Categories
Astrologija

Astrologijos laboratorija: Jupiteris Jautyje


Seniai buvau kaime, tačiau atsimenu vieną gyvūną, kuris mielas ir naudingas. Visą dieną vaikšto, skabo žolytes, ryte būna pamelžiamas, vėliau gulinėja laukuose, keleta kartų pamūkia ir taip kiekvieną dieną. Koks paprastas gyvenimas! Manau, kad kai kurie žmonės tikrai norėtų atsidurti karvytės vietoje. Mūūūū. Bet kol esame žmonėmis galime būti kažkuo daugiau. Ar kas nors iš žolės gali padaryti tokius stebuklus kaip – pienas, varškė, sviestas, grietinė? Ko galime pasimokyt iš karvės? Teisingai – praktiškumo. Jeigu ką nors ir galime padaryti iš žolės tai nebent trąšas, arba gardžiai pasijuokti. Ar kas nors sąžiningai gali visą dieną išsėdėti neprataręs nė žodžio, tik žiaumodamas žolę? Jeigu galite vadinasi esate labai kantrūs, bet ar galite būti tokie dosnūs, jog galėtumėte atiduoti save, kad kiti galėtų pavalgyti? Būtent to mus moko karvė. O šiandien apie labai artimą karvei astrologijos ženklą – Jautį.

Jaučio ženklas apdovanotas – praktiškumo, dosnumo, kantrumo, piktnaudžiavimo savybėmis. Piktnaudžiavimo? Taip žmogus negali visą dieną gulėti ant žolės ir šildytis saulutėje, nebent kai turi laisvo laiko. Tačiau Jaučio ženklas turi polinkį tam – pataikauti savo silpnybėms, ieškoti malonumų. Atrodytų kas čia blogo – ieškoti malonumų, tačiau žmogus į šį pasaulį atėjo ne tik mėgautis juo, bet ir pažinti save. Delfų orakule puikavosi užrašas – ‘pažink save’. Šv. Augustinas sakė – pažink save ir pažinsi Dievą. Ar tik man vienam atrodo, kad mes čia atėjome kažkam daugiau, nei tik nešti savo naštą ir mėgautis malonumais? Tačiau dažnai spjauname į visus ieškojimus ir tiesiog stengiamės atsipalaiduoti. Atsipalaiduokite ir šiandien. Taigi pagrindinė Jaučio yda yra pernelyg didelis malonumų vaikymasis. Ir šiaip jis nėra tas ženklas, kuris domėtųsi dvasiniais dalykais, jam kur kas svarbiau yra praktiškas požiūris į gyvenimą, pinigai.

2011m. birželio 4d. į jaučio žvaigždyną įskrido Jupiterio planeta ir ten bus visus metus. Plėtimosi, augimo planeta atsirado praktiškame, žemiškame ženkle. Ko galime tikėtis? Panagrinėkime visas tai liečiančias sritis.

Pinigai. Ar mums svarbūs pinigai? Labai. Požiūris į pinigus yra praktiškas, įgyvendinami ilgalaikiai planai. Svarbiausia taisyklė – būti dosniems. Jautis sužiba visu savo grožiu, kai yra dosnus (1pav.). Kaip žinote iš draugų, arba esate matę filme Secret – ką mąstote tą ir gaunate, kokie esate tokius žmones ir pritraukiate. Ar norite gailėti pinigų, būti godūs ir susilaukti tokių pačių žmonių akiračio? Tuomet ir patys liksite be cento, bet jeigu būsite dosnūs, tuomet pritrauksite dosnius žmones… Visiems visko užteks.

