Categories
Rekomenduoju Vyriškumas

Ar tu turi, šias 8 savybes, kurių moterys ieško vyruose?

Vyrai ir moterys – kartu panašūs, bet tuo pačiu ir skirtingi. Visi mes augom panašiomis sąlygomis, panašiomis aplinkybėmis, bet vyrų ir moterų mąstymas bei požiūris į priešingą lytį visiškai skiriasi. Dažnas vyras, savęs nekartą yra paklausęs: „Kodėl aš nepatinku merginom? Ko jos iš manęs nori, tikisi?“. Galbūt yra vyrų, kurie klausia šito būtent dabar. Tuo tarpu, moterys iškelia sau klausimą: „Kodėl aš negaliu rasti sau tobulo vyro?“.
Vienaip ar kitaip, problema slypi abiejose pusėse. Vyrai nesupranta moterų poreikių, nesugeba perprasti jų mąstymo, moterys – nežino ko ieško, ko nori ir neįvertina to, ką gali duoti mainais. Vyrai, šiuo metu į viską žiūri per miglą, nežinodami nuo ko pradėti ir kokių savybių ugdymas merginom yra patraukliausias. Jie ekspermentuoja: bando vieną, vėliau ir kitą būdą. Tačiau vistiek rezultato nėra. Todėl atskleisiu pačias svarbiausias vyro savybes, kurių ieško moterys. Šių savybių ugdymas tau netik išsklaidys miglą kely, bet ir atneš tavo taip norimus rezultatus su moterimis.

 

Vyriškos Savybės

1. Vyriškumas. Būtent šiuo laiku, tai bene didžiausia moterų tema apie vyrus. Turbūt, ne kartą teko girdėti tokį visuomenės moterų išsireiškimą: „Vyrai jau nebe tokie vyriški. Vyriškas vyras tampa retenybe“. Tačiau… Kiekviena moteris turi tam tikrus, jai vienai būdingus poreikius. Moterų poreikiai tiesiogiai ar netiesiogiai ir sukuria vyriškumo sąvoką. Moterų daug, jų poreikiai skiriasi, todėl aiškiai padėto taško apie vyriškumo sąvoką nėra.

Pavyzdys: Moteris, gyvenanti be vyro, tačiau turinti kelis vaikus, vyriškumą įsivaizduoja kaip gebėjimą išlaikyti šeimą. Kadangi jos poreikis yra vyras, tinkantis auginti šeimai.
Štai kitas pavyzdys: moteris, neturinti šeimos. Ji vyriškumą įsivaizduoja kaip gebėjimą siekti užsibrėžtų tikslų ir nepriklausomybę. Kadangi jos poreikis yra vyras, visiškai nepriklausantis nuo kitų nuomonės ir siekiantis savo tikslų.  Todėl vyriškumo suvokimas priklauso nuo pačios moters. Tačiau atskleisiu dažniausiai merginų įvardijamas vyriškumo savybes.

Vyriško vyro bruožai:

 • Žodžio laikymasis;                                               
 • Nuomonės turėjimas;
 • Nepriklausantis nuo nieko;
 • Turintis savigarbą;
 • Gebantis sutramdyti moterį;
 • Siekiantis tikslų;
 • Ištikimas;

 

Nevyriško vyro bruožai:

 • Nuolatiniai verkšlenimai;
 • Pasyvumas;
 • Priklausomybė nuo kitų nuomonės;
 • Melavimas;
 • Neištikimybė;
 • Žodžio laužymas;
 • Meilikavimas;
 • Brandaus elgesio nebuvimas;

 

2. Gebėjimas priimti sprendimus. Moterys ieško vyro, kuris sugebėtų išlaikyti ir puoselėti šeimą. Geriausias kandidatas į šią rolę yra vyras, gebantis priimti sprendimus. Kodėl? Būtent todėl, jog sprendimų priėmimas kloja daug stipresnius pamatūs šeimai. Įsivaizduokit situacija:

 1) Vyras, turintis šeimą: žmoną ir kelis vaikus, dirba prastai apmokamą darbą. Šeimos pajamos vos išgali sudurt galą su galu. Vyras, matydamas, kad šeimai trūksta kažko, kad jo šeima nelaiminga, jis apmąsto visas galimybes ir priima šiai problemai sprendimą: ieškoti kito darbo ir kurį laiką persikraustyti gyventi į mažesnes patalpas. Šiuo laiko tarpsniu šeimai dar sunkiau, tačiau po kurio laiko vyras randa geriau apmokamą darbą ir grįžta į ankstesnę savo gyvenamąją vietą. Vyras nepabūgo priimti sprendimo, kuris savo ruoštų pakeitė šeimos socialinę padėtį.

2) Vėlgi ta pati situacija. Tačiau šiuo atveju vyras negeba priimti sprendimų. Matydamas, jog šeimai sunku, jis apsvarsto visas galimybes ir nusprendžia nieko nedaryt, mat rizika gali daug kainuoti. Vyras ir toliau gyvena kaip gyvenęs. Blogos gyvenimo sąlygos atsiliepia santykiams, kurie laikui bėgant nutrūksta. Todėl gebėjimas priimti sprendimus yra labai svarbus dalykas santykiuose.

vyriskumas 

3. Žinojimas ko nori iš gyvenimo. Visa tai yra susiję su tikslo turėjimu ir kryptingu gyvenimu. Vyras, turintis tikslą ir jo siekiantis, moterims pasąmonėje perduoda ryžtingo, turinčio valios ir kantrybės bei atsidavusio gyvenimui vyro įvaizdį. Ryžtas, valia, kantrybė ir atsidavimas yra pagrindinės savybės ant kurių klojami santykiai.

 • Ryžtas – kuria ateitį santykiams.
 • Valia –  palaiko ryžtą ir neleidžia pasiduot.
 • Kantrybė – padeda išgyventi sunkumus.
 • Atsidavimas – kryptingas šeimos santykių ar jos ateities puoselėjimas.

Todėl niekas kitas geriau, nei tikslo turėjimas ir nuolatinis jo siekimas, negerina šių, velniškai svarbių gyvenime, savybių.

4.  Pagarba. Absoliučiai jokia save gerbianti moteris, niekada neprasidės su vyrų, kuris negerbia jos. Pagarba, viena iš pagrindinių savybių, kuri leidžia mums išlikti civilizuotiems žmonėms. Ji koja kojon žengia su pasitikėjimu. O pasitikėjimas kitu, atveria platesnes galimybes gyvenimui, šeimai, darbui, santykiams… Šios savybės ieško ne tik moteris, jos pritaikymas kasdieniame gyvenime yra ne mažiau reikalingas.

5.  Dėmesys tik vienai, vienai merginai. Kiekviena moteris nori jaustis ypatinga, gerbiama ir savaip išskirtinė. Niekas geriau jai šių savybių nesuteikia, nei – ištikimybė. Neištikimybė yra viena iš dažniausiai nesėkmingai besibaigiančių santykių priežastis. Moteris tai suvokia, todėl kiek įmanoma bando to išvengti. Todėl ištikimas vyras yra vienas iš tų variantų, kurį moterys renkasi daug negalvojus.

 

6.  Nenuspėjamas. Tai gebėjimas nustebinti moterį, kai ji mažiausiai to tikisi. Žaismingumas kertasi su ištikimybe. Neištikimi būna ne tik vyrai, bet ir moterys, ne paslaptis. Tačiau kaip apsaugoti moterį nuo neištikimybės?

 vyras

Ištikimas vyras + nenuspėjamas = Laimingi santykiai.

Ištikimas vyras – vyras, gerbiantis moterį ir santykių esmę.

Netikėtumo jausmas – būtent tai apsaugo moterį nuo neištikimybės. Nenuspėjamas vyras neleidžia santykiams virsti kasdiene rutina. Jis juos pagyvina, atgaivina ar nudažo kitomis spalvomis. Priešingu atveju, kada vyras yra nuspėjamas, moteriai vėliau ar ankščiau pasidarys nuobodu. Laikui bėgant, ji pradės svarstyti apie idėją išbandyt ką nors naujo, patirt ką nors kitokio, kas būtų priešingą susiklosčiusiai rutinai. Kieno pasekoje, moterį priveda prie neištikimybės.

Todėl netikėtumo jausmo sukūrimas yra išties vertinga savybė, kurios ieško moterys. Kadangi būtent šios savybės dėka, mergina apsaugo pati save ir santykiai nevirsta rutina.

 

7. Pasitikėjimas savimi. Šioji savybė praktiškai neatsiejama sėkmingo socialinio gyvenimo dalis. Stipriai pasitikinčiam savimi žmogui, daug lengviau susirasti darbą, sukurti šeimą, užmegzti santykius su aplinkiniais ar net pradėti verslą. Kodėl? Savimi pasitikintys vyrai retai kada abejoja, jie užtikrinti tuo ką daro ir tai ką pasieks.
Jie niekada nemenkina savo gabumų, talento ar savo savi-vertės. Dažniausiai tokie vyrai daro ir sako tai ką galvoja, kas jiems sutaupo daug laiko ir padeda greičiau įgauti kitų žmonių pagarbą, o vėliau ir pasitikėjimą. Pasitikėjimas savimi yra skirstomas į dvi rūšis: Išorinis ir vidinis pasitikėjimas.

 • Išorinis pasitikėjimas savimi – tai labai nepastovus pasitikėjimas, kuriam įtaką gali padaryt bet koks žmogus. Paprastai šitokį pasitikėjimą savimi žmogui sukuria socialinis ir materialinis pradas – socialinis statusas, pinigai, materialūs daiktai.  Lygiai taip pat kaip pinigai, vieną dieną turi daug, kita – mažai, taip pat svyruoja ir pasitikėjimas.
 • Vidinis pasitikėjimas savimi tai labai pastovus ir stiprus pasitikėjimas savimi, kuriam įtakos praktiškai neturi niekas. Toks pasitikėjimas savimi susiformavo tik per patirtis socialiniame gyvenime. Kuo daugiau esi patyręs, tuo daugiau žinai. Kuo daugiau žinai, tuo labiau pasitiki savimi. Todėl šį tipą išugdyti paprastai reikalauja labai daug laiko.

 

8.  Humoro jausmas bei gebėjimas bendrauti. Moterys ieško tokio vyro su kuriuo nebūtų liūdna. Nesvarbu koks gražus ar seksualus vyras bebūtų, jeigu jis nemokės prieiti prie moters ar su ja bendrauti, visada bus surūgęs, ankščiau ar vėliau jų santykiams ateis galas. Humoro jausmas tiek pat svarbus moteriai kaip ir netikėtumo jausmas, kadangi būtent šios savybės ir išlaiko moters susidomėjimą ilgesniam laikui ir neleidžia santykiams virsta nuobodžia rutina.

Išvada: Šios 8 savybės yra bene dažniausiai ieškomos merginų, vyruose. Visų šių savybių komplektas atneš ne tik norimus rezultatus su moterimis, bet ir padės sukurti tvirtus ir sėkmingus santykius. Tiems, kam tikrai įdomu, kokiu principu mąsto ir priima sprendimus moterys ar norite detalesnės informacijos, stipriai rekomenduoju šį produktą: „Moters psichologija“. 

Categories
Rekomenduoju Vyriškumas

1904 metų rusų karininko Garbės Kodeksas

 

1. Nežadėk, jei nesi tikras, kad galėsi ištesėti. 
2. Laikykis paprastai, be pozos. 
3. Būtinai skirk ribą, kur baigiasi pagarbus mandagumas ir kur prasideda padlaižiavimas. 
4. Nerašyk laiškų ar raportų įniršęs. 
5. Mažiau atvirauk, nes pasigailėsi. “Liežuvis mano – priešas mano”. 
6. Nelėbauk – savo “šaunumo” neįrodysi, o save sukompromituosi.
7. Neskubėk būti atviras su žmogumi, kurį nepakankamai pažįsti. 

8. Neturėk finansinių reikalų su draugais. Pinigai visada gadina santykius.
9. Nepriimk asmeniškai kandžių pastabų, sąmojų, patyčių, sakomų tau pavydumui, kas dažnai pasitaiko gatvėse ir kitose viešose vietose. Išlik aukščiau to. 
10. Jeigu apie kažką negali pasakyti nieko gero, tai nesakyk ir nieko blogo, net jeigu tai ir žinai. 
11. Neatmesk jokio patarimo. Išklausyk jį. Juk teisė – vadovautis juo, ar ne – priklauso tau. Nebijok pasinaudoti naudingu kito patarimu – tai ne mažesnis menas, nei patarti pačiam sau. 
12. Karininko jėga ne aistrų proveržiuose, o nesudrumsčiamoje ramybėje. 
13. Saugok artimos tau moters reputaciją, kas ji bebūtų. 
14. Gyvenime būna situacijos, kai reikia priversti nutilti savo širdį ir vadovautis protu. 
15. Paslaptis, kurią tu atskleidei tiktai vienam žmogui, jau nebėra paslaptis. 
16. Visad budėk ir neatsipalaiduok. 
17. Stenkis, kad ginčo metu tavo žodžiai būtų minkšti, o argumentai tvirti. Stenkis ne įveikti priešininką, o jį įtikinti. 
18. Viešuose maskaraduose karininkams šokti nedera. 
19. Kalbėdamas venk gestikuliacijos ir nekelk balso. 
20. Jeigu atsidūrei aplinkoje, kur yra žmogus, su kuriuo esi susipykęs, tai sveikinantis su visais yra priimta paduoti ranką ir jam, tuo atveju, suprantama, jeigu kitaip neįmanoma neatkreipti į tai svečių arba šeimininkų dėmesio. Rankos padavimas nesukels bereikalingų apkalbų, o juk jūsų tai niekaip neįpareigoja. 
21. Niekas taip nepamoko, kaip savo klaidos suvokimas. Tai viena iš pagrindinių saviugdos priemonių. Neklysta tik tas, kas nieko nedaro.
22. Kai du žmonės pykstasi – visada kalti yra abu. 

23. Autoritetas įgyjamas specialybės ir tarnybos išmanymu. Svarbu, kad pavaldiniai tave gerbtų, o ne bijotų. Kur baimė – ten nėra meilės, o yra slaptas priešiškumas ar nedraugiškumas. 
24. Nėra nieko blogiau už neryžtingumą. Geriau neteisingas sprendimas, negu svyravimas ar neveiklumas. Praleistos akimirkos nebesugrąžinsi. 
25. Tas kuris nebijo nieko, yra galingesnis už tą, kurio bijo visi. 
26. Sielą – Dievui, širdį – moteriai, pareigą –Tėvynei, garbės – niekam.

Dalinasi: Revoliucija – Visapusiškas tobulėjimas

Originalus šaltinis: http://bashny.net/t/en/98879

 

Categories
Rekomenduoju Vyriškumas

Didžiausios kūno kalbos klaidos, kurias daro vyrai.

Kūno kalba – viena iš sudedamųjų komunikavimo priemonių. Niekas kitas labiau neapibūdina žmogaus nuotaikos, būsenos, atsipalaidavimo lygio, socialinių įgūdžių, nei kūno kalba. Buvo atlikta daug mokslinių tyrimų apie žmonių bendravimą.

Rezultatai gana neįtikinami: 93proc. viso komunikavimo sudaro kūno kalba, o likusieji 7 proc. patys žodžiai. Kūno kalbą kontroliuoja mūsų pasąmonė, todėl ją pakeisti yra labai sunku. Nesvarbu ką tu sakai, kūno kalba perteiks tikrąją tavo būseną.
Pvz: „Įsivaizduokit situacija: 25 metų vaikinas stovi prieš jūs ir įrodinėja, jog yra tikras mergišius. Tačiau jo kūno kalba yra labai nestabili: jis nelaiko akių kontakto, nenustovi vietoj, blaškosi, liečia savo veidą, užsikerta kalbėdamas, paraudonuoja… Esu tikras, jog juo nepatikėtum. Nesvarbu ką jis sako, kūno kalba išduoda teisybę.
“ Kita situacija: „Vėlgi tas pats 25 metų vaikinas stovi prieš jūs ir įrodinėja, jog esąs tikras ralistas. Jo kūno kalba stabili: išlaiko akių kontaktą, pasakoja istorijas su emocijom, stovi ramiai ir užtikrintai, kalba ramiu ir užtikrintu balsu.

Kūno kalba perteikia visiškai kitokį vaizdą. Šiuo vaikinu tikėti galima.“ Kūno kalba yra velniškai svarbi socialinio gyvenimo priemonė. Tačiau dauguma žmonių yra linkę tikėti, jog verbalinis (žodinis) bendravimas yra daug svarbesnis, todėl visai nekreipia dėmesio į kūno kalbą. Dabar jau teisybę žinai!

Atskleisiu dažniausiai pasitaikančias kūno kalbos klaidas, kasdieniniame vyrų gyvenime.

unnamed

Kūno kalbos klaidos

 1. Rankos kišenėse. Rankos kelnių kišenėse perteikia žmonėms žemą socialinį statusą. Atkreipkite dėmesį į aukšto statuso žmones: politikus, verslininkus… Jie labai retai slepia rankas kišenėse. Socialinėse situacijose, aukštą socialinį statusą turintys žmonės  rankas naudoja stipriai kūno kalbai išreikšti, – gestikuliuoja. Tačiau yra kita šios ypatybės pusė.Jeigu tau labai nesiseka gestikuliuoti, neturi kur padėti rankų, bendravime tau visiškai jos nereikalingos, tuomet siūlau kitą variantą: kai laikai rankas kišenėse, iškišk nykščius. Tai simbolizuos stipraus ir savim pasitikinčio vyro įvaizdį socialinėse situacijose.

   

 2. Rankų ir kojų kryžiavimas. Šių kūno dalių kryžiavimas išduoda neigiamas tavo būsenas. Didžiausia klaida, kurią dažniausiai pastebiu, kad vyrai sėdėdami visada sukryžiuoja kojas. Kojų kryžiavimas perteikia žmonėms silpnai savim pasitikinčio vyro įvaizdį, kuris toje aplinkoje jaučiasi neatsipalaidavęs ir nesaugus. Rankų kryžiavimas rodo uždarumą ir nesaugumo jausmą socialinėje aplinkoje. Tu esi vyras, todėl ir sėdėk kaip vyras: užimk tiek vietos, kad jaustumeisi atsipalaidavęs, o nesusigūžk kaip mažas berniukas į kampą. 

   

 3. Nėra akių kontakto. Akių kontaktas, viena iš svarbiausiu neverbalinio bendravimo priemonių. Stiprus akių kontaktas rodo aukštą vyro vertę ir dominavimą. Ši problema kamuoja daugybę žmonių: jie nori, bet tiesiog nesugeba išlaikyti akių kontakto. Tokiems žmonėms turiu kelis patarimus:
  1. Bendraujant su žmonėmis, žiūrėkit į tašką esantį antakių aukštyje tarp akių. Žmonėms atrodys, kad žiūrite į akis, o jūs tuo tarpu išvengsite savo problemos.
  2. Išmokite išlaikyti akių kontaktą dirbdami su savimi. Pradėkite stebėti savo akis veidrodyje, kol suprasite, kad tai nėra sunku. Eikite į gatves, bandykite užmegzti akių kontaktą su aplinkiniais, bent 2-3 sec. Jei vis tiek labai sunku išlaikyti akių kontaktą, naudokite saulės akinius, kol įprasit. Treniruokitės su draugais, stenkitės akių kontaktą laikyt kuo ilgiau (tačiau nereikia nuolatos spoksoti į draugą, atrodysite kaip klounas. Vos tik jūsų akys susidurs, laikykite akių kontaktą, kol jis pirmas patrauks akis). Vėliau gali mėginti išlaikyti akių kontaktą su nepažįstamais žmonėmis. Praktikuojantis rezultatai ateis greitai.


