Categories
Ilgalaikiai santykiai Sekso patarimai

Astrologijos laboratorija: ženklai ir seksas IIII

Ir paskutinė trijulė, kuria ir baigiu ženklų ir sekso temą yra: Ožiaragis, Vadenis, Žuvys.

Kas gi veža šiuos ženklus?

Ožiaragis

Tai žemės elemento ženklas. Ožiaragiai yra santūrūs, rimti. Jų galvoje sukasi mintys apie mokslą, profesiją. Nors išore jis gali būti ramus, tačiau viduje siaučia aistros, kurių jis nemėgsta demonstruoti.

Po 40 metų ožiaragiai nusimeta santūrumo kaukę. Ne itin romantiški.

Kaip patenkinti Ožiaragius?

Jų nenustebinsite nei romantika, nei seksu. Seksą prisimena tik tiek kiek reikia ir ne daugiau. Jeigu jau susitikote su Ožiaragiu, tai pirmiausia stenkitės pašalinti santūrumą. Kai pamatysite jį dingstant, susitikimą reiktų pagyvinti tauriais alkoholiniais gėrimais. Čia tam, kad jie atsipalaiduotų ir negalvotų, jog pinigai svarbiau nei meilė.

Vandenis

Oro ženklas. Vandenius sujaudins viskas kas nauja ir neįprasta. Progai pasitaikius jie visuomet maištaus ir pasipriešins. Jei Šaulys santykiuose ieško idealo, tai Vandeniams to visiškai nereikia, jie netiki idealais. Jie visuomet ieško naujų pažinčių. Vyrai dažnai nusileidžia savo standartams ir renkasi lengviausią grobį.

Kaip patenkinti Vandenį?

Nežiūrėkite į Vandenį tik kaip į seksualinį instrumentą, parodykite kad jūs gerbiate jo protą ir individualumą. Jie nori išbandyti viską kas nauja. Turite nepamiršti, kad Vandenis mano, jog yra kitoks negu visi.

Žuvys

Šio ženklo žmonės idealistai. Rasti tokį žmogų, kokio jos ieško – neįmanoma, todėl net nesistengia. Pastoviai ieškodamos dvasingumo dažnai sugadina seksualinius santykius dėl savo šaltumo. Žuvims patinka ‘vergo-šeimininko’ santykiai, jos nori būti valdomos valingo kariško žmogaus.

Kaip patenkinti Žuvis?

Bendraujant su šio ženklo žmonėmis reikia apsimetinėti ir leisti į seksą žiūrėti santūriai ar net abejingai. Daugelis moterų Žuvų yra frigidiškos su vyrais elgiasi gudriai, valdingai, šiurkščiai, įžeidžiančiai šitaip norėdamos kompensuoti savo požiūrį į aistrą. Vyrai – romantiški, stengiasi suteikti malonumą savo partnerei.

Tiek apie ženklus ir seksą.

p.s. rašykite jei turite įdomių klausimų.

Astrologijos laboratorija: ženklai ir seksas I

Astrologijos laboratorija: ženklai ir seksas II

Astrologijos laboratorija: ženklai ir seksas III

Linas

www.idomiai.lt

Categories
Ilgalaikiai santykiai

Astrologijos laboratorija: ženklai ir seksas II

Praeitame straipsnyje rašiau apie Aviną, Jautį ir Dvynius. Kas jiems būdinga, bei kaip juos patenkinti.

Primenu, kad čia pateiktą informaciją reiktų priimti tik tuo atveju, jeigu ji gali būti panaudota praktiškai.

Manau, kad su kiekvienom žiniom turi būti elgiamasi kaip su įrankiu, nes kitaip – kokia nauda iš informacijos?

Vėžys

Kas bent šiek tiek domisi astrologija, arba turi gerą vaizduotę iš kart pasakys, jog vėžys tai vandens ženklas. Toliau galime tęsti, jog vanduo susijęs su emocijomis, tai ir žmogus turėtų būti emocionalus.

Taip – visiška tiesa. Vėžys nėra labai išrankus meilės reikaluose, nes dažnai pasiduoda nuotaikų kaitoms, bei įsivelia į įvairius nuotykius. Kai vėžys įsimyli, tuomet jis daro viską, kad įsiteikt arba palepint savo aistros arba meilės objektą. Moterys vėžiai apgaubia vyrus motiniška šiluma, globa, rūpesčiu. Vyrams vėžiams labiau patinka vyresnės moterys.

