Categories
Ilgalaikiai santykiai

Tinkamiausias laikas santykiams

Savo ateities kalviais esame mes patys. Mūsų aistra, ambicijos bei valios pastangos- mūsų kasdienė varomoji jėga. Lyg amžinas variklis, nepasiduodame siekdami savo tikslų. Mes esame vieninteliai žmonės atsakingi už savo ateities žingsnius, jos kaitą. Visa valdžia mūsų rankose.

Nėra nieko blogo visą savo laiką bei energiją skirti užsibrėžtiems tikslams, tačiau prisipažinkime – kartais net ir mes pralaimime kovoje su kasdiene rutina. Galų gale mes tik žmonės.

Karts nuo karto yra labai svarbu minutėlei sustoti ir atsigręžti pačiam į save: kaip galėčiau patobulinti save, kas būtent man suteiktų daugiau jėgų keliaujant mano siekiamu keliu ? Šiais laikais, vis didesnis dėmesys skiriamas įkvėpimui, kylančiam pačiam iš savęs, jo paieškai.

Žinoma, pasitikėjimas savo jėgomis vienas iš kertinių savybių, tačiau, galiausiai pravartu pasvarstyti, apie kitą žmogų, prisidedantį, motyvuojantį bei įkvepiantį. Žinoma, tu nesustabdomas, nepažeidžiamas, tačiau pasvarstyk, gal štai dabar tinkamiausias laikas merginai ?

Y-kartos atstovams dažnai iškylantis klausimas: ar šiais laikais dar liko vietos bei laiko nuoširdiems bei tikriems santykiams ? Ar mes dar turime kantrybės bei altruizmo pilnai funkcionuojantiems santykiams ? Vien mintis, apie puikų profesinį bei asmeninį gyvenimą intriguoja, kartu gąsdina – tai pasiekti tikrai sunku.

Sunkiausias uždavinys- tobulėti abiejuose frontuose. Tam mes naudojame tikslingas pastangas. Mes taikomės į verslo viršūnes pateikiant save kaip nuožmų bei griežtą, kompromisų nepripažįstantį žmogų. Tačiau, kaip ir gamtoje, čia turi vyrauti balansas: toks pat svarbus yra ir asmeninis gyvenimas, primenantis, jog šiame pasaulyje nesame vieni.

Konkurencingas mąstymas būtinas šiuolaikinio žmogaus atributas. Jis dažnai žmogų daro šaltu, kietu, bejausmiu. Šie žodžiai neturi nieko bendo kalbant apie sėkmingus santykius. Vėlgi retorinis klausimas- ar šiuolaikiniam žmogui, nuolat kovojant dėl vietos po saule įmanoma išlaikyti puikius, norimų vaisių duodančius poros  santykius ?

Pirmiausia turime atsakyti patys sau: ko siekiame iš gyvenimo ? Ar mūsų gyvenimo prioritetas- didžiulis kapitalas ir profesinė sėkme ? O ji turi savo kainą. Ir dažniausiai ji nebūna matuojama popieriniu pavidalu. Dažniausiai aukščiausi darbo pasiekimai pasiglemžia ir suardo kitą medalio pusę- žmogaus asmeninį gyvenimą.

Persikelkime į kitą barikadų pusę- poros santykiai. Tai visai kitas pasaulis, naujos ir taisyklės. Čia jau nebesi viską kelyje griaunantis, bejausmis karys, čia kitoks žaidimas. Bendraujant su mergina pasikliaujame jau visai kitomis asmeninės savybėmis.

Visais laikais žmogus siekė bendrauti, pažinti, kurti tarpusavio ryšius. Mes bendraujantys sutvėrimai, norime priklausyti grupei, vengiame vienumos, atsiskyrimo. Kita  vertus mums peršama mintis jog šiame pasaulyje išlieka tik patys stipriausi ir labiausiai prisitaikę individai (Č. Darvino teorija).

