam tikrai įdomu, kokiu principu mąsto ir priima sprendimus moterys ar norite detalesnės informacijos, stipriai rekomenduoju šį produktą: „Moters psichologija“. 

Categories
Vyriškas patarimas Vyriškumas

Kaip moteriai parodyti, kad ji žinotu kas čia BOSAS santykiuose?

Sveiki,mano mergina vis kartoja man,kad nesu jai autoritetas,kad ji nori mane gerbti už kažkokius poelgius,kuriuos atrodo jai ir taip darau: Dovanoju nuolat gėles, esu rūpestingas, mylintis, saugantis ją nuo visko, bet ji vis kartoja, kad esu nevyriškas, mėme, kad ji nesijaučia saugiai su manimi kaip su asmenybe(nors visad kartoja, kad myli) ir norėčiau sužinoti ką aš blogai darau, ko reikia siekti man. Ypač ji man akcentuoja, kad manęs nebijo kaip žmogaus, galėtų padaryti kvailystes ir jaustųsi gerai, kadangi aš nekeliu grėsmės jausmo, tad kaip sudrausminti merginą ir kaip atsakyti į jos klausimą, o ką tu man padarysi jeigu dabar susitiksiu su kažkuo arba susirašinėsiu,su kuo norėsiu.

Norėčiau sužinoti būdų kaip priversti merginą bijoti, kad bijotų daryti kvailystes, nes kai pakeliu balsą, tai mes nuolat susipykstam dėl to ir nežinau kitokių būdų. Ačiū už atsakymą iš anksto.

Atsakymas

Labai geras klausimas.

Reikia labai atskirti sąvokas autoritetas ir padlaižys. Autoritetas turi tikslą, žino ko nori, siekia savo tikslų. Padlaižys daugiausia savo laiko ir apmastymų skiria siekdamas įtikti merginai. Norėti patikti merginai nėra blogai, blogiau yra viską sureikšminti ir verčiantis per galvą stengtis dėl jos.

Ji nori tave gerbti ne už tai, kad dovanoji jai gėles, nes tai labiau rodo tavo jausmus jai. Ji nori tave gerbti už tai kuo tu užsiimi gyvenime. Jeigu tu paskui ją bėgioji kaip ciucikas, tai už ką jai tave gerbti? Už tai, kad esi priklausomas nuo jos sijono? Už tai, kad jai paliepus, tu net nedvejojant viską darai? Moterims patinka turėti tokių vyrų savo draugų rate, kurie viską daro, perką, vežioja jas ir t.t., bet joms nepatinka būti tokiems vyrams įsipareigojus.

Vyras yra veiklos simbolisKovotojas, ieškotojas, išradėjas ir atradėjas. Jeigu tu neturi gyvenime tikslų, laiką leidi užsiimdamas nenaudingais dalykais, taip kaip gali tave moteris gerbti? Už ką? Vyras save realizuoja už santykių ribų  t.y. karjera, tikslai, pripažinimas ir t.t. Todėl, leisk sau siekti daugiau nei vien jos sijono. Mylėk, bet neprisirišk prie moters. Gyvenimas trumpas ir nėra laiko nesąmonėm. Gyvenk su Aistra

Kitas aspektas. Jinai tavęs neturi bijoti. Kai santykiuose vienas turi bijoti kito, tai jau nieko pozityvaus juose nėra. Apskritai, jinai tavęs “nebijo”, nes žino, kad bet ką padarius tu jai atleisi ir vis tiek būsite kartu. Jinai paverks, atsiprašinės, o tu tuo tarpu parėksi ir vėl viskas bus taip pat. Ji tai jaučia ir žino, kad taip viskas būtu, jeigu ji nueitu, kad ir į šoną. Ir aš net tuo neabejoju, jog viskas taip būtu. Nes tu per daug prie jos prisirišęs, gyveni jos gyvenimą, o ne savo. Gyvenk savo gyvenimą.

 

Konkretūs patarimai:

 • Turėk savo tikslą ir siek jo. Moteris negali būti tikslas ir ji nenori būti tavo tikslas. Ji nori keliauti kartu su tavimi.
 • Turėk savo aiškias vertybes. Ką tu vertini? Kas tau yra svarbu? Ir jų laikykis.
 • Turėk savo ribas paremtas vertybėmis. Jeigu jinai tave išduoda ir tavo vertybė yra ištikimybė, o tu  nusileidi, tai tas pats, kas save badytum peiliu ir tikėtumeis būti laimingas ir patenkintas. Turėk ribas ir vertę, neleisk niekam kakoti tau ant galvos.
 • Nebijok išsiskirti jeigu to reikia. Ji ne vienintelė, ypač tai taip šneka su tavimi.
 • Nesureikšmink moters. Tau svarbiausia save realizuoti, esi jaunas vyras. Realizuok save. Kai moteris mato, kad vyras kažko siekia, tobulėja, auga kaip asmenybė, ji nori šalia tokio vyro būti. Nes vyras siekdamas savo tikslų spinduliuoja vidiniu pasitikėjimu. Toks vyras turi savo nuomonę. Jam patinkanti spalva nėra tokia pati kaip merginos, skaniausias patiekalas nėra toks pat kaip jos. Užteks norėti įtikti. Norėk būti savimi geriausiu kokiu tik gali būti.
 • Jeigu nori geresnės merginos,  būk pats geresnis. Tobulėk skaitant, ir praktikuokis darydamas vėl ir vėl.