Kaip patenkinti vėžius?

Šitą labai lengvai įsiminsite. Darykite viską, kad jie nuolatos galėtų jaustis jaunais. Jie dievina jaunatviškumą. Vienintelis būdas vėžiams nugalėti seksualinį troškimą – patekti į vietą, kur praktiškai to negalima padaryti.

Liūtas

Šis girių karalius yra labai aistringas. Liūtai lengvai pasiduoda savo seksualiniams norams su visu aistringumu ir susižavėjimu. Nors tai ir ugnies ženklas, tačiau ne toks agresyvus kaip Avinas. Liūtas niekad nepanaudos neleistinų priemonių prieš savo partnerį, to jam neleis išdidumas, bei savimeilė. Kuo nors susižavėjęs jis visuomet elgsis pagal auksinę taisyklę: aš tavęs noriu, bet jeigu tu manęs nenori, tu man irgi neesi reikalingas. Neretai dėl šio principo jie nepasiekia to ko nori. Tačiau liūtai vyrai visuomet išlieka vyriški, o moterys – moteriškos. Šio ženklo žmonėms kur kas svarbesni ilgalaikiai santykiai, nei seksas.

Kaip patenkinti Liūtus?

Nebijokite pataikauti Liūtui, darykite tai kuo dažniau. Jie labai mėgsta, kai juos bučiuoja, šnibžda meilius žodžius, ir visaip kitaip meilikauja. Moterys gaus žymiai daugiau, jeigu girs vyrų narsumą, didingumą.

Mergelė

Meilės žaidimuose šie žmonės yra šalti, santūrūs. Dažnai šie žmonės analitiškai žiūri į meilę. Gali sakyti, jog ji nereikalinga ar nemadinga. Visa šitai atliekama dėl nusivylimo baimės. Dėl savo analitinio, kritiško mąstymo gali sugalvoti, jog seksas tai gamtos išmonė skirta tik giminės pratęsimui. Šio ženklo žmones labai įskaudina ilgalaikių ‘platoniškų’ santykių nutrūkimas, po tokių atvejų jie vis rečiau bando surasti vienintelę meilę. Po šiuo ženklu gimę žmonės laikomi didžiausiais atsiskyrėliais. Mergelė retai meluoja, ir niekada nemeluoja sau.

Kaip patenkinti Mergeles?

Dėl savo superaktyvaus proto jos yra santūrios kūniškuose reikaluose. Norint jas sudominti reiktų susilpninti emocinę įtampą, tačiau jie taip pripratę prie jos, jog pamiršo paprastą natūralų atsipalaidavimą. Jų nesudominsi glamonėmis. Atrodo viskas prarasta. Tačiau… Nors tai ir vienas iš šalčiausių horoskopo ženklų yra vienas būdas jas patenkinti – įtikinkite, jog ji daro jums paslaugą. Joks šio ženklo žmogus neatsispirs pagundai parodyti, kaip puikiai gali jums tarnauti.

Pavyzdžiai.

Manau iš praeito karto supratote, kaip visą šią informaciją galima panaudoti praktiškai, bet pateiksiu vieną pavyzdį.

‘Susipažinau su mergina, ji labai emocionali, rūpestinga. Bet jaučiu, kad kažkuo ji nepatenkinta. Kaip užkariauti jos širdį?’

Darome prielaidą, jog šios merginos ženklas yra vėžys. Sprendimas paprastas, kaip trečioko: kuo dažniau padėti pasijusti jai jaunai.

Kitus sprendimus sugalvosite patys. Geriausias variantas yra paimti konkrečią situaciją iš gyvenimo, bei pamėginti ją išspręsti su pateiktomis žiniomis. Žinoma yra daug kitų niuansų, bet šiandien tiek. Iki

Linas

www.idomiai.lt

Astrologijos laboratorija: ženklai ir seksas I

Categories
Ilgalaikiai santykiai Sekso patarimai

Astrologijos laboratorija: ženklai ir seksas I

Ką išmoksi ant pečių nenešiosi. (Lietuvių liaudies patarlė)

Iš pradžių, kam gi skirtas šis straipsnis? Jį gali skaityti skeptikas, aklas tikintysis, praktikas ir šiek tiek nusimanantis apie tai ką rašysiu.

