Categories
Pasimatymų patarimai

Kada galima bučiuoti merginą? Bučinio testas.

Bučinys

Kada imtis “sekančio” žingsnio?

Situacija yra tokia, jog vyrai nesupranta kūno kalbos. Moterys ją supranta mažiausiai 10 kartų geriau. Vyrui reikia sakyti tiesiai šviesiai, o moteris viską kalba užuominomis. Jeigu moteris Jus tapšteli per petį, tai reiškia laaaabai daug. Kaip manote, ar ji visiems ką tik sutiktiems, naujai pažįstamiems žmonėms per petį tapšnoja? Tikrai ne. Tai yra ryškus susidomėjimo tavimi ženklas, nors ji to pati sąmoningai gal ir nesupranta (jei nepatiktų tai ir neliestų). Jos apie tai turi labai tvirtą nuomonę, kuri grįsta logika (o moterys su logika tikrai turi mažai ką bendro socialiniame elgesyje, kitaip jos Jums viską “gražiai” paaiškintų taip kaip aiškina vyrai). Jas, moteris, nori jos tą pripažint ar ne, valdo emocijos.

Bučinio testas

Tad, kada galima bučiuoti merginą? Išties siūlau ilgai nežaisti ir imtis veiksmo, kada mintys pakryps link bučinio. Na, bet jeigu dar neaišku, pasakysiu šiek tiek tiksliau. Ištaikykite akimirką, kada bus užmezgęs stiprus akių kontaktas , pirštų galais pataisykite jai plaukus ir švelniai perbraukdamami per skruostą vos vos palieskite lūpų kraštelį (negriebkite jai už veido, jokiu būdu nedarykite staigaus judesio). Jeigu visą tai pavyko – gerai, jeigu mergina neleido liesti savęs tai reikia vieno iš dviejų – flirto arba kitos merginos… Toliau. Atsakingas momentas. Jeigu ji nusišypsojo – pirmyn, jei ne (pvz. nusisuka), – viskas gerai, be panikos – reikia dar šiek tiek laiko(moterys apdovanoja atkaklumą, bet ne įkyrumą). Dabar imkite žiūrėti į jos akis, į lūpas, akis.. lūpas.. akis.. lūpas.. ir pakartoju prisilietimą prie veido. Šis derinukas yra tiesiog magiškas. Vėlgi, jeigu ji šypsosi – pirmyn, jeigu ne – ji dar nepasiruošusi, reikia dar šiek tiek paflirtuoti.

Iš esmės, jeigu ji leidžia prisiliesti prie savo veido – ji leisis pabučiuojama. Dažniausios išimtys yra viešose vietose, kompanijose, nes ka tik sutiktas vaikinas … O prieš savo draugus imti ir bučiuotis .. Ji juk ne kekšė… Moteriai labai svarbi aplinkinių nuomonė. Tad jeigu sugebėsi ją “izoliuoti” nuo jos draugų, tikrai galėsi tai padaryti. Joms patinka bučiniai tikrai ne mažiau nei Jums.
Kiek reikia laiko? Būna 3 minutės, būna 20, kartais ir daugiau.

4 replies on “Kada galima bučiuoti merginą? Bučinio testas.”

tai bus pusiau mano išpažintis:)
savo darbovietėje prieš gerus kelis mėnesius… prieš kokį pusmetį, pamačiau žavų vaikiną, vyrą…na kaip pavadinsi, taip nesugadinsi:)… jis sužadino manyje beprotišką aistrą…jo ūgnim alsuojantis plaukai, man buvo, kaip jo aistringos sielos atspindis…nuo pirmos akimirkos, kaip mūsų žvilgsniai susitiko, aš troškau tik vieno…kad jis vienu rankos mostu priglaustų mane prie savęs… švelniai bet tuo pačiu metu karštai ir aistringai pabučiuotų… užtektų vieno drąsaus jo poelgio ir aš stačia galva, nagalvodama apie pasiekmes, galėjau…norėjau pasinerti į pražutingą geismo liūną…vis dar to trokštų:)
taigi, kartais ir 3-jų minučių nereikia būčiniui…kartais užtenaka vienos spontaniškos sekundės….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *