Categories
Vidinės problemos

Nėra nuotaikos? Ką daryti? Greičiausias sprendimas pasaulyje.

Kai nėra nuotaikos, nesinori nieko daryti, krenta pasitikėimas. Super paprastas sprendimas, kaip greitai pasikelti sau nuotaiką.

Trūksta pasitikėjimo su moterimis? Spausk čia.

Categories
Saviugda Vidinės problemos

Apie Depresiją Ir Anksčiau Laiko Išeinančius

Atsakykit nuoširdžiai – jei turėtum galimybę baigti savo gyvenimą dabar pat be skausmo, kraujo, kančios ir ašarų, o jūsų šeimos ir artimųjų poelgis nei kiek neįskaudintų, nes iš jų atminties būtumėt ištrintas be menkiausio pėdsako, AR RYŽTUMĖTĖS?

FightClubJei visgi ne, tuomet tikriausiai suprantat, kad nėra dėl ko jaudintis, nes nėra nieko pastovesnio nei „laikina“, o gyvenimui pasibaigus nebeliks ir ko bijoti. O ir mus pačius prisimins tik ribotą laiką. Dažnai susimąstau- sugebantys anksčiau laiko išeiti žmonės silpni ar stiprūs? Galbūt silpni? Manot lengva taip imt ir išeit? Nei velnio. Tam reikia turėt geležinius kiaušus nes tai tikrai beprotiškai sunku. Tuomet gal visgi stiprūs? Tik jei stiprūs, tai kodėl nesugeba atsilaikyti prieš gyvenimą? Jokios logikos. Kita vertus šiam beprotiškam pasauly jokios logikos šiuo klausimu niekada ir nebuvo. Manau būčiau tam per silpnas. Na, tik pagarbos stipresniems šį kartą irgi atiduoti negaliu.

Tad sveiki atvykę į mūsų visuomenę. Jūs būsite vertinami pagal tai, ką vilkite, ką mėgstate ir kaip elgiatės. Dirbkit, pirkit, mirkit. Linkime malonaus vizito. Taip pat primename, kad iš šios beprotiškos karuselės bet kada galite išlipti savo noru. Galite rinktis iš daugybės jums priimtinų būdų, nuo „greitai ir neskausmingai“ iki „lėtai ir kankinančiai“, kiekvienam pagal skonį. Mokslas taip toli pažengęs, kad net ir čia jums suteikiama laisvė būti originaliems, bei išsiskirti iš minios, tad kilpos ir tabletės nebemadinga. Būkit originalesni.
Maždaug tokia informacinė atmintinė turėtų būti prisegama prie kiekvieno gimimo liudijimo.

Viskas, kas jums duodama pirmąją gyvenimo dieną yra vardas. Tik jis jums ir liks po jūsų paskutinės dienos. Jis bus iškaltas ant jūsų antkapio. Tik jį laikui bėgant žmonės kartkartėm ir prisimins. Jūsų vardą. Tik jo iš jūsų niekas negali atimt ir net po mirties negalėsite juo atsikratyt. Todėl gerbkit jį. Kai kils mintis viską baigti, vietoj to geriau patys sau viduj pasakykit: „jūsų vardas, einam išgert puodelį kavos. Nusižudysim vėliau“. Ir tai dažniausiai suveiks kaip dopingas.

Niekada nesupratau žmonių, kurie prieš išeidami atiduoda skolas, išdalina savo turtą ar padaro panašią nesąmonę. Manau originaliau eiti kitu keliu. Pasiskolinti milijoną ir jį nerūpestingai ištaškyti. Juk grąžinti vistiek nereiks, be to religija teigia, kad per pinigus visas blogis, tad ir pragare vargu ar tektų dėl to stipriai kentėt. Velniop atsiskaitymus. Kodėl kai jums blogai tai kitiem turi būti gerai? Eina šikt, tegul ir kiti kenčia. Bent jau taip įkąskit pasauliui ir pralaimėkit bent jau ne sausu rezultatu. Tiesa, statistika rodo, kad yra nemenka tikimybė, jog kurį laiką taip pagyvenus, jums gali visiškai nebesinorėti lįsti į kilpą.

Kodėl šikniai iki to privedę jus turėtų likti sausi? Va čia tai jau tikrai tai, dėl ko skoloj tikrai nereiktų likt! Geriau jau kitus privesti iki savižudybės gydant juos jų pačių vaistais, nei trumpintis gyvenimą sau. Atsilyginkit tokiu pačiu elgesiu su visais, kaip kad buvo elgtasi su jumis. Pajusit palengvėjimą. Išsiliekit. Kiekvienas už save ir nei vienas nei už vieną. Taigi yra tie, kurie gavę per žandą atsuka kitą ir yra tie, kurie tiki, kad akis už akį, dantis už dantį yra teisinga. Na, priklauso nuo tikėjimo. Gal pirmasis variantas ir gerai veikė viduramžių vienuoliams, tai šiandien gyvenantys pagal jį dažnai būna be jokio gailesčio spardomi iki kol patys neapsikentę imasi vadovautis akis už akį principu. Štai tada ir ateina suvokimas- fuck or be fucked..

imagesGaliausiai iškentę miljoną nepelnytų antausių, imam suvokti, jog esam padaryti ne iš stiklo ir galim pavežti daugiau nei patys galvojam. Svarbiausia, kad suvokimas ateitų ne per vėlai. Tuomet galvoje cinkteli mintis- ej, juk nieko neprarasim lošdami šį žaidimą toliau. Galim tik išlošti, nes perbridę tiek šūdo esam stipresni nei bet kada, tad kodėl gi ne? Imam suvokti, kad po mirties nebebus ko bijoti ir nebelieka dėl ko jaudintis. O reikalams pasisukus nevaldoma linkme, betkada bus galima išeiti. Kuo greičiau tai suvoksit, tuo daugiau kasdienių karų laimėsit jūs ir pralaimės kiti. Praleimėję norės, jog už kažką atsiprašytumėt. Nedarykite to. Nėra už ką atsiprašinėti. Tai jie viską nuolat suknisa ir jie patys kalti dėl savo nesėkmių. Jie tegul ir nusižudo. Nes kažkam juk turi nesisekt. Svarbu, kad ne jums. Tik silpni kaltina visus, išskyrus save.