Jei esi skeptikas – nesiūlau patikėti tuo ką rašau, gali tuoj pat išjungti straipsnį, arba perskaitęs padaryti vieną dalyką – šias žinias pritaikyti praktiškai, juk tai vienintelis dalykas kuriuo tiki, ar ne?

Jeigu esi antro tipo žmogus, tuomet patarčiau tikėti tik tuo kas veikia. Kad ir kaip stipriai tikėtum, jog galima žengti žingsnį rankos pagalba to padaryt neišeis. Ir paskutiniu atveju, tik noriu priminti keletą dalykų, kuriuos ir taip puikiai žinai.

Dar noriu pridėti, jog tai ką čia parašysiu nebūtinai turi atitikti jus, geriausia būtų, kad skaitydami aprašymus pamirštumėte save ir susitelktumėte į kitus žmones. Aprašymai gali jums netikti, jeigu daug laiko skiriate asmeniniam tobulėjimui, tokiu atveju praktiškai galite priskirti bet kokio ženklo savybes, elgesį sau ir būti išmokę juos. Jei kažkokiu būdu ši informacija apribos jus ar kitą žmogų – negailėdami meskite šalin ką sužinojote – vadinas jūs puikiai susitvarkote be astrologinių žinių. Mano tikslas nėra įtikinti savo teisumu, verčiau suteikti turimas žinias, tiems kam šiuo metu jos reikalingos.

Kaip nustatyti žmogaus ženklą? Labai paprastai:

Avinas(03.21-04.20);

Jautis(04.21-05.22);

Dvyniai(05.23-06.21);

Vėžys(06.22-07.22);

Liūtas(07.23-08.22);

Mergelė(08.23-09.22);

Svarstyklės(09.23-10.22);

Skorpionas(10.23-11.22);

Šaulys(11.23-12.21);

Ožiaragis(12.22-01.20);

Vandenis (01.21-02.19);

Žuvys (02.20-03.20).

Iš kart ir pradėsiu nuo pirmojo ženklo – Avino.

Kas šiek tiek domėjosi astrologija, iš karto pasakys, kad šis ženklas yra ugnies. Ugnis yra greičiausias, aktyviausias elementas.

Šio tipo žmonės yra karštakraujai, jų egoizmas jaučiamas ir lovoje, todėl netgi pačiame santykių įkarštyje gali trūkti dvasinio pasitenkinimo.

Seksas yra labai greitas, tačiau santykiai ištvermingi. Netgi antras, trečias kartas iš eilės būna toks pats aistringas, kaip ir pirmas.

Emocijos reiškiamos šūksniais, dejonėmis. Moterys susijaudinusios pamiršta visuomenei priimtiną ledi vaidmenį ir imasi vyro vaidmens. Taip pat būdingas agresyvumas.

Išsirinkę partnerį, tiek vyrai, tiek moterys jį ‘atakuoja’, kartais kukliai ir laipsniškai, o kartais be jokio įspėjimo.

Kaip patenkinti Avinus?

Avinai pasirenka žmones, kurie pritartų jų ketinimams, bei palaikytų juos siekiant užsibrėžto tikslo versle, ar meilėje.

Kadangi jie nori visada būti pirmi ir nugalėti, duokite jiems laisvę. Nepamirškite pagirti jų drąsos ir pasakyti meilių žodelių.

Kitas ženklas – Jautis.

Šie žmonės mėgsta glamonėtis ir būti glamonėjami. Kadangi tai žemės elemento ženklas, sekse Jaučiai pasirenka pasyvų vaidmenį, laukdami kad žmona imtųsi aktyvių veiksmų. Jeigu ji to nesupranta, jis ieškosi kitos merginos. Šiems žmonės finansiniai sunkumai turi įtakos lytiniam gyvenimui. Turėdamas daug pinigų jis nesidairo į moteris, bet vos tik jų pritrūksta – ieškosi užsimiršimo sekse. Moterims Jaučiams patinka brangūs, gražūs papuošalai, automobiliai, bei aplinkinių pavydą keliantys daiktai. Vienas įdomus dalykas – kuomet Jaučio tipo moterimi žavimąsi, ji tampa abejinga seksui. Vadinas praktiškai šis veiksmas nėra efektyvus. Vyrui tai negalioja.

