Categories
Plaukai

Peiliukų Gillette Fusion Power Proglide bandymas.

Iš Peiliukai.com gavome užduotį išbandyti skutimosi peiliuką Gillette Fusion Power Proglide. Šią užduotį pasiryžo įvykdyti Petras. Jo pagrindinis tikslas sumenkinti ir parodyti visus šio peiliuko trūkumus. Trumpai tariant – sunaikinti jo neva gerą įvaizdį.

Tikslas:

1. Rasti visus trūkumus ir tiesiai šviesiai juos išrėžti, nežiūrint į tai, kad skustukas gautas veltui išbandymui. Tikriausiai geriausia atsiuntė iš visų turimų.

2. Rasti gerąsias savybęs ir nežymiai jas paminėti.

3. Įvertinti skutimosi kainą, įperkamumą ir dar ką nors apskaičiuoti.

Prieš aprašant visą bandymą noriu paminėti, jog prieš tai skutausi britvomis, kaip Rimtas Vyras, kaip mūsų protėviai (kurie dar ankščiau ir su skutimosi peiliais skutosi).

Gillette Fusion Power Proglide, skutimosi peiliukai, skutimosi peiliukai vyrams Gillette Fusion Power Proglide, skutimosi peiliukai, skutimosi peiliukai vyrams

Ir manęs visai nebuvo sužavėję įmantrūs skutimosi įnagiai moteriškiems vyrams. O čia man atsiuntė įmantrų ir dar su vibracija…

Čia galite pamatyti Gillette skutimosi peiliukų evoliuciją. Aš dar buvau pasilikęs evoliucijos ištakose. Bet dėl to nesijaudinau, nesijaudink ir tu jeigu skutiesi 1900m. modelio plastmasiniu skustuku.

Bandymas

 

Peiliukai.com skustuką atsiuntė nepermatomame įpakavime. Tvarkingai įpakuota. Skustukos nebuvo pažeistas, nors pati pakuotė truputi buvo aplamdyta.

Pirmasis skutimasis: Pirmam bandymui nusprendžiau pusė veido nusiskusti savo įprastu skustuku, o kitą bandomuoju. Pats skutimosi peiliukas skutimosi metu primena mini elektrine skutimosi mašinėlę, ganėtai keista ir iš esmės tas vibravimas gali erzinti. Vis dėl to, pusė veido nuskusta bandomuoju skutimosi peiliuku buvo nuostabiai švari ir lygi, lyginant su kita veido puse, nes po įprastos britvos lieka minimalūs plaukeliai, o čia nieko neliko. Pats skutimosi procesas naujuoju skustumu atrodė pačiam sau super moderniškas, švelnus, lengvas. Mano pirmam įspūdžiui pritrūko vyriškos sielos, grubumo kurį jaučiu skusdamasis įbrastomis britvomis. Tikriausiai jau esu įprates prie jų ir toks švelnumas ganėtinai neįprastas. Kaip moters prisilietimas, po kurio pasielika tik švelnus jausmas, jeigu tai ne antausis.

Skutimosi kokybės atžvilgiu mano senasis draugužis gavo į kailį. Rimtas bandomasis triušis pasitaikė.

Antrasis skutimasis: Taip pat tobulas nusiskutimas, tik zona po smakru ne taip gerai nusiskuto ir gaila neprisimenu ar ir pirmą kartą taip nusiskuto ar tik aš ne iki galo pasistengiau šį kartą. Bet bendras rezultatas puikus kaip ir pirmąjį kartą. Taip pat šį karta pabandžiau skustis be vibracijos ir paskui įjungiau vibracija. Tai labai didelio skirtumo nepastebėjau (moterys gal būtu pastebėjusios labiau 😀 ), todėl peiliukai.com atstovo pasiteiravau, kokia funkcija atlieka vibravimas.

Jų komentaras: „Vibravimas kartu su mikroimpulsais skirti tam, kad mažiau dirgintu odą.“ Odos iš tiesų visai nedirgino. Vyrams su jautria oda tai galėtu būti tikra palaima.

Iki penkto bandymo toks pat puikus nusiskutimas. Ir vibracija maloniai veikia odą. Net pyktis ima, kad jis toks tobulas. Deja, ne visai. Penkto nusiskutimo metu pastebėjau, jog drėkinamo plėvelė, jau gerokai nusidėvėjo.

