Categories
Geriausi Ilgalaikiai santykiai

Kaip susigrąžinti merginą? Buvusi mergina sugrįžta, kai žinai ką daryti!

Kaip susigrąžinti merginą? Veiksmų planas, padėsiantis pradėti iš naujo.

Gerų vyrų moterys nepalieka. Bet tai nereiškia, kad esi blogas vyras. Greičiausiai apsileidai ir nepastebėjai. Yra daugybę skirtingų priežasčių, kodėl moterys palieka vyrus. Pagrindines priežastis netrukus atskleisiu. 

Ko nedaryti rimtai išsiskyrus, jeigu nori susigrąžinti merginą?

Rimtai reiškia rimtai, o ne 2 valandom, po kurių vis tiek į vieną lovą sušoksit.

1. Nebūk auka, kuri eis ir maldaus, kad ji sugrįžtu. Jeigu išsiskyrėte dėl tavo kaltės, tai logiška, kad tu per 30 minučių nepasikeitei ir nieko neišmokai. Netgi jeigu jūs susitaikysite, vėl išsiskirsite. O maldaudamas, kad ji sugrįžtų, tiesiog žemini save.

Jeigu ji tave paliko, tai ji džiaugiasi atsikračiusi naštos, kam jai susitaikyti?

Džiaukis, kad gavai streso dozę, nes greičiausiai tau reikėjo pokyčių.

2. Nesakyk, kad viską padarysi, kad būtumėte kartu. Tokiu atveju, ji pamatys, kad tu esi silpnas ir nuo jos priklausomas. Jeigu tu esi nuo jos priklausomas, tai ji būtinai tave turėtu išnaudoti, ištraukti iš tavęs visus pinigus ir visą dar likusią savigarbą, kad tu pagaliau atsibustum iš tos berniukiškos komos.
Santykiai yra duodu, gaunu. Vyksta nuolatinis apsikeitimas.

3. Nerašyti ir neskambinti. Duok jai laiko pabūti vienai. Jeigu pradėsi rašinėti apie tai kaip jums buvo gera kartu ir kitas varganas nesąmones, tu jos tikrai nesusigražinsi. Taip pat, girtas nepradėk jai skambinti ar rašyti, nes apsvaigęs nieko gero neparašysi ir tik mažinsi savo patrauklumą jos akyse.

4. Nerašinėk Facebook sienoje liūdnų žinučių. Dažnai vyrai pradeda dėti savo facebook paskyroje liūdnas citatas apie išsiskyrimus, meilės eilėraščius ir kitus pranešimus kuriais dažniausiai užsiima moterys, o taip ir turėtu likti.

5. Liksiu draugas su savo EX ir ji galbūt vėl su manimi bus. Draugų zona yra draugų zona. Čia tiesiog tu save taip ramini ir guodi, tad nustoks tai daryti, tu vyras ar boba? Nesistenk būti jos draugu, kad tik būtum šalia jos, jai to nereikia. Ji nori VYRO.

6. Nepradėk jai sakyti, kaip tu ją myli, negali jos pamiršti ir t.t. Ji tave paliko dėl kažkokios priežasties, kiekvieną kartą kai tu jai kažką panašaus sakai, ji automatiškai iškelią mintyse tą priežastį dėl ko paliko tavo laivą. Tad neskandink savo laivo dar giliau.

 

Ką daryti toliau, kad susigrąžinti buvusią merginą?

Toks koks tu esi, jai netinki. Greičiausiai netiksi ir kitai panašaus rango, tipo merginai. Išsiskyrus su mergina ir nieko nepakeitus savo gyvenime, toks pats išsiskyrimas laukia ir su kita. Žinoma, būna visokių fenomenų, bet nereiktu durnai tikėtis, kad būtent TAU bus kitaip.

Dabar tu turi daugybę laisvo laiko, kad atsigautum ir pakeltum savo kaip vyro vertę, kad ji apsiverktu iš nuostabos kokį vyrą kažkada paliko. Iš tikro reikia jai būti dėkingu, nes tu galbūt niekada neturėtum progos atskleisti savo potencialo.

Jokio kontakto su ja.

Jokių skambučių, žinučių, jos Facebook postų laikinimų ir rašymų. Neik su draugais į tas vietas kuriuose ji būna tik tam, kad su ja susitiktum.

  • Duok jai erdvės ir laiko.
  • Duok sau erdvės ir laiko.
  • Duok sau laiko tapti patraukliu alfa vyru.

 

Po kiek laiko, pradėti ją vėl persekioti?

Duok sau ir jai tiek laiko, kad būdamas be jos jaustumeisi gerai. Tai gali užtrukti 30 dienų, galbūt net 6 mėn. Turi išmokti būti laimingas būdamas be jos, nes tik taip galėsi ją atgal susigrąžinti.

 

Kaip susigrąžinti merginą ir tapti patrauklesniu vyru?

Kai tu tapsi pats geriausias koks tik gali būti, ji greičiausiai norės su tavimi būti, tik neaišku ar tu tada norėsi.

1. Mesk sau iššūkius. Atrodo kvaila, bet vyrai greičiausiai tobulėja tik per iššūkius  išeidami iš savo komforto zonos. Yra labai lengva savęs gailėtis ir verkšlenti, ir tam reikia skirt šiek tiek laiko, bet jeigu nepradėsi judėti į priekį, tai tavo kiaušiniai visai nukris. Norint naujų iššūkių rekomenduoju sudalyvauti 90 dienų iššūkyje vyrams.  

2. Išeik kur nors su draugais. Draugai bent jau trumpam leidžia pasijusti geriau ir prasiblaškyti. Tik nepasakok kokia ji bloga ir kad tu ją palikai. Niekam čia neįdomu.

3. Užsiimk meditacija. Maksimalus pasitikėjimas savimi  ateina tik iš gebėjimo save priimti ir mylėti. Išmokęs elgtis su savo jausmais ir mintimis tu tapsi stabilus, pasitikintis ir užtikrintas savimi. Norėdamas atgauti pasitikėjimą savimi rekomenduoju praeiti dviejų dienų kursus („Maksimalus pasitikėjimas savimi„), kurie beje tinka ir moterims.

4. Eik į pasimatymus. Jeigu su mergina draugavai ilgai, tai greičiausiai esi visiškai praradęs medžiojo instinktus, todėl pradžioje gali būti šiek tiek nejauku ir sunku. Pasimatymų tikslus nėra pamiršti savo buvusią, pasimatymų tikslas tobulėti bendravime su moterimis, labiau jas pažinti, kelti savo patrauklumą, nes eidamas į pasimatymą tu susitvarkai, pasitempi, nori patikti ir pradedi save prisižiūrėti daug labiau.

5. Pradėk gilintis į moters psichologiją, kad sužinotum esmines savo buvusių santykių klaidas, nes kitaip viskas pasikartos. Susipažinimas su moterimis ir santykių palaikymas yra du skirtingi dalykai. Daugiau apie moters psichologiją gali sužinoti peržiūrėjęs video „Moters psichologiją„.

6. Maksimaliai save ugdyk skaitydamas, dalyvaudamas seminaruose, bendraudamas su įvairiais žmonėmis, bendraudamas su moterimis ir taip tavo vertė palengva kils aukštyn. Kurk aplink save socialinį aktyvių žmonių ratą kurie tave tik keltu aukštyn.

Ir ką paskui daryti?

Kai tu jautiesi atsigavęs ir žinai, kad tave pamačiusi tavo buvusioji tiesiog neteks žado, pakviesk ją susitikti. Tai turi būti ne anksčiau, nei po 30 dienų. Susitikimas atneš naudos tik tada,  jeigu bus atlikti kardinalūs pokyčiai tavo gyvenime:

  • Susitvarkęs su savo išvaizdą, pasitempęs ;
  • Susitvarkęs su savo emocijomis  ir nuoskaudomis;
  • Atgavęs pasitikėjimą savimi;
  • Supratęs ko moterims reikia, kokio vyro;
  • Atgavęs savo kiaušinius;
  • Atgavęs laimės pojūtį;
  • Atstatęs savo prarastą vertę;

Ir t.t.

Geriausia ją pakviesti susitikti sms pagalbą, nes netikėtas skambutis gali sukelti pernelyg daug įtampos.

Nerašyk po pertraukos, kad jos pasiilgai, kad ją myli, kad tau jos trūksta.

Geriau parašyk, kad kažką pamatei ir tai tau priminė ją. Galbūt matei kažkokį filmą, kuris tau priminė ją (arba tam tikrą situaciją kai buvote kartu) ir dėl to jai parašei. Turi būti priežastis kodėl parašei. Tada apsikeitus keliomis frazėmis galima bandyti ją pasikviesti susitikimui.

Kviesdamas ją susitikti nerašyk, kad tai pasimatymas, nes ji gali jausti tam pasipriešinimą ir su tavimi nesusitiks. Susitiko metu viskas priklausys nuo to, ar tu išvis dar nori būti su ja. Ar gerai atlikai namų darbus ir pakėlei savo kaip vyro vertę.

Daviau pagrindus, kurių turėtu pradžiai užtekti, kad susidarytum bendrą vaizdą ką daryti ir ko nedaryti norint susigrąžinti savo buvusią.  Jeigu nori daugiau pasigilinti į savęs tobulinimo, santykių ar vyriškumo temą, gali peržiūrėti mūsų el. parduotuvę iš išsirinkti tai ko tau DABAR reikia: http://alfavyras.lt/

Laikykis Vyre!

 

Categories
Geriausi Pažintys

Socialinis eksperimentas: kaip pasimatyme vyrai ir moterys reaguoja į antsvorį…

Pati didžiausia moterų baimė susitinkant su vyrų iš pažinčių portalų, kad gali būti žudikas. Pati didžiausia vyrų baimė susitinkant merginą iš pažinčių portalų, kad ji gali būti sustorėjusi.

Pirmame video pamatysi, kaip vyrai reaguoja į moterį kuri gyvai atrodo visiškai kitaip nei nuotraukose.

Antras video turėtu sustiprinti vyrų pasitikėjimą savimi, nes pamatysi, kaip moterys reaguoja į visai kitaip atrodantį vyrą, nei pažinčių svetainėje.

Jeigu tau nesiseka bendrauti su moterimis pažinčių portaluose, jos atsisako eiti į pasimatymus ir tave tai jau erzina? Perskaityk knygą: „Pažintys internetu“ ir išspręsk tas problemas. Gerų pasimatymų ir linksmų naktų vyrai.

Categories
Galimybės Geriausi Saviugda Vyriškas patarimas

5 žingsniai, kaip atsikratyti TINGĖJIMO ir pradėti VEIKTI?

Šiame video sužinosi, kaip baigti tingėti ir pradėti veikti.

Video padariau, nes gavau štai tokį klausimą:

„Esu 26m. metų vyras, kuris jau kaip ir turėtu, turėti tikslus, gyvenimo prioritetus, bet to pas mane nėra, mano laisvo laiko leidimas yra internetinei žaidimai, ir panašiai. Žinau ir suprantu ką reiktu daryti, kad tobulėčiau, bet vis man neišeina prisiversti to padaryti, dienos gale po darbo pareinu į namus ir vėl ta pati rutina, kompiuteris.

Klausimą gali užduoti ir tu, paspaudęs čia: 
http://www.alfavyras.lt/klausk/ (video nesustos)

 Jeigu jauti, kad trūksta pasitikėjimo savimi, padarai gyvenime daug mažiau nei galėtum, tada peržiūrėk mano mokymų programą „maksimalus pasitikėjimas savimi“ paspaudęs čia:
www.alfavyras.lt/maksimalus-pasitikejimas-savimi/

Jeigu nori pats pirmas gauti panašius video, įvesk žemiau savo el. paštą:[raw][iphorm id=“10″ name=“Video kontaktų rinkimas“][/raw]

Categories
Geriausi Vyriškas patarimas

5 patarimai kaip labiau pasitikėti savimi.

Algirdas mūsų klausia, kaip pasitikėti savimi ir ar yra koks nors metodas kurio pagalbą galima pasitikėti savimi.

Pasitikėjimas savimi yra tik tikėjimas savimi, o tikėjimas savimi yra tam tikro dalyko laikymas tikru, egzistuojančiu. Arba Tik Ėjimas (tikėjimas) tam tikru keliu, kuris suteikia įsitikinimą, kad tai įmanoma ir tampa pasitikėjimu. Pasitikiu savo keliu, pasitinku savo kelią.

Jeigu aš tikiu, kad galiu, tai turiu pasitikėjimą. Aš galiu susirasti svajonių merginą, aš galiu pradėti verslą, aš galiu būti laimingas ir t.t. Pasitikėjimas savimi nedidėja sėdint fotelyje su čipsu pakiu, nebent tavo tikslas valgymo varžybos ir tau reikia turėti gerą formą šiuo klausimu. 

Kai susirandi naują merginą, tu ja iš pradžių tiki. Galvoji, kad ji yra dora, ištikima ir tave gerbianti. Tik laikui einant ir matant kaip ji elgiasi su tavimi, kokios jos reakcijos ir t.t. tu įgauni pasitikėjimą ja. Kol tiki, tai tik manai, kad ji tokia, o kai jau pasitiki, žinai, kad ji tokia, nes faktai, poelgiai tai užtvirtina.

Pasitikėjimas yra tvirtinamas darant tam tikrus veiksmus nuolat, priklausomai nuo tavo tikslo. Šį savaitgalį su vyrų klubu žygiavome pėsčiomis apie 37 km. ir jeigu niekada nesi nuėjęs daugiau nei 5 km, toks žygis tau gali parodyti, kad tu gali pasiekti tikslą, o jei tai gali, gali ir daugiau.

Aš asmeniškai manau, kad pasitikėjimas yra pas kiekvieną žmogų prigimtyje. Tu jau dabar esi pasitikintis savimi tik problema tame, kad jis slepiasi po stresu, noru įtikti kitiems, baime susimauti, baime atrodyti netobulu. Tavo pasitikėjimą savimi užgožia vidiniai įsitikinimai, dėl kurių jautiesi įsitempęs, nors pasitikėjimas yra tik ėjimas tam tikru keliu, tik tikėjimas savimi ir tik atsipalaidavimas ir žinojimas, kad viskas bus gerai.

Mokymuose vyrams daug dėmesio mes skiriame tam, kad pašalintume visus ribojančius įsitikinimus, nes tai yra vidinė būsena su kuria tu pasitinki pasaulį. 

5 Patarimai kurie tau leis sustiprinti pasitikėjimą savimi.

1. Nuo kokių emocijų tu bėgi? Kokias emocijas bijai patirti? Gėdą, baimę, nusivylimą, nepasitenkinimą, atstūmimą ir t.t. Surašyk viską kas šauna į galvą ir pastebėk, kad tai emocijos kurios tave tik saugo, o saugoti tavęs nereikia, nes tu nemirsi, jei pajusi gėdos jausmą, tu nemirsi, jei pajusi nusivylimą, tu nemirsi nei pajusi atstūmimą. Tik jeigu leisi emocijoms kontroliuoti tave, o ne atvirkščiai, tu nepatirsi džiaugsmo, laimės, pasitenkinimo, priėmimo, nes tu leisi emocijoms valdyti tave.

2. Stebėk savo kūno kalbą. Kūno kalbą atspindi tavo emocinę būseną. Išsitiesk kai pastebi, kad esi susikūprinęs, sulėtink kvėpavimą, jeigu jauti, kad jis išsiderinęs ir netolygus. Eidamas pajusk ėjimą, leisk sau neskubėti, o mėgautis ėjimu ir pastebėsi, kaip tavo vidinė būsena iškart pasikeis patobulinus kūno kalbą. Stebėk pasitikinčių žmonių kūno kalbą ir tobulindamas savo kūno kalbą pajusk vidinę ramybę.

3. Medituok. Kai protas ramus iš švarus, tu leidi sau gyventi, vietoj to, kad jaudintumeisi dėl kitų nuomonių ir savo baimių. Ramus vyras yra galingas vyras, pasitikintis savimi ir užtikrintas.

4. Keisk ir plėsk savo požiūrį apie pasaulį. Domėkis įvairiais dalykais kurie plečia tavo suvokimą apie pasaulį, nes kuo labiau pažintis save ir pasaulį, tuo labiau atsipalaiduosi ir pamatysi, kad jaudiniesi dėl tų dalykų kurie net neegzistuoja. 

5. Daryk tuos pačius veiksmus vėl ir vėl. Tikėjimas ateina kai pamatai, kad tu gali, kol nieko nedarai, iš kur gali žinoti, kad gali? Negali žinoti. Būtina daryti, kad patikėtum, kad gali, nes gali.