 4. Nesišypsojimas. Įdomu, kokiam žmogui patinka bendrauti su surūgėliu? Turbūt, teko ne kartą bendrauti su surūgėliais. Bendrauji su žmogumi, stengiesi užmegzti ryšį, o jis susiraukęs stovi ir linkčioja galva. Tikriausiai tokiu atveju galvojat: „kaip man greičiau iš čia pasišalinti“. Lygiai tą patį galvoja kiti žmonės apie jus. Todėl, šypsojimasis, ne tik, kad atpalaiduoja šalia esantį žmogų, bet ir siunčia signalus, jog esi šiltas žmogus, kuriuo galima pasitikėti. 5. Tylus ir greitas kalbėjimas. Greitas ir tylus kalbėjimas kyla iš to, jog nepasitiki savimi arba neesi tikras tuo ką sakai ir bijai suklysti. Baimė yra natūrali organizmo reakcija į naujus dalykus, todėl ją jausti visiškai normalu. Vienas žmogus yra pasakęs: „Geriau jau pasakyti ką galvoji ir trumpam tapt idiotu, negu tylėti ir visą gyvenimą juo būti“. Kaip jau sakiau: kūno kalbos esmė – ne ką tu sakai, o kaip tai perteiki.
  Pvz: 1) Jei tyliai, nepasitikėdamas savimi murmėsi savo kolegoms, tai jie greičiausiai nieko nesupras, – interpretuos tavo pasisakymą kaip nesąmonę.
  2) Jeigu garsiai, stipriai pasitikėdamas savimi, vyrišku balso tonu ir stipriu akių kontaktų kalbėsi su savo kolegom, – jie tavo pasisakymą interpretuos kaip nuomonę. Niekada nebijok suklysti, kadangi „tiesiausias kelias į sėkmę yra per nesėkmes“. 6. Greita eisena, greiti judesiai. Ši vyrų problema kyla iš to, jog jie yra nepratę būti už savo komforto ribų ir lakstydami, tiesiog stengiasi užbaigti kuo greičiau savo reikalus ir atsidurti savo komforto zonoje – namuose. Tokie vyrai paprastai bijo atsidurti socialinio gyvenimo įkarštyje ar būti jo paveikiami. Kodėl ši savybė yra bloga?
  1. Viena iš pagrindinių kūno kalbos dalių yra eisena. Ji labai daug ką pasako apie žmogų. Jeigu žingsniai maži ir jų labai daug, žmogus yra žemo socialinio statuso. Jei žingsniai dideli ir jų ne tiek daug – tai simbolizuoja pasitikėjimą savimi ir šiokį tokį statusą. Kadangi jau skaitai šį straipsnį, vadinasi esi susidomėjęs kūno kalba ir suvoki, kad ji svarbesnė už verbalinį bendravimą, todėl, bet kokiu atveju, turi ją kiek įmanoma stiprinti.
  2. Nesvarbu kokį socialinį statusą tu turi, jeigu turi prastą eiseną, tavo vertė kris. Eisenai sustiprinti turi negailėti  nei laiko, nei pastangų. Jeigu tu, tikrai kažkur skubi ir neturi laiko, tada prasta eisena yra pateisinama, tačiau kitais atvejais – ne.


 7. Gestų nebuvimas. Ši problema netokia ir svarbi socialiniame vyrų gyvenime, tačiau jos pritaikymas gali smarkiai padidinti sėkmę bendravime. Gestais tu ne tik, kad parodai, kaip stipriai pasitikimi savimi ir, kad turi aukštą savivertę, bet tuo pačiu parodai, kad esi visu 100 proc. tikras tuo ką sakai. Jei esi vyras, neturintis kur dėti rankų, šios problemos sprendimas tau būtinas. Jei esi vyras, susitvarkantis su šia problema, šia problemą gali ignoruoti. 8. Nervingi judesiai. Dažniausiai pasitaikantys stiprios kūno kalbos žudikas. Nervingi judėsiai: nagų kramtymas, žaidimas su tušinukais, kai neturi ką veikti, kojų kratymas, supimasis ant kėdės, akių blaškymasis, drebančios rankos – visi šie judesiai nusako tavo būseną, kuri tikrai nėra tokia, kurią norėtum siųsti aplinkiniams. Visi šie judesiai priveda prie kelių būsenų: nekantrumas, jaudulys, nesaugumas. Privalai vengti šių judesių, norint susikurti vyrišką ir stabilią kūno kalbą. 9. Įsitempimas. Lygiai taip pat, kaip ir prieš tai išvardintos problemos, įsitempimas žmogų sukausto tik tada, kai jis nesijaučia saugiai savo kailyje arba nesijaučia jaukiai socialinėje situacijoje. Dažniausios šios problemos padarinys yra įsitempę pečiai. Esu tikras, daugiau kaip pusę skaitančiųjų šį straipsnį, šią problemą turite šią sekundę. Pamėginkit visiškai atpalaiduoti pečius ir pamatysit skirtumą. Taip pat, įtempti pečiai signalizuoja, jog esate stresinės būsenos arba šiuo metu laikote kokią nors atsakomybės naštą. Visi tai perduoda jūsų pečiai.

Išvada: Šios 9 kūno kalbos klaidos yra labiausiai pasitaikančios kasdieniame vyrų gyvenime. Kūno kalba daro labai didelę įtaką tiek jūsų įvaizdžiui, tiek bendravimui, tiek sėkmei socialiniame gyvenime. Todėl geros kūno kalbos pritaikymas gyvenime yra velniškai svarbus dalykas, į kurį dėmesį siūlau atkreipti kiekvienam. 

Nori būti pasitikinti su moterimis? Skaityk kaip tapti 100% savimi pasitikinčiu.


 

Categories
Ilgalaikiai santykiai Rekomenduoju Vyriškumas

5 priežastys, jog tu esi jai per geras (mielas)

Turbūt kiekvienas vyras pripažintų, jog viena yra merginą „pakabint“, o visai kas kita – ją išlaikyt. Paprastai, sveikiems ir tvirtiems santykiams sukurti reikalingos tam tikros žinios: suvokimas partnerio poreikių, psichologijos išmanymas bei gebėjimas sugyventi su kitu žmogumi. Be šių savybių išmanymo, vargu kas be pavyktų.

Pvz: 1) Suvokimas partnerio poreikių. Šioji savybė bene dažniausiai kiša kojas santykiams. Vyro poreikiai: seksas, laisvė (nereikia jų laikyti ant pavadėlių ir nuolat klausinėti „kur buvai, ką darei…“), gerbimas jo nuomonės bei pripažinimas, jog vyras turi būt santykių galva. Moters poreikiai: stabilus finansinis stovis, tinkamos sąlygos kurtis šeimai, saugumo jausmas bei šiltų jausmų rodymas. Kai vyras ar moteris, nesupranta vienas kito poreikių arba nesutampa interesai, tuomet ankščiau ar vėliau santykiams ateina galas.

2) Psichologijos išmanymas. Šis punktas labiau priskiriamas prie vyrų, kadangi moteris turi įgimta savybę greitai perprasti žmones, jų elgesį ar mąstymą, todėl šiuo punktu vyrai atsilieka. Tačiau abiems pusės daug ko reiktų išmokti. (Norint sužinoti daugiau iš šio punkto, rekomenduoju „Moters psichologija“ ir „Kaip suvilioti merginą?“).

3) Gebėjimas gyventi kartu. Ši savybė nėra labai svarbi, bet įtakos turi. Būtent gyvenimas su partneriu parodo koks tu žmogus iš tikrųjų. Todėl žinios: etikos, higienos srityse yra būtinos. Šios trys pagrindinės priežastys turi didelę įtaką santykių kūrimuisi, todėl atskleisiu svarbiausias priežastis, kurių reikėtų vengti bet kuriam vyrui.

Priežastys

 1. Santykiuose labai retai vartoji žodį: „ne“. Vyras, nevartojantis žodžio „ne“ santykiuose, simbolizuoja pasyvumą ir visą kontrolę užleidžia moteriai. Kai moteris būna santykių lyderė, o vyras – užima antrąją vietą, moteriai tampa nuobodu su tokiu vyrų būt, mat esą jis yra nevyriškas. Kas blogiausia, vyrai to nesuvokia. Iškelkit sau klausimą: „Kodėl aš bijau prieštarauti moteriai?“. Priežastys slypi tame, jog vyras elgiasi šitaip, tik tada, kai bijo prarasti moterį, kada neturi pasirinkimo tarp kitų moterų ir mano esąs radęs tą „vienintele“. Prisimink, tu esi vyras, tu turi savo nuomonę. Jei tau nepatinka vienas ar kitas merginos poelgis išreikšk jai tai, jei nepatinka ką ji sugalvojo – sakyk „ne“. Ji tave už tai gerbs ir žiūrės į tave kaip į vyrą, o ne – įrankį.

 2. Pastoviai atsiprašinėji merginos. Atsiprašymai, nėra blogai, jeigu jie turi rimtą priežastį. Kitų atveju, kai „atsiprašau“ yra sakoma be tikslo, tu save statai į silpno vyro padėtį. Pvz: „atsiprašau, brangute, kad pavėlavau namo, mat sunki diena darbe buvo“. Tu atsiprašinėji už tai, jog dirbai? jog stengiesi šeimai atnešti pinigų? Šitaip tik parodai, jog moteris yra ankščiau tavęs santykiuose ir stengiesi įgauti jos pripažinimą. Atsiprašyti reikia tik tada, kai padarei tikrai kažką netinkamo. Tarkim, kaip nors įžeidei savo merginą… Tik nesuvokit klaidingai, jog tada privalai atsiprašinėti, po kol ji atleis. Užtenka vieną kartą pasakyt: „atsiprašau“.

 3.  Visada pasiruošęs padėti. Tai nėra nieko blogo, jei atskiri pagalbos prašymą nuo išnaudojimo. Merginos, paprastai pagalbos prašo tik tada, kai pačios to padaryt negali, o išnaudojimas – visiškai smulkmeniški prašymai, kuriuos jos tingi daryt. Pagalbos prašymas: mergina kraustosi, nori, kad suremontuotum mašiną ar kokį daiktą namuose. Išnaudojimas: mergina prašo, kad ją nuveštum ten ir ten, pavedžiotum jos šunį… Tačiau, jeigu į kiekvieną jos prašymą reaguosi teigiamai, toli su ta mergina nenueisi, kadangi šitokiu savo elgesiu tu jai simbolizuoji, jog gyveni pasyvų, neįdomu gyvenimą ir neturi tikslų.

