Categories
Vyriškumas

Emocijų valdymas: Paslaptis atskleista, kokią įtaką daro emocijos SANTYKIAMS ir TIKSLŲ SIEKIMUI.

Emocijų valdymas daro pačią didžiausią įtaką tavo santykiams, darbui ir bendravimui su žmonėmis.

Mano ir tavo gyvenimo kokybė priklauso ne nuo daiktų kuriuos turime, bet nuo būsenų kurias mes patiriame. Nuo mūsų emocinės savijautos.

Video žemiau tu sužinosi:

 • Kodėl vos per kelias sekundes atsiranda baimė bendrauti su moterimis?
 • Kodėl sunku įgyvendinti kilusias idėjas?
 • Kodėl prastėja santykiai su mergina ar net žmona?

Jei tau patiko video ir nori praktiškai išmokti valdyti emocijas ir patirti naujų iššūkių, įveik 90 dienų iššūkį paspaudęs čia…

Categories
Vyriškumas

Kaip būti tokiu koks esi ir vis tiek patikti moterims?

Vyras klausia:

Iškilo toks klausimas, dilema galbūt supratime: kad but laimingu, turi priimt save tokiu, koks esi, tada priims ir kiti. Tarkim aš esu tinginys, silpnas, mamyčiukas ir pan, aš tai priimu. Bet iš kitos pusės žiūrint, kad būti vyrišku reikia tobulėt, nestovėt vietoj, nebijot suklyst ir pan. Tai visa tai, yra priešingai tam, kad būtum laimingas. Kaip aš galiu but toks kaip apibūdinau ir patikt moterims, jeigu tokie nepatinka. Kur čia tas vidurys yra?

Visus mokymus ir knygas vienoje vietoje rasi paspaudęs čia…

Categories
Vyriškumas

Ar žinai kaip tapti laisvesniu bendraujant? 6 Žingsniai.

Ar žinai kaip tapti laisvesniu bendraujant su moterimis ir vyrais?

Apie visa tai šiame video:

Būtent 90 dienų mokymuose parodau kaip išnaudoti 6 žingsnį apie kurį kalbėjau video. 90 dienų mokymus gali peržiūrėti paspaudęs čia…

Categories
Vyriškumas

Ar žinai, kaip susitvarkyti su pavydu?

 Nevaldomas pavydas griauna santykius. Pavydas išduoda vyro silpnumą, nepasitikėjimą savimi, savęs nuvertinimą, baimę prarasti. 

Daugiau apie pavydą ir kaip tai sumažinti ar pašalinti žiūrėk video.

Kuo labiau savimi pasitikėsi, kuo laimingesnis būsi, tuo mažiau pavydėsi ir turėsi geresnius santykius su savo moterimi.

Sudalyvauk mokymuose „Laimingas šiandien, o ne rytoj“ ir atgauk pasitikėjimą savimi ir laimės pojūtį… Daugiau informacijos apie mokymus paspaudus čia…

Categories
Vyriškumas

Kaip Negražūs Vaikinai Nukabina Gražias Merginas

Gali dažnai pastebėti nesuvokiamą fenomeną, kaip graži, patraukli mergina eina su visiškai vidutinės išvaizdos vaikinu.

Tada mes savęs klausiame, kaip po velnių taip galėjo nutikti, kad jis turi tokią karšta pupytė?

Vidutinės išvaizdos vyrai turi KIAUŠINIUS.

Kai mergina atsisako pašokti, jis eina prie kitos vėl ir vėl.

Gražios merginos nuolat sako, kad vyrai šiais laikais nebeturi kiaušinių, bijo užkalbinti, bijo pakviesti šokti.

Vyrai nesiima veiksmų todėl, nes galvoja, kad ji per graži, ji per gera man.

Tuo tarpu negražus vaikinas mąsto visai kitaip. Ką aš galiu prarasti, kai nieko neturiu?

Ką ji gali padaryti? Nesimylėti su manimi? Ji ir taip su manimi nemiega!

Tokie vyrai eina į trasą ir vedasi moterį pašokti, net neklausę jos leidimo.

Categories
Vyriškumas

Kas atsitinka, jeigu vyras neugdo vyriškų savybių?

Šventraščiuose  yra sakoma, kad moteris jau gimsta su įgimtomis moteriškomis savybėmis, bet laikui einant jas dažnai apleidžia ir užgniaužia.

Vyrui ne taip pasisekė ir jis vyriškas savybes turi išsiugdyti. Vyriškas tvirtumas yra ugdomas.  Šiame straipsnyje sužinosi kas tavęs laukia, jeigu nedirbsi su savimi ir neugdysi savyje vyriškų savybių.

Sumoteriškėję vyrai pasižymi tuo, kad jie yra godūs,  rūpinasi tik savimi.
Nepakankama valia. Sunkiai sekasi siekti savo užsibrėžtų tikslų.
Karštakošiškumas – nesivaldymas. Nepakanka valios, susilaikymo, vidinės ramybės.
Tingumas, apsileidimas darbuose.

Komforto pomėgis

– Plaukiam su baidarėmis? „Klausia mergina.“
-Ai ne, ten uodai kanda. „Atako komfortą mėgstantis vyras.“

Bailumas. Net silpnas vyras turi ginti savo moterį.

Emocinis ir intelektualinis susikaustymas – agresija, fanatizmas, polinkis fantazuoti – daug kalba ir nieko nedaro. Tuščias kalbėjimas yra degraduojančio vyro polinkis.

Nesusivaldymas – fizinė ir žodinė agresija.

Išdidumas – žiūrintis į kitus su panieka ir neapykanta.

Netikras kuklumas, isteriškumas, jausmingumas ir emocionalumasmoteriškas, neatsakingumas, subjektyvumas, pavydas, plepumas, tuščiagarbystė – tai savybės, kurios nedaro garbės vyrui.

Vyriško tipo vyras tai – siekimas tapti lyderiu, dominavimas, aktyvumas, ryžtingumas, kontrolė, iniciatyva, detalumas, logika, tvarka, rūpestis kitais. 

Galbūt, turi keletą, čia išvardintų savybių, kurios tau suteikia skystumo įvairiuose situacijose. Tai ženklas, kad reikia puoselėti vyriškas savybes ir su tuo dirbti, nes kitaip turėsi moterį, kuri tas vyriškas savybes tau atstos, o tu tikrai to nenori.

Vyriškas savybes padeda išsiugdyti mokymai vyrams
http://vyruklubas.com/vmokymai-vyrams/

Taip pat skaityk „8 vyriškos savybės“

Categories
Vyriškumas

10 priežasčių, dėl kurių merginai krenta susidomėjimas tavimi.

Merginų susidomėjimas vyrais, lygiai toks pat nepastovus kaip oras. Vieną dieną jos tave dievina, kita – ignoruoja, trečia – vėl prašosi susitikti. Priežasčių yra šimtai kodėl merginos taip elgiasi. Tačiau pagrindines jų išskirčiau į: nuotaikos svyravimus, tavo klaidas pasimatymuose ir nesugebėjimą išlaikyt moters susidomėjimo.

a)      Nuotaikos svyravimai. Kaip jau žinia, moterys yra emocionalios.  Joms svarbiausia yra švelnumas, šeima, šiluma, bet koks emocinis ryšys, jungiantis žmonės. Emocijas valdyti labai lengva. Užtenka pasakyti ką nors švelnaus, moteriai, ir ji tave apkabins. Užtenka pasakyti ką nors blogo ir jau verkia. Tik vienos moterys sugeba vieną minutę šypsotis ir juoktis, o kita – verkti ir liūdėti. Kadangi moterys yra emocionalios, tai jos ir sprendimus priima pagal emocijas – nuotaiką. Jeigu jos nuotaika gera – šaunu, jeigu ne – nieko nesitikėk, į tave ji reaguos blogiau nei įprastai. Svarbiausia vyrams suvokti kaip mąsto moterys ir nieko nepriimti asmeniškai ir jokiu būdu neprarasti savikontrolės. Gebėjimas suprasti kaip mąsto moterys tau gali sutaupyti šimtus valandų svarstymo ką blogai padarei ir padėt išsaugot ar sukurt santykius. Tie, kurie nori suvokti kaip mąsto moteris, rekomenduoju peržiūrėti šį video: „Moters psichologija“.

b)      Pasimatymų klaidos. Labai stiprus faktorius, įtakojantis moters susidomėjimą jumis. Štai straipsnis, padėsiantis suvokti pasimatymų klaidas ir jas ištaisyt. Pasimatymai. Kaip elgtis pasimatymuose?

c)      Nesugebėjimas išlaikyt moters susidomėjimo. Susidomėją merginai sukurti yra daug lengviau, nei jį išlaikyti. Susidomėjimui sukurti užtenka gero pirmo įspūdžio: seksuali kūno kalba, akių kontaktas, balso tonas, lietimai – ir ji jau susidomėjus. Tačiau šį susidomėjimą išlaikyti vien tik kūno kalbos neužtenka, toliau žaidimą perima tavo asmenybė, manieros, įpročiai bei požiūris į gyvenimą. Todėl atskleisiu pagrindines priežastis, kurios mažina susidomėjimą jumis.

Priežastys

1.      Negatyvus požiūris. Negatyvus požiūris į gyvenimą, santykius ar į ką kitą, kitaip sakant pesimizmas, yra didžiausias priešas moteriai. Jai mažiausiai įdomu klausytis tavo verkšlenimų, nusivylimų ir t.t. Nesvarbu kokia jos nuotaika bebūtų, su tokiu požiūriu, tu ją dar labiau pabloginsi. Moterims tai labai nepatrauklu, kieno pasėkoje krenta jos susidomėjimas tavimi. Būna atveju, kada moteris netgi nutraukia bendravimą. Todėl šioje srityje pozityvumas ima viršų. Kaip tai pakeist? Geriausias būdas tai pakeisti – kiekvienoje situacijoje stengtis įžvelgti pliusus, nesvarbu kokia situacija bebūtų, joje visada bus pliusų.
 

2.      Stilius. Iš esmės, stilius sukuria daugiausia vertės pirmam susitikimui, tačiau jis turi poveikį ir vėlesniam bendravimui. Kiekviena mergina stengiasi atrodyti gražiai: jos valandų valandas praleidžia prie veidrodžio, renkasi drabužius, matuojasi… Ji pasąmonei iš vyro reikalauja kažko panašaus. Įsivaizduokit situacija: mergina ką tik pradėjo susitikinėt su vaikinu. Vaikinas šaunus, geba bendrauti, turi šiokių tokių vyriškų savybių, tačiau jo stilius apgailėtinas. Mergina dėvi trumpą sijoną, aukštakulnius, seksualią maikę. Rankos ir kaklas papuošti dirbiniais iš metalo. O štai vaikinas: platūs per ilgi džinsai, sportiniai batai, balti marškiniai ir kaklaraištis. Mergina prie šio vaikino negali atsipalaiduot, kadangi nuolatos dairosi aplinkui ir žiūri kaip į juos reaguoja kiti. Vieni juokiasi, kiti – stebisi. Tiesą sakant, merginai truputi gėda, kas ir muša jos susidomėjimą tavimi. Todėl šioks toks supratimas apie stilių išties reikalingas.
 
 
3.      Draugai. Sakoma: „Apie žmogų daug ką galima pasakyt iš jo draugų“. Žinoma, jeigu moteriai nepatinka tavo draugai, tai čia jau jos problema. Ilgaamžiai draugai, nesvarbu kokie, yra daug brangesni už moterį. Tačiau, jeigu jau tikrai žadi ką nors rimto su ja daryt, tuomet blogi draugai virsta kliūtimi. Ką moterys laiko blogais draugais?

 • Tie, kurie negerbia jos;
 • Tie, kurie per daug kišasi į asmeninį jūsų gyvenimą;
 • Tie, kurie atima laiką iš jos vyro;
 • Draugai, turintys priklausomybių;
 • Draugai, prastai pagarsėję visuomenėje;
 • Draugai mergišiai;

Visas tavo draugų savybes merginos lygina su pačiu tavimi. Tikri draugai būna tik tada, kai turi ką nors bendro, galimas daiktas, jog tu turėsi ką nors panašaus. Pvz: draugai, turintys priklausomybių. Vadinasi jie tave visada bandys įvelti į savo žaidimus; Draugai mergišiai, galimas daiktas, jog ir tu toks ir būtent šiuo metu su ja žaidi. Nesvarbu kaip tu elgiesi, draugai visada pasakys koks tu iš tikrųjų. Blogi ar netinkami draugai stipriai muša moters susižavėjimą tavimi.

4.      Nepasitikėjimas savimi. Kaip jau pastebėjot, pasitikėjimas savimi, praktiškai, bet kokiame vaidmenyje su moterimi užima gan aukštą poziciją. Pasitikėjimas savimi, tai užtikrintumas tavo veiksmų bet kokioje socialinėje situacijoje. Ką šiuo atveju laikome nepasitikėjimu savimi?

 • Baimę priimti sprendimus;
 • Nervingumą prie merginos ar socialiniame gyvenime;
 • Baimę išreikšti savo nuomonę;
 • Kitų žmonių nuomonės paisymas;

Savimi nepasitikintis vyras, moterims pasąmonei duoda signalus, jog jis nėra tikras tuo ką daro, nėra užtikrintas savo veiksmais. Dažniausiai tokio vyro veiksmai ir sprendimai priklauso nuo aplinkybių, o ne nuo jo. Nepasitikėjimas savimi yra didžiausia vyrų silpnybė. Moteris su tokiu vyru sunkiai įsivaizduoja ateitį, kieno pasėkoje jai krenta motyvacija su tavimi susitikinėti, kas savo ruoštų mažina jos susidomėjimą tavimi. Kodėl pasitikėjimas savimi išlieka viena iš vertingiausių žmogaus vertybių? Kaip pasitikėjimas savimi gali tave pakeisti? Rasite čia: (Pasitikėjimas savimi. Tai tau!.)

5.      Blogas kvapas. Visa tai susieta su higiena. Vyro tvarkingumas atskleidžia jo savigarbą. Savigarba – gerbimas savo nuomonės, savo taisyklių bei savo kūno. Kuo netvarkingesnis vyras, tuo jis turi mažesnę savigarbą. Vyras, gerbiantis save, visada sau ras laiko susitvarkyti. Pamėginkit įsivaizduoti situaciją sukeistais vaidmenimis. Pvz:  Tu puikiai save prižiūri, prieš pasimatymą daug laiko praleidai ruošdamasis, stengiesi, jog viskas būtų puiku. Atėjus pasimatymui, susitinki su savo antrąja puse. Tik deja, jos higiena ne tokia kaip tavo. Matosi aiškūs trūkumai. Tikriausiai tu pradedi svarstyt, ką ji po velnių sau galvoja šitaip ateidama. Ji rodo nepagarbą nei sau, nei man! Dabar jau suprantat kaip merginos į jūs reaguotų. Higienos trūkumas simbolizuoja žemą savigarbą, kurį beveik užmuša susidomėjimą jumis. 
 
6.      Priklausomybės. Priklausomybės vienos iš labiausiai paplitusių šio amžiaus problemų. Priklausomas žmogus niekada nemąsto blaiviai, jis priima tokius sprendimus, kurie būtų palankūs jo veiklai. Merginos priklausomybę įsivaizduoja kaip silpnumą. Priklausomas vyras – silpnas vyras. Moteryje, jau juo senų senovės, genuose yra užkoduota informacija ieškoti kuo stipresnio vyro (labiausiai dominuojančio, vyriškiausio…), jog palikuonys būtų sėkmingi. Kadangi priklausomas vyras yra priešingybė stiprybei, moteris nesiryžta su tokiu vyru prasidėti. Jos ieško geresnio. Todėl priklausomybių turėjimas turi didelę įtaką merginos nuomonei ir apie tave.
 
7.      Ne vyriškumas. Apie vyriškumą šiek tiek užsiminiau straipsnyje (8 savybės, kurių moterys ieško vyruose). Ne vyriškumas šiuo atžvilgiu yra nesugebėjimas dominuoti ir prisiimti atsakomybės už santykius. Vyrai niekaip negali suvokti, jog jie turi būti santykių lyderiai. Moterys yra nesutvertos vadovauti, joms paskirtos kitos, ne ką prastesnės gyvenimo užduotys: išlaikyti populiaciją, auginti vaikus… O šių laikų vyrai, prie visų moters gyvenimo užduočių dar prideda savąją: dominavimą ir lyderystę. Ir kas toliau vyksta? Moterys tampa, praktiškai atsakingos už viską kas dedasi šitam pasaulyje, santykiuose ir t.t. Vyrų vaidmuo visai išnyksta. Moterys vienos tiek naštos negali panešti, todėl jos nori tik vieno – vyriško vyro. Vyriškas vyras žino savo vaidmenį visuomenėje, kas gyvenimo naštą dalina pusiau. Situacija: vyras ir moteris susitinka pirmajam pasimatymui. Vyras klausia: „Ką norėtum veikti? Kur norėtum valgyt?“. Moterims nuo tokių klausimų kyla tik viena mintis: „Negi, ir vėl turėsiu aš spręst…“. Moterys nori, jog vyras nuspręstų ką jie veiks ar kur valgys. Ji atėjo atsipalaiduoti ir gerai praleist laiką, o ne svarstyt ką norėtų nuveikti. Nevyriškas vyras simbolizuoja pasyvumą, kas nėra itin patrauklu moterims.
Vyriškumo pavyzdį rasite čia: (Kaip būti agresyvesniu su moterimis, pasimatymuose ir gyvenime?)
 
Blogos manieros. Blogas manieras, žinoma, galima pakeisti. Kai kurios merginos tiki, kad sugebės pakeisti savo vyrą, kitos – su tokiu net neprasideda. Vienaip ar kitaip tinkamos manieros yra išties reikalingos ir turi gan didelį poveikį moters susidomėjimui. Išauklėtas vyras visada pasižymės tinkamom manierom. Tokie vyrai šių laikų visuomenėje vadinami – džentelmenais.