Kaip patenkinti Jaučius?

Jaučio požiūris į seksą gali tapti pernelyg kasdieniškas, rutiniškas, kuomet su partneriu nesieja tikri jausmai, arba tiesiog įkyri bendravimas su vienu ir tuo pačiu partneriu. Tokiu atveju Jautis nesivaržydamas paprašo kieno nors telefono numerio, arba susipažįsta su nauju žmogum. Šiuo atveju reiktų iš kart išsiskirti.

Trečiasis ženklas – Dvyniai.

Šių žmonių seksualinis elgesys svyruoja, tai būna karštas, tai šaltas. Visa tai priklauso nuo jų mąstymo proceso, jeigu jie turi įdomių interesų, jie bus aktyvus, jeigu juos kamuoja nuobodulys – nesitikėkite nieko gero. Seksualinius partnerius Dvyniai vertina visų pirma pagal protingumo lygį(oro ženklas). Dvyniai nėra pernelyg agresyvūs ir sutiks būti antrame plane viso bendro gyvenimo sferose, tarp jų ir sekse.

– Na tu čia, Linai, kalbėjai apie praktinį panaudojimą, bet niekur jo nematome, – pasakytų straipsnio skaitytojas.

– Ok, ok, ne viskas taip greitai.

Imkime pavyzdį su Avinu. Istorija:

„Įsidarbinau naujame darbe, kuriame reikalingas iniciatyvumas, veržlumas, drąsa. Nors man tai nebūdinga, tačiau įveikiau daug išbandymų. Stipriai pakilo mano savivertė, drąsa, praradau baimę. Super! Labai džiaugiuosi dėl savo naujo darbo. Bet problema tame, jog vaikinas susirado kitą. Avelė 25m.“

Na ir taip atsitiko, kad jos vaikinas yra Avino ženklo. Kaip gi praktiškai Avelei panaudoti šias žinias?

a) išeiti iš darbo,

b) mesti vaikiną,

c) užmušti vaikino draugę,

d) pasikarti,

e) kitas variantas.

Savo e) variantą pateiksiu netrukus. Jūsų gali būti kitoks – žymiai išradingesnis, subtilesnis ir visaip kitaip geresnis. Esmė – praktinis pritaikymas.

Žinome, kad Avelės draugas yra Avinas. Turime informacijos, jog ji susirado naują darbą, kuriame įgavo panašių savybių į savo draugo. Pataisykit, jei klystu. Santykiuose atsirado problema, Avinas negali būti pirmas, todėl ieško merginos, kuri pritartų jo tikslams, būtų nuolanki. Koks sprendimas? Labai paprasta – Avelei, grįžus namo į aptvarą, nereikia vaidinti vilko. Palaikydama vyro asmeninius siekius – jį susigrąžins.

Imame pavyzdį su Jaučiu.

„Mano žmona manęs nebemyli, mylėjomės prieš vestuves, o po vestuvių nė karto. Dovanoju jai brangias dovanas. Tačiau ji lieka abejinga. Bobas“

Vienas iš variantų būtų… Koks? Taip, nustoti pirkti jai brangias dovanas ir sumažinti duodamų pinigų kiekį.

Ir paskutinis pavyzdys – Dvyniai.

‘Nesuprantu kas nutiko su mano draugu Tviniu. Jis pasidarė žiauriai nuobodus, jau seniai nesimylėjome. Nebežinau ką bedaryt, juk aš jį myliu.’

Šiek tiek sudėtingesnis atvejis. Bet apklausus šią merginą paaiškėjo, kad jos vyras rašo scenarijus. Ir visai neseniai jam paskyrė sukurti scenarijų apie 14a. buboninį marą.

Ar ne metas jiems kartu nueiti į kokį nors labai įdomų filmą? Juk dvynių seksualinis elgesys priklauso nuo jų mąstymo.

Šiandien tiek, iki kito karto.

Linas

www.idomiai.lt