Categories
Sekso patarimai

Priešlaikinė ejakuliacija vaistai

Priešlaikinė ejakuliacija (greitas baigimas mylėjimosi metu) dažna problema vyrų tarpe, su kuria susiduria įvairaus amžiaus vyrai. Internete gali rasti rekomendacijų (reklamos) vartoti vaistus nuo priešlaikinės ejakuliacijos.

Šiame video pasidalinsiu kokie yra viešai reklamuojami vaistai nuo priešlaikinės ejakuliacijos, kaip jie veikia ir kam iš tikro buvo sukurti ir kaip tai gali tau pakenkti.

Pagrindiniai vaistai kuriuos gali rasti internete yra du:
Climax Control – nereceptinis vaistas. Pardavimo svetainė graži, bet nėra realių tyrimų duomenų, nėra aiškus ilgalaikis poveikis, gali bet kas nusipirkti, nėra jokių vaistų kontrolės.

Priligy nuo priešlaikinės ejakuliacijos – gali būti dažnai rekomenduojamas urologų. Pats vaistas kurtas nuo depresijos kaip antidepresantas, dėl savo trumpo poveikio parduotas kitai įmonei ir paleistas į rinką kaip gydantis priešlaikinę ejakuliaciją pavadinimu priligy. Vaistas iš principo nepašalina problemos, o tik laikinai ją sutvarko išskiriant hormoną serotoniną. Vartojant šį vaistą gali sumažėti seksualinis potraukis, libido. Galima priprasti prie vaisto ir būti priklausomu kaip nuo antidepresantų.

Priešlaikinę ejakuliaciją galima pašalinti visam gyvenimui nevartojant jokių vaistų, nebent priešlaikinė ejakuliacija būtų tam tikros ligos pasekmė. Pašalinus ligą, susitvarkytu ir gebėjimas kontroliuoti susijaudinimą.

Priešlaikinė eakuliacija dažnai yra ne fiziologinis, o psichologinis sutrikimas. Susijaudinimo nekontroliavimas, įtampa, masturbacijos pasekmė, streso pasekmė, nevykusių lytinių santykių pasekmė.

Jei nori visam gyvenimui pašalinti priešlaikinę ejakuliaciją peržiūrėk mokymus „Kaip ilgiau mylėtis“ kuriuose aš žingsnis po žingsnio parodau, kaip susitvarkiau priešaikinę ejakuliaciją visam gyvenimui ir padėjau jau daugiau nei 700 vyrų tai padaryti.

www.kaipilgiaumyletis.lt

 

Categories
Sekso patarimai

Priešlaikinė ejakuliacija. Kodėl greitai baigi ir kaip susitvarkyti?

Priešlaikinė ejakuliacija – viena iš dažniausiai pasitaikančių erekcijos problemų. Priešlaikinės ejakuliacijos metu vyras baigia greičiau nei moteris patiria orgazmą., pasitenkinimą. Sėkla gali išsiveržti per 3-5 sekundes, ar net nepradėjus mylėtis.

Priešlaikinė ejakuliacija dažnai mažina pasitikėjimą savimi, sukelia depresiją, santykiuose  vyrauja nepasitenkinimas.

Video žemiau, sužinosi pagrindines priežastis kodėl atsiranda ir kaip pašalinti priešlaikinę ejakuliaciją visam gyvenimui be jokių vaistų ir papildomų priemonių.

Kai jau sužinoti, dėl kokių priežasčių atsiranda priešlaikinė ejakuliacija laikas tai pašalinti.

Mokymuose „Kaip mylėtis ilgiau“ gausi visą intrukciją kaip pašalinti priešlaikinę ejakuliaciją ir mylėtis 20, 30 ar net 60 min. ilgiau.

Daugiau apie mokymus „Kaip mylėtis ilgiau“ skaityk paspaudęs čia…

P.S. Po mokymų moters veide pamatysi tokią šypseną, kurios galbūt jau ilgą laiką nebuvo.

Categories
Sekso patarimai

Kaip mylėtis ilgiau?

Vyras patiriantis priešlaikinę ejakuliaciją yra orgazmų gadintojas moteriai.

Video sužinosi 3 žingsnius, kaip mylėti ilgiau ir suteikti orgazmą.

Norėdamas pašalinti priešlaikinę ejakuliaciją ir mylėtis daug ilgiau perskaityk knygą „Buliaus Galia„.

