Categories
Saviugda

Visa Tiesa, Kodėl Kartais Sunku Pasiekti TIKSLUS.

Kartais kuo stipriau nori tikslo, tuo sunkiau jį pasiekti. Visur girdi, kad turi norėti, turi siekti ir pasieksi. Bet kartais, kad ir kiek stengiesi, atrodo viskas stovi vietoje.

Šiame video sužinosi, kodėl kartais tikslus sunku arba net neįmanoma jų pasiekti.

 

Jeigu tavo tikslas yra mergina, tai būtų tikra gėda neišnaudoti pažinčių internetu, kad susirastum savo svajonių merginą. Kam liūdnai tenkintis vienatve?

Visas paslaptis apie pažintis internetu rasi paspaudęs čia…

Categories
Saviugda

Kaip išsiugdyti teigiamus įpročius LENGVAI?

Jau greitai startuos mokymai „Laimingas Vyras“ kuriuose pašalinsi neigiamus įsitikinimus ir įpročius dėl kuriu atsiranda:

 • Atidėliojimas;
 • dvejojimas;
 • delsimas veikti,
 • baimė pradėti naujas pažintis,
 • baimė kurti verslą,
 • baimė suklysti, baimė, kad nepasiseks,
 • energijos trūkumo,

Ir išsiugdysi teigiamus įpročius kurie leis:

 • Pasiekti vidinę ramybę;
 • Atsipalaidavimą bendraujant;
 • Pasitikėjimą savimi ir didžiulę drąsą;
 • Jaustis energingu ir laimingu be jokios logiškos priežasties;

Spausk čia ir sužinok daugiau apie šiuos mokymus

Categories
Saviugda

Iš kur atsiranda visos SANTYKIŲ PROBLEMOS ir kaip jas išspręsti?

 • Ar esi turėjęs problemų su santykiais, pinigais, sveikata, pažintimis?
 • Ar būna, kad vienos sritys gyvenime progresuoja sparčiai, o kelios vis stringa ir stringa?

Visos problemos atsiranda dėl vieno paprasto principo.

Jei suprasi šį principą, santykių, pažinčių, pinigų, sveikatos, bendravimo problemas išspręsi greičiau ir lengviau.

Problemos atsiranda ten, kur neskiri savo dėmesio. Vyrams, kurie turėjo ilgus santykius, dažnai būna sunku pradėti naujas pažintis, nes jis ilgą laiką neskyrė dėmesio pažintims ir tai normalu.

Jei neskiri dėmesio santykiams, jie degraduos. Neskiri laiko meditacijai, nusiraminimui, būsi nuolat išsiblaškęs ir gali rūkti ramybės. Neskiri laiko bendravimui, po kurio laiko pastebėsi, kad sunku bendrauti.

Problema tampa ta sritis kuriai neskiri dėmesio ir neprisiimi atsakomybės už tą sritį. Dažnai galvojame, kad viskas savaime išsispręs, bet deja, retai taip atsitinka…

Turi problemų einant į pasimatymus? Video mokymai tau:  PILNA INSTRUKCIJA ir visos BENDRAVIMO PASLAPTYS, kaip pasimatymus paversti nepamirštamais, kad moterys pačios kviestu susitikti!“ paspaudus čia…

Categories
Saviugda

Kaip turėti gerus santykius? Gerų santykių paslaptis.

Video sužinosi pagrindinę sėkmingų santykių paslaptį. Dažnai norime gerintis santykius su šeima, draugais, bendradarbiais, bet pradedame nuo kito galo…

Ar aš galiu turėti gerus santykius, kai jaučiuosi blogai? Kai savęs nemyliu? Kai nesirūpinu savimi? Kai neskiriu sau laiko?

Ar verta stengtis įtikti kitiems, bet nemylėti savęs? Meilė sau, rūpinimasis savimi yra pagrindas visų santykių. Pasirūpinęs savimi išmoksi rūpintis ir kitais.