Neklausk ką reikia daryti, klausk savęs kokiu man reikia tapti žmogumi, kad būčiau gerbiamas?

Tai elementarūs pagrindai ir tikiuosi jie tau bent jau kažkiek padės.

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.

Categories
Vyriškas patarimas

Bendravimo barjeras su naujais žmonėmis.

Sveiki, turiu bėdą (kas jų neturi).. Tai yra priėjimo barjeras prie nepažystamų žmonių ir pokalbio vystymas. Esmė ta, kad  turėjau keblią jaunyste, nors kokią keblią, dauguma turėjo panašią, buvau uždaras, draugavau su kompiuteriu ir likau už borto. Dabar bandau keistis, praktikuoti tokį dalyką kaip „kabinimas gatvėje“. Domėjausi PUA, tačiau tai ne tai ko man reikia.. Man nereikia, nusitempti merginos į lovą, po vieno pasimatymo, tą patį vakarą ar dar ko, tiesiog nenoriu jausti barjero. To pasekoje, išeinu į miestą ir bandau bendrauti su nepažystamais žmonėm, labiau merginom.. Sunkiai, tačiau prisiverčiu ir užkalbinu, vieną, kitą.. Reakcija, dažniausiai būna gana pozityvi, tačiau buvo ir atvirkštinių variantų… Pokalbiui pradėti vystytis, naudoju, tokius būdus, kaip „Gal turi ugnies“ ir panašiai.. Nu žodžiu, išeinu, sugebu kartais užkalbint, tačiau negerėja. Atvirkščiai, kuo daugiau kalbinu, tuo sunkiau darosi užkalbint naują žmogų.. Per pastaruosius keturis išėjimus, nesugebėjau užkalbint nė vienos panelės.. Neskaitant trumpų dialogų su cigaretėm (nors aš, net nemėgstu rūkyt). Tai ir galvoju, ką blogai darau. Jau kokie du mėnesiai, kaip praktikuojuosi, o barieras tik stiprėja..

Mes atsakome:

Sveikas Tadai,

Pirmas dalykas ką blogai darai, tai rūkai, kai tau net nepatinka, o tik dėl to, kad tokiu būdu gali užkalbinti merginą ar tai kokį kitą žmogų. Ir žmonėms su kuriais bendrauji nesukuri labai teigiamo įvaizdžio savo atžvilgiu kai prašai pridegti. Bet viso ko svarbiausia yra mėgautis pačiu bendravimu su kitu žmogumi, nuoširdžiai mėgautis. Taip pat rūkymas tikriausiai gali būti tavo komforto zona, kurioje jautiesi saugiai ir užtikrintai. Griauk tą komforto zoną ir plėsk ją.
Gali susigalvoti ar tai susirasti įvairių užkalbinimo būdu kurie žymiai bus efektyvesni tai tavasis. Kad ir apklausos vykdymas koks nors apie santykius ir t.t.
Programuok save sėkmei. Protas yra nesuvokiamai galingas mechanizmas, kuriuo gali visaip modeliuoti savo realybę. Gali pakeisti požiūri į situacija ir ta situacija tau atrodys jau kitokia. Pvz. Kiekvienas nevykęs pakalbinimas tai vienas žingsnelis link sėkmės. KUO DAUGIAU TU SURINKSI NEVYKUSIŲ PAKALBINIMŲ TUO LABIAU PRIARTĖSI PRIE LAISVO BENDRAVIMO. Kuo daugiau kartų suklysi, tuo labiau laisvėsi. Programuok save tam. Mąstyk apie tai. Kiekvienas pakalbinimas mane gali atlaisvinti ir tu nežinai kuris tai padarys, todėl nebegali sustoti, nes gal tau liko vienas užkalbinimas kuris pakeis tavo gyvenimą.
Jeigu tu mastai, jog iš 5 priėjimų, vienas buvo vykęs ir tu dėl to džiaugiesi, bet dėl kitų pergyveni ir jauti blogas emocijas, tai turi keisti požiūrį į tą pačią situaciją. Nesėkmingas pakalbinimas – tai sėkmė. Dėl to, jog mastai kitaip, po ilgų nesėkmių pradėjai stabarėti ir tau pasidarė vis sunkiau kalbinti žmonės. Ir čia tik dėl to, jog tavo požiūris į nevykusį bendravimą yra neigiamas. Keisk požiūrį ir pasikeis situacija.
Tavo išorė yra tavo vidinės būsenos atspindys. Kūno kalba, balso tonas ir t.t. viskas eina iš vidaus. Viduje save esi suvaržęs ir išorėje tai matosi, todėl aš siūlau pasidomėti vizualizacija, taip pat EFT (http://thegame.lt/page.php?id=222). Pasitikėjimas savimi kylą ir sportuojant. Kadangi sakei, jog daug laiko praleidai prie kompiuterio, tai tikriausiai nelabai ir kūnų rūpinaisi.
Labai dažnai vyrams pasitikėjimo prideda gyvenimo vizijos turėjimas ir nuolatinis jos peržiūrėjimas. Kai žinai ką nori pasiekti ir kur nueiti, automatiškai didėja stimulas iš vidaus atlikti dalykus, kurie tave prie tavo vizijos priartintu.
Ir atsimink, jeigu kažką darai ir darai, bet matai, kad tai neatneša rezultatų nemesk visko, o pagalvok kaip galėtum tai padaryti kitaip, ką pasakyti ir kaip galvoti kitaip. Būk lankstus.
Sėkmės tobulėjant.
Categories
Ilgalaikiai santykiai

