Categories
Motyvacija

Tikslai. 3 Priežastys kodėl verta nuolat perrašinėti savo tikslus?

Tikslai galvoje yra tik norai, tikslai popieriuje yra kryptis kuria tu nori judėti.

Peržiūrėk video ir sužinok, kaip tikslų perrašinėjimas tau gali padėti daug greičiau ir lengviau pasiekti savo tikslus.

Norint išmokti pašalinti baimes, nepasitikėjimą savimi, dvejones, neužtikrintumą siekiant savo tikslų peržiūrėk 4 video mokymus NEMOKAMAI „Kaip pašalinti kliūtis siekiant savo tikslų“ paspaudęs čia.

Categories
Motyvacija

Motyvacija – Greičiausias būdas tapti motyvuotu 120%.

Ar žinai, kas sužlugdo tavo motyvaciją?
Šiame straipsnyje sužinoti 1 esminę priežastį, kodėl dingsta motyvacija ir kaip akimirksniu motyvaciją pakelti 120%.

Ar tau tai įdomu?

Dalyvaujant „Milijonieriaus Mastymas“ mokymuose, kuriuos asmeniškai labai rekomenduoju, pastebėjau, kad mano motyvacija mokytis tai padidėdavo, tai sumažėdavo…

Įrašiau tau video, kuriame trumpai paaiškinu 1 priežastį, kuri tavo motyvaciją gali sužlugdyti arba pakelti 120%.

Žiūrėk video dabar.

 

Ko klausysi, su kuo susidėsi, toks pats tapsi, nes mes vieni kitiems darome įtaką net nesistengdami to daryti.

Nori laisvai ir nevaržomai bendrauti su moterimis?
Peržiūrėk NEMOKAMĄ video iš mokymų pažinčių ekspertas paspaudęs čia…
Categories
Motyvacija

Kodėl mums patinka energingi žmonės ir kaip tokiu tapti?

Pirmiausia reikia suprasti, kad energingas žmogus yra ne tas, kuris daug kalba ir mosikuoja rankomis. Gali pastebėti, kad būna „išsitaškiusių“ žmonių, kurie daug juda, nenustygsta vietoje, visada yra dėmesio centre, o pabendravus su tokiu žmogumi gali apimti netgi sunkumas. Skirdamas jam savo dėmesį ir laiką tu verti pasijusti jį svarbiu ir jeigu tas žmogus neleidžia tau pasijusti svarbiu, kalba tik apie save, automatiškai tave tai išsekina. Nebelieka kaitos, duodu, bet negaunu.

Koks yra energingas žmogus?

Dažniausiai tokie žmonės pasižymi vidine harmonija, atsipalaidavimu. Energingi žmonės nesiekia dėmesio, bet ji natūraliai gauna. Jiems nereikia mosikuoti rankomis ar garsiai kalbėti. Prie tokio žmogaus kiekvienas jaučiasi gerai, nes jis sugeba priimti dėmesį ir suteikti svarbumo pojūtį kitam žmogui.

Kodėl mus traukia energingi žmonės?

Nerasime žmogaus žemėje, kuris nenori gerai jaustis. Būdami prie energingo, vidinę ramybę ir atsipalaidavimu spinduliuojančio žmogaus, mes pradedame patys jaustis geriau. Savo pozityvumu, požiūrio platumu, bendravimo stiliumi kitas žmogus mus užburia.

Pasakyk kas tavo draugai ir aš pasakysiu kas tu. Kuo tavo draugų kokybė didesnė, tuo tavo pačio kokybė didės.  Energingas žmogus kaip žiedas, prie kurio nori priskristi bitės ir pasisemti energijos nektaro.

Kur mes daugiausia išeikvojame energijos?

Daugiausia energijos mes sudeginame kovodami patys su savimi. Kovodami su savo baimėmis, nepasitikėjimu, savo kompleksais, pykčiu, bandymu viską kontroliuoti, noru visiems įtikti ir t.t.

Kai viduje nėra harmonijos, o tik didžiulis chaosas, mes tampame išsiderinę, baikštūs, nepasitikintys savimi, nusivylę gyvenimu ir santykiais.

Daugybę energijos prarandame vaidindami, kad esame stiprūs, protingi, viską išmanantys. Kuo daugiau gyvenime kaukių turime, tuo daugiau energijos reikia joms išlaikyti.

Kaip tapti energingu žmogumi?

Reikia suprasti, kad tai yra procesas. Per dieną tu netapsi energijos bomba.