Kad ir kaip puikiai laikytumėtės, ateina laikas kai norisi sustoti. Kuomet visiškai nebesinori tapti nei kiek geresniu. Kuomet daugiau niekas neberūpi. Suprantu. Kai laimi, argi galvoji apie pralaimėjimą? Bet kai susiduri su tuo, ką jauti dabar, šalta tikrovė nušviečia faktą, kurį norėtum ignoruoti. Faktą, kad negali laimėti ir vienintelis prizas garantuotas šiame žaidime yra pralaimėjimas. Klausimas tik kada. Ir visgi tai NETIESA! Taip pradedam sau tvirtinti tik tam, kad galėtume nusimuilinti ir nebedaryti nieko, kam reikėtų bent kokių pastangų. Tinginiai ir mazgotės galvoja taip. Tokie jei ir nusižudys tai pasaulis nieko nepraras. Tokius galiu tik padrąsinti- pirmyn! Jūsų tikrai niekas nepasiges.

Ar žinote koks yra pats šlykščiausias jausmas iš visų? Tai žinojimas, kad stengeisi ir padarei viską ką galėjai, ir to vistiek nepakako. Mes vyrai. Mes nuo mažens mokomi verkti savo viduje, kaip ir dera nugalėtojams, ir niekada nerodom ašarų nesėkmės atveju. O viduje saugomas purvas palengva tyliai virsta psichikos liga, su kuria laikui bėgant susigyvenam ir jos net nebepastebim. Nes niekam niekas nerūpi iki kol nenutinka kažkas baisaus. O tam, kad kažkas baisaus nenutiktų, yra svarbu rasti saviraiškos sritį. Sritį, kurioj galėtume išsilieti. Sportas, hobiai ar dar bala žino kas- viskas tinka. Nes gyventi reikia sau, o ne kitiems. Tuomet ir pralaimėti pasidaro ne taip jau ir baisu, nes visada yra veikla, kurioje vistiek laimėsi bent jau sau ir tai padeda.

O jei kaikuriems iš jūsų labai sunku, tai žinok tik tiek, kad jos praeis… Tos mintys galvoje. Palengva, po truputį. Ir viskas tikrai bus gerai. Tiesiog ne šiandien. Ir tikriausiai ne rytoj…

 Skirta A.M. (1985-2009).

 .

Categories
Vidinės problemos

Kaip Pick up’as tau gali sugadinti arba nežmoniškai pagerinti gyvenimą?

Vakar vykusiame seminare :“Greitas moters suviliojimas“ buvo išsakytos esminės mintys apie pick up‘ą, kuriomis norėčiau pasidalinti šiame straipsnyje.

Tie kas nežinote, kas per velnias yra tas pick up‘as tai trumpai sakau: „Greitas susipažinimas (santykių užmezgimas) su moterimis, bet kokioje aplinkoje ir bet kokiu laiku, nepriklausomai nuo to, kas tu esi.“ Šiai dienai yra daug mokyklų, daug krypčių pick up‘o ir vieni tai laiko šėtono išmislu, o kiti aukščiausiojo dovana. Yra tokių mokyklų kurios orientuojasi tik į moters tarpkoji, o yra ir tokių, kuriuos orientuojasi į vyriškumą, pasitikėjimą, santykių kūrimą. Kiekvienam savo kelias.

Pick up‘o pliusai:

Pliusų galima rasti labai daug. Jeigu neturėjai nei vienos merginos  arba tau seksas svetimas ir dar nepažintas dalykas, tai vieni pliusai būtu.

Vis dėl to, pagrindinis pliusas, gebėjimo bendrauti su moterimis bet kur ir bet kada yra tas, kad tu turi daugiau galimybių susirasti savo svajonių moterį ilgalaikiams santykiams ir šeimai, negu tas, kuris su merginomis susipažįsta darbo vietoje, bare ar draugų rate. Tipinis vyras realiai renkasi iš labai mažo pasirinkimo, todėl dažnai būna „ai bus gerai, nesipykstame ir tiks“. Bet po 5m. ar ankščiau, dažnai prasideda karas. Skyrybų statistika kraupi: virš 60% santuokų baigiasi skyrybomis, o tai labai aiškiai parodo, kad žmonės išsirenka ne tuos partnerius, skubėdami ir nematydami kitų galimybių. Dažnai susitaiko su tuo kas yra dabar, nors visi ženklai rodo, kad mano širdis ne to nori. Žinoma, yra ir kitų išsiskyrimo priežasčių.

Mano aplinkoje yra pavyzdžių, kurie eidavo į daugybę pasimatymų, susipažindavo įvairiuose vietose ir nesistengė įsipareigoti, jeigu nebuvo tikri dėl to ar nori tos moters visam gyvenimui. Šiai dienai, tokie žmonės  turi nuostabias šeimas ir pick up‘as tapo viena gyvenimo stotelių.

Žinoma, gebėjimas laisvai bendrauti su moterimis suteikia pasitikėjimo savimi. Pasitikėjimas atsiliepia ir daugumai gyvenimo sričių.

Jeigu turėtum daugybę aukso ir visko ko nori, bet būtum saloje kur nėra nei vienos moters, laimės mažai būtu 🙂

Minusai, kurių nepaisymas tave pražudys amžiams

Pagrindinis minusas, kai įvaldai pickup‘o meną yra tas, kad tu gali tapti šio žaidimo vergu. Dažnai taip ir atsitinka, kad vyras gerai išmanantis susipažinimo reikalus, gebantis greitai nusitempti moterį į lovą, bijo žengti rimtesnį žingsnį, neturi žinių apie santykių palaikymą, vyro pareigas ir atsakomybę. O kaip žinome, nusitempti moterį yra lovą yra daug lengviau, nei kurti šeimą.

santykiai

Kitas aspektas, dėl kurio dažnai paslysta vyrai mokindamiesi pickup‘o, tai EGO ir savi-vertės kalneliai. Įsivaizduok, esi tas kuriam niekada gyvenime nesisekė su moterimis, kuris nesugeba užkalbinti jų gatvėje, ar tai parduotuvėje, kuris sekso nusipelno tik po 3 mėn. draugystės (moterims: neatsiduokite taip greitai). Ateina diena, kai tu gauni visas žinias apie moters psichologiją, užkalbinimą, suviliojimą, seksą, pasimatymus ir visa tai išbandai praktiškai, suvoki, kad visa tai atneša nežmoniškų rezultatų.
Pasitikėjimas išauga iki rojaus vartų. Arogancija, pasipūtimas tiesiog liejasi per kraštus. Gali nebelikti jokios pagarbos ir meilės moteriai, nes visos atrodo lengvai prieinamos.  Ir dažnai, išmanančių pickup‘ą vyrų pasitikėjimas pradeda priklausyti nuo sėkmių su moterimis, tampi priklausomas nuo trumpalaikių santykių, nuo moters pritarimo ir pnš. Tampi savo žaidimo ir gebėjimų vergas, nes visos kortos dedamos ant moterų. Gali tapti pasipūtęs, arogantiškas ir tikėti, kad tavo rankose visos vaginos, bet taip nėra, nes tokioje stadijoje tu esi silpnas ir pažeidžiamas kaip niekada.
Baimė nukristi nuo karaliaus sosto yra dažnai didesnė, nei baimė kopti į sostą. Šioje vietoje turi turėti aiškų savo gyvenimo centrą, aiškias vertybes, tai kas daug stabiliau nei moterų nuomonė.

Šioje vietoje galima labai išsiplėsti ir daugiau papasakoti kaip išlikti vyrų, mylėti gyvenimą, mylėti moteris ir būti sėkmingu su moterimis nepametant galvos ir užsiimant pick up’u. Jeigu norite daugiau sužinoti tai siūlau šio renginio įrašą: „Greitas moters suviliojimas“.

Blogose rankose pickup‘as tampa blogiu, geruose gėriu. Viskas priklauso nuo žmogaus kuris tai įvaldo. Mano manymu, svarbiausia visada išlaikyti aukso vidurį ir neiti į kraštutinumus. Kiekvienas geras dalykas kurio yra per daug, gali tapti blogiu ir priklausomybe.

 Alfa vyras yra ne tas kuris yra arogantiškas, pasikėlęs ir gali nukabinti bet kurią moterį. Alfa vyras – tas, kuris pirmiausia myli gyvenimą, moteris, savo darbą ir žino ko nori iš gyvenimo ir dar moka bendrauti su moterimis.

Linkiu pickup‘o išmintį naudoti geriems tikslams ir geroms moterims 🙂

Categories
Vidinės problemos Vidinis Augims

Ar tikrai viskas taip blogai? Nuolat pergyveni dėl to koks nesi?

Šiandien pradėjau galvoti apie tai ko neturiu. Mintyse pradėjau matyti tai ko neturiu, bet noriu. Pastebėjau, jog galiu sau vardinti ir vardinti dalykus kurių neturiu. Kuo daugiau sau visko išvardinu, tuo blogiau jaustis pradedu.

O ką aš turiu? Mintyse pradėjau matyti tai ką turiu dabar, tai kas aplink mane. Mano savijauta iškart pasikeitė. Pradėjau jaustis geriau vien nuo to, kad pradėjau koncentruotis į tai kas YRA dabar. Tai atrodo banali tiesa, kurią šimtus kartų visi kartoja, bet tą tiesą reikia išgyventi, kad ji taptu tavo tiesa. Vien koncentraciją į tai ką turiu dabar (kojas, rankas, kad ir daiktus), leidžia būti dėkingu už viską ką turiu. 

Yra daug dalykų kurių aš neturiu ir jeigu pradėsiu juos visus sau vardinti – nebeliks laiko džiaugtis tuo kas dabar yra.

Kaip tai gali padėti bendraujant su moterimis?

Nuo to kaip tu jautiesi, dažnai priklauso ir bendravimas su merginomis.

Jeigu TU nuolat koncentruojiesi į tai ko neturi, tu pradedi dėl to blogais jaustis, nes tau atrodo, kad tai yra esminis dalykas kurio tu neturi, kad taptum laimingas ir sėkmingas.

  • Aš nesu pakankamai aukštas, man trūksta ūgio.
  • Man trūksta iškalbos.
  • Man nesiseka bendrauti.
  • Aš neturiu mašinos.
  • Aš nežinau ką noriu veikti gyvenime ir t.t.

Jeigu nuolat į koncentruojiesi į tai ko neturi arba koks nesi, Tu tampi nervingas ir neužtikrintas savimi.

Bet jeigu nusprendei pažiūrėti realybei į akis ir priimti ją tokią kokia ji yra, Tu supranti, kad turi viską ko reikia, kad judėtum į priekį.

  • Aš esu vidutinio ūgio. ( Nei minusas, nei pliusas, tokia realybė) 
  • Aš nemoku bendrauti, bet juk galiu išmokti.
  • Aš neturiu mašinos, tokia realybė. Ateis laikas ir turėsiu.
  • Aš nežinau ką noriu veikti gyvenime, todėl dabar darau tai ką DABAR noriu daryti.

Iš to taško – kai priimi realybę, gali labai sparčiai judėti į priekį, nes tada kai priimi realybę Tu pradedi nebemeluoti sau. Kai nemeluoji sau – pradedi iškart gerai jaustis. Ir kas juokingiausia: jeigu koncentruojiesi į tai ko neturi dabar, pradedi blogai jaustis. O ar blogai jaučiantis norisi ką nors daryti? Būk dėkingas už tai ką turi.

 

Categories
Vidinės problemos Vyro Kelias

Maksimali atsakomybė – Vyro stiprybės šaltinis

Kartais save pagaunu kaltindamas kitus mintyse. Dažniausiai tai pradedu daryti tada kai ateina nesėkmės metas, kai popieriai klostosi ne taip kaip norėtųsi. Kai nežinau ko imtis, ką daryti ir nuo ko viską pradėti. Lengva kaltinti kitus dėl to, kad nepasisekė tam tikri dalykai. Iš tikro lengva kaltinti maisto pramonę dėl to, kad turiu kelis kilogramus nereikalingų riebalų, kurie man nepadeda geriau jaustis, kurie man nepadeda lengviau judėti. Lengva kaltinti moteris, nors žinai, kad pats pasielgei kaip paskutinis asilas ir dabar tiesiog kinkos dreba atsiprašyti, nes juk žymiai lengviau apkaltinti ir viską neigti.

„Žmogus neturėtu laukti, kol kas jam pasakys, kokia jo gyvenimo prasmė, nes į šį klausimą atsakyti gali tik jis pats. Užduoda šį klausimą gyvenimas, ir žmogus atsako savo gyvenimu, kai yra už jį atsakingas.“ – Franklis

Dažnai sunku pažiūrėti į viską blaiviomis akimis, be iliuzijos. Jeigu aš turiu viršsvorio, tai aš turiu du pasirinkimus. Tiesiai šviesiai sau pripažinti, kad aš turiu viršsvorio ir užteks į savo burną mesti visą brudą kurį siūlo parduotuvės arba aš toliau sau meluoju ir auginu masę. Visada yra du pasirinkimai. Bet dažnai mes pasirenkame lengvesnį, saugesnį, mažiau skausmo suteikiantį pasirinkimą. Nes pažiūrėti į realybę yra sunku ir skaudu. Daug lengviau ignoruoti tai kas yra iš tikrųjų.