100 būdų pamaloninti žmoną (II)

Tęsiame sąrašą būdų, kaip pamaloninti mylimą moterį. Galbūt visiems žinomi, tačiau dažnai pamiršti patarimai… Taigi:

51. Suplanuokite trumpą romantišką pasivaikščiojimą.

52. Leiskite žmonai žinoti, kad piniginėje visada turite jos nuotrauką.

53. Jei apsistojote viešbutyje, sugalvokite staigmeną: užsakykite butelį šampano ar gėlių.

54. Ypatinga proga, pavyzdžiui, per partnerės gimtadienį, parašykite jai laišką ar gražų atviruką.

55. Jei ruošiatės į ilgą kelionę, pasisiūlykite vairuoti automobilį.

56. Vairuokite atsargiai, neviršykite greičio. Atsižvelkite į mylimosios pageidavimus.

57. Kreipkite dėmesį į moters išvaizdą, nepamirškite pakomentuoti. Pavyzdžiui „Šiandien atrodai nuostabiai“ ar „Atrodai pavargusi“.

58. Prieš kažkur vykstant įsitikinkite, kad žinote kelią, neverskite žmonos nerimauti.

59. Pasiūlykite drauge užsirašyti į šokių pamokas ar bent kartkartėmis kartu pašokite.

60. Parašykite partnerei meilės laišką – jai tai bus labai maloni staigmena.

61. Pasistenkite elgtis taip, kaip santykių pradžioje.

62. Pasisiūlykite atlikti kokį buities darbą, kažką sutaisyti. Tik nesiimkite to, ko negalėsi padaryti gerai.

63. Pasisiūlykite padėti virtuvėje.

64. Suklijuokite sulūžusius daiktus.

65. Pastebėkite, kas dedasi namuose. Jei kažkas sugedo – neverskite žmonos tai nuolat priminti.

66. Skaitydami laikraštį, naujienas, kurios įdomios partnerei, perskaitykite garsiai.

67. Jei mylimoji paprašė surasti/pasakyti kažkokios informacijos, būkite atidus.

68. Atnaujinkite kažkokį seną daiktą, esantį jūsų namuose.

69. Nusiprausęs duše, nuvalykite vonios grindis – kad šios būtų sausos.

70. Atidarykite žmonai duris.

71. Padėkite jai nešti pirkinius.

72. Neleiskite partnerei nešioti sunkių daiktų.

73. Kelionės metu pasirūpinkite jūsų bagažu.

74. Jei žmona plauna indus, pasisiūlykite išvalyti keptuvę ar atlikti kitą nuobodų darbą.

75. Pasidarykite būtinų namuose atlikti darbų sąrašą, pakabinkite jį virtuvėje ir turėdami laiko imkitės to.

76. Kai žmona gamina, įvertinkite jos kulinarinius įgūdžius.

77. Kai mylimoji su jumis kalba, žiūrėkite jai į akis.

78. Kalbėdami su žmona, bent kartkartėmis paimkite ją už rankos.

79. Paklauskite, kaip praėjo jos diena, domėkitės jos draugais, knygomis, kurias jis skaito.

80. Kai partnerė kažką pasakoja, susidomėjimą išreikškite sakydami „taip“, „mhm“, „aha“.

81. Pasidomėkite, kokia mylimosios nuotaika.

82. Jei kurį laiką žmona sirgo, paklauskite, kaip ši jaučiasi.

83. Jei matote, kad partnerė pavargusi, pasiūlykite jai puodelį arbatos.

84. Pasistenkite miegoti eiti vienu metu.

85. Prieš kažkur išeinant, pabučiuokite žmoną.

86. Juokitės, kai mylimoji juokauja.

87. Padėkokite, kai žmona kažką padaro dėl jūsų.

88. Pagirkite jos naują šukuoseną.

89. Raskite laiko tiesiog pabūti dviese.

90. Nekelkite telefono ragelio intymiomis akimirkomis ar kai moteris jums pasakoja kažką svarbaus, dalinasi išgyvenimais.