Mes visi turime šeimas, artimuosius, draugus, su kuriais bendraujame. Tačiau, šios grupės turi tam tikras ribas, tabu, kurių bendraudami neperžiangiame. Pavyzdžiui: yra daug dalykų kurių tėvai niekada nesužinos, nors draugai žino. Ir atvirkščiai.

Tai, koks esi bendraudamas su šeima ir bendraudamas su draugais, turi tikrai mažai bendro. Ir tai puikiai suprantama, nori sudaryti skirtingus įspūdžius, tikiesi skirtingos grąžos. Kalbant apie profesinį bei asmeninį gyvenimą, viskas tas pats- vienoks tu darbe, kitoks užsivėrus ofiso duris. Taip ir tūrėtų būti. Svarbu, kad savybės, būdingos profesiniam gyvenimui nesimaišytų su asmeniniam gyvenimui naudojamais bruožais.

Nesuklyskite manydami, jog vidinis „aš“ demonstruojamas darbo vietoje ar bendraujant poroje ir yra jūsų asmenybe. Tai greičiau tik įrankiai skirti norimam tikslui pasiekti ar tiesiog greičiau adaptuotis.

Tai išties kebli padėtis. Besaikis savo esybės apribojimas, slėpimas vargina. Kiekvieną dieną esate įspaustas į Prokrusto lovą, į rėmus- kaip elgtis, ką jausti ar mąstyti. Šiuolaikiniais laikas išlikti savimi be galo sunku.

Taigi, kuriuo keliu pasukti norint nusimesti kaukę, parodyti tikrąjį aš ? Negali žinoti, ar žmonės šalia tavęs yra tikri tavo draugai, o gal tik ir laukiantys tavo silpnumo akimirkos, pasiruošę pasinaudoti tavo padėtimi vardan savo gerovės.

Galų gale net iš pirmo žvilgsnio artimiausi tau žmonės- tavo šeima, dažnai nuvilia mūsų tikėjimą nesuteikdami mus tenkinančio atsakymo į būtent mums rūpimus klausimus. Būtent šiuo metu visa atsakomybė gula ant to žmogaus pečių kuris gali pasiūlyti kur kas daugiau nei globėjišką rūpestį.

Šis žmogus visai nepanašus į tavo draugus, dalijančius netikusius patarimus. Jeigu šiame pasaulyje ir yra žmogus, kurio akivaizdoje gali būti toks koks iš tikro esi, kuris neteis, supras, nepasinaudos tavo silpnumo akimirka, tai yra ji- tavo mergina.

Skatinu, kuo greičiau surasti šį žmogų. Net jeigu ir nerasite ar susiradus ją neužlieja laisvės bei palengvėjimo jausmas, visada yra išeitis- nutraukti santykius. Neteigiu, kad pirmas sutiktas žmogus bus begalinis imotyvacijos šaltinis, ta gyvenimo aistra dėl kurios verta gyventi, bet nuo kažko pradėti būtina. Ir dažniausiai pastangos atsiperka su kaupu. Tai pakeis tavo gyvenimą, vienaip ar kitaip.

 

 Parengė Tomas Maldzius pagal Elite Daily

Categories
Vyriškumas

Vyriškumas. Būk vyriškas vyras.

Santykiuose su moterimis didelį vaidmenį vaidina vyro vyriškumas. Tikriausiai nenorite būti moteriškas vyras, kurio santykiuose, jūsų vaidmenį atlieka jūsų partnerė? Moterys nuolat testuoja vyrus, o šių testų neišlaikius, dailiosios lyties palankumas vyrui išblėsta. Kiekvienas iš mūsų galime tapti vyriškesni. Todėl dalinuosi  A. Guogos knygos “Išdrįskite būti vyriškas“  trumpa reziume, kuri gali jums praversti santykiuose su moterimis:

 • Moteris traukia ne turtai, išsilavinimas ir net ne išvaizda. Jas žavi įdomūs vyrai.
 • Jei nori užsitarnauti moters pasitikėjimą, pirmiausia reikia būti nuoširdžiam.
 • Kokias moteris pritrauki į savo gyvenimą priklauso tik nuo to, kiek gerbi pats save.
 • Moterys žymiai labiau reaguoja į emocinį pokalbį, nei į racionalų.
 • Kuo moteris moteriškesnė, tuo labiau linkusi kalbėti užuolankomis.
 • Moterims ne tiek svarbu, ką sakai, kiek tai, kokius jausmus tie žodžiai sukelia.
 • Moterys nori, kad vyrai kartais parodytų savo charakterį bei pasielgtų griežtai ir vyriškai. Kitaip jos pagarba vyrui greitai išblėsta.
 • Moteris jaučiasi vertinama, kai vyras tai parodo jausmais.
 • Moterims patinka humoro jausmą turintys vyrai.
 • Jei vyras nesugeba pasakyti moteriai “NE”, tuomet jų santykiai neturi jokios ateities.
 • Vyras visuomet turi žinoti, ką daro. Tai vyrų seksualumo esmė.
 • Metodai, kuriais vyrai nesėkmingai bando suvilioti moteris, nepaprastai gerai veikia vėliau – kuriant ir palaikant ilgalaikius santykius.
 • Save vertiname tik tiek, kiek įžvelgiame gero kituose žmonėse.
 • Nuo santykių su antrąja puse kokybės, priklauso sėkmė visose gyvenimo srityse.
Categories
Ilgalaikiai santykiai Vyriškumas

Keli patarimai ilgalaikiams santykiams

Ilgalaikiai santykiai, vyras, patarimai vyrams

Bendraujant su mergina ilgesnį laiką, vyrukai dažnai pameta galvą ir pradeda galvoti, kad jo paties, kaip žmogaus jai “išlaikyti” nepakanka. Tada jis ima per daug stengtis. To pasekoje “susimala” ir duoda dingstis moteriai jo negerbti.

Tad santykiuose privaloma:

Daryti tai, ką darei iki to, kai sutikai savo merginą

Tai reiškia, kad tau NEREIKIA mesti savo hobių, DRAUGŲ, pažįstamų ir izoliuotis nuo pasaulio. Kaip ir minėjau anksčiau, ji su tavimi, tiksliau, prie tavęs yra todėl, kad tu darei patrauklius dalykus prieš Jums susitinkant, todėl jų per daug keisti nereikėtų.

Turėti savo kryptį ir nekeisti tos krypties dėl jos

Būtinai… BŪTINAI išlaikyti savo gyvenimo krypti ir savo santykių ašimi daryti save, o ne ją. Jeigu santykių ašis yra pas jas, jos to baisiai nekenčia. Moterys nemėgsta turėti vyrą „po padu”, nors visos pradžioje bando išsiaiškinti, kaip tai padaryti… Dauguma išsiaiškina ir patys žinote, kas gaunasi. Nesielkite taip, lyg vienas nieko negalėtumėte nuspręsti. Darykite savo sprendimus ir pageidautina bent 90% sprendimų.

Būti ištikimu sau

Darykite tai ką sugebate geriausiai ir nenuleiskite sau kartelės. Stenkitės, jauskite aistrą savo gyvenimui, tas įkvėps ne tik Jus, bet ir duos saugumo jausmą Jūsų išrinktajai. Neišduokite savęs nuolatos kiurksodami prie televizoriaus.

Mokėti jai pasakyti ne

Moterys gerbia vyrus, kurie sugeba išlaikyti savo nuomonę visur ir nuolatos. Aš nesakau, kad Jūs nespręstumėte reikalų kompromisais, kompromisai reikalingi, bet jeigu kartu priimtas sprendimas tikrai Jūsų netenkina, drąsiai sakykite jai NE. Ji Jus gerbs už tai. Nenuolaidžiaukite jai. Neduokite dingsties nesąmonėms.