Jeigu vyras nemoka bendrauti su moterimis, nesijaučia vertas moters jis gali pasirinkti du kelius. Vienas kelias tai neigti tai, dažnai vyrai taip ir daro. Neigia realybę. Jeigu tu bijai užkalbinti merginą, jeigu tu bijai prieiti prie merginos ir nuolat save pateisini pačiais idiotiškiausiais būdais, tai tu bėgi nuo realybės. Darai viską, kad tik nereiktu susidurti su ta realybę, kad tik nereiktu užkalbinti moters. Nes žinai, kad gali skaudėti. Ji gali tave atstumti, gali su tavimi nekalbėti, gali į tave pažiūrėti su tokia veido mimika, jog norėsis tik išnykti J  Bet visos tos baimės yra sukurtos tik tam, kad tave apsaugotu. Apsaugotu tave nuo skausmo kurį tu gali patirti. Nuolat save saugodamas nuo skausmo tu neleidi sau gyventi. Tu darai viską, kad tik nereiktu gyventi, kad tik nereiktu patirti skausmo.

Leisk sau patirti skausmą, leisk sau susimauti. Nebėk nuo realybės. Suvok, kad skausmas tai tavo saugos tarnyba. Apsauga – nei bloga, nei gera, ji tiesiog yra. Leisk jai dirbti savo darbą, o pats leisk sau daryti tai ką iš tiesų visada norėjai daryti.

Jeigu nori išmokti bendrauti su moterimis, eik ir bendrauk su jomis. Tiesiog bendrauk. Turi per daug nereikalingų lašinių? Nebėk nuo realybės, bėk į sporto salę ir kurk sau tą realybę kurios norėtum.

Prisiimdamas atsakomybę tu pradedi žiūrėti į tokią realybę kuri yra iš tikro. Nebebėgi nuo realybės kuri tavęs netenkina, o ją tobulini.

Categories
Matt Weyland Vidinės problemos

Kodėl tu neturi merginos?

Kiekvienas vyras nori turėti jam patinkančią merginą. Deja, dauguma vyrų bei vaikinų turi merginas, kurios tik kažkiek juos tenkina arba neturi jų išvis. Suprantama, yra vyrų, kurie turi savo svajonių merginas; jiems yra gera kartu, bet kiekvienas yra girdėjęs apie tariamas idealias poras, kurios po kartais net labai ilgo laiko prabūto kartu išyra. Priežasčių, kodėl taip nutinka, yra daugybė – šiame straipsnyje gilinsiuosi į dažniausias.

Patirties stoka

Dažniausiai vaikinas turi tik vos jį tenkinančią paną dėl baimės, kad nesusiras kitos ir liks amžinai vienas, o ši baimė kyla iš patirties su merginomis trūkumo. Kai kurie iš mūsų tas patirtis įgyja natūraliai; natūraliai išmoksta bent minimalių merginų viliojimo sugebėjimų, nes augo aplinkoje, kurioje jam buvo „įskiepyti“  tam tikri įsitikinimai, jog jau nuo mažens vaikinukas buvo drąsus, nebijodavo pajuokauti, padaryti kažką kitaip negu visi kiti, o tai natūraliai traukdavo paneles, toliau vaikinukas instinkto vedamas ėjo gilyn, įgydavo naujas patirtis, kurios toliau brandino jo įsitikinimus apie save ir pasaulį. Stiprūs pozityvūs įsitikinimai pritraukia gerus dalykus į gyvenimą, tame tarpe ir merginas. Deja, ne visi mes augome aplinkoje, kur mums buvo „įskiepyti“ teisingi pozityvūs įsitikinimai apie save ir pasaulį. Todėl vyrų, kurie neturėjo jokių patirčių su merginomis iki maždaug 21 metų amžiaus, šioje srityje gali laukti dideli sunkumai, jeigu jie nepradės vytis savo bendraamžių. Santuoka su pirma geresne pana, kuri pasitaikys ir sutiks atsiduoti –  nesąmonė, nes  iš patirties stokos tu paprasčiausiai, nežinai, ko nori…

Nežinojimas, ko noriu

Ar tu, skaitantis dabar šį straipsnį, žinai, kokios merginos nori? Ne? Tai, kaip tu nori ją surasti, jeigu žinai tik tai, kad ji turi būti graži, nekvaila, dar ištikima, ane?

Namų darbas tau: atsidaryk naują Word dokumentą savo kompiuteryje ar paimk popieriaus lapą, kaip tau patogiau, ir užsirašyk – kokios merginos tu nori.

Visų pirma rašyk, kokios savybės yra būtinos. Tai yra tokios savybės, be kurių į ją net nepažiūrėtum arba sužinojęs, kad ji šitos savybės neturi, nutrauktum pažintį, pavyzdžiui: jeigu sužinau, kad mergina vartoja narkotikus ar mėgsta daug išgerti, tai man visiškai dingsta noras su ja toliau bendrauti net kaip su drauge. Šiuo atveju būtina savybė būtų: be rimtų žalingų įpročių.

Kita būtina savybe tai amžius, jos figūra ir pan. Todėl rašyk – nuo 19 iki 25 metu amžiaus, puikios figūros..

Baigęs rašyti būtinas savybes, pagalvok, kokios savybės būtų pageidautinos ar būtų kaip privalumas. Pavyzdžiui, man labai patinka merginos su „tattoo“, bet tai yra tik kaip pliusas, nes jokia „tattoo“ neatpirks gražaus veido, gerų kūno linijų, ji nebent pagražins bendrą vaizdą.

Kita pageidautina savybė, gali būti, kad mergina gyventu atskirai nuo tėvų. Kad jeigu draugausite, tu irgi galėtum pas ją užsukti, o ne tik ji pas tave.

Skirk šiam darbui bent 15 minučių ir sustok tik tuomet, kai jau atvirai galėsi pasakyti – žinau, kokios merginos noriu.

Dar pasiūlymas būtų pasidaryti du reikalavimų merginoms sąrašus – vienas merginoms, su kuriomis norėtum būti ilgalaikiuose santykiuose, kitas vienos nakties/kelių naktų nuotykiams. Nuotykiui svarbiausia išvaizda ir pirmos emocijos, santykiuose – charakteriai. Tai verta padaryti, nes tada neužsidarysi į spąstus: „ieškau merginos“, bet drauge nebūsi „pisu viską, kas juda“. Kitas žinojimo, kokios noriu merginos, pliusas yra tai, kad puikiai matysi, kaip toli esi nuo tokios panelės ar moters, nes pradėsi jas pastebėti savo aplinkoje – suprantama, jeigu išeini iš namų.

Rašyk tiesą. Rašyk tokias savybes, kad jeigu tokia pana atsirastų prie tavęs, tai būtum patenkintas, jaustum komfortą šioje gyvenime srityje. Pratimo esmė nėra aprašyti Megan Fox, o tau pačiam suprasti, kokios merginos šiuo metu nori. Rašyk, kaip norėtum, kad ji su tavimi elgtųsi, koks jos žvilgsnis, balsas, rengimosi stilius ar eisena būtų. Įsijunk fantaziją. Aprašyk savo idealą.

Praradimo baimė

Taigi, kai nežinai, kokios panelės nori, tu pradedi plaukti pasroviui ir bendrauji su tokiomis, kokios yra.  Tu leidi merginoms pasirinkti tave ir suvystyti tave. Jeigu supranti, kad tai laikina ir tiesiog nori įgauti patirties, nesijauti blogai, kad nebendrauji su savo išsvajotomis – puiku, esi teisingame kelyje. Jeigu bijai, kas bus, jeigu ją paleisi, nors ji ir taip tavęs netenkina, tada yra man labai liūdna dėl tavęs. Minimali praradimo baimė nėra blogai – bet sena pickuperių patarlė byloja: „Jeigu nori suvilioti paną, būk pasiruošęs ją prarasti“. Jeigu ji tavęs netenkina, tau nemalonu su ja būti, palik ją ir geriau būk vienas. Tai nėra taip baisu. Pradėk eiti į klubus, kalbinti panas gatvėje ir kitur. Išmok vilioti merginas.

Komfortas

Kai žinai, ką turi daryti ir kaip elgtis, kad turėtum tokias merginas, kokių nori, ar bent jau tokias, kurios tave tenkina šiam gyvenimo momentui, tu pradedi justi didesnį komfortą visose gyvenimo srityse. Moterys – tai  viena iš esminių sričių vyro gyvenime. Jokia kita taip stipriai nepaveikia visų kitų kaip šita. Tai sutvarkęs ne tik labiau sau patiksi, bet drauge tapsi ekspresyvesne, šaunesne, atviresne asmenybe, kuri trauks vis daugiau gero į savo gyvenimą.

Parašė: Matt Weyland

Categories
Vidinės problemos Vyriškas patarimas

Bijau pakviesti merginą į pasimatymą, nes bijau neigiamo atsakymo.

Vyras skyrelyje „Vyriškas patarimas“ klausia:

Sveiki, lankausi pas odontologe studente, ji labai faina ir simpatiška panelė, ji man labai patinka, bet net nežinau ar ji turi vaikiną ar ne… nežinau kaip ją protingiau užkalbinti ir pakviesti į pasimatymą.. bijau neigiamo atsakymo, nes jei ji man pasakys, kad turi vaikiną arba nesusitikinėja su pacientais arba kažką panašaus, bus kažkaip nepatogu pas ją eiti tvarkytis dantukų… parašau jai kartais sms, susirašinėjame dėl susitikimų laiko ir po to paklausiu jos kaip sekasi, ar ką ji veikia, kaip vakarą leidžia ir panašiai.. dėl susitikimo laiko ji atrašo greitai, o į klausimus ką veikia ir pan. atrašo ne taip noriai… ji netik mokosi, bet ir dirba, yra labai užimta… kaip patartumėte man elgtis tokioje situacijoje?:)

 

Pirmiausia aš patarčiau nekurti iliuzijų. Nesudievinti jos ir viso šio reikalo. Pažengęs jogas ar koks guru greičiausiai tau trenktu per pakaušį, kad atsibustum iš sapno kuriame esi.
Nėra protingo pakvietimo. Niekada nebuvo ir niekada nebus. Yra tik pakvietimas. Bet tu mintyse kurį įvairius „protingus“ scenarijus. Užteks !
Jeigu bijai neigiamo atsakymo, tai geriau ir nekalbink, nes tikimybė gauti neigiamą atsakymą 50%. Netgi manau jį gausi, net esu tuo tikras. Bijai vilko neik į mišką.
Jeigu tu nesi laisvas bendravime su moterimis, nesijauti užtikrintas, tai pirma patobulėk. Bendrauk su kitomis moterimis, kviesk jas į pasimatymus. Komunikuok. Vyrai dažnai užsiciklina ties viena mergina, pusę metų nieko nedaro, bet vistiek mintyse kuria iliuzijas kaip viskas būtu jeigu būtu, o paskui nusivilia, lyg tai būtu netikėta.
Pirma taisyklė, apie kurią jau milijoną kartų rašiau: Nepriklausyk nuo rezultato, nesureikšmink rezultato. Pakviesk kavos ar tai arbatos. Jeigu atsisakys, tai kas nutiks? Kas blogiausia gali atsitikti? Gausi neigiamų emocijų dozę. Vaje, kaip baisu. Emocijos ateina ir praeina. Ir toliau galėsi eiti pas ją kaip specialistę, dar galėsi kas kart ateidamas vėl ją pakviesti arbatos išgerti ir gausi vėl neigiamą atsakymą, po 10 pakvietimų tau bus dzin ar ji eis ar ne, tu tiesiog automatiškai ją pakviesi ir net nesitikėsi rezultato, tada ir prasideda tikrieji rezultatai, kai esi atsipalaidavęs ir tau nesvarbu ar atsisakys, ar priims pakvietimą. Bet kuriuo atveju tau bus gerai ir tu būsi patenkintas savimi.
Toks turi būti mąstymas, o ne bijau neigiamo atsakymo. Jeigu bijai, tai bijok iš esmės. Taip praeis metai, du ir būsi toje pačioje baimėje. Bet bijai tik emocijų kurias gausi, bijai jog tavo įvaizdis sugrius ir t.t.
Atsimink. Viskas prasideda ne nuo to ką pasakyti, bet nuo to kaip tu jautiesi, koks tu esi, kaip save suvoki. Jeigu tu tikiesi kažkokios frazės, kuria ištarus ji tiesiog nušvis ir norės 100% eiti į pasimatymą, tai laikas atsipeikėti nuo tokių iliuzijų.

Užteks bijoti neigiamų patirčių !