91. Suplanuokite trumpą kelionę dviračiais.

92. Suorganizuokite pikniką, pasistenkite viskuo pasirūpinti, kad žmonai netektų nerimauti.

93. Pasisiūlykite išskalbti ar padžiauti drabužius.

94. Kartais išeikite pasivaikščioti dviese, be vaikų.

95. Apie kažką diskutuojant parodykite, kad atsižvelgiate į jos nuomonę, bet tuo pačiu turite ir savąją.

96. Parodykite mylimajai, kad jos pasiilgote (pavyzdžiui, grįžus po darbo).

97. Nupirkite jos mėgstamiausių saldainių ar šokolado.

98. Jei maistą dažniausiai perka žmona, pasisiūlykite padėti.

99. Per šventes nepersivalgykite, kad jaustumėtės energingas ir galėtumėte smagiai drauge pavakaroti.

100. Pasiūlykite žmonai perskaityti šį sąrašą ir prirašyti keletą savo punktų.

Pirmieji 50 būdų: 100 būdų pamaloninti žmoną (I)

Categories
Ilgalaikiai santykiai

8 būdai parodyti savo meilumą

Švelnumas, meilumas padeda abiems partneriams geriau jaustis, labiau vienas kitu pasitikėti, suartina. Yra daugybė subtilių būdų parodyti mylimajam, kaip stipriai šis jums rūpi.

Siūlome 8 būdus parodyti prieraišumą, šilumą:

8. Žaismingas bakstelėjimas

Gera nuotaika, humoras – didelė draugystės dalis. Jei su mylimu žmogumi negalite juoktis, tai kaip galite patogiai jaustis drauge? Žaismingas bakstelėjimas tuo metu, kai juokaujate, smagiai leidžiate laiką – paprastas, bet šiltas meilumo ženklas. Įsitikinkite, kad neužgausite partnerio – per stiprus gestas tikrai nepasirodys meilus!

7. Bučinys į kaktą ar pakaušį

Tai – iš tiesų saldus gestas, ypač – jei vyras daro taip kaskart praeidamas, na, bent kartą per dieną. Tai visada priverčia nusišypsoti!

6. Lengvas kaklo masažas

Tiesiog prieikite ir švelniai ratu pavedžiokite delną ant partnerio kaklo nugaroje. Toks veiksmas – iš tiesų efektingas, puikiai atpalaiduoja ir leidžia arčiau prisiglausti.

5. Pėdomis prisiglauskite prie mylimojo kojų

Ko gero, filmuose tokią sceną matėte daugybę kartų. Partnerių žaidimas kojomis po stalu vakarienės metu – taip pat visada mielas veiksmas. Svarbiausia, būdami būryje žmonių įsitikinkite, kad žaidžiate su savo mylimojo kojomis – antraip kažkas gali jus netinkamai suprasti.

4. Pamirksėkite

Galite nustebti, kaip suintriguoja paprastas subtilus mirktelėjimas!Tai – truputį koketiška, bet miela ir smagu, ypač – kai netikėta. Būnant būryje žmonių, mirktelėkite partneriui ir stebėkite jo reakciją. Nepasimeskite, mylimasis gali ir išrausti!

3. Sėdint ant lovos, įsitaisykite kuo arčiau

Dauguma porų sėdėdami ant kušetės prisiglaudžia vienas prie kito – tai iš tiesų patogu!Galite ant mylimojo užkelti ir savo koją – tai suteiks dar daugiau artumo, gal net… aistros!

2. Laikykite už rankos

Juk taip gražu žiūrėti, kai senyva porelė eina susikabinusi rankomis!Tai – švelnumo ženklas, priverčiantis pasijusti romantiškiau. Ar galėtų kažkas pykti dėl to, kad mylimas žmogus viešumoje paima už rankos?

1. Pabučiuokite, kai mažiausiai to tikimasi

Atsitiktiniai bučiniai visada suteikia daugiau laimės!Vienintelis metas, kai toks gestas gali suerzinta – kuomet partneris su kažkuo kalbasi, diskutuoja. Beje, bučkiai – siurprizai turi džiuginti ne tik lūpas: nepamirškite kaklo, rankos, peties ar…

Ko gero, dauguma žinote, jog tokie veiksmai – meilūs, romantiški, tačiau ar prisimenate tai kasdien? Kaip jūs parodote, kad mylite ir vertinate savo antrąją pusę?

Categories
Moterys ir seksualumas

Moteris rimtiems santykiams

Kokią moterį vyrai nori matyti šalia savęs? Kaip nustatyti, kad tai būtent ta moteris, su kuria galima sukurti rimtus santykius ir nugyventi visą gyvenimą? Jeigu tu jai gali priskirti 9 punktus, kurie pristatyti žemiau, tada didelė tikimybė, kad tai moteris, kurios tu ieškojai.

Nepriklausomybė. Vyrai renkasi nepriklausomas moteris, nes nenori būti auklės kailyje. Retkarčiais vyrai nieko prieš išklausyti moteriškas problemas, bet ne reguliariai. Moteris, kuri yra nepriklausoma finansiškai bei emocingai, labiausiai traukia vyrus.

Protas. Rimtiems santykiams reikalinga protinga moteris, su kuria nebus liūdna, kuri bet kuriuo metu gali nustebinti. Su tokia moterimi vyrai irgi tobulėja, nes nenori pasirodyti kvailesni. Galiausiai, su protinga moterimi galima pasišnekėti apie įvairius dalykus.

Patrauklumas. Reta dabartinė moteris neprižiūri savęs. Bet moteris turi atrodyti patraukliai visada ir visur, kad jums nebūtu gėda išeiti su tokia moterimi i viešuma. Net kasdieniniame gyvenime moteris turi prižiūrėti save.