„Mylėk kitus, taip kaip myli save“ kalbėjo Jėzus.

Norėdamas patirti iššūkį ir nuotykį savo gyvenime, praeik 90 dienų iššūkį ir atgauk 100% pasitikėjimą savimi. Pradėk nuo savęs.

Daugiau apie 90 dienų mokymus sužinosi paspaudęs čia…

Categories
Saviugda

3 Žingsniai kurių reikia, kad kardinaliai pasikeistum…

Dažnai taip atsitinka, kad skaitome knygas, einame į mokymus, bet niekas nesikeičia arba keičiasi labai lėtai.

Šiame video atskleidžiu tris žingsnius, kurių reikia, kad įvyktu tikra tavo transformacija.

Nori laisvai ir nevaržomai bendrauti su moterimis?
Peržiūrėk NEMOKAMĄ video iš mokymų pažinčių ekspertas paspaudęs čia…
Categories
Įdomu Saviugda

3 žingsniai, nuo ko pradėti, kad gautum tai, ko nori?

[vc_row el_position=“first last“] [vc_column width=“2/3″] [vc_column_text el_position=“first last“]


Klausimo originalas (netaisytas):

Sveikas, esu 23m. amžiaus vaikinas. Aš pasimetęs. Tikriausiai šiandienos oras mane pribaigė (13:27 24/08/2014), kitaip nerašyčiau. Esmė tame, kad nežinau nuo ko pradėti. Kasdien jaučiu rutiną, mano aplinkos žmonės stiprus realistai. Skaitau knygas, peržiūtejau daugybe vaizdo įrašų apie motyvacija ir pan., tačiau draugai ir artimieji neleidžia atitrūkti nuo tokio gyvenimo kaip jų. Aš jaučiu, man nevieta čia. Stebėjau tavo vaizdo įrašus, bet neradu to ko man reikia, galbūt padėsi sužinoti, už ko man užsikabint ir pradėt gyvent iš tikrųjų.

Jeigu nori pats pirmas gauti panašius video, įvesk žemiau savo el. paštą:[raw][iphorm id=“10″ name=“Video kontaktų rinkimas“][/raw]
[/vc_column_text] [/vc_column] [vc_column width=“1/3″] [vc_column_text el_position=“first“]

 

[/vc_column_text] [vc_column_text el_position=“last“]

Klausimą gali užduoti čia:

http://www.alfavyras.lt/klausk/

[/vc_column_text] [/vc_column] [/vc_row]
Categories
Galimybės Geriausi Saviugda Vyriškas patarimas

5 žingsniai, kaip atsikratyti TINGĖJIMO ir pradėti VEIKTI?

Šiame video sužinosi, kaip baigti tingėti ir pradėti veikti.

Video padariau, nes gavau štai tokį klausimą:

„Esu 26m. metų vyras, kuris jau kaip ir turėtu, turėti tikslus, gyvenimo prioritetus, bet to pas mane nėra, mano laisvo laiko leidimas yra internetinei žaidimai, ir panašiai. Žinau ir suprantu ką reiktu daryti, kad tobulėčiau, bet vis man neišeina prisiversti to padaryti, dienos gale po darbo pareinu į namus ir vėl ta pati rutina, kompiuteris.

Klausimą gali užduoti ir tu, paspaudęs čia: 
http://www.alfavyras.lt/klausk/ (video nesustos)

 Jeigu jauti, kad trūksta pasitikėjimo savimi, padarai gyvenime daug mažiau nei galėtum, tada peržiūrėk mano mokymų programą „maksimalus pasitikėjimas savimi“ paspaudęs čia:
www.alfavyras.lt/maksimalus-pasitikejimas-savimi/

Jeigu nori pats pirmas gauti panašius video, įvesk žemiau savo el. paštą:[raw][iphorm id=“10″ name=“Video kontaktų rinkimas“][/raw]

Categories
Saviugda

Ženklai, rodantys, kad tavo pasitikėjimas savimi, priklauso nuo kitų žmonių.