Trumpai tariant. Tiesiog pakviesk.
Categories
Vidinės problemos

Nustok ieškoti meilės, pirma susitvarkyk pats

Laimės siekimas – duoda mums gyvenimo tikslą ir prasmę, bet kartu ir lenkia mus žemyn tarsi prakeiksmas. Visi skubame būti laimingi ir rasti tai, kas mus padaro laimingais. Todėl, kad būtinai turi būti kažkas, kas leis mums mėgautis nuolatiniu džiaugsmu ir laime, tiesa?

Tokia pasaulėžiūra yra kaip tik tai, kas mus palieka varganoje situacijoje, kurioje dauguma iš mūsų yra pasiklydę.

Tiesa yra tokia, jog ieškodami laimės visur, tik ne savyje, žengiate keliu kuris veda į priešingą pusę. Su šia problema susiduria dauguma Y-generacijos atstovų.

Mes visi orientuojamės į galutinį rezultatą ir stengiamės procesus kaip įmanoma pagreitinti; mes ieškome dalykų kurie mums suteiks momentinį malonumą. Tokio malonumo bėda ta, kad jis kaip atėjo, taip akimirksniu ir išeis. Kaip dauguma žino – tikslas, ne visada būna vertas kelionės.

laimes paieskos
laimes paieskos

Mūsų gyvenimai nėra tobuli – ir jie niekada nebus. Bet kadangi mes esame mąstančios būtybės, pas mus tiesiog užprogramuota siekti geresnio.

Kaip ir kiekvienoje kitoje situacijoje, paskubomis padarytas remontas, rezultate atneš tik progą vėl išsitepti rankas. Jeigu imiesi ko nors, tai atlik tai pilnai, viena ranka tik užpakalį gali valytis.

Dauguma žmonių bando užtaisyti skyles savo gyvenimuose susirasdami kitą asmenį kuris išblaško mintis apie tai, kaip dauguma iš mūsų yra pažeisti. Susirandame merginas ar vaikinus todėl, jog tikime, kad tai ir yra ta dalelė kurios trūksta mūsų gyvenimuose, tas vienintelis asmuo kuris padaro mus laimingais.

Pabuskite. Nėra jokio dalyko ir jokio asmens kuris jus padarys laimingu – tikrai laimingu. Žinoma, maži malonumai tai ir yra dėl ko verta gyventi, bet tie malonumai yra beprasmiai, jeigu giliai viduje tu nesi patenkintas savimi.

Tu esi vienintelis kuris gali tave padaryti laimingu. Ir tai ne naujų drabužių, kokteilių, ar kekšių pirkimas. Pirmiausia, būsi laimingas, ir tik tada laimingas kai būsi patenkintas savimi, tai ir yra svarbiausia.

Neieškok asmens kuris padarys tave laimingu už tave – taip nebus. Vienintelis būdas, jog kiti mus padarys laimingais, tai nebent parodydami mums, jog turime būti laimingi su savimi. Žinoma, oralinis seksas yra geras priedas – tačiau vėl, orgazmas ilgai netrunka.

Taigi nustok ieškoti ypatingo žmogaus, kuris leis tau jaustis ypatingu. Tu arba esi laimingas su savimi arba ne. Jeigu nesi, tai ieškojimas kito žmogaus, tau suteiks tik gerą kompaniją tavo bėdoje. Susikoncentruok ties savimi. Padaryk tuos pakeitimus kuriuos sau esi prižadėjęs.

Būk tas pokytis, kurį nori matyti savo gyvenime. Mes visi turime galimybę sukurti gyvenimą, tokį kokį norime; viskas apie ką mes svajojame yra įmanoma. Paslaptis – nustok laukti “to” pokyčio, bet imk save į rankas ir būk tas pokytis. Ir tada, ir tik tada turėtum pradėti ieškoti žmogaus su kuriuo nori dalintis gyvenimą.

Vargas ir laimė, abu geri kompanionai meilėje, tau rinktis kur praleisi gyvenimą, laimėje ar varge. Viskas priklauso nuo tavęs ir tiktai nuo tavęs.

Mantas Matusevičius  parengta  pagal elite daily

AlfaVyras.lt

Categories
Galia ir pinigai Sėkmės psichologija Vidinės problemos

Jaunimas, apelsinai ir kiti turtai.

… trūksta pinigų, nėra darbo, nematau perspektyvų savo šalyje, atlyginimus mažina, o kainas didina ir t.t. Panašius išsireiškimus galėčiau vardinti ir vardinti. Tokios mintys į galvą atplaukė vieną rytą įpusėjus bėgioti krosą. Manau, kiekvienas supranta apie ką šį kartą rašysiu, tad jei galvoji, kad bus kvaila praleisti penkias savo gyvenimo minutes skaitant šį mėšlą, pagalvok kiek laiko praleidi sėdėdamas prieš teliką arba uždavinėdamas sau klausimą : ką veikti?

Susimąsčiau, kad liūdniausia ir baisiausia tai, jog 80% žmonių visai nesugeba pasirūpinti savimi. Tiksliau, tiesiog tingi ir/arba neturi tam laiko. Neturi laiko, nes žaidžia kompiuterinius žaidimus, facebook‘e nagrinėja kitų žmonių profilius ir t.t. Jie nesugeba pasirūpinti net savimi, o ką jau kalbėti apie situaciją, kai atsiranda maži kinderiukai 🙂
Man keista, kad jauni, perspektyvūs žmonės, baigę vidurinę net negalvoja stoti į aukštąją mokyklą. Nekalbu apie visus, nes yra išimčių… Šiais laikais dauguma abiturientų gyvena mintimis, kur keliaus po mokyklos baigimo ir kaip ten maudysis piniguose. Nieko nesakau, visi jauni žmonės, o ypač vaikinai, nori turėti daug ir dabar, kad įgautų pasitikėjimą savimi ar dar velniai žino ką. Bet ne mažiau liūdina tai, kad išvažiavę jie dirba statybininkais, per savaitę gaudami vieną laisvadienį, o kitomis dienomis dirbdami nuo 7h. iki 19h. renka apelsinus, kurie baigia nugraužti rankų odą, skina narcizus tokiomis darbo sąlygomis, kurios prilygsta nuliui. Kai tiesiog laukuose daromi konvejeriai, ant kurių sugula žmonės ir greitai, be emocijų, kaip žymimos prekės „Maxima“ kasose, jais važiuodami skina braškes. Išvažiuoja ne visi, bet net ir likę Lietuvoje jie nesimoko, nes prisiklauso šabloniškų visuomenės kalbų, tokių kaip : „Su magistro diplomu mano vaikas neranda darbo jau antri metai“.