Kuo žmogus viduje jaučia didesnį balansą, priima save ir myli, tuo jis daugiau pozityvios energijos sugeneruoja. Balansas atsistato tada, kai žmogus pradeda dirbti su požiūriu į gyvenimą, pradeda priimti save, pradeda tikėti savimi, pasitikėti savimi ir supranta kur ir kaip jis išnaudoja savo energiją.

Jeigu jauti, kad neišnaudoji savo potencialo ir tau trūksta energijos, sudalyvauk mūsų organizuojamame renginyje: „Kaip atgauti energiją ir būti energingu?“ 

Daugiau paspaudus čia: vk.alfavyras.lt/energingumas/

Klausimai, kurie tau parodys kur išeikvoji savo energingumą:

Dėl ko ar ant kokio žmogaus pyksti savo gyvenime?
Ką nori sukontroliuoti savo gyvenime?
Nuo ko nori pabėgti savo gyvenime?
Dėl ko jaučiuosi kaltas?
Kam aš nepritariu savo gyvenime?
Ko tu nori savo gyvenime, bet niekaip negauni?

Prasta mityba ir pasyvumas gyvenime yra vidinio balanso nebuvimas.

Daugiau paspaudus čia: vk.alfavyras.lt/energingumas/

Categories
Motyvacija

Pagrindinė priežastis kodėl tau trūksta energijos ir nesinori nieko daryti.

Jeigu tu esi tas žmogus, kuriam nuolat trūksta energijos, kuris po darbo nori žiūrėti tik filmą ir net nekyla jokia mintis apie seksą ar dar kažkokią papildomą veiklą, tai šis straipsnis kaip tik tau.

Tavo kūnas yra protinga biologinė mašina, kurios tikslas išgyventi ir sunaudoti tiek resursų kiek reikia išgyvenimui.

Įsivaizduok, kad nuo gimimo kiekvieną rytą gauti pilną baką degalų. Gali eiti kur nori, gali patirti ką nori, gali gyventi kaip nori, gali pilnai save realizuoti.

Neišnaudojus visų degalų per dieną jie yra anuliuojami. Kitą dieną gauni vėl pilną baką degalų, kad galėtum džiaugtis, bėgti, patirti, mylėti, nekęsti ir t.t.

Laikui einant, tavo kaip žmogaus sistema pastebi, kad tu neišnaudoji visos energijos kurią gauni. Jeigu neišnaudoji, vadinasi tau jos ir nereikia tiek, kiek gauni. Tu pradedi gauti vis mažiau energijos kiekvieną dieną, nes tau tiesiog jos nereikia.

Jeigu tau rytoj REIKĖTU atsikelti 4 val. ryto, kad spėtum į lėktuvą kuris skrenda į Australiją ar turėtum energijos taip anksti keltis? Energijos turėtum tiek, kad visai tavo savaitei užtektu.

Energija atsiranda tik tada kai jos REIKIA. Energija mobilizuojasi, susikoncentruoja į tai ko REIKIA. Nebelieka norėčiau ir noriu, nes atsiranda REIKIA.

Kai tavo gyvenime noriu pasikeičia į reikia. Ir tas reikia tampa ne kaip kokia prievolė, bet apsisprendimas, energijos atsiranda tiek, kad turėtum tai ko REIKIA. Tau pradeda nebetūrėti Facebook srautas, 15 min. žinios, tau visiškai vienodai ant delfio straipsnių, nes tavo energija nukreipta į tai ko REIKIA.

Tad klausimas tau, kam tau REIKIA daugiau energijos?

Aš praeitame straipsnyje kalbėjau apie tai, kuo skiriasi NORIU nuo REIKIA. Straipsnį gali perskaityti paspaudęs čia.

Categories
Motyvacija

Kodėl mes negauname to, ko norime?

Turbūt nerasime žmogaus kuris neturėtu norų. Visi turi begalės norų. Visada norisi geresnių santykių, daugiau pinigų, gražesnio kūno, daugiau laimės gyvenime ar kokio šokolado.

Dažnai norai, lieka tik norais todėl, kad tai ko tu nori, dažnai nėra tai, ko tau reikia.

Jeigu tu nori pakeisti darbą, nori geresnių santykių, nori daugiau pinigų ir nieko dėl to nedarai, tai yra ženklas, kad tau to net nereikia. Jeigu tau to reikėtu, tu jau senai būtum pusiaukelėje.

Daugybę vyrų nori susirasti svajonių (pagal įsivaizdavimą) merginą. Kiek iš tų norinčiu jas susiranda?  5 % ? 10 %? Susiranda tik tie, kuriems reikia svajonių merginos kaip oro, o ne kurie nori.