 

Klausimą mums gali užduoti paspaudę čia: http://www.alfavyras.lt/klausk/

Jeigu nori atgauti pasitikėjimą savimi ir tapti moterų magnetu, sudalyvauk 90 dienų iššūkyje vyrams:
90 dienų iššūkis vyrams

Categories
Geriausi Pasimatymų patarimai Vyriškas patarimas

Ką daryti, kai mergina tiesiog netikėtai nutraukia bendravimą su tavimi?

Aš internete perku visus jūsų video seminarus, jie tikrai yra veiksmingi ir verti dėmesio, nes gaunu nemažai naudingu žinių. Bet dabar susidūriau su viena nemalonia situacija ir norėčiau gauti iš jūsų patarimą, kaip elgtis, nes pats nežinau ką daryti, o jos prarasti nesinori..
Su viena panele pradėjau lankyti papildomas matematikos pamokos pavasarį. Visą vasarą jos nemačiau, bet rudenį abu pradėjom studijuoti Kaune,  gavau jos telefoną. Keletą savaičių lyg ir normaliai bendravom. Bet va, vakar gavau jos žinute, kad nerašyčiau jai, nes neva ji turi vaikina.. nors manau, čia tik bando manimi atsikratyti..
Kaip elgtis toliau,  stengtis užmiršti ją, ar toliau po truputi bandyti pratintis ja?

Yra pagrindiniai principai kurių būtina laikytis, kad ir kas bebūtu. 

 
Moteris nėra tikslas. Tu turi ką veikti, tu žinai ko nori iš gyvenimo ir tu žinai kur nori atsidurti po kelių metų, tad tu neturi laiko moterims kurios nenori su tavimi bendrauti, tu neturi tam laiko, nes esi užsiėmęs, sieki savo tikslų. 
 
Jeigu gavai tokią žinutę, vadinasi kažkur padarei klaidą, arba jai nepatikai, jai atsibodo su tavimi bendrauti. Tavo klaida gali būti įkyrumas. Įkyrumas yra dėmesio reikalavimas, noras įtikti, patikti.
 
Negalvok taip, kad ji čia yra kažkuo ypatinga. Jūs esate lygus, bet jeigu tu nori ją užkariauti, vadinasi ji jau geresnė už tave, tu ją laikai geresne. Laikyk ją lygia, kaip lygus su lygia bendrauja? Paprastai, jis nesistengia įtikti, patikti, jis tik bendrauja. Toks vyras dažnai žino, ko nori iš moters ir tai pasiima, jeigu nepavyksta, tai vėl gi, dėl to nenusivilia. 
 
Nesistenk jos užmiršti, nes stengimasis užmiršta, yra vis tiek galvojimas apie ją. Tiesiog koncentruok dėmesį į kitas moteris, bendrauk su kitomis moterimis, kurk vertę savo gyvenime. Nes dažnai mes įsižiūrime į tas moteris kurios mums parodo dėmesį, kurios pakelia mūsų EGO, kurios suteikia mums pritarimo, mes tiesiog prisirišame prie jų. 
 
Taigi, atsipalaiduok ir nesureikšmink jos. Taip pat pagalvok, kokias galbūt klaidas padarei? Buvai įkyrus? Galbūt rašinėjai nesąmones? Elgeisi kažkaip keistai? Per daug dėmesio jai rodei? Bendraujant su ja, lindai jai į „šikną“, kai ji su tavimi šaltai bendravo? 
 
Kaip tu manai, kokia gali būti priežastis?
Ačiū labai. Ji su manimi bendravo, nepasakyčiau, kad labai šaltai. Manau aš jai rodžiau per daug dėmesio ir buvau per daug paslaugus,  kai važiuodavome namo padėdavau  nunešti krepšius iki jos buto, pradarydavau dureles jei pirmas išlipdavau iš mašinos. Žodžiu su ja elgiausi, taip  kai su dar nei viena taip nesielgiau. Bet supratau, ką jus turėjot omenyje. Stengsiuosi tobulėti ir lauksiu jūsų kito seminaro!
 
Padėti nunešti daiktus ar atidaryti dureles nėra blogai, blogai kai tai yra daroma tam tikrai merginai, kai tau tai nėra natūralus dalykas, bet nori jai įtikti ir patikti. Tada, ji tampa kažkuo išskirtinė. Bet ką ji padarė, kad užsitarnautu tavo dėmesį? Vien dėl grožio, jos nereikia laikyti išskirtinės. 
 
Nori geriau suprasti savo klaidas?
Žiūrėk video „Moterų Magnetas