Categories
Vyro Kelias

7 kasdieniai galios ritualai tavo dienai!

Kas dieną, mes atliekame daugybę neigiamų ir teigiamų ritualų. Čia rasi 7 paprastus kasdienius ritualus kurie gali suteikti tavo gyvenimui daug daugiau vertės, nei rytinis kavos puodelis ar prisijungimas prie facebook.

1. Knygų skaitymas, ryte ir vakare. Naujos informacijos gavimas, pasaulėžiūros praplėtimas, atgaiva protui. Per metus, galima lengvai perskaityti 12 ir daugiau naujų knygų net nesistengiant.
2. Mankšta ir sportas. Prižiūrėtas kūnas ilgus metus tau tarnaus ir nekels problemų, sutaupys pinigų ir laiko vaikštant pas daktarus. Tai geriausia investicija.

3. Meditacija. Jėgos ir ramybės pasisėmimas iš dabarties, kad dienos bėgyje, būtum čia ir dabar, o ne svajonėse ar praeities nuoskaudose, kaip dažnai būna. Galia slypi dabartyje.

4. Koncentruotas judėjimas tikslų link. Kas dieną, žengiant po mažą žingsnelį, po mėnesio bus nueita atkarpa, o po metų, gali būti geras kelio gabalas.

5. Nuolatinis dėmesio kreipimas į tai ko nori. Mes dažnai galvojame apie tai, ko nenorime ir jeigu sąmoningai savo mintis kreipsime į tai ko norime, pradėsime tai ir matyti savo gyvenime. Taip padidės motyvacija veikti.

6. Kalbėti apie sprendimus, idėjas, o ne problemas. Kalbėjimas apie sprendimus ir idėjas tave motyvuoja veikti, rasti sprendimą ir dienos bėgyje jautiesi kažką nuveikęs. Galvojimas apie problemas skatina didesnes problemas.

7. Užsirašyk visas kilusias idėjas dienos bėgyje. Daugybę gerų idėjų pasimirštame, nes tikime iliuzija, kad prisiminsime vėliau. Tik tas vėliau taip ir neateina. Idėja sukurti alfavyras.lt buvo užrašyta popieriuje, idėja surengti mokymus kilo važiuojant autobusu ir buvo įamžinta telefone, idėja pakeliauti autostopu, kilo rašant tikslus ir buvo įgyvendinta tais pačiais metais. Leisk sau kurti naujas idėjas, senas užsirašydamas ir taip atlaisvindamas savo protą.

Kokie yra tavo dienos ritualai, kurie tau suteikia galios veikti?

Categories
Vyriškumas

Kas atsitinka, jeigu vyras neugdo vyriškų savybių?

Šventraščiuose  yra sakoma, kad moteris jau gimsta su įgimtomis moteriškomis savybėmis, bet laikui einant jas dažnai apleidžia ir užgniaužia.

Vyrui ne taip pasisekė ir jis vyriškas savybes turi išsiugdyti. Vyriškas tvirtumas yra ugdomas.  Šiame straipsnyje sužinosi kas tavęs laukia, jeigu nedirbsi su savimi ir neugdysi savyje vyriškų savybių.

Sumoteriškėję vyrai pasižymi tuo, kad jie yra godūs,  rūpinasi tik savimi.
Nepakankama valia. Sunkiai sekasi siekti savo užsibrėžtų tikslų.
Karštakošiškumas – nesivaldymas. Nepakanka valios, susilaikymo, vidinės ramybės.
Tingumas, apsileidimas darbuose.

Komforto pomėgis

– Plaukiam su baidarėmis? „Klausia mergina.“
-Ai ne, ten uodai kanda. „Atako komfortą mėgstantis vyras.“

Bailumas. Net silpnas vyras turi ginti savo moterį.

Emocinis ir intelektualinis susikaustymas – agresija, fanatizmas, polinkis fantazuoti – daug kalba ir nieko nedaro. Tuščias kalbėjimas yra degraduojančio vyro polinkis.

Nesusivaldymas – fizinė ir žodinė agresija.

Išdidumas – žiūrintis į kitus su panieka ir neapykanta.

Netikras kuklumas, isteriškumas, jausmingumas ir emocionalumasmoteriškas, neatsakingumas, subjektyvumas, pavydas, plepumas, tuščiagarbystė – tai savybės, kurios nedaro garbės vyrui.

Vyriško tipo vyras tai – siekimas tapti lyderiu, dominavimas, aktyvumas, ryžtingumas, kontrolė, iniciatyva, detalumas, logika, tvarka, rūpestis kitais. 

Galbūt, turi keletą, čia išvardintų savybių, kurios tau suteikia skystumo įvairiuose situacijose. Tai ženklas, kad reikia puoselėti vyriškas savybes ir su tuo dirbti, nes kitaip turėsi moterį, kuri tas vyriškas savybes tau atstos, o tu tikrai to nenori.

Vyriškas savybes padeda išsiugdyti mokymai vyrams
http://vyruklubas.com/vmokymai-vyrams/

Taip pat skaityk „8 vyriškos savybės“

Categories
Vyriškumas

10 priežasčių, dėl kurių merginai krenta susidomėjimas tavimi.

Merginų susidomėjimas vyrais, lygiai toks pat nepastovus kaip oras. Vieną dieną jos tave dievina, kita – ignoruoja, trečia – vėl prašosi susitikti. Priežasčių yra šimtai kodėl merginos taip elgiasi. Tačiau pagrindines jų išskirčiau į: nuotaikos svyravimus, tavo klaidas pasimatymuose ir nesugebėjimą išlaikyt moters susidomėjimo.

a)      Nuotaikos svyravimai. Kaip jau žinia, moterys yra emocionalios.  Joms svarbiausia yra švelnumas, šeima, šiluma, bet koks emocinis ryšys, jungiantis žmonės. Emocijas valdyti labai lengva. Užtenka pasakyti ką nors švelnaus, moteriai, ir ji tave apkabins. Užtenka pasakyti ką nors blogo ir jau verkia. Tik vienos moterys sugeba vieną minutę šypsotis ir juoktis, o kita – verkti ir liūdėti. Kadangi moterys yra emocionalios, tai jos ir sprendimus priima pagal emocijas – nuotaiką. Jeigu jos nuotaika gera – šaunu, jeigu ne – nieko nesitikėk, į tave ji reaguos blogiau nei įprastai. Svarbiausia vyrams suvokti kaip mąsto moterys ir nieko nepriimti asmeniškai ir jokiu būdu neprarasti savikontrolės. Gebėjimas suprasti kaip mąsto moterys tau gali sutaupyti šimtus valandų svarstymo ką blogai padarei ir padėt išsaugot ar sukurt santykius. Tie, kurie nori suvokti kaip mąsto moteris, rekomenduoju peržiūrėti šį video: „Moters psichologija“.

b)      Pasimatymų klaidos. Labai stiprus faktorius, įtakojantis moters susidomėjimą jumis. Štai straipsnis, padėsiantis suvokti pasimatymų klaidas ir jas ištaisyt. Pasimatymai. Kaip elgtis pasimatymuose?

c)      Nesugebėjimas išlaikyt moters susidomėjimo. Susidomėją merginai sukurti yra daug lengviau, nei jį išlaikyti. Susidomėjimui sukurti užtenka gero pirmo įspūdžio: seksuali kūno kalba, akių kontaktas, balso tonas, lietimai – ir ji jau susidomėjus. Tačiau šį susidomėjimą išlaikyti vien tik kūno kalbos neužtenka, toliau žaidimą perima tavo asmenybė, manieros, įpročiai bei požiūris į gyvenimą. Todėl atskleisiu pagrindines priežastis, kurios mažina susidomėjimą jumis.

