Categories
Dienoraščiai Matt Weyland Moterys ir seksualumas

Ko nori moterys?

Vyrai per amžius ieško atsakymo į klausimą, ko gi nori moterys? Buvo atlikta šimtai tyrimų ir apklausų, bet taip ir nebuvo surastas konkretus atsakymas. O jis yra žymiai paprastesnis negu atrodo…

Pirmiausia peržiūrėkime pagrindinius mitus apie tai, ko nori moterys:

Pinigai

pinigai

Taip, moterys nori pinigų. O kas jų nenori? Kiekvienas nori būti finansiškai nepriklausomas, kad galėtų pirkti, pirkti ir pirkti. Tokia jau ta žmogiška prigimtis, bet ar tu suviliosi merginą pinigais? Atsakymas į ši klausimą yra ir taip, ir ne. Taip, nes priklausomai nuo merginos pasileidimo lygio, tu galėsi su ja permiegoti pirkdamas jai visokius daikčiukus, vežiodamas ją su savo nebūtinai prabangia mašina, vesdamas ją į restoranus ar kiną tau apmokant visas sąskaitas etc. Bet dažniausiai tokiu atveju tapsi jos „rėmėju“/draugu. Jeigu mėgausiesi su ja seksu, tai labai retai ir jis bus prastas; taip pat galimas variantas – likime draugais. Suprantama, situacija keičiasi, jeigu tu moki bendrauti, ir statai panai, nes nori statyti, o ne tam, kad ją suviliotum. Tada tiesiog elgiesi džentelmeniškai, bet riba tarp statymo, nes nori, ir statymo, nes galbūt tada labiau jai patiksi, yra labai plona, todėl, kol neišmokai merginų sužavėti vien tik savo asmenybe, pamiršk bet kokį didesnį pinigų leidimą jų užgaidoms. Sumokėti už arbatos puodelį per pirmą pasimatymą yra džentelmeniška, mokėti už kiną ir du popcorno rinkinius, kai vos ją pažįsti, yra debiliška.

Modelio veidas ir raumeningas kūnas

Taip, moterims patinka patrauklaus veido ir raumeningo kūno vyrai. O tau ką nepatinka karštos merginos su didele krūtine ir stangriu užpakaliu? Bet jeigu išeisi į savo miesto didesnį prekybos centrą, pamatysi daug porų, kuriose mergina yra tikrai patraukli, o vyras toli gražu nėra nei gražaus veido, nei tobulo kūno. Suprantama, pastebėsi ir porų, kur vyras bus tikrai patrauklus, o mergina kiaulytė. Todėl jau vieno iš to gali spręsti, jog nesvarbu, koks tavo veidas ir kūnas, tu vis tiek gali turėti prie savęs karštą ir įdomią paną. Kitas faktas, kad net turėdamas modelio išvaizdą, jeigu nemokėsi bendrauti su moterimis, tai gali pamiršti reguliarų seksą ar visaverčius santykius.

Suprantama, savo išvaizdos patobulinimas – geresni drabužiai, tavo veido formai tinkanti šukuosena, reguliarus sporto klubo lankymas – tikrai padidins tavo šansus gauti tokias merginas, kokių nori, bet tik tuo atveju, jeigu jau moki arba mokaisi viliojimo meno.

Seksas

Taip, šitas „purvinas“ dalykas yra vienas iš tų, kurio moterys geidžia labiausiai. Tiksliau būtų pasakyti – geras seksas. Visos įdėtos pastangos, į merginos sudominimą tavo asmenybe, suduš į šipulius, jeigu tu nemokėsi elgtis lovoje. Neturi tempti 2 h, neturi turėti 30 cm, bet turi mokėti liesti merginą. Turi mokėti jai suteikti malonumą, ar tai tradiciniu būdu, ar rankom ir liežuviu. Bet visa tai ateina su patirtimi, todėl svarbiausia, kad būdamas intymioje aplinkoje su mergina nesidrovėtum jos liesti. Tu esi vyras, todėl imkis iniciatyvos. Liesk ją ir žiūrėk, kaip ji reaguoja, paklausk, ar jai patinka, paklausk, kaip jai patinka. Tokie klausimai gali šiek tiek numušti atmosferą, bet geriau paklausti negu liesti merginą taip, kad jai bus visai nemalonu, ir po to stebėtis, kodėl ji man neatrašo. Jeigu neturi daug patirties lovos reikaluose suprask, kad joks vyras negimė mokėdamas tai,  su laiku, jeigu įdėsi pastangų, ateis patirtis, o su patirtimi ateis įgūdžiai.

seksas

Tai, ko gi nori moterys?

Visiems yra žinomas posakis: „Šiais laikais neliko tikrų vyrų“. Bet kas yra ši mitinė būtybė: „tikras vyras“? Tai toks vyras, kuris gyvenime eina savo keliu, jis išklauso kitų žmonių kritiką, bet jos nepriima asmeniškai. Tai toks vyras, kuris žino, ko nori gyvenime, ir siekia to. Tai toks vyras, kuris rūpinasi savimi, bet ir padeda kitiems.  Tai toks vyras, kuris, jeigu reikia, apgins save ir kitus, bet jis niekuomet nenaudos smurto tam, kad gautų naudos. Jis yra atviras, bet kartu ir taktiškas, jis  žino, ką, kada ir kaip pasakyti. Jis moka išreikšti savo jausmus ir mintis, neįžeidžiant kitų žmonių, net jeigu jų nuomones kardinaliai skiriasi. Ar moterys NORI tokių vyrų?

Ne.

Moterys nori jausmų ir emocijų. Turtai, statusas, seksas – visa tai merginai sukelia tam tikras malonias emocijas, tai pat moterys mėgsta ir nedidelį kiekį negatyvių emocijų, tokių kaip baimė ar liūdesys. Pagalvok, kodėl merginoms taip patinka meilės romanai, melodramos ir romantinės komedijos? Tai joms paprasčiausias būdas gauti intensyvų emocijų kiekį nieko nedarant. Arba kodėl moterys negali paleisti vaikinų, kurie su jomis blogai elgiasi? Tiesiog moterys dievina stiprias emocijas ir todėl moterų elgesys yra taip sunkiai suprantamas vyrams. Vyrai linkę viską apgalvoti, priimti sprendimus remdamiesi logika. Moterys renkasi pagal jausmą. Todėl vyrams reikia labiau gilintis į savo ir kitų žmonių jausmus, o moterims šiek tiek daugiau galvoti  🙂

Pastaba: Suprantama, kiekvienas pažįsta labai moteriškų vyrų ir labai vyriškų moterų. Visur yra išimčių.

flirtas

Kiekvienam vyrui, norinčiam išmokti vilioti merginas, svarbu suprasti, kokių emocijų konkrečiai merginai konkrečiu metu reikia, ir kaip tokias emocijas tu gali jai suteikti, kad užmegztum stiprų emocinį kontaktą, kurio dėka ji norės su tavimi mylėtis, draugauti ar tiesiog būti.