Knygą „Buliaus Galia“ rasi paspaudęs čia…

Categories
Sekso patarimai

Kaip patenkinti moterį? 3 būtini žingsniai… [N18]

Ar žinai, kaip atrodo nepatenkinta moteris?

Ji tampa irzli, pikta, prikaišiojanti, viskuo nepatenkinta, surūgusi, ieškanti kito…

Vaistas nuo to – geras orgazmas.

Video sužinosi 3 žingsnius, kurių reikia, kad patenkintum moterį.

Kaip šiuos tris žingsnius įgyvendinti praktiškai, rasi mokymuose

„Kaip patenkinti moterį“ paspaudęs čia…

Categories
Sekso patarimai

Kodėl moterys tampa neištikimos ir eina pas kitus vyrus?

Dažnai tik vyrai yra linksniuojami kaip neištikimi patinai, bet vis sulaukiu vyrų laiškų dėl moterų neištikimybės ir ką daryti, kad tai nepasikartoju šiuose ar kituose santykiuose.

Vienoje radijo laidoje moteris prasitarė, kad ir antrą kartą vyrą išduotų, jeigu jis to nesužinotu.

Trys moterų rūšys santykiuose:

  1. Turi santykius, nėra jais patenkinta, seksualinis gyvenimas katastrofa, pasitaikius aistringam vyrui mielai su juo pasilinksmintu.
  2. Turi santykius, taip pat nėra jais patenkinta, seksualinis gyvenimas su vibratoriumi. Galėtu eini į kairę, bet dėl to jaustų kaltę, todėl dažnai ilgiau „laužosi“ ir pasiduoda.
  3. Turi puikius santykius, greičiausiai alfa vyras pašonėje. Tokia moteris neturi poreikio miegoti su kitais, nes jos poreikiais pasirūpinta.

Ką moteris gauna iš kito vyro, ko negauna iš tavęs?

Su kitu ji jaučiasi seksuali ir geidžiama. Prisimink, kaip tu jos kažkada norėjai. Kaip norėjai su ja pasimylėti, praleisti laisvalaikį ar paišdykauti. Jeigu dabar to nebenori, o ji yra patraukli, tai būtinai atsiras vyrų, kurie parodys jai, kad ji yra karšta ir seksuali moteris. Jeigu ji šalia tavęs nesijaučia geidžiama, o šalia kitų vyrų tas jausmas atsiranda, tai kaip tu manai, prie ko ji norės prisiglausti?

Su kitu vyru, ji jaučiasi ypatinga, galbūt net mylima. Daug dirbi? Neturi jai laiko? Galvoji, kad nereikia dirbti ties santykiais? Nesakai jai komplimentų? Tokiu atveju, visada atsiranda koks nors nusmurgėlis, kuris uždirba už tave mažiau, kuris atrodo už  tave blogiau, bet šalia kurio moteris jaučiasi svarbi, ypatinga ir nuostabi. O jeigu jis dar ir seksualiai aktyvus, tai kodėl jai nepasimėgauti jo draugija? Jeigu tu, neturi jai laiko ir ji prie tavęs jaučiasi kaip pilka pelytė, tai nesistebėk, kai kitas vyras ją paverčia princese. 

Su kitu,  ji jaučiasi moteriška, nes šalia jos yra lyderis. Pastebėk, ar tu esi santykių lyderis, ar tu priimi sprendimus ar tavo moteris? Ar tu nuolat jos klausi, ką ji nori veikti? Ar tu organizuoji pasimatymus, vakarienę, o gal kelionę? Dažnai vyrai santykiuose tampa mazgotėmis ir didžiosios M, todėl moteris praranda seksualinį potraukį tokiam vyrui ir nori iššūkių. Prie stipraus vyro moteris nori glaustis, o iš silpno nori gauti paramą. Atgauk vidinį stabilumą ir būk vedlys, lyderis, o ne piemuo.

Su kitu vyru, ji patiria aistringą seksą. Man pačiam, teko daryti moterų apklausą sekso tema ir jos metu paaiškėjo, kad pusė moterų nėra patenkintos savo seksualiniu gyvenimu. Blogiausia, kad dalis moterų išvis nėra patyrusios orgazmo. Orgazmo metu moteris maksimaliai atsipalaiduoja, paleidžia visą stresą ir jaučia didžiulį pasitenkinimą. Jeigu ji to negauna su tavimi ir jos akiratyje atsiranda vertas dėmesio patinas, ji gali pilnai pasinaudoti proga.

Dauguma vyrų turi greito baigimo problemą, dėl kurios neįmanoma patenkinti moters. Jeigu tu greitai susijaudini ir baigi, knygą „Buliaus Galia“ padės susitvarkyti. Kita dalis vyrų, nepasitiki savo seksualumu, nesugeba atsipalaiduoti ir patenkinti moters dėl psichologinių ir techninių žinių trūkumo. Kaip patenkinti moterį, kad ji norėtų tavęs, sužinok paspaudęs čia.

Mylėk savo moterį, pastebėk jos gerus darbus, seksualius apatinius ir pasakyk komplimentą, buk lyderis santykiuose, skirk jai laiko ir dėmesio (ne per daug ir ne per mažai) ir tapk geriausiu meilužiu kokiu tik gali būti, nes orgazmai, niekada nepakenkė moteriai.

Atsimink, nuo aistringų vyrų, gerų meilužių, moterys nesitraukia 🙂 

 

Categories
Sekso patarimai

Ar gali būti tiesa: penktadalis lietuvių turi meilužius?

Lietuvoje įsisiūbavus Valentino dienos tradicijoms, netikėtas susituokusių žmonių atvirumas. Atlikus apklausą paaiškėjo, kad beveik penktadalis (16,09 proc. vyrų ir 15,97 proc. moterų) antrąsias puses turinčių lietuvių teigia turintys arba ieškantys meilužio ar meilužės. Tačiau neištikimybės teigia negalintys toleruoti 63 proc. suaugusiųjų. 

Šių metų sausio mėn. pabaigoje apklausą atlikusios pažinčių ir erotinių prekių svetainės Suaugusiems.lt atstovė Giedrė Kučinskienė sako, ši apklausa tik patvirtino keleto metų portalo patirtį – dažnas lietuvis jau turi neįpareigojančių santykių. Apklausos duomenimis, 7,95 proc. žmonių, kurie turi antrąsias puses, šiuo metu aktyviai ieško slapto  partnerio.

“Siekėme išsiaiškinti ne tik dabartinį žmonių statusą, bet ir jų požiūrį į neištikimybę. Iš tiesų, didelė dalis žmonių arba turi, arba ieško meilužio ar meilužės. Paaiškėjo, kad  lengviausia jį susirasti didžiuosiuose miestuose, sunkiau – miesteliuose ir kaimuose, mat baiminamasi, jog santykiams truks privatumo”, – sako G. Kučinskienė.

Anot jos, miestelių ir kaimų gyventojai pageidautų rasti meilužius ne toliau nei 50 km nuo jų gyvenamosios vietovės. Vyrai nurodė meilužių labiau ieškantys internete (55,67 proc.), moterys – tikisi juos sutikti klubuose, baruose ar kitose pasilinksminimo vietose (41,64 proc.).

Paklausti, kas verti geresnių dovanų Valentino dienos proga, beveik 90 proc. visų apklausos dalyvių teigė, kad geresnes dovanas reikia pirkti sutuoktiniams. Pirmenybė teikiama praktiškiems, buityje naudojamiems daiktams arba pramogoms. Meilužius lietuviai stengiasi nustebinti intymiomis prekėmis ir apatiniu trikotažu.

“Panašu, kad vyrai žmonoms Valentino dienos proga perka puodus, meilužėms – intymias prekes”, – juokauja portalo Suaugusiems.lt atstovė ir priduria, kad nors lietuviai aktyvūs meilužių paieškose, labai kategoriški ir neištikimybės klausimu. Anot apklausos, neištikimybės antrajai pusei teigia niekada neatleistų 63 proc. apklaustųjų – iš jų net 37 proc. tų, kurie teigia patys turintys meilužį ar meilužę.

Apklausa atlikta 2014 m. sausio mėn. elektroniniu būdu apklausus 2600 vyresnių nei 18 m. amžiaus žmonių.