Priežastys

1.      Negatyvus požiūris. Negatyvus požiūris į gyvenimą, santykius ar į ką kitą, kitaip sakant pesimizmas, yra didžiausias priešas moteriai. Jai mažiausiai įdomu klausytis tavo verkšlenimų, nusivylimų ir t.t. Nesvarbu kokia jos nuotaika bebūtų, su tokiu požiūriu, tu ją dar labiau pabloginsi. Moterims tai labai nepatrauklu, kieno pasėkoje krenta jos susidomėjimas tavimi. Būna atveju, kada moteris netgi nutraukia bendravimą. Todėl šioje srityje pozityvumas ima viršų. Kaip tai pakeist? Geriausias būdas tai pakeisti – kiekvienoje situacijoje stengtis įžvelgti pliusus, nesvarbu kokia situacija bebūtų, joje visada bus pliusų.
 

2.      Stilius. Iš esmės, stilius sukuria daugiausia vertės pirmam susitikimui, tačiau jis turi poveikį ir vėlesniam bendravimui. Kiekviena mergina stengiasi atrodyti gražiai: jos valandų valandas praleidžia prie veidrodžio, renkasi drabužius, matuojasi… Ji pasąmonei iš vyro reikalauja kažko panašaus. Įsivaizduokit situacija: mergina ką tik pradėjo susitikinėt su vaikinu. Vaikinas šaunus, geba bendrauti, turi šiokių tokių vyriškų savybių, tačiau jo stilius apgailėtinas. Mergina dėvi trumpą sijoną, aukštakulnius, seksualią maikę. Rankos ir kaklas papuošti dirbiniais iš metalo. O štai vaikinas: platūs per ilgi džinsai, sportiniai batai, balti marškiniai ir kaklaraištis. Mergina prie šio vaikino negali atsipalaiduot, kadangi nuolatos dairosi aplinkui ir žiūri kaip į juos reaguoja kiti. Vieni juokiasi, kiti – stebisi. Tiesą sakant, merginai truputi gėda, kas ir muša jos susidomėjimą tavimi. Todėl šioks toks supratimas apie stilių išties reikalingas.
 
 
3.      Draugai. Sakoma: „Apie žmogų daug ką galima pasakyt iš jo draugų“. Žinoma, jeigu moteriai nepatinka tavo draugai, tai čia jau jos problema. Ilgaamžiai draugai, nesvarbu kokie, yra daug brangesni už moterį. Tačiau, jeigu jau tikrai žadi ką nors rimto su ja daryt, tuomet blogi draugai virsta kliūtimi. Ką moterys laiko blogais draugais?

 • Tie, kurie negerbia jos;
 • Tie, kurie per daug kišasi į asmeninį jūsų gyvenimą;
 • Tie, kurie atima laiką iš jos vyro;
 • Draugai, turintys priklausomybių;
 • Draugai, prastai pagarsėję visuomenėje;
 • Draugai mergišiai;

Visas tavo draugų savybes merginos lygina su pačiu tavimi. Tikri draugai būna tik tada, kai turi ką nors bendro, galimas daiktas, jog tu turėsi ką nors panašaus. Pvz: draugai, turintys priklausomybių. Vadinasi jie tave visada bandys įvelti į savo žaidimus; Draugai mergišiai, galimas daiktas, jog ir tu toks ir būtent šiuo metu su ja žaidi. Nesvarbu kaip tu elgiesi, draugai visada pasakys koks tu iš tikrųjų. Blogi ar netinkami draugai stipriai muša moters susižavėjimą tavimi.

4.      Nepasitikėjimas savimi. Kaip jau pastebėjot, pasitikėjimas savimi, praktiškai, bet kokiame vaidmenyje su moterimi užima gan aukštą poziciją. Pasitikėjimas savimi, tai užtikrintumas tavo veiksmų bet kokioje socialinėje situacijoje. Ką šiuo atveju laikome nepasitikėjimu savimi?

 • Baimę priimti sprendimus;
 • Nervingumą prie merginos ar socialiniame gyvenime;
 • Baimę išreikšti savo nuomonę;
 • Kitų žmonių nuomonės paisymas;

Savimi nepasitikintis vyras, moterims pasąmonei duoda signalus, jog jis nėra tikras tuo ką daro, nėra užtikrintas savo veiksmais. Dažniausiai tokio vyro veiksmai ir sprendimai priklauso nuo aplinkybių, o ne nuo jo. Nepasitikėjimas savimi yra didžiausia vyrų silpnybė. Moteris su tokiu vyru sunkiai įsivaizduoja ateitį, kieno pasėkoje jai krenta motyvacija su tavimi susitikinėti, kas savo ruoštų mažina jos susidomėjimą tavimi. Kodėl pasitikėjimas savimi išlieka viena iš vertingiausių žmogaus vertybių? Kaip pasitikėjimas savimi gali tave pakeisti? Rasite čia: (Pasitikėjimas savimi. Tai tau!.)

5.      Blogas kvapas. Visa tai susieta su higiena. Vyro tvarkingumas atskleidžia jo savigarbą. Savigarba – gerbimas savo nuomonės, savo taisyklių bei savo kūno. Kuo netvarkingesnis vyras, tuo jis turi mažesnę savigarbą. Vyras, gerbiantis save, visada sau ras laiko susitvarkyti. Pamėginkit įsivaizduoti situaciją sukeistais vaidmenimis. Pvz:  Tu puikiai save prižiūri, prieš pasimatymą daug laiko praleidai ruošdamasis, stengiesi, jog viskas būtų puiku. Atėjus pasimatymui, susitinki su savo antrąja puse. Tik deja, jos higiena ne tokia kaip tavo. Matosi aiškūs trūkumai. Tikriausiai tu pradedi svarstyt, ką ji po velnių sau galvoja šitaip ateidama. Ji rodo nepagarbą nei sau, nei man! Dabar jau suprantat kaip merginos į jūs reaguotų. Higienos trūkumas simbolizuoja žemą savigarbą, kurį beveik užmuša susidomėjimą jumis. 
 
6.      Priklausomybės. Priklausomybės vienos iš labiausiai paplitusių šio amžiaus problemų. Priklausomas žmogus niekada nemąsto blaiviai, jis priima tokius sprendimus, kurie būtų palankūs jo veiklai. Merginos priklausomybę įsivaizduoja kaip silpnumą. Priklausomas vyras – silpnas vyras. Moteryje, jau juo senų senovės, genuose yra užkoduota informacija ieškoti kuo stipresnio vyro (labiausiai dominuojančio, vyriškiausio…), jog palikuonys būtų sėkmingi. Kadangi priklausomas vyras yra priešingybė stiprybei, moteris nesiryžta su tokiu vyru prasidėti. Jos ieško geresnio. Todėl priklausomybių turėjimas turi didelę įtaką merginos nuomonei ir apie tave.
 