 • Ką laikome blogom manierom?
 • Nepagarbą aplinkiniams;
 • Nepagarbą moteriai;
 • Neturėjimą etikos taisyklių;

Su tokiu vyru moteriai labai nejauku vaikščioti gatvėse. Jos negali atsipalaiduoti ir visą laiką būna įsitempusios. Jeigu mergina neatsipalaidavusi, tu niekada neužmegsi jokio ryšio su ja. Jeigu ir buvai kokį užmezgęs, jis galų gale nutrūks.

9.      Savikontrolės nebuvimas. Šios savybės nebuvimas vyrą paverčia mažu berniuku. Savikontrolė padeda išlikti vyrams vyriškiems, atsipalaidavusiems ir diplomatiškiems. Kas yra savikontrolė? Tai gebėjimas susitvardyti ir išlikti ramiu bet kokiomis aplinkybėmis. Šiuolaikinėje visuomenėje vyrams labai stinga šios savybės. Užtenka ką nors ne taip apie juos pasakyti ir jau artėja konfliktas. Vyrai klaidingai mano, jog konfliktas ką nors išspręs. Be to, šitaip elgdamiesi vyrai parodo, jog yra visiškai priklausomi nuo savo instinktų ir negali jų suvaldyt. Kaip jau minėjau ankščiau, priklausomybė – silpnumas. Dauguma moterų ne tik kad tokiais vyrai nesusidomi, bet ir neprasideda vien dėl to, jog jai gali grėsti pavojus, kai tavo instinktai paims viršų. Todėl savikontrolė yra viena iš tų savybių, kurią vyras privalo puoselėti.
 
10.  Pavydas. Pavydas tiesiogiai ar netiesiogiai susietas su nepasitikėjimu savo partnere. Pavydūs vyrai stengiasi reguliuoti moterų dienotvarkę, veiklą, pastoviai tikrina telefoną, gaudo ant klausimų. Pavyduliaudamas moterims parodai tik vieną – jog jos yra aukščiau tavęs. Tokios moterys pradeda užuosti, jog tu labai stengiesi dėl jos ir jai dingsta visas noras su tavim bendrauti. Nepamiršk, moterys iš prigimties yra kovojančios, todėl jos reikalauja kartas nuo karto iššūkio iš tavo pusės. Bet… Nuolatos rodydamas jai dėmesį, ne tik kad užmuši motyvaciją jai tavęs siekti, bet ir parodai, koks iš tiesų tu pažeidžiamas esi. Pavydas niekada neprivedė prie gero.

Apibendrinimas: Šių dešimties priežasčių vengimas ar jų ištaisymas, gali vėl atgaivinti moters susidomėjimą tavimi ir jį išlaikyti. Stipriai rekomenduoju visiems ne tik kad perskaityt šį straipsnį, bet ir pritaikyt šią informaciją realybėje. Rezultatai jūs gali nustebinti.

Jeigu nori atgauti pasitikėjimą savimi ir tapti moterų magnetu mokymai „Pažinčių Ekspertas“ sukurti kaip tik tau.

Categories
Rekomenduoju Vyriškumas

Ar tu turi, šias 8 savybes, kurių moterys ieško vyruose?

Vyrai ir moterys – kartu panašūs, bet tuo pačiu ir skirtingi. Visi mes augom panašiomis sąlygomis, panašiomis aplinkybėmis, bet vyrų ir moterų mąstymas bei požiūris į priešingą lytį visiškai skiriasi. Dažnas vyras, savęs nekartą yra paklausęs: „Kodėl aš nepatinku merginom? Ko jos iš manęs nori, tikisi?“. Galbūt yra vyrų, kurie klausia šito būtent dabar. Tuo tarpu, moterys iškelia sau klausimą: „Kodėl aš negaliu rasti sau tobulo vyro?“.
Vienaip ar kitaip, problema slypi abiejose pusėse. Vyrai nesupranta moterų poreikių, nesugeba perprasti jų mąstymo, moterys – nežino ko ieško, ko nori ir neįvertina to, ką gali duoti mainais. Vyrai, šiuo metu į viską žiūri per miglą, nežinodami nuo ko pradėti ir kokių savybių ugdymas merginom yra patraukliausias. Jie ekspermentuoja: bando vieną, vėliau ir kitą būdą. Tačiau vistiek rezultato nėra. Todėl atskleisiu pačias svarbiausias vyro savybes, kurių ieško moterys. Šių savybių ugdymas tau netik išsklaidys miglą kely, bet ir atneš tavo taip norimus rezultatus su moterimis.