Categories
Sekso patarimai

Moteriškas orgazmas: vadovas vyrams

Orgazmo patyrimo problema – tik moteriška, gamta vyrams suteikė karališką dovaną: didžiojo malonumo nepatiria tik vienas iš dviejų tūkstančių vyrų. Kaip bebūtų, moterys nenori taikytis su tokia padėtimi ir sekdamos paskutinius medicininius ir psichologinius tyrimus, siekia pilnaverčio orgazmo.

Dar senovės daktarai stengėsi išgydyti anorgazmiją. Be to, medikai tuomet manė, kad ši moteriška negalia yra priežastis kitų, dar pavojingesnių organizmui ligų: choleros, tymų, raupų ir kt.

Mūsų laikais gydytojai iš įvairių šalių skiria nemažai dėmesio moteriško orgazmo problemai. Puikių rezultatų yra pasiekusi Elena Kaplan, JAV psichoterapeutė.

Ji paruošė metodą, kurį sudaro treniruočių, psichoanalizės, įtaigos ir terapinės pagalbos elementai. Gydytojos Kaplan klinikoje gydėsi ir gydosi daugiau nei tūkstantis moterų, o sėkmės procentas yra neįtikinamai aukštas. Iš šimto kreipusiųjų į kliniką pacienčių, 90 per 6-7 seansus pradėdavo jausti orgazmą.

Beje, laimingosios gyd. Kaplan pacientės netrukus pagerino savo materialinę ir socialinę padėtį. 80 proc. vienišų damų susitvarkė savo asmeninį gyvenimą ir susirado pastovų partnerį. Gyd. Elena teigia, kad moteris fiksuoja savo emocijas su pastoviu partneriu, priprasdama prie jo. Atsiradęs artumas, harmonija santykiuose, abipusis pasitikėjimas stimuliuoja moterišką orgazmą.

Štai keletas patarimų, kuriuos būtina žinoti vyrams, norintiems palengvinti partnerės kelią link dieviško pasitenkinimo:

1. Kiekviena moteris ieško savų kelių į pasitenkinimą. Vienoms tai klitorio, kitoms – vaginalinė stimuliacija, trečioms – kitų erogeninių zonų jautrumas, ketvirtoms – visų išvardintų glamonių kompleksas. Nereikėtų vengti ir mechaninių dirgiklių norint pasiekti šviesųjį tikslą. Platus spektras vibratorių, dirbtinių lytinių organų, įvairiausių seksualinių žaislų leidžia pasiekti moterims palaimos viršūnę.

2. Švelnus ir taktiškas partneris privalo tapti ištikimas sąjungininkas ir pagalbininkas moteriai siekiant iškrovos.Smulkmenos taip pat yra svarbios: ir aplinka, kurioje jūs mylitės, ir apšvietimas, ir muzikinis fonas, ir gera partnerių fizinė forma (jie turi būti pasiruošę maratonui vejantis orgazmą), ir abipusis pasitikėjimas, švelnumas, dvasinė šiluma.

3. Partneris turi aiškintis, kas labiausiai užveda moterį, ir preliudijoje panaudoti visą savo išmonę, norėdamas maksimaliai paruošti moterį artumo aktui, o įėjęs į ją, klausantis partnerės poreikių, stimuliuoti malonias jai zonas.

4. Reikia aiškiai suprasti, kad visi orgazmai yra skirtingi.Juos galima sulyginti su alkoholio poveikiu organizmui. Viena dama lėtai ragauja gėrimą, mėgaujasi juo, o kitai patinka išmaukti viską iš karto. Orgazmas gali būti panašus į ryškų sprogimą su ašaromis, traukuliais, stenėjimais ir šūksniais, o gali priminti ilgai besitęsiantį švytėjimą. Maždaug 10 proc. orgazmą jaučiančių moterų gali pajusti daugkartinį orgazmą (toks dar vadinamas „multikais“). Šis moterų tipas tiktų ištvermingiems vyrams.

5. Dažnai puritoniškas auklėjimas, dorumo taisyklės, įgimtas drovumas tampa pagrindiniu stabdžiu, kuris neleidžia moteriai patirti aukščiausios viršūnės. Vyro užduotis – neutralizuoti bet kokius kvailus apribojimus. Čia pateisinami įvairūs metodai: alkoholis (žinoma, saikingas), muzika (jaudinanti ir seksualumą žadinanti), žodžiai (vedantys iki euforijos), kvapai (pavyzdžiui, indiški smilkalai arba kraują kaitinantys aliejai).

Reikia suprasti, kad seksualinis aktas – tai ne tik mechaninių veiksmų ir kūno judesių rinkinys, bet tam tikras jūsų santykių etapas, kuris pradeda naują abipusio supratimo, pagarbos, pasitikėjimo ir meilės atskaitą.

Tikras vyras priima moterišką orgazmą kaip puikų apdovanojimą ir privalo žinoti, kad norint pasiekti šio saldaus vaisiaus reikia daryti įtaką antrosios pusės tiek psichinei, tiek ir fizinei sveikatai.

Orgazmą patiriančios moterys dažniau šypsosi, mažiau isterikuoja, rečiau naudojasi raminamaisiais ir migdomaisiaisvaistais. Jos labiau pasitiki savimi, yra išmintingesnės, greičiau siekia karjeros ir nelinkusios keisti savo partnerio ar būti neištikimos.

Kaip rodo tyrimai, jų galimybės ištekėti yra 30 proc. didesnės, nei tų, kurios nepasiekia malonumo viršūnės.

Brangieji, padėkite savo moterims tapti laimingomis!

Categories
Sekso patarimai

Moterų orgazmo paslaptys

Dažniausia klaida, kai kalbama apie moterų orgazmą, yra tai, kad per daug dėmesio skiriama vien tik judesių technikai, pamirštant apie tinkamą nusiteikimą/požiūrį bei strategijas kulminacijai pasiekti.

Jūsų abiejų požiūris ir nusiteikimas gali padidinti arba sumažinti galimybes partnerei pasiekti orgazmą. Koks yra tas „tinkamas“ ir „netinkamas“ požiūris?

Netinkamas požiūris

Dauguma vyrų pradeda mylėtis tik su viena mintimi galvoje: „suteikti partnerei orgazmą“. Nors skamba prieštaringai, tačiau toks nusiteikimas nieko gero nežada… Kai tik įeinate į kambarį su vieninteliu tokiu tikslu, jūs „pasėjate“ lūkesčius abiejų galvose. Tokiu atveju jausite spaudimą, kad TAI turi būtinai įvykti. Sekso metu tai neabejotinai pridės neigiamo streso ir nerimo, dėl kurio bus vis sunkiau ir sunkiau partnerei pasiekti orgazmą. Galiausiai abu liksite nusivylę ir, jeigu tai pasikartos keletą kartų, yra tikimybė, jog partnerė šį nerimą jaus kiekvieno užsiėmimo metu.

Tinkamas požiūris

Štai ir paradoksas…

Jeigu norite, kad partnerė pasiektų kulminaciją, – mažiau galvokite apie orgazmą, o vietoje to daugiau dėmesio skirkite proceso malonumui.

Svarbiausia susitelkti į tai, kad partnerei būtų malonu ir patogu…tuomet orgazmas įvyks netikėtai.

Jeigu jau susidorojote su netinkamu požiūriu ir jo sukeltomis emocijomis, tuomet yra dar keletas dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti.

Bendravimas. Kadangi kiekviena moteris yra unikali – ta pati judesių technika visoms netiks. Norėdami sužinoti, kas jūsų partnerei patinka labiausiai, sekso metu turėtumėte pradėti bendrauti. Tai galite padaryti dviem būdais: tiesiog paklausti jos apie tai, kurie judesiai jai maloniausi, arba, jeigu partnerė drovisi kalbėti, – daryti tai neverbaliniu bendravimo metodu, pavyzdžiui suspaudžiant ranką, kai judesiai yra malonūs ir panašiai…

Judesiai. Vyrai labai dažnai pradeda per anksti judėti per greitai. Jiems tai veikia puikiai: užtenka sujaudinti, stimuliuoti ir baigta. Tačiau moteris tam dar gali būti nepasiruošusi. Joms viskas turi vykti palaipsniui. Stebėkite partnerę ir laukite ženklo, kada ji nori didinti tempą!

Nebūkite nuspėjamas. Nepulkite iš karto partnerei liesti intymiausios vietos, kitaip sakant – eikite tiesiai per aplinkui! Šiek tiek erzinant partnerę, jūs tarsi padedate kauptis jos seksualinei įtampai, kuri orgazmo metu būna išlaisvinama. Pavyzdžiui, kol dar tik keliaujate link intymiausios vietelės, jūs tai galite padaryti liesdami partnerės vidines šlaunų dalis, klubus, pilvuką ar užpakaliuką.

Verta paminėti tai, kad kol jūs erzinsite partnerę ir kursite seksualinę įtampą, jūsų susijaudinimas taip pat didės, todėl tai bus išbandymas jums nenukrypti nuo tikslo ir daryti viską reikiamu tempu.

Relaksacija. Partnerė, kad galėtų patirti orgazmą, turi būti patogiai įsitaisiusi ir atsipalaidavusi. Jeigu ji mintyse galvoja apie savo problemas darbe ar labai jaudinasi dėl savo kūno išvaizdos ir panašiai, tuomet partnerio pareiga yra padėti jai pamiršti viską aplinkui ir visiškai atsipalaiduoti. Vienintelė įtampa, kurią ji turi jausti – seksualinė!

Ir tik po to, kai suteiksite daug malonių pojūčių partnerei, galite tikėtis to paties atgal. Netikite? Palyginkite feliacijos kokybę prieš partnerei patiriant orgazmą ir po jo… Liksite nustebinti!

Tinkamiausios sekso pozos

Nors, kaip jau minėjome, nėra vienos technikos, kuri tiktų sujaudinti visas moteris, vis dėlto yra keletas pozų, kurios tinkamiausios, kad jūsų partnerė patirtų orgazmą.

Pozos, kai partneris viršuje: Kėdė, Atvirkščias žokėjas, Misionierius, Pergalė ir panašios. Jose reikėtų stengtis, kad jūsų ir jūsų partnerės gaktos sritys liestųsi, o judesiai labiau primintų šlifavimą/gludinimą (ne vien tik įkišt-ištraukt). Taip suteiksite daugiau stimuliacijos varputei (klitoriui).

Pozos, kai partnerė viršuje: Atvirkščias misionierius, Didieji Grįžulo Ratai, Kauboja, Pjūklas,Pašėlęs rodeo ir panašios. Viskas tas pats, kaip ir tose, kur partneris viršuje, tik šiose partnerė galės kontroliuoti greitį bei ritmą. Ne gana to, pasirinkus tinkamus kampus bus stimuliuojamas G-taškas.

Pozos iš galo: Varlės šuolis, Buldogas, Šuniuku, Šuniuku stovint, Finišo linija ir panašios.  Šiose pozose skverbimosi metu partnerė gali ranka stimuliuoti sau varputę (klitorių). Tokia stimuliacija pagreitina orgazmo prasiveržimą.

Visospozos.lt

Categories
Sekso patarimai

Moterų orgazmas

Kai kurioms moterims atrodo neįtikėtinai sunku ar net neįmanoma lytinių santykių metu patirti orgazmą. Dažniausiai taip yra dėl to, kad per mažai pažįsta savo kūną. Prie to prisidėjo visuomenės suformuota idėja, kad masturbacija yra nuodėmingas ir purvinas dalykas. Nepaisant to, visi turi savo nuomonę, ir, be abejonės, yra ne vienas kelias geriau pažinti savo kūną.

Moters neįmanoma priversti patirti orgazmą. Viskas turi vykti iš lėto, naudojant išmoktus įvairius būdus ir eksperimentuojant, kurie audrina partnerę labiausiai. Seksas turi būti linksmas ir malonus, todėl kai tik pradėsite į tai žiūrėti per daug rimtai, jis toks nebebus.

Apie orgazmą

Moterys gali turėti dviejų tipų orgazmą: klitorio ir g-taško (kitaip žinomą makšties orgazmą). Masturbuojantis moterys dažniausiai stimuliuoja klitorių, todėl makšties orgasmo joms pasiekti nepavyksta. Jei norite, kad partnerė sekso metu patirtų orgazmą, reikia ne tik eksperimentuojant naujus metodus skaityti jos kūno kalbą, bet ir nebijoti klausinėti, kas labiausiai patinka ir jaudina.

Vaginalinio sekso metu, nors ir vyrauja erotiška atmosfera bei partnerė smarkiai susijaudinusi, gali būti pakankamai sunku pasiekti tokią klitorio stimuliaciją, kokia būna masturbacijos ar kunilingo metu. Žinoma, galima sekso metu stimuliuoti klitorių ranka, tačiau tai nėra labai svarbu, jei partnerė ir anksčiau yra turėjusi makšties orgazmą bei tau pasirinkus tinkamą sekso pozą pavyks tiksliai stimuliuoti g-tašką.

Daugelis vyrų svajoja apie moterų ejakuliaciją lyg tai būtų mitas. Tačiau tai yra realus orgazmo atvejis, kuris plačiau aprašytas skyrelyje Moterų ejakuliacija.

Keletas patarimų

Kaip ir minėjome anksčiau, svarbiausia yra atsipalaiduoti ir nesudaryti tokios atmosferos, kad orgazmas yra jūsų tikslas, o tiesiog mėgautis sekso teikiamu malonumu.

Klubų sukimas

Jei lytinio akto metu jūs norite daugiau stimuliacijos suteikti partnerės klitoriui, bandykite sukti klubus, lyg tai darytumėte šokių aikštelėje. Įsiskverbkite į partnerę su viskuo, ką turite, prisiglauskite ir judėkite ne tik įdėdami ir ištraukdami, bet ir į šonus.

Nykščio taisyklė

Pasirinkite pozą, kurioje jūsų partnerė būtų viršuje ir atsisukus į jumis. Tuomet jai judant pirmyn ir atgal pridėkite ranką jai žemiau bambos ir stimuliuokite su nykščiu jos klitorių.

Sekso žaisliukai

Sekso žaisliukų įvairovė yra tokia didelė, kad jie gali būti naudojami beveik visose pozose. Jie puikiai padeda, jei reikia stipresnės stimuliacijos (toms moterims, kurios nėra per daug jautrios klitoriaus ir g-taško stimuliacijai). Nuo įvairių lubrikantų, sukeliančių didesnį jautrumą, iki vibracinių žiedų bei įprastų vibratorių, visi jie padės jums priartėti prie partnerės orgazmo. Daugiau apie juos galite sužinoti bei įsigyti visose sekso prekių parduotuvėse.

„Alfa Vyras“ už straipsnį dėkoja VisosPozos.lt

Categories
Moterys ir seksualumas Sekso patarimai

Moterų ejakuliacija

Ne vienas iš jūsų turbūt esate girdėję istorijų apie moterų ejakuliacija, tačiau tik nedaugeliui teko tai patirti. Paprašant apibūdinti, dažnai atsakymai būna panašūs: „Tai čiurkšlė šviesaus bei skaidraus skysčio“. Nepaisant šių detalių, visa kita būna labai paviršutiniška ir netikslu.

Pradėkime nuo to, kad yra pagrindiniai 4 ejakuliacijos elementai: gliukozė, prostatinės rūgšties fosfatas (tam tikras fermentas), šlapalas bei kreatininas. Paskutiniai du komponentai dažniausiai aptinkami šlapime, tačiau moters ejakuliacijos metu jų yra daug mažesnė koncentracija. Vienų tyrimų išvadose teigiama, kad ejakuliacijos metu daugiau išsiskiria šlapimo, kitų –, kad prostatos skysčio. Nepaisant to, kol nėra vienos nuomonės, galima teigti, kad yra abiejų komponentų. Moteris ejakuliuoti gali nuo kelių lašų iki ne mažos čiurkšlės.

Iš kur atsiranda ejakuliacija pas moteris? Yra keletas teorijų, tačiau visose iš jų būna minima g-taško stimuliacija. Tam tikrą laiką stimuliuojant g-tašką, purus audinys šioje vietoje prisipildo skysčio. Moterys, kurios gali ejakuliuoti dažnai sutrinka, galvodamos, kad tai šlapimas. Mokslininkams dar nepavyko išsiaiškinti tikslaus ejakuliacijos šaltinio, tačiau jau žinoma, kad tai atsiranda iš šlaplės ir Skene liaukų (moters prostatos).

Turbūt norėtumėte sužinoti, kaip suteikti partnerei ejakuliaciją? Visiems patinka tyrinėti tai, kas dar nežinoma, todėl nieko neatsitiks pabandžius. Tam tinkamiausia vieta būtų šilta vonia arba dušas. Tačiau nereikėtų į tai dėti daug vilčių ir nenusiminti, jei nepavyks, kadangi ejakuliuoti gali nedaugelis moterų.

Už straipsnį “AlfaVyras.lt” dėkoja VisosPozos.lt