Dažnai matau jauną žmogų sėdintį už fūros vairo ar vairuojantį paprasčiausią tarpmiestinį autobusą. Žinoma, sveikintina, kad stengeisi ir ieškojai, laikei teises papildomoms vairavimo kategorijoms gauti, bet ar ne geriau sustoti ir pagalvoti apie tai, kas tau tikrai patinka? Išmėginti vieną, kitą dalyką, kuris  manai, tau patiktų ir tiktų… Ir galų gale, rasti savo vietą, kuri padės atsidurti tinkamoje nišoje, kurioje niekas kitas savęs nematė, nes galvojo, kad jam nepasiseks. Svarbiausia suprasti, kad jei kažką darai kitaip, nei visi likusieji, nėra nei mažiausios galimybės, kad tau nepasiseks. Žinoma, yra įvairių išimčių: prasta situacija šeimoje, mirę tėvai ir pan. Bet tai neturėtų tavęs stabdyti, priešingai, turi įrodyti, kad nepaisant jokių situacijų gali išaugti labai turtingu visomis prasmėmis.

Atrask savo hobį ir iš to gyvenk, nes nėra nieko geriau, kai hobis tampa ne tik mėgstama veikla, bet ir pragyvenimo šaltiniu. Atmink, kad jei dirbi tik dėl pinigų, iškart save pasmerki nesėkmei. Darbas turi teikti ir malonumą, ir saviraišką, ir nešti pelną, ko manau, nesi dar supratęs, jei skaitai šį straipsnį 😉 Linkėjimai ir gerai pasiklok lovą, nes kaip pasiklosi, taip…

Categories
Moterys ir seksualumas Vidinės problemos

Skaitytojo laiškas – Pick up’as ir aš.

Tai skaitytojo kuris prisistatė slapyvardžių Mr.Right laiškas, kurį mums atsiuntė. Būtu galima pavadinti, viena pick up’ erio diena be pagražinimų. Įdomaus jums skaitymo.

Savaitgalis.

Penktadienio vakaras.Daug draugų ir (ne draugų) linksminasi mano namuose, vieni vis dar nepamiršta Europos krepšinio čempionato,“makedonai“ ir „Makedonija“ šiandien „okupavo“ mano namus.Viena pusė ginčinasi dėl pralaimėtų rungtynių ketvirtfinalyje ir ieško kaltų, kiti (daugiausiai – kitos) bando tuos ginčus „gęsinti“, treti vis dar diskutuoja apie Gomelskio negatyvius pasisakymus apie Lietuvą ir jos krepšinį. Visiems aišku (blaivių žmonių atžvilgiu) ,kad kompromiso nebus, ypač tada, kai ant žmonių smegeninių iš laimės „šokinėja“, o tiesiogine to žodžio prasme – „myža“  alkoholio promilės, kurios su didžiausiu džiaugsmu „trypia“ ir taip menkus – smegenų pusrutulius.

O ką “daryti“ smegenų pusrutuliams, jeigu šeimininkas, vietoj to, kad juos gerbtų ir mylėtų – mažiausiai du kartus per savaitę „prišika“ į juos? Vietoj jų, jau seniai būčiau kur nors „emigravęs“…

 

Su „išprievartautomis“ smegeninėmis žengiam toliau – į klubą. O taip, klubas – merginos su trumpais sijonais ir taip pat „emigravusiomis“ smegeninėmis – rojus! Aplinka sukuria visišką „pick-uper‘io“  „skink ir nešk“ aurą. Jeigu gatvėje, žavi antrakūrsė, nors ir labai norėdama bei raudonuodama, telefono numerio tau (dėl drovumo,“neišprievartautų“ smegenų ir socialinių nuostatų) vis dėlto  neduos – klube ( ar po klubo) ‚ta pati „fėja“ jį tau su malonumu  – ‚duos‘ (tikrąja to žodžio prasme). Ir viskas dėl tų prakeiktų alkoholio „išprievartautų“ smegenų pusrutulių.

Apie smegenų pusrutulius pratęsim vėliau.

Kol aš vedžiau vidinę diskusiją važiuodamas „taksi“ su savimi, ko aš iš tikrųjų noriu ir kodėl vis dar neturiu nuolatinės partnerės, su kuria galėčiau dalintis visomis savo teigiamomis ir neigiamomis emocijomis (o to aš iš tikrųjų noriu), pasidalinti visais, kvailais ir nekvailais dienos išgyvenimais (Dieve, tai yra tikrasis Rojus, kuris priverčia kiekvieną jausmų išsilgusį vyrą „nuleisti“ tiesiai į jų „dryžuotas“ kelnes), o tas „nuleidimas“ vadinamas – tavo „padrikų minčių kratinio“ išklausymu. To, vienišius, kaip aš visą gyvenimą sieks (Tikiuosi, jog stipriai klystu). Kodėl? Apie tai – vėliau.

 

Keliaujam į klubą.

 

Prie įėjimo mus „pasitinka“ didžiulė eilė. Ką gi, tenka laukti, kol visi bičiukai su ‚sulaižytais‘ plaukais, bei per dideliu „pasitikėjimu“ savimi pateks į vidų, o paskui juos – visos „nimfos“  suplauks‘ – vidun. Dažniausiai, tie bičiukai ,‚sulaižytais‘ plaukais būna visiški nevykėliai, kurie meta ‚pinigines‘, o ne kalbos jauką ir bando „žaisti“‚ pokerį‘ pagal jiems vieniems suprantamas taisykles su ‚nimfomis‘, plaukiančiomis paskui juos. O ‚nimfos‘ yra ‚nimfos‘ – jos gilinasi ne į „taisykles“, o į turinį. Kai ‚sulaižytų‘ plaukų‚ turinys‘ baigesi – jos dulkinasi su bičais ant kurių 5 metų senumo marškinėlių parašyta – „Fuck Y‘all I‘m From Texas“.

Patekęs į vidų, judu baro link. Daug gražių šypsenų aplink.

Nepasiekęs baro, sutinku gerą pažįstamą, kuris su „pick-up‘u“  yra susipažinęs tiek, kiek aš su Biblijos XVII  tomu. Bet kokiu atveju, tas bičas buvo apkabinęs dvi merginas, o vieną iš jų, buvau įsitikinęs, turėsiu savo rankose jau po keletos minučių. Užsisakęs gėrimą, jį išgeriu prie baro, apsikeisdamas keliomis draugiškumo frazėmis su šalia stovėjusiomis merginomis.