Pagarba tau iš jos pusės. Tai reiškia, kad ji moka klausyti tavo nuomonę, net kai ji ir nesutinka su kai kuriais tavo teiginiais. Jokiais būdais ji neturi tavęs žeminti. Jeigu ji tave gerbia, tai ji gebės spręsti visas problemas diplomatiškai, nesukeldama jokių scenų.

Ji duoda tau galimybę būti vyru. Jeigu moteris vyrui sako, ką jam valgyti pusryčiams, pietums bei vakarienei, draudžia jam tiktis su jo draugais, kad pažaisti boulingą ar išgerti alaus, tai su tokia moterimi bus sunku ateityje. Ant tokių moterų vyrai pyksta. Moteris turi suprasti, kad vyrai ir moterys yra skirtingi, ir kad jie turi skirtingus interesus.

Jokių pastabų. Moterims dažnai atrodo, kad jų pastabos privers vyrus veikti, privers juos daryti tai, ką jie privalote daryti. Protinga moteris žino, kaip teisingai pasišnekėti apie vyro pareigas. Bet, vyrai, bukit atsargus, jeigu moteris kelis kartus paprašys jūsų padaryti ką nors, o jus nekreipsite dėmesio, vėliau galėsite kaltinti tik save, kad praradote tokią moterį.

Seksas. Sekse jūsų nuomonės turi sutapti. Nes atvirkštiniu atveju, atsiranda nepasitenkinimas partnere. Taip pat jus turite laisvai dalintis apie savo seksualines fantazijas bei apie savo norus.

Moteris sutaria su jūsų draugais bei giminaičiais. Tai nereiškia, kad ji turi padėdinėti tavo mamai virtuvėje, klausytis tėvo istorijų, važiuoti ilsėtis su tavo draugais, ji turi stengtis padaryti taip, kad tau svarbus žmonės irgi užimtu svarbią vietą jos gyvenime. Tada ir tavo draugai bus nieko prieš, jeigu tu ja imsi su savimi.

Ji nori, kad tu būtum geresnis. Ji visada turi palaikyti tave, tavo interesus ir padėti tau įgyvendinti juos. Taip elgiasi tik mylinti moteris.

Categories
Vyriškumas

Klaidos bendraujant. Taisykis

Pastaruoju metu pastebėjau, kad vyrukai daro nemažai esminių klaidų bendraujant su moterimis. Ėmiau ir padariau sąrašą klaidų, kurios man šią akimirką įsimintinos. Sunku bus iškart jų nebedaryti. Pirmas žingsnis – pastebėti, kur darai klaidas, toliau jas galima pradėti taisyti. Tad pirmiausia – pabandyk save „prigauti“, kada darai šias klaidas.

1. Neramūs kūno judesiai ir įtempti pečiai labai lengvai sąmoningai, pasąmoningai pašnekovei išduoda nepasitikėjimą savimi. Atpalaiduok žandikaulį – galėsi atpalaiduoti į pečius. Judesius atlik lėtai, nėra kur skubėti.

2. Kalbėjimas per greitai parodo, jog bijai būti neišgirstas ir neišklausytas. Tai atskleidžia, jog nepasitiki savimi. Kalbėk lėtai – visi klausys. Naktiniame klube tai yra itin svarbu, kadangi kalbant lėtai garso bangos permuša mažesnes žodžių dalis ir žodžiai yra lengviau suprantami.

3. Juokas iš savo „bajerių“, kurie nėra juokingi kitiems.

4. Sakinio gale užduodamas klausimas „taip?“, „sutinki?“ arba „ar ne?“. Tai parodo, jog nori sulaukti pritarimo. Vietoj klausimų, geriau skelk teiginius. Pvz., vietoje šio „ar tau patinka seksas vonioje?“, šis – „lažinuosi, tau patinka seksas vonioje…“.

5. Stovėjimas suglaudus kojas. Tu – vyras. Pas tave tarp kojų – kiaušai. Kokio velnio tu juos suspaudi? Nepasitikėjimas savimi, menkavertiškumas. Kojos turi būti pečių plotyje. Pajausi stabilumą, tvirtą pagrindą po kojomis.

6. Kalbėjimas be sustojimo. Daryk pauzes, jos veikia magiškai. Pauzės pašnekovui leidžia geriau suprasti tavo mintis. Pauzėmis gali pabrėžti tam tikras norimas vietas. Jos labai gerai dera prie intonacijos, kuri taip pat yra didelė tavo gelbėtoja.

7. Rankų gestų nevaldymas pokalbio metu. Atkreipk dėmesį, kaip stipriai mali rankomis, kuomet kalbi. Gestikuliacijos neturi būti per daug. Per daug gestų rodo, jog nepasitiki savimi ir nori, kad tave geriau suprastų. Geriau mažiau, bet ten – kur reikia. O reikia ten, kur nori kažką užtvirtinti, pabrėžti.