Daugumos žmonių pasitikėjimas savimi, priklauso nuo aplinkinių žmonių nuomonės.  Jeigu bijai pradėti verslą, užkalbinti nepažįstamą moterį, išsakyti savo nuomonę tai yra ženklas, kad bijai aplinkinių žmonių reakcijos jeigu tau nepasiseks. Bijai, kad aplinkiniai žmonės tave atstums, iš tavęs pasijuoks arba pavadins nevykėliu.

Ženklai, rodantys, kad tavo pasitikėjimas savimi, priklauso nuo kitų žmonių:

 • Bijai užkalbinti ir pakviesti į pasimatymą nepažįstamą moterį;
 • Bijai pradėti nuosavą verslą;
 • Bijai daryti tai ką myli;
 • Bijai išsakyti savo nuomonę;
 • Bijai pastovėti už save, netgi jeigu reikia pakelti balsą;
 • Bijai suklysti;
 • Bijai, kad tau nepasiseks;
 • Bijai, kad kiti tave atstums, todėl nedarai tai, apie ką svajoji;
 • Bijai likti vienas;
 • Bijai nepritapti ir t.t.

Vyras, turintis maksimalų pasitikėjimą savimi, visai kitaip žiūrį į pasaulį ir jį supančius žmones. Maksimalų pasitikėjimą turintis vyras, pirmiausia prisiima atsakomybę už savo gyvenimą. Jis neleidžia niekam kitam aiškinti, kaip reikia gyventi, nes supranta, kad TEISINGO gyvenimo būdo tiesiog nėra.

Maksimalų pasitikėjimą turintis vyras žino, kad visiems įtikti neįmanoma, todėl nesistengia to daryti. Kai nebesistengi įtikti kitiems, o gyveni taip, kaip sako tavo širdis, tau nerūpi ką kiti pagalvos, nes tu

Maksimalų pasitikėjimą turintis vyras, dažnai sulaukia neigiamos kitų reakcijos, nes leidžia sau elgtis taip, kaip jaučia, kad reikia. Tuo tarpu, kiti žmonės tik bando pažeminti žmogų su maksimaliu pasitikėjimu.

Pvz. prieš pradedant verslą, visada atsiranda žinovų, kurie iškart žino (dažniausiai net verslo neturėję), kad tau nepasiseks ir net neverta bandyti. Vyras, kurio pasitikėjimas priklauso nuo kitų žmonių, nuleis rankas ir nieko nedarys. Tuo tarpu, maksimalų pasitikėjimą turintis vyras, ras būdų sumažinti riziką ir vis tiek to imsis. Tas kuris bando, turi galimybę, kad jam pasiseks, tas kuris nebando, tokią galimybę praranda iškart.

Žmonės, kurie teisia kitus, nuolat sako, kad net neverta bandyti, nes nepasiseks, dažnai turi labai silpną ir nuo kitų žmonių priklausomą pasitikėjimą savimi.

Jeigu nori daugiau sužinoti apie tai, kaip atgauti maksimalų pasitikėjimą savimi, skaityk čia:
http://www.alfavyras.lt/maksimalus-pasitikejimas-savimi/

Categories
Saviugda

5 auksiniai patarimai, kaip labiau pasitikėti savimi?

Pasitikėjimas savimi yra viena iš svarbiausių asmeninių savybių, kurią sugeba išvystyti ne kiekvienas. Tačiau tokie žmonės kaip Steve Jobs, Tiger Woods ar bet kuris kitas esantis savo srities viršūnėje, turi viena bendrą bruožą, kurį turi jie visi – tai visiškas pasitikėjimas savimi. Pasitikėti savimi nėra įgimtas dalykas, jo tavęs išmoko arba pats išmoksti, lygiai taip pat, kaip ir su menkavertiškumu. Vienintelis skirtumas tarp šių polių yra tas, jog pasitikėjimas, padės tau pasiekti tavo tikslų ir jaustis puikiai, kai kitas sakys, jog esi viso to nevertas. Kaip pradėti pasitikėti savimi ir įžiebti savo potencialą?