Religija. Turėsime šiek tiek prisiversti domėtis religija, kadangi už viską bus svarbesni pinigai. Dabartiniame pasaulyje kuriame gyvename – žmonėms svarbiausias dalykas yra pinigai. Domėjimasis religija dabar yra etiniame lygmenyje. Filosofinis Jupiteris yra prispaustas materialaus Jaučio, kuris jį išnaudoja įgyvendinti aiškioms materialioms vizijoms. Pamoka šiuo metu yra nepamiršti aukštesnių tikslų. Galime tapti tikrais Jaučiais, bet pamenate užrašą orakule? Geriau jau jis būtų prikaltas mums prie kaktos. Tačiau situaciją gelbėja Jupiterio aspektas su Neptūnu, kuris suteikia jautiškam praktiškumui galimybę duoti/dovanoti kitiems… Tai galime daryti pinigais, žemės ūkio darbais, meniniais gabumais ir visaip kaip tik sugebame… Jupiteris Tauro ženkle mums nori priminti, kad komfortiškas gyvenimas be prasmės yra tuščias.

Publikavimas. Ši padėtis yra palanki publikavimui. Žmonės susidomės ilgalaikiu publikavimu. Kas jau publikuoja savo straipsnius, rašo knygas – laukite darbų arba atlygio pagausėjimo. Tai nereiškia, kad Juozas Erlickas staiga pradės rašyti knygas apie tai kaip tapti milionieriumi, tačiau gali būti jog publikuotojai, leidėjai su malonumu priims naujas knygas. Taip pat publikavimas bus stabilus, jeigu vedate savo blogą, arba rašote straipsnius. Jei jau esate išleidę kažkokių knygų, arba straipsnių tuomet jie susilauks didesnės paklausos. Prasiplės skaitytojų ratas, daugiau žmonių jus perskaitys. Rašant straipsnius būsite kantrūs, bei stengsitės įdėti kuo daugiau širdies. Taip pat rašytojams padidės kūrybinis įkvėpimas, bent jau tol kol jupiteris bus jaučio pirmoje dekadoje.

Menas. Palankus metas dirbti su moliu, medžiu viskuo iš ko galite padaryti formą.

Atrodo tiek ir tenorėjau pasakyti. Taigi visiems linkiu dosnumo, darbštumo ir prisiminkite kas prikalta prie kaktos.

Categories
Astrologija

Astrologijos laboratorija: mėnulio užtemimas

Sveiki!

Malonu jums rašyti. Ar mėgstate atsitraukti nuo kasdienos rutinos ir pakelti save šiek tiek aukščiau nuo žemiškų darbų? Netgi aklas kurmis išsirausia į paviršių pasišildyti saulutėje… Šiandien pažadu pateikti informatyvų, bei aktualų straipsnį, apie netrukus dangaus platybėse įvyksiantį įvykį. Iš kart sakau, kad nerasite čia nieko paslaptingo ar mistiško – viskas bus paaiškinta lietuviškai bei suprantamai. Tas įvykis yra …

Categories
Astrologija

Astrologijos laboratorija: 7 mėnulio fazė


Sveiki

Štai jau mėnulis baigia savo ciklą, priešpaskutinė fazė prasidėjo 05.24d. Kuo ši fazė ypatinga kiekvienam žmogui?
Tai savotiškas perstatymas, viskas, ką mes darėme sukrenta į savas vietas – pelai nubyra, grūdai pasilieka. Seni mąstymo modeliai, sistemos, kurios atrodė naudingos ir gelbėjo baigia savo ‘galiojimo laiką’. Vieniems šis procesas pasireiškia išorėje – baldų perstatytmu, nereikalingų daiktų išmetimu, kiti tvarkosi vidines lentynas pašalindami nereikalingą šlamštą. Galiausiai pasilieka tik tai, ko reikia judėti pirmyn.

Perstatymas
Gyvenimas yra pastoviame kitime. Tai kas atrodo prasminga šiandien, rytoj gali neturėti jokios prasmės. Tuomet kyla klausimas – kas yra prasminga, jeigu viskas kinta? Šitai mes turime progą išsiaiškinti šios mėnulo fazės metu. Daug kas bando atsakyti į šį klausimą, daug kas dedasi žinantis jį. Kartais pritariamai linksime žinančiam bei kartojame jo žodžius, sekame jam iš paskos. Bet tai ne mūsų. Atsakymo į šį klausimą neišgirsite nei iš vieno žmogaus lūpų, tą atsakymą žinome tik mes patys.