8. Pasilenkimas į moterį kalbant. Niekada. Rodo per didelį įkyrumą. Daro 99% Lietuvos vyrukų.

9. Vytis moterį, kai ji nueina nuo tavęs. Įkyrumas yra traukos žudikas. Niekados nesivaikyk.

10. Sėdėjimas suglaudus ar sukryžiavus kojas. Negaliu pakęsti šito vaizdo. Esi vyras, sėdėk kaip vyras. Neribok erdvės, kurią užimi.

www.vyruklubas.lt

Categories
Moterys ir seksualumas Vyriškumas

Gyvenimas, liepsnojantis meile ir aistra (II dalis)

vyras
Vyriškumas

Praeitoje dalyje pabrėžėme, jog poros dažnai skiriasi ir kaip pagrindinę to priežastį įvardijome aistros išblėsimą. Nutarėme, jog mūsų tėvų laikais aistra nebuvo svarbiausias santykių aspektas, tad jie dėl to nesigrauždavo. Taip pat patvirtinome, kad skirtybės traukia, ir reikia jas pabrėžti.

Šioje dalyje pažersime aibę patarimų  vyrams, kaip ugdyti vyriškąjį pradą, o užklydusioms moterims moterims, kaip ugdyti moteriškąją pusę.  Išmokus ugdyti savo pradą, vyrai ir moterys dar ilgai liepsnos meile ir aistra.

Kaip vyrui ugdyti savo vyriškąją pusę

Daugelis vyriškių dažnai teiraujasi, ką reikia daryti, norint ugdyti savo vyriškąją pusę, ypač tuo atveju, kai šalia nėra palaikančios moters. Ir vienišius, ir vedęs vyras išliks vyriškas, jeigu perskaitęs būtiniausių veiksmų sąrašą ims juos taikyti. Viskas tik per praktiką.

1. Bendraukite su vyrais, žaisdamas vienoje sporto komandoje ar prisėsdamas prie įsitaisiusio ant žolės draugo. Pomėgis atitrauks jus nuo minčių apie sunkumus darbe. Taip jūs automatiškai nustosite vertinti save tik tokį, koks esate darbovietėje.

2. Žiūrėkite geros meninės kokybės kovinius filmus. Ypač tuos, kurie žiūrovą skatina ginti skriaudžiamąjį. Tokie filmai kaip „Rokis“, „Terminatorius“, „Universalus karys“ leis jums pajusti savo polinkį muštis, žudyti ir kartu jį mukreipti į ekrane matomą erdvę, bet ne į namų aplinką.

3. Jeigu norite išlikti vyriškas ir neturite žmonos ar sugulovės, kontroliuokite savo veiksmus ir nesimasturbuokite. Nemanykite, kad taip sakydamas trokštu atimti iš jūsų laimę. Masturbacija nėra nusikaltimas, tačiau ji ugdo moteriškąją, o ne vyriškąją žmogaus pusę. Toks žaidimas vyrą pavers „moteriške“.

4. Lavinkite savo kūną fiziškai, stiprindami rankų ir kojų raumenis. Meskite svorį, sportuokite, vairuokite motociklą, daug vaikščiokite, plaukiokite ir t. t. Patikėkite, vieną dieną jūsų raumenys ims panašėti į milžiniškus kalnus. Tačiau nepamirškite, kad kiekvienas veiksmas turi turėti ribas.

5. Nemanykite, kad gyventi bus lengva – lyg pūkeliui skraidyti padebesiais. Kas dieną stenkitės nugalėti savo vidinį pasipriešinimą ir daryti net tai, kas jums regisi nepriimtina. Kartais atsikelkite ankstėliau, nei esate įpratę, kad pabaigtumėte pradėtą darbą. Arba vėliau eikite gulti, kad įgyvendintumėte užsibręžtą tikslą. Jūs privalote ugdyti savo vyrišką jėgą.

6. Pratinkitės suvaldyti savo pyktį. Galite jo atsikratyti dirbdamas sunkų fizinį darbą arba slapta išreikšdamas savo jausmus dienoraštyje. Ieškokite jausmų, kurie užgožtų pyktį. Bandykite tvardytis, visas neigiamas emocijas išreikškite be aiškiai pakelto tono, kiek galėdami švelniau, koncentruotai ir neįkyrėdami šalia esančiam žmogui.

Vedęs vyras, besivadovaujantis šiomis taisyklėmis, tikrai nesumoteriškės. Lygiai taip pat ir viengungis dar labiau ugdys savo vyriškąją pusę ir žavės moteris sugebėjimu būti jautriam ir kartu tvirtam kaip ąžuolas.

Kitame puslapyje moterys galės paskaityti kaip vystyti moteriškąją pusę

Categories
Moterys ir seksualumas

Mitas apie “skonio reikalą”

Ar teko jausti meilę ir neapykantą žmogui vienu metu? Ar buvo nutikę taip, kad Jūs žmogų mėgstate, bet jis su jumis elgiasi „šuniškai“? Kas gi po velnių vyksta, kad jis Jums vis tiek patinka?

Kaip manote, jeigu į kambarį įeina graži mergina, ar Jūs turite pasirinkimą – patiks ji Jums ar ne? Turiu naujienų. Pasirinkimo nėra. Ji Jums patinka arba ne. Pasąmonėje Jums patinkančios moters „paveikslėlis“ jau seniausiai sudėliotas. Logika su tuo neturi nieko bendro – ne kartą „gavau ragų“ nuo merginos ir ji man vis tiek patiko, gal net dar labiau nei kurios kitos.