Pagrindinės emocijos, kurias turi suteikti merginai, kad ji tavęs norėtų yra: atsipalaidavimas ir susijaudinimas. Kalbant paprastai, jeigu nori, kad mergina su tavimi permiegotų, ji turi būti atsipalaidavusi ir susijaudinusi. Suprantama, tai nėra vienintelis būdas suvilioti merginą, bet tai yra vienas iš kokybiškiausių ir greičiausių. Jame nėra jokios manipuliacijos, abi pusės lieka patenkintos bendravimu ir viskas neturi baigtis vienos nakties nuotykiu, bet gali tęstis ilgus metus, jeigu jums bus malonu būti kartu.

Apie tai, kaip gali merginoms sukelti šias bei kitas emocijas – kituose straipsniuose. Šiam momentui padaryk mažą eksperimentą – paklausk draugių, jeigu tokių turi, arba net nepažįstamų merginų kokiame nors pažinčių portale, koks vaikino elgesys jas atpalaiduoja ir leidžia juo pasitikėti? Jeigu mergina klaus, kodėl uždavei tokį klausimą arba nenorės atsakyti, pasakyk tiesą, kad tau tiesiog įdomu, kaip turėtum elgtis, kad taptum patrauklesniu vyru, kurio kompanijoje merginos jaustųsi patogiai ir maloniai; taip uždavęs klausimą beveik garantuotai gausi įdomų ir atvirą atsakymą.

Parašė: Matt Weyland

Mokymai vyrams: „Kaip suvilioti merginą?“

[adrotate banner=“1″]
Categories
Moterys ir seksualumas

Kodėl verta turėti gražių draugių?

Ko gero dauguma jūsų pasakytų, kad būti gerais draugais su patrauklia mergina nėra tai ko jūs norite. Jūs juk norite susitikinėti su ja, traukti ją seksualiai. Tiesa?
Bet palaukite..
Gal būt visa tai nėra taip blogai, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio.
Jūs nenorite būti tik draugais su mergina, su kuria norite santykių. Jūs norite būti draugais su mergina, kuri yra panaši į jūsų trokštamą.
Draugystė su patraukliomis merginomis yra tai ką daugelis turėtų praktikuoti ir štai dėl ko:

1 Bendravimas
Susidraugavus su mergina, kuri yra panaši į jūsų trokštamą, jūs mokotės dalykų, kurių trokšta jūsų geidžiama mergina. Daugeliu atveju, tai yra būdas pažinti jos pomėgius, užsiėmimus, mąstymą ir tai leis jums mokintis ramiai ir su pasitikėjimu. Jūs tarsi pro maža skylute pažvelgiate į jos vidinį pasaulėlį ir tuo pačiu mokotės pasitikėti savimi tarp tokio tipo merginų.

2 Investicija
Jei jau jūs esat jos draugas, ji nuoširdžiai ir be pavydo norės, kad patiktumėte kitoms merginoms. Juk ji tik draugė. Ji padės jums susirasti panašių merginų, patars kaip ištaisyti keletą stiliaus ar išvaizdos trūkumų, kurie tikrai jums pagelbės. Galbūt net radikaliai pakeis jūsų stilių į gerąją pusę.

3 Lengvai pasiekiamas vaisius
Pabandykime paanalizuoti. Jei jūs turite draugių, kurios yra karštos ir seksualios, jos taip pat turės draugių, kurios yra tokios pat. Tai reiškia, kad tavo draugė pati suras tau naujų merginų. Tu susitiksi su jos draugėmis ir ji stengsis jus supažindinti iš gerosios pusės. Ji bus jūsų pusėje ir jūs iš to gausite naujų pasimatymų.

4 Socialinis statusas
Jeigu ji ir nepadeda jums tiesiogiai susipažinti su kitomis gražiomis merginomis, vistiek egzistuoja socialinis statusas. Jei jūs pamatote jums patinkančią merginą ir su ją užmezgate pokalbį, pirmas įspūdis kurį jūs sudarote yra tas, kad jūs jau esate apsuptas gražių merginų, o tai reiškia kad tu turi kažką dėl ko jos su tavimi būna. Nori tu to ar ne merginos akyse esi identifikuojamas kaip aukštesnę vertę turinti vaikinas. Ir jos drąsiau bei smalsiau su tavimi susipažins.

5 Komfortas tarp moterų
Jei tu nuolat leidi laiką su merginomis tu pradedi prie jų jausti komfortabiliai. Nėra nieko panašiau į gerą savijautą, kaip tiesiog jaustis gerai, o ne vaidinti ar kitaip tobulinti tik savo kūno kalbą. Kai tu jausies visiškai atsipalaidavęs tarp moteriškos lyties tau tai tik padės jų susirasti dar daugiau.
Draugystė su patrauklia mergina yra tarsi super wingmanas ir tai yra daug geriau nei turėti tiesiog wingmaną.

Tad jei jau patekote į draugo zoną, galbūt jums reikia ne klausti kodėl taip atsitiko ir ieškoti būdų kaip iš jos išeiti, o tiesiog pasinaudoti tuo.

Sekmės!

Categories
Moterys ir seksualumas Vyriškumas

Evoliucinis patrauklumo pagrindas

Evoliucinis patrauklumo pagrindas

Visus žmones nuo paauglystės periodo (kartais anksčiau) ima dominti klausimas: kaip patikti priešingos lyties atstovui? Kodėl kitam tai pavyksta geriau nei man, o jis nieko konkretaus negali man patarti? Kadangi esu vyras, kalbėsiu iš vyro tribūnos, tačiau, moterys, jei tai skaitote, tęskite  .

Kiekvienas esame taręsi su draugais ar net ieškoję aiškinimo knygose bei internete: kaip gauti moterį, kurios noriu? Dažniausiai pasitaikantys patarimai visada tokie patys: būk malonus, nuoširdus, pakviesk susitikti, gražiai apsirenk ir susišukuok, turėk gumos, nupirk gėlių, paruošk vakarienę, šypsokis ir t.t. Tačiau šie patarimai nesusistematizuoti, jie neatsako į klausimą: KODĖL? Kodėl, po velnių, aš turiu pirkti gėlę ar šukuotis prieš eidamas į pasimatymą? Išduosiu paslaptį: teisingai gundydamas moterį, gali nesilaikyti nė vieno šių patarimų, nes patrauklumas kyla iš kitur.

Į patrauklumą pažvelgsiu iš visai kitos, gilesnės pusės, kuri siekia giliausius mūsų pasąmonės sluoksnius, tebesančius mumyse nuo pat gyvybės atsiradimo.

 

Pradžia

Nusikelkime 4,6 mlrd. metų atgal, kai mūsų planetoje atsirado pirmoji gyvybė. Aiškumo dėlei, įvardinkime ją paprasta bakterija (nesileisiu į viroidų, nukleonų ir įvairių baltyminių struktūrų begalybę, kurios egzistavo iki tol). Bakterija neturėjo nervų sistemos, todėl nesugebėjo mąstyti, jausti ar regėti. Tačiau vienas dalykas jai buvo aiškus: reikia IŠGYVENTI (kuo ilgiau) ir DAUGINTIS (kuo gausiau). Tai yra du svarbiausi terminai mūsų gyvenimuose, į kuriuos remiasi visi mūsų veiksmai (įskaitant gundymą).

Bakterija ėmė maitintis, kad išgyventų, bei dalytis pusiau, kad pasidaugintų ir pratęstų gyvybę Žemėje. Jos dauginimuisi partnerio nereikėjo, palikuonis atsirasdavo iš tos pačios ląstelės. Tai buvo pirmoji gyvybė – pati primityviausia jos forma.

Bėgant metams atsirado naujos rūšys su nauju dauginimosi mechanizmu – lytiniu. Tai tobulesnis būdas, leidžiantis gyvybei geriau prisitaikyti prie kintančių aplinkos sąlygų ir užtikrinantis rūšies išlikimą. Lytiniam dauginimosi būdui, kaip žinia, reikia dviejų skirtingų lyčių partnerių. Čia ir prasideda gundymo pagrindai bei atsiranda patrauklumo sąvoka.

 

Giminės pratęsimo svarba ir lytinio partnerio pasirinkimas

Šioje skiltyje kalbėsime apie primityviai mąstančių gyvūnų lytinio partnerio pasirinkimo ypatybes.

Jau išsiaiškinome, kad svarbiausias kiekvieno gyvo organizmo tikslas yra išgyventi ir daugintis arba, kitaip sakant, išgyventi, kad pasidaugintų ir paliktų savo rūšies palikuonių. Jei to nepadarys, jo genai nebus perduoti kitam individui ir pražus, o tai yra baisiausias scenarijus gyvai būtybei, įskaitant žmogų (dažniausiai tik pasąmoningai suvokiamas). Kodėl senmergės yra pačios pikčiausios mokytojos?  . Atsakymas paprastas: jų pasąmonė nepatenkintadėlneįvykusio giminės pratęsimo, genai pasmerkti pražūti, o nepasitenkinimas perkeliamas ir išliejamas bjauriai elgiantis su mokiniais*. Tai teigiu su visa pagarba neištekėjusioms moterims ir nelaikau jų primityviai mąstančiais gyvūnais, tiesiog šis pavyzdys arčiausiai mūsų.

* Plačiau apie pasąmonės iškrovos būdus galite paskaityti psichoanalitikų C. Jung‘o, A.Adler‘o, S. Freud‘o darbuose.

Visi gyvūnai besidauginantys lytiškai renkasi partnerį. Kodėl tai svarbu? Juk kiekvienas gyvūnas nori ne tik pratęsti giminę, bet ir padaryti tai kuo kokybiškiau: palikuonis turi būti tvirtas, nepasiligojęs, ir lytiškai aktyvus tam, kad išgyventų kuo ilgiau ir pats susilauktų kuo kokybiškesnių palikuonių. Tik palikuonių KOKYBĖ užtikrina ilgą rūšies išlikimą.

Evoliucijos eigoje susiklostė tokia tvarka, kad PATELĖ RENKASI PATINĄ. Pastarasis turi patelei pademonstruoti savo privalumus ir įrodyti, kad būtent su juo, o ne su kitu patinu, ji susilauks sveikų ir stiprių palikuonių. Patinas rodo savo jėgą, gražią išvaizdą, sugebėjimą vadovauti kitiems patinams. Patelei toks partneris atrodys tinkamas pratęsti giminę ir kartu gyventi, nes jis yra stiprus (sveikata), gražus (sveikata), vadovauja kitiems (aukštas socialinis statusas, leisiantis patelei saugiai gyventi ir auginti palikuonis po vado sparnu). Šio partnerio VERTĖ yra aukšta. Svarbiausiai mokėti ją pademonstruoti.

Daugelio gyvūnų rūšių bendruomenėse randame aukštos vertės demonstravimo pavyzdžių. Tarkime, povų patinai šoka poravimosi šokį, demonstruodami savo jėgą, grožį ir grakštumą, tikėdamiesi patelei parodyti aukštesnę vertę nei tai padarys kitas patinas. Vilkai kaunasi iki mirties, kad sužavėtų patelę savo jėga ir pratęstų rūšies giminę. Panašiai elgiasi ir žmonės, tačiau ne visi sugeba tai padaryti tinkamai.

 

Gyvūniška (o ne dieviška) žmogaus prigimtis

Šia skiltimi įrodysiu, kad žmogus yra gyvūniškos prigimties, t.y. gyvūnas. To mums prireiks toliau gvildenant patrauklumo esmę ir stengiantis ją suvokti.

Sutarėme, kad pagrindinis gyvybės tikslas šiame pasaulyje yra išgyventi ir daugintis. Dabar Jums pateiksiu įrodymų, jog jis yra pagrindinis ir žmonių tarpe. Raktas į šio teiginio suvokimą bus ŽMOGAUS POREIKIAI.

Pagal visuotinai pripažintą amerikiečių psichologo Abraham Maslow poreikių hierarchiją žmogaus poreikiai yra skirstomi į penkis lygius. Pateikiu juos nuo bazinių iki aukščiausiųjų iš apačios į viršų. Galite tai įsivaizduoti kaip penkiaaukštį pastatą.

 Savęs realizavimo: moralė, kūrybingumas, spontaniškumas, problemų sprendimas, išankstinių nusistatymų neturėjimas, faktų priėmimas.

Savivertės:  savivertės jausmas, pasitikėjimas savimi, pasiekimai, pagarba iš kitų.

Meilės, socialinio ryšio: draugystė, šeima, seksualinis intymumas.

Saugumo:  kūno, uždarbio, resursų, sveikatos ir nuosavybės saugumas.

Fiziologiniai: kvėpavimas, maistas, vanduo, seksas, miegas.

Šioje poreikių hierarchijoje matome, jog žmogų nuo gyvūno skiria vienintelis lygis – penktasis „Savęs realizavimo“ poreikis. Kita vertus jis nebus pasiektas, jei žmogus nepatenkins pirmųjų keturių poreikių lygių – pastatas kyla nuo apačios. Todėl žmogui, norint realizuoti save tenka pereiti per keturias gyvūnams būdingas poreikių pakopas. Visų keturių lygių poreikiai telpa į gyvūniškąją egzistencijos esmę: išgyventi ir daugintis. Konkrečiai visi jie išvardyti apačioje.

 

IŠGYVENTI                                                                         DAUGINTIS

Kvėpavimas                                                                             Seksas

Maistas                                                                                       Šeima

Vanduo                                                                                      Seksualinis intymumas

Miegas

Kūnas

Uždarbis

Resursai

Sveikata

Nuosavybė

Draugystė

Šeima

Savivertė

Pasitikėjimas savimi

Pasiekimai, pagarba iš kitų

 

Penktasis poreikių lygis yra tik aukštesnio žmogaus centrinės nervų sistemos išsivystymo padarinys. Kūrybingumą ir norą rūpintis kitais žmonėmis taip pat sukuria mūsų smegenys, tik esant patenkintiems baziniams poreikiams ir tai nėra dvasiškumo ar dievybės apraiška. Todėl esminio skirtumo tarp žmogaus ir gyvūno egzistencijų nebelieka.

Categories
Moterys ir seksualumas Vidinės problemos

Skaitytojo laiškas – Pick up’as ir aš.

Tai skaitytojo kuris prisistatė slapyvardžių Mr.Right laiškas, kurį mums atsiuntė. Būtu galima pavadinti, viena pick up’ erio diena be pagražinimų. Įdomaus jums skaitymo.

Savaitgalis.

Penktadienio vakaras.Daug draugų ir (ne draugų) linksminasi mano namuose, vieni vis dar nepamiršta Europos krepšinio čempionato,“makedonai“ ir „Makedonija“ šiandien „okupavo“ mano namus.Viena pusė ginčinasi dėl pralaimėtų rungtynių ketvirtfinalyje ir ieško kaltų, kiti (daugiausiai – kitos) bando tuos ginčus „gęsinti“, treti vis dar diskutuoja apie Gomelskio negatyvius pasisakymus apie Lietuvą ir jos krepšinį. Visiems aišku (blaivių žmonių atžvilgiu) ,kad kompromiso nebus, ypač tada, kai ant žmonių smegeninių iš laimės „šokinėja“, o tiesiogine to žodžio prasme – „myža“  alkoholio promilės, kurios su didžiausiu džiaugsmu „trypia“ ir taip menkus – smegenų pusrutulius.

O ką “daryti“ smegenų pusrutuliams, jeigu šeimininkas, vietoj to, kad juos gerbtų ir mylėtų – mažiausiai du kartus per savaitę „prišika“ į juos? Vietoj jų, jau seniai būčiau kur nors „emigravęs“…

 

Su „išprievartautomis“ smegeninėmis žengiam toliau – į klubą. O taip, klubas – merginos su trumpais sijonais ir taip pat „emigravusiomis“ smegeninėmis – rojus! Aplinka sukuria visišką „pick-uper‘io“  „skink ir nešk“ aurą. Jeigu gatvėje, žavi antrakūrsė, nors ir labai norėdama bei raudonuodama, telefono numerio tau (dėl drovumo,“neišprievartautų“ smegenų ir socialinių nuostatų) vis dėlto  neduos – klube ( ar po klubo) ‚ta pati „fėja“ jį tau su malonumu  – ‚duos‘ (tikrąja to žodžio prasme). Ir viskas dėl tų prakeiktų alkoholio „išprievartautų“ smegenų pusrutulių.

Apie smegenų pusrutulius pratęsim vėliau.

Kol aš vedžiau vidinę diskusiją važiuodamas „taksi“ su savimi, ko aš iš tikrųjų noriu ir kodėl vis dar neturiu nuolatinės partnerės, su kuria galėčiau dalintis visomis savo teigiamomis ir neigiamomis emocijomis (o to aš iš tikrųjų noriu), pasidalinti visais, kvailais ir nekvailais dienos išgyvenimais (Dieve, tai yra tikrasis Rojus, kuris priverčia kiekvieną jausmų išsilgusį vyrą „nuleisti“ tiesiai į jų „dryžuotas“ kelnes), o tas „nuleidimas“ vadinamas – tavo „padrikų minčių kratinio“ išklausymu. To, vienišius, kaip aš visą gyvenimą sieks (Tikiuosi, jog stipriai klystu). Kodėl? Apie tai – vėliau.

 

Keliaujam į klubą.

 

Prie įėjimo mus „pasitinka“ didžiulė eilė. Ką gi, tenka laukti, kol visi bičiukai su ‚sulaižytais‘ plaukais, bei per dideliu „pasitikėjimu“ savimi pateks į vidų, o paskui juos – visos „nimfos“  suplauks‘ – vidun. Dažniausiai, tie bičiukai ,‚sulaižytais‘ plaukais būna visiški nevykėliai, kurie meta ‚pinigines‘, o ne kalbos jauką ir bando „žaisti“‚ pokerį‘ pagal jiems vieniems suprantamas taisykles su ‚nimfomis‘, plaukiančiomis paskui juos. O ‚nimfos‘ yra ‚nimfos‘ – jos gilinasi ne į „taisykles“, o į turinį. Kai ‚sulaižytų‘ plaukų‚ turinys‘ baigesi – jos dulkinasi su bičais ant kurių 5 metų senumo marškinėlių parašyta – „Fuck Y‘all I‘m From Texas“.

Patekęs į vidų, judu baro link. Daug gražių šypsenų aplink.

Nepasiekęs baro, sutinku gerą pažįstamą, kuris su „pick-up‘u“  yra susipažinęs tiek, kiek aš su Biblijos XVII  tomu. Bet kokiu atveju, tas bičas buvo apkabinęs dvi merginas, o vieną iš jų, buvau įsitikinęs, turėsiu savo rankose jau po keletos minučių. Užsisakęs gėrimą, jį išgeriu prie baro, apsikeisdamas keliomis draugiškumo frazėmis su šalia stovėjusiomis merginomis.

Grįžtu pas savo pažįstamą, kuris vis dar lūkuriuoja manęs su tomis pačiomis merginomis.

Muzika skamba garsiai. Tas „džigitas“( čia apie tą pažįstamą) stovi „išsišiepęs iki ausų“ ir vis dar negali patikėti savo ‚sėkme‘. Po poros nereikšmingų sakinių, pusė jo ‚sėkmės‘ pereina  į mano  rankas.

„Džigitui“ pasakiau lygiai du sakinius, vienas iš jų – „Sveikas,kaip laikaisi?“, kitas – labai nuvalkiotas – „Tavo draugės šį vakarą labai žavios“. To užteko, kad iš vienos iš jų ‚ištraukčiau‘ šypseną. (Skamba nerealiai, pabandom kartu?).

Po poros akimirkų ji jau buvo mano glėbį.

Neturėjau jokio intereso rasti  ,sugulovę‘ tam vakarui (nors apskritai, tas noras kuo toliau, tuo labiau silpnėja), bet mergina pati ėmėsi iniciatyvos ir po mano elementarių šokio „apsukimų“ bei minimalių tango elementų pasuko šokį labiau intymesne linkme. Kaip ir dauguma merginų prieš tai, bandė išprovokuoti aistrą ir „audrą mano kelnėse“. Ankščiau į tai reaguodavau audringai, šiandien į tai reaguoju kaip eilinis pensininkas, girdėdamas eilinę gerb. Premjero – Andriaus Kubiliaus kalbą apie pensijas TV3 žinių eteryje.

Mergina labai stengėsi savo „atbulą vidurinę“ kūno dalį ‚glausti‘ prie manosios, bet aš kaip bestuburis, savają riečiau ne į priekį, o atgal (trūko tik Roko Žilinsko man už nugaros). Žinoma apie Roką aš juokauju,viskas su juo, kaip su politiku ir asmenybe yra gerai.

Paprasčiausiai mano „draugas“ vis dar yra (Ačiū,Dievui) aktyvus ir yra jautrus moteriškiems ‚prisilietimams‘, o vaikščioti vidurį šokių aikštelės su „išokusiu“ klynu tarp bičų ‚sulaižytais‘ plaukais ar šiaip, rubiko kubiko dėliotojais aš nenoriu.

Bet kokiu atveju, mergina pasiūlė eiti parūkyti, aš atsisakiau. Ryšys nutrūko mano noru. (Mergina greičiausiai pamanė, jog aš esu gėjus. O dar apie Roką rašau…).

 

Su vienu ‚artistu‘ persikėlėme iš „Lofto“ į vyninę esančią šalia „Universiteto Pub‘o“. Norėjome užsukti į pąstarajį, bet dėl niekam nesuprantamų priežaščių užsukom į vyninę. Ten labai paslaugus barmenas (kuris mane vėliau prakeiks) mums pasisiūlo sumaišyti kokteilius. Mes neprieštaraujam.

„Išsipūtęs“ bičiukas, man vos įžengus į vyninę pradeda patarinėti kokius kokteilius čia reikia užsakyti ir liepia atkreipti dėmesį į šone sėdinčias merginas.

Man belieka tik draugiškai linktelti galva.

 

Užsisakę kokteilius su geru draugu bandėme atsipūsti, ramiai išgerti ir nuspręsti kur eiti toliau.

Tiesa, pokalbį su juo palaikiau neilgai, nes šalimais sėdinti mergina, dėl kažkokių priežaščių („pick‘up‘as“ iš merginų pusės? Būna ir toks.) pradėjo man aiškinti apie kokteilių keliamą žalą mūsų organizmams. Kadangi mano organizmas ir taip pavargęs, nusprendžiau jos išklausyti. Nedariau nieko, kas galėtų ją sudominti. Jokių „pick-up line‘ų“. Leidau jai tiesiog šnekėti, karts nuo karto linktelėdamas galva ar užduodamas  nereikšmingą klausimą apie chemiją (pastarają ji ir studijavo).

Mergina man papasakojo viską, pradedant Mendelėjavo lentele, baigiant atominiais ginklais. Viskas lyg ir būtų buvę gerai, jeigu ta mergina nebūtų buvusi barmeno, į kurią jis nekreipė jokio dėmesio (juk barmenas „įtemptai“ dirba) – mergina.

Barmenas pasirodė „su kiaušais“ ir pradėjo „žiebt“ degtinės butelius tiesiai į žemę už baro, išreikšdamas savo nepasitenkinimą (o būtų užtekę, tik prieiti ir pasakyti man, kad tai yra jo mergina). Bet kokiu atveju, norėdamas išvengti „Moskovskaya“ butelio „prisilietimo“, nusprendžiau, kad jau pats laikas dingti iš ten.

Barmene, ačiū skanų kokteilį ir atsiprašau, už tai, kad flirtavau su tavo mergina!

 

Tą vakarą taip ir baigėme, be draugų, kurių buvo daug, tačiau nebeliko.

Meilės kurios ieškojau – neradau.

Šilumos,kurios ieškojau – negavau.

 

Namo grįžau vienas ir susitaikiau su realybe, nes….

 

Nes kiekvieną rytinę kavą tu (dažniausiai) geri vienas, kiekvieną eilinį vakarą tu praleidi vienas, kiekvieną eilinę naktį  – kita ‘lovos pusė‘ dažniausiai būna tusčia, kiekvieną dieną tu susiduri su vienatve. “Pick-up‘as“ ir vienatvė daugumai atrodytų nesuderinami dalykai, o iš tikrųjų tai yra kančia, kurią neš kiekvienas „pick‘up‘eris“,kuris‚ įbris‘ į šitą liūną.

Kinas, pasimatymai, seksas – gražu! Jeigu visa tai vyksta su žmogumi, kurį tu myli.

Kinas, pasimatymai, seksas – tuštybė! Jeigu visa tai vyksta su beveik nepažįstamais žmonėmis. Kiekviena naktis, kurioje tu apsimeti  – ‚kažkuo‘, bet ne savimi – atima dalelę TAVĘS ir vietoj to, palieka tuštumą. Kiekvieną rytą pabudęs –  jauti tuštumą, nors turi daug jausmų, kuriais norėtum pasidalinti su mylimu žmogumi, deja – tokio neturi. Todėl visus jausmus pasilieki sau, nes papraščiausiai, neturi su kuo jais pasidalinti…

 

Ar aš to noriu?

Laiškas nuo Mr.Right

Categories
Moterys ir seksualumas Sekso patarimai

Moterų ejakuliacija

Ne vienas iš jūsų turbūt esate girdėję istorijų apie moterų ejakuliacija, tačiau tik nedaugeliui teko tai patirti. Paprašant apibūdinti, dažnai atsakymai būna panašūs: „Tai čiurkšlė šviesaus bei skaidraus skysčio“. Nepaisant šių detalių, visa kita būna labai paviršutiniška ir netikslu.

Pradėkime nuo to, kad yra pagrindiniai 4 ejakuliacijos elementai: gliukozė, prostatinės rūgšties fosfatas (tam tikras fermentas), šlapalas bei kreatininas. Paskutiniai du komponentai dažniausiai aptinkami šlapime, tačiau moters ejakuliacijos metu jų yra daug mažesnė koncentracija. Vienų tyrimų išvadose teigiama, kad ejakuliacijos metu daugiau išsiskiria šlapimo, kitų –, kad prostatos skysčio. Nepaisant to, kol nėra vienos nuomonės, galima teigti, kad yra abiejų komponentų. Moteris ejakuliuoti gali nuo kelių lašų iki ne mažos čiurkšlės.

Iš kur atsiranda ejakuliacija pas moteris? Yra keletas teorijų, tačiau visose iš jų būna minima g-taško stimuliacija. Tam tikrą laiką stimuliuojant g-tašką, purus audinys šioje vietoje prisipildo skysčio. Moterys, kurios gali ejakuliuoti dažnai sutrinka, galvodamos, kad tai šlapimas. Mokslininkams dar nepavyko išsiaiškinti tikslaus ejakuliacijos šaltinio, tačiau jau žinoma, kad tai atsiranda iš šlaplės ir Skene liaukų (moters prostatos).

Turbūt norėtumėte sužinoti, kaip suteikti partnerei ejakuliaciją? Visiems patinka tyrinėti tai, kas dar nežinoma, todėl nieko neatsitiks pabandžius. Tam tinkamiausia vieta būtų šilta vonia arba dušas. Tačiau nereikėtų į tai dėti daug vilčių ir nenusiminti, jei nepavyks, kadangi ejakuliuoti gali nedaugelis moterų.

Už straipsnį “AlfaVyras.lt” dėkoja VisosPozos.lt

Categories
Moterys ir seksualumas

Moters erogeninės zonos

Moters kūnas nuo galvos iki kojų pilnas erogeninių zonų, tačiau kiekvienai jos skirtingai jautrios. Pateiksime jums pagrindines iš jų.

Galva

Turbūt ne kartą esate pastebėję, kad moterys dažnai žaidžia su savo plaukais. Taip yra dėl to, kad galvoje yra ne mažai erogeninių zonų. Bučiuojant partnerę į lūpas ar kaklo sritį, pabandykite glostyti jai galvą arba tiesiog perbraukti ranka jai per plaukus. Tai joms patiks, tačiau nereikėtų tam skirti perdėtai daug laiko, nes monotonija judesiuose nepatiks nei vienai!

Kaklas ir ausys

Bučiniai kaklo srityje patiks visoms moterims, todėl tai, galima sakyti, viena jautriausių ir seksualiausių vietelių. Nedaug yra tokių, kurios atsispirtų aistringiems kaklo bei ausų bučiniams, todėl tai gali būti puiki įžanga į kitus sekso žaidimus.

Stenkitės tai daryti drėgnomis lūpomis, tačiau per daug neseilėti. Pradėkite švelniais bučiniais kaklo srityje, tada pereikite prie ausų, o jai įsiaudrinus galima ir truputį grubiau. Ausų galiukuose yra išsidėstę ne mažai nervų, todėl beveik visos moterys į jų stimuliaciją reaguoja itin jautriai. Galite pradėti stimuliuoti švelniai liesdami jos ausis savo pirštu (smiliumi), tada aistringai bučiuodami už ausų bei pereiti prie spenelių. Nedaug yra tokių moterų, kurioms patiks, jei lysite į pačią ausį, todėl įsitikinkite, ar ji to norėtų. Nebijokite aistringai kvėpuoti, nes tai jas tik užves!

Lūpos

Viena pagrindinių bėdų tarp vedusių ir ilgalaikius santykius turinčių vyrų yra per mažas dėmesys moters lūpoms. Vyrams tai atrodo smulkmena, tačiau bučiniai į lupas moterims yra būtini ir jos tai labai vertina. Kita problema yra tų bučinių kokybė. Jei norite, kad partnerei tai patiktų, visų pirma neskubėkite, pradėkite labai švelniai (naudokite ilgus ir trumpus bučinius, nebūkite monotoniški), tada vis aistringiau ir grubiau, pareikite prie skruostų, kaklo ir ausų, vėl sugrįžkite prie lūpų. Tuo pat metu rankomis ar viena ranka glamonėkite jos kūną. Bandykite tai daryti keletą minučių, kol ji pati duos ženklą judėti toliau!

Krūtys

Visiems vyrams patinka žaisti su moterų krūtimis, todėl retais atvejais jos būna pamirštos, o net atvirkščiai – dažnai joms skiriama per daug laiko. Visos krūtys turi labai panašų skaičių nervinių galūnėlių, todėl mažesnės krūtys dažnai būna jautresnės. Ypač jautrios ir skausmingos jos būna menstruacinio ciklo metu, todėl reikėtų būti švelniems. Niekada nepulkite iš karto glamonėti spenelių, pradėkite toliau nuo jų, padarykite pertrauką, tada vėl tęskite, kol speneliai sukietės. Tuomet tai ženklas, kad galite švelniai pereiti ir prie jų.

Dažnai, glamonių metu, labai jautri vieta yra praleidžiama, tai – krūtų apatinė dalis. Todėl bučiuoti ir glamonėti pradėkite nuo apačios ir šonų. Įsiaudrinusi partnerė gali stumtelėti tave arčiau spenelių, tačiau nepasiduok jai, ir toliau seksualiai ir lėtai erzink, judėdamas iš lėto link jų.

Nugara

Nustebinkite savo partnerę netikėtu nugaros masažu. Tai nesujaudins jos kaip kitų jautrių vietų stimuliacija, tačiau padės jai atsikratyti streso bei pagyvins kraujotaką, nuo kurios labai daug priklauso net ir orgazmo stiprumas. Daugiausiai dėmesio reikėtų skirti juosmens sričiai, kur yra palyginti nemažai nervinių galūnėlių. Masažą paįvairintų keletas bučinių kaklo srityje bei slinkimas liežuviu per stuburą apačios link. Išbandykite tai, kaip įžangą į kitas jautrių vietelių stimuliacijas.

Klitorius (varputė) ir g-taškas

Klitorius, kitaip dar vadinamas varputė, yra viršuje moters makšties, kur susijungia vidinės lytinės lūpos. Tai rožinės spalvos gumbelis. Moterys skirtingai reaguoja į tiesioginę klitoriaus stimuliaciją: vienoms tai patinka, kitoms būna per daug jautru. Nepaisant to, visoms moterims reikia įžangos, todėl nereikėtų iš karto pulti jos stimuliuoti. Būna ir taip, kad moterys niekaip negali kęsti tiesioginės klitorio stimiacijos, tuomet reiktų tai daryti aplink jį.

Kita labai jautri moters vieta yra g-taškas. Jis randasi apie 3,5-5 cm makštyje prie viršutinės sienelės. Smarkiausi orgazmai patiriami stimuoliuojant būtent šią vietą. Paprastai, ši makšties vieta būna kitokia nei kitos: paviršius gumbuotas, o moteriai susijaudinus pasidaro truputį puresnis.

Tarpvietė

Tai vieta tarp moters išangės ir makšties, kuri yra labai jautri beveik visoms moterims. Šiose vietose odos audinys labai panašus į lytinių lūpų, todėl yra daug nervinių galūnėlių. Kai kurios moterys bijo arba nemėgsta analinio sekso, todėl šiuo atveju galėtum ją nuraminti, kad iki to neprieisite. Kaip ir kitose jautriose vietose reikėtų, jog prieš pradedant stimuliuoti šią, moteris būtų pakankamai susijaudinusi.

Užpakaliukas

Daugeliui moterų patinka, kai yra liečiamas jų užpakaliukas. Tai darydamas tu leidi partnerei suprasti, kad tau jis patinka, todėl jai tai bus malonu. Užpakaliuką galima glamonėti daug gyvybingiau nei krūtinę. Gali jį stipriau suspausti ir masažuoti, kadangi tai nėra tokia jautri vieta kaip speneliai ar varputė.

Rankų ir kojų pirštai

Rankų ir kojų pirštai yra daug jautresnės vietos nei jūs galėjote įsivaizduoti, kadangi iš jų pakankamai daug nervinių impulsų yra siunčiama į smegenis . Pabandykite juos bučiuoti ir švelniai čiulpti prieš arba sekso metu. Pojūčiai tikrai nustebins jūsų partnerę!

Kitos jautrios vietelės

Kiekviena moteris yra unikali ir negalima teigti, jog visų vietų stimuliacija patiks vienodai. Galima drąsiai teigti, kad glamonės ir bučiniai moterims gali būti malonūs visose kūno vietelėse, todėl nebukite niekada monotoniški, tyrinėkite partnerės kūną, analizuokite ir taip kiekvieną kartą suteiksite jai naujų pojūčių.

 
Už straipsnį „AlfaVyras.lt“ dėkoja VisosPozos.lt

Categories
Moterys ir seksualumas

Ženklai, jog moteris jumis domisi

Moterys dažniausiai – subtilios, paslaptingos būtybės. Nors stipriosios lyties atstovus šios savybės žavi, taip pat dažnai verčia dvejoti ir nerimauti: ar ji iš tiesų susidomėjusi?

Svarbiausia – žinoti keletą paslapčių, tuomet nesunkiai perprasite siunčiamus ženklas ar signalus. Vienas tinkantis teiginys – geras ženklas, o jei tinka daugiau – metas susipažinti artimiau!

Taigi, štai kaip dailiosios lyties atstovės rodo savo susižavėjimą:

1. Kai ji nori su jumis pabendrauti:

 • Stovėdama pėdas atsuka tiesiai link jūsų.
 • Susitikus žvilgsniams ji nusišypso ir droviai nusuka akis.
 • Sėdėdama vieną koją užsikėlusi ant kitos, vieną būtinai judins jūsų kryptimi.
 • Matote, jog moteris stengiasi reguliuoti savo laikyseną – sėdėti tiesiai, įtraukti pilvuką.
 • Jos kūno kalba tampa išraiškingesnė.
 • Praėjusi pro šalį ji nors akies krašteliu į jus žvilgteli dar kartą.
 • Jus pastebėjusi, ji daugiau liečia savo plaukus.

Jei pastebėjote kažkurį šių ženklų, būkite drąsus ir užkalbinkite moterį. Stebėkite ir suprasite, ar ji iš tiesų nori pratęsti pokalbį, kartu ir pažintį. Taigi:

2. Jeigu ji nori pratęsti pažintį:

 • Ji užduoda nemažai klausimų.
 • Į jūsų klausimus atsakinėja gana išsamiai.
 • Ji šypsosi, žiūri į akis ir prisimena jūsų vardą (arba paklausia dar kartą).

Šie paprasti ženklai byloja, jog moteris nori su jumis bendrauti. Verta žinoti, kaip dailiosios lyties atstovės rodo fizinio suartėjimo troškimą…

3. Jeigu esate jai seksualiai patrauklus:

 • Kalbėdama su jumis ji glosto savo kaklą.
 • Ji įdėmiai žiūri į jūsų burną, lūpas.
 • Kalbėdama ji pakreipia galvą į jūsų pusę.
 • Išsiplečia jos vyzdžiai.
 • Ji juokiasi net iš nelabai juokingų jūsų pokštų.
 • Ji džiaugiasi jūsų klausydama net kai šnekate nesąmones.
 • Ji palaiko akių kontaktą, nesidairo po kambarį ar kavinę (Beje, atminkite, jog drovesnės moterys elgiasi priešingai – jaudinasi ir akimis bėgioja aplink).
 • Ji puikiai jaučiasi kai liečiate ją, neprieštarauja, kai būnate arti.
 • Išėjus draugams ji mielai lieka su jumis.
 • Ji juokiasi ir „netyčia“ jus liečia (ypač pečius), kai švelniai erzinate.
 • Į jus moteris žiūri svajingai.
 • Ji domisi, ar esate vienišas.
 • Bendraudama ji dažnai taria jūsų vardą.
 • Ji dažnai palinksta į jus.

Šiuos ženklus žinoti naudinga kiekvienam vyrui – tai ne tik padeda drąsiau prieiti, bet kartais – išvengti nesėkmių. Būkite atidūs ir pasitikėkite savimi!

Categories
Moterys ir seksualumas

Kaip bučiuotis aistringai?

Kiekviena aistringa naktis prasideda nuo bučinių. Bučiniai gali būti tiek pat aistringi ir sutiekti tiek pat malonumo, kiek ir seksas. Nori būti geriausias bučiuokis savo teritorijoje?

Pirmas žingsnis: gerai išsivalyk dantis, praskalauk burną mėtiniu skalavimo skysčiu, pasipuršk gaivinamu purkštuku. Žodžiu, iš Tavo burnos turi sklisti malonus ir gaivus kvapas. Tiesiog privalo!

Antras žingsnis: susirask atokią vietelę. Žinoma, dalinai smagu bučiuotis ir matant kitiems, tačiau neilgai.

Trečias žingsnis: Atsipalaiduok, išvyk visas mintis. Susikoncentruok tik į priešais Tave esantį asmenį.

Įspėjimas: tokiu momentu nesugalvok rodyti kokios kvailos grimasos, kuri paprastai suveikia Tavo naudai.

Ketvirtas žingsnis: lėtai link į moterį, kol Tavo lūpos švelniai palies jos lūpas.

Penktas žingsnis: pradžioje bučiuokis labai švelniai, kiek atsitraukdamas, perbraukdamas liežuviu per lūpas.

Šeštas žingsnis: eksperimentuok su bučiavimosi technika. Čiulpk apatinę lūpą, paskui pakreipk veidą į šoną – judėk vis kitaip.

Septintas žingsnis: po truputį atverk burną – lengvai kyštelk liežuviuką, apvesk savuoju liežuviu jos lūpas, pakštelk į lūpų kampučius. Viską daryk lėtai, negrūsk liežuvio giliai į burną.

Įspėjimas: nepamiršk kvėpuoti.

Aštuntas žingsnis: netikėtai lūpomis priglusk prie jos kaklo, ausų spenelių, skruostų – bučiuok lengvai, mažiukais bučiniais.

SLAPTA vinis: paliesk rankomis jos plaukus, brauk per pakaušį žemyn, gali suimti vos vos stipriau. Tai moteris veda iš proto – naudokis.

Devintas žingsnis: naudok rankas, pirštus. Liesk partnerės veidą, švelniai pirštų pagalvėlėmis perbrauk per akių vokus, skruostikaulį, paliesk smilkinius, kaklą…

SLAPTA vinis: ar žinai, kad ilgiausias filme bučinys tęsėsi 3 min. 5 sekundes?

Vilioju.lt

Categories
Moterys ir seksualumas Pasimatymų patarimai

Dėmesio žaidimas

Ar buvo tau kada nors atsitikę taip, kad tau patinka mergina, tu pradedi skirti jai dėmesį, gražiai su ja bendrauti, tampi mandagus? Iš pradžių mergina tai pastebi ir, atrodo, kad jai tai patinka. Tada tu skiri dar daugiau dėmesio, bet jauti, kad mergina tampa šaltesnė ir kažkaip tolsta nuo tavęs, nors tu, atrodytu, darai viską teisingai. Tu elgiesi, kaip tikras džentelmenas, bet suvilioti merginos tau nepavyksta.

Daugelis gali su manimi nesutikti, bet „džentelmenas“ – tai visuomenės pririšta nuomonė. Nuo pat vaikystės mus mokina, kad reikia būti mandagiam, gražiai elgtis su moterimis, užleisti joms pirmenybę ir t.t. Bet kai ateina laikas, kai tu nori pasiekti tau patikusią merginą ir elgiesi „džentelmeniškai“, nieko nesigauna, ir tau nepavyksta sudominti jos, ir tu galvoji, kas gi ne taip. O esmė yra ta, kad ne visada reikia skirti merginai dėmesio.

Tu gali paklausti, ką aš čia rašau? Žinok, aš pats negalėjau tuo patikėti, bet kai pabandžiau praktiškai, supratau, ką aš dariau neteisingai, ir kur buvo mano klaidos.

Aš manau, kad tu pažinojai, arba, bent jau matei merginą, kuri siekia tokio vaikino, kuris net nežiūri į ją. Atrodytu, visai nelogiška situacija. Bet taip yra. Merginos, kaip ir daugelis žmonių, nevertina to ką turi, ir siekia to ko neturi. Kaip tai suprasti ir kaip tuo pasinaudoti. Taigi, jeigu paprastai pasakyti, tai mergina nevertins jai skiriamo dėmesio, bet sieks to dėmesio, kuris jai neskiriamas.

Jeigu visai neskirti merginai dėmesio, tai irgi nepadarys jokios įtakos jos simpatijoms. Kalbant apie „dėmesio žaidimą“, tai jį pradėti turi vaikinas. Jis turi pirmas padaryti žingsnį, atkreipti į save dėmesį. Būtent tas pirmas žingsnis turi būti išreikštas „džentelmeniškumu“, dėmesio parodimu merginai. Tokiu būdu, tu užkabini merginą ir įtrauki ją į žaidimą.

Kaip žaidimą nukreipti savo linkme? Aš tau parodysiu kelis pavyzdžius, bet tai nereiškia, kad tu turi juos atlikinėti, kaip robotas. Svarbu, kad tu suprastum pačią žaidimo esmę. O esmė yra tame, kad vienam tavo žingsniui, dėmesio žingsniui, tu turi sulaukti du atsakomuosius iš merginos pusės.

Pats geriausias pavyzdys, tai sms žinutės. Bet mergina turi būti iš ankščiau pažįstama. Realiame gyvenime tu padarai pirmą žingsnį ir sudomini merginą, tai gali būti bet kas, gražus ir švelnus bendravimas, komplimentas ir panašiai. Kiti du žingsniai eina iš jos pusės. Tu būtinai turi sulaukti žinutės iš jos, nes jeigu tu parašysi, tai bus dar vienas tavo ėjimas. Kai ji parašo, tu neskubi atrašyti, o atrašai tik sulaukus dvejų žinučių. Tokiu būdu mergina padaro du žingsnius į tavo pusę. Nebūtinai reikia laukti dvejų žinučių, tiesiog gali ilgai neatrašinėti, o pasiteisinti – tu „negirdėjai telefono“. Viso šio žaidimo esme palikti merginą nežinomybės jausme. Ir kai ji laukia atsakymo, tai priartina tave prie jos.

Pavyzdys iš realaus gyvenimo. Jus bendradarbiai. Tu padarai pirmą žingsnį, kreipiesi pas ją su kažkokiu klausimu ar problemėle. Kreipdamasis, tu viską gražiai jai pateiki, maloniai pabendrauji, vienu žodžiu, sudomini. Toliau turi sulaukti kreipimosi iš jos pusės ir t.t.

Tu turi suprasti, kad per didelis dėmėsis atstumia, o nepakankamas, atvirkščiai, traukia. Čia aš rodžiau paprasčiausius pavyzdžius. Esmė tame, kad nebūtinai turi būti eiliškumas, kaip pavyzdžiuose, jeigu merginą gerai sudomini, tai jinai ir eis iš proto dėl tavęs ilgai nesulaukdama atsakymo. Bet ir be atsakomojo žingsnio nieko nepadarysi, net jeigu ir labai sudominai, mergina galiausiai apsiramins.

Categories
Moterys ir seksualumas

Moteris rimtiems santykiams

Kokią moterį vyrai nori matyti šalia savęs? Kaip nustatyti, kad tai būtent ta moteris, su kuria galima sukurti rimtus santykius ir nugyventi visą gyvenimą? Jeigu tu jai gali priskirti 9 punktus, kurie pristatyti žemiau, tada didelė tikimybė, kad tai moteris, kurios tu ieškojai.

Nepriklausomybė. Vyrai renkasi nepriklausomas moteris, nes nenori būti auklės kailyje. Retkarčiais vyrai nieko prieš išklausyti moteriškas problemas, bet ne reguliariai. Moteris, kuri yra nepriklausoma finansiškai bei emocingai, labiausiai traukia vyrus.

Protas. Rimtiems santykiams reikalinga protinga moteris, su kuria nebus liūdna, kuri bet kuriuo metu gali nustebinti. Su tokia moterimi vyrai irgi tobulėja, nes nenori pasirodyti kvailesni. Galiausiai, su protinga moterimi galima pasišnekėti apie įvairius dalykus.

Patrauklumas. Reta dabartinė moteris neprižiūri savęs. Bet moteris turi atrodyti patraukliai visada ir visur, kad jums nebūtu gėda išeiti su tokia moterimi i viešuma. Net kasdieniniame gyvenime moteris turi prižiūrėti save.

Pagarba tau iš jos pusės. Tai reiškia, kad ji moka klausyti tavo nuomonę, net kai ji ir nesutinka su kai kuriais tavo teiginiais. Jokiais būdais ji neturi tavęs žeminti. Jeigu ji tave gerbia, tai ji gebės spręsti visas problemas diplomatiškai, nesukeldama jokių scenų.

Ji duoda tau galimybę būti vyru. Jeigu moteris vyrui sako, ką jam valgyti pusryčiams, pietums bei vakarienei, draudžia jam tiktis su jo draugais, kad pažaisti boulingą ar išgerti alaus, tai su tokia moterimi bus sunku ateityje. Ant tokių moterų vyrai pyksta. Moteris turi suprasti, kad vyrai ir moterys yra skirtingi, ir kad jie turi skirtingus interesus.

Jokių pastabų. Moterims dažnai atrodo, kad jų pastabos privers vyrus veikti, privers juos daryti tai, ką jie privalote daryti. Protinga moteris žino, kaip teisingai pasišnekėti apie vyro pareigas. Bet, vyrai, bukit atsargus, jeigu moteris kelis kartus paprašys jūsų padaryti ką nors, o jus nekreipsite dėmesio, vėliau galėsite kaltinti tik save, kad praradote tokią moterį.

Seksas. Sekse jūsų nuomonės turi sutapti. Nes atvirkštiniu atveju, atsiranda nepasitenkinimas partnere. Taip pat jus turite laisvai dalintis apie savo seksualines fantazijas bei apie savo norus.

Moteris sutaria su jūsų draugais bei giminaičiais. Tai nereiškia, kad ji turi padėdinėti tavo mamai virtuvėje, klausytis tėvo istorijų, važiuoti ilsėtis su tavo draugais, ji turi stengtis padaryti taip, kad tau svarbus žmonės irgi užimtu svarbią vietą jos gyvenime. Tada ir tavo draugai bus nieko prieš, jeigu tu ja imsi su savimi.

Ji nori, kad tu būtum geresnis. Ji visada turi palaikyti tave, tavo interesus ir padėti tau įgyvendinti juos. Taip elgiasi tik mylinti moteris.