Linas Mockus

Categories
Astrologija Puikus Gyvenimas

Astrologijos laboratorija: 4 elementai


Sveiki!

Šiame straipsnyje ketinu papasakoti apie tam tikrus dalykus, kurie pravers praktiškai. O konkrečiau – noriu pakalbėti apie keturis elementus. Žemė, Oras, Vanduo, Ugnis. Tau yra tekę girdėti juos. O šiandien teks susidurti su jais intymiau. Taigi apie kiekvieną iš jų.

Žemė
Tai elementas susijęs su kūnu, pinigais, saugumu. Galima sakyti, jog pinigai priklauso žemės elementui arba yra pavaldūs jam. Taip pat, fizinis kūnas – mėsa, kaulai, organai yra priskiriami šiam elementui.

Oras
Tai mąstymo procesas. Tavo protas, mintys, idėjos.

Vanduo
Emocijos, jausmai, pojūčiai, intuicija.

Ugnis
Šis elementas atsakingas už kūrybą.

Kai jau šiek tiek susipažinai su kiekvienu elementu – iš karto kyla klausimas – kaip šias žinias panaudoti praktiškai? O tai labai paprasta.

Zodiako ženklai ir elementai
Kiekvienas zodiako ženklas turi savo elementą. Pvz. Avinas yra ugnies elemento ženklas, Tauras – žemės ir t.t. Iš to ką perskaitei jau gali pasakyti, jog Avinas yra kūrybingas ženklas, Tauras – žemiškas, kūniškas.

Elementai gimimo lentelėje
Tuo laiku kai tu gimei, tą sekundę, kai išvydai pasaulį dangaus kūnai buvo išsidėstę tam tikra tvarka. T.y. dešimt planetų – saulė, merkurijus, venera, marsas, jupiteris, saturnas, uranas, mėnulis, neptūnas ir plutonas buvo specifiniuose zodiako ženkluose. Pvz. dabartinis dangus Vilniuje, virš mano namo stogo atrodo šitaip:

Dvi planetos Oro ženkle, 4 planetos Žemės ženkluose, dvi planetos Ugnies ženkle, bei dvi Vandens ženkle.
Iš karto pastebi, jog daugiausiai planetų yra žemės ženkluose – net keturios. O kituose ženkluose po dvi.
Ką tai galėtų reikšti? Tai labai paprasta. Planetos yra energija, kurią žmogus invenstuoja į tam tikrus dalykus. Pvz. mėnulis vėžyje(vanduo) reikš, jog žmogui labai aktualūs šeimos reikalai, narių emocinis gerbuvis. Iš pavyzdyje pateiktos lentelės matyti, jog dabartiniu metu daugiausiai energijos skiriama Žemės elementui, vadinasi, savo kūnui, finansams. Pvz, aš rašau šį straipsnį galbūt mąstydamas, jog kas nors nuspręs pasinaudoti mano kaip astrologo paslaugomis. Arba mąstau, ką čia suvalgius, o gal tiesiog mesti viską ir varyti pabėgioti. Mintys sukasi apie fizinį kūną, tai dėl to, jog merkurijus(mąstymo procesas) yra jaučio ženkle(žemė). Taigi net 4 planetos Žemės ženkle, kas tuomet atsitinka su kitais ženklais? Akivaizdu, jog tam kad būtų pusiausvyra kiekviename ženkle turėtų būti po 2.5 planetos, tačiau dabar yra perviršis ir daugiausiai energijos yra skiriama fizinėms reikmėms. Tai nėra ypatingai svarbu esamu momentu, kadangi žymiai svarbiau yra kokios planetos, kokiuose ženkluose buvo tavo gimimo metu. Jeigu tada buvo perviršis žemės elemente, tai tikėtina, jog esi linkęs prie kūniškų malonumų, pamiršdamas rūpintis sveiku protu, galbūt netgi turi antsvorį. Arba jeigu daugiausiai planetų yra Oro ženkluose, tuomet galima spėti, jog viską per daug racionalizuoji, žmonėms atrodai šaltas, abejingas, šitaip nepajausdamas malonumo, kurį suteikia artimas bendravimas. Žinoma iš visko yra išeitis.

