Categories
Vyro Kelias

Kodėl vyrai nustoja tobulėti ir pasilieka komforto zonoje?

Gamtoje egzistuoja tik dvi kryptis. Augimas arba mirtis. Gamtoje išlieka stipriausi, greičiausiai prisitaikantys.

Šiame video sužinosi 2 pagrindines priežastis, kodėl vyrai nustoja tobulėti ir augti.

Mes pradedame keistis tik tada, kai mūsų netenkina dabartinė situacija. Dažnai pradedame imtis veiksmų baimės vedami.

Baimė prarasti pinigus, baimė neuždirbti, baimė nesusirasti merginos, baimė, kad paliks žmona ir t.t. Diskomfortas būna per didelis, kad sėdėtume vietoje ir nieko nedarytume. Tada prasideda augimas.

Pas daugelį žmonių augimas, savęs pažinimas baigiasi tada, kai esama situacija pagerėja. Atsiranda pinigų, atsiranda moteris, pagerėja santykiai. Žinoma, dažnai po metų ar dviejų mes vėl apleidžiamą tą sritį. Vėl atsiduriame duobėje ir vėl turime paaugti. Tai lėtas augimas, vedamas baimės.

Kitas sprendimas, nuolat augti, pažinti save ir skirti dėmesio svarbiausioms gyvenimo sritims. Ar tu norėtum turėti milijoną eurų, bet būti nelaimingas, stresuotas ir vienas?

Įveik 90 dienų iššūkį ir patirk didžiausią nuotykį ir transformaciją savo gyvenime.

Daugiau apie iššūkį sužinok paspaudęs čia…

Categories
Dienoraščiai

Kodėl verta niekada nesikeisti? Tai perskaičius, atgal kelio nebus…

Keistis mes nenorime, kol dar galime kentėti, nes žinome, kad kelio atgal nebus…

Turėdamas prastus santykius su mergina, kuriuose buvo daug pykčių ir barnių aš negalvojau, kad gali būti kitaip, nes juk VISI taip gyvena…

Aplink matai poras kurios pykstasi, aiškinasi santykius arba vienas kitam prikiša metų senumo nuoskaudas…

Bijodamas prieiti prie nepažįstamos merginos, aš negalvojau, kad susipažinti su moterimi yra taip lengva, nes niekas taip nedarydavo…

Neturėti santykių arba turėti prastus santykius tampa tiesiog neįmanoma…

Kai sužinojau, kokie vyrai traukia moteris, nebegalėjau būti nepatrauklus moterims, nespradėjau elgtis, kalbėti ir mastyti kitaip.

Kai išmokau valdyti savo emocijas, nebegalėjau apsimesti auka, kuri yra priklausoma nuo kitų emocijų ir kiti kalti, kad aš blogai jaučiuosi. Aš juk žinau, kad aš pats pasirenku kaip man jaustis…

Kai pradėjo į mano gyvenimą ateitimoteriškos, save lavinančios visapusiškai moterys, tu tiesiog nebegali prasidėti su kitomis.

Verta niekada nesikeisti tik tada, jeigu…

  • Tave tenkina tavo santykiai su moterimis…
  • Jautiesi 100% pasitikinti savimi visur ir visada...
  • Neturi jokių baimių ir drąsiai elgiesi kur tik bebūtum…
  • Uždirbi tiek, kiek nori…
  • Nuveikei šiame pasaulyje viską, ką norėjai…

Kitu atveju, pradėk investuoti į save, nes niekas savaime nepasikeis, o tik blogės…

Norint suprasti kokie vyrai traukia moterisperžiūrėk šiuos „Moterų Magnetas“ video įrašus.

Norint atgauti 100% pasitikėjimą savimi,būtinai perskaityk „Kaip 100% pasitikėti savimi

P.S. Vakar mano mergina man pasakė, kad ji negalėtu turėti tokių santykių, kurie buvo ankščiau pas ją, nes dabar mūsų santykių kokybė yra visai kitame lygyje ir kaip galima grįžti ten kur yra blogai?

Pradėk traukti moteris „Moterų Magneto“ pagalba…

Categories
Dienoraščiai Žurnalas

Vilnius PUA: Mergina-Katė Ir Asmeniniai Klystkeliai

adonTokiais vakarais aš vos ne Donnie Darko. Žinantis ir suprantantis daugiau nei kiti, žvelgiantis giliau, paminantis kraštutinumus, mylimas, nekenčiamas, spjovęs ant supančio pasaulio, bėgantis nuo jo ir vėl kaskart grįžtantis ten, iš kur atėjo, o galiausiai suprantantis, kad visa ši savijauta tėra paties iliuzija. Keistas ir malonus jausmas ilgėtis vietų, kuriose dar nebuvai, ir žmonių, kurių dar nesutikai. Tam net terminas yra- dejavu, atrodo vadinasi… Kai atrodo, jog jau buvai ten, kur dar ne esi buvęs ir kalbėjęs su tais, kuriuos tik dabar pirmą kart sutikai. Ir taip nuolat prieš išeinant į naktį.