1. Modeliavimas arba „Fake it, till you make it“ – Vienas iš būdų, norint akimirksniu tapti pasitikinčiu savimi, yra kitų asmenų, filmų ar knygų herojų modeliavimas. Tiesiog įsijausk į tą žmogų ir mąstyk kaip jis, ką jis daro, kaip jis daro, kaip atrodo, kokia jo laikysena ir t.t. Pamiršk save ir tapk aktoriumi, perteikiančiu pasitikėjimu plūstančia rolę, tai leis tau pajausti, daugiau pasitikėjimo savimi, o skirtumo nuo tikro ir netikro pasitikėjimo nėra, tol, kol tavo pasitikėjimas nėra patikrinamas realių gyvenimo situacijų.

2. Pakeisk aplinką – Kartais, pasitikėjimo stygius priklauso ir nuo aplinkos. Jeigu tam tikroje aplinkoje nuolat jauti, kad tavo pasitikėjimas savo jėgomis mažėja, galimas daiktas, kad tai yra viena iš tų vietų kur geriau nebūti. Jeigu tavo esama aplinka, trukdo tau tobulėti, geriausias patarimas – pakeisk ją. Iš pradžių, gali būti sunku, bet tai atneš, daugiau naudos ateitį.

3. Kūno kalba – Gali sau kartoti šimtus kartų, jog gali nugalėti visus, pasitikėti savimi nuo galvos iki kulnų, bet atsidūrus su sunkiasvoriu čempionu, vis tiek tave paties tave kaip patalynę. Kūno kalba yra labai svarbus aspektas, gali jaustis puikiai, bet jeigu, tai ką sakai, nėra tolygu tavo kūno kalbai, tai tolygu nuliui ar dar blogiau. Stenkis suvokti kaip elgiesi, kokie tavo judesiai, ar nervingi ar atsipalaidavę. Esant atsipalaidavus, kiti irgi atsipalaiduos ir taip pasitikės tavim labiau, o tai leis daugiau pasitikėti savimi pačiu.

4. Palaikyk akių kontaktą ir spausk leteną stipriai – Tai turėtų būti įtraukta į kūno kalbos punktą, tačiau šie du dalykai yra vieni iš pagrindinių ir ganėtinai svarbus parodant ir treniruojant pasitikėjimą savimi. Tie žmonės, kurie nebijo žiūrėti į akis, atrodo kitiems kaip atviresni, patikimesni ir labiau pasitikintys savimi asmenys. Tuo tarpu, sugebėti gerai paspausti ranką, tolygu apsakymui apie save ir tarpusavio bendravimą. Mes sutrinkame, kai mums neaiškiai kas nors paspaudžia ranką.

5. Naikink komforto zoną – Vienas iš pagrindinių priešų, norint daugiau pasiekti gyvenime, tai komfortas. Komfortas mums leidžia jaustis gerai, šiltai, netobulėti ir tiesiog gerai jaustis. Žmonės kaip vanduo, jeigu jie nejuda, jie sugenda. Kuomet, pradedi išbandyti įvairius naujus dalykus, daugiau išmoksti apie patį save ir kur kas labiau pasitiki savo sugebėjimais. Pradėk daryti kažką naujo, daryk tai kas tave šiek tiek gąsdina.

Šaltinis: Avantiura.lt

Categories
Saviugda Vidinės problemos

Apie Depresiją Ir Anksčiau Laiko Išeinančius

Atsakykit nuoširdžiai – jei turėtum galimybę baigti savo gyvenimą dabar pat be skausmo, kraujo, kančios ir ašarų, o jūsų šeimos ir artimųjų poelgis nei kiek neįskaudintų, nes iš jų atminties būtumėt ištrintas be menkiausio pėdsako, AR RYŽTUMĖTĖS?