Septintas nusiskutimas: Jau truputi jaučiasi skirtumas nuo pirmojo nusiskutimo. Pirmasis išvis buvo pasakiškas, tai nėr ko lyginti, bet vis dar nuostabiai nuskuta, nepalieka savo kelyje jis nieko. Ir elementas nepasibaigė dar 😀

Dešimtas nusiskutimas: Iš tikro, jeigu bučiau žinojęs, kad jis taip gerai skuta ir bandymas bus toks nuobodus net nebūčiau pradėjęs šio bandymo. Tiesiog negaliu nieko blogo pasakyti. Šiaip sunkiau gal eina nusiskusti smakrą. Net atrodo, jog su senuoju bičiuliu, šią zoną įveikiu geriau.

Penkioliktas nusiskutimas: Jau galėčiau vertinti 8.5/10 iš esmės, bet tai realiai beveik nekeičia jo kokybės, tiesiog jau drėkinamo juostelė senai nebedrėkinamoji, bet ašmenys vis dar puikūs ir ganėtinai gerai nuskuta. Puikiai skuta ūsus, kaip mini mašinėlė nuimą. Patogiai būtu modeliuoti barzdą šiuo skutimosi peiliuku, jeigu nėra kitų priemonių tam.

Septynioliktas nusiskutimas: Kadangi aš pasistengiau padaryti didesnius tarpus tarp skutimosi, kad barzda būtu 3-5dienų ir visiškai jį išbandyti, tai galiu pasakyti, jog šią dieną jau jis nebebuvo toks malonus ir moderniai rafinuotas, kaip pirmuosius kartus. Skustis galima tikrai, nuskuta gal neidealiai, bet geriau nei britva.

Dvidešimt pirmas skutimasis: Aš tai traktuosiu kaip paskutinį nusiskutimą, nors manau iki 24 nusiskutimų galima jį naudoti. Nors jau ne toks malonumas jaučiamas.

Kaina

Realiai man kaina yra svarbu, pinigų nemėgstu mėtyti.

Šiuo metu kai rašau straipsnį Peiliukai.com svetainėje jis kainuoja 35LT. Į tai įeina skutimosi rankena, 1 peiliukas ir 1 batareika ( lietuviškai akumuliatorius).

Realiai aš manau, kad kiekvienas skusdamasis pasieks tam tikrą jam tobulą nusiskutimų skaičių, todėl aš nusprendžiau padaryti lentelę kuri realiai parodytu kokia kainą išeina vienam nusiskutimui pasiekus tam tikrą nusiskutimų skaičių.

Nusiskutimų skaičius Vieno nusiskutimo kaina
18 1,94
19 1,84
20 1,75
21 1,66
22 1,59
23 1,52
24 1,45
25 1,4

 

 

 

 

 

 

 

Grubiai reziumuojant vidurkis gaunasi pusantro lito vienas nusiskutimas pirmąjį kartą. Ganėtinai brangus malonumas sakyčiau. Žiūrint iš tos perspektyvos jog skustukas kaip investicija ir jam belieka nusipirkti tik skutimosi peiliukus (galvutes). 4 galvutės skustukų kainuoja 45LT. Jos yra truputi prastesnės, todėl ir nusiskutimų skaičius realiai bus mažesnis. 20 nusiskutimų tikriausiai nepasieks. Todėl aš taip pat apskaičiuosiu papildomų skutimosi peiliukų skutimo kainas.

4 Skutimosi galvutės X4 Kaina vieno nusiskutimo
13×4=52 0.86
14×4=56 0.80
15×4=60 0.75
16×4=64 0.70
17×4=68 0.66
18×4=72 0.62
19×4=76 0.59
20×4=80 0.56

Iš esmės visai nieko rezultatai sakyčiau kainos atžvilgiu perkant papildomas galvutes. Taip pat padarysiu finalinį skaičiavimą pusės metų. Nes tikiuosi, kad tiek laiko pats pagrindinis korpusas išlaikys. Elementą tikriausiai reikės nors 1 kartą keisti, bet jo į sąnaudas neskaičiuosiu.