Nebežinau kelinta buvai, prie kurios priėjau tą vakarą. Pusę veido dengianti katės kaukė, katės ausyčių imitacija, katės uodega, prisegta prie ilgas ir stangrias kojas aptempiančių juodų odinių kelnių, ir pakabukas vis įkrentantis tavo iškirptėj tarp kietai juodos aptemptos palaidinės apspaustų, dviejų C dydžio krūtų. Tavo heloweeno kostiumas tiesiog pritrenkiantis.. Tiesiog pribėgau ir pagavau tave už uodegos.

side viewKuo daugiau bendravom, tuo labiau tavo judesiuose ir elgesyje mačiau kažkur senai už nugaros paliktos nenusisekusios meilės atspindžius. Maniau tave jau pamiršau. O gal tik sau melavau kad pamiršau. Šį keistą jausmą sustiprino tai, kad nemačiau tavo veido. Nesakei man ir savo vardo. Balsas buvo toks panašus, kalbėjimo maniera identiška, akys tokios pat… Tik visa figūra kiek kitokia. Ne, po ta kauke negali būti tu..

Žiūriu į tavo akis, vyzdžiai išsiplėtę, nesuprasi- patinku ar tai tik dėl prieblandos. Noriu tikėk, kad pirmas spėjimas teisingas, tiesiog atsipalaiduoti ir mėgautis, tik negaliu to padaryt, nes perdėtas atsargumas ir lengva paranoja kaip švininės grandinės, kabančios ant mano kaklo, visu savo svoriu tempia žemyn ir tik suprantu, kad jei nugrimsiu per giliai- mudviejų ryšys nutruks, aš vėl grįšiu savo paties pragarant, o tu išnyksi kaip lengvai svaiginantis cigaro dūmas ir nebesuprasiu buvai šalia iš tikro ar tik mano galvoje… Net nebežinau kam turėčiau priešintis- į dugną tempiančiam saugumo jausmui ir stengtis likti su tavim, ar atvirkščiai- priešintis tau ir pasikliauti iki tobulybės išlavintu savisaugos instinktu. Atsisakau rinktis ir pasiduodu prabangai neturėti pasirinkimo.

Tu renki į smulkius gabalėlius sudaužytos mano širdies šukes, kurias vidinio įsiučio varomas palaidojau po storu keršto, pykčio, nusivylimo ir apatijos sluoksniu, kuris laikui bėgant visai nestingo, kaip kad tikėjausi, o tik virto kažkokia klampia mase, kurioj pats stovėjau pradžioje iki kelių, o dabar iki kaklo. Jaučiuosi pradėjęs pūti iš vidaus ir nevertas pagalbos ar juolab pagarbos, o tu vistiek dedi vieną šukę prie kitos, neskubėdama ir su perdėtu atsargumu ir suprantu, kad taip gali elgtis tik žmogus, perėjęs tą patį. Pradedu tave gerbti ir mano mintys, apie pasidulkinimą su tavim tiesiog ant baro, kažkur pasimiršta. Jaučiu tavo norą man padėti, net man pačiam sau ir kitiems meluojant, kad pagalbos man nereikia. Galų gale tiesiog pavargstu priešintis. Kaip įgudus juvelyrė tu dėlioji širdies šukes vieną prie kitos, tiksliai ir preciziškai į savo vietas ir jaučiu kaip skauda vis mažiau.

0138_30Ši tavo „operacija“ mane vargina. Džiūsta lūpos ir gerklė. Žodis po žodžio, šypsena po šypsenos, jaučiu, kad esu nuoširdziai tau įdomus. Rūpiniesi manim kaip naujokė seselė pirmu savo ligoniu- su perdėtu paslaugumu ir atsargumu. Tu mano sveikas protas kažkur toli pasilikęs, aš- tiesiog paklydęs negyjantis ligonis. Jaučiuosi kaip peršautas Klaidas, apkabintas savo mylinčios Bonės ir mane šildo jos žodžiai, stebina supratingumas, demonstruojamas pirmą kartą sutiktam žmogui… O gal velniui.. Ar tiesiog padugnei.. Net nebežinau kas esu ir kurio vardo dar esu vertas. Pamiršau iš kur atėjau ir kur turiu grįžti. Nebeprisimenu nuo ko mano kišenėje gulintys raktai- nuo vidinio pragaro, kuriame jaučiausi kaip namie, ar nepasiekiamų rojaus vartų, pro kuriuos tik retkarčiais ir labai trumpam esu pakviečiamas į svečius, kuriuose visada jaučiuosi velniškai svetimas. Dabar tenoriu tuos raktus tiesiog išmest ir nebegrįžt, kad ir iš kur būčiau atėjęs. Šią minutę tu mano meilė, baimė, viltis ir būsimos klaidos.