7.      Ne vyriškumas. Apie vyriškumą šiek tiek užsiminiau straipsnyje (8 savybės, kurių moterys ieško vyruose). Ne vyriškumas šiuo atžvilgiu yra nesugebėjimas dominuoti ir prisiimti atsakomybės už santykius. Vyrai niekaip negali suvokti, jog jie turi būti santykių lyderiai. Moterys yra nesutvertos vadovauti, joms paskirtos kitos, ne ką prastesnės gyvenimo užduotys: išlaikyti populiaciją, auginti vaikus… O šių laikų vyrai, prie visų moters gyvenimo užduočių dar prideda savąją: dominavimą ir lyderystę. Ir kas toliau vyksta? Moterys tampa, praktiškai atsakingos už viską kas dedasi šitam pasaulyje, santykiuose ir t.t. Vyrų vaidmuo visai išnyksta. Moterys vienos tiek naštos negali panešti, todėl jos nori tik vieno – vyriško vyro. Vyriškas vyras žino savo vaidmenį visuomenėje, kas gyvenimo naštą dalina pusiau. Situacija: vyras ir moteris susitinka pirmajam pasimatymui. Vyras klausia: „Ką norėtum veikti? Kur norėtum valgyt?“. Moterims nuo tokių klausimų kyla tik viena mintis: „Negi, ir vėl turėsiu aš spręst…“. Moterys nori, jog vyras nuspręstų ką jie veiks ar kur valgys. Ji atėjo atsipalaiduoti ir gerai praleist laiką, o ne svarstyt ką norėtų nuveikti. Nevyriškas vyras simbolizuoja pasyvumą, kas nėra itin patrauklu moterims.
Vyriškumo pavyzdį rasite čia: (Kaip būti agresyvesniu su moterimis, pasimatymuose ir gyvenime?)
 
Blogos manieros. Blogas manieras, žinoma, galima pakeisti. Kai kurios merginos tiki, kad sugebės pakeisti savo vyrą, kitos – su tokiu net neprasideda. Vienaip ar kitaip tinkamos manieros yra išties reikalingos ir turi gan didelį poveikį moters susidomėjimui. Išauklėtas vyras visada pasižymės tinkamom manierom. Tokie vyrai šių laikų visuomenėje vadinami – džentelmenais.

 • Ką laikome blogom manierom?
 • Nepagarbą aplinkiniams;
 • Nepagarbą moteriai;
 • Neturėjimą etikos taisyklių;

Su tokiu vyru moteriai labai nejauku vaikščioti gatvėse. Jos negali atsipalaiduoti ir visą laiką būna įsitempusios. Jeigu mergina neatsipalaidavusi, tu niekada neužmegsi jokio ryšio su ja. Jeigu ir buvai kokį užmezgęs, jis galų gale nutrūks.

9.      Savikontrolės nebuvimas. Šios savybės nebuvimas vyrą paverčia mažu berniuku. Savikontrolė padeda išlikti vyrams vyriškiems, atsipalaidavusiems ir diplomatiškiems. Kas yra savikontrolė? Tai gebėjimas susitvardyti ir išlikti ramiu bet kokiomis aplinkybėmis. Šiuolaikinėje visuomenėje vyrams labai stinga šios savybės. Užtenka ką nors ne taip apie juos pasakyti ir jau artėja konfliktas. Vyrai klaidingai mano, jog konfliktas ką nors išspręs. Be to, šitaip elgdamiesi vyrai parodo, jog yra visiškai priklausomi nuo savo instinktų ir negali jų suvaldyt. Kaip jau minėjau ankščiau, priklausomybė – silpnumas. Dauguma moterų ne tik kad tokiais vyrai nesusidomi, bet ir neprasideda vien dėl to, jog jai gali grėsti pavojus, kai tavo instinktai paims viršų. Todėl savikontrolė yra viena iš tų savybių, kurią vyras privalo puoselėti.
 
10.  Pavydas. Pavydas tiesiogiai ar netiesiogiai susietas su nepasitikėjimu savo partnere. Pavydūs vyrai stengiasi reguliuoti moterų dienotvarkę, veiklą, pastoviai tikrina telefoną, gaudo ant klausimų. Pavyduliaudamas moterims parodai tik vieną – jog jos yra aukščiau tavęs. Tokios moterys pradeda užuosti, jog tu labai stengiesi dėl jos ir jai dingsta visas noras su tavim bendrauti. Nepamiršk, moterys iš prigimties yra kovojančios, todėl jos reikalauja kartas nuo karto iššūkio iš tavo pusės. Bet… Nuolatos rodydamas jai dėmesį, ne tik kad užmuši motyvaciją jai tavęs siekti, bet ir parodai, koks iš tiesų tu pažeidžiamas esi. Pavydas niekada neprivedė prie gero.

Apibendrinimas: Šių dešimties priežasčių vengimas ar jų ištaisymas, gali vėl atgaivinti moters susidomėjimą tavimi ir jį išlaikyti. Stipriai rekomenduoju visiems ne tik kad perskaityt šį straipsnį, bet ir pritaikyt šią informaciją realybėje. Rezultatai jūs gali nustebinti.

Jeigu nori atgauti pasitikėjimą savimi ir tapti moterų magnetu mokymai „Pažinčių Ekspertas“ sukurti kaip tik tau.

Categories
Rekomenduoju Vyriškumas

Ar tu turi, šias 8 savybes, kurių moterys ieško vyruose?

Vyrai ir moterys – kartu panašūs, bet tuo pačiu ir skirtingi. Visi mes augom panašiomis sąlygomis, panašiomis aplinkybėmis, bet vyrų ir moterų mąstymas bei požiūris į priešingą lytį visiškai skiriasi. Dažnas vyras, savęs nekartą yra paklausęs: „Kodėl aš nepatinku merginom? Ko jos iš manęs nori, tikisi?“. Galbūt yra vyrų, kurie klausia šito būtent dabar. Tuo tarpu, moterys iškelia sau klausimą: „Kodėl aš negaliu rasti sau tobulo vyro?“.
Vienaip ar kitaip, problema slypi abiejose pusėse. Vyrai nesupranta moterų poreikių, nesugeba perprasti jų mąstymo, moterys – nežino ko ieško, ko nori ir neįvertina to, ką gali duoti mainais. Vyrai, šiuo metu į viską žiūri per miglą, nežinodami nuo ko pradėti ir kokių savybių ugdymas merginom yra patraukliausias. Jie ekspermentuoja: bando vieną, vėliau ir kitą būdą. Tačiau vistiek rezultato nėra. Todėl atskleisiu pačias svarbiausias vyro savybes, kurių ieško moterys. Šių savybių ugdymas tau netik išsklaidys miglą kely, bet ir atneš tavo taip norimus rezultatus su moterimis.

 

Vyriškos Savybės

1. Vyriškumas. Būtent šiuo laiku, tai bene didžiausia moterų tema apie vyrus. Turbūt, ne kartą teko girdėti tokį visuomenės moterų išsireiškimą: „Vyrai jau nebe tokie vyriški. Vyriškas vyras tampa retenybe“. Tačiau… Kiekviena moteris turi tam tikrus, jai vienai būdingus poreikius. Moterų poreikiai tiesiogiai ar netiesiogiai ir sukuria vyriškumo sąvoką. Moterų daug, jų poreikiai skiriasi, todėl aiškiai padėto taško apie vyriškumo sąvoką nėra.

Pavyzdys: Moteris, gyvenanti be vyro, tačiau turinti kelis vaikus, vyriškumą įsivaizduoja kaip gebėjimą išlaikyti šeimą. Kadangi jos poreikis yra vyras, tinkantis auginti šeimai.
Štai kitas pavyzdys: moteris, neturinti šeimos. Ji vyriškumą įsivaizduoja kaip gebėjimą siekti užsibrėžtų tikslų ir nepriklausomybę. Kadangi jos poreikis yra vyras, visiškai nepriklausantis nuo kitų nuomonės ir siekiantis savo tikslų.  Todėl vyriškumo suvokimas priklauso nuo pačios moters. Tačiau atskleisiu dažniausiai merginų įvardijamas vyriškumo savybes.