Mokėti džiaugtis gyvenimu ir turėti savo vertybes

Turite išsirinkti savo vertybes santykiuose ir jas kultivuoti. Sugalvokite kas Jums svarbiausia santykiuose, susidėliokite prioritetus ir gyvenkite pagal juos, nesimėtykite į šonus ir laikykite krytį. Išmokite džiaugtis kiekviena akimirka, juk tai Jūsų gyvenimas ir laikas turėtų būti leidžiamas linksmai (aš ne apie pasilinksminimus su „šnapso” buteliu – alkoholis, mano nuomone, yra viena žemiausių, apverktina smegenų funkcijų slopinimo forma), Jums nereikia NIEKO, kad jaustumėtės laimingu. Įsivaizduokite save, jeigu būtumėte aklas ir turėtumėte būti laimingas (ar Jums rūpėtų mašinos formos? O merginų grožis? Kuo tada džiaugtumėtės. Nepaverskite merginos klozetu. Vyrukai spaudžiami savo desperacijos seksui galvoja “nu kol kitos nesusiradau, tol su šita bent mylėsiuosi” ir tas juos daro itin apgailėtinais, jie išduoda visus esančius principus viršuje ir tempia save į nusmurgelių gretas. Jeigu jau tokia mintis iškilo į paviršių, tai būkite šiek tiek daugiau nei beždžionė su subrinkusiu falu ir pabaikite tokius santykius. Taip galvodamas, nei Jūs, nei ji nebus laiminga ir nėra jokio šanso, kad būtų kitaip.

Categories
Moterys ir seksualumas Straipsniai Vyriškumas

Keturi dalykai, kurie reikalingi moteriai santykiuose

Moterys yra nusivylusios seksu. Nes jos nusivylusios savo išrinktaisiais kaip vyrais.

Klausimai, kurie yra itin svarbūs tavo ryšiui su mergina:

Ką ji galvoja apie tave?

Ar ji gerbia tave?

Šie dalykai paverčia moterį išradinga būtybe:

-Sugebėjimas nunešti moterį nuo kasdienybės

Vyras, kuris būtų aistringas darbuose, kuriuos jis dirba ir žinantis ką jis daro

-Leidžiantis jai užmiršti visą atsakomybę nuo to, kas atsitiks

-Leisti jam būti atsakingam už tai

-Atskleisti tai, ką ji laiko užslėpta viduje ir kas jai teiktų daug džiagsmo

Tik seksuališkai savim pasitikintis vyras gali padaryti moterį laimingą. Tik vyras, kuris tiki savimi ir turintis aistrą moterims gali tai padaryti.
Visi vyrai nuo gimimo yra seksualiai pasitikintys, tik bendravimo programavimas, aplinkinių nuomonės, standartai paverčia seksualiai pasitikintį vyrą į pasimetusį berniuką.

Atsikratyk ribojančio mastymo, visuomenės standartų, neigiamumo. Leisk sau būti natūralia būtybe. Tai yra dovana, kuri yra mums duota ir kurią turime išnaudoti tiek sau, tiek pasidalinti tai su kitais, žinoma, tinkamame kontekste.

Dažnai vyrai bendraudami su mergina, su kuria nesenai susipažino gėdijęsi/jaučiasi nepatogiai dėl savo minčių apie seksą su ja, tai persiduoda kūno kalbai/bendravimo energijai taip pat ir merginai, kuri mato ir reaguoja atitinkamai į netvirtą ar baikštų bendravimą. Visiškai natūralu vyrui žiūrėti į patrauklią moterį ir galvoti apie ją. Turi būti su atitinkamu požiūriu ir atitinkama motyvacija. Tinkama motyvacija:

Hmm… patraukli mergina?

Hmm.. kiek malonumų ji gali atlaikyti..?

Hmm.. kaip galingai ji reaguos į mane..?

Hmm.. jei ji žino, kas ją padaro laimingą, ji pabendraus su manim… o taip..

Matyk ką darai, jausk ką darai, žinok ką darai, tada viskas tau taps aišku: Jei darau taip, ji reaguoja taip, jei darau tą ji daro tą, taip statai žinias savyje.