Stripper-hotDievas ir velnias mano viduj tuo metu sudarinėjo taikos sutartį ir pasirašinėjo ją mano paties krauju prieš mano valią. Tapau liudininku šio savo vidinio susitarimo, kuris dalino mano likimo liniją į „prieš“ ir „po“. Iš sielų žudiko tapau atsiskyrėliu vienuoliu ir pirmą kartą po ilgos pertraukos pasijutau ramus. Viena iš jūsų be jokio gailesčio ir su pasimėgavimu sudaužė mane į gabalėlius kaip stiklinę statulėlę, o kita su juvelyro kruopštumu ir rūpesčiu surinko šukes ir sudėliojo mane iš jų atgal. Judvi esat du skirtingi žmonės, tą vakarą buvę po viena ir ta pačia kauke. Nesusilaikiau ir pabučiavau tave tiesiai į lūpas. Net nežinau kurią iš jūsų tą vakarą bučiavau ir kurią norėjau bučiuoti.

„Turiu eit“- tyliai pasakei man į ausį ir savo kakta sekundei palietei manąją. Žinojau, kad taip nutiks. Tu kaip vaistas, gydantis nuo… nesvarbu ko, ir sukeliantis priklausomybę staigiai nutraukus vartojimą. Tu dar net neišėjai iš šio baro, o mano nugara nubėgo šalto prakaito lašas, supratus, kad „kursas“ baigėsi ir dar vienos dozės nebebus. Dabar tu tapai dar ir mano baime ir priklausomybe. Tu net manęs neatsiklausus iškeitei mano dugnan tempusias grandines į kiek lengvesnę priklausomybę nuo tavęs. Dar bandžiau sekti tave paskui iki rūbinės, tik žmonių buvo tiek daug, kad nebesugebėjau prieiti arčiau. Mačiau tik kaip velkiesi paltuką ir pasiėmus nevykėlę draugę į parankę jau žengi pro duris. Užtrukau tik kelias sekundes kol pasiėmiau striukę ir iššokau pro duris į lauką. Dar norėjau kartą tave apkabint… Tik kur tu dingai? Senamiesčio skersgatviai šakojasi į visas puses. Visuose pilna žmonių, ir jei tu tarp jų, tai tave bus sunku rasti. Tik pasiduoti aš nemėgstu. Kuriuo tu nuėjai? Prisiminiau- juk pagavau tave už uodegos einančią į tą kitą barą gatvės gale. Tu dar negalėjai iki jo nueiti- per mažai laiko. Pasileidau bėgte skersgatviu vedančiu link jo, tik tavęs jau nemačiau niekur. Pasislėpei nakty kaip juoda katė, kuria tą vakarą buvai. Pasileidau atgal ir pabėgėjau į kitą skersgatvį. Tavęs nėra ir čia.. Aš nemoku pralaimėti. Toks jau esu. Pabandžiau supykti ant savęs ir man nepavyko. Tu nusinešei mano pyktį ir įniršį kartu su savim, mane palikdama ten kur stoviu. Pasijutau apvogtas. O gal išgelbėtas? Nebežinau. Grįžau pas draugą, likusį laukt prie baro durų. -Važiuojam? -Važiuojam. Buvo 4 ryto ir reikėjo tempt subines link lovų. Nebe po 18 mums visgi.