Grįžtu pas savo pažįstamą, kuris vis dar lūkuriuoja manęs su tomis pačiomis merginomis.

Muzika skamba garsiai. Tas „džigitas“( čia apie tą pažįstamą) stovi „išsišiepęs iki ausų“ ir vis dar negali patikėti savo ‚sėkme‘. Po poros nereikšmingų sakinių, pusė jo ‚sėkmės‘ pereina  į mano  rankas.

„Džigitui“ pasakiau lygiai du sakinius, vienas iš jų – „Sveikas,kaip laikaisi?“, kitas – labai nuvalkiotas – „Tavo draugės šį vakarą labai žavios“. To užteko, kad iš vienos iš jų ‚ištraukčiau‘ šypseną. (Skamba nerealiai, pabandom kartu?).

Po poros akimirkų ji jau buvo mano glėbį.

Neturėjau jokio intereso rasti  ,sugulovę‘ tam vakarui (nors apskritai, tas noras kuo toliau, tuo labiau silpnėja), bet mergina pati ėmėsi iniciatyvos ir po mano elementarių šokio „apsukimų“ bei minimalių tango elementų pasuko šokį labiau intymesne linkme. Kaip ir dauguma merginų prieš tai, bandė išprovokuoti aistrą ir „audrą mano kelnėse“. Ankščiau į tai reaguodavau audringai, šiandien į tai reaguoju kaip eilinis pensininkas, girdėdamas eilinę gerb. Premjero – Andriaus Kubiliaus kalbą apie pensijas TV3 žinių eteryje.

Mergina labai stengėsi savo „atbulą vidurinę“ kūno dalį ‚glausti‘ prie manosios, bet aš kaip bestuburis, savają riečiau ne į priekį, o atgal (trūko tik Roko Žilinsko man už nugaros). Žinoma apie Roką aš juokauju,viskas su juo, kaip su politiku ir asmenybe yra gerai.

Paprasčiausiai mano „draugas“ vis dar yra (Ačiū,Dievui) aktyvus ir yra jautrus moteriškiems ‚prisilietimams‘, o vaikščioti vidurį šokių aikštelės su „išokusiu“ klynu tarp bičų ‚sulaižytais‘ plaukais ar šiaip, rubiko kubiko dėliotojais aš nenoriu.

Bet kokiu atveju, mergina pasiūlė eiti parūkyti, aš atsisakiau. Ryšys nutrūko mano noru. (Mergina greičiausiai pamanė, jog aš esu gėjus. O dar apie Roką rašau…).

 

Su vienu ‚artistu‘ persikėlėme iš „Lofto“ į vyninę esančią šalia „Universiteto Pub‘o“. Norėjome užsukti į pąstarajį, bet dėl niekam nesuprantamų priežaščių užsukom į vyninę. Ten labai paslaugus barmenas (kuris mane vėliau prakeiks) mums pasisiūlo sumaišyti kokteilius. Mes neprieštaraujam.

„Išsipūtęs“ bičiukas, man vos įžengus į vyninę pradeda patarinėti kokius kokteilius čia reikia užsakyti ir liepia atkreipti dėmesį į šone sėdinčias merginas.

Man belieka tik draugiškai linktelti galva.

 

Užsisakę kokteilius su geru draugu bandėme atsipūsti, ramiai išgerti ir nuspręsti kur eiti toliau.

Tiesa, pokalbį su juo palaikiau neilgai, nes šalimais sėdinti mergina, dėl kažkokių priežaščių („pick‘up‘as“ iš merginų pusės? Būna ir toks.) pradėjo man aiškinti apie kokteilių keliamą žalą mūsų organizmams. Kadangi mano organizmas ir taip pavargęs, nusprendžiau jos išklausyti. Nedariau nieko, kas galėtų ją sudominti. Jokių „pick-up line‘ų“. Leidau jai tiesiog šnekėti, karts nuo karto linktelėdamas galva ar užduodamas  nereikšmingą klausimą apie chemiją (pastarają ji ir studijavo).

Mergina man papasakojo viską, pradedant Mendelėjavo lentele, baigiant atominiais ginklais. Viskas lyg ir būtų buvę gerai, jeigu ta mergina nebūtų buvusi barmeno, į kurią jis nekreipė jokio dėmesio (juk barmenas „įtemptai“ dirba) – mergina.

Barmenas pasirodė „su kiaušais“ ir pradėjo „žiebt“ degtinės butelius tiesiai į žemę už baro, išreikšdamas savo nepasitenkinimą (o būtų užtekę, tik prieiti ir pasakyti man, kad tai yra jo mergina). Bet kokiu atveju, norėdamas išvengti „Moskovskaya“ butelio „prisilietimo“, nusprendžiau, kad jau pats laikas dingti iš ten.

Barmene, ačiū skanų kokteilį ir atsiprašau, už tai, kad flirtavau su tavo mergina!

 

Tą vakarą taip ir baigėme, be draugų, kurių buvo daug, tačiau nebeliko.

Meilės kurios ieškojau – neradau.

Šilumos,kurios ieškojau – negavau.

 

Namo grįžau vienas ir susitaikiau su realybe, nes….

 

Nes kiekvieną rytinę kavą tu (dažniausiai) geri vienas, kiekvieną eilinį vakarą tu praleidi vienas, kiekvieną eilinę naktį  – kita ‘lovos pusė‘ dažniausiai būna tusčia, kiekvieną dieną tu susiduri su vienatve. “Pick-up‘as“ ir vienatvė daugumai atrodytų nesuderinami dalykai, o iš tikrųjų tai yra kančia, kurią neš kiekvienas „pick‘up‘eris“,kuris‚ įbris‘ į šitą liūną.

Kinas, pasimatymai, seksas – gražu! Jeigu visa tai vyksta su žmogumi, kurį tu myli.

Kinas, pasimatymai, seksas – tuštybė! Jeigu visa tai vyksta su beveik nepažįstamais žmonėmis. Kiekviena naktis, kurioje tu apsimeti  – ‚kažkuo‘, bet ne savimi – atima dalelę TAVĘS ir vietoj to, palieka tuštumą. Kiekvieną rytą pabudęs –  jauti tuštumą, nors turi daug jausmų, kuriais norėtum pasidalinti su mylimu žmogumi, deja – tokio neturi. Todėl visus jausmus pasilieki sau, nes papraščiausiai, neturi su kuo jais pasidalinti…

 

Ar aš to noriu?

Laiškas nuo Mr.Right