Kai kurie vyrai žiūrėdami į moterį sako: mmm.. ji galėtu pažadinti tikrą vyrą manyje, mmm.. aš galėčiau pažadinti tikrą moterį joje, mmm.. ji darys dalykus, kuriuos ji visada norėjo daryti…

Ir yra tokie vyrai, kurie žiūrėdami į moterį mato tik mėsos gabalą: jei tik galėčiau būti su ja… Manau tokie vyrai nori būti su ja tik dėl pripažinimo iš kitų. Viskas ką jie daro, tai susikoncentruoja į tai, kas paviršutiniška, įdeda visą savo energiją į moterį. Tuo pačiu metu masto taip, kad toks mastymas net atitolina juos nuo moters. Kai jie vis dėlto gauna pasimatymą, susitinka pora kartų ar netgi permiega su ja, ji pamato, kad jis reiklus lepšis vyro kailyje ir pabėga.

Nes kai toks vyras žiūri į moterį kaip į mėsos gabalą ir galvoja „ah, kad tik ji galėtu būti su manim“ , jis siekia pripažinimo, jis suteikia visas galias į moterį. Tai susitelkimas į jos sakymą „TAIP“ ir kai galų gale ji pasako taip, jis nežino ką daryti.

Vyras turi būti galingas, matyti savo galią, turėti atsakomybę sau pačiam, jis turi būti save realizavęs, pasitikintis savimi. Jis turi suprasti, kad JIS PATS YRA VISKAS, ko jam reikia ir su tokia pagalba iš savęs jis gali padėti moteriai pasijusti ypatingai. Tada nebėra įvertinimo siekimas, tada būna savęs dalinimasis, mėgavimasis būti žmogumi. Ir santykiai progresuoja natūraliai.

Manau yra keturi dalykai, kurie reikalingi moteriai santykiuose:

Ji turi jaustis įvertinta už tai, kad yra individuali asmenybė, ji turi jaustis ypatingai, ne kaip kiekviena moteris, taip pat ji turi jausti, kad vyras ją remia.

Moterį seksualiai atskleisti reikia šių savybių:

-Vyro, kurį ji gerbs

-Vyro, kuriam ji pasiduos

-Vyro, kuris praves ją per visus pojūčius

„Moteris turi būti dama svetainėje ir pasiutusi lovoje“ tai atrodo du nesuderinami dalykai, bet tik ne moterims. Kasdieniniame gyvenime ji nori būti gerbiama už tai, kad yra intelektuali, individuali asmenybė, ji nori būti palaikoma siekiant savo tikslų, ji nori būti normali visuomenėje gerbiama moteris, bet nepriimta kaip graži, seksuali mergina. Labai specifiniame kontekste, privačioje teritorijoje, su mylimu žmogumi ji nori būti paimta, kaip kalė, nes ji tokia ir yra, ji nori, klausyti komandų. Dabar, atsargiau, aš sakau, kad viskas turi būti padaryta labai specifiniame kontekste, specifiniais mainais. Vyras jau turi būti įrodęs, kad yra vertas to pasitikėjimo ir tai lyg koks nors seksualinis galios pasikeitimas specifiniame kontekste, dėl santykių sustiprinimo moteris nori atsiduoti savo vyrui ir daryti visus tuos dalykus, kurių ji gyvenime niekam nėra pasakojusi. Tai visiškai skirtinga nuo jos kasdieninio gyvenimo, kur ji nenori, kad kas nors jai aiškintu ką jai daryti.

Ji turi jausti gilų, emocionalumų bendravimą, kai kurios moterys tai vadina „emocionaliu intymumu“ ji ir turi tai jausti, gilų intymų bendravimą, tokį, kur ji dalinasi tik su juo.