No_WarPraradau gebėjimą pykti. Pamečiau norą keršyti. Lašas koncentruoto gerumo, sugirdyto prieš mano valę, užmigdė velnią mano viduje. Nuo savo „karo kirvių“ sienos nukabinėjau vis po vieną „tomahauką“ ir užkasinėjau nežinomoj vietoj. Daugumos iš šių „karo kirvių“ iškasimo priežasties jau net nebeprisimenu. Pasijutau galintis atleisti. Paskambinau draugams, su kuriais susipykau vos ne prieš 10 metų. Nei vienas nebeprisiminė kodėl iš tikro susipykom. Po teisybei nebeprisimenu ir aš. Paspaudėm vieni kitiem rankas. Nebegalėjau pykti ir ant panelės sielos žudikės, tik dabar skambinti jai jau nebesinorėjo visai. Dar kartą mano sielos žudikę pamačiau senamiesčio kavinėj po bemaž mėnesio. Dar lieknesnė ir visgi šiek tiek žemesnė.. Ne, po ta kauke buvai tikrai ne tu. Šįkart tai nesukėlė man jokių emocijų. Jokių nuoskaudų. Jokio skausmo. Po ta kauke buvo kažkas kitas ir jos net vardo nežinau. Nors gal taip ir geriau. Dejavu? Tikriausiai.

*****

women guns dress cars wtf police high heels grayscale detention monochrome starbucks hands behind ba_www.wallpaperhi.com_43Mane visuomet gali rasti:

 

*****

Categories
Vyro Kelias

7 kasdieniai galios ritualai tavo dienai!

Kas dieną, mes atliekame daugybę neigiamų ir teigiamų ritualų. Čia rasi 7 paprastus kasdienius ritualus kurie gali suteikti tavo gyvenimui daug daugiau vertės, nei rytinis kavos puodelis ar prisijungimas prie facebook.

1. Knygų skaitymas, ryte ir vakare. Naujos informacijos gavimas, pasaulėžiūros praplėtimas, atgaiva protui. Per metus, galima lengvai perskaityti 12 ir daugiau naujų knygų net nesistengiant.
2. Mankšta ir sportas. Prižiūrėtas kūnas ilgus metus tau tarnaus ir nekels problemų, sutaupys pinigų ir laiko vaikštant pas daktarus. Tai geriausia investicija.

3. Meditacija. Jėgos ir ramybės pasisėmimas iš dabarties, kad dienos bėgyje, būtum čia ir dabar, o ne svajonėse ar praeities nuoskaudose, kaip dažnai būna. Galia slypi dabartyje.

4. Koncentruotas judėjimas tikslų link. Kas dieną, žengiant po mažą žingsnelį, po mėnesio bus nueita atkarpa, o po metų, gali būti geras kelio gabalas.

5. Nuolatinis dėmesio kreipimas į tai ko nori. Mes dažnai galvojame apie tai, ko nenorime ir jeigu sąmoningai savo mintis kreipsime į tai ko norime, pradėsime tai ir matyti savo gyvenime. Taip padidės motyvacija veikti.

6. Kalbėti apie sprendimus, idėjas, o ne problemas. Kalbėjimas apie sprendimus ir idėjas tave motyvuoja veikti, rasti sprendimą ir dienos bėgyje jautiesi kažką nuveikęs. Galvojimas apie problemas skatina didesnes problemas.

7. Užsirašyk visas kilusias idėjas dienos bėgyje. Daugybę gerų idėjų pasimirštame, nes tikime iliuzija, kad prisiminsime vėliau. Tik tas vėliau taip ir neateina. Idėja sukurti alfavyras.lt buvo užrašyta popieriuje, idėja surengti mokymus kilo važiuojant autobusu ir buvo įamžinta telefone, idėja pakeliauti autostopu, kilo rašant tikslus ir buvo įgyvendinta tais pačiais metais. Leisk sau kurti naujas idėjas, senas užsirašydamas ir taip atlaisvindamas savo protą.

Kokie yra tavo dienos ritualai, kurie tau suteikia galios veikti?

Categories
Laimė Tadas rašo

Kaip būti energingu ir motyvuotu?

Ar esi pagalvojęs, kodėl vienus darbus darai pilnas energijos ir motyvacijos, o kitus tuščias ir bejėgis?

Prieš keturis metus man buvo sunku rasti noro kuo nors užsiimti – buvau silpnas.                                                                                                              

Ir tada susimąsčiau kodėl taip gyvenu, kas už to slepiasi ir kaip pakeisti situaciją?

Rastu atsakymu naudojuosi jau keletą metų: vietoje klausymosi tik savo proto, pradėjau klausytis širdies balso – išmokau pajusti ką noriu veikti.

Pastebėjau, jeigu darau darbus sausai pagal planą, tai jaučiuosi tuščias, neįdomus, silpnas ir norisi pabėgti. Bet kai darau darbus iš širdies, tai man atneša džiaugsmo, produktyvumo, kūrybingumo, entuziazmo ir meilės.

Darydamas darbus iš širdies jausi vidinę pilnatvę, t.y. motyvaciją ir energiją.