Vyriško vyro bruožai:

 • Žodžio laikymasis;                                               
 • Nuomonės turėjimas;
 • Nepriklausantis nuo nieko;
 • Turintis savigarbą;
 • Gebantis sutramdyti moterį;
 • Siekiantis tikslų;
 • Ištikimas;

 

Nevyriško vyro bruožai:

 • Nuolatiniai verkšlenimai;
 • Pasyvumas;
 • Priklausomybė nuo kitų nuomonės;
 • Melavimas;
 • Neištikimybė;
 • Žodžio laužymas;
 • Meilikavimas;
 • Brandaus elgesio nebuvimas;

 

2. Gebėjimas priimti sprendimus. Moterys ieško vyro, kuris sugebėtų išlaikyti ir puoselėti šeimą. Geriausias kandidatas į šią rolę yra vyras, gebantis priimti sprendimus. Kodėl? Būtent todėl, jog sprendimų priėmimas kloja daug stipresnius pamatūs šeimai. Įsivaizduokit situacija:

 1) Vyras, turintis šeimą: žmoną ir kelis vaikus, dirba prastai apmokamą darbą. Šeimos pajamos vos išgali sudurt galą su galu. Vyras, matydamas, kad šeimai trūksta kažko, kad jo šeima nelaiminga, jis apmąsto visas galimybes ir priima šiai problemai sprendimą: ieškoti kito darbo ir kurį laiką persikraustyti gyventi į mažesnes patalpas. Šiuo laiko tarpsniu šeimai dar sunkiau, tačiau po kurio laiko vyras randa geriau apmokamą darbą ir grįžta į ankstesnę savo gyvenamąją vietą. Vyras nepabūgo priimti sprendimo, kuris savo ruoštų pakeitė šeimos socialinę padėtį.

2) Vėlgi ta pati situacija. Tačiau šiuo atveju vyras negeba priimti sprendimų. Matydamas, jog šeimai sunku, jis apsvarsto visas galimybes ir nusprendžia nieko nedaryt, mat rizika gali daug kainuoti. Vyras ir toliau gyvena kaip gyvenęs. Blogos gyvenimo sąlygos atsiliepia santykiams, kurie laikui bėgant nutrūksta. Todėl gebėjimas priimti sprendimus yra labai svarbus dalykas santykiuose.

vyriskumas 

3. Žinojimas ko nori iš gyvenimo. Visa tai yra susiję su tikslo turėjimu ir kryptingu gyvenimu. Vyras, turintis tikslą ir jo siekiantis, moterims pasąmonėje perduoda ryžtingo, turinčio valios ir kantrybės bei atsidavusio gyvenimui vyro įvaizdį. Ryžtas, valia, kantrybė ir atsidavimas yra pagrindinės savybės ant kurių klojami santykiai.

 • Ryžtas – kuria ateitį santykiams.
 • Valia –  palaiko ryžtą ir neleidžia pasiduot.
 • Kantrybė – padeda išgyventi sunkumus.
 • Atsidavimas – kryptingas šeimos santykių ar jos ateities puoselėjimas.

Todėl niekas kitas geriau, nei tikslo turėjimas ir nuolatinis jo siekimas, negerina šių, velniškai svarbių gyvenime, savybių.

4.  Pagarba. Absoliučiai jokia save gerbianti moteris, niekada neprasidės su vyrų, kuris negerbia jos. Pagarba, viena iš pagrindinių savybių, kuri leidžia mums išlikti civilizuotiems žmonėms. Ji koja kojon žengia su pasitikėjimu. O pasitikėjimas kitu, atveria platesnes galimybes gyvenimui, šeimai, darbui, santykiams… Šios savybės ieško ne tik moteris, jos pritaikymas kasdieniame gyvenime yra ne mažiau reikalingas.

5.  Dėmesys tik vienai, vienai merginai. Kiekviena moteris nori jaustis ypatinga, gerbiama ir savaip išskirtinė. Niekas geriau jai šių savybių nesuteikia, nei – ištikimybė. Neištikimybė yra viena iš dažniausiai nesėkmingai besibaigiančių santykių priežastis. Moteris tai suvokia, todėl kiek įmanoma bando to išvengti. Todėl ištikimas vyras yra vienas iš tų variantų, kurį moterys renkasi daug negalvojus.

 

6.  Nenuspėjamas. Tai gebėjimas nustebinti moterį, kai ji mažiausiai to tikisi. Žaismingumas kertasi su ištikimybe. Neištikimi būna ne tik vyrai, bet ir moterys, ne paslaptis. Tačiau kaip apsaugoti moterį nuo neištikimybės?

 vyras

Ištikimas vyras + nenuspėjamas = Laimingi santykiai.

Ištikimas vyras – vyras, gerbiantis moterį ir santykių esmę.

Netikėtumo jausmas – būtent tai apsaugo moterį nuo neištikimybės. Nenuspėjamas vyras neleidžia santykiams virsti kasdiene rutina. Jis juos pagyvina, atgaivina ar nudažo kitomis spalvomis. Priešingu atveju, kada vyras yra nuspėjamas, moteriai vėliau ar ankščiau pasidarys nuobodu. Laikui bėgant, ji pradės svarstyti apie idėją išbandyt ką nors naujo, patirt ką nors kitokio, kas būtų priešingą susiklosčiusiai rutinai. Kieno pasekoje, moterį priveda prie neištikimybės.

Todėl netikėtumo jausmo sukūrimas yra išties vertinga savybė, kurios ieško moterys. Kadangi būtent šios savybės dėka, mergina apsaugo pati save ir santykiai nevirsta rutina.

 

7. Pasitikėjimas savimi. Šioji savybė praktiškai neatsiejama sėkmingo socialinio gyvenimo dalis. Stipriai pasitikinčiam savimi žmogui, daug lengviau susirasti darbą, sukurti šeimą, užmegzti santykius su aplinkiniais ar net pradėti verslą. Kodėl? Savimi pasitikintys vyrai retai kada abejoja, jie užtikrinti tuo ką daro ir tai ką pasieks.
Jie niekada nemenkina savo gabumų, talento ar savo savi-vertės. Dažniausiai tokie vyrai daro ir sako tai ką galvoja, kas jiems sutaupo daug laiko ir padeda greičiau įgauti kitų žmonių pagarbą, o vėliau ir pasitikėjimą. Pasitikėjimas savimi yra skirstomas į dvi rūšis: Išorinis ir vidinis pasitikėjimas.

 • Išorinis pasitikėjimas savimi – tai labai nepastovus pasitikėjimas, kuriam įtaką gali padaryt bet koks žmogus. Paprastai šitokį pasitikėjimą savimi žmogui sukuria socialinis ir materialinis pradas – socialinis statusas, pinigai, materialūs daiktai.  Lygiai taip pat kaip pinigai, vieną dieną turi daug, kita – mažai, taip pat svyruoja ir pasitikėjimas.
 • Vidinis pasitikėjimas savimi tai labai pastovus ir stiprus pasitikėjimas savimi, kuriam įtakos praktiškai neturi niekas. Toks pasitikėjimas savimi susiformavo tik per patirtis socialiniame gyvenime. Kuo daugiau esi patyręs, tuo daugiau žinai. Kuo daugiau žinai, tuo labiau pasitiki savimi. Todėl šį tipą išugdyti paprastai reikalauja labai daug laiko.

 

8.  Humoro jausmas bei gebėjimas bendrauti. Moterys ieško tokio vyro su kuriuo nebūtų liūdna. Nesvarbu koks gražus ar seksualus vyras bebūtų, jeigu jis nemokės prieiti prie moters ar su ja bendrauti, visada bus surūgęs, ankščiau ar vėliau jų santykiams ateis galas. Humoro jausmas tiek pat svarbus moteriai kaip ir netikėtumo jausmas, kadangi būtent šios savybės ir išlaiko moters susidomėjimą ilgesniam laikui ir neleidžia santykiams virsta nuobodžia rutina.