Sužinok apie savo elementus
Manau, tau būtų įdomu sužinoti kokiame elemente turi per daug planetų, o kuriame per mažai. Galbūt daugiau laiko reikėtų skirti sportui, kūno priežiūrai? Galbūt turi geriau suprasti savo emocijas?
Jeigu tave domina šie klausimai, bei nori sužinoti apie savo elementus, tuomet turiu tau pasiūlymą.
Atsiųsk, savo gimimo datą (metai, mėnesis, diena) el. paštu astrolab@gmail.com ir gauk nemokamą interpretaciją apie elementus. Pažadu, jog kiekvienas, kuris atsiųs savo duomenis gaus išsamų atsakymą.

Linas Mockus

Categories
Astrologija Puikus Gyvenimas

Astrologijos laboratorija: Saulė Dvyniuose


Būkit pasveikinti!

Smagu vėl jums rašyti. Esu įsitikinęs, jog bent vienam žmogui bus naudinga tai apie ką šiandien pasakosiu. Primenu, jog mano straipsniai yra skirti žmonėms, kurie nori išmokti naudotis astrologija praktiškai. Bei prieš kelias dienas supratau, jog negaliu rašyti kitiems žmonėms, kaip tik tiems, kurie nori laisvės. Todėl jeigu nenori būti laisvas, iš karto gali išjungti šį straipsnį. Nedelsk.

Manau, kad turi savo nuomonę apie astrologiją.
– Prirašinėti pilni laikraščiai nesąmonių.
– Linai, ką nori pasakyti, kad Lietuvoje yra tik 12 skirtingų žmonių, juk tiek tėra zodiako ženklų?
– Tokie niekai tik merginoms.
– Visai įdomu, bet nieko nesuprantu apie ką ta astrologija.

Nesikuklink, tavo galvoje tikrai sukasi tokios mintys. Ar ne? Ir tu esi visiškai teisus, nes aš manau lygiai taip pat.
Tačiau turiu truputį kitokį požiūrį, kuris manau bus įdomus ir tau. Paimkime šio portalo pavadinimą „Alfavyras“- tai vyras kuris pirmauja, lyderis, karys, kuris skinasi kelią į neatrastas teritorijas, užkariauja naujas. Atrodytų, kad tai nieko bendro neturi su mergaičių žaidimu – astrologija. Tačiau siūvėjų būna net tarp vyrų(kone visi batsiuviai yra vyrai), todėl sakyti kad adata vien moterų įrankis nebūtų logiška.

Astrologija yra įrankis
Velniop visus horoskopus laikraščiuose, kuriuose bandoma tris milijonus žmonių įsprausti į 12 rėmų! Mano užduotis yra ta, jog nešiotum kuo laisvesnius, patogesnius ‘batus’. Todėl straipsniuose stengiuosi pateikti informaciją, kuri būtų tau naudinga. Pameni sakiau, jeigu to ką rašau negali panaudoti praktiškai, tuomet neverta tikėti ta informacija. Visa tai dėl to, jog aplinkui pilna informacijos, kuri įeina į galvas ir lieka nepanaudota. Ar skaitai laikraščių penktą puslapį? Apie nusikaltimus? ‘Kilbukų miestelyje buvo apvogtas Kilbukas’, ‘Penktadienio 13-osios gatvėje nuaidėjo šūviai’, ‘Naujojoje Zelandijoje degė miškas’,’Prie vaikų namų apsivertė ledų sunkvežimis’… Kam visa tai įdomu, kokia nauda iš tokios informacijos? Jokios. Todėl visada pats stengiuosi, bei kitiems patariu, jog rinktųsi tą informaciją, kuri yra naudinga.