Kyla baimė, kad klausantis širdies nepasieksi tikslų ar atsidursi nežinia kur. Bet turint tikslą – širdis žino greičiausią kelią link jo.

Protas save išaukština galvodamas, kad viską žino, o širdis eina su gyvenimu, kuris yra nenuspėjamas ir dosnus. Ir tik nuo Tavęs priklauso, kiek iš jo pasiimsi.

Energingas ir motyvuotas būsi darydamas, tai kas Tau patinka, o rasti kas Tau patinka gali tik klausydamas širdies balso.

Tokiu būdu radau ką noriu veikti gyvenime, pasikeitė vertybės, pradėjau skaityti įdomias knygas (nors ankščiau niekada to nedariau), nustojau klausytis baimių, susipažinau su įdomiais žmonėmis, mane aplankė laimė ir pilnatvė…

Ženk širdies keliu, pajusk motyvaciją ir būk energingas.

Tadas Rakauskas

Meditacijų įrašai internetu

Categories
Laimė Tadas rašo

Veikiantis patarimas kaip valdyti jausmus

Jeigu nejaustum baimės – galėtum atsipalaiduoti, jeigu neturėtum pykčio – santykiai būtų sėkmingesni, jeigu nejaustum kaltės – nustotum gyventi praeitimi. Išsispręstų daug problemų.

Jausmas yra stipri jėga motyvuojanti mus veikti. Tai gali būti destruktyvus arba konstruktyvus veiksmas.

Netgi 50% žmonių yra reagavę į savo kompiuterio problemas daužydami jį, rėkdami arba įžeidinėdami bendradarbius. Dėl pykčio protrūkio 80% vairuotojų yra buvę įsivėlę į konfliktą su kitais vairuotojais. 1 iš 7 žmonių yra gydomas nuo streso.

60% žmonių bijo įvykių, kurie niekada neįvyks, 90% žmonių bijo to kas yra nereikšminga. 88% žmonių turi baimių dėl sveikatos problemų, kurių niekada neturės. Trečdalis visų anglijos gyventojų turi miego sutrikimų dėl nerimo.

Net jeigu pastebi ir supranti, kad elgiesi blogai – nėra taip lengva keisti savo elgesį. Išmokęs keisti santykį su pačiu jausmu, tapsi laisvas nuo jo.

Pagalvok, jausmai valdo Tave ar Tu juos? Nori būti tarnas ar valdovas?

Kaip to pasiekti?

Yra būdas kaip pakeisti santykį su jausmu, kurio dėka išnyks nepageidaujami jausmai, prisiminimai. Įsivaizduok kaip pasikeistų nuotaika ir ką veiktum.

Norint tai pasiekti Tau reikės padaryti kai ką naujo. Gali būti baisu, bet pastebėk, kad senas elgesys nedavė reikiamo rezultato, todėl laikas elgtis kitaip.

Išeitis yra jausmo priėmimas. Kai kyla baimė – būk su ja. Žiūrėk jai šiltai į akis. Paimk ją draugiškai už rankos. Būk su ja taip kaip mama būna su savo vaiku. Neneik jos.

Daryk tai su pykčiu, kalte, skausmu ar bet kokiu kitu jausmu ir pastebėsi kaip tai dingsta, nebeįtakoja Tavo gyvenimo ir daraisi laimingesnis. Būk kantrus su savimi ir duok sau laiko tiek kiek reikia. Pakeitus santykį su savo jausmu pasikeisi pats, tapsi direktorius filmo, kurio pavadinimas – „Mano gyvenimas“.

Tadas Rakauskas

Loretos atsiliepimas naudojant paleidinėjimo audio įrašus:

Sveiki,
As visa savo gyvenima kovojau su baimemis tarsi su vejo malunais, nuo ju kentejo mano gyvenimo kokybe ir netgi sveikata. Su tuo gyvenau daug metu, bet niekada nepagalvojau, kad AS PATI galiu viska pakeisti, galiu nustoti bijoti. Tai, atrodytu, fantastika… deja -tai realu. Tiesiog vis dar negaliu patiketi, kad naudodama paleidinejomo metoda, as kasdien vis labiau ir labiau einu savo tikslo (baisiausios baimes mano gyvenime) paleidimo link. As jau keleta dienu nenaudoju jokiu raminanciu, gryzo apetitas, prasviesejo galvoje ir jau nebera stipraus virpulio viduje. Reiskia, metodas veikia !! Todel kantriai eisiu pilno sios baimes paleidimo link ir jau tikiu ir zinau, jog ateityje as paleisiu visas kitas savo baimes, trukdancias gyventi pilnaverti gyvenima…

Aciu nuosirdus jums Tadai 🙂

Loreta

Įsigyk paleidinėjimo audio įrašus jau dabar! Skaityk plačiau…

 

Categories
Laimė Tadas rašo

Besąlygiškos laimės paslaptis

Gyvenimas yra galingas mokytojas. Norint išmokti visas jo pamokas, reikia turėti tinkamą požiūrį į jį arba – viskas bus labai painu.

