Categories
Auto - Moto

TomTom produktų pristatymas Amsterdame

Gavau pakvietimą dalyvauti pasaulinio lygio kompanijos TomTom produktų pristatyme Amsterdame. Kadangi pirmą kartą teko dalyvauti tokiame renginyje noriu pirmiausiai tave trumpai apšviesti kaip viskas vyko, o paskui papasakosiu ir prie produktus.

Renginys  vyko balandžio 17d. Amsterdamo centre. Suvažiavo daugybė žurnalistų ir partnerių iš viso pasaulio. Apie 150-200 žmonių  vienoje didžiulėje Beurs van Berlage viešbučio menėje valgė priešpiečius šnekučiuodamiesi tarpusavyje ir laukdami pristatymo. Maistą nuolat pristatinėjo patarnaujantis personalas. Kitaip sakant maistas pats tave susirado, o ne tu jį. Gerai, užteks apie maistą kuris buvo tikrai gardus mano skrandžiui.

Kiekvienas iš atvykusių gretimuose 5 žvaigždučių viešbučiuose gavo po kambarį, kuriame po renginio galėjo nakvoti ir kitą dieną keliauti namo arba į miestą pasidairyti, palaukti skrydžio.

P.s. Raudonųjų žibintų kvartalai už kokio 150m. nuo viešbučio.

 

Renginio metų buvo pristatyti išmanieji laikrodžiai sportuojantiems, bei naujausios TomTom Go navigacijos.

Mane labiausiai sudomino išmanieji laikrodžiai sportuojantiems ir tikiuosi bus galima juos išbandyti realiai, o ne tik po meniu pavaikščioti ir išgirsti jų specifikacija.

Pagrindinė laikrodžio esmė ir orientyras buvo naudojimo paprastumas, bei gerai matomi duomenys laikrodžio ekrane. Laikrodis sveria 50gr. Ir yra valdomas vienu mygtuku.

Laikrodžiai yra dviejų rūšių: TomTom Runner ir TomTom multi-sport. Pastarasis naudojamas bėgimui, plaukimui, dviračių sportui, bei bėgimui ant bėgtakio.

Pagrindinės funkcijos: Širdies dažnio sensorius, įvairiausių tikslų nusistatymas: nuotolio, širdies dažnio, kalorijų sudeginimo ir t.t. Galimos intervalinės treniruotės kurias galima susiplanuoti kompiuteryje ir paskui viską perkelti į laikrodį. Taip pat tos pačios atkarpos geriausias rezultatas ir jūsų dabartinis rezultatas. Kitaip tariant jeigu tą pačią atkarpą nubėgote per 5min, o dabar bėgate lėčiau, laikrodis tai rodo realiu laiku ir jums kelia motyvaciją pasistengti.

Ankščiau jie buvo išleidę panašų laikrodį bendradarbiaudami su Nike kompanija ir tai jiems leido užkariauti 25% šios rinkos.

Visa informacija galite rasti čia: http://sports.tomtom.com/en/

Video:

[media url=“http://www.youtube.com/watch?v=J-RsUAUDfpM“ width=“400″ height=“350″]

Toliau buvo pristatoma  nauja TomTom Go navigacijų serija. Pagrindiniai akcentai  šios navigacijos yra paprastumas  ir aiškus naudojimąsis, bei galimybė vairuotojui pačiam nuspręsti  kokį kelią pasirinkti. Tau reikia nuvykti nuo taško A iki taško B? Prašom,  štai tavo  maršrutas. Važiuojant navigacijoje yra atvaizduojamos atkarpos kuriuose dabar yra spūstis ir nurodomas laikas kiek juose gali užtrukti, tarkim +10min. Tai leidžia tau pakreipti kryptį ir išvengti spūsties jeigu tu skubi. TomTom pakeitė koncepcija kurios esmė: žmogus pats nusprendžia remiantis navigacijos įspėjimais kokiu keliu jis nori važiuoti, nes žmonės nori rinktis ir keisti kelią, jeigu to reikia norint greičiau nuvykti.

Greita paieška.  Jeigu tau reikia degalinės, kavinės ir t.t. per paiešką gali  rasti visas aplink tave  esančias kavines ir degalines, tik pasirink kur nori būti.

Žemėlapyje vaizdai yra atvaizduojami 3d. formatu, tai reiškia, jog pastatai matomi originalios formos ir taip TomTom palengvina galimybę orientuotis mieste.

Taip pat:

Nakties režimas, perspėjimas jeigu važiuojate per greitai, paprastas naudojimas.  Vairuodami kas dieną, netgi tuo pačiu maršrutu išvengsite spūsčių.

[media url=“http://www.youtube.com/watch?v=AAHnPEu3y_w“ width=“400″ height=“350″]

Kiekvienas renginio dalyvis galėjo sudalyvauti produktų demonstracijose, kurios  vyko mini salėse. Tai buvo ganėtinai silpna renginio dalis, nes reikėjo laukti kol galėsi prieiti.  Tikėjausi kažko daugiau nei vien video parodymo su tam tikromis realiai pritaikomomis produkto funkcijomis.

Žinoma, produktus buvo galima liesti, vaikščioti per meniu ir t.t. Bet geriausiai tokius bandymus daryti realiu laiku važiuojant arba bėgant.

Apskritai kodėl yra naudinga navigacija? Tai mes dažnai galvojame, jog žinome trupesnį kelią, bet navigacijos pagalba galime tai patikrinti ar iš tiesų jis trumpesnis ir greitesnis. Važiuojant nuolat trumpesniu keliu, mes sutaupome degalų, tai galite kiekvienas paskaičiuoti kiek galima sutaupyti pinigų. Tik 39% žmonių apskritai nėra naudojasi navigacija.

Renginio galerija.