Išvada: Šios 8 savybės yra bene dažniausiai ieškomos merginų, vyruose. Visų šių savybių komplektas atneš ne tik norimus rezultatus su moterimis, bet ir padės sukurti tvirtus ir sėkmingus santykius. Tiems, kam tikrai įdomu, kokiu principu mąsto ir priima sprendimus moterys ar norite detalesnės informacijos, stipriai rekomenduoju šį produktą: „Moters psichologija“. 

Categories
Rekomenduoju Vyriškumas

1904 metų rusų karininko Garbės Kodeksas

 

1. Nežadėk, jei nesi tikras, kad galėsi ištesėti. 
2. Laikykis paprastai, be pozos. 
3. Būtinai skirk ribą, kur baigiasi pagarbus mandagumas ir kur prasideda padlaižiavimas. 
4. Nerašyk laiškų ar raportų įniršęs. 
5. Mažiau atvirauk, nes pasigailėsi. “Liežuvis mano – priešas mano”. 
6. Nelėbauk – savo “šaunumo” neįrodysi, o save sukompromituosi.
7. Neskubėk būti atviras su žmogumi, kurį nepakankamai pažįsti. 

8. Neturėk finansinių reikalų su draugais. Pinigai visada gadina santykius.
9. Nepriimk asmeniškai kandžių pastabų, sąmojų, patyčių, sakomų tau pavydumui, kas dažnai pasitaiko gatvėse ir kitose viešose vietose. Išlik aukščiau to. 
10. Jeigu apie kažką negali pasakyti nieko gero, tai nesakyk ir nieko blogo, net jeigu tai ir žinai. 
11. Neatmesk jokio patarimo. Išklausyk jį. Juk teisė – vadovautis juo, ar ne – priklauso tau. Nebijok pasinaudoti naudingu kito patarimu – tai ne mažesnis menas, nei patarti pačiam sau. 
12. Karininko jėga ne aistrų proveržiuose, o nesudrumsčiamoje ramybėje. 
13. Saugok artimos tau moters reputaciją, kas ji bebūtų. 
14. Gyvenime būna situacijos, kai reikia priversti nutilti savo širdį ir vadovautis protu. 
15. Paslaptis, kurią tu atskleidei tiktai vienam žmogui, jau nebėra paslaptis. 
16. Visad budėk ir neatsipalaiduok. 
17. Stenkis, kad ginčo metu tavo žodžiai būtų minkšti, o argumentai tvirti. Stenkis ne įveikti priešininką, o jį įtikinti. 
18. Viešuose maskaraduose karininkams šokti nedera. 
19. Kalbėdamas venk gestikuliacijos ir nekelk balso. 
20. Jeigu atsidūrei aplinkoje, kur yra žmogus, su kuriuo esi susipykęs, tai sveikinantis su visais yra priimta paduoti ranką ir jam, tuo atveju, suprantama, jeigu kitaip neįmanoma neatkreipti į tai svečių arba šeimininkų dėmesio. Rankos padavimas nesukels bereikalingų apkalbų, o juk jūsų tai niekaip neįpareigoja. 
21. Niekas taip nepamoko, kaip savo klaidos suvokimas. Tai viena iš pagrindinių saviugdos priemonių. Neklysta tik tas, kas nieko nedaro.
22. Kai du žmonės pykstasi – visada kalti yra abu. 

23. Autoritetas įgyjamas specialybės ir tarnybos išmanymu. Svarbu, kad pavaldiniai tave gerbtų, o ne bijotų. Kur baimė – ten nėra meilės, o yra slaptas priešiškumas ar nedraugiškumas. 
24. Nėra nieko blogiau už neryžtingumą. Geriau neteisingas sprendimas, negu svyravimas ar neveiklumas. Praleistos akimirkos nebesugrąžinsi. 
25. Tas kuris nebijo nieko, yra galingesnis už tą, kurio bijo visi. 
26. Sielą – Dievui, širdį – moteriai, pareigą –Tėvynei, garbės – niekam.

Dalinasi: Revoliucija – Visapusiškas tobulėjimas

Originalus šaltinis: http://bashny.net/t/en/98879

 

Categories
Rekomenduoju Vyriškumas

Kaip tapti džentelmenu?

Džentelmenas“ – vis rečiau ir rečiau vartojamas žodis kasdieniniame gyvenime. Todėl ne naujiena, kodėl vis daugiau merginų visame pasaulyje pradeda nusivilti vyrais: jų elgesiu, etikos manierom, nesugebėjimu patenkinti merginos poreikių… Tikriausiai visi, žodį „džentelmenas“ įsivaizduoja kaip tobulą vyrą, geriausią pasirinkimą moteriai, kaip kažką nepasiekiamo. Dėja, turiu jūs nuvilti. Tobulo vyro niekada nebuvo ir nebus. Tačiau džentelmenas yra arčiausiai tobulybės.
Dabar tikriausiai galvoji: „Džentelmenai jau gimsta su tam tikra gyslele kraujyje, kuri juos tokius ir paverčia.“ Noriu, kad žinotum: „Džentelmenais ne gimstama, jais tampama.“ Todėl, vyrai, jei norite pagerinti santykius ne tik su moterimis, bet ir su aplinkiniais, stipriai rekomenduoju šias savybes pritaikyti kasdieniame gyvenime.     

Džentelmeno Savybės

Džentelmenas visada mandagus. Mandagumas, lengviausiai išmokstama savybė. Gali pradėti nuo to, jog iš savo kalbėsenos išbraukt visus keiksmažodžius. Niekada nepamiršk pasakyti „prašau“ ar „ačiū“. Visada atidaryk moteriai duris, šypsokis, rodyk susidomėjimą žmonėmis, su kuriais bendrauji. Čia yra pagrindinės savybės, kurios išskiria džentelmenus iš kitų vyrų.

Džentelmenas visada laikosi duoto žodžio. Dauguma vyrų, šiais laikais kalba daug, o daro mažai. Jie visiškai nevertina žodžio galios. Džentelmenas atsargiai parenka žodžius, nesišvaisto pažadais ar nereikalingais prisiekinėjimais. Jis prižada tik tada, kai visu 100 proc. žino, jog tai sugebės padaryt.

Džentelmenas visada išlaiko savikontrolę.
Jį velniškai sunku palaužti, išvesti iš kantrybės. Daugumai XXIa. vyrų užtenka pasakyti kažką ne taip apie juos, jų išvaizdą ir jie iškart pereina į konfliktą. Džentelmenas niekada nepasiduoda kitų įtakai. Pvz: vakarėlyje jis išgeria tiek kiek reikia, kad sugebėtų blaiviai mąstyti ir elgtis, o ne tiek, kad nebe-suvoktų aplinkos. Jis visiškai nereaguoja į draugų prašymus išgerti daugiau ir t.t. Jis galvoja savo galva.

Džentelmenas sugeba apsaugoti savo merginą. Viena iš pačių patraukliausių savybių merginoms yra saugumo jausmas, todėl tavo, kaip vyro pareiga, yra tą saugumo jausmą jai suteikti. Jei kas nors nepagarbiai elgiasi su tavo mergina, ją įžeidinėja ar t.t. Tavo pareiga šia problema išspręsti. Problemą turi spręsti kiek įmanoma diplomatiškiau, tačiau jei nėra kitos išeities, turėsi pastovėt už savo merginą.

[adrotate group=“3″]

 

Džentelmenas visada paslaugus. Jei matai merginą, kuri kažką labai sunkiai neša, privalai pasiūlyti savo pagalbą. Jei matai, stovinčią senutę autobuse ar stotelėje, privalai užleisti jai savo sėdimą vietą. Šios elgesio manieros šiuolaikinėje visuomenėje yra gan retas reiškinys.