Norint turėti tinkamą požiūrį užtenka vieno sprendimo. Tu privalai sau nuoširdžiai atvirai atsakyti į klausimus: Tu nori būti laimingas ar Tu nori būti nelaimingas? Padarius vienintelį sprendimą, Tavo gyvenimo kelionė tampa visiškai aiški.

Kaip mažam vaikui mama. Nesvarbu kokia ji yra kitų akyse: bloga, gera, netvarkinga, darbšti, neišauklėta ar pedantiška, vaikui tai nerūpi. Vaikas tikrai nori būti su savo mama be jokių sąlygų.

Taip pat ir su laime. Jeigu tikrai nori būti laimingas, tai pasakyk tai be jokio kvalifikavimo, be jokių sąlygų.

Čia nėra žodžių „jeigu“, „ir“, „bet“. Suprantu, kad baisu, tačiau neįmanoma, jog visą gyvenimą situacijos klostytųsi tik Tau palankia tvarka. Būna visko. Todėl neverta laimės rišti prie išorinių įvykių. Laimė yra vidinė būsena, kuri yra Tavo kontrolėje.

Mes esame žemėje ne tam, kad kentėtume. Gali būti laimingas, nes esi gyvas. Gali būti laimingas, nes turi draugų. Gali būti laimingas dėl visko kas vyksta Tavo gyvenime.

Jeigu išmoksi taip gyventi, Tavo širdis atsidarys ir tapsi vis laisvesnis nuo savo blogų nuotaikų.

„Esi laisvas tiek, kiek esi laimingas“ – Thich Nhat Hanh.

Besąlygiškos laimės paslaptis yra ta, kad pasiryžimas būti besąlygiškai laimingu leis Tau sužinoti viską apie save, apie kitus ir apie gyvenimą. Išmoksi viską apie savo protą, širdį ir savo valią. Tačiau tikrai taip bus tik jeigu jau dabar tvirtai pasiryši būti laimingu nepaisant nieko.

Kiekvieną kartą, kai dalelė tavęs tampa nelaiminga – padirbėk su tuo. Naudok viską, kas padeda. Jeigu esi pasiryžęs, tai niekas Tavęs negalės sustabdyti. Kokia nauda to nedaryti? Padaryk tai savo žaidimu ir lik laimingas nepaisant nieko.

—-

Todėl aš ir sukūriau audio meditacijos programą kuri padeda pakeisti požiūrį ir būti laimingu tiesiog čia ir dabar. 

Vaidos atsiliepimas apie paleidinėjimo audio įrašus:

Nuo vaikystės turėjau alerginį dermatitą. Paleidinėju kasdien, pasigirsiu – tikėjimas tuo tik sustiprėjo, o ir alergija beveik dingo, tokios švarios odos neturėjau jau senai. Ir dar – nuo išmokimo paleidinėti neskaudėjo galvos nei karto, matyt, ten neliko neigiamų minčių… Ačiū.

Vaida, 27m, stilistė

Išmok gerai jaustis jau dabar

Categories
Vidinės problemos Vyro Kelias

Maksimali atsakomybė – Vyro stiprybės šaltinis

Kartais save pagaunu kaltindamas kitus mintyse. Dažniausiai tai pradedu daryti tada kai ateina nesėkmės metas, kai popieriai klostosi ne taip kaip norėtųsi. Kai nežinau ko imtis, ką daryti ir nuo ko viską pradėti. Lengva kaltinti kitus dėl to, kad nepasisekė tam tikri dalykai. Iš tikro lengva kaltinti maisto pramonę dėl to, kad turiu kelis kilogramus nereikalingų riebalų, kurie man nepadeda geriau jaustis, kurie man nepadeda lengviau judėti. Lengva kaltinti moteris, nors žinai, kad pats pasielgei kaip paskutinis asilas ir dabar tiesiog kinkos dreba atsiprašyti, nes juk žymiai lengviau apkaltinti ir viską neigti.