Žmonės pradeda užsiimti verslu ne todėl, kad jie nori, o todėl, kad jiems reikia juo užsiimti. Galbūt jiems reikia geriau gyventi, galbūt jiems reikia išlaikyti šeimą, galbūt jiems reikia save realizuoti versle ir t.t.

Tarkime yra vieniša mama su vaiku. Finansinė padėtis prasta. Ji darys tai ko nori ar tai ką reikia? Jai reikia išgyventi, išmaitinti šeimą, ji ras šimtą būdų kaip tai padaryti, jai nerūpės jos EGO, jai rūpės rezultatas.

Pajusk kaip skiriasi REIKIA ir NORIU. Šiuose žodžiuose visiškai skirtinga galia slypi. Žodis noriu, neturi jokios energijos. Noriu geriau gyventi ir toliau sėdžiu fotelyje prie facebook‘o.

Mes daug norime ir nieko dėl to nedarome, nes tikimės stebuklo kuris viską padės ant lėkštutės.

Kaip noriu, pakeisti į reikia.

Pasikviesk draugą ar draugę pas save į namus. Prisipilk pilną vonią vandens. Panardink galvą į vandenį ir tegul tavo draugas neleidžia tau iškišti galvos iš vonios. Turėtu viskas atrodyti taip, lyg tave skandina. Pradžioje tu norėsi įkvėpti oro, bet po kokių 40s. tau reikės įkvėpti oro. Po 40s. kai tau reikės įkvėpti oro, tu įdėsi maksimalias pastangas, kad išgyventum, nes tau reikia išgyventi, čia jau noriu nebelieka.

Didžiausi REIKIA atsiranda tada, kai mes patenkame už komforto ribų, o kol sėdi savo minkštoje kėdėje, tau kylą tik norai, o ne REIKIA. Noras nemotyvuoja veikti.

Vyrai kurie eina į sporto salę, kuria verslus ar pradedu 90 dienų mokymus yra tie, kuriems reikia sustiprėti, kuriems reikia daugiau uždirbti, kuriems reikia turėti savo svajonių merginą ir tvirtus santykius.

Tu esi tas kuris NORI? Ar tas kuriam REIKIA? 90 dienų mokymai skirti tiems, kuriems reikia, o ne tiems, kurie tik nori save pakeisti. Jeigu tau reikia atgauti pasitikėjimą savimi, susitvarkyti santykius su moterimis spausk čia ir dalyvauk 90 dienų iššūkyje.

Categories
Motyvacija

NUOSTABŪS DALYKAI, KURIUOS PASIEKĖ KITI ŽMONĖS BŪDAMI JŪSŲ AMŽIAUS

1 metas – Būdamas tokio amžiaus Christianas Friedrichas Heineckenas perskaitė bibliją.

2 metai – Bonnie Blair pradėjo užsiiminėti čiuožinėjimu, vėliau ji laimėjo 5 olimpinius aukso medalius.

3 metai – Aktorė Jodie Foster pirmą kartą profesionaliai nusifilmavo įmonės “Coppertone” reklamoje.

4 metai – Dainininkė/dainų rašytoja Tori Amos buvo priimta į “Baltimore’s Peabody” muzikos universitetą, ji tapo jauniausia studentė universiteto istorijoje.

5 metai – Mocartas pradėjo kurti muziką. Vieną kartą, kai pagrindinis smuikininkas neatvyko į kvarteto pasirodymą, Mocartas pakeitė jo vietą, nors prieš tai niekada nėra matęs tos muzikos.

6 metai – Johno Barrymore anūkė Drew Barrymore būdama šešerių buvo žinoma aktorė visame pasaulyje.

7 metai – Filmų vaikams aktorius Jackie Cooganas vaidino filme apie Čarlį Čepliną, aktorius tapo jauniausių milijonieriumi pasaulyje.

8 metai – Trijų olimpinių aukso medalių laimėtoja, bėgikė Wilma Rudolph turėjo kojų problemą ir negalėjo vaikščioti iki 8-erių metų.

9 metai – Daisy Ashfordas parašė savo pirmą ir paskutinę novelę
“Jaunieji lankytojai”, išviso buvo parduota virš 200 tūkst. knygos kopijų.

10 metų – Dainininkas Stevie Wonderis pasirašė kontraktą su įrašų kompanija “Motown”

11 metų – Kantri muzikantė, aktorė Dolly Parton surengė savo pirmą koncertą radijo stotyje.

12 metų – Režisierius Steven Spielberg būdamas 11-ios metų gavo savo pirmą kamerą ir praleido daugybę valandų filmuodamas bei rašydamas scenarijus.