FightClubJei visgi ne, tuomet tikriausiai suprantat, kad nėra dėl ko jaudintis, nes nėra nieko pastovesnio nei „laikina“, o gyvenimui pasibaigus nebeliks ir ko bijoti. O ir mus pačius prisimins tik ribotą laiką. Dažnai susimąstau- sugebantys anksčiau laiko išeiti žmonės silpni ar stiprūs? Galbūt silpni? Manot lengva taip imt ir išeit? Nei velnio. Tam reikia turėt geležinius kiaušus nes tai tikrai beprotiškai sunku. Tuomet gal visgi stiprūs? Tik jei stiprūs, tai kodėl nesugeba atsilaikyti prieš gyvenimą? Jokios logikos. Kita vertus šiam beprotiškam pasauly jokios logikos šiuo klausimu niekada ir nebuvo. Manau būčiau tam per silpnas. Na, tik pagarbos stipresniems šį kartą irgi atiduoti negaliu.

Tad sveiki atvykę į mūsų visuomenę. Jūs būsite vertinami pagal tai, ką vilkite, ką mėgstate ir kaip elgiatės. Dirbkit, pirkit, mirkit. Linkime malonaus vizito. Taip pat primename, kad iš šios beprotiškos karuselės bet kada galite išlipti savo noru. Galite rinktis iš daugybės jums priimtinų būdų, nuo „greitai ir neskausmingai“ iki „lėtai ir kankinančiai“, kiekvienam pagal skonį. Mokslas taip toli pažengęs, kad net ir čia jums suteikiama laisvė būti originaliems, bei išsiskirti iš minios, tad kilpos ir tabletės nebemadinga. Būkit originalesni.
Maždaug tokia informacinė atmintinė turėtų būti prisegama prie kiekvieno gimimo liudijimo.

Viskas, kas jums duodama pirmąją gyvenimo dieną yra vardas. Tik jis jums ir liks po jūsų paskutinės dienos. Jis bus iškaltas ant jūsų antkapio. Tik jį laikui bėgant žmonės kartkartėm ir prisimins. Jūsų vardą. Tik jo iš jūsų niekas negali atimt ir net po mirties negalėsite juo atsikratyt. Todėl gerbkit jį. Kai kils mintis viską baigti, vietoj to geriau patys sau viduj pasakykit: „jūsų vardas, einam išgert puodelį kavos. Nusižudysim vėliau“. Ir tai dažniausiai suveiks kaip dopingas.

Niekada nesupratau žmonių, kurie prieš išeidami atiduoda skolas, išdalina savo turtą ar padaro panašią nesąmonę. Manau originaliau eiti kitu keliu. Pasiskolinti milijoną ir jį nerūpestingai ištaškyti. Juk grąžinti vistiek nereiks, be to religija teigia, kad per pinigus visas blogis, tad ir pragare vargu ar tektų dėl to stipriai kentėt. Velniop atsiskaitymus. Kodėl kai jums blogai tai kitiem turi būti gerai? Eina šikt, tegul ir kiti kenčia. Bent jau taip įkąskit pasauliui ir pralaimėkit bent jau ne sausu rezultatu. Tiesa, statistika rodo, kad yra nemenka tikimybė, jog kurį laiką taip pagyvenus, jums gali visiškai nebesinorėti lįsti į kilpą.