Astrologija veikia ar ja reikia tikėti?
Man veikia. Kitam gali neveikti, bet kuriuo atveju vienintelis būdas sužinoti atsakymą į šį klausimą yra patikrinti. Matai, žodžiu retai kada galima tikėti, darbai kalba garsiau. Šiuo atveju aš tau atidengiu tai, ko tu ankščiau nematydavai, tavo darbas yra tai pasiimti bei naudotis. Ar kada pagalvojai kokią įtaką daro saulė? Teisingai – šildo, kaitina, džiugina, sukelia šypsena, glosto veidą, kūną, pakelia nuotaiką, verčia prisimerkti, apakina, pralinksmina. Ar saulė turi kokios nors įtakos kaip žmonės mąsto, elgiasi, suvokia, jaučia save? Nežinai? Pabandysiu trumpai paaiškinti ką apie tai sako astrologija. Tu esi Žemės planetoje, ji sukasi aplink Saulę, pažvelgę pro teleskopą pamatysime, kad skirtingu laiku Saulė matosi skirtingose žvaigždynuose. Iš viso yra 88 oficialūs žvaigždynai, tačiau astrologija pagrinde naudoja tik 12, kuriuos, manau, tu net gali išvardinti: Avinas, Jautis, Dvyniai, Vėžys, Liūtas, Mergelė, Svarstyklės, Skorpionas, Šaulys, Ožiaragis, Vandenis, Žuvys. Maždaug 1600 Pr. Kr. Babilonijoje buvo parašytas pirmasis astrologijos dokumentas. Ankstyvieji astrologai stebėdami dangaus kūnus užfiksuodavo dangaus vaizdą esant svarbiems įvykiams. Iš to kilo dėsningumai, parodantys, jog esant tam tikrai planetų padėčiai tikėtini tam tikri įvykiai, pvz. karo pradžia, karaliaus žlugimas, sėkmė karalystėje. Lygiai taip pat ir Saulei įžengus į tam tikrą ženklą prasideda kitimai, pirmiausia nuo mūsų pačių. Mano užduotis parodyti kaip panaudoti tuos kitimus praktiškai. Šio mėnesio 21d. 10:21 Saulė įžengė į dvynių ženklą ir jame pasiliks 30 dienų.

Kodėl liepi kitiems naudoti, o pats nenaudoji?
Atsibusk, juk dabar tai ir darau.

saulės simbolis

Saulė įžengė į Dvynių ženklą
Sveikinu tave su šiuo reikšmingu įvykiu. Gali sakyti, jog nelabai supranti kodėl tau turėtų rūpėti dvyniai, kadangi gimei kitą mėnesį. Tačiau nesvarbu kokį mėnesį gimei, ši įtaka jaučiama visiems. Saulė yra mūsų savastis, tai, kas mes esame, mūsų esmė, gyvybė. Astrologinis saulės simbolis yra taškas apskritime. Apskritimą galime suprasti kaip įvairias galimybes, o taškas jame – tai mes patys, tose galimybėse. Kuomet Saulė keliauja per įvairius ženklus, tie ženklai tampa tarsi linzėmis per kurią saulė suvokia, jaučia save, kitaip sakant, kai saulė įžengė į dvynių ženklą, tam tikrose situacijose tu pradėjai save suvokti ne kaip fizinį kūną, bet kaip protą, mąstymą, idėjas. Aš net pajaučiau, jog mano kūnas tapo lengvesnis. Jeigu prieš tai buvusiame ženkle – jautyje, kažkuriose situacijose vertinai save atsižvelgdamas į tai kiek pinigų turi, kiek daiktų nusipirkai, kiek stiprus yra tavo kūnas, kiek kartų permiegojai su mergina, tai šį mėnesį tau rūpės, bus aktualu viskas, kas susiję su informacija. Knygos, straipsniai, pokalbiai su žmonėmis, seminarai – visa tai formuos tavo suvokimą kas tu esi. Taigi, būk pasiruošęs ir atsirink kokiai informacijai leisi save įtakoti. Ar ji bus pozityvi ar ji padės tau siekti tikslų, ar ji pagerins tavo gebėjimus, ar ji bus naudinga tavo santykiams, ar ji gerins tavo sveikatą, didins tavo laimę? Ar bendrausi su žmonėmis, kurie yra pozityvūs, žinantys ko nori, pasiekiantys savo tikslus? Ar ji padės tau tapti laisvam?