13 metų – Pasaulio čempionas Mario Andretti pradėjo užsiimti lenktynių sportu.

14 metų – Rumunijos gimnastė Nadia Comaneci tapo pirmąja sportininke, kuriai pavyko gauti tobulą dešimtuką.Vėliau ji tai pakartojo dar 6 kartus.

15 metų – Išradėjas Tomas Edisonas tapo telegrafo ofiso vadybininkas.

16 metų – Tenisininkas Tracy Austinas tapo jauniausiu sportininku laimėjusiu “U.S. Open” čempionatą.

17 metų – Jauniausias futbolininkas žaidęs pasaulio futbolo čempionato finale, futbolininkas Pele padėjo Brazilijai iškovoti pergalę ir po mačo prarado sąmonę.

18 metų – Elias Howe dirbo laikrodžiu gamykloje, ji turėjo svajonę apie siuvimo mašinų patobulinimą ir ties šia idėja dirbo 5-erius metus.

19 metų – Pavargęs žiūrėti kaip jo draugai degraduoja nuo narkotikų, bei daromų nusikaltimų Matty Rich sukūrė daugybę apdovanojimų iškovojusį filmą “Straight Out of Brooklyn”.

20 metų – Billas Gatesas metė universitetą ir įkūrė “Microsoft” kompaniją.

21 metai – Būdamas tokio amžiaus universitetą metė “Apple” įkūrėjas Steve Jobs.

22 metai – Olimpinis bėgikas Herbertas James Elliottas buvo pripažintas kaip geriausias ilgų nuotolių bėgikas pasaulyje,
sportininkas baigė karjerą būdamas 22 metų ir išliko nenugalėtas.

23 metai – Jack Nicklaus tapo jauniausiu golfo žaidėju laimėjusiu “Masters” turnyrą.

24 metai – Jaunasis verslininkas Tedas Turneris perėmė savo tėčio reklaminių stendų verslą, vėliau jis įkūrė “CNN” televizijos kanalą.

25 metai – Tokio amžiaus Čerlis Čeplinas buvo nusifilmavęs 35 filmuose.

26 metai – Napoleonas Bonapartas būdamas 26-erių laimėjo karą prieš Italiją.

27 metai – Jurijus Gagarinas tapo pirmuoju žmogumi žemėje, kuriam pavyko pakilti į kosmosą.

Jūs niekada nesate per jaunas/senas siekti savo svajonės, jeigu turite tikslą, žingsnis po žingsnio judėkite į priekį ir sėkmė pati pasibels į JŪSŲ duris.

Parengė: Buk Milijonierius

Antra dalis jau greitai!

Categories
Motyvacija

5 MOTYVACIJOS ŽUDIKAI, KURIE TEMPIA TAVE ŽEMYN

✔ APLINKINIAI, KURIE SMUKDO TAVO MOTYVACIJĄ

Kartais net tavo draugai Tau gali daryti neigiamą įtaką. “TU esi penkių žmonių, su kuriais bendrauji, vidurkis’ – Jimas Rohnas. Nebūkite su žmonėmis, kurie neturi tikslų ar svajonių. Jeigu save apsupsite tinkamais draugais, galėsite išplėtoti verslą ar kartu siekti rezultatų sporte. Pasirinkę tinkamus draugus net nepastebėsite kaip Jūsų pasiekimai pradės kilti aukštyn. Tinkamų draugų pasirinkimas padės išlikti maksimaliai motyvuoti. Nešvaistykite laiko su vidutinybėmis! 

✔ BIJOJIMAS PABANDYTI

Aš nesutinku, kai žmonės sako: “Nebandyk, tiesiog padaryk tai”. Tai skamba labai kvailai, kadangi viskas prasideda nuo pabandymo. Nėra nieko blogo jeigu Jūs nepasisekė, svarbiausia yra nenustoti bandyti ir tada nepajusite kaip pildosi Jūsų svajonės. “Jeigu būtų lengva, visi galėtų tai pasiekti.”

✔ GALVOJIMAS APIE PRAEITĮ

Neleiskite savo praeičiai gadinti Jūsų gyvenimo. Kas įvyko praeityje, tas ir liko praeityje. Nustokite galvoti apie tai kas daugiau niekada nepasikartos. Žvelkite į gyvenimą pozityviai, juk visada gali būti ir blogiau. Turite sveikas rankas bei kojas, todėl galite nuveikti tikrai daug. Pamirškite praeitį, koncentruokitės ties dabartimi.