Mūsų gyvenimo etape mes turėjome įvairių žmonių, pas kuriuos eidavome išsikalbėti slapčiausius, intymiausius dalykus, ar norėdami patarimo. Santykiuose moteris nori būti tuo žmogumi. Jei tu nori su kuom nors pasikalbėti labai asmeniškus, rimtus dalykus nepriklausomai ar nori patarimo ar ne, ji nori būti tas žmogus. Taip ji sužino intymius dalykus apie tave ir jaučia, kad tu ja pasitiki, taip ji jaučiasi tau artimesnė. Taipogi ji jausis patogiai išsikalbėdama savo paslaptis tau. Kai tik toks emocinis „kanalas“ atsiveria tarp jūsų dviejų ima lietis emocijos, kai ima lietis emocijos tai tampa labai stipru. Jie tampa daug atsakingesni vienas kitam visiškai kitame lygmenyje.

Ji turi jaustis kaip MOTERIS, ji turi jaustis graži, seksuali, moteriška, natūrali, ji turi mėgautis dalykais, kurie būdingi moteriai ir tai yra pasiekiama, kai ji turi santykius su jaudinančiu vyru.
Pažiūrėkime į viską iš mūsų pusės. Kaip vyrai, kodėl mes norime jaudinančių santykių? Kodėl mes norime, kad moteris būtu mums atsakinga? Kodėl mes norime, kad moteris darytu visus tuos gašlius dalykus su mumis? Nes tai mus verčia jaustis tikrais vyrais.

Kaip mes tai galime moterį priversti taip jaustis? Daugelis vyrų nežino, kad savaitės bėgyje moteris turi daugybę įsipareigojimų. Ji su savim nešiojasi rankinę, prikimštą visokių jai gyvybiškai reikalingų daiktų, ji turi / bando prižiūrėti savo gyvenimą, namus, bando gauti išsimokslinimą, visus šiuos dalykus. Bet šeštadienio naktį ji viso to nenori. Ji nori būti nunešta nuo viso šito kuo toliau, ji nenori turėti jokios atsakomybės, ji nenori ko nors planuoti. Ji nori būti paimta savo vyro ir mėgautis moters vaidmeniu iš moteriškosios pusės.

Vyrai ir moterys nori nugyvent gyvenimą prasmingai, bet yra dvi pusės: vyriškoji ir moteriškoji. Tomis ypatingomis akimirkomis ji nori būti moteriškojoje pusėje, mėgautis akimirkomis, ir gyventi pilnavertišką gyvenimą. Tai reiškia būti moteriška, seksualia ir gražia. Tai tas pats, kaip mums santykiuose. Su moterimi mes norime jaustis vyriški, jaustis vyriškai, galingai. Taigi moterims viskas taip pat, tik iš moteriškosios pusės. Taigi, kai ji yra su vyru, kuris jaučiasi vyriškas pats su savimi ir tai žino, jis sugebės pažadinti tikrąja moterį joje.

Jai reikia karšto, aistringo sekso. Ji turi būti sužavėta, išerzinta, išragauta ir patenkinta vėl ir vėl. Jai reikia išmėginti naujus dalykus naujai, įskaitant fantazijas ir tai ją padaro gyvą.

Tai yra galutinė labiausiai jaudinanti bendravimo išraiška. Moterys bendrai paėmus yra seksualios nuolankios būtybės, todėl viskas gula mums ant pečių, mes turime ją atskleisti. Vyrai nė nenutuokia, kokia seksuali moteris gali būti. Ji to nepasakys, ji to nepripažins, bet ji tokia yra. Ir galimybė jai tai išreikšti, galimybė tai treniruoti, galimybė tai pajausti, galimybė išbandyti visą, kas yra įmanoma yra ypatingai svarbu. Klasikinė moterų bėda, kodėl jos negali viso to pajausti yra – gerą vyrą sunku rasti. Ji nepasakys vyrui ko ji nori, ji nepasakys ko jai reikia, bet kartais ji gali tai leisti padaryti vyrui, kurio ji nepažįsta. Bet jai reikia: vyro, kuris galėtų pravesti ją per visus šiuos dalykus ir tai jas labai erzina.

Pagal David Shade

www.TheGame.lt