Pusė metų yra tarkim 182d. Imkime, kad vyras skutasi kas antrą dieną. Būna kai kas dieną, arba kur nors į gamtą išvykęs išvis savaitę nesiskuta, tai vidurkis kas antrą dieną pats tas. 182 / 2 = 91 nusiskutimas per pusę metų. Nedaug iš tikro. Skaičiuosime beveik blogiausiu esamu skutimosi efektyvumu. Pirmi 18 nusiskutimų kainuoja 35LT. – 1,94LT/nusiskutimas. Kiti 52 nusiskutimai 45 LT. =18+52=70 nusiskutimų už 80 LT. Dar mums trūksta 20 nusiskutimų. Kurių kaina perkant tik galvutes būtu 17LT. Iš viso per pusę metų ne pačiu efektyviausiu atveju vyras išleistu šiam skustukui 97LT / 6men = 16.1LT per mėnesį.  Ir vieno nusiskutimo kaina gaunasi 1,06 LT. Mano galva nežudantys piniginės skaičiai.

Reziumuoju šita mini skutimosi mašinėlę. 

Skustuko Gillette Fusion Power Proglide reziumė

Pliusai: Su šiuo peiliuku labai malonu skustis. Po skutimosi nelieka jokių plaukelių. Odelė kaip kūdikio tampa. Po tokio skutimosi gali tapti narcizu. Manau puikus sprendimas jautriai odai, nepalieka jokių sudirginimų ir paraudimų. Ilgesnei perspektyvai nebrangus daiktas. Maloniai ir be jokio diskomforto nuskuta ūsus, kas man buvo labai aktualu, nes visą bandymą juos auginau. Gerai suvešėjo.

Minusai:  Norėjau, kad šita skiltis būtu du kart platesnė, bet sunkiai čia gausis. Nemeluosiu jums. Sunkiai su juo sekėsi man pasmakre įveikinėti. Ten labai stori ir kieti plaukai, gal net ir šitam žvėriukui per kieti. Bet čia labai individualus dalykas. Didžiausias minusas tikriausiai drėkinimo juostelė, labai greitai nusidėvėjo. Jeigu už ją mes sumokame 5lt kokius, tai geriau jos išvis nedėti 😀

Rekomenduoju išbandyti šį skustuką. Ypač tiems kurie turi jautrią odą, bei nori po skutimosi nepajausti nei vieno plaukelio. Jokio dirginimo ir jokių plaukų. Galėtu būti jų šūkis.  Beje, dizainas tai super modernus, kaip iš kokio fantastinio filmo būtu.

Peiliuką galite įsigyti iš Peiliukai.com

Categories
Išvaizda Plaukai

Idealios šukuosenos paieškos


2007 m. atlikus mokslinį tyrimą buvo nustatyta, jog moterys dvigubai daugiau dėmesio kreipia į vyro veidą negu į jo kūną. 52% atvejų vyro patrauklumas buvo įvertintas teigiamai vien tik dėl veido grožio. 24% atvejų vyras buvo įvertintas patraukliu dėl gražaus kūno. Taigi, žymiai didesnę įtaką vyro patrauklumui daro ne raumenų kiekis, o veido grožis. Nors ir veido pakeisti nepavyks (nebent su įvairiomis plastinėmis operacijom, kurios yra nerekomenduotinos), tačiau yra keletas labai paprastu būdų kaip jį padaryti patrauklesniu. Vienas iš jų – tinkanti ir graži šukuosena. Patikėk, tai daro stebuklus.

Veido forma

Kone didžiausia klaida, kurią daro vyrai nesirenkantys šukuoseną, yra nemokėjimas pritaikyti jos prie veido formos. Tai kas populiaru ir madinga, dar nereiškia, kad tinka visais atvejais ir būtinai tiks tau. Šukuosena, kuri atitinka veido formą, išryškina veido gražiausius bruožus ir paslepia trūkumus. Jau nekalbant apie geresnį bendrą įvaizdį.Veido formas galima suskirstyti į keturias kategorijas: ovalo, kvadrato, apskritimo ir trikampio.

Verta pastebėti, jog ne visi veido formos bruožai gali tikti tau, reiktų atsirinkti objektyviai įvertinus vieną veido formą, kuri yra panašiausia.