✔ NEIGIAMOS NAUJIENOS

Gaila, tačiau šiais laikais žurnalistai vaikosi sensacijų ir dažniausiai pateikia neigiamas naujienas. Dažnai tenka skaityti apie korumpuotus politikus, ar kokią nors vagystę. Populiariausių tinklapių skaitymas yra laiko švaistymas, kadangi tuo metu Jūs pildote galvą “tuščiomis” mintimis. 

✔ GALVOJIMAS APIE ATEITĮ 

Kaip ir praeitis, ateitis gali būti didelis motyvacijos žudikas. Daug žmonių per daug bijo dėl savo ateities ir tai juos atitraukia nuo realių darbų. Turite nebijoti ateities, turite jei pasiruošti. Padarykite geriausią ką galite šiandien ir rytojus Jums už tai padėkos.

★ PRISIMINKITE: PINIGAI NE VISADA ATNEŠA LAIMĘ, TAČIAU LAIMĖ VISADA ATNEŠA PINIGUS. 

Šaltinis: BukMilijonierius.lt

Categories
Laimė Motyvacija Saviugda

Iš Asmeninių Užrašų: Apie Draugus Ir Mus Pačius

Net nebe pamenu kada tai prasidėjo. Kai pirmą kartą, priėjau prie panelės gatvėje, buvau gal penkiolikos ar šešiolikos. Po to, dar ne kartą, tai kartojom su mokyklos suolo draugu. Kartais pavykdavo, kartais nelabai. Nedarėm to kasdien, o ir nesuvokėm to kaip atskiro hobio- tiesiog gyvenom taip, kaip mums patiko. Ekspromtu pakalbindavom kažką, kas tuo momentu eidavo pro šalį. Draugai tai matė, dažnai klausdavo ką sakom priėję, kaip sekėsi ir dar šimto tūkstančių klausimų.. Tik į visus juos atsakydavom taip pat- „Reikėjo eit kartu ir būtum pamatęs“.

Po jų dirbtine pajuoka slėpėsi smalsumas ir pavydas, akivaizdžiai tai matėsi. Gaudavom ir abejotinos kokybės vienkartinės meilės ir telefonų numerių ir antausių. Buvo visko… Tuščios kišenės, tuščios galvos, jokių rūpesčių ir vidinis balsas, vis primenantis, kad visos gyvenimo bėdos kaip nors išsispręs savaime. Visai kaip ir daugumos dabartinių „pickup’erių“. Skirtumas tik tas, kad tada mums buvo po 16, internetas buvo sunkiai prieinamas, o „turnikas“ kieme ir kašio aikštelė puikiai atstodavo dabartinį „avių šėrimą fajaboke“ ir kitas „25+“ šiuolaikinio jaunimo kasdienines „linksmybes“. O dabar šito mokytis reikia specialiuose kursuose. Nes jų nepraėjęs būsi TIK delta, gama, omega ar dar ten kažkoks. Good luck with that 😀

Sako protas ateina su amžiumi. Panašu, kad šiais laikais amžius daug dažniau daug kam ateina vienas.

Love-Couple-romantic--Love--Couple--black-and-white--sensual--hugs--romance--CM_large_largeMetams bėgant, internetas darėsi vis labiau prieinamas. Gatvėse daugėjo greito maisto užkandinių, žmonės storėjo, darėsi vis irzlesni, vis labiau užsidarę. Ant bangos buvo mirk’as, po to pažinčių tinklapiai, vėliau skype, na ir galiausiai visi persikraustė į „fajaboką“ šert avių. Smagumo pridėjo ir iš kažkur atsiradę „išmanieji“. Nei nepajutom, kaip mūsų gyvenimai buvo patalpinti mūsų pačių kišenėse, šalia kiaušų, radijo bangas spinduliuojančiuose įrenginiuose. Kiti „savo gyvenimus“ laiko arčiau šiknos- galinėje kelnių kišenėje. Kaip jau kam patogiau.

Retenybe tapo mokėjimas bendrauti gyvai. Dabar jau krūtas tas, kuris sugeba vaikščiot gatvėm kuo stipriau susuktu snobišku snukiu, o jei dar turi mack’ą, languotas kelnes, esi permatomas kaip į žemę įsmeigtas kastuvas su atsikišusiu alaus pilvu tai jau krūtumo viršūnė. Į sporto klubus pradėjom vaikščioti ne štangų kilnot, o pasipuikuot savo aprangom iš naujos „vieno prekinio ženklo“ kolekcijos. Buvimą klube pradėjom suprasti kaip galimybę prisilakti. Vis rečiau vaikštom į pasimatymus, nes kam žiūrėti žmogui į akis, jei gali pažiūrėt kaip jam sekasi „fajaboke“. Kam eit pažindintis su merginom, jei galima pasidrožt „redtubej“. Net nepajutom kaip tapom savo pačių susikurtų baimių ir snobizmo įkaitai.