 

Vyriškos Savybės

1. Vyriškumas. Būtent šiuo laiku, tai bene didžiausia moterų tema apie vyrus. Turbūt, ne kartą teko girdėti tokį visuomenės moterų išsireiškimą: „Vyrai jau nebe tokie vyriški. Vyriškas vyras tampa retenybe“. Tačiau… Kiekviena moteris turi tam tikrus, jai vienai būdingus poreikius. Moterų poreikiai tiesiogiai ar netiesiogiai ir sukuria vyriškumo sąvoką. Moterų daug, jų poreikiai skiriasi, todėl aiškiai padėto taško apie vyriškumo sąvoką nėra.

Pavyzdys: Moteris, gyvenanti be vyro, tačiau turinti kelis vaikus, vyriškumą įsivaizduoja kaip gebėjimą išlaikyti šeimą. Kadangi jos poreikis yra vyras, tinkantis auginti šeimai.
Štai kitas pavyzdys: moteris, neturinti šeimos. Ji vyriškumą įsivaizduoja kaip gebėjimą siekti užsibrėžtų tikslų ir nepriklausomybę. Kadangi jos poreikis yra vyras, visiškai nepriklausantis nuo kitų nuomonės ir siekiantis savo tikslų.  Todėl vyriškumo suvokimas priklauso nuo pačios moters. Tačiau atskleisiu dažniausiai merginų įvardijamas vyriškumo savybes.

Vyriško vyro bruožai:

 • Žodžio laikymasis;                                               
 • Nuomonės turėjimas;
 • Nepriklausantis nuo nieko;
 • Turintis savigarbą;
 • Gebantis sutramdyti moterį;
 • Siekiantis tikslų;
 • Ištikimas;

 

Nevyriško vyro bruožai:

 • Nuolatiniai verkšlenimai;
 • Pasyvumas;
 • Priklausomybė nuo kitų nuomonės;
 • Melavimas;
 • Neištikimybė;
 • Žodžio laužymas;
 • Meilikavimas;
 • Brandaus elgesio nebuvimas;

 

2. Gebėjimas priimti sprendimus. Moterys ieško vyro, kuris sugebėtų išlaikyti ir puoselėti šeimą. Geriausias kandidatas į šią rolę yra vyras, gebantis priimti sprendimus. Kodėl? Būtent todėl, jog sprendimų priėmimas kloja daug stipresnius pamatūs šeimai. Įsivaizduokit situacija:

 1) Vyras, turintis šeimą: žmoną ir kelis vaikus, dirba prastai apmokamą darbą. Šeimos pajamos vos išgali sudurt galą su galu. Vyras, matydamas, kad šeimai trūksta kažko, kad jo šeima nelaiminga, jis apmąsto visas galimybes ir priima šiai problemai sprendimą: ieškoti kito darbo ir kurį laiką persikraustyti gyventi į mažesnes patalpas. Šiuo laiko tarpsniu šeimai dar sunkiau, tačiau po kurio laiko vyras randa geriau apmokamą darbą ir grįžta į ankstesnę savo gyvenamąją vietą. Vyras nepabūgo priimti sprendimo, kuris savo ruoštų pakeitė šeimos socialinę padėtį.

2) Vėlgi ta pati situacija. Tačiau šiuo atveju vyras negeba priimti sprendimų. Matydamas, jog šeimai sunku, jis apsvarsto visas galimybes ir nusprendžia nieko nedaryt, mat rizika gali daug kainuoti. Vyras ir toliau gyvena kaip gyvenęs. Blogos gyvenimo sąlygos atsiliepia santykiams, kurie laikui bėgant nutrūksta. Todėl gebėjimas priimti sprendimus yra labai svarbus dalykas santykiuose.

vyriskumas 

3. Žinojimas ko nori iš gyvenimo. Visa tai yra susiję su tikslo turėjimu ir kryptingu gyvenimu. Vyras, turintis tikslą ir jo siekiantis, moterims pasąmonėje perduoda ryžtingo, turinčio valios ir kantrybės bei atsidavusio gyvenimui vyro įvaizdį. Ryžtas, valia, kantrybė ir atsidavimas yra pagrindinės savybės ant kurių klojami santykiai.

 • Ryžtas – kuria ateitį santykiams.
 • Valia –  palaiko ryžtą ir neleidžia pasiduot.
 • Kantrybė – padeda išgyventi sunkumus.
 • Atsidavimas – kryptingas šeimos santykių ar jos ateities puoselėjimas.