Džentelmenas gerbia visas moteris. Visiškai nesvarbu kokia moteris bebūtų: vargšė, turtinga ar plaštakė, jis į visas jas žiūri su pagarba ir tinkama manieros sistema. Kalbėdamas su jomis, jis parenka tokias temas, kurios neįžeistų moters, jos interesų… Pvz: kalbėjimas apie savo buvusias, prie merginos, yra gan didelis ne pagarbos ženklas.

džentelmenasDžentelmenas puikiai pažįsta moteris, jų poreikius ir psichologiją. Ši savybė pati sunkiausia ir reikalaujanti daugiausia laiko. Džentelmenas supranta, kaip mąsto moteris, ko joms reikia, trūksta ir t.t. Jis puikiai jas perpranta. Aš negaliu visko perteikti šiame straipsnyje, nes tai labai plati tema. Todėl stipriai visiems rekomenduoju produktą: „Moters psichologija“. Įgausi pačias svarbiausias šio punkto žinias.

Džentelmenas gerbia savo kūną. Jis niekada neapleidžia savo kūno. Jis jį treniruoja, puoselėja, prižiūri, valgo tik sveiką maistą, nepiktnaudžiauja saldumynais ar alkoholiu. Kūnas yra atspindys tavo gyvenimo. Todėl, jis aplinkiniams nori perteikti sveiko ir savim pasitikinčio vyro įvaizdį, kuris velniškai traukia moteris.

Džentelmenas yra nuoširdus. Jis visada sako tiesą. Melas yra tik silpnų vyrų ypatybė. Jei tiesa gali būti įžeidžianti, jis stengiasi kiek įmanoma labiau ją sušvelninti, kad ji kuo mažiau įžeistų kitus. Jie turi tvirtą savo nuomonę, kuriai įtakos neturi niekas.

Džentelmenas nesinaudoja moters silpnybėmis. Jis gerbia moteris ir suvokia, jog jų mąstymas labai nepastovus. Vieną akimirką jos tavęs trokšta, kita – ne. Todėl jis nedaro nieko to, dėl ko vėliau mergina gailėtųsi. Pvz: jis niekada nepasinaudoja moters silpnumu, kai ji yra išgėrusi. ..

Išvada: Pritaikęs šias 10 savybes savo gyvenime, sustiprinsi ne tik bendravimą su aplinkiniais ir moterimis, bet ir įgausi jų pagarbą bei pasitikėjimą.

 

Categories
Vyriškumas

Kaip būti agresyvesniu su moterimis, pasimatymuose ir gyvenime?

XXIa. Informacinių technologijų amžius. Tačiau, kad ir kaip pasaulis greit tobulėtų, visada išlieka savų minusų. Agresija pavirto į diplomatiją, dominavimą visiškai pakeitė – visuomenės taisyklės (etikos taisyklės), vyrišką įvaizdį visiškai nurungė šiuolaikinės mados… Dabar tikriausiai galvoji: Pala, juk mes gyvename civilizuotoje visuomenėje!
Visi prieš tai išvardinti dalykai yra teisybė ir jokiu būdu ne minusai. Taip tu teisus, visi tie bruožai yra civilizuotos visuomenės, tačiau.. Jie visi yra priešingi vyriškai prigimčiai. Kaip manai kodėl XXI amžiaus moteris pradeda skųstis savo visuomenės vyrais. Tikriausiai ne kartą girdėjai tokį išsireiškimą: „Vyrai moteriškėja“, „Vyrai elgiasi kaip moteris“
Paprasčiausiai, vyrų prigimtis yra lyderiauti, dominuoti, kovoti ir išlikti. Kadangi XXIa. Visuomenėj šių dalykų praktiškai nebereikia, todėl nenuostabu, kodėl vyrų elgesys taip sparčiai keičiasi, kieno pasėkoje – nyksta vyriškumas. Išnykus vyriškumui, vyrai tampa pasyvūs ir po truputį užleidžia valdžią moterims. Nepaisant visų prieš tai išvardintų minusų, aš pasistengsiu perteikti teisingą vyriško vyro elgesį, jo mąstyseną ir požiūrį į gyvenimą, kurie padės tau išlikti Vyrišku.

Pagrindinė šios problemos priežastis yra įskiepytos visuomenės taisyklės vyrams.

Agresija, nelygu inteligencijai; Atkreipk dėmesį į vyrūs, kurie elgiasi agresyviai. Aplinkiniai žmonės į juos žiūri su panieka, vadina juos visais primityviais išsireiškimais. Jie automatiškai atstumiami visuomenės, esą jie elgiasi ne pagal taisykles.

Dominavimas, nelygu išdrūsimui; Vyras, kuris dominuoja, elgiasi kaip išmano, kuris simbolizuoja vyriškumą (vaikšto su rėmais, užima daug vietos aplink save…). Visuomenė juos prilygina neišprususiais, nemandagiais, kieno pasėkoje – jie vėl atstumiami visuomenės, kadangi jie elgiasi ne pagal taisykles.

[adrotate group=“3″]

pikta moterisLyderystė – jokių būdų, juk moteris turi spręst ko nori, ne tu, kadangi ji „svarbesnė santykių dalis.“ Moteris yra svarbesnė santykių dalis, nes pagal visuomenę, jai tenka gimdyti. Suprantu, tai tikrai svarbi išlikimo grandis, tačiau vyrai irgi įdėta savo indėlį. Suprantu, vyrams nereikia 9 mėnesius kankintis, tačiau tuos 9 mėnesius jie pluša, dirba už du, sukuria tinkamas sąlygas moterims gimdyti.
Todėl moteris tikrai nėra svarbesnė šio proceso dalis. Lyginant šiuo aspektu vyrai ir moteris yra lygūs, tačiau lyginant kitais aspektais: jog svarbiausius pasaulio postus užima vyrai (kodėl pagrinde daktarai, prezidentai ar politikai yra vyrai) arba, jog vyrai yra fiziškai pajėgesni uždirbti pinigus.
Jie tuo įrodo, jog yra svarbesnė žmonijos išlikimo grandis. Žinoma yra moterų, sugebančių prieš tai išvardintus dalykus atlikti geriau, tačiau bendrai paėmus vyrai ima viršų.

Vyrai paprasčiausiai bijo, bijo būti kitokiais, bijo būti atstumtais visuomenės, todėl visiškai, be vidinės graužaties seka ir laikosi šių visuomenės taisyklių gyvenime, santykiuose ir darbe.
Tačiau tik retas vyras sugeba suvokti, kad šios taisyklės neatneša rezultatų.

Kaip tapti agresyvesniu?

Visų pirmą agresyvus, tai nereiškia brutalus, žiaurus, visada susiraukęs ir t.t. Agresyvus vadinasi, žinantis ko nori, ir nepaisant visų kliūčių ir sunkumų, einantis savo tikslo link!