„Protingesni“ žengia dar toliau- atsisako sporto, kad galėtų daugiau laiko spoksoti TV arba kiurksoti prie PC, o kūnas dėl to kenčia. Vis labiau ištyžtam, prarandam fizinę formą, kaupiam riebalus ir leidžiam savo raumenims atrofuotis. Sekantis žingsnelis- įvaldyti kuo daugiau pasiaiškinimų, kad jei turėtume geresnius genus, tai būtume sveiki, stiprūs, vikrūs ir liekni… Aha, jo, kurgi ne. Mazgotės.

Dabar mums po 20+, dauguma sėdim lauko kavinėse ir aptarinėjam kiekvieną pro šalį praeinančią merginą nedrįsdami prieiti. Tiesa, dar reikia sau pačiam kuo daugiau meluot ir apsimest, kad iš tikro tai galim, tik nenorim. O jei ir prieinam susipažinti tai smarkiai rizikuojam, kad mums galvą nukąs, nes dauguma šiuolaikinių… na pavadinkim jas merginom, nors iki merginų joms dar toli… lygiai taip pat šeria avis „fajaboke“ ir net nesuvokia, kad susipažinti galima ir be išmaniųjų. O jei vis gi, ji apanka nuo tokios „atrakcijos“ tai vėliau paaiškėja, kad ji mėgsta mylėtis „lentos“ poza, o gyvenime be tūsofkių ir pragulkių su draugėm nėra nieko daugiau.. Liūdna. Panašu kad bukėjam, tik to nepripažįstam. O blogiausia, kad pasiekę atitinkamą bukumo lygį pradedam bukint ir kitus. Štai pavyzdžiui imam patarinėti vieni kitiem kaip daryt verslą, nors jo niekada nedarėm, ir iš kur atsiranda pinigai dauguma šiuolaikinių „25+“ net nesupranta. Ir baisiai įsižeidžia kai kažkas bent kiek suprantantis „pinigų dėsnius“ pasiūlo jų patarimus susikišt į rudą olą. Mėgstu tokius patarėjus.

respectAr verta plėstis ir aiškinti kas yra PAGARBA draugui? (ne, tai nieko bendro neturi su „like“ mygtuku) Tolerancijos principai? Kas išvis yra draugai? (ne, deje šis terminas neturi nieko bendro su niekada realiai nematytų veidų sąrašu „fajaboko“ skiltyje „draugai“). Ar dar prisimenam kas yra savigarba? O tai, kad pagalba draugui yra ne pagalba perkraustyti baldus ar paskolint pinigų, o pasakyti šiltą žodį kai reikia? Nuėjom taip toli, kad to negavę iš „draugų“, dar sugebam ir įsižeist. Žinot ką? Ogi velniop dėl to sugebančius įsižeist „draugus“. Kartais tenka su tokiais išverstaskūriais nutraukti ryšius, vardan jų gerovės. Kam be reikalo ėsti jų nervus niekada neduodant jiems to, ko jie tikisi gauti?

Tad natūraliai kyla klausimas- kiek dar išlikę tokių, kurie savaitgalio vakarais išeina į klubus ir gatves neturėdami tikslo prisigerti? Tokių, kurie turi savo standartus ir gerbia savo draugus? Kuriems draugas pirma, o merga paskui? Kuriems bendravimas gyvai yra nepakeičiamas? Viliuosi, kad bent keletas tokių „dinozaurų“ išlikę. Sėkmės jiems.

.

 

Categories
Motyvacija Saviugda

Kaip priimti sprendimus? I DALIS

Kaip ilgai galvoji prieš nuspręsdamas ką nors daryti? Kaip dažnai dvejoji ar priėmei teisingą sprendimą? Kaip žinoti, kad priėmei teisingą sprendimą?

Parašiau trijų dalių straipsnį apie sprendimų priėmimą, kuriose:
I dalis – teisingas požiūrį į sprendimus.
II dalis – į ką koncentruotis prieš darant sprendimą.
III dalis – kaip elgtis padarius sprendimą.

Nežinau, ar tai tinka Tau, bet daugeliui žmonių priimti sprendimus nėra lengva. Kyla baimės, dvejonės, delsimas.

Bijome priimti neteisingą sprendimą, kad tik neprarastume pinigų, draugų, statuso, meilės ir to, ką duotų teisingas sprendimas. Norime būti tobuli ir pamirštame, kad iš klaidų galima mokytis.