„Žmogus neturėtu laukti, kol kas jam pasakys, kokia jo gyvenimo prasmė, nes į šį klausimą atsakyti gali tik jis pats. Užduoda šį klausimą gyvenimas, ir žmogus atsako savo gyvenimu, kai yra už jį atsakingas.“ – Franklis

Dažnai sunku pažiūrėti į viską blaiviomis akimis, be iliuzijos. Jeigu aš turiu viršsvorio, tai aš turiu du pasirinkimus. Tiesiai šviesiai sau pripažinti, kad aš turiu viršsvorio ir užteks į savo burną mesti visą brudą kurį siūlo parduotuvės arba aš toliau sau meluoju ir auginu masę. Visada yra du pasirinkimai. Bet dažnai mes pasirenkame lengvesnį, saugesnį, mažiau skausmo suteikiantį pasirinkimą. Nes pažiūrėti į realybę yra sunku ir skaudu. Daug lengviau ignoruoti tai kas yra iš tikrųjų.

Jeigu vyras nemoka bendrauti su moterimis, nesijaučia vertas moters jis gali pasirinkti du kelius. Vienas kelias tai neigti tai, dažnai vyrai taip ir daro. Neigia realybę. Jeigu tu bijai užkalbinti merginą, jeigu tu bijai prieiti prie merginos ir nuolat save pateisini pačiais idiotiškiausiais būdais, tai tu bėgi nuo realybės. Darai viską, kad tik nereiktu susidurti su ta realybę, kad tik nereiktu užkalbinti moters. Nes žinai, kad gali skaudėti. Ji gali tave atstumti, gali su tavimi nekalbėti, gali į tave pažiūrėti su tokia veido mimika, jog norėsis tik išnykti J  Bet visos tos baimės yra sukurtos tik tam, kad tave apsaugotu. Apsaugotu tave nuo skausmo kurį tu gali patirti. Nuolat save saugodamas nuo skausmo tu neleidi sau gyventi. Tu darai viską, kad tik nereiktu gyventi, kad tik nereiktu patirti skausmo.

Leisk sau patirti skausmą, leisk sau susimauti. Nebėk nuo realybės. Suvok, kad skausmas tai tavo saugos tarnyba. Apsauga – nei bloga, nei gera, ji tiesiog yra. Leisk jai dirbti savo darbą, o pats leisk sau daryti tai ką iš tiesų visada norėjai daryti.

Jeigu nori išmokti bendrauti su moterimis, eik ir bendrauk su jomis. Tiesiog bendrauk. Turi per daug nereikalingų lašinių? Nebėk nuo realybės, bėk į sporto salę ir kurk sau tą realybę kurios norėtum.

Prisiimdamas atsakomybę tu pradedi žiūrėti į tokią realybę kuri yra iš tikro. Nebebėgi nuo realybės kuri tavęs netenkina, o ją tobulini.

Categories
Laimė Tadas rašo

Patikimas būdas pasijusti geriau

Šiame straipsnyje apžvelgsime savo neigiamas emocijas ir ką daryti, kad pasijustum bent šiek tiek geriau. Šypsausi.

Nuo mažens esame įpratę neigti ir kovoti su savo baimėmis, pykčiu, kalte ir kitais neigiamais jausmais. Gaila – tai nėra veiksminga, o dažnai verčia jaustis netgi dar blogiau.

Kviečiu pastebėti ir suprasti: visi jausmai ir mintys yra Tavęs dalis. Tai nesi Tu – tai yra Tavo dalis.

Kaip vaivorykštė, atsiradusi iš vandens lašelyje lūžusio saulės spindulio, turi visas spalvų gamas, tačiau savo prigimtimi yra saulės šviesa, taip ir jausmai yra dalis Tavęs.

Laisvė nuo neigiamų jausmų galima tik tada kai kova su jais baigiasi. Kol kovosi su šiais jausmais, tol klimpsi į juos kaip į smalą, kurioje sunku judėti bet kuria kryptimi. Kovodamas atiduodi visą savo galią savo oponentui, šiuo atveju – jausmui.

Užteks kovoti ir neigti savo jausmus. Pagalvok kiek metų tai jau darai ir koks rezultatas? Ar tapai laisvesnis ir laimingesnis? Ar gerai jautiesi kai taip darai?

Duok sau erdvės leisti savo jausmams judėti laisvai ir parodyk juos sau pilnai. Turėk kantrybės ir nieko nesitikėk. Palauk kol pamatysi, kad savo šaknyse jie yra dalis Tavęs. Tai pastebėjus natūraliai atsiras priimtinumas ir meilė savo jausmams.

Meilėje baigiasi kova ir tie negatyvūs jausmai praranda savo galią. Jiems taip patinka Tavo meilė, kad ima ir ištirpsta joje.