smagios informacijos,
Linas Mockus

Categories
Astrologija

Astrologijos laboratorija: mėnulio fazės VI

Sveiki!

Gegužės 20d. vakare prasidėjo delčios fazė ir tęsis iki 24d. vakaro. Kas įdomaus vyksta šios fazės metu?
Šios fazės metu norisi komunikuoti, kuo daugiau bendrauti. Apie tai kas tapo įgyvendinta per pilnatį turi sužinoti visas pasaulis.
Jeigu sąmoningai neplanavome ko norime pasiekti, tuomet ir pasakosime apie tai kaip nesisekė, kas buvo kaltas ir pan. Jeigu taip nutiko, nenusiminkite pasakokite ir tai, kadangi šios fazės metu žmogus neturintis ko pasakyti bus liūdnas ir nusiminęs. Ateityje galėsite viską pakeisti! Vakar sutikau pažįstamą, kuris buvo girtas, vos ne miegantis. Jis pradėjo pasakoti kaip tris kartus susimušė, kaip seniai jau negeria, koks stiprus yra, bei kitus žygdarbius. Puiku! Žmogus turi ką papasakoti.

Taip pat šis metas palankus visiems, kurie rašo, arba daug kalba. Kadangi visi įvykiai, patirtis tarsi subėga ant liežuvio ir yra pasirengus pakutenti klausytojų ausį. Tampame filosofais. Tačiau čia gali atsirasti viena problema – mes taip norime būti išgirstais, jog galime nusiminti kai aplinkiniai kurti, o tai būna gan dažnai! Ar ne? Bet iš visko yra išeitis – nesvarbu ar kitas žmogus jus išgirdo, ar suprato – svarbiausia, jog jūs pasakėte tai ką norėjote pasakyti.

Linas Mockus

Categories
Astrologija Puikus Gyvenimas

Astrologijos laboratorija: mėnulio fazės V

Sveiki!

Sveikinu visus, kadangi mūsų aptariamas dangaus šviesulys- mėnulis, pasiekė savo maksimumą(05.17 12:08). Ir dabar yra iki gyvo kaulo girdėtoje fazėje – Pilnatyje. Vakare pravėrę langą galime pamatyti didelį, gražų, besišypsantį dangaus kūną. Ką reiškia šios fazės akinančiai šviečianti šviesa? Šios mėnulio fazės metu žmogui pradeda augti iltys, plaukai ir pamažu jis virsta į vilką, kuris naktį puola žmones.
Patikėjot?

Kaip gi iš tikrųjų veikia šis mėnulis? Vakar tiesiog nekilo rankos nieko daryti, jaučiausi puikiai, tiesiog nelabai supratau dėl ko nieko nenoriu daryti. Bet atsipalaidavau ir leidau viskam tiesiog vykti, be mano įsikišimo, net jeigu viskas griūtų nebūčiau nė piršto pajudinęs. Ar kada nors jautėtės šitaip? Kartais tiesiog pamirštame atsipalaiduoti.

mitinė būtybė - vilkolakis

Atsipalaiduokit…
Šios fazės metu viską ką mes galvojome, darėme, planavome prieš – užsibaigia ir tampa apčiuopiama, matoma, jaučiama. Tai ką darėme tampa tobula. Taigi šiuo laiku atsiloškime ir pasižiūrėkime kokią prasmę turi viskas ką nuveikėme, stebėkime pasaulį – ramiai, mylinčiai. Dabar viskas aišku kaip ant delno.