  [adrotate group=“3″]
 4. Sakai per daug komplimentų. Turbūt kiekviena mergina sutiktų, jog per didelė komplimentų krūša, tiesiog vemti verčia. Meilikavimai ir „lindimas moteriai į šikną“ per komplimentus yra velniškai nevyriška. Šitokiu būdu tu iškeli merginą aukščiau savęs, jos tai jaučia ir supranta, kieno pasekoje tu pradedi jaustis kaip mažas berniukas. Pvz: „mano persikuti, ananasėli kaip tu šauniai šiandien atrodai. Tavo akys tiesiog nepakartojamos, o plaukai…“ Komplimentus, proto ribose, moterys dievina, tačiau „kas per daug, tas nesveika“.
  Merginai komplimentus reikia duoti tik tada, kai matai, kad ji stengiasi atrodyt gražiai. Pvz: Ji su tavimi ruošiasi eiti į restoraną. Žinoma, prieš tai ji prie veidrodžio praleido kokias dvi valandas ir jeigu nepagirsi jos išvaizdos, ji jausis gan prastai. Parinkite tokius komplimentus, kurių nesako kiti vyrai, visos moteris nori išgirsti tai, ko dar nebuvo girdėjusios ir kas joms dar nepabodę. Pvz: „Su šia suknelę atrodai velniškai gundančiai.“
  Tiesą sakant, geriau rekomenduočiau sakyti moteriai komplimentus apie jos vidų, nei išorę. Moterys per savo gyvenimą gavo šimtus komplimentų apie išvaizdą, todėl sunku parinkti tokį, kurio ji dar nebūtų girdėjus. Išvaizda visuomet kinta, kartu ir komplimentai apie ją. O vyras, kuris orientuojasi į moters vidų, automatiškai save išskiria iš kitų vyrų, kurio komplimentus moteris daug labiau vertina. Pvz: „Tu turi puikų humoro jausmą arba tu spinduliuoji velniškai teigiamą energiją, tiesiog negaliu atsitraukt nuo tavęs..“


 5. Perki jai dovanėles. Čia beveik tas pats kaip ir su komplimentais. Skirtumas tik tas, jog priešingai nei komplimentų, dovanėlių niekada nebus per daug. Šis punktus labai padeda sukurstyt merginos jausmus ir jį naudoti reikia tik tada, kai jauti, jog mergina pradeda šalti. Nuolatinis dovanėlių pirkimas, vėlgi simbolizuoja, jog merginą statai aukščiau už save ir bandai įgauti jos pripažinimą. Siūlau vyrams, tokį siurprizą moterims suteikti, kartą į tris savaites ar mėnesį. Tai bus nenuspėjama ir įdomu.

Išvados: Šių pagrindinių 5 priežasčių vengimas arba jų ribojimas, tave moteriai perteiks kaip vyrišką vyrą, kuris niekada nestato moters aukščiau savęs, bet gerbia ir myli ją. Šios savybės, padės sukurti tvirtesnius ir sveikesnius santykius.

 

Categories
Rekomenduoju Vyriškumas

Kaip tapti džentelmenu?

Džentelmenas“ – vis rečiau ir rečiau vartojamas žodis kasdieniniame gyvenime. Todėl ne naujiena, kodėl vis daugiau merginų visame pasaulyje pradeda nusivilti vyrais: jų elgesiu, etikos manierom, nesugebėjimu patenkinti merginos poreikių… Tikriausiai visi, žodį „džentelmenas“ įsivaizduoja kaip tobulą vyrą, geriausią pasirinkimą moteriai, kaip kažką nepasiekiamo. Dėja, turiu jūs nuvilti. Tobulo vyro niekada nebuvo ir nebus. Tačiau džentelmenas yra arčiausiai tobulybės.
Dabar tikriausiai galvoji: „Džentelmenai jau gimsta su tam tikra gyslele kraujyje, kuri juos tokius ir paverčia.“ Noriu, kad žinotum: „Džentelmenais ne gimstama, jais tampama.“ Todėl, vyrai, jei norite pagerinti santykius ne tik su moterimis, bet ir su aplinkiniais, stipriai rekomenduoju šias savybes pritaikyti kasdieniame gyvenime.     

Džentelmeno Savybės

Džentelmenas visada mandagus. Mandagumas, lengviausiai išmokstama savybė. Gali pradėti nuo to, jog iš savo kalbėsenos išbraukt visus keiksmažodžius. Niekada nepamiršk pasakyti „prašau“ ar „ačiū“. Visada atidaryk moteriai duris, šypsokis, rodyk susidomėjimą žmonėmis, su kuriais bendrauji. Čia yra pagrindinės savybės, kurios išskiria džentelmenus iš kitų vyrų.

Džentelmenas visada laikosi duoto žodžio. Dauguma vyrų, šiais laikais kalba daug, o daro mažai. Jie visiškai nevertina žodžio galios. Džentelmenas atsargiai parenka žodžius, nesišvaisto pažadais ar nereikalingais prisiekinėjimais. Jis prižada tik tada, kai visu 100 proc. žino, jog tai sugebės padaryt.

Džentelmenas visada išlaiko savikontrolę.
Jį velniškai sunku palaužti, išvesti iš kantrybės. Daugumai XXIa. vyrų užtenka pasakyti kažką ne taip apie juos, jų išvaizdą ir jie iškart pereina į konfliktą. Džentelmenas niekada nepasiduoda kitų įtakai. Pvz: vakarėlyje jis išgeria tiek kiek reikia, kad sugebėtų blaiviai mąstyti ir elgtis, o ne tiek, kad nebe-suvoktų aplinkos. Jis visiškai nereaguoja į draugų prašymus išgerti daugiau ir t.t. Jis galvoja savo galva.

Džentelmenas sugeba apsaugoti savo merginą. Viena iš pačių patraukliausių savybių merginoms yra saugumo jausmas, todėl tavo, kaip vyro pareiga, yra tą saugumo jausmą jai suteikti. Jei kas nors nepagarbiai elgiasi su tavo mergina, ją įžeidinėja ar t.t. Tavo pareiga šia problema išspręsti. Problemą turi spręsti kiek įmanoma diplomatiškiau, tačiau jei nėra kitos išeities, turėsi pastovėt už savo merginą.

[adrotate group=“3″]

 

Džentelmenas visada paslaugus. Jei matai merginą, kuri kažką labai sunkiai neša, privalai pasiūlyti savo pagalbą. Jei matai, stovinčią senutę autobuse ar stotelėje, privalai užleisti jai savo sėdimą vietą. Šios elgesio manieros šiuolaikinėje visuomenėje yra gan retas reiškinys.

Džentelmenas gerbia visas moteris. Visiškai nesvarbu kokia moteris bebūtų: vargšė, turtinga ar plaštakė, jis į visas jas žiūri su pagarba ir tinkama manieros sistema. Kalbėdamas su jomis, jis parenka tokias temas, kurios neįžeistų moters, jos interesų… Pvz: kalbėjimas apie savo buvusias, prie merginos, yra gan didelis ne pagarbos ženklas.

džentelmenasDžentelmenas puikiai pažįsta moteris, jų poreikius ir psichologiją. Ši savybė pati sunkiausia ir reikalaujanti daugiausia laiko. Džentelmenas supranta, kaip mąsto moteris, ko joms reikia, trūksta ir t.t. Jis puikiai jas perpranta. Aš negaliu visko perteikti šiame straipsnyje, nes tai labai plati tema. Todėl stipriai visiems rekomenduoju produktą: „Moters psichologija“. Įgausi pačias svarbiausias šio punkto žinias.

Džentelmenas gerbia savo kūną. Jis niekada neapleidžia savo kūno. Jis jį treniruoja, puoselėja, prižiūri, valgo tik sveiką maistą, nepiktnaudžiauja saldumynais ar alkoholiu. Kūnas yra atspindys tavo gyvenimo. Todėl, jis aplinkiniams nori perteikti sveiko ir savim pasitikinčio vyro įvaizdį, kuris velniškai traukia moteris.

Džentelmenas yra nuoširdus. Jis visada sako tiesą. Melas yra tik silpnų vyrų ypatybė. Jei tiesa gali būti įžeidžianti, jis stengiasi kiek įmanoma labiau ją sušvelninti, kad ji kuo mažiau įžeistų kitus. Jie turi tvirtą savo nuomonę, kuriai įtakos neturi niekas.

Džentelmenas nesinaudoja moters silpnybėmis. Jis gerbia moteris ir suvokia, jog jų mąstymas labai nepastovus. Vieną akimirką jos tavęs trokšta, kita – ne. Todėl jis nedaro nieko to, dėl ko vėliau mergina gailėtųsi. Pvz: jis niekada nepasinaudoja moters silpnumu, kai ji yra išgėrusi. ..

Išvada: Pritaikęs šias 10 savybes savo gyvenime, sustiprinsi ne tik bendravimą su aplinkiniais ir moterimis, bet ir įgausi jų pagarbą bei pasitikėjimą.

 

Categories
Pažintys Rekomenduoju

Kaip bendrauti su mergina sms žinutėmis, kad ji pati norėtu susitikti? 2 Dalis. 10 patarimų.

Čia yra straipsnio „Kaip bendrauti su mergina sms žinutėmis…“ pratęsimas (2 dalis), kuriame rasite dar 10 punktų į kuriuos reiktu atsižvelgti kiekvienam vyrui bendraujant sms žinutėmis.

Patarimai

 • Naudok platesnį žodyną, vartok daugiau sinonimų, kitokias frazes. Šitoks būdas išskirs tavo žinutes iš kitų vyrų su kuriais susirašynėja merginos. Išskirtinės žinutės tave patį pavers išskirtiniu, kieno pasekoje merginai didės susidomėjimas tavimi. Paprastai vyrai vartoja jau seniai savo „galią“ praradusius žodžius: mažytė, uogytė, katinėlis ir gan senas, nuvalkiotas frazes.
 1. Aš tavęs pasiilgau – keičiame į – Tu man sukeli nešvankias mintis, vos tik apie tave pagalvoju.
 2. Turi gražias akis – keičiame į – Kas nors tau kada yra sakęs, jog turi užbūriančias akis?
 3. Turi seksualų kūną – keičiame į – Kaip dažnai susilauki komplimentų apie savo išvaizdą?
 • Prieš susitikdamas su mergina, parašyk jai žinutę. Iš savo praktikos, galiu teigt, jog pasitaiko merginų, su kuriomis susitari susitikt, tačiau jos nepasirodo. Todėl žinutės parašymu ne tik, kad įsitikini ar mergina pasirodys, bet ir sunaikini tą nejaukumo jausmą, kai abu susitiksit. Geriausia rašyti likus apie 1-2h iki pasimatymo.

V. Nepasikeitė planai, Ieva? Nekantrauju kada susitiksime.

M. Žinoma, ne.

V. Šaunu, iki greito.

 • Nerašyk jai kiekvieną dieną. Tu gi vyras, siekiantis tikslų, nenukrypk nuo jų!
 • Vos tik gavęs žinutės, neskubėk atrašyti. Parodyk, kad esi užimtas vyras. Įrodyk jai, kad turi ką veikt ir tikrai nesėdi prie telefono ir nelauki jos žinučių. Ankščiausiai gali atrašyt po 15min.
 • Niekada nesiųsk dviejų žinučių iš eilės, negavęs atsakymo. Jei darysi priešingai, siųsi jai signalus, kad per daug pergyveni ar teisingai rašai žinutes, kad stengiesi dėl jos, kas užmuš jos susidomėjimą tavimi, kadangi ji praras iššūkio jausmą. (Žinoma, jeigu jūsų susirašinėjimas baigėsi tavo žinute, tai gali rašyt pirmas, tačiau po mažiausiai 6h).
 • Nerašyk romantiškų žinučių. Romantika viską apsunkina ir stabdo žaidimą. Romantika asocijuojasi su beta vyrais, kurie savo ruoštu yra nurašyti merginų į paskutinę vietą. Tavo susirašinėjimas turi iš dalies atspindėti bad boy stilių.
 • Žinutės neturi būti rimtos. Visas susirašinėjimas turi būti linksmas ir atpalaiduojantis. Juk tavo tikslas ją atpalaiduot, jog ji norėtų susitikt su tavim. Žinutėse naudok „smiley“, tačiau nepyknaučiauk jais – daugiausia 2-3 smailai žinutėje. Jie padės perteikti tavo emocijas, kas iš dalies sukurs mini emocijas merginai.

 [adrotate group=“3″]

 • Jokiu būdu nevaidink rūpintojėlio. Rūpintojėlis, tai žmogus norintis ir galintis padėti kitiems. Vos tik merginai ištinka kokia problema, jis visada pasiruošęs padėti. „Žiūrėk, Tomai, gal gali mane iki Vilniaus pametėt? Reikalų atsirado.“ Jei mergina nauja, jokiu būdu nesutik, geriausia tokias žinutes ignoruoti. Kodėl?
  Jei jai paprašius tavo pagalbos, tu iškart sutinki, tai simbolizuoja, jog nori jai įtikti ir darysi viską ko ji paprašys, jog esi vyras be tikslo, negerbiantis savo laiko. Tačiau, jei su mergina esi pasimylėjąs ir jauti, kad ji tikrai verta tavo laiko – tada prašom, gali jai padėt. Bet kitu atveju – ne.
 • Ignoruok nereikalingus klausimus. Šitokie klausimai nereikalauja atsakymo, be to atsakinėdamas į juos perteiki merginai, jog stengiesi nesuklyst ir viską taisyklingai atrašyt. Kai mergina pradeda suvokt, jog tu dėl jos stengiesi, ji po truputį perima kontrolę ir vis labiau ir labiau praranda susidomėjimą tavimi.

Pvz:

V. Sveika, Ieva! Ką tik į Lietuvą grįžau, seniai jau nesusirašinėjom. Kaip laikais?

M. Sveikas, malonu, jog prisiminei. Puikiai laikausi. Susilaukiau sūnaus, tai kitais metais į pirmą klasę pradės eit. O tu turi vaikų? Kitais metais žadu važiuoti į užsienį – ieškosiu laimės svetur. O pačiam kaip, ar Lietuvos nepasiilgai? Šiaip viskas tvarkoje, būtinai turim susimatyti!

V. Džiaugiuosi, jog tau viskas puikiai einasi. Žinoma susitiksim, kai tik būsiu Vilniuje.

Paprastai tie klausimai automatiškai kyla merginų galvose, vos tik joms pačioms į juos atsakius. Kadangi ji pasidalino savo informacija su tavimi, vadinasi automatiškai nori tą pačią informaciją sužinot apie tave. Norint susirašinėti trečiuoju – įtraukiančiuoju – būdu, turi kuo mažiau atskleisti detalių apie save. Šitokiu būdu išliksi paslaptingas ir įdomus.

 • Naudok emocines žinutes. Emocinės, tai gyvos ir energingas žinutes. Geriausia jas tokias padaryti įtraukus „smailus“ ir mažiau įprastus skyrybos ženklus.

Pvz: (netinkama žinutė)

V. Sveika, Sofija. Buvo malonu su tavim susipažinti. Nekantrauju kada susitiksime, Tomas.

M. Sveikas, Tomai. Aš taip pat.

Žinutėje perteikiama maža energija. Merginom gavus tokią žinutę iš Tomo net nesinori atrašyt.

Pvz: (tinkama žinutė)

V. Sveika, Sofija! 🙂 Buvo malonu su  tavim susipažinti.. Nekantrauju kada susitiksime! Tomas. 🙂

M. Sveikas, Tomai! Aš ir nekantrauju. 🙂

Šitokia žinutė kur kas gyvybingesnė, patraukianti akį. Tokią žinutę gavusi mergina tikrai atrašys ir dar su entuziazmu.

Išvada: Šie patarimai padės tau rašyti trečiuoju – įtraukiančiuoju ir įdomiu – susirašinėjimo būdu. Naudok šiuos patarimus susirašinėdamas ir pats pamatysi, jog tavo rezultatai su merginomis kur kas išaugs.

Jei nori sužinoti daugiau, ką ir kaip rašyti merginai sms žinutėmis ir internetu, perskaityk knygą „Pažintys Internetu“ paspaudęs čia…

Categories
Pažintys Rekomenduoju

Kaip bendrauti su mergina sms žinutėmis, kad ji pati norėtu susitikti? Pirmi 5 iš 15 patarimų.

Merginos užkalbinimas ir kontaktų gavimas, yra tik mažas žingsnelis link santykių kūrimo. Jei mergina pasidalino savo kontaktais, vadinasi vienaip ar kitaip tu jai esi patrauklus. Ji susidarė teigiamą įspūdį apie tave. Tačiau, dauguma vyrų klaidingai suvokia šį žaidimą, pagal juos esą: gavai kontaktus, vadinasi ji yra „pasiruošus“, bet kada su tavimi susitikt ir tik laukia, kol tu jai parašysi.
Tačiau jie pamiršta vieną svarbų aspektą: moterų nuotaika yra velniškai nepastovi. Galbūt prieš duodama kontaktus tau, ji buvo geros nuotaikos ir buvo tikrai pasiryžus tęst su tavim pažintį, tačiau kitą dieną, ji gali būt visai kitoks asmuo – kitaip reaguoti į tave, galbūt net pakeisti nuomonę apie tave, viskas priklauso nuo to, kaip tu jai siunti žinutę, po to kai gavai kontaktus. Žinoma, jos nuotaikos sms žinutėmis nepakeisi, tačiau išmoksi tinkamai į tai reaguoti.

Yra trijų tipų susirašinėjimai:

 • Nuobodus susirašynėjimas. Nuobodūs klausimai, nėra temos, susirašynėjima tik iš reikalo, kad nenutraukt kontaktų. Pvz: „Ką veiki? Kas naujo? Kas geresnio? Kaip laikais? Ką galvoji? Ką veiksi?…“ Šitie klausimai tiesiog nuvalkioti ir labai nuspėjami, jie žinoma nėra tokie, kurių reiktų vengti, tačiau pradėti su jais susirašynėjimą yra tikrai nuobodu.

Pvz:

V. Labas, ka veiki?

M. Sėdžiu, o tu?

V. Guliu, kur sėdi?

M. Namie.

V. Aišku.

V. Ką paskui veiksi?

Pokalbis be galo ir visiškai neįdomus.

 • Susirašynėjimas be galo. Šis susirašynėjimas yra panašus į pirmąjį tuo, jog jis neturi galo, tačiau skiriasi tuo, kad yra mažiau nuspėjamas. Paprasčiausiai žmonės, kurie susirašinėja šiuo tipu, nesuvokia kada laikas baigti „chat‘ą“. Jie vis rašo ir rašo, nesvarbu, kad temos įdomios, tačiau ankščiau ar vėliau vistiek tampa nuobodu.

Pvz:

V. Sveika

M. Labas.

V. Kad tu žinotum kiek privalgiau šiandien, net negaliu paeit.

M. Ką gi jau tokio valgiai?

V. Picą katik sukirtau, dar viena šalia laukia, bet jau nebegaliu.

M. Tai man palik?

V. Tai ateik į svečius.

M. Tuoj būsiu.

V. Ok.

V. Po kiek maždaug laiko?

….

Susirašynėjimas mažiau nuobodus už pirmąjį, tačiau vistiek priskiriamas prie nuobodžiųjų sąrašo.

 [adrotate group=“3″]

 • Įdomus ir įtraukiantis susirašynėjimas. Šis tipas nuo pirmojo skiriasi tuo, jog įdomūs ir nenuspėjami klausimai, o nuo antrojo tuo, jog – žinojimas kada nustoti. Šio tipo susirašynėjimai paprastai labai trumpi, tačiau labai įtraukiantys.

Pvz:

V. Ei, gazele!

M. Ką!? Ir kodėl gazelė?

V. Visdar negaliu pamiršti tavo ilgų kojų.. Hrrr..

M. Ačiū.

V. Kiek kart per dieną jas treniruoji?

M. Kartais palakstau, o ką?

V. Kodėl gi tau iki manęs neatbėgus? Esu pasidaręs valgyt, tačiau man vienam per daug. Pavalgysim, pakalbėsim, o paskui ir…

M. Kas paskui?

V. Atbėk ir sužinosi.

…..

Šio susirašynėjimo esmė palikti ingridą ir naudoti nenuspėjamus klausimus. Jis visiškai skiriasi juo pastarųjų dviejų, nesvarbu, kad trumpesnis, tačiau efektas kur kas geresnis.

Todėl norint gauti geriausius rezultatus, turi gebėti susirašinėti trečiuoju būdu.

sms merginai

Patarimai:

 • Visų pirmą pamiršk tą nesąmoningą „trijų dienų taisyklę.“ Gauni naują merginos numerį, o rašai tik po trijų dienų? Tai didžiausia nesąmonė, kuri visiškai neveikia praktikoje. Kodėl? Po trijų dienų merginos susižavėjimas tavimi bus visiškai išblėsęs.

Išblėšus susižavėjimui, tikimybė su ją susitikt velniškai krenta, nebent palikai jai labai gerą įspūdį, tačiau tai būna retai. Geriausiai veikia praktikoje toks variantas: Gavus numerį, parašyti jai po 4-6 val. „Labas, Ieva! Buvo malonu su tavim susipažinti. Išsisaugok mano numerį, Donatas. “ Toks būdas, rodo, jog esi užsiėmęs, bet tuo pačiu nepamiršai pažinties su ja. Jai bus tikrai malonu gauti tokią tavo žinutę, ir tikimybė su ja susitikt padidėja. Be to, kai kitą kartą jai rašysi, ji tau šiltai atrašys.

 • Sms žinutėse dažniau naudok jos vardą ir karts nuo karto įterpk žodį „draugė“. Tai sukels jai intrigą, ji pradės spėliot: „Jis nori manęs kaip draugės ar merginos?“. Kuo ilgiau ji apie tave galvos, tuo labiau norės tai išsiaiškint, kieno pasekoje nekantraus susitikt.
 • Rašyti merginai tik dėl dviejų priežasčių: suorganizuot pasimatymui arba užmegzti ryšiui. Bet koks kitas, betikslis susirašynėjimas, ne tik kad niekur neves, bet su laiku virs nuobodžiu pokalbiu, ko tau reikia vengti. Bendravimą informacinėm technologijom rekomenduoju nukelti į paskutinę vietą. Prieš rašant merginai, turi suformuluot tikslą, ko nori iš jos rašydamas sms, tai apsaugos tave nuo per ilgo susirašynėjimo.

Pvz:

V. Labas, Ieva! Velniškai džiaugiuosi su tavim susipažinęs, Donatas.

M. Sveikas, Donatai. Aš taip pat.

Kitą dieną:

V. Ei, Ieva! Vakar atradau velniškai gerą kavinę, labai skanią kavą gamina. Tu privalai jos paraugt! Kokie tavo planai šiai savaitei? 

M. Visą savaitę dirbu, tačiau ketvirtadienio vakare turiu laiko. 

Po 1-2h:

V. Šaunu, kaip tau 20h?

M. Tinka, kur ir kada susitinkam?

Po 1-2h:

V. Puiku, tuomet ketvirtadienį, 20h. Toje pačioje vietoje, kurioje susipažinom. 

M. Gerai.

Esmė yra nurodyti priežastį kodėl tu nori su ja susitikt, ir eit tiesiai prie tikslo.

Tačiau yra merginų, kurios davė numerį, tačiau bijo ar nenori susitikt. Tuomet su tokiom turi užmegzti stipresnį ryšį. Privalai įgauti jos pasitikėjimą ir nusiklijuoti nepažįstamojo etiketę. Patarimas: Jei pasitaikys tokia mergina, svarbiausia, kad ji papasakotų kuo daugiau apie save, o tu – atskleistum kuo mažiau detalių apie save, kad jai nedingtų noras susitikt.

 [adrotate group=“4″]

 • Venk ilgų žinučių. Niekam neįdomu skaityti kokį tekstą ten parašiai. Rašyt trumpai, aiškiai ir konkrečiai, be išvedžiojimų.
 • Neklausynėk per daug klausimų, venk keistų ir kvailų klausimų. Geriau suplanuok kuo greičiau pasimatymą, laiko negaišęs. Klausimų uždavimas atima iš tavęs galimybę bendrauti tomis pačiomis temomis realybėje.

Niekada neklausk, ar ji norėtų to ar ano:

 1. Ar nori išgerti kavos? – keičiame į – Išgerkim šiandien kavos.
 2. Ką nori šiandien veikti? – keičiame į – Nuveikime šiandien tą ir tą.
 3. Ar nori šiandien susitikti? – keičiame į – Susitikime šiandien!

2 Dalis: Kaip bendrauti su mergina sms žinutėmis, kad ji pati norėtu susitikti? 2 Dalis. 10 patarimų.

Categories
Pažintys Rekomenduoju Vyriškas patarimas

Kaip išlaikyti merginos susidomėjimą kai nieko neturi?

Sveiki, eisiu tiesiai prie esmės, mane kamuoja tokia problema – baimė prasidėti su rimtom, savarankiškom merginom…  Aš šiuo metu tik mokausi, o būna, kad susipažįstu su merginom kurios viską daro pačios, pvz: dirba, mokosi, sukasi kaip gali… aš tada labai susi-kuklinu ir pradedu nerimauti, kad jos susidomėjimas manimi gali greit išgaruoti kaip dūmas, nes taip išeina, kad aš neturiu jai ko pasiūlyt . Tai klausimas būtu: kaip galėčiau išlaikyti jos susidomėjimą manim?
Klausimas iš skyrelio „Vyriškas Patarimas

Susirask darbą, jeigu turi papildomo laiko, pagalvok ką galėtum daryti ir iš to uždirbti, taip pats geriau jausiesi, nes būsi savarankiškesnis. Nes jeigu turi laiko merginom, tai galbūt turi laiko ir darbui.

Kaip išlaikyti merginos susidomėjimą?

Reiktu kitaip formuluoti patį klausimą, nes jeigu tu koncentruojiesi į tai, kaip išlaikyti susidomėjimą, tai tu nesi įdomus pats sau. Ir vietoj to, kad būtum įdomus, tu ieškai būdu kaip išlaikyti moters susidomėjimą.

Įdomus vyras ką iš-spinduliuoja? Jis dalinasi savo gyvenimu, patyrimais, mąstymu, laimę, džiugesiu, pasitenkinimu, laisvumu, atsipalaidavimu. Moteris šalia jo jaučiasi gerai, nes jis pats su savimi jaučiasi gerai.

Neįdomus vyras ką iš-spinduliuoja? Įtampą, nes vis mąsto kaip moteriai būti įdomiu, kaip moteriai įtikti, ką pasiūlyti, kaip išlaikyti susidomėjimą t.t. Bando sukurti įdomaus vyro įvaizdį, kaukę. Moteris juk jaučia viską.

Kai žmogus galvoja kaip uždirbti pinigus, jis dažnai nieko nebedaro, nes vis ieško ir analizuoja kaip juos uždirbti, vietoj to, kad darytų tai ką moką. Eitu ir uždirbtu tuos pinigus.

Kai žmogus žino ką gerai daro ir tai daro, pinigai ateina kaip priedas prie to.

Keičiasi koncentracijos esmė, į ką tu koncentruojiesi. Tavo atveju tu koncentruojiesi į tai, kaip patikti moteriai, kai pats sau nepatinki, kai netiki savimi. Čia tas pats, kaip koncentruotis į pinigus, vietoj to, kad darytum kas patinka ir pinigais bus kaip priedas.

Kaip manai, ar merginos susidomėjimas pradingtu jeigu tu būtum įdomus pats sau? Jeigu tu gyventum kaip tau patinka? Jeigu tu darytum tai ką nori, nes matai tame prasmę? Būti įdomiu pačiam sau, nereiškia nesidomėti mergina ar tai girtis, tai reiškia mėgautis savo gyvenimu, priimti savo gyvenimą.

Iš kur atsiranda baimė suklysti?

Baimė prasidėti su mergina, tai ateities, nežinomybės baimė. Bijai to ko nėra. Visą ką galvoji apie ateitį yra tai ko nėra dabartyje ir gali net nebūti ateityje. Vadinasi tavo baimės nėra, ji atsiranda tada kai koncentruojiesi į ateiti ir nesimėgauji dabartimi. Tai daugybės vyrų problema, nes vyrai dažnai galvoja kas bus, vietoj to, kad dabar imtu ir veiktu.

Visame tame, matau pliusą tą, kad tu matydamas savarankiškas merginas, norėsi būti pats savarankiškesnis ir laisvesnis. Pradėsi užsiimti dalykais kurie didins tavo savarankiškumą ir atsakomybę.

Nes galbūt tu turi pakankamai laisvo laiko, kad dirbtum po studijų, bet ieškai lengvesnio kelio kaip gauti pinigų. Tai čia vėlgi, daryk tai ką reikia daryti, vietoj to, kad galvotum, kaip sužavėti merginą.

Pabaigai. Jeigu pats save sutiktu, ar tu sau patiktum? Ar sakytum sau pačiam, kad puikiai tvarkaisi? Jeigu ne, tai laikas pradėti tvarkytis, o ne galvoti ką daryti, kad patikti merginoms.

Komentaruose papildyk mano atsakymą savo pastebėjimais.

Klausk vyriško patarimo

Categories
Fitnesas ir Treniruotės Įkvepiančios istorijos Rekomenduoju

Donatas Šimkus – Fitnesas tapo mano gyvenimu.

Sveikas Donatai,

Tu laimėjai Fitness Model under 75kg (Miami Pro UK Championship) varžybas. Kaip supratau iki šių varžybų keliavai du metus, praktiškai nuo nulinio pasirengimo. Mane domina kaip po velnių pasiekti tokia fizinę formą, kiek tai kainuoja laiko, pinigų ir energijos, bei kaip išlikti nuolat motyvuotam.

Dėl kokių priežasčių nusprendei užsiimti fitnesu? Kas tave pastūmėjo? Kas tau suteikė tą pirmąjį impulsą kuris uždegė ugnelę tavyje? Plakatas, video filmas, kažkoks žmogus?

Sveikas, ačiū, kad pasiūlėte padaryti interviu.

Aš niekada nebuvau atletiškas, nors ir norėjau. Vis tik pradėdamas kokį sportą, karate ar sportuoti namuose niekaip neužtekdavo valios „ištempti“ ilgiau nei porą mėnesių. Pradėjau sportuoti sporto klube atvykęs į Londoną mokytis (Verslo Ekonomikos). Iš pradžių buvo sunku, viskas buvo nauja… Mityba, treniruotės, maisto papildai… Skaičiau daug straipsnių internete, praleidau daugybę valandų  žiūrėdamas YouTube’ėje video. Pradžioje norėjau būti kultūristas, vėliau susipažinau su fitnesu ir tai man labai ‚prilipo‘. Natūralus sportas, sveikai atrodantys ir atletiški sportininkai.

2009 12 02 (2)

Ar tik pradėjęs sportuoti nusprendei iškart dalyvauti varžybose ir siekti rezultatų? Ar tai buvo tiesiog hobis?

Pirmus metus buvo tik hobis, nieko daugiau. Su laiku rezultatai gerėjo, augo apetitas siekti dar geresnių rezultatų, ko pasėkoje valgiau sveikiau, treniravausi intensyviau, įsigijau daugiau papildų. Vėliau dar labiau viską susigriežtinau: sverdamas savo maistą. Taip pat nustojau gerti, rūkyti (rūkydavau tik kompanijoje) ir po truputėli kiekvienoje srityje norėjau pasiekti 110%. Atsisakiau kai kurių pakvietimų į vakarėlius. Eidavau tik į tuos kur būdavo smagi kompanija arba geras renginys. Stengdavausi grįžti namo kuo anksčiau, nes ryte reikėjo eiti į sporto salę. Vėliau nusprendžiau, kad sekantis žingsnis yra varžybos, bet to dar niekam nesakiau…

Kiek laiko skiri treniruotėms? Kiek dienų per savaitę? Kokia treniruotės trukmė? Koks intensyvumas?

Kiekvienas yra skirtingas ir kiekvienas turi skirtingus tikslus, tad kas duoda rezultatą man nebūtinai tiks kitam. Pirmus metus sportavau su 3 dienų per savaitę programa: nugara ir bicepsas, krūtine ir tricepsas, kojos ir pečiai.

Po metų pasidariau sudėtingesnę programą: 6 dienas per savaitę, kiekvieną raumenų grupę treniruodamas atskirai ir du kartus per savaitę rankas. Krūtinė, kojos, bicepsas ir tricepsas, nugara, pečiai, bicepsas ir tricepsas. Pilvo presą treniruoju apie 10 min. po kiekvienos treniruotės. Kartais sukeičiu raumenų grupes priklausomai kaip jaučiuosi.

Visos treniruotės trukmė – iki 1 valandos. Mano treniruotės yra gan brutalios ir aš ilsiuosi tarp pratimų apie 30-45 sek. Žinoma, aš neskaičiuoju apšilimų ir kardio čia.

donatas simkus

Kokia tavo mityba? Auginant masę ir jau ruošiantis konkrečiai varžyboms? Galėtum duoti abiejų ciklų po vieną mitybos dieną.

Mityba gan paprasta ir nuobodi, aš praktiškai kiekvieną dieną valgau tą patį, tik kartas nuo karto suvalgau kokį skanų patiekalą. Nuobodi, nes nereikia kas kart skaičiuoti kiek man kalorijų reikia ir paprasta pasigaminti. Ryte aš darausi valgyti visai dienai, su savimi turiu indus su maistu ir kai reikia pavalgau. Valgau apie 6 kartus per dieną, kas 3 valandas.

Auginant „masę“ valgau labai panašiai kaip ir ryškinantis tik daugiau angliavandenių ir riebalų suvartoju. Artėjant prie varžybų mažinau angliavandenius ir riebalus. Baltymus, nedaug keičiau. Dėl vitaminų ir sotumo jausmo ilgesniam laikui valgau daug daržovių.

Dienos maisto racionas dažniausiai atrodo taip:

Pusryčiai: Kiaušinių baltymai, avižos, bananas. Kartais valgau blynus iš avižų vietoj paprastų miltų.

Dienas metu:

Angliavandeniai: Rudi ryžiai, rudi makaronai arba saldžios bulvės (žieminės).
Baltymai: dažniausiai valgau vištieną, taip pat kalakutieną, liesą jautieną, baltą liesą zuvį arba lašišą.
Riebalai: alyvuogių aliejus arba kokoso aliejus, riešutai dažniausiai migdolus, avokadą.
Vakarienė: Liesa varškė arba be riebalų graikiškas jogurtas su riešutais.

Ruošiantis varžyboms nustoju valgyti vaisius ir artėjant vakarui nebevalgau angliavandenių. Taip pat po truputėli mažinu angliavandenius kiekvieną savaitę (-10% nuo bendro kalorijų kiekio), štai kodėl reikia sverti maistą, kad žinoti kiek mažiau reikia valgyti.

Likus 2 savaitėms iki varžybų reikia daryti manipuliacijas su vandeniu, druska ir angliavandeniais. Taip pat, reikia treniruoti kiekvieną dieną visus raumenis aukščiau liemens. Kojos paliekamos netreniruotos mažiausiai savaitę, kad matytųsi ryškūs kojų raumenys. Paskutinės dienos iki varžybų nėra labai sveikos, bet tai yra būtina norint gerai pasirodyti. Pats svorio metimas nieko nesiskiria nuo pasiruošimo varžyboms, išskyrus tas kelias paskutines savaites kai noriu būti labai ryškus su mažu riebalų sluoksniu ir pilnais raumenimis.

donatas simkus

Ar leidi sau nuslysti į šoną ir suvalgyti ko nors nesveiko? Snikerį, hamburgerį ir t.t.?

Neatsimenu kada paskutinį kartą valgiau šokoladą išskyrus per varžybas, nes reikėjo pripildyti raumenis angliavandeniais. Suvalgiau tiek cukraus per vieną dieną kiek per mėnesį neragavau. Toks jau pasiruošimas.

Aš valgau gan sveikai, nepiktnaudžiauju. Tačiau kartais leidžiu sau suvalgyti ką nors kaloringo: skaniausia man pica ir mėsainis, jei jau valgau tokį maistą einu į normalų restoraną, o ne greito maisto.

Kas tau padeda laikytis nuolatinio režimo? Kaip suteikia sau motyvacijos? Nuolat mintyse peržiūri savo tikslą? Gal filmai, gal tam tirki žmonės?

Fotografuoju save kai tik pradėjau sportuoti. Atrodo juokinga, bet kai palyginu metų ar dviejų senumo nuotraukas, suprantu, kad verta tęsti tai ką pradėjau. Žiūriu video  YouTube’je. Mane motyvuoja žinutės, kad aš padėjau kažkam pasiekti tikslo, kad jie sportuoja ir aš juos motyvuoju nepasiduoti. Šitas mane labai uždega toliau siekti aukštumų…

donatas simkus

Ar būna dienų kai norisi viską mesti? Kaip su jomis susitvarkai?

Viską mesti? Ne! Pasiimti laisvą dieną nuo sporto – taip. Ir visada du kartus pagalvoju ar tai tinginystė ar mano kūnas iš tikrųjų nori laisvos dienos. Kartas nuo karto leidžiu nuslysti nuo grafiko, tačiau būna dienų kai žinau kad esu pailsėjęs ir reikia prisiversti eiti į salę. Tokiom dienom treniruojuos intensyviau ir trumpiau gal kokias 40min.

Kas sunkiausia tau treniruojantis ir laikantis režimo?

Dieta, kartais norisi kokio šokolado, bet žinau jog neverta. Treniruotė yra smagioji dalis. 😉

Kiek per mėnesį išleidi maisto papildams? Kokybiškam maistui? Kiek realiai kainuoja turėti tokį kūną tau?

Per mėnesį išleidžiu papildams apie 100-150 svarų (400-600 litų). Maistui mažiausiai 50 svarų per savaitę (200 litų). Sporto salės abonentas 15-45 svarų (60-180 litų), priklauso į kurią salę einu. Bendra suma apytiksliai gaunasi mėnesiui 660-980 litų. Sportas nepigus, bet nevisi papildai yra būtini, šiuo metu naudoju labai nedaug, nes papildai lieka papildais, o  kūnui reikia pailsėti, nes prieš varžybas gan daug jų vartojau.

Top šeši papildai mano nuomone pagal naudingumą: baltymai, multivitaminai, omega 3 žuvies taukai, kreatinas, glutaminas ir amino rūgštys. Taip pat vartoju taip vadinamus „Pre-Workout“, kurių pagrindinis ingridiantas yra kofeinas.

Ieškau rėmėjų, kadangi šitas sportas – mano gyvenimo stilius, todėl noriu padaryti karjera fitneso industrijoje. Būtų didžiulis postūmis siekti dar didesnių rezultatų su rėmėjų parama.

donatas simkus

Nežinau ar pastebėjai, bet vis labiau ir labiau populiarėję mityba kurioje nėra mėsos. Taip pat yra sportininkų kurie nevalgydami gyvulinės kilmės produktų turi raumeningą, atletišką kūną. Ką manai apie veganiška mitybą, kurioje nėra vartojami produktai gyvulinės kilmės. Jokios mėsos, varškės, kiaušinių. Gal tavo aplinkoje yra tokių sportininkų?

Niekada nebandžiau, nežinau ar įmanoma. Man patinka vištiena, mėsa, žuvis negalėčiau be jų. Neturiu pažįstamų vegetarų sportuojančių.

Kas tau padeda treniruotis? Kas tau padėjo parengti treniruočių programas? Nes pradžioje kai buvai visai žalias tau reikėjo manau pagalbos.

Internetas visagalis, tik reikia laiko negailėti ir atsirinkti tinkamą informaciją. Pasidariau 6 dienų programą pats. Sportavau pagal ją metus laiko iki varžybų. Pirmus metus buvau šešėlyje ir niekas nenorėjo padėti. Likus 2 mėnesiams iki varžybų, žmonės pradėjo pastebėti mano pastangas, kiek jėgų ir valios įdedu į šį sportą. Artėjant prie varžybų turėjau šešis žmones iš fitneso pasaulio, kurie man padėjo nemokamai.

Daug fitneso žmonių nori ir gali padėti, viskas priklauso kaip paklausi. Jei tu įdėsi šiek tiek pastangų klausdamas dauguma atsakys. Prieš siųsdamas savo klausimą per Facebook‘ą aš surašiau viską ką darau: dieta, treniruotės, kardio, papildai, savijauta, miego ciklas… Vienas iš žymiausių man padėjusių yra penktas pasaulyje raumenų kategorijoje – James Alexander Ellis. Esu dėkingas jam labai. Taip pat visiems kitiems padėjusiems. Šeima nelabai suprato iš pradžių šio sporto, teko ilgai aiškinti, kad tai ne vien hobis, o gyvenimo stilius.

Koks keisčiausias nutikimas įvyko sporto salėje? Girdėjau, kad nepadėjai vienam sportininkui ir jis visą treniruotę tau priekaištavo.

Yra visokių žmonių sporto salėje. Vieni ateina į salę susitikti su draugais, kiti kalbasi telefonu, dar kiti nežino ko atėjo ir vaikšto iš kampo į kampą. Vienas ‚sportininkas‘ paprašė padėti perkelti „štangą“. Aš pasakiau atsiprašau neturiu laiko. Tai tas užsipuolė mane, kad esu pasikėlęs ir idiotas… Na aš ateinu į salę sportuoti dėl savęs ir tuo metu tikrai neturėjau laiko nes po salės reikėjo i darbą skubėti, tad turėjau salėje laiko viso labo tik 30min. Tuo labiau, kad jis galėjo pats nusikelti ‚štangą‘ tik reikėjo nusiimti svorius pirma.

Man šis sportas – darbas. Norint gauti gerus rezultatus, darbą reikia atlikti gerai ir iki galo, ko ir siekiu kiekvieną dieną jau du metus.

donatas simkus

Kaip pasikeitė merginų požiūris į tave kai pradėjo matytis gražus kūnas? Raumenynas? Ar sulaukei daugiau dėmesio ar jis visai nepasikeitė? Dar prieš varžybas. 

Prieš pradedant sportuoti nebuvau labai drovus, greičiau vakarėlių centras, tačiau ir ne “donžuanas”. Nežinau ar todėl, kad geriau atrodau ar išaugo pasitikėjimas savimi su merginom, sulaukiu žymiai daugiau dėmesio. Žinutės, pakvietimai į vakarėlius, užkalbina gatvėj ir pan. Tai jau tampa kasdienybė.  Žinoma aš negaliu „tūsintis“, kaip roko žvaigždė, bet pasinaudoti progos savo nauja išvaizda nepraleidžiu. Manau patraukliausia yra pasitikėjimas savimi, nes žinau kad gerai atrodau. Pasitikėjimas, nes pasiekiau užsibrėžto tikslo. Tai kaip komplektas, vienas kitą papildantis „Alfa Vyras = Gražus kūnas + Pasitikėjimas savimi“.

 Sulaukiu ir vaikinų pavydžių žvilgsnių. Kai kurie nori sužinoti kaip man pavyko taip pasikeisti ir nori patarimų. Kita grupė tiesiog pavadina „steroidiniu“, žinoma iš pavydo… Nereikšmingi komentarai, man nieko nereiškia, bet tai parodo jų vyriškumo ir pasitikėjimo savimi trūkumą… Beje prieš merginas jie patys save nužemina, uždedami pliusiuką man.

donatas simkus

Ko palinkėtum žmonėms kurie nori užsiimti fitnesu, kurie nori būti sveikesni, bei turėti gražų kūną?

Nepasiduoti ir siekti savo tikslo, nesvarbu kur gyvenat ar kiek metų Jums, neklausykit aplinkinių… Jūs tai galit, tikėkit savimi to visiškai pakanka! Visiems kartais trūksta motyvacijos, bet nevisi sugeba atsispirti ir eiti tolyn.

Ačiū tau.

Ačiū Jums…

Kalbino Petras Paserpskis

Video transformacija

Jei kas turi kokių klausimų galite susisiekti su manimi ir aš pakonsultuosiu nemokamai:

www.FitnessByDS.com

 

Categories
Ilgalaikiai santykiai Rekomenduoju

Vyrams – ar su ja būsiu laimingas?

Vyro psichika, kalbant apie moteris, turi vieną programėlę, kuri lengvai pakiša jam koją ilgalaikių santykių perspektyvoje. Sutikęs gražią, traukiančią moterį kuri dar ir rodo palankumo signalus, vyras neria su ja į ilgalaikius santykius daug negalvodamas apie ateitį ir pasekmes. Kažkam oponuoja moters išvaizda – puikus būdas pakelti savo autoritetą draugų kompanijoje; kažkam svarbu, kad apskritai kas nors būtų šalia; kažkam aktualus vedusio vyro statusas; kažkas (naiviai) tikisi, kad ši nuostabi būtybė visą gyvenimą bus linksma, žavinga, rodys jam palankumą ir be perstojo tieks tą saldų nektarą, kurį tiekia pažinties pradžioje. Koks tuomet skirtumas, koks jos vidinis pasaulis, koks jos požiūris į gyvenimą, norai, planai, įsitikinimai, nuostatos, kas dar be aistros riša porą ir kokia reali santykių perspektyva nusimato su šia konkrečia moterimi.

Yra keli faktoriai į kuriuos verta atsižvelgti kiekvienam vyrui, besirenkančias savo gyvenimo partnerę. Tai nėra kokios nors visuomenės nustatytos taisyklės kokia moteris turi būti šalia vyro – tai pačio vyro psichikos aspektų pažinimas ir suvokimas, kad tik tokiomis savybėmis pasižyminti moteris galės suinteresuoti vyrą stengtis dėl jos, dėl santykių ir tuo padaryti jį patį laimingu.

Pirmas faktorius ir klausimas sau – ar jaučiuosi jai reikalingas? Vyras, kuris nesijaučia reikalingu moteriai greitai praranda norą ir stimulą būti su ja. Per daug savarankiška ir nepriklausoma moteris gali atrodyti labai patogi bendram gyvenimui, bet iš tikro toks gyvenimas vyro psichikoje taps vis niūresniu ir beprasmiškesniu. Tokia moteris tinkama tiems, kam pirmoje vietoje gyvenime yra verslas, pasiekimai, tikslai, o ne santykiai ir moteris. Santykiai tokioje poroje nebus artimi ir atviri, tačiau netrukdys laisvai siekti savo gyvenimo tikslų. Minusas ir pavojus tame, kad artumas ir ryšys su kitu žmogumi bei noras būti reikalingu yra įsirašęs giliai vyro pasąmonėje. Užteks tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku pasirodyti moteriai, kuri visa tai suteiks ir santykiai su „patogia“ moterimi greitai pasitrauks į dar tolimesnį planą. Yra dviejų rūšių reikalingumas ir vyrai puikiai jaučia kai pas moterį dominuoja tik viena iš jų – reikalingumas dėl pinigų, remonto namie, vaikų, kelionių ir kitų materialinių priežasčių. Taip „reikalingas“ vyras greitai pasijunta darbiniu arkliu. Kitas reikalingumo rūšis – reikalingas kaip žmogus, kaip vyras , kaip asmenybė. Materialinė gerovė svarbi kiekvienai moteriai – ji užtikrina saugumą ir mažina stresą baiminantis dėl ateities. Tačiau jei moteriai daugiau nieko iš vyro nereikia, kad tik parneštų pinigus ir pažaistų su vaikais, šeima vyrui taip pat po truputį tampa vis mažiau reikalinga.

Antras klausimas sau – ar ji kelia mano autoritetą? Ar jaučiatės, kad šalia jos labiau pasitikite savimi, jūsų savivertė kyla, jaučiatės galintis nuversti kalnus? Kai šalia vyro yra moteris, kuri padeda jam taip pasijusti, jam pradeda geriau sektis darbe, pajuda giliai į stalčių nukišti projektai, atsiranda galimybės kilti karjeros laiptais arba viską mesti ir užsiimti veikla, kuria visada norėjote užsiimti, bet tarsi trūko tam jėgų ir pasitikėjimo. Jei moteris nesugeba suteikti vyrui palaikymo, parodyti tikėjimo juo ir jo sugebėjimais, paskatinti ir pagirti jo už tai, ką jis daro ir koks yra, vyras po truputį praranda norą apskritai ką nors daryti ir stengtis, nebent jo darbas ir karjera pati iš savęs jam yra gyvenimo prioritetas.

Trečias faktorius ir klausimas sau – ar jaučiatės prioritetu jos gyvenime? Tai labai subtilus klausimas sau ir santykių pradžioje sunku tai pajusti, tačiau net ir vyrai turi šeštą pojūtį, kuris pakankamai sąmoningam vyrui pradeda duoti signalus, kad kažkas yra ne taip. Stebėkite kas jai svarbiau – jūs ar jos tėvai, draugės, sesuo ar brolis, naminiai gyvūnėliai. Ar su savo katyte ar šuniuku ji kalba meiliau nei su jumis? Ar jaučiate ir matote, kad yra kažkas jos gyvenime, kam ji teikia pirmenybę ir duoda daugiau dėmesio nei jums? Gali prireikti ir metų ar net daugiau kol atslūgs susižavėjimas ir aistra bei du žmonės pradės rodyti savo tikruosius veidus. Jei vyras nėra pirmoje vietoje moters gyvenime, atsiradus vaikams jis bus nustumtas dar toliau, o tai yra viena iš pagrindinių skyrybų priežasčių. Jie kandidatės į gyvenimo partneres gyvenime yra didesnių prioritetų nei jūs – galite ruoštis būsimoms skyryboms arba nelaimingam gyvenimui su nemylima ir nemylinčia moterimi.

Likę faktoriai bus aprašyti visi kartu, nes paprastai retas vyras jų nepastebi savo santykiuose su moterimi:

 • Ar jaučiatės laisvas net būdamas santykiuose? Ar jaučiate, kad moteris gerbia jūsų pasirinkimus bei sprendimus ir nespaudžią jūsų į kampą dėl to ką ir kada turite padaryti? Pakankamai sąmoninga moteris turi puikių sugebėjimų paskatinti vyrą suteikti tai, ko reikia jai ir tuo pat metu leisti jam jaustis laisvu savo sprendimuose bei pasirinkimuose.
 • Ar jaučiatės priimtas toks, koks esate? Paprastai vyrai pakankamai greitai pradeda jausti, jog moteris iš jų daro projektą, o ne myli ir priimą tokį, koks jis yra čia ir dabar. Gyvenimas su tokia moterimi taps bėgimu nuo santykių, užsibuvimu su draugais, priklausomybėmis ar slaptais santykiais su kitomis moterimis.
 • Ar jaučiatės įvertintas už tai, ką darote ir koks esate? Jei moteris neįvertina vyro pastangų, patinkančių charakterio bruožų, neišsako, kad yra dėkinga, kaip jai gera būti su juo, kaip ji vertina vieną ar kitą vyro veiksmą – vyras greitai taps nesuinteresuotas stengtis dėl moters, o moteris, dėl kurios nereikia stengtis, nereikalinga jokiam brandžiam vyrui ilgalaikiams santykiams.
 • Ar moteris užsitarnavo jūsų pagarbą? Ar jums reikėjo pasistengti, kad ją gautumėte? Ar reikėjo pakovoti dėl jos dėmesio, ar nesate iki galo tikras, kad ji visą gyvenimą bus su jumis (net jei ne vieni metai esate vedę)? Moteris, kuri greitai ir lengvai atsiduoda vyrui visam likusiam gyvenimui iš karto tampa neįdomia ir geriausiu atveju patogiu priedu tvarkyti namams ir auginti vaikams. Vyras negali mylėti moters, kurios negerbia.  Viskas, kas jam lieka tai naudotis ja, o tuo tarpu anksčiau ar vėliau atsiranda kitos moterys ir poros gyvenimas tampa labai nemaloniu.

Paprastai atsakomybė už santykius, bent jau didžioji jos dalis, gula ant moterų pečių, kadangi jos geriau ir greičiau pajunta, kas yra ne taip santykiuose ir labiau linkusios jais domėtis. Kita vertus yra pakankamai daug moterų, kurios per daug sužeistos, per daug trokštančios bent kokio dėmesio ir bendravimo, kad sutinka su pirmu daugiau mažiau padoriu vyru gyventi iki grabo lentos. Išeitis – vyrų sąmoningumas savo santykių atžvilgiu, pajutimas, ar ši moteris yra ta, su kuria norite būti ar ta, kuri yra patraukti, patogi, tinkama vedusio vyro statusui, geresnė nei kitos ar tiesiog jau laikas kurti šeimą ir kaip nors susitvarkysite.

Santykiai poroje nėra natūralus reiškinys vykstantis be sąmoningų pastangų. Savaime įvyksta tik susižavėjimas ir visa eilė fantazijų apie tai, kad ji bus ta vienintelė. Deja, tam, kad pamatyti ar ji tikrai gali būti gyvenimo palydove, drauge, partnere ir mylimąja, dėl kurios verta stengtis ir kurią norisi daryti laiminga, gali tekti užduoti sau eilę nepatogių klausimų ir rizikuoti sužinoti, kad siejate savo ateitį su jums netinkama moterimi.

Silvija Mažuolienė

Šaltinis: sarunasmazuolis.lt