Moterys kaip ir vyrai, taip pat neturi pasirinkimo tik jas traukia visiškai skirtingi „daikčiukai“ negu vyrus. Pastaruosius traukia išvaizda, ji gali kalbėti „pievas“, „vėjus“, vietoje savo vardo sakyti „miau“ ir ji vis tiek patinka, jeigu ji graži. Su moterų potraukiu vyrams yra kitaip. Jeigu vyras kalbės „pievas“, „vėjus“ ir dar vietoje vardo pasakys „miau“ bus visai įdomu (darant tai žaismingai), bet jeigu jis tai darys kaip „bato aulas“, tai jam tikrai neišdegs.

Moterį žavi vyro charakteris, savigarba, pasitikėjimas savimi ir t.t. O tai yra kai kas, ką mes galime keisti. Jeigu Jūs suformuosite patrauklų charakterį ir mokėsite reikiamu laiku paspausti reikiamą jungiklį moters jausmuose – ji neturės jokio pasirinkimo ir jaus Jums nenumaldomą trauką. Nesvarbu kokia Jūsų fizinė išvaizda, kiek Jūs turite pinigų, kaip Jūs apsirengęs. Gal teko matyti merginą su “negražiu vyru” ir žiūrint į jį galvoti “kas čia per nevykėlis”? Ji neturi pasirinkimo, nes jai patinka jame ne fizinis grožis. Būtent dėl šios priežasties griūna moterų susikurti idealai – susirasti jauną, gražų, turtingą, švelnų ir t.t. Patys žinote, kuo baigiasi tokios paieškos.

Jaučiant trauką visiškai nebūtina patikti logiškai. Jeigu patiksi logiškai, tai greičiausiai būsi „geras draugas“, iš kurio „pareigybių“ kelio beveik nėra, nebent tu ekspertas. Na, o šiaip tereikia gero jausmų kokteilio, neužmiršti įmaišyti dėmesio, ir tu tampi ponas tranas.

“Attraction isn’t a choise” David De Angelo

Daugiau informacijos gali rasti knygose:Kaip suvilioti mergina?“ ir „Moters svajonė – Alfa Vyras

Categories
Vyriškumas

Ar nepasitikėjimas savimi kada nors sutrukdė užkalbinti svajonių moterį?

O gal tai nutinka daug dažniau nei norėtum? Šio straipsnio tikslas – parodyti iš kur atsiranda nepasitikėjimas savimi ir ką dėl to gali padaryti. Tik žinant ligos priežastį – gali ją labai sėkmingai išgydyti. Visam laikui!!!  O gal manai, kad esi puikus, pasitikintis savimi? –tai vis tiek bus labai naudinga!

Kaip tik noriu užduoti dar vieną klausimą:  Ar būdamas vienas namuose, jautiesi nepasitikintis savimi? Gerai pagalvok. Ar būdamas visiškai vienas namuose dėl ko nors kompleksuoji, ar stengiesi būti kitoks nei esi? Tikriausiai ne… Argi ne keista? Jei gerai apie tai pagalvojai, manau sutiksi, kad nepasitikėjimas savimi  atsiranda tik iš santykių su kitais žmonėmis. Dažniausiai nepasitiki savimi tie, kurie yra per daug priklausomi nuo tų santykių. Tokie žmonės dažniausiai gyvena tik dėl kitų žmonių, o tada atsiranda baimė netikti…. ar tu tarp jų? –jei taip, nieko baisaus. Viskas sutvarkoma. Jei ne – sveikinu!

Pas žmones yra dar viena labai stipri iliuzija, kuri taip pat kuria menkavertiškumo kompleksą – tai iliuzija, kad visiems tu esi labai reikšmingas. Bet gali labai lengvai sumodeliuoti savo vaizduotėje situaciją, kad štai tu miršti… arba kas nors baisaus tau atsitinka… Dabar peržvelk visus žmones savo rate, kuriems tai tikrai bus tikra tragedija ir drama. Paskaičiuok… Vienetai žmonių! Vienetai… O tu plėšaisi dėl masių.

Pažiūrėk kaip veikia protas: žmogus išeina į gatvę ir bijo, kad kažkam neįtiks… varžosi… būdamas aplinkoje jis pradeda elgtis visiškai kitaip, nei būdamas pats su savimi!

O iš tikrųjų visuomenė didžiai ir skausmingai viskam abejinga… Tai ar verta į tai kreipti dėmesį?

Kurk pilnatvę savy, tu pats savy turi būti pilnavertis. Tau pačiam su savimi turi būti faina, smagu ir įdomu. Kad tu būdamas vienas, nesijaustum vienas. Kad tu būdamas vienas – nesijaustum silpnas. Niekur kitur nėra stiprybės – tik tavy! Tu turi rasti ir mobilizuoti tikrai tavy esantį tavo jėgos ir tavo stiprybės resursą!

Tai kaip gi išsiugdyti pasitikėjimą savimi?

Taip! žodis „Išsiugdyti“. Nebus taip, kad atsidarysi dėžutę ir veikia. Tai reikia išsiugdyti.

Yra 3 dominuojantys stulpai, ant kurių stovi tavo būties komfortabilumas.