Kai ateina liūdna nuotaika darau Edgaro Tolios (Eckhart Tolle) rekomenduotą pratimą: atsisėdu ir vaidindamas liūdnas veido išraiškas sakau sau keletą kartų, „Dabar Tadas bus liūdnas…“. Šio pratimo veiksmingumo paslaptis yra ta, kad taip sakydamas pradedu priimti situaciją tokią kokia ji yra ir tada savijauta pradeda keistis.

Išdrįsk priimti savo jausmus.

===========================================

Simos atsiliepimas apie paleidinėjimo audio įrašus:

Aš buvau labai nepasitikinti savimi, todėl pagrindinis metodo pirkimo tikslas buvo tapti pasitkinčia savimi. Teisybę pasakius dar yra kur tobulėti, tačiau paleidinėjimas stipriai padeda judėti norima kryptimi, o ir jaučiuosi turinti žymiai daugiau energijos. Net aplinkiniai pastebi pokyčius manyje 🙂

Sima, 31m

Įsigyk paleidinėjimo audio įrašus ČIA

Categories
Laimė Motyvacija Tadas rašo

Kodėl mirtis?

Su pagarbia baime kyla kukli šypsena veide, pradėjus galvoti apie mirtį ir motyvaciją gyventi.

Nuostabiausias mokytojas yra mirtis.

Mirtis gali išmokyti daugiau nei bet koks asmuo ar situacija, nes mirtį kiekviena savo kūno ląstele patirsime praktiškai be teisės išsisukti ar pabėgti.

Jeigu kas nors Tau sako, kad yra kažkas daugiau nei tik fizinis pasaulis, kad nesi vien tik kūnas – tai mirtis parodys ar tai tiesa.

Jeigu turi įpročių ar sunkumų, kurių nori atsikratyti jau daugelį metų – mirtis juos pasiims per akimirką.

Žmonės gali mokyti, kad nepriklausomai nuo rasės ar odos spalvos, lyties ar rango visuomenėje visi esame vienodi – mirtis per akimirką padaro mus visus lygius.

Klausimas yra ar lauksi iki tos paskutinės akimirkos ir leisi mirčiai būti savo mokytoju?

Tarkim, Tu gyveni net nesusimąstydamas apie mirtį, ir vieną dieną nusileidęs mirties angelas sako:

-Ateik, laikas eiti…

-Ne, Tu turėtum mane perspėti septynias dienas prieš, kad galėčiau nuspręsti ką reikšmingo noriu nuveikti savo paskutinę savaitę! – tari išsigandęs.

-Dieve mano, aš Tau daviau 52 savaites vien jau praėjusiais metais! Ir pažiūrėk kiek daug savaičių dar prieš tai… kam Tau reiktų dar vienos??

Ir ką tada atsakytum? Kad Tu to nepastebėjai? Kad atidėliojai? Kad nemanei, jog Tavo gyvenimas yra svarbus?

Tau yra duotas visas gyvenimas. Tačiau tas gyvenimas taip pat turi ribas. Visi turime lygias galimybes prabusti ir gyventi efektyviai savo svajonių gyvenimą. Todėl gyvenk jį visada prasmingai, kad mirties angelą galėtum pasitikti su šypsena veide.

=========

Loretos atsiliepimas po vienos dienos paleidinėjimo naudojantis audio įrašais:

Dar didesnis ACIU uz suteikta galimybe ismokt valdyti savo mintis, paleist mane ribojanti jausma. Tiesiog negalejau patiketi, kaip paleidinejimo metu stipriai pilvo srityje pajuntu energija – slegima ir net net lengva pykinima keletui sekundziu, bet dar labiau buvau lengvai sokiruota tuo, kad tai veikia!!! Ryte buvo stiprus nerimas, net virpejo visas kunas, o pabandzius paleisti, pajutau, kaip tai rimsta. Ir dar.. mano masina automatas, o man kartais reikia pavairuoti sunaus mechanine masina – tai man net panika istikdavo, pries sedant uz vairo, as taip bijojau tos sankabos, bet stipriai  paleidinejus  ta baime, siandien taip lengvai perparkavau  masina i kita vieta ir parlekiau i kambari rekdama  „wow“ – as galiu !!!! Ner zodziu… Dar tik pradedu, bet jau negaliu apsakyti dziaugsmo, suprantu, kad  Jusu pagalbos deka man pavyks tvarkytis su savimi.

Nuosirdziai
Loreta, 42 m. 

Įsigyk paleidinėjimo audio įrašus ČIA