Taip pat per pilnatį kiekvienam paūmėja tarpusavio ryšių problema. Ieškoma idealaus bendravimo, tačiau dažnai nerandama, todėl atsigręžiama į religijas, filosofijas, kurios parodo, kad nereikia keliauti per jūras, bei vandenynus – idealūs santykiai įmanomi su žmogum, kuris šiuo metu sėdi kėdėje ir skaito šias eilutes!

gero poilsio,
Linas Mockus
www.idomiai.lt

Categories
Astrologija Puikus Gyvenimas

Astrologijos laboratorija: mėnulio fazės IV

Labas!

Ketvirtoji fazė arba priešpilnis taip pat turi tam tikras savybes. Šio laikotarpio mėnulio šviesa kiekviename žmoguje pažadina norą tobulėti. Net kai visi planai teka savo vaga, trokštame juos dar „pagerinti“, išsiaiškinti viską iki galo, išanalizuoti kiekvieną smulkmeną ir padaryti visumą dar geresnę.

Pateikiu pavyzdį iš savo gyvenimo. Prieš kelias valandas grįžau iš gamtos, kurioje praleidau porą dienų. Esu pailsėjęs, prisipildęs meilės. Maloni būsena, pilnatvė. Atrodo, daugiau nieko netrūksta. Tačiau gali būti dar geriau! – štai tipiškas priešpilnio įtakos pavyzdys.

GALI BŪTI DAR GERIAU

Pastebėjau, kad kelis kartus per dieną užsuku į Facebook, tačiau ko ieškau ten nerandu. Tai
negadina statinės medaus, bet galima apsieiti ir be to. Nusprendžiau bei pasiryžau tam tikrą laiką, nesilankyti šiame bei kituose puslapiuose.

Taigi šios mėnulio fazės metu galime įnešti tam tikras korekcijas į mūsų dienotvarkes, planus, kad jie taptų tobulais. Visuomet yra kur tobulėti, o esamo palydovo šviesa parodo, kur tai padaryti.

smagių pataisymų,
Linas Mockus
www.idomiai.lt

Categories
Astrologija

Astrologijos laboratorija: mėnulio fazės III

Labas, malonu vėlgi žinoti, kad skaitai šias eilutes, nes galbūt atrasi kažką naudingo. Jau ruošiausi eiti miegoti, bet prisiminiau, jog pasižadėjau parašyti straipsnių ciklą apie mėnulį ir kaip mat atsirado jėgų. Kartu su kiekvienu mėnulio perėjimu atsiranda naujas rašinėlis – šiandien apie trečiąją mėnulio fazę.

Labai trumpai primenu, pirmoji mėnulio fazė, tai tinkamiausias laikas įsiklausyti, ką kalba intuicija, per mikroskopą pasižiūrėtį į mažą sėklą, kuri dar tik ruošiasi augti. Antrosios fazės metu, „daigas“ pradeda kaltis. Arba paprastai sakant – antros fazės metu mes stengiamės prasibrauti per senus įsitikinimus, mintis, įpročius, elgesio modelius, per visa, kas sena, jog ateityje veiktume atsinaujinę. Ir galiausiai nusprendžiame imtis veiksmų.

Pateikta informacija yra paremta įvairių šaltinių studijavimu, mano pojučiais, savęs ir aplinkos stebėjimais, apmąstymais bei patirtimi.

IMAMĖS VEIKSMŲ

Trečioji fazė (pradžia 05.10 21h) kaip tik apie tai. Jos metu atsiranda daug energijos, kurią turime įsprausti į rėmus. Tad jeigu norime daugiau nebežiūrėti televizoriaus, tuomet stengiamės turėti rankose prieš akis knygą ir būti kuo toliau nuo televizoriaus. Norėdami daugiau sportuoti, keliamės ir darome tai. Norėdami parašyti daugiau straipsnių, rašome. Taigi šiuo metu mes įkišame save į tam tikrus auksinius rėmelius. Reikia šiek tiek pastangų, kadangi natūrali inercija įspraus mus į sidabrinius arba bronzinius rėmelius. O šiais laikais niekas nenori būti antras, tad negailestingai griauname viską, kas yra sena, ir veikiame naujaip.