 • Agresyvus darbe. Jis turi svajonių darbą, kurio siekia. Nesitaiksto su kitų taisyklėm (tai nereiškia, kad neturi klausyti savo boso. Tu žinai ką turi padaryti ir kaip tai padaryti, visiškai nekreipdamas į kitų žmonių nuomonę, jų taisyklėm).
  Dauguma vyrų yra nepatenkinti savo darbu, užmokesčiu… Jie gyvena pasyvų gyvenimą, nekeldami sau klausimų: ar jie laimingi? Jie paprastai dirba tokį darbą, kokį pavyko gauti ir tiesiog bijo rizikuot, bijo pasilikti be darbo, ieškodami kito varianto.
 • Agresyvus su moterim. Jis yra susidaręs svajonių moters įvaizdį, kurios ieško. Jis žino ko nori. Vos tik mergina pradeda elgtis priešingai ar ne taip, kaip jis norėtų, jis ją palieka. Jis suvokia, kad su tokia moterim laimingas nebus ir ieško kitos.
  Pamatęs patinkančią merginą socialiniam gyvenime, nedvejoja ir eina link jos. Visiškai dominuoja. Didžioji dalis vyrų, pamatę patinkančią merginą, pradeda kurti iliuzijas galvoje, būtų gerai, kad ji būtų mano…
  Tačiau taip ir neišdrįsta, tos iliuzijos paverst tikrove – bijo užkalbinti ją ir surizikuot.

alf vyras

 • Agresyvus santykiuose. Jis puikiai žino, ko nori iš santykių. Visiškai dominuoja, lyderiauja, nesitaiksto su moters taisyklėmis. Jis sprendžia visas šeimoje kilusias problemas ir visiškai prisiima atsakomybę už santykius.
  Šio amžiaus vyrai – didžioji dauguma jų, yra nepatenkinti savo gyvenimu, santykiais. Jie gyvena svajonėse, norėtų to ar ano, bet visiškai neįdeda tam pastangų.
  Nelaimingas vyras + netinkama moteris = nesveiki ir nelaimingi santykiai
  , kurie paprastai baigiasi skyrybomis, kas šiuo metu smarkiai matosi mūsų Tėvynėje.
 • Agresyvus gyvenime. Visiškai nepaiso visuomenės įdiegtų taisyklių. Turi aiškiai nubrėžtus tikslus, kurių nuolat siekia, nekreipdamas dėmesio į kitus ar jų nuomonę. Jam neegzistuoja kliūtys. XXIa.
  Vyrai gyvena monotonišką gyvenimą: darbas, namai, poilsis ir ciklas kartojasi iš naujo. Jie gyvena betikslį gyvenimą (nesiekia to, ko norėtų). Paklausk savęs: „Kam aš dirbu, kokia mano darbo paskirtis?“
  Jei gyveni tik tam, jog sumokėtum mokesčius, tam kad palepintum save maistu… Paklausk savęs tada: „Kur toks gyvenimas veda?“. Atsakymas – Niekur. Dėl to ir atsirado vidutinio amžiaus vyrų krizė, kada vyras atsipeikėja ir pradeda suvokt, jog nieko dar nepasiekė.
  Jis mąsto šitaip: koks bevertis mano gyvenimas, man jau 40metų, aš dar nieko neužsidirbau, kuo galėčiau didžiuotis. Kita vertus, aš jau per senas, kad ką nors pakeisčiau… Tu Niekada Nebūsi Per Senas Siekti Savo Tikslų! Įsikalk šį sakinį sau į galvą!
[adrotate group=“4″]

Apibendrinimas:

Vyrai tiesiog privalo trumpam sustoti ir užduoti sau klausimą: „Ar aš esu laimingas? Ar aš didžiuojuosi tuo ką turiu, tuo ką esu pasiekęs?“. Jei atsakymas teigiamas, tuomet puiku, gali nesinaudot šiais patarimais ir gyventi taip kaip gyvenai, tačiau jeigu atsakymas yra neigiamas, ir tu gyliai širdyje suvoki, kad norėtum gyventi kitaip, tada pats laikas panaudoti šiuos patarimus, nusibrėžti tikslus ir tapti Agresyvesniu vyru!

Jei kilo kokių neaiškumų, aš visada pasirengęs atsakyti į jūsų klausimus.

 

Categories
Vidinės problemos Vyro Kelias

Maksimali atsakomybė – Vyro stiprybės šaltinis

Kartais save pagaunu kaltindamas kitus mintyse. Dažniausiai tai pradedu daryti tada kai ateina nesėkmės metas, kai popieriai klostosi ne taip kaip norėtųsi. Kai nežinau ko imtis, ką daryti ir nuo ko viską pradėti. Lengva kaltinti kitus dėl to, kad nepasisekė tam tikri dalykai. Iš tikro lengva kaltinti maisto pramonę dėl to, kad turiu kelis kilogramus nereikalingų riebalų, kurie man nepadeda geriau jaustis, kurie man nepadeda lengviau judėti. Lengva kaltinti moteris, nors žinai, kad pats pasielgei kaip paskutinis asilas ir dabar tiesiog kinkos dreba atsiprašyti, nes juk žymiai lengviau apkaltinti ir viską neigti.

„Žmogus neturėtu laukti, kol kas jam pasakys, kokia jo gyvenimo prasmė, nes į šį klausimą atsakyti gali tik jis pats. Užduoda šį klausimą gyvenimas, ir žmogus atsako savo gyvenimu, kai yra už jį atsakingas.“ – Franklis

Dažnai sunku pažiūrėti į viską blaiviomis akimis, be iliuzijos. Jeigu aš turiu viršsvorio, tai aš turiu du pasirinkimus. Tiesiai šviesiai sau pripažinti, kad aš turiu viršsvorio ir užteks į savo burną mesti visą brudą kurį siūlo parduotuvės arba aš toliau sau meluoju ir auginu masę. Visada yra du pasirinkimai. Bet dažnai mes pasirenkame lengvesnį, saugesnį, mažiau skausmo suteikiantį pasirinkimą. Nes pažiūrėti į realybę yra sunku ir skaudu. Daug lengviau ignoruoti tai kas yra iš tikrųjų.

Jeigu vyras nemoka bendrauti su moterimis, nesijaučia vertas moters jis gali pasirinkti du kelius. Vienas kelias tai neigti tai, dažnai vyrai taip ir daro. Neigia realybę. Jeigu tu bijai užkalbinti merginą, jeigu tu bijai prieiti prie merginos ir nuolat save pateisini pačiais idiotiškiausiais būdais, tai tu bėgi nuo realybės. Darai viską, kad tik nereiktu susidurti su ta realybę, kad tik nereiktu užkalbinti moters. Nes žinai, kad gali skaudėti. Ji gali tave atstumti, gali su tavimi nekalbėti, gali į tave pažiūrėti su tokia veido mimika, jog norėsis tik išnykti J  Bet visos tos baimės yra sukurtos tik tam, kad tave apsaugotu. Apsaugotu tave nuo skausmo kurį tu gali patirti. Nuolat save saugodamas nuo skausmo tu neleidi sau gyventi. Tu darai viską, kad tik nereiktu gyventi, kad tik nereiktu patirti skausmo.

Leisk sau patirti skausmą, leisk sau susimauti. Nebėk nuo realybės. Suvok, kad skausmas tai tavo saugos tarnyba. Apsauga – nei bloga, nei gera, ji tiesiog yra. Leisk jai dirbti savo darbą, o pats leisk sau daryti tai ką iš tiesų visada norėjai daryti.

Jeigu nori išmokti bendrauti su moterimis, eik ir bendrauk su jomis. Tiesiog bendrauk. Turi per daug nereikalingų lašinių? Nebėk nuo realybės, bėk į sporto salę ir kurk sau tą realybę kurios norėtum.

Prisiimdamas atsakomybę tu pradedi žiūrėti į tokią realybę kuri yra iš tikro. Nebebėgi nuo realybės kuri tavęs netenkina, o ją tobulini.

Categories
Pažintys Vyriškumas

Kaip susirasti moterį / merginą vadovaujantis šiuolaikinio marketingo principais?

Šis trumpas įrašas parodys kaip svarbu nesistengti savęs „prakišti“ visoms moterims, o stengtis kurti vertę savo gyvenime.