Ovalo forma

Ovalas – pati idealiausia veido forma. Visoms kitoms formoms stilistai bando suteikti veidui būtent šią formą. Ji yra laikoma grožio pavyzdžiu. Žandikaulio linija siauresnė už kaktos liniją daro tavo veidą patraukliu. Jeigu turi tokią veido formą – metas pradėti džiaugtis, kadangi tau tinka beveik viskas.

Kvadarto forma

Veido forma primena kvadratą, kadangi žandikauliai yra kampuoti ir horizontalus ilgis (ties skruostais) yra beveik toks pat kaip vertikalus ilgis (nuo kaktos iki smakro). Kvadrato veido formos žandikaulis yra vyriškumo pavyzdys, tad gali pasidžiaugti vyrišku veidu. Tokiam veidui reikia suteikti daugiau apvalumo ir pailgumo. Šiuo atveju tinka garbanos, lengvas pakarpymas šonuose iki apatinių žandikaulių bei viršutinėje galvos dalyje. Kampuotą kaktą galima užmaskuoti su atgal sušukuotais ilgais plaukais, einančiais iš smilkinio. Reikėtų vengti tiesių kirpčiukų ir trumpų griežtų linijų kirpimų.

Apskritimo forma

Svarbiausias požymis – apvalus smakras. Ilgis ir plotis yra beveik vienodas, tačiau skirtingai nei kvadrato formos, veidas nėra kampuotas. Tikslas – sudaryti ilgesnio bei lieknesnio veido įspūdį. Šiuo atveju tinka iškarpyti plaukai ir sušukuoti skiautere. Norint veidui suteikti ovalumo, šonus taip pat reikėtų iškarpyti ir šukuoti juos link veido, kad iš dalies prisidengtų skruostikauliai. Reikėtų vengti trumpų, vienodo ilgio plaukų kirpimų, skyrimų per vidurį ir tiesių kirpčiukų, o susirišus plaukus į kasą veidas tik dar labiau praplatės.

Trikampio forma

Trikampiui veidui būdingas siauras smakras, platūs skruostikauliai  bei platesnė kakta. Šiuo atveju reiktų sudaryti siauresnės kaktos ir platesnio smakro įspūdį.  Tinkamiausias plaukų ilgis yra iki smakro linijos, gražiai atrodo į įšorę užriesti plaukai.Plačius skruostikaulius galima užmaskuoti iškarpius ilgesnius plaukus prie ausų ir sušukavus juos link veido. Barzda yra puikus sprendimas norint sudaryti platesnio smakro įspūdį. Nepatartina plaukus kirpti trumpai bei rištis plaukus į kasą, kadangi tuomet išryškėja trikampio formos veidas.

Eksperimentuok!

Ko gero geriausias patarimas, siekiančiam pakeisti plaukų stilių – eksperimentuok. Išbandyk pats įvairias šukuosenas, arba pasikonsultuok su stilistu. Kartais net nebūtina stilisto, užtenka ir moteriškosios lyties atstovės su geru skoniu. Bene svarbiausias dalykas yra aplinkinių reakcija. Prisimink – sveika kritika tik padeda. Paklausk draugų, draugių, brolių ar tėvų, ką jie mano apie tavo naują šukuoseną. Iš šalies viskas atrodo šiek tiek kitaip, tad ir reakcija gali būti kitokia nei tavo. Sulaukus patarimų iš pažystamų kaip patobulinti esamą šukuoseną ar kokia šukuosena jų manymu atrodytų nuostabiai, ne už ilgo pradėsi suvokti, kaip elgtis su savo plaukais, kad jie visada idealiai atspindėtų ne tik veido formą, bet ir tavo būdą.

Jeigu užtenka pinigų, visada apsimoka pasikonsultuoti su profesionaliu stilistu. Abejoju, ar “Vizijos” kirpėjos galėtų profesionaliai patarti ir išrinkti tikrai gražią šukuoseną. Tiesiog, šis kirpyklų tinklas daugiausiai remiasi įprastais kirpimais. Jeigu nori profesionalaus patarimo, teks išsirinkti profesionalų stilistą. Dar geriau, jei jis būtų metroseksualas, atrodantis tarsi kirpimas būtų jo pašaukimas. Toks stilistas tikrai turi suvokimą apie gražias šukuosenas.

Puslapis, su įvairių šukuosenų pavyzdžiais:

http://www.menshairstyles.net