Dažniausiai darydamas sprendimą galvoji: „Ką rinktis? Eiti šiuo ar kitu keliu? Kas, jeigu eisiu šiuo keliu ir nepasiseks?“. Švaistai savo energiją ir tampi nelaimingas.

Taigi, koks yra teisingas požiūris į sprendimus?

Reikia suprasti, kad nebūna neteisingų sprendimų. Bet kuris pasirinktas sprendimas Tau atneš tik tai, kas tinka Tau. Tai yra galimybė pajusti gyvenimą visai kitaip: mokytis, augti, suprasti – kas esi ir ką nori veikti.

Ir čia visa gudrybė: jeigu būsi laimingas bet kokiu atveju, tada jausi, ką rinktis, nes dings baimės, neapsisprendimai, dvejojimai ir galėsi aiškiai girdėti savo vidinį balsą.

Būkime praktiški, jeigu nori būti laimingas bet kokiu atveju – išmok medituoti.

Pažįstu žmonių, kurie tai supranta ir su jais visada smagu būti. Kad ir ką darytų – jie laimi.

Mano draugas Paulius yra geras pavyzdys. Sekdamas tėčio pėdomis jis pradėjo studijuoti verslo vadybą. Po dviejų studijavimo metų supratęs savo pašaukimą, jis įstojo į psichologiją.

Pauliaus tėtis su tuo sutiko, bet atsisakė mokėti už mokslus. Kad apmokėtų savo mokslus, Paulius įsidarbino statybose. Ar jis galvojo, kad tai laiko švaistymas? Ne, darbą statybose jis suprato, kaip naują gyvenimo patirtį. Maža to, per savo tuometinį bendradarbį susipažino su panele, kuri vėliau tapo jo žmona.

Šiuo metu jis dirba pagal specialybę, myli savo žmoną su vaiku ir yra laimingas.

Radimas to, kas Tau nepatinka, yra toks pat vertingas, kaip ir radimas to, kas Tau patinka. Paulius iki šiol bendrauja su draugais iš verslo vadybos studijų ir ten įgautos žinios jam padėjo jau ne kartą.

Kadangi Paulius buvo priverstas susirasti darbą ir pats apmokėti savo studijas, jis išmoko pasitikėti savimi ir žino, kad gali susitvarkyti su bet kokia situacija.

Beje, Paulius visada pažymi, kad, jeigu nebūtų meditavęs, tai nebūtų supratęs, ko nori ir nebūtų turėjęs pakankamai jėgų tai gauti.

Jeigu pagalvotum apie savo praeitį, tai pastebėtum, kad tuo metu atrodęs blogas sprendimas galiausiai davė pamokų ir teigiamų rezultatų. Todėl – būk drąsus.

Supratęs, kad blogų apsisprendimų nebūna, galėsi priimti tikrai teisingą sprendimą, nes dings įtampos, užplūs vidinė ramybė ir girdėsi savo vidinį balsą, kuris žino, kas Tau geriausia.

Nuoširdžiai,
Tadas Rakauskas

 

AR NORĖTUM VISADA JAUSTIS LAIMINGAS?
AR NORĖTUM VISADA TURĖTI PAKANKAMAI PINIGŲ?
AR NORĖTUM ATSIKRATYTI SAVO BAIMIŲ?
Sprendimą rasi čia.

Categories
Motyvacija Sveikata ir Sportas Žurnalas

„Dalinė Pilnatvė“. Arba Kodėl Nesijaučiam Laimingi.

Kurį laiką, laužiau galvą kaip susijęs fizinis savęs tobulinimas su geresne psichologine savijauta ir kaip šio ryšio rezultatai veikia bendravimą su nepažįstamais žmonėmis. Nemokėjau to tiksliai apibrėžti, nors neabejojau, kad toks ryšys yra, ir, kad jis paveikia aplinkinius dar nespėjus net prasižioti.

zenklasViską į savo vietas sustatė netikėtai vienoje knygoje atrastas skyrelis būtent apie tai, iš kur ateina pasitikėjimas savimi. Gyvenimo „naujokams“, dar tik pradedantiems save tobulinti, ir nieko bendro neturintiems su sportu žmonėms, šios mintys gali pasirodyti ginčytinos. Na ir tegul. Ateis laikas ir jūs suprasit, kad visą tą laiką tai buvo jūsų viduje, tik jūs tai visada neigėte. Tiems, kurie vis dar laukia ženklo iš aukščiau, tam, kad pradėtų kažką keisti, štai jis- dešinėje.