Kodėl šikniai iki to privedę jus turėtų likti sausi? Va čia tai jau tikrai tai, dėl ko skoloj tikrai nereiktų likt! Geriau jau kitus privesti iki savižudybės gydant juos jų pačių vaistais, nei trumpintis gyvenimą sau. Atsilyginkit tokiu pačiu elgesiu su visais, kaip kad buvo elgtasi su jumis. Pajusit palengvėjimą. Išsiliekit. Kiekvienas už save ir nei vienas nei už vieną. Taigi yra tie, kurie gavę per žandą atsuka kitą ir yra tie, kurie tiki, kad akis už akį, dantis už dantį yra teisinga. Na, priklauso nuo tikėjimo. Gal pirmasis variantas ir gerai veikė viduramžių vienuoliams, tai šiandien gyvenantys pagal jį dažnai būna be jokio gailesčio spardomi iki kol patys neapsikentę imasi vadovautis akis už akį principu. Štai tada ir ateina suvokimas- fuck or be fucked..

imagesGaliausiai iškentę miljoną nepelnytų antausių, imam suvokti, jog esam padaryti ne iš stiklo ir galim pavežti daugiau nei patys galvojam. Svarbiausia, kad suvokimas ateitų ne per vėlai. Tuomet galvoje cinkteli mintis- ej, juk nieko neprarasim lošdami šį žaidimą toliau. Galim tik išlošti, nes perbridę tiek šūdo esam stipresni nei bet kada, tad kodėl gi ne? Imam suvokti, kad po mirties nebebus ko bijoti ir nebelieka dėl ko jaudintis. O reikalams pasisukus nevaldoma linkme, betkada bus galima išeiti. Kuo greičiau tai suvoksit, tuo daugiau kasdienių karų laimėsit jūs ir pralaimės kiti. Praleimėję norės, jog už kažką atsiprašytumėt. Nedarykite to. Nėra už ką atsiprašinėti. Tai jie viską nuolat suknisa ir jie patys kalti dėl savo nesėkmių. Jie tegul ir nusižudo. Nes kažkam juk turi nesisekt. Svarbu, kad ne jums. Tik silpni kaltina visus, išskyrus save.

Kad ir kaip puikiai laikytumėtės, ateina laikas kai norisi sustoti. Kuomet visiškai nebesinori tapti nei kiek geresniu. Kuomet daugiau niekas neberūpi. Suprantu. Kai laimi, argi galvoji apie pralaimėjimą? Bet kai susiduri su tuo, ką jauti dabar, šalta tikrovė nušviečia faktą, kurį norėtum ignoruoti. Faktą, kad negali laimėti ir vienintelis prizas garantuotas šiame žaidime yra pralaimėjimas. Klausimas tik kada. Ir visgi tai NETIESA! Taip pradedam sau tvirtinti tik tam, kad galėtume nusimuilinti ir nebedaryti nieko, kam reikėtų bent kokių pastangų. Tinginiai ir mazgotės galvoja taip. Tokie jei ir nusižudys tai pasaulis nieko nepraras. Tokius galiu tik padrąsinti- pirmyn! Jūsų tikrai niekas nepasiges.

Ar žinote koks yra pats šlykščiausias jausmas iš visų? Tai žinojimas, kad stengeisi ir padarei viską ką galėjai, ir to vistiek nepakako. Mes vyrai. Mes nuo mažens mokomi verkti savo viduje, kaip ir dera nugalėtojams, ir niekada nerodom ašarų nesėkmės atveju. O viduje saugomas purvas palengva tyliai virsta psichikos liga, su kuria laikui bėgant susigyvenam ir jos net nebepastebim. Nes niekam niekas nerūpi iki kol nenutinka kažkas baisaus. O tam, kad kažkas baisaus nenutiktų, yra svarbu rasti saviraiškos sritį. Sritį, kurioj galėtume išsilieti. Sportas, hobiai ar dar bala žino kas- viskas tinka. Nes gyventi reikia sau, o ne kitiems. Tuomet ir pralaimėti pasidaro ne taip jau ir baisu, nes visada yra veikla, kurioje vistiek laimėsi bent jau sau ir tai padeda.

O jei kaikuriems iš jūsų labai sunku, tai žinok tik tiek, kad jos praeis… Tos mintys galvoje. Palengva, po truputį. Ir viskas tikrai bus gerai. Tiesiog ne šiandien. Ir tikriausiai ne rytoj…

 Skirta A.M. (1985-2009).

 .