Tik reikėtų būti atsargiems, jeigu dirbate valdišką darbą, kadangi šiuo metu galite nugriauti ir savo viršininką, kas gali brangiai atsieiti. Bet jeigu veikiate sąmoningai, planuotai, tuomet ši mėnulio fazė yra labai palanki.

Šios fazės metu yra labai naudingas gebėjimas planuoti, kadangi planuodami mes nukreipiame energiją tam tikromis vagomis, ir kuomet ateina laikas vykdyti plano punktus, viskas išeina savaime.

Linas Mockus

www.idomiai.lt

Categories
Astrologija

Astrologijos laboratorija: mėnulio fazės II

Sveiki įsijungę šį straipsnį. Malonu, jog domitės astrologija ir norite išmokti praktiškai ja naudotis. Šiuo metu rašau straipsnių ciklą apie mėnulio fazes. Iš viso bus aštuoni straipsniai, kuriuose kiekvienas galėsite rasti sau naudingų dalykų.

Praeitoje rašliavoje pasakojau apie ciklus, mėnulį bei konkrečiai apie jaunatį. Stengiuos pateikti šviežią informaciją, todėl šiandien galėsite susipažinti su antra mėnulio faze, kuri prasidėjo 05.07 06:00.
Kaip jau minėjau maniškė mėnulio fazių interpretacija susideda iš aštuonių dalių, nors kalendoriuje yra pažymėtos keturios. Kadangi mėnulio ciklą sudaro 28 dienos, tuomet viena fazė sudarys 3.5 dienos, taigi net turėdami paprastą kalendorių galite lengvai pasiskaičiuoti kada kokia fazė prasideda.

Kuo ypatinga antroji mėnulio fazė?

Šioje fazėje kiekvienas norime prasiveržti(ar tai būtų individas, kolektyvas, ar planas), ištrūkti, išnirti iš savo senosios asmenybės, senų įsitikinimų, atmesti tai kas nereikalinga ir judėti į priekį. Pamenate pasakojau, jog per jaunatį galime suvokti kas mumyse pradeda augti? Per antrąją mėnulio fazę ‘sėkla’ pradeda kaltis. Kad ir koks kietas bebūtų lukštas, mes privalome jį praskelti tam, kad augtume, bei augtų mūsų planai.
Kaip daugelis žino – didžiausia kliūtis progresui yra saugumo noras, noras pasilikti jaukiame pasaulėlyje. Taigi šiuo metu turime prasiveržti iš savo komforto zonos, ištrūkti iš senų įpročių, nenaudingo elgesio.
Šiuo laiku puiki proga paleisti tai, kas trugdo judėti į priekį. Taip pat perstatyti baldus, išmesti nereikalingus daiktus, atsisakyti neproduktyvių pažinčių.
Šiame etape galime sulaukti ‘padrąsinančių’ žodžių „tau nepavyks“, „tau nepasiseks“, „pasvajok ir praeis“ iš tų, kuriems naudinga, kad pasiliktumėte tokiais, kokie esate. Pradedant nuo jūsų ‘draugų’, artimųjų, giminaičių ir baigiant komformistine visuomene, kuri pasiruošus suvalgyt kitokį, nei jos nariai. Bet šioje fazėje galite išmušti jai dantis, bei išsilukštenti iš kiauto, jog galėtumėte judėti pirmyn.
Kaip vienoje filipiniečių patarlėje sakoma: ne viską gyvenime galima pasiekti kumščiais, kartais į rankas reikia paimti didelę gerą lazdą. Žinoma, neskatinu naudoti smurto, tiesiog noriu priminti, kad problemas galima išspręsti taikiai – paliekant opoziciją bandant kontroliuoti laisvę, o tuo tarpu patiems susikurti savąją.

smagaus prasiveržimo,
Linas Mockus
www.idomiai.lt