Smagaus skaitymo.

*****

„Mes paverčiame save arba apgailėtinais, arba stipriais. Tam įdėtas darbo kiekis yra tas pats.“
– Carlos Castaneda.

DALINĖ PILNATVĖ

Dauguma iš mūsų yra susitaikę su savo gyvenimo daline pilnatve. Dalinė pilnatvė gali pasireikšti daugybe formų- dažniausiai galime išgirsti save sakant:
„Aš tiesiog neesu [ lieknas, greitas, stiprus, raumeningas ir t.t ]. Tiesiog jau taip yra.“
„X Y Z neturi reikšmės. Tai nėra taip jau svarbu.“
Dažnai taip yra sakoma, kad būtų rastas pasiteisinimas, dėl kažko, egzistuojančio objektyvioje tikrovėje, ko žmonės mano, negalintys pakeisti.
musclerParadoksas, kad beveik viską, apie ką taip yra sakoma, GALIMA pakeisti.
O dar svarbiau- motyvacija pakeisti fizines savybes yra visai ne kūniškos prigimties.

2007 m. Eden Pagan, valdantis 30 milijonų USD per metus uždirbančią santykių konsultavimo imperiją, interviu metu buvo paklaustas: „Koks yra greičiausias būdas pagerinti savo VIDINĮ pasitikėjimą, žavesį ir patrauklumą moterims?“
I šį klausimą santykių konsultavimo imperijos galva atsakė paprastai: „Gerinkite savo IŠORINĮ patrauklumą.“

Taigi, jei norite labiau pasitikėti savimi ir daryti geresnį įspūdį, o ne tik pasikliauti lengvai sutriuškinamu pozityviu mąstymu ir savitaiga, išmokite bėgti greičiau, pakelti daugiau ar numesti „padangą“ nuo pilvo. Tokie rezultatai yra išmatuojami, matomi, palyginami ir darosi aišku – jūs nebegalite sau sumeluoti, jų nebuvimo nebegali užginčyti aplinkiniai. Todėl tai ir kelia pasitikėjimą savimi.
Richardas Bransonas į klausimą „Kaip jums pavyksta tapti produktyvesniam?“ atsakė vienu žodžiu: „Mankštinantis.“

Filosofo Rene Descarteso proto ir kūno atskyrimas yra neteisingas. Jie tarpusavyje susiję. Imkite preciziškai keisti savo fizinę realybę ir, tarsi domino efekto paveiktas, pasikeis jūsų vidus.

KAIP PAJUSTI PILNATVĘ

Jūs beveik visada galite valdyti savo kūną. Ir tik retai, tai iš tikro darote. Tiesiog dėmesio sutelkimas į kažkurią pamatuojamą jūsų fizinių savybių dalį, gali padėti jums išvengti tapti kažkuo, kieno savivertė priklauso nuo dalykų, kurių negalite kontroliuoti.

musclersNesiseka darbe? Problemos įmonėje? Kažkoks idiotas sunkina jums gyvenimą? Nepavyko susipažinti su patikusia mergina? Jeigu po viso to, jūs nuplauksite baseine dešimt sekundžių greičiau tą patį atstumą nei užvakar arba nubėgsite kilometrą pora sekundžių greičiau nei jūsų įprastas laikas- ta gyvenimo diena taps puikesnė, nei bet kuri buvusi iki tol. Darant tai, ką kažkada manei esant neįmanoma, pradedi suvokti, kad ir kiti „neįmanomi“ dalykai yra „įmanomi“.

Kontroliuodami savo kūną, atsisėdate į savo gyvenimo vairuotojo sėdynę.
Atsisakykite susitaikyti su daline pilnatve.
Ženkite dar toliau: paimkite rašiklį ir sudarykite sąrašą visų dalykų, egzistuojančių fiziniame pasaulyje, kurių atsižadėjote, manydami, kad to nepajėgiate. O tada paklauskite savęs: jei man negalėtų nepasisekti, kurioje srityje norėčiau būti išskirtinis? Apibraukite šias tikrąsias alternatyvas.
Šis sąrašas, šie apibrėžti apskritimai, įdėmiai žvelgiantys į jus, yra jūsų planas susikurti visiškai naują gyvenimą, jau nekalbant apie patrauklesnį kūną.
Niekada nevėlu iš naujo save atrasti.
Kompiuterinių sistemų genijus Alan Kay kartą pasakė: „Geriausias būdas numatyti ateitį yra ją išrasti.“

*****

Todėl dabar, draugeli, susirask pieštuką ir lapuką..