1as stulpas – Fizinė kultūra. Fizinė kūno priežiūra. Sveikame kūne – komfortas. Sportas! Tu esi stiprus, sveikas, energingas. Ar tu žinai, kiek tai pridės tau pasitikėjimo savimi? Pirmoje eilėje pradėk sportuoti. Pradėk grūdintis. Pasakyk sau: „aš esu savo kūno šeimininkas“, „Aš esu savo psichikos šeimininkas“. Skirk dėmesio sau. Sveiką, racionalų, adekvatų dėmesį. Stebuklų nėra. Turi skirti tam laiko ir su dirbti savimi…

2as stulpas – Mityba. Valgai prastą maistą, tai kaip tu nori kad tau nebūtų prastų būsenų? Maistas yra informacija! Visada į maistą žiūrėk kaip į informaciją. O į informaciją žiūrėk kaip į maistą. Kai žiūri per televizorių nesamones, tai žinok, kad tu valgai greitą maistą McDonalde. O kai valgai Mcdonalde, tai tas pats, kas žiūrėti pornografiją. Kartoju, nes tai tikrai svarbu: Į maistą žiūrėk kaip į informaciją, o informaciją kaip į maistą! Susitvarkyk mitybą. Neatidėliok.

3-ias stulpas – Tavo psichinė kultūra. Aišku, tai labai didžiulis ir kompleksinis reiškinys. Šioje vietoje kiekvienam žmogui gali būti labai skirtinga situacija… Vieniems menkavertiškumo kompleksas gali būti įkaltas dar vaikystėje, gali būti susiformavęs paauglystėje ir t.t. Pavyzdžiui jaunuoliams po pirmos, antros seksualinės nesėkmės gali išsivystyti toks kompleksas, kuris paskui juos persekios visą gyvenimą!

Svarbiausia, ką turi įsikalti į galvą, kad tu pats SAU turi būti pagrindinė vertybė! Visa pagrindinė vertė yra tavy. Ne išorėje, bet tavy! Ir nereikia jos ieškoti išorėje. Nereikia jos ieškoti kituose žmonėse. Tu gali ateiti, kalbėti su kitais žmonėmis, semtis jų patirties, bet taip turi formuoti save. Save save save! Tavo išsigelbėjimas yra tik tavy, todėl kartoju: turi dirbti su savimi.

Turi pamilti save. Kas nemyli savęs, nebus mylimas ir kitų. Aš nekalbu apie narcizizmą. Aš kalbu apie meilę sau, kaip būtybei.

O ar žinai, iš kur atsiranda nemeilė sau?

Savęs nemyli dėl to, nes turi susikūręs ILIUZIJĄ, koks turėtum būti. Ir dažniausiai įsivaizduoji save tokį, kad įtiktum kitiems…

Iš pradžių priimk save tokį, koks esi. Įvertink save tokį koks esi ir priimk! O ką daryti tiems žmonėms, kurie gimsta luoši, kreivi? Reali žmogaus vertė yra net ne šitame kūne. Čia yra tik dalis. Ir kad tai nebūtų tik skambūs žodžiai, mes turime pavyzdžių kur visiški luošiai ir invalidai žmonės gyvena nuostabų pilnavertį ir džiaugsmingą gyvenimą. Pavyzdžiui Nick Vujicic – žmogus be galūnių, kuris yra laimingas ir pasitikintis savimi!

Išsivaduok iš tos iliuzijos apie savo idealą.Išmesk į šiukšlių dėžę ir iš naujo pradėt į save žiūrėti. Ateik prie veidrodžio, nusirenk nuogas, apsižiūrėk save ir sąžiningai sau pasakyk, kad esi geras toks koks esi, kad myli save tokį, koks esi!

Neatidėliok! Kartoju: fizinė kultūra, mityba, bei psichinė kultūra! Susitvarkyk visa tai.

Atsimink, kad ta vertė, kurią tu savy susikursi, tas pasitikėjimas savimi, jis bus kaip fakelas degantis tavy. Fakelas, prie kurio visi ateis ir norės šildytis. Prie stipraus nori visi glaustis. Prie pasitikinčio savimi, pasitiki ir kiti. Taip ir yra formuojamas tavo vidinis magnetizmas, kuris pradeda beprotiškai traukti.


 

Pirmą ir antrą pasitikėjimo savimi stulpus, tai yra, savo fizinę kultūrą
ir mitybą, susitvarkyti nėra sudėtinga. O ką daryti su psichine kultūra?

Labai rekomenduoju Gintaro seminarą vasario 24d. KAUNE ir
Vasario 28d. VILNIUJE. Ten transformuos 3-ią stulpą – Tavo psichinę
Kultūrą! Tik po to nenustebk, jei nepasitikėjimas savimi ir nepilnavertiškumas
dings kaip į vandenį. Tik tikras vyras yra susitvarkęs visas tris savo gyvenimo
sritis. Informacija ir registracija čia:


http://www.alfavyras.lt/seminarai/gintaro-seminarai/seminaras-keiciantis-pasauleziura-ir-mastyma/

[media url=“http://www.youtube.com/watch?v=kGTNYRFpSP0″ width=“600″ height=“400″]

Visą informaciją apie artimiausius Gintaro seminarus rasi čia:
http://www.alfavyras.lt/seminarai/gintaro-seminarai/seminaras-keiciantis-pasauleziura-ir-mastyma/

Gintaras Lunskis

www.PasitikejimasSavimi.lt