Todėl niekas kitas geriau, nei tikslo turėjimas ir nuolatinis jo siekimas, negerina šių, velniškai svarbių gyvenime, savybių.

4.  Pagarba. Absoliučiai jokia save gerbianti moteris, niekada neprasidės su vyrų, kuris negerbia jos. Pagarba, viena iš pagrindinių savybių, kuri leidžia mums išlikti civilizuotiems žmonėms. Ji koja kojon žengia su pasitikėjimu. O pasitikėjimas kitu, atveria platesnes galimybes gyvenimui, šeimai, darbui, santykiams… Šios savybės ieško ne tik moteris, jos pritaikymas kasdieniame gyvenime yra ne mažiau reikalingas.

5.  Dėmesys tik vienai, vienai merginai. Kiekviena moteris nori jaustis ypatinga, gerbiama ir savaip išskirtinė. Niekas geriau jai šių savybių nesuteikia, nei – ištikimybė. Neištikimybė yra viena iš dažniausiai nesėkmingai besibaigiančių santykių priežastis. Moteris tai suvokia, todėl kiek įmanoma bando to išvengti. Todėl ištikimas vyras yra vienas iš tų variantų, kurį moterys renkasi daug negalvojus.

 

6.  Nenuspėjamas. Tai gebėjimas nustebinti moterį, kai ji mažiausiai to tikisi. Žaismingumas kertasi su ištikimybe. Neištikimi būna ne tik vyrai, bet ir moterys, ne paslaptis. Tačiau kaip apsaugoti moterį nuo neištikimybės?

 vyras

Ištikimas vyras + nenuspėjamas = Laimingi santykiai.

Ištikimas vyras – vyras, gerbiantis moterį ir santykių esmę.

Netikėtumo jausmas – būtent tai apsaugo moterį nuo neištikimybės. Nenuspėjamas vyras neleidžia santykiams virsti kasdiene rutina. Jis juos pagyvina, atgaivina ar nudažo kitomis spalvomis. Priešingu atveju, kada vyras yra nuspėjamas, moteriai vėliau ar ankščiau pasidarys nuobodu. Laikui bėgant, ji pradės svarstyti apie idėją išbandyt ką nors naujo, patirt ką nors kitokio, kas būtų priešingą susiklosčiusiai rutinai. Kieno pasekoje, moterį priveda prie neištikimybės.

Todėl netikėtumo jausmo sukūrimas yra išties vertinga savybė, kurios ieško moterys. Kadangi būtent šios savybės dėka, mergina apsaugo pati save ir santykiai nevirsta rutina.

 

7. Pasitikėjimas savimi. Šioji savybė praktiškai neatsiejama sėkmingo socialinio gyvenimo dalis. Stipriai pasitikinčiam savimi žmogui, daug lengviau susirasti darbą, sukurti šeimą, užmegzti santykius su aplinkiniais ar net pradėti verslą. Kodėl? Savimi pasitikintys vyrai retai kada abejoja, jie užtikrinti tuo ką daro ir tai ką pasieks.
Jie niekada nemenkina savo gabumų, talento ar savo savi-vertės. Dažniausiai tokie vyrai daro ir sako tai ką galvoja, kas jiems sutaupo daug laiko ir padeda greičiau įgauti kitų žmonių pagarbą, o vėliau ir pasitikėjimą. Pasitikėjimas savimi yra skirstomas į dvi rūšis: Išorinis ir vidinis pasitikėjimas.

 • Išorinis pasitikėjimas savimi – tai labai nepastovus pasitikėjimas, kuriam įtaką gali padaryt bet koks žmogus. Paprastai šitokį pasitikėjimą savimi žmogui sukuria socialinis ir materialinis pradas – socialinis statusas, pinigai, materialūs daiktai.  Lygiai taip pat kaip pinigai, vieną dieną turi daug, kita – mažai, taip pat svyruoja ir pasitikėjimas.
 • Vidinis pasitikėjimas savimi tai labai pastovus ir stiprus pasitikėjimas savimi, kuriam įtakos praktiškai neturi niekas. Toks pasitikėjimas savimi susiformavo tik per patirtis socialiniame gyvenime. Kuo daugiau esi patyręs, tuo daugiau žinai. Kuo daugiau žinai, tuo labiau pasitiki savimi. Todėl šį tipą išugdyti paprastai reikalauja labai daug laiko.

 

8.  Humoro jausmas bei gebėjimas bendrauti. Moterys ieško tokio vyro su kuriuo nebūtų liūdna. Nesvarbu koks gražus ar seksualus vyras bebūtų, jeigu jis nemokės prieiti prie moters ar su ja bendrauti, visada bus surūgęs, ankščiau ar vėliau jų santykiams ateis galas. Humoro jausmas tiek pat svarbus moteriai kaip ir netikėtumo jausmas, kadangi būtent šios savybės ir išlaiko moters susidomėjimą ilgesniam laikui ir neleidžia santykiams virsta nuobodžia rutina.

Išvada: Šios 8 savybės yra bene dažniausiai ieškomos merginų, vyruose. Visų šių savybių komplektas atneš ne tik norimus rezultatus su moterimis, bet ir padės sukurti tvirtus ir sėkmingus santykius. Tiems, kam tikrai įdomu, kokiu principu mąsto ir priima sprendimus moterys ar norite detalesnės informacijos, stipriai rekomenduoju šį produktą: „Moters psichologija“. 

Categories
Rekomenduoju Vyriškumas

1904 metų rusų karininko Garbės Kodeksas

 

1. Nežadėk, jei nesi tikras, kad galėsi ištesėti. 
2. Laikykis paprastai, be pozos. 
3. Būtinai skirk ribą, kur baigiasi pagarbus mandagumas ir kur prasideda padlaižiavimas. 
4. Nerašyk laiškų ar raportų įniršęs. 
5. Mažiau atvirauk, nes pasigailėsi. “Liežuvis mano – priešas mano”. 
6. Nelėbauk – savo “šaunumo” neįrodysi, o save sukompromituosi.
7. Neskubėk būti atviras su žmogumi, kurį nepakankamai pažįsti. 

8. Neturėk finansinių reikalų su draugais. Pinigai visada gadina santykius.
9. Nepriimk asmeniškai kandžių pastabų, sąmojų, patyčių, sakomų tau pavydumui, kas dažnai pasitaiko gatvėse ir kitose viešose vietose. Išlik aukščiau to. 
10. Jeigu apie kažką negali pasakyti nieko gero, tai nesakyk ir nieko blogo, net jeigu tai ir žinai. 
11. Neatmesk jokio patarimo. Išklausyk jį. Juk teisė – vadovautis juo, ar ne – priklauso tau. Nebijok pasinaudoti naudingu kito patarimu – tai ne mažesnis menas, nei patarti pačiam sau. 
12. Karininko jėga ne aistrų proveržiuose, o nesudrumsčiamoje ramybėje. 
13. Saugok artimos tau moters reputaciją, kas ji bebūtų. 
14. Gyvenime būna situacijos, kai reikia priversti nutilti savo širdį ir vadovautis protu. 
15. Paslaptis, kurią tu atskleidei tiktai vienam žmogui, jau nebėra paslaptis. 
16. Visad budėk ir neatsipalaiduok. 
17. Stenkis, kad ginčo metu tavo žodžiai būtų minkšti, o argumentai tvirti. Stenkis ne įveikti priešininką, o jį įtikinti. 
18. Viešuose maskaraduose karininkams šokti nedera. 
19. Kalbėdamas venk gestikuliacijos ir nekelk balso. 
20. Jeigu atsidūrei aplinkoje, kur yra žmogus, su kuriuo esi susipykęs, tai sveikinantis su visais yra priimta paduoti ranką ir jam, tuo atveju, suprantama, jeigu kitaip neįmanoma neatkreipti į tai svečių arba šeimininkų dėmesio. Rankos padavimas nesukels bereikalingų apkalbų, o juk jūsų tai niekaip neįpareigoja. 
21. Niekas taip nepamoko, kaip savo klaidos suvokimas. Tai viena iš pagrindinių saviugdos priemonių. Neklysta tik tas, kas nieko nedaro.
22. Kai du žmonės pykstasi – visada kalti yra abu. 

23. Autoritetas įgyjamas specialybės ir tarnybos išmanymu. Svarbu, kad pavaldiniai tave gerbtų, o ne bijotų. Kur baimė – ten nėra meilės, o yra slaptas priešiškumas ar nedraugiškumas. 
24. Nėra nieko blogiau už neryžtingumą. Geriau neteisingas sprendimas, negu svyravimas ar neveiklumas. Praleistos akimirkos nebesugrąžinsi. 
25. Tas kuris nebijo nieko, yra galingesnis už tą, kurio bijo visi. 
26. Sielą – Dievui, širdį – moteriai, pareigą –Tėvynei, garbės – niekam.

Dalinasi: Revoliucija – Visapusiškas tobulėjimas

Originalus šaltinis: http://bashny.net/t/en/98879

 

Categories
Rekomenduoju Vyriškumas

Didžiausios kūno kalbos