Marketingas ankščiau, tai kas buvo efektyvu:

Didelės reklamos gatvėse, reklama televizijoje, baneriai svetainėse. Visa ta reklama siūlė pirkti, pirkti ir dar kartą pirkti. Šiai dienai tai vis labiau ir labiau tampa nebeefektyvu. Nuolaidų kuponai pradžioje buvo puikus būdas sutaupyti, bet dabar pilna pašto dėžutė nereikalingų pasiūlymų. 

Taip atrodė reklama ankščiau. :) Daug pasiūlymų vienu metu.
Taip atrodė reklama ankščiau. Daug pasiūlymų vienu metu.

Moterų viliojimas, pritraukimas ankščiau:

Nežinau ar esi girdėjęs apie pick up’ą (moterų viliojimo mokslą, jeigu taip galima tai pavadinti), bet ankščiau buvo akcentuojami tokie dalykai kaip iššaukianti roko žvaigždės išvaizdą, įvairūs netiesioginei pasisakymai kurie turėjo leisti moteriai suprasti, jog jinai patinka ją kalbinančiam vyrui ir t.t. Tu ateidavai ir turėdavai save iškart „parduoti“ lyg ir nesistengdamas parduoti. Net gi turėdavai jos akyse sukurti vertę kurios iš esmės tu pats neturėjai savyje. 

Marketingas dabar:

Esmė kurti vertę. Ne kišti savo produktą visur ir visada, bet sukurti žmogui vertę savo straipsniais ar tai video medžiaga ir jeigu tam tikram žmogui patinka tai ką tu sakai, jis gali nusipirkti knygą ar tai ateiti į seminarą (priklauso nuo srities). Tokiu principu vyksta komunikacija, aš girdžiu ką tu sakai ir duodu tai ko tau reikia (jeigu tai turiu), o ne duodu ko tau nereikia ir bandau tave įtikinti, kad tau to reikia.

Moterų viliojimas, ( tiksliau pritraukimas) į savo gyvenimą dabar:

Dabar nereikia stengtis įtikinti moterį, jog jai reikia tavęs. Ji turi jausti, jog tu jai esi reikalingas kaip vyras, jog tu gali praskaidrinti jos gyvenimą, jog tu gali suteikti jai stiprybės ir saugumo. Ji nori žinoti, jog jinai taip pat tau suteiks laimės ir džiaugsmo, jog ji galės tave mylėti ir tavimi pasitikėti. Galiniame rezultate abudu žmonės laimi ir niekas nieko vienas kitam nekiša per prievartą.

Vyras bandydamas perdėtai įtikti moteriai – tas pats, kas pardavėjas bandantis įtikinti, jog jo parduodamos dešrelės skaniausios.
Geriausia ir efektyviausia yra sukurti skaniausias dešreles, duoti jų paragauti, kad žmogus žinotu, jog jos iš tiesų yra geros ir suteikti progą jų nusipirkti.

mergina seksuali
Kaip tai atrodytu gyvenime bendraujant su moterimis?

„Geriausia yra sukurti skaniausias dešreles…“ – Sukurk save pats. Surask savo mėgstamą veiklą nuo kurios kaifuoji. Atrask savo aprangos stilių su kuriuo jautiesi komfortiškai. Jausk gyvenimo skonį, leisk sau patirti tai ko ankščiau niekada nepatyrei. Būk atsakingas už savo gyvenimą ir mėgaukis savo produktu (gyvenimu).
 
„…duoti jų paragauti, kad žmogus (šiuo atveju mergina) žinotu, jog jos iš tiesų yra geros….“ – Kai tu gyveni savo gyvenimą, kai esi savo kailyje tu automatiškai esi pilnas energijos ir užsidegimo. Šioje stadijoje tu bendrauji su moterimis, juokauji, esi atsipalaidavęs, bendravimas tau yra malonumas, o ne galimybė parduoti. Taip tu sukuri vertę savo bendravimu, atsipalaidavimu ir pasitikėjimu. Kai tu esi patenkintas savo gyvenimu žmonės tai jaučia, moterys tai jaučia.

Turėjimas gyvenime savo kryptį labai sustipriną pasitikėjimą savimi. Kam moteriai vyras kuris nežino ko nori? Užtenka, kad ji nežino ko nori 🙂

„…ir suteikti progą jų nusipirkti.“ – Pasiimi kontaktus ir neskambini, kad parduotum savo dešreles, bet skambini, kad galėtum su ja praleisti daugiau laiko, kad galėtum pažinti ją, nes tu nenori bet kam pardavinėti savo dešrelių, turi pirma įsitikinti ar tas žmogus jų nori.

Tai rašiau su humoru, bet norėjau parodyti, jog labai svarbu yra atgauti jėgą kuriant savo gyvenimą, o ne bandant siekti moters tikintis, jog jinai viską pakeis tavo gyvenime.

P.s. Šis straipsnis buvo publikuotas alfavyras.lt naujienlaiškyje.

Categories
Vyriškas patarimas Vyriškumas

Mes nebūsim kartu, bent jau dabar…

Ar esi girdėjęs iš merginos: „mes nebūsime kartu, bent jau dabar…“?. Jeigu taip, tai turi tai perskaityti.

Kristinai labai patinka Tomas, bet jis yra pridurkas ir nuolat ją skaudina. Kristina turi draugą, vardu Saulius, kuriam labai patinka Kristina. Kristina labai pasitiki Sauliumi ir nuolat jam pasakoją apie Tomą. Saulius mato, kaip Tomas blogai elgiasi su Kristina ir bando jai įkrėsti proto, bet ji jo neklauso, nors logiškai viską suprantą.

Blogiausia tokioje istorija yra tai, kad Saulius nesupranta kokie yra jo santykiai su mergina. Dar blogiau yra tai, kad mergina nuolat jam sako, kad galbūt jie bus kartu, bet ne dabar. Ir ta maža sumauta viltis, Saulių pririša prie jos.

Kas svarbiausia, tokiu pačiu principu, Kristiną yra pririšęs Tomas. Tomas, greičiausiai Kristinai suteikia viltį, kad jie galbūt bus kartu, bet ne dabar. Tai yra atsarginio varianto laikymas, juodai dienai. Moterys taip pririša vyrus, kaip ir vyrai pririša moteris.

Kai pamatai, kad tu esi iš tikro PRIKABINTAS, turi pjauti lauk virves ir eiti savo keliais. Prikabintas – reiškia, kad tau yra suteikiama viltis, nes tau konkrečiai nepasako ne, nors visi loginiai argumentai yra už. Jos elgesys patvirtina, kad jinai su TAVIMI nenori būti ir nebus, nebent nežmoniškai jai nepasisektu su kitu. ATSIKABINK nuo jos, nes jai paranku laikyti šalia savęs prikabintą kitą vyrą, kuris galbūt net leidžia pinigus būnat kartu su ja.

Jeigu mergina kalba apie kitą vyrą labai išsamiai, tu esi super mega turbo draugų zonoje. Vienintelis dalykas, ką tu turi padaryti, tai negaišti laiko. Negi tu turi laiko, kad klausytumeis jos pezalų apie kažkokį kitą vyrą? Jeigu turi, tai susirask ką veikti…

Niekada neklausyk ką mergina sako, žiūrėk kaip jinai elgiasi. Nusiimkit rožinius akinius ir nieko nesitikėk, nes dažniausiai tikitės to, kas gyvenime neįvyks su ta mergina.

Frazės, aš nežinau ar esu pasiruošusi santykiams, aš nežinau ar tu man skirtas, aš nežinau ar man laikas ir t.t. Reiškia, kad mergina nenori santykių būtent su TAVIMI !

Straipsnis parengtas uždavus klausimą „Vyriškas Patarimas“ skiltyje.

Atgauti pasitikėjimą savimi gali sudalyvavęs 90 dienų iššūkyje vyrams.
Daugiau sužinosi paspaudęs čia.