Categories
Pasimatymų patarimai

9 priežastys, kodėl vyrai neina su moterimis į antrąjį pasimatymą.

Pasimatymai – viena iš priemonių, kuriant santykius ir šeimą. Vieni į juos žiūri labai rimtai, kiti – per daug nesistengia, o treti – labai daug laiko tam neskiria. Tačiau vienaip ar kitaip, visiems teko pabuvoti jame. Pasimatymai skirstomi į tris rūšis: sėkmingi, oficialūs ir nesėkmingi.
Sėkmingi, kada vyras ir moteris pradeda jausti vienas kitam jausmus, kuriasi ryšys. Oficialūs, kada susitinkama dėl tam tikro tikslo. Nesėkmingi, kada neužsimezga ryšys ir vienas iš partnerių nori nutraukti tolesnį bendravimą. Nesėkmingųjų pasimatymų pabaigą dažniausiai lemia merginos, kadangi jos tikisi ir nori daug, kieno pasekoje vyras vienaip ar kitaip neatitinka jos poreikių. Tačiau būna atvejų, kada merginos bendravimą tęst nori, o vyrai – ne. Todėl atskleisiu svarbiausias savybes, dėl kurių vyrai nesiteikia tęst pažinties.

Priežastys

 1.  Merginos išvaizda.  Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl vyrai nebeeina į antrąjį pasimatymą. Merginos velniškai daug laiko praleidžia prie veidrodžio prieš pasimatymą, tam kad atrodytų geriau nei įprastai. Dauguma merginų pereina šį barjerą sėkmingai, tačiau ne visos. Svarbiausia išvaizdoje vyrai vertina figūrą, proporcijas ir veido bruožus. Žinoma, standartai priklauso nuo pačio vyro, bet prisižiūrėjusi moteris bus vertinama visada. Dauguma trūkumų galima pagerinti sportu ir sveika mityba.

 2. Nuobodi mergina. Nieko nėra blogiau už merginą, kuri neturi nei hobio, nei aistros, nei tikslų gyvenime, o gyvena tik pasyvų ir nuobodų gyvenimą. Tokia mergina paprastai būna tyli pėlytė, neturinti nei savo nuomonės, nei charakterio. Vyrams, paprasčiausiai, nuobodu su tokia bendrauti. Nesvarbu kokia mergina graži bebūtų, tačiau jeigu ji nuobodi, laikui bėgant, atsibos bet kokiam vyrui.

 3. Mergina materialistė. Nieko nėra labiau atbaidančio vyrui, kaip moteris, per pirmąjį pasimatymą klausianti: „Kiek uždirbi?“. Vyrui tokia moteris iš karto asocijuojasi su barakuda, kuriuos savo ruoštų vyrūs renkasi pagal pinigus, o ne – charakterį.

 4. Nesubrendusi mergina. Vyrai ieško „išsilaksčiusios“ merginos, o ne – klubinės ar nuolat verkšlianančios dėl to ar ano. Paprastai tokios merginos pasimatymo eigoje neturi nieko, apart patirtų nuotykių praeityje, papasakoti. Vienas iš tokių merginų bruožų yra pasimatymo eigoje iš rankų nepaleist telefono. Jos nuolat susirašynėja, pamiršdamos, jog esą pasimatyme. Vyrams, tai yra nepriimtina. Jeigu jau atėjai į pasimatymą, tai malonėk į ir susikoncentruot…


  [adrotate group=“3″]


   

 5. Blogos manieros. Atrodo, vyrams tai neturėtų būti kliūtis, dauguma jų šią priežastį gali apeiti užmerktomis akimis, tačiau kitai vyrų pusei – tai velniškai nepatrauklu. Mergina, negerbianti aplinkinių, nuolat vėluojanti, turinti priklausomybių tikrai nėra puikus variantas vyrui.

 6. Mergina, nuolat klausinėjanti apie tavo buvusias ar kalbanti apie savo buvusius. Vyrai ieško merginos su paklausa, tačiau nepasileidusios. Vyrai negali pakęsti, kai mergina kalba apie savo buvusius: kiek jų turėjus, kiek ilgai pradraugavus ar kodėl ir kaip viskas nutrūko. Vyrams, paprasčiausiai, tai neįdomu, tačiau vos tik sužinoję kiek turėjai partnerių, jie gali visiškai pakeist nuomonę apie tave. Mat, jeigu tu turėjai jų daug, ir iki šiol su nei vienu nepavyko sukurti santykių, tai tikėtina, kad ir jam nepavyks. Tai kam gaišti laiką?..

 7. Paprasčiausiai tu ne jo skonio. Galbūt pirmasis pasimatymas įvyko puikiai, mergina tvarkinga, prisižiūrinti, protinga. Tačiau jei vyro netrauki seksualiai, savęs nekaltink, tu tiesiog ne jo skonio.

 8. Neryžtinga mergina. Visos moteris nori sukurti šeimą, sveikus ir tvirtus santykius, tačiau, kad tą pasiektų, jos praktiškai nieko nedaro. Po pirmojo pasimatymo, galbūt ir patikai vyrui, tačiau jo dienotvarkė gan įtempta ir jis paprasčiausiai tau neparašo, kadangi neturi laiko. Visos merginos tai traktuoja kaip: „jis man neparašė, vadinasi nepatikau“. Jos pradeda žaist tuos kvailus sms žaidimus ir t.t. Santykių kūrimas yra dviejų, o ne – vieno darbas. Mergina, gebanti apeiti savo principus, visada laimi.

 9. „Per daug, per greit“.  Vyrai ir moterys sekso nori vienodai, ne paslaptis. Vyrai šį norą rodo atvirai, o moterys – užgniaužia savyje, todėl realybėje atrodo visaip kitaip. Seksas su moterimi, vyrui yra taškas, po kurio jis nustoja stengtis. Mat, seksą vyrai suvokia kaip pergalę. O moteris, tuo atveju, mylisi tik tada, kai pasitiki partneriu arba būna emociškai nestabili, sujaudinta. Tačiau kas būna, kai moterys pasimyli per pirmąjį pasimatymą?
  Vyras, paprasčiausiai, pradeda manyt, jog tu esi per lengvas kąsnis ir tai darai su kiekvienu, kieno pasekoje galimybės kurtis rimtiems santykiams nelieka. Žinoma, antrasis pasimatymas gali įvykt, tačiau jis vyks su ta intencija, jog jo baigtis turi būti tokia kaip pirmojo pasimatymo.

Išvada: Šios 9 priežastys yra bene svarbiausios, dėl kurių vyrai neina su moterimis į antrąjį pasimatymą. Kiekvienai merginai siūlyčiau jų vengti, jeigu ieškote vyro rimtiems santykiams.

 

Categories
Geriausi Pasimatymų patarimai Vyriškas patarimas

Ką daryti, kai mergina tiesiog netikėtai nutraukia bendravimą su tavimi?

Aš internete perku visus jūsų video seminarus, jie tikrai yra veiksmingi ir verti dėmesio, nes gaunu nemažai naudingu žinių. Bet dabar susidūriau su viena nemalonia situacija ir norėčiau gauti iš jūsų patarimą, kaip elgtis, nes pats nežinau ką daryti, o jos prarasti nesinori..
Su viena panele pradėjau lankyti papildomas matematikos pamokos pavasarį. Visą vasarą jos nemačiau, bet rudenį abu pradėjom studijuoti Kaune,  gavau jos telefoną. Keletą savaičių lyg ir normaliai bendravom. Bet va, vakar gavau jos žinute, kad nerašyčiau jai, nes neva ji turi vaikina.. nors manau, čia tik bando manimi atsikratyti..
Kaip elgtis toliau,  stengtis užmiršti ją, ar toliau po truputi bandyti pratintis ja?

Yra pagrindiniai principai kurių būtina laikytis, kad ir kas bebūtu. 

 
Moteris nėra tikslas. Tu turi ką veikti, tu žinai ko nori iš gyvenimo ir tu žinai kur nori atsidurti po kelių metų, tad tu neturi laiko moterims kurios nenori su tavimi bendrauti, tu neturi tam laiko, nes esi užsiėmęs, sieki savo tikslų. 
 
Jeigu gavai tokią žinutę, vadinasi kažkur padarei klaidą, arba jai nepatikai, jai atsibodo su tavimi bendrauti. Tavo klaida gali būti įkyrumas. Įkyrumas yra dėmesio reikalavimas, noras įtikti, patikti.
 
Negalvok taip, kad ji čia yra kažkuo ypatinga. Jūs esate lygus, bet jeigu tu nori ją užkariauti, vadinasi ji jau geresnė už tave, tu ją laikai geresne. Laikyk ją lygia, kaip lygus su lygia bendrauja? Paprastai, jis nesistengia įtikti, patikti, jis tik bendrauja. Toks vyras dažnai žino, ko nori iš moters ir tai pasiima, jeigu nepavyksta, tai vėl gi, dėl to nenusivilia. 
 
Nesistenk jos užmiršti, nes stengimasis užmiršta, yra vis tiek galvojimas apie ją. Tiesiog koncentruok dėmesį į kitas moteris, bendrauk su kitomis moterimis, kurk vertę savo gyvenime. Nes dažnai mes įsižiūrime į tas moteris kurios mums parodo dėmesį, kurios pakelia mūsų EGO, kurios suteikia mums pritarimo, mes tiesiog prisirišame prie jų. 
 
Taigi, atsipalaiduok ir nesureikšmink jos. Taip pat pagalvok, kokias galbūt klaidas padarei? Buvai įkyrus? Galbūt rašinėjai nesąmones? Elgeisi kažkaip keistai? Per daug dėmesio jai rodei? Bendraujant su ja, lindai jai į „šikną“, kai ji su tavimi šaltai bendravo? 
 
Kaip tu manai, kokia gali būti priežastis?
Ačiū labai. Ji su manimi bendravo, nepasakyčiau, kad labai šaltai. Manau aš jai rodžiau per daug dėmesio ir buvau per daug paslaugus,  kai važiuodavome namo padėdavau  nunešti krepšius iki jos buto, pradarydavau dureles jei pirmas išlipdavau iš mašinos. Žodžiu su ja elgiausi, taip  kai su dar nei viena taip nesielgiau. Bet supratau, ką jus turėjot omenyje. Stengsiuosi tobulėti ir lauksiu jūsų kito seminaro!
 
Padėti nunešti daiktus ar atidaryti dureles nėra blogai, blogai kai tai yra daroma tam tikrai merginai, kai tau tai nėra natūralus dalykas, bet nori jai įtikti ir patikti. Tada, ji tampa kažkuo išskirtinė. Bet ką ji padarė, kad užsitarnautu tavo dėmesį? Vien dėl grožio, jos nereikia laikyti išskirtinės. 
 
Nori geriau suprasti savo klaidas?
Žiūrėk video „Moterų Magnetas
Categories
Pasimatymų patarimai

Kaip pabučiuoti merginą, kad paskui ji nuolat lauktu tavo bučinių, netgi jeigu nuolat bijai pradėti bučinį?

Bučiniai priskiriami prie fizinio kontakto rūšies. Fizinis kontaktas yra labai svarbus faktorius, įtakojantis jūsų santykių kūrimą ar jų išlaikymą, procesas. Bučiuotis turime mokėti kiekvienas, to nenuginčysime, tačiau ar darome tai tinkamai? Šiame straipsnyje atskleisiu kaip bučiuoti merginą ir ko reiktų vengti.

Pradėkime nuo to, ko reiktų vengti.

 1. Bučinio pasimatymo pabaigoje. Šio bučinio reikia vengti tik tada, kai per visą pasimatymą su mergina, tu jos nebučiavai, ir nutarei tai padaryt „banaliuoju būdu“ – pasimatymo pabaigoje. Kodėl šitoks bučinys yra netinkamas? Visų pirmą jis yra nuspėjamas, dauguma merginų to tikisi.
  Antra, šitoks bučinys, paprastai, būna labai nejaukus. Kadangi per visą pasimatymą jūs abu galvojot apie bučinį, abu jo norėjot, o tu ją bučiuoji tik atsisveikindamas? Pirmas bučinys su mergina neturi būti toks, jis turi būt nenuspėjamas ir aistringas. Tačiau, jei su mergina pasimatymo eigoje bučiavaisi, tuomet šį punktą gali ignoruot.

 2. Suplanuotų bučinių. Tai reiškia, jog esi suplanavęs pasimatymo momentą, laiką ar aplinkybes, per kurias turi pabučiuoti merginą. Tačiau bučinys, nėra tas dalykas, kurį gali suplanuoti.
  Situacija: atėjo momentas bučiuoti mergina, tačiau tu jauti, jog tai netinkama akimirka. Bet, prieš pasimatymą buvai sau prižadėjęs ją pabučiuot būtent šią akimirką. Tu pradedi nervintis ar tikrai teisingai pasielgsi, mergina pastebi tavo nervingą kūno kalbą ir sutrinka pati.
  Tuomet, visgi nutari sekti savo „planą“ ir ją pabučiuot. Tu po truputi linksti prie jos lūpų… Situacija atrodo netikra ir suvaidinta, merginos tai tikrai supranta ir pastebi, kas sugadina visą intrigą ir norą bučiuotis. Merginos labiau už viską nori, jog bučinys būtų natūralus ir tikras, nesuvaidintas. Todėl niekada neplanuok bučinio, tai turi įvykti nenuspėjamai tiek tau, tiek jai.

 3. Bučinių prieš jos draugus, drauges. Dauguma vyrų tai daro, tačiau kodėl tai yra netinkama? Jei tu esi vyras, susipažinęs su nauja mergina, jūs turėjot pasimatymą, kuriame bučiavotės. Tačiau kitame susitikime su ja, pastebi, jog ją supa draugės, arba kad pasimatymas bus grupinis, niekada nebučiuok jos prieš jos draugus.
  Kodėl? Todėl, jog merginos draugės, automatiškai tave statys į jos vaikino padėtį. Žinoma, tai gerai iš tavo pusės, tačiau iš merginos – ne. Galbūt ji dar nepasiruošus su tavim santykiams, galbūt ji tavęs net nenori kaip vaikino, o tu ją bučiuoji ir sugadini visą intrigą draugėms.
  Vėliau, merginos draugės, kalbėdamos su tavo išrinktąją, įtrauks visada tave į pokalbį. Jeigu tu joms nepatikai, jos pradės tave smerkti prieš tavo draugę. Pasipila daugybė įvairiausių scenarijų, kurių dauguma yra su nelaiminga pabaiga. Merginą prie jos draugų gali bučiuot tik tada, kai jūs jau esate pora.

  [adrotate group=“3″]

Gerai, dabar smagioji dalis. Kaip derėtų bučiuoti merginą.

 • Spontaniškas bučinys. Kai jūs leidžiat smagiai laiką, užsiimate kokia nors veikla, juokiatės, tiesiog mėgaujatės laiku, paimk ją už rankų, priglausk prie savęs ir greit pabučiuok į lūpas. Tada atsitrauk ir žiūrėk į akis. Jeigu matai, kad ji į tai sureagavo tinkamai, gali judėti prie antrojo – rimtesniojo – bučinio. Arba jeigu nori palikti intrigą ir sukelti dvejones merginai, grįžk prie savo veiklos, lyg niekur nieko.
 • Lydimas intrigos bučinys. Šis tipo bučinys yra visiškai priešingas spontaniškajam. Jūs sėdite kur nors kartu, kalbatės. Tuomet turi leisti pokalbiui numirti, kol pasieksi tylą. Tuomet priglaudi savo rankos pirštą jai prie smakro ir atsuki jos veidą į savo pusę, ir pradedi bučiuot. Šiuo būdu, norint gauti 100 proc. rezultatą, privalai sėdėti prie pat jos, kad nereiktų tau kaip idiotui prie jos slinkti, ir kad mergina būtų atsipalaidavus.
 • Pirmam nutraukti bučinį. Būtent šiuo būdu priversi merginą norėti dar. Tu neturi bučiuoti jos tol, kol jai atsibos. Bučinys privalo būt trumpas, tačiau įsimintinas. Kaip sakoma: „Geriau kokybė, negu kiekybė“, tas pats galioja ir su bučiniais. Todėl bučinio nutraukimas, padės tau išsaugoti jos norą bučiuotis. Priversk ją stengtis, dėl tavo bučinio.

 • Pasakyk jai, kas tau patinka. Po bučinio, privalai priversti ją pasijusti gerai, kadangi tas nejaukus momentas, kada baigiat bučiuotis ir negalit pradėt pokalbio kita tema, žudo. Pasakyk jai kelis komplimentus, pvz: tavo lūpos velniškai šviežios, arba tu sugebi puikiai bučiuotis… Šitokiu būdu ji bus sušildyta ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. Be to tai sunaikins tą nejaukią akimirką po bučinio.

 • Mėgaukis akimirka su ja. Šis būdas apsaugos tave nuo įtampos pasimatymo pabaigoje, kada ateina laikas bučiniui. Kai tu esi pasimatyme su ja, ir jau esate pasidalinę savo bučiniais, vadinasi yra susikūręs šioks toks seksualinis ryšys, kurį privalai išsaugoti ir stiprinti. Bučiuok ją daugiau, liesk ją daugiau, tiesiog mėgaukis šia akimirka.

 • Padaryk savo bučinius šiek tiek nenuspėjamais. Dauguma vyrų, kurie bučiuoja merginas, iškarto neria prie prancūziško bučinio. Tai yra per daug nuspėjama ir dauguma merginų to tikisi. Tavo bučiniai privalo būti lėti, pradžioje apsiribok tik lūpom, erzink ją, neduok ko ji nori iš karto. Po truputi judėk link prancūziško, vis labiau ir labiau ją įkaitindamas.

 • Paįvairink savo bučinius. Bučiuok ne tik merginos lūpas, bet ir kaklą, ausis, lūpų kampus. Tai yra velniškai seksualu ir tiesiog puikiai veikia ir sukuria daug stipresnį seksualinį ryšį tarp jūsų. Dauguma vyrų šias vietas ignoruoja, kas iš jų velniškai daug atima.

 • Pasistenk ją bučiuoti intymesnėse vietose. Intymesnės vietos (parkas, kur nors užmiestį, prie upės ir t.t.) padės merginai dar labiau atsipalaiduoti ir visiškai mėgautis bučiniais. Jūsų nieks netrukdys, galėsit daryt ką tik norit. Jei bus parinkta netinkama vieta bučiniui, mergina jausis nervingai ir negalės visiškai atsipalaiduot, kas paveiks bučinio kokybę ir jo įtaką jai.
 • Po bučinio visada šypsokis. Šypsena sušildys merginą ir privers ją geriau jaustis. Kitų atvejų, jei nesišypsosi po bučinio, mergina gali pagalvot, jog tau tai nepatiko ir tu nenori su ja bučiuotis. Kieno pasekoje ji gali pradėt vengti bučinių su tavim.

 • Bučinio metu užmerk akis. Užmerktos akys padeda labiau įsijausti ir geriau pajusti bučinį. Kita vertus, jei bučiuojiesi atsimerkęs, mergina gali pradėt manyt, jog ji tau nepatinka ir bučiuojiesi su ja tik dėl to, kad ji to nori. Atmerktos akys labai greit sugadina norą bučiuotis ir sukelia nejaukumo jausmą ir įtampą tarp jūsų.

Išvada: Šie patarimai padės pasiekti geresnių rezultatų pasimatymuose ar ieškant naujos merginos santykiams. Žinoma, visų šių prieš tai išvardintų punktų, negali naudot iš karto. Tačiau ekspeirmentuok ir surask labiausiai veikiančius tau.

Categories
Pasimatymų patarimai

Pasimatymai. Kaip elgtis pasimatymuose?

Pasimatymai yra vienas svarbiausių veiksnių, kuriant laimingus santykius. Be jų nieko nebus. Tačiau tik retas vyras sugeba tinkamai juose elgtis. Sutinki merginą, apsikeiti kontaktais, paskiri pasimatymą, susitinki.
Atrodo viskas klostėsi puikiai: buvo maloni atmosfera, geras pokalbis, abu puikiai leidot laiką. Tau, žinoma, pasimatymas patiko, atrodo sutikai savo išrinktąją ir tiesiog nekantrauji su ja susitikti dar kartą. Kitą dieną tu jai rašai žinutes, skambini, o ji – ignoruoja.
Po kelių valandų, ar net kitą dieną ji atrašo, jog buvo „užsiėmusi“. Po šios žinutės, vėl jokio signalo iš jos pusės. Tu susinervini, skyri jai dar daugiau dėmesio, tačiau viskas tas pats.
Po kelių dienų ji atrašo kažką panašaus: „Su tavim tikrai buvo smagu leist laiką, bet aš neįsivaizduoju ateities su tavim, tačiau mes galim likti draugais“.   Pažįstama situacija?

Jei tau nutiko kas nors panašaus, vadinasi netinkamai elgeisi pasimatymuose ir kažkur susimovei. Tačiau nenusimink, aš tau išduosiu svarbiausias savybes, kurios tavo pasimatymus pavers sėkmingais!

Savybės, kurias privalai sau įsidiegt:

 • Suplanuoti pasimatymo eigą;
 • Nuolat dominuoti;
 • Nuolat ją liesti;
 • Turėti savo taisykles;
 • Išlaikyt patrauklią kūno kalbą;
 • Išlaikyt emocinį pokalbį;
 • Išnaudot Escalation (pastūmėjimo) langūs;

 Suplanuoti pasimatymo eigą (žinoti ką veiksit, kur eisit):

Nėra nieko blogiau, nei vyras atėjęs į pasimatymą su mergina ištaria frazę:  

„Ką nori veikti?“ Vyrai iš prigimties yra lyderiai. Kaip manai kodėl vyrai vadinami stipriąja lytimi? Dar Senovės istorijoj vyrai buvo svarbiausia šeimos grandis, kuri nuolat aprūpindavo šeimą maistu, teikė apsaugą. Ką jau kalbėt apie seksą.. Jie ji gaudavo kada norėdavo, jiem buvo neįdomi silpnosios lyties nuomonė.
Bet… Šiuolaikinėje visuomenėje, vyrai praranda savo galią, kurią po truputį perima moterys. Tačiau neveltui yra toks posakis: „Moteris nežino ko nori“. Jis iš emės yra pagrįstas faktas. Būtent dėl šios priežasties, vyrų giminė neturi užleisti kontrolės moterims, kadangi pasekmės gali būti nekokios.
Todėl jeigu jau gimei vyrų, tai susitaikyt su lyderystės našta. O tavo kaip lyderio pareiga yra suplanuoti pasimatymą, jo veiklą ir trukmę. Įsidiek taisyklę: niekada nevykti į pasimatymą, be mini plano.  Pasiruošimas yra 80proc. sekmės.
Planuodamas pasimatymą turi vengti brangių ir formalių vietų. Labiausiai patartina, jog pirmieji pasimatymai būtų kuo pigesni ar nemokami. (Apie tai rašysiu vėliau).

 Nuolat dominuoti:

Dominuoti, tai reiškia nuolat ją vęsti, vęsti ten, kur esi suplanavęs pasimatymą. Dominavimas yra viena iš pagrindinių vyriškumo savybių. Dažnai paklausus merginų: koks yra tavo svajonių vyras? Jos dažnai atsako: jis turi būt VYRIŠKAS. Todėl be dominavimo gali pamiršt apie vyriškumą.

Dominavimo pavyzdžiai:

 • Vedimas iš vienos vietos į kitas;
 • Nori bučiuotis, nelauki iniciatyvos iš jos pusės. Tu net neįsivaizduoji, kaip merginas veža, kai suemi jų rankas ir priremi jas prie sienos. Tuomet užmezgi akių kontaktą ir po truputį judi link lūpų. Neretai gali pajaust, kai padidėja jų pulsas.
 • Kai einat per gatvę, paimk ją už rankos ir per ją pervesk. Atrodo juokinga, bet jas tai veža.
 • Daryk tai, kas tuo metu tau šauna į galvą, nekreipk dėmesio į jos laužymuosis. Pvz: Aš nekoks šokėjas. Vienam pasimatyme susitikau su šokėja mergina, tačiau ji turėjo baimę šokti prieš aplinkinius žmones. Mes sedėjome parke, aš atsistojau, paėmiau ją už rankų ir sakau: stokis. Jai atsistojus ištariau frazę: parodyk kelius judėsius.
  Ji smarkiai laužėsi, pastoviai tardama žodį – „ne.“ Aš paėmiau ją už liemes, priglaudžiau prie savęs ir tyliai ištariau frazę į ausį: „Pastaruoju metu aš visiškai nesuprantu šio žodžio.“ Po tos frazės ji su manim pašoko. Vėliau dar padėkojo, kad padėjau įveikt aplinkinių žmonių baimę.
 • Nelauk iniciatyvos iš jos pusės. Pirmas žingsnis visada tavo.

Nuolat ją liesti:

Pasimatymai

Lietimai yra bene svarbiausias veiksnys, neleidžiantis tau patekti į draugų zoną. Jų dėka tu pradedi bendrauti neverbaliniu būdu, kuris daro žymiai didesnį poveikį merginoms ir užmezga seksualinį ryšį.Seksualinis ryšys visiškai atjungia merginų loginį mąstymą ir užveda jas ant emocinio.

Yra trijų rūšių lietimai:

 • Socialiniai lietimai. Jie labiausiai paplitę socialiniam gyvenime ir yra dažniausiai naudojami žmonių. Pvz: lietimas pečių, nugaros, rankų. (Visi formalūs lietimai).
 • Intymesni lietimai. Šie lietimai yra mažiau paplitę visuomenei, negu socialiniai lietimai, tačiau vis dar plačiai naudojami. Pvz: lietimai kojų, liemens, klubų, pilvo. Tu negali priėjęs prie naujos merginos iš kart naudoti šiuos lietimus, kadangi atrodysi kaip ligonis… Norint prieiti šiuos lietimus, pirmą privalai pereiti pirmąjį socialinių lietimų barjerą.
  Kai jau mergina yra pripratus prie socialinių lietimų, gali po truputį liest šią zoną, tačiau vos tik mergina pradės siųsti signalus, jog jai nejauku ar ji dar nepasiruošus – nustok. Gryžk prie socialinių lietimų ir vėliau bandyk dar kartą.
 • Intymiausieji lietimai. Šie lietimai mažiausiai paplitę šiuolaikinėj visuomenei. Tu retai pamatysi šių lietimų pavyzdį gatvėje. Kadangi visuomėje yra nepriimtina jų naudoti viešose vietose. Pvz: lietimas krūtų, lytinių organų. Ši lietimų tipą pasiekti yra sunkiausia. Žinoma, daug kas priklauso nuo merginos.
  Šiuos lietimus gali pradėt naudoti, perėjęs pirmąjį, o poto ir antrąjį lietimų barjerus. Tačiau to neužtenka. Merginos paprastai nepasirašo tokiem lietimams viešose vietose, todėl turi jas atsivesti į imtymesnę vietą, kurioje beveik nebūtų žmonių.

Paprastai, eiliniam pasimatyme pirmąjai tipui paprastai reikia nuo 10-30min, kol ji leisis pereinama į antrąjį lietimų tipą. Antrąjame barjere reikia apie 15min, tada būtinai turi pereiti į trečiąjį, kitaip merginai pradės kristi susidomėjimas. (Apie tai rašysiu kitame straipsnyje). Laikas priklauso nuo tavo įgūdžių ir merginos.

Turėti savo taisykles ir jų laikytis:           

Tu esi Vyras, todėl privalai susikurti savo taisykles, kurių pastoviai laikysies. Taisyklės turi apimti tavo charakterį, gyvenimo būdą ar nubrėžti ribas kitų žmonių elgesiui su tavim.

Pvz:

 Charakterio taisyklė: niekada nekartoti to pačio žodžio ar jų junginio daugiau kaip 2 kartus. Šita taisyklė išmokis kitus labiau įsiklausyti į tave. Jei jie nesuprato ar neišgirdo, ką pasakei pastaruosius du kartus, vadinas jie nesuinterisuoti klausytis ir suprasti, ką nori pasakyt. Tai kodėl turi kaip ąsilas vėl tai kartot? Neišgirdai, nesupratai – tavo problemos. Kas norės išgirs.

Gyvenimo būdo taisyklė: niekada nelaukti vėluojančio žmogaus ilgiau kaip 10min, be rimtos priežasties. Šitokiu būdu jiems parodysi, jog tu esi žmogus, turintis labai aukštą savigarbą, kuris tikrai nesiruošia aukoti laiko dėl kito. Vieną kartą pavelavęs žmogus, gaus pamoką kitam kartui, kad tu esi ne žaislas ir tikrai nesiruoši žaisti žaidimo pagal kitų taisykles.

Elgesio taisyklė: nutraukti bet kokį ryšį su žmonėmis, kurie tave žemina. Kam tau aukoti laiką tam, kas tavęs neįvertina ir galų gale dar pažemina. Arba pradėti visiškai ignoruoti tokius žmones.

Taisyklės nebūtinai turi būti tokios, kiekvienas galit susikurt tokias, kurių norit. Taisyklių turėjimas ir jų laikymasis yra velniškai patraukli savybė moterims.

Išlaikyt patrauklią kūno kalbą:           

prisilieitmaiKūno kalba yra išties svarbus faktorius pasimatymuose. Būtent jis išduoda tavo esamą būsena tuo metu. Kaip tu jautiesi: susinervinęs, išsigandęs, susižavėjęs, pasimetęs ir t.t. Viskas atsispindi tavo judesiuose.
Tavo tikslas merginai perteikti atsipalaidavusio ir savim pasitikinčio vyro įvaizdį.

Patarimai:

 • Sedėk tiesiai, nesikuprink;
 • Atlošk pečius ir pats atsilošk nuo merginos, niekada į ją nepasilink.
 • Nekryžiuok kojų ar rankų;
 • Išlaikyk akių kontaktą;
 • Užimk kuo daugiau vietos. (Nereikia ten prasiskiest velnias žino kiek. Užtenka vieną koją išties truputį plačiau, ir dešinę ar kairę ranką uždėt ant kitos kėdės ar daikto.) Atrodysi atsipalaidavęs ir vyriškas;
 • Nevartok nervingų judesių, tokių kaip: žadimas su pirštais ar šiaip su kokiu daiktu, kojų kratimas ir t.t. Išlik ramus ir atsipalaidavęs;
 • Naudok lėtus lietimus, judėk lietai ir užtikrintai. (Lėtai reiškia, truputį liečiau nei įprastai. Nereikia ten kaip matricoj judėti, atrodysi kaip klaunas.);

Šie patarimai padės tave perteikti kaip savim pasitinkinčiu ir apsipalaidavusiu vyru, merginai. Jeigu ką nors dariai ne taip, nenusimink, svarbiausia, kad atradai savo silpnąsias vietas.

 Išlaikyti emocinį pokalbį:           

Emocinis pokalbis vienas svarbiausių faktorių, kuris atpalaiduos merginą ir atjungs loginį mąstymą. Be šio pokalbio praktiškai neįmanoma pereiti į antrąjį lietimų etapą ar pereit su merginą į fiziną kontaktą. Emocinią būseną pasiekt merginai nėra labai sunku, tiesiog privalai į pokalbį įtrauki šiuos dalykus:

 • Pasakoti istorijas, pilnas emocijų;
 • Turėti gerą humoro jausmą. (Tačiau ji naudoti privalai tik kad mergina atsipalaiduotų ir pereitum į antrąjį lietimų barjerą. Tuomet turi nustoti juokaut ir pradėt kurt seksualinį ryšį, ir eit link trečio lietimų etapo. Humoro jausmas yra didžiausias priešas, kuriant seksualinį ryšį, kuris vėliau virs spąstais, kurie neleis judėti toliau. Todėl juokauk tik tam, kad atpalaiduotum merginą.) ;
 • Vengti loginių temų. Merginom tiesiog neįdomu kalbėti apie fiziką, mašinas ir t.t. Susitaikyk su tuo ir pradėt keist savo pokalbio temas. Loginiai dalykai ne tik kad neįjungia emocinio mąstymo, bet ir įtraukia tave į nuobodylų sąrašą.

 Išnaudot escalation langus: 

bučiniai          

Escalation langas (pastumėjimo langai. Lietuviškai ne kaip skamba, todėl išlaikysiu anglišką pavadinimą.) Šio lango dėka, gali visiškai atsikratyt draugų zonos etiketės. Tai yra langai, kurių metu turi žengti žingsnį pirmyn. Kaip sakant, tai yra merginos lūkesčių išpildymas.

Pvz: jūs kalbat, pokalbis labai emocinis, smagus. Tu ją lieti, ji – tave. Tačiau jauti, kad toks pokalbis niekur neveda, tada pradedi svartyti ar laikas bučiniui. Merginos galvoje sukasi begalės panašių minčių: ar jis mane pabučiuos? kodėl jis manęs nebučiuoja ir t.t.. Mergina turi lūkesčių, šiuo atveju – nori  bučinio, kurį turi jai duot, antraip patenki į draugų zoną ar išvis tave praspirs...

Tu negali susitikęs su mergina, kuri tau patinka, tiesiog kalbėtis. Turi judėti pirmyn. Todėl vos tik pajunti, jog laikas bučiuotis – ją bučiuoji, kadangi tai yra jos lūkestis, ji irgi to nori.

 Jeigu pradėjai naudoti trečiojo tipo lietimus ir jie tau veikia, vadinas ji tave prisileido prie savęs ir jos lūkestis yra seksas, kurį jai privalai duoti. Jei tinkamai išnaudoji ir nepraleidi escalation langų, merginai susidomėjimas tavimi didės kosminiu greičiu.
Tačiau pradedantiesiams tikrai sunku atskirti tokius langūs, kada turi žengti žingsnį. Paprastai tai ateina su patirtim, kai esi praleidęs daug laiko su moterim ir esi išsiugdęs intuiciją.

 

Tačiau… Šie langai gali būt negailestingi, jeigu nemoki su jais susidorot. Tu sutinki su nauja mergina, abu smagiai leidžiat laiką, atrodo viskas puiku, tačiau kitą dieną viskas pasisuka 180laipsnių ir iš niekur nieko ji pradeda tave ignuorot.
Pažįstama situacija? Tu keli sau klausimus: kas ne taip, kodėl viskas taip staigiai pasikeitė? Atsakymas tik vienas: pražiopsojai escalation langą. Galbūt užvedei ją ant emocijų, tačiau nejudėjai pirmyn – nedavei sekso ar pabijojai žengti žingsnį.

Pavyzdys iš mano patirties:

Susitikau su nauja mergina, puikiai leidom laiką. Buvau suplanavęs pasimatymą iš anksto, viskas kaip sviestu tepta. Visiškai dominavau, vedžiau, kalbėjau tik emociniais dalykais. Viskas čiki piki. Pasimatymo įkarštį buvo fizinis kontaktas – būčiniai, tačiau pavyko pasiekt antro tipo lietimus, kadangi aš daug laiko neturėjau, privalėjau vykti namo.
Atsisveikinau, ir suplanavau pasimatymą po trijų dienų. Dieną po pasimatymo gavau iš jos žinutę, kad ji smagiai praleido laiką ir nekantrauja susitikt dar kartą.

Atėjo antrojo pasimatymo diena. Viskas vyko kaip pirmąjam pasimatyme (tik aišku skirtingose vietose), tačiau šį kartą pasiekiau trečiojo tipo lietimus. Iš jos akių aiškiai matėsi jos lūkestys – seksas. Atėjus pasimatymo pabaigai, aš ją palydėjau link namų.
Prie jos durų mes dar labiau įkaitom, jaučiau kaip greitėjo jos pulsas. Tuo metu aš buvau mažiau patyręs, escalation langai buvo dar visiškai nauja sąvoka. Aš ją dar kartą apkabinau ir išėjau. O ji stovėjo prie durų ir lydėjo mane savo akimis.

Po geros paros parašiau jai žinutę, tačiau sulaukiau neigiamo atsakymo. Esą ji turi kitą ir nori nutraukti mūsų santykius. Vieną dieną atrodo viskas puiku, tačiau kitą – viskas apsiverčia aukštyn kojom.
Ką aš blogai padariau? Pražiopsojau escalation langą – neišpildžiau merginos lūkesčio, kieno pasekoje gavau smūgį per ego, likau atstumtas.

Tikiuosi vyrai supratot, ką norėjau pasakyt. Escalation langai yra bene svarbiausi dalykai naujų santykių lipdymui ar pasimatymams, su kuriais tiesiog būtina išmokt susidorot.

Išvada:

Jeigu esi nesėkmingas santykiuose, tau niekaip nesiseka, pritaikyk šias 7 savybės savo pasimatymuose ir net neatpažinsi, kaip viskas gali pasikeist į teigiamą pusę. Žinoma, tai užtruks. Pradžia bus sunki, atrodysi keistai tiek sau, tiek aplinkiniams.
Tačiau vos tik įsisavinsi šias savybes ir nustosi apie jas galvojąs, viskas taps natūralu ir tu tapsi daug, daug kartų SĖKMINGESNIS SU MOTERIMI!

Jei ko nors nesupratai ar kyla klausimų, aš visada pasirengęs Jums padėti.

Knyga kuri suteiks daugiau žinių: Kaip suvilioti merginą

Categories
Matt Weyland Pasimatymų patarimai

Komplimentai moterims – ar moki juos sakyti?

Dauguma vyrų pasaulyje norėdami sužavėti jiems patinkančią merginą sako jai toną komplimentų. Viskas būtų tvarkoj, jeigu ne tai, jog vyrai dažniausiai nemoka jų sakyti. Sužinok, kaip reikia teisingai sakyti komplimentus, kad nuo paprasto – Tu man labai patinki – merginai palinktų keliai.

Kas tas komplimentas?

Pagal žodyną – www.lkz.lt:

Komplimentas – pagyrimas (kartais nenuoširdus), norint kam padaryti malonumą ar įtikti.

komplimentai moterims

Įdomu, žodynas sako, kad komplimentas tai ne tik pagyrimas, bet kartais ir padlaižiavimas. Deja, realybė yra labai panaši. Vaikinai labai retai sako merginai kažką gražaus be tikslo jai įtikti ar patikti. Daugumos natūralų (vaikinų, kurie natūraliai išmoko bendrauti su merginomis) stipriausias ginklas yra būtent komplimentai, tik šiuo atveju tai nėra tikri komplimentai, o „makaronai“, nes toks vaikinas „kabina merginai makaronus“, kad galėtų su ja kuo greičiau permiegoti, jis bendrauja neatvirai, nerodo savo tikrų intencijų.

Tokių “komplimentų“ problema yra ta, kad jie yra netikri, jie yra fake. Kalbiesi su labai karšta mergina, žiūrėdamas į jos iškirptę fantazuoji, kaip ją liestum, bet iš tavo lūpų išeina visai kiti žodžiai: tu tokia graži, tokia protinga, šmaikšti. Iš dalies tai tiesa, bet tavo galvoje sukasi visai kitos mintys. Čia panašiai kaip TV3 “Fuck you asshole” išvertė į “Tu gaidy!” Lyg ir tas pats, bet toli gražu nevisai. Išmok sakyti tai, ką galvoji iš tikrųjų.

Tačiau iškart kyla klausimas, kaip kultūringai pasakyti, kad tu jos nori?  Teisybė tokia, kad nėra universalaus komplimento ar komplimentų sakymo būdo, kuris tiks kiekvienai merginai, tačiau man didžiausią pasisekimą atnešė paprasti, bet gilūs komplimentai. Labai dažnai pakalbinu nepažįstamą merginą, būtent sakydamas jai komplimentą. Kartais jie būna originalūs, kartais tiesmukiški, kartais visiškai banalūs, bet ne žodžiuose esmė. Nes…

 

Svarbu ne ką sakai, o kaip sakai

 

Ši taisyklė galioja ne tik sakant komplimentus, bet ir apskritai bendraujant su merginomis. Sakydamas komplimentą turi tikėti tuo, ką sakai, tai negali būti šiaip žodžiai, tai turi būti TIESA.

Sakyk tiesą.

tiesa

Pratimas: atsidaryk google, įvesk: beautiful women

Peržiūrėk nuotraukas. Ramiai iškrypėli, nežiūrėk tik į papus. Pasistenk žvelgti giliau, kas iš tikrųjų joje tave traukia, kokios mažos detalės tave žavi? Galbūt tai jos žvilgsnis, šypsena ar akių gylis? Galbūt į ją žiūrėdamas viduje jauti kažkokią įdomią šilumą? Jos odos švelnumas, grakštūs judesiai, putlios seksualios lūpos.

Kai kitą kartą bendrausi su gražia mergina, padaryk tą patį, pažiūrėk „giliau“ ir atidžiau. Pabandyk pajusti, kas joje tau patinka, ir pasakyk tai.

Kaip reikia sakyti komplimentus?

Taigi, jau žinai, kas iš tikrųjų tau joje patinka, tad klausimas yra, kaip tai pasakyti? Tai drauge paprasta ir sudėtinga. Jeigu iki to laiko esi merginoms sakęs tik tuščius komplimentus, tau gali būti keista, neįprasta, bet su laiku priprasi ir tau tai taps natūralu, o merginų reakcijos taps vis geresnės. Kaip pavyzdį paimkime komplimentą:

Tavo lūpos žiauriai seksualios.

Visų pirma jos lūpos tau tikrai turi atrodyti seksualios, ką jau minėjau anksčiau. Turi norėti jas pabučiuoti ir ne tik; visa magija yra tame, kad šį banalų komplimentą turi sakyti su jausmu, kurį jauti žiūrėdamas į jos lūpas. Balso intonacija išreikšk savo jausmą. Gali skambėti šiek tiek painiai, bet pabandyk mintyse įsivaizduoti, kaip kalbiesi su labai karšta mergina, pasižiūri į jos lūpas ir jauti, kaip jos tave traukia, įsivaizduoji, kaip malonu būtų jas bučiuoti, ir pamėgink šį jausmą išreikšti žodžiais.

moters lupos

Kaip jau minėjau, svarbu ne ką sakai, o svarbu kaip sakai. Todėl nesilaikyk šios vienos frazės, galbūt tau patinka jos švelnios rankos, stilinga šukuosena, miela šypsena. Išreikšk žodžiu ir balsu tai, ką TU jauti.

Svarbu: Kad tau pavyktų, turi visiškai nesigėdyti to, ką jauti, ir nebijoti jos reakcijos. Suprask, tu jai sakai MALONŲ dalyką ir bandai tai išreikšti visiškai kitaip nei dauguma vaikinų – kaip jau minėjau, dauguma „kabina makaronus“, kurie tinka kiekvienai panai. Komplimentas turi eiti iš širdies. Tada jis bus autentiškas, tikras, nes malonūs žodžiai, kuriuos sakai ir tai, kaip juos sakai, yra skirti būtent jai. Suprantama, dažnai sutiksi merginas, kurios tau gali kelti panašius jausmus, ir tuomet pasakyti žodžiai gali būti panašūs, bet jausmas niekada nebus 100% identiškas.

O jeigu žiūrint į ją nematau nieko kito, kaip tik gerą šikną ir papus?

Visų pirma gera šikna ir papai mums vaikinams reiškia norą pasidulkinti. Jeigu pažiūrėjęs į ją galvoji tik apie seksą, tą ir išreikšk, bet KULTŪRINGAI. Lietuvių kalba yra labai grubi ir negatyvi, turint omeny pikantiškus ir nešvankius žodžius. Todėl turi gerai parinkti žodžius norėdamas išsakyti net labiausiai ištvirkusius jausmus. Kaip pavyzdį galiu pateikti situaciją, kaip pakalbinau merginą Vilniaus Europos PC:

Buvau tada pasimatyme su drauge, ji tuo metu turėjo svarbų pokalbį telefonu, tai nuėjau į šoną, kad jai netrukdyčiau. Po minutės pamačiau aukštą gražią šviesiaplaukę merginą, mane iškart patraukė jos apranga. Ji dėvėjo ilgą paltą, kuris baigiasi ties keliais, o jos nuogos kojos ir palto stilius sukūrė labai įdomų efektą – atrodė, kad ji po paltu nieko nedėvi, yra nuoga.

Panašiai : )

Man iškart kilo didelis noras pakalbinti ją, bet nutariau palaukti dar minutę ir tiesiog su šypsena pradėjau žiūrėti jai į akis. Ji atsakė tuo pačiu, tiesa, šiek tiek pasimetus. Po dar vienos minutės neiškenčiau, priėjau ir tiesiog pasakiau tai, kas buvo ant širdies:

 Žinok nesusilaikiau, galbūt tai suskambės keistai, bet tu man sukeli įdomias fantazijas.

Pasakiau tai su šypsena, palaikydamas stiprų akių kontaktą, o drauge žiūrėdamas į ją lygtais norėčiau suvalgyt. Jos reakcija:

(juokas, išraudimas, šypsena) Kokias? Kodėl?

Pasikalbėjome kelias minutes, po to atėjo jos draugai ir paleidau ją, nes tarp jų buvo jos vaikinas, o pats grįžau pas draugę.

Taigi, naudokis vaizduote, būk kūrybingas ir originalus. Tai, ką sakai ir kaip tai sakai, turi eiti iš tavo vidaus. Turi tuo tikėti, tai jausti ir tuomet tau pavyks, bet nieko nepasieksi, jeigu nebandysi, tad jeigu perskaitei šį tekstą ir tau tai pasirodė įdomu, IŠBANDYK TAI PATS, būk veiksmo žmogumi.

Parašė: Matt Weyland

Mokymai vyrams: „Kaip suvilioti merginą?“

[adrotate banner=“1″]
Categories
Pasimatymų patarimai Vyriškas patarimas

Su mergina buvau pasimatyme ir kažkur susimoviau. Kur?

Lankytojas uždavė klausymą skyrelyje „Vyriškas Patarimas“ ir mano atsakymas jam.

Klausimas:
Sveiki, norėjau glaustai papasakoti situaciją.  Susipažinau su mergina gatvėje, paėmiau numerį ir po kelių dienų pakviečiau į pasimatymą. Pasimatymas buvo mano galva įdomus, bent jau aš ir spėju ir panelė praleido neblogai vakarą. Pasimatyme buvau pasirinkęs tokio pusiau abejingą krypti. T.y. nerodžiau didelio dėmesio panelei. Šnekėjau, bet jokių apkabinimų, už rankos paėjimo.  (Nes ankstesniuose vėliau pasimatymuose  aš panom pasirodydavau per agresyvus, per daug dėmesį rodantis. Buvo turiningas vakaras , žvakių šviesoje su muzika. Taigi, vakare grįžęs po pasimatymo namo parašiau sms, koks įspūdis po susitikimo? Gaunu atsakymo, kad nemėgsta tokio tipo klausimo, tad neatsakys. Ji sakė, kad labai miego nori, nes anksti į darbą keltis ir panašiai. Susirašinėjome, kai ji jau lovoje buvo įsirangiusi.
Taigi, parašęs jai sms, nusprendžiau paskambinti. Nekėlė ragelio. Bandžiau skambinti antrą kartą, nekėlė ragelio. Galvoju, gal miega. Tiek to. Ryte nieko neparašė. Tad nusprendžiau ir aš nerašysiu. Kaip manote, ar kažką neteisingai padariau? Galbūt reiktų panelei paskambinti? Galbūt po pirmo susitikimo, jai dar kažkokių dvejonių yra? Gal reiktų paskambinti ir pakviesti į antrą susitikimą? Nes  ir požiūris išvaizda ir bendravimas atitiko mano visus lūkesčius. Net gi viršijo.
Tad ar ją lengvai paleisti, ar dar bandyti kažką?  Klausiu nes svarstau keletą variantų: pakviesti į antrą pasimatymą, jeigu ji sutinka, pašnekėti ir priklausomai nuo situacijos paklausti, dėl artimesnio bendravimo. ką ji galvoja šiuo klausimu. b. tiesiog paskambinti ir telefonu paprašyti, kad papasakotų, jeigu kažkas yra gerai/blogai. 🙂 c). nieko nedaryti su ja.

Atsakymas:

Sveikas,

Eisiu tiesiai prie reikalo ir pasakysiu tau tavo klaidas. Tokias klaidas kurias padarei tu, daro daugelis vaikinų – vyrų.

„Šnekėjau, bet jokių apkabinimų, už rankos paėjimo.  (Nes ankstesniuose vėliau pasimatymuose  aš panom pasirodydavau per agresyvus, per daug dėmesį rodantis.“ Tai šiame pasimatyme pasirodei per daug šaltas ir abejingas. VISADA turi būti balansas. Tu pasirenki kraštutinius variantus. Arba lieti, arba ne. Arba esi šaltas, arba labai karštas ir t.t. Turi būti balansas. Liesti mergina yra gerai, nes jinai pripranta prie tavo prisilietimų, jaučiamas ryšys, bendravimo laisvumas. Jeigu lieti per daug, rodai perdėta dėmesį, perdėta norą ją nusitempti į lovą ir t.t. Reikia liesti, bet ne per daug įkyriai. Tai parodai dėmesį, tai atsitrauki. Čia kaip pelės ir katės žaidimas. Niekada nesiimk kraštutinumų, būk dinamiškas ir elkis pagal situacijas.

„parašiau sms, koks įspūdis po susitikimo“ – Vyras kuris pasitiki savimi niekada neklausk to. Čia iškart merginai signalizuoji, jog „aš nepasitikiu savimi ir noriu žinoti kaip praėjo pasimatymas ir ką galėčiau kitam kartui geriau padaryti„. Tau iš tikro neturi rūpėti jos nuomonė. Pasimatymas koks buvo toks. Viskas. Šioje vietoje augink kiaušinius ir neperdavinėk jų moters valdžiai ir nuomonei. Didink savo pasitikėjimą, užtikrintumą tuo ką darai. Moterys dažnai taip pat paklausia to ir tai yra signalas, jog jinai nėra užtikrinta savimi, trūksta pasitikėjimo.

O merginos nemėgsta tokio tipo klausymo, nes nenori meluoti ir skaudinti. O tiesa tikriausiai yra ta, kad pasimatymas nebuvo toks geras kaip tau atrodė. O tavo skambinėjimai tai jau tiesiog kaip maldavimai pasakyti koks buvo pasimatymas ir ką jinai mano apie tave. Taip Vyras neturėtu elgtis. Tu moterį laikai kaip deivę kažkokią, kurios nuomonė čia neapsakomai svarbi ir gali pakeisti tavo gyvenimą.

Ir tu kalbi apie kažkokias merginos dvejones ir t.t. Toks jausmas, kad jau vesti ją nori. Čia tik pasimatymas buvo, o tu jau savo galvoje ją įpareigoji su tavimi būti, kuri iliuzija. Mano manymų padarei daugybė nedovanotinų klaidų. Bet tai yra nuostabu. Man patinka kai žmonės daro klaidas, nes tik tada jie gali augti ir tobulėti. Kol nėra klaidų, nėra ir augimo.

Aš tau nenoriu meluoti ir tiesiai šviesiai sakau. SU JA VISKAS BAIGTA. GALI IŠTRINTI NUMERI IR JUDĖTI TOLIAU. Ir baik jai skambinėti, ji gal jau bijo tavęs net.

Pagrindinis dalykas tavo mąstyme kuris tau kenkia yra tas, jog merginą išauštini ir per daug dedi vilčių. Taip pat automatiškai jau kurį kažkokią ateitį. Kaip ir stengiesi ją įpareigoti. Tu turi būti laisvas ir atsipalaidavęs. Kai tu būsi atsipalaidavęs tai ir moteris būdama su tavimi jausis atsipalaidavusi ir norės su tavimi būti. Turi būti vyras kuriam nerūpi kaip praėjo pasimatymas ir tuo labiau neklausti to moters. Jeigu pasimatymas buvo puikus, jinai manau pati tai paminės. Arba iš jos elgesio tai suprasi.

Klausiu nes svarstau keletą variantų: pakviesti į antrą pasimatymą, jeigu ji sutinka, pašnekėti ir priklausomai nuo situacijos paklausti, dėl artimesnio bendravimo.“ Čia pacitavau, nes tu kalbi apie artimesnį bendravimą. Apie tokius dalykus nereikia kalbėti, ypač per antrą pasimatymą. Čia rimta ir nuobodi tema. Visi santykiai turi rutuliotis natūraliai, be jokio spaudimo, susireikšminimo ir t.t.

Dabar tu turi du variantas arba ir toliau bandyti kažką nuveikti su ja arba pasimokyti iš savo klaidų ir kviesti kitą merginą į pasimatymą. Jeigu pasirinksi pirmą variantą, tai dar ilgai kankinsiesi ir paskui dar labiau nusivilsi, nei dabar.

Dar vienas pastebėjimas. Tau mergina davė numerį ir su tavimi nuėjo į pasimatymą. Tai yra puiku, nes vadinasi su tavimi viskas tvarkoje, nes kitaip ji nebūtu ėjusi į pasimatymą. Turi kur tobulėti ir tikiuosi bent jau kažkiek pabudai iš savo susikurtos iliuzinės tikrovės. Būk Vyras.

Aš bent jau viliuosi, jog kažką naudingo tau pasakiau ir tau tai padės.

Sėkmės.

Nori ir tu užduoti klausimą? Klausk vyriško patarimo.
Categories
Pasimatymų patarimai Žurnalas

Kaip susitvarkyti su merginos atstūmimu?

Ne kiekviena mergina, kurią tu kabinsi sutiks tave išskėstomis rankomis. Bus merginų, kurios reaguos šaltai ar šiurkščiai dėl priežasties – „kalės skydas“. Tai terminas, naudojamas aprašyti įsigytam merginos gynybiniam/apsauginiam mechanizmui, kurį ji įgavo nuo vaikinų, kurie ją bandė kabinti netinkamu būdu. Atsakas į tavo kabinimą gali būti – nulis reakcijos; pagrindinė priežastis “ Aš turiu vaikiną.“; arba pačiu blogiausiu atveju tave ji gali pasiųsti.

Taigi, ką daryti tokioje situacijoje? Labai paprasta. Tu turi išlaikyti savo ramybę (nesileisk išmušamas jos atsakymo iš vėžių) ir niekad nebandyk jai atsakyti šiurkščiu ar įžeidžiančiu komentaru. Jei reaguosi į jos šiurkštumą bet kokiu būdu – tu tapsi panašus į tūkstantį kitų, kurie jau bandė ją kabinti. Iš kitos pusės – atsakydamas šmaikščiu/juokingu būdu – tu tapsi išskirtiniu iš visų kitų, kuriems taip ir nepavyko, bei atrodysi pasitikintis, linksmas ir įdomus. Jei ir po viso to ji dar bus „kalė“ – nešvaistyk laiko, nes matomai ji arba turi tūkstančius priežasčių, kodėl nenori bendrauti su tavim, arba tiesiog jos „kalės skydas“ tau yra per kietas.

Atsakymai į jos „svarbius pasiteisinimus“

Štai tau keletas sąmojingų atsakų, kuriuos gali naudoti panašiose situacijose:

Ji: Aš jau turiu vaikiną.
Tu. Tik vieną? Tai taip nesaugu. Štai ką mes dabar darysime. Tu būk
su manim ir aš tau padėsiu susirasti dar keletą. Ar aplink mus yra
bent vienas vertas tavo dėmesio?

Ji: Aš jau turiu vaikiną.
Tu: Tau gerai… Aš suprantu, kad tai tau reiškia daug, bet juk tai
per daug asmeniška, kad kiekvienam sutiktam tai sakytum?

Ji: Aš jau turiu vaikiną.
Tu: Aš tenorėjau su tavim pasilabinti, o tu jau krauni visas savo
problemas ant mano pečių.

Ji: Dink (ir panašūs išsireiškimai, skatinantys tave pasitraukti iš
jos asmeninės erdvės).
Tu: Nedažnai išeini į žmones? ;D

Keletas taisyklių:

Taisyklės, kurių žinojimas tau būtinas:

1. Kabindamas merginą NIEKADA nepirk jai išgerti. Tu nemoki jai už tai, kad ji tau skiria savo dėmesį;

2. Neklausinėk jau senai nuobodulį keliančių klausimų, kaip antai: „koks tavo vardas, ką dirbi, iš kur tu?“ Koks skirtumas? Ji jau buvo paklausta viso šito ne vieno vaikino, kuris ją kabino.

3. Nebijok jos kabinti, jei grupelėje, kurioje ji yra, stovi ir vaikinų. Dažnai tai gali būti tiesiog broliai, draugai ar kolegos.

4. Jei kabini visą grupę, nenukreipk viso dėmesio į ją vieną. Prisimink, jog jei laimėsi jos draugių simpatijas, ją laimėsi taip pat. Merginos labai vertina savo draugių nuomonę. Taigi nukreipk didžiąją dalį savo dėmesio į jos drauges ir priversk jas visas juoktis.

5. Visad pasakyk, kiek laiko tu turi. Tik tai daryk įterpdamas į bendrą pokalbio kontekstą: „Deja, bet aš galiu likti tik minutėlei, kadangi turiu grįžti pas savo draugus.

6. Niekad nepradėk pokalbio atsiprašinėjimu. Frazės, kaip „Atsiprašau, atleisk “ verčia tave jos akyse bailiu ar mėme, kuris nieko nepadarė, bet jau atsiprašo.

7. Niekad nekomentuok merginos svorio ar kitų, tavo požiūriu, jautrių jai vietų.

Pora pratimų:

I. Eidamas į gatvę ir matydamas patrauklią merginą, panaudok šiuos ledlaužius“ :
„Sveika, man reikia tavo pagalbos. Einu į aklą pasimatymą su mergina
ir labai dėl to pergyvenu.Ar turi kokių man patarimų, kad
nesusimaučiau? “

II. Vienas iš geriausių pratimų dėl akių kontakto – žiūrėti visoms moteriškos lyties atstovėms į akis, kurias tik sutiksi. Bet kurioje parduotuvėje, kurioje tik būsi – laikyk akių kontaktą su kiekviena moterimi, kol ji pati nepatrauks savo žvilgsnio nuo tavųjų.

TheGame.lt

Categories
Pasimatymų patarimai Vyriškumas

Vyrai, nesimokinkite bendrauti su moterimis iš jų pačių

Meilės diena jau praėjo, bet dažnai ją tenka pasitikti vienam? O gal čia yra ir tavo pačio kaltės? Manau, kad tada tau verta paskaityti šį straipsnį.

Gyvenime seniau pastebėdavau du tipus vyrų: tai būdavo liuzeriai, kurie geriausiu atveju tampa moterims draugai, ir niekšeliai, kurie visaip jas žemina, tampo už kasų, stumia ant jų ir turi sėkmę su jomis. Niekaip negalėdavau suprasti, kame gi čia reikalas. Juk jei paklausi moters, kokio ji nori vyro? Ji tau net nedvejodama išpyškins, noriu tvirto, vyriško, su kuriuo jausčiausi saugiai, dar šiek tiek turi būti romantikas, spontaniškas, manimi rūpintųsi, nustebintų ir dar n panašių epitetų.

Dabar jau žinau tris vyrų rūšis. Tai yra tie patys, kur tampa draugais, bet jie vis dar galvoja, kad viską daro gerai ir tiesiog dar neatėjo jų valanda. Tai jums galiu pasakyti, kad jūsų valanda ir neateis, jei ir toliau darysite tą patį. Pats tai patyriau, ties 400 moterų pasakiau stop, čia kažkas ne taip. Reikia eit aiškintis, kurgi ta mano valanda, kodėl ji taip veluoja? Antras tipas tai tie patys niekšeliai, kurie ir toliau stumia ant moterų, bet susirenka visas geriausias ir gražiausias moteris. Aišku, dažniausiai jos nebūna laimingos, bet jaučiasi, kad turi šalia tvirtą vyrą, kuris gyvenime rizikuoja ir sėkmingai surizikavęs nupirks jai kailinius arba naują porą batų. O trečias tipas tai jei sujungsime niekšelius ir tuos kur tampa draugais ir išvesime vidurkį – tai ir bus moters svajonių vyras, kuris gali sužavėti kiekvieną moterį, rinktis iš begalės. Jis yra prizas moteriai, bet ne  ji prizas jam.

Savo draugų tarpe turiu ir tokių kuriems sekasi bendrauti su moterimis ir tokių, kuriems nesiseka. Taigi dažniausiai klausdavau tų, kuriems sekasi, bet jie nieko negalėjo paaiškinti, neva jiems taip gaunasi savaime. Taip ir yra, jie turėjo šeimoje pavyzdį, tėvą. Ir net nejausdami visa to išmoko. O nesiseka dažniausiai tiems, kurių tėvai yra išsiskyrę, o sūnus auga tik su mama. Taip yra todėl, kad jie to pavyzdžio neturėjo. Savo žinias gilina įvairiuose portaluose, kurie rašo apie bendravimą su moterimis, pateikia įvairius tyrimus, statistikas. Aišku, dažniausiai tokie vyrai turi begalę draugių, pas kurias gali paklausti, kaip vis dėl to elgtis? Ir paklausia jų kaip elgtis tam tikroje situacijoje su moterimi, ir jos visada atsako jiems… Bet tai neveikia… Nes moteris mąsto jausmais pasamoningai. O kai jų paklausia jos pateikia loginį atsakymą, tai yra taip, kaip jos įsivaizduoja, bet deja, pagal jų įsivaizdavimą dažniausiai niekas nevyksta.

Vieną kartą gaunu tokią įdomią žinutę iš moters, ji manęs klausė, ar buvau penktadienį klube? Atsakau, kad taip. Ar matei maniškį? Taip, mačiau. Ar jis buvo apsikabinęs kitą moterį? Gavau begalę žinučių, kad jis buvo apsikabinęs. Man įdomi tavo nuomonė, nes tavimi pasitikiu. Tai štai koks geras draugas du metai atgal jai tapau, nors to visiškai nenorėjau. Tai buvo mano svajonių moteris, dėl kurios galėjau padaryti bet ką. Bet elgtis tuo metu nemokėjau, nebuvau sau to pripažinęs ir neieškojau atsakymų. Ir rezultatai buvo būtent tokie, kad klausiau jos pačios. Tie, kur jai pranešė irgi jos draugai, gal net geresni už mane… Bet jie jos pavydi, todėl ir praneša jai tokias negandas, taip parodydami savo silpnumą. Nesvarbu, kokia ten buvo situacija, bet vyras vyro išduoti moteriai niekada neišduos. Vyras niekada nesistengs jai įtikti, o tuo labiau taip – išduodant draugą, su kuriuo sėdi prie vieno stalo ar šiaip pasisveikini ir ranką paspaudi. Juk šitoje situacijoje ji jau pasirinko, kam stengtis griauti ar ardyti jau esamus santykius? Tokiu atveju ne tik norimų rezultatų nepasieksite, bet dar ir kaltas liksite. Vietoje to geriau susirūpinti, kad jūs elgiatės kažkaip ne taip, kaip reikėtų, todėl ir neturite tokių rezultatų. Turite suprasti, ką turi jis, kokių savybių jums trūksta. Laikas keistis.

Vyras turi būti vyras, visada tarti žodį, jei reikia ir trenkti kumščiu į stalą, taip pat įkalti vinį, pastatyti rozetę, apginti bet kokioje situacijoje, neieškoti paguodos moters glėbyje. Moterys yra malonumo, susijaudinimo, gerai praleisto laiko ir sekso šaltinis, bet ne paguodos. Visas blogas elgesys yra išsivystęs dažniausiai todėl, kad augote tarp moterų, t.y. turėjote tik mamą, dar blogiau jei šalia turėjote močiutę. O kur dar visos mokytojos mokykloje, kurios dažniausiai būna moterys ir kala į galvą, kad mergaites reikia mylėti, gerbti ir dovanoti gėles.

Galiu šiek apibendrinti, kaip kas veikia. Moters viliojime yra penkios stadijos, atpalaidavimas, sudominimas, ryšys, pasitikėjimas, seksas. Kaip tai veikia plačiau aprašysiu kituose straipsniuose.

O jums linkiu sėkmės, atpažįstant situaciją, kada jau kažką reikia keisti, priimti sprendimą ir pasikeisti.

 

Arnoldas Kubiliūnas

Categories
Pasimatymų patarimai

6 naudingi patarimai pirmam kartui

Viskas kažkada atsitinka pirmą kartą. Ir norėtųsi, kad pirmas kartas būtų toks, kokio reikia. Prisvilęs pirmas blynas – tik nevykėliams! Jei nori, kad viskas eitųsi sklandžiai, tau prireiks 6 patarimų pirmam pasimatymui su mergina.

1. Pirmasis pasimatymas. Atsipalaiduok.

Fiziškai. Nebūk įsitempęs, sėdėk laisvai, kai užsimesti rankas virš galvos, sukryžiavęs pirštus ant pakaušio. Čia svarbiausiai pats gestas, nes toks elgesys rodys, kad tu jautiesi laisvai ir neturi rūpesčių. Žinoma, merginai visuomet labai smagu žinoti ir jausti, kad tu jaudinies pirmo pasimatymo metu. Bet ji tai supras ir pagal tavo nerišlią kalbą ar išlietą vyną ant baltos staltiesės. Tačiau šis susijaudinimas turi būti savimi pasitikinčio vyro. Taigi, atsek pirmąją sagą ir lengvai išsidrėbk kėdėje.

2. Pirmasis bučinys. Duok rankoms valdžią.

Pats bučinys neturėtų būti lėtas, griežtas ir per daug šlapias. Tačiau tavo rankų elgesys ne mažiau informatyvus nei kad tavo lūpos. Liesti jos veidą – parodyti švelnumą, laikyti už kaklo – parodyti savo valdžią ir aistrą, įpinti savo pirštus į jos plaukus – tiesioginė užuomina apie seksą, apglėbti taliją – dar labiau ją jaudinti. Tik svarbiausiai pačioje pradžioje laikyti rankas kuo toliau nuo užpakalio, krūtų ir kojų, o ką jau kalbėti apie bikini zoną. Nes ji pagalvos, kad tu sustojai vystytis paauglystėje.

3. Pirmas kartas pas tave namuose. Pažymėk teritoriją.

Apie savo butą galvok kaip ir apie rūbus, šukuoseną ar kvepalus – stenkis palikti įspūdį savo merginai. Svarbiausiai (o tuo pačiu ir paprasčiausiai) – padaryk taip, kad butas gerai kvepėtų. Jokių gaiviklių: gerai išvėdink, išnešk šiukšles, išsiurbk kambarius ir nupirk gėlių. Nes kvapas teigiamai veikia smegenų dalį, teigiamai veikiančią emocijas.

Jokiais būdais neskubėk ir pasiūlyk merginai atsigaivinti, ir jokiais būdais nelįsk prie jos su išmoningais klausimais. Leisk jai prisijaukinti naują teritoriją. Palik ją trumpam, suvaikščiok į virtuvę – tegul ji apžiūri knygas, smulkmenas, peržiūri žurnalus. O grįžęs atkreipk dėmesį, kas ją sudomino – pokalbis užsimegs savaime.

4. Ji nenusiteikus pirmam kartui. Pasitrauk.

Dauguma moterų yra įsitikinusios, kad vyrai turi patys suprasti, kas jas taip nuvilia. Jei paklausi, ko ji ne nuotaikoje – supyks, kad nesusigaudai pats, nepaklausi – bus viskas dar blogiau. Nors atrodo ir žiauroka, tačiau merginos kaprizus galima sutramdyti laikinu atsitraukimu. Pasivaikščiok, tegul ji pabūna viena su savo mintimis. O grįžus pokalbis megzis žymiai lengviau.

Jei pokalbį ji pradėjo pati, išeiti neverta. Šiuo metu nesiaiškink jos kaprizų priežastis, o tik klausyk, ką ji kalba. Tik tylėti ir žiūrėti futbolo varžybas be garso – neužtenka. Turėk kantrybės, taip jau yra – žmogui reikia išsikalbėti, kad jis pasijustų geriau.

5. Pirmasis ir neatsitiktinis seksas. Prisižadink ir sudainuok.

Būkite atviri. Pirmas kartas – tai gana nervingas, sukaustytas ir ne visada toks malonus. Ir jei nepaisant visų nesklandumų ji netrenkė durimis, rytas – tai pats palankiausias laikas pradėti kokybišką ir ilgai įsimintiną lytinį gyvenimą. Kuo labiau atsipalaiduosite ir būsite ramesni – tuo geresnis seksas jūsų laukia. Nes pagrindinė gero sekso taisyklė – ramybė ir galimybė pasitikėti partneriu.

6. Pirmas pasivaikščiojimas po parduotuves. Skaldyk ir valdyk.

Aišku, geriausias variantas – sugalvoti pretekstą neiti į parduotuves ir paleisti ją su drauge. Tačiau ne visuomet pavyksta pergudrauti. Tačiau teks pakentėti. Jei vyrai ateina į parduotuvę turėdami konkretų tikslą, moterys ieško „kažko“. Stenkitės pasiekti kompromiso – iš anksto sudarykite pirkinių sąrašą ir žinokite maršrutą, kuriuo rinksite „pliusus“ prie pirkinių. Jei turite galimybių, vaikščiokite atskirai.

 

Categories
Pasimatymų patarimai

Vaistas nuo priėjimo prie merginos baimės

Kiekvieną dieną į gatvę išeina daug gražių moterų. Jos keliasi valanda anksčiau prieš darbą, dažosi. Jos nori būti pastebėtos. Bet pamatęs tokia gražuolę gatvėje tu neprieini, nes turi priėjimo baimę.

Kodėl taip atsitinka? Baimės be pagrindo nebūna. Dažniausiai vyrai neprieina dėl to, kad bijo būti atstumti aplinkiniams girdint. Bijo, kad juos pasmerks bei pasijuoks. Aš tau pasakysiu nuoširdžiai tai gali būti, nėra jokių garantijų. Bet tu gali sumažinti tikimybę patekti į tokias nejaukias situacijas atrodydamas tvarkingai. Kuo gražiau atrodys tavo drabužiai, plaukai bus švarus, tuo maloniau panelėms bus su tavimi bendrauti. Joms irgi patinka naujos pažintys.

Įsivaizduok, kad esi panele ir prie tavęs gatvėje prieina tvarkingas vaikinukas, išsiskiria tarp minios, šypsosi. Pasako, kad tavo akytėse yra kažko paslaptingo. Argi tu nenorėtum duoti savo numerį būtent tokiam vaikinui? Man atrodo tu ne tik norėtum duoti jam savo numeri, bet ir naktimis nemiegotum. Svajotum apie tobulą pasimatymą

Daugumą panelių mielai su tavimi norės pabendrauti, vien dėl to, kad tu krenti į akis. Net jeigu tu ir nepatikai, jos tikrai pastebės, kad turi gerą stilių. Tad išvaizda tikrai rupi. Bent jau dėl to, kad pirmą, ką pamato panelė tai tavo apranga, laikrodis, batai. Pažiūrėk į veidrodį ir pagalvok, ar tu sau patinki? Pastebėk, ką tau reikėtu pakeisti? Gal pasportuoti daugiau? O gal išmokti šypsotis? Patobulinti savo kūno kalbą? Keisk kas tau nepatinka, palik tai kas tau patinka.

Ar tu turi aistrą gyvenime? Dar vieną iš priežasčių kodėl, tu neprieini – tu neturi įdomaus gyvenimo. Bijai, kad negalėsi sudominti panelę savo vidumi. Turėdamas įdomia veiklą, tu išvengsi būti nuobodžiu. Pasakodamas dalykus, kurie tau patinka su blizgesiu akyse, tu sugebėsi sudominti ne vieną merginą. Niekam neįdomu bendrauti su vaikinu be interesu. Su įdomia veikla gyventi linksmiau, įsivaizduok koks tu busi laimingas eidamas per gatvę bei galvodamas aš daug ką sugebu padaryti, aš moku tą ir tą.

Kai tu sau patiksi tiek vidumi, tiek išore. Prieiti prie tavo svajonių moters nebūs problema. Todėl tobulink save visuose srityse, kuriuose tik įmanoma pasikeisti. Sėkmės!

Išvados:

– Vidus + Išorė = Tu . Tavo socialinis ratas yra tavo (vidaus bei išorės) atspindys.

– Būk tvarkingas, atrodyk gražiai, švariai. Naudok gerus kvepalus, dezodorantą. Nusipirk gražų laikrodį. Nublizgink batus.

– Pasikelk savo savivertę, tobulink savo vidų. Pradėk sportuoti, užsiimk tuo kas tau patinka. Didink savo socialinį ratą. Skaityk įdomias knygas.

Už straipsnį dėkojame vyrų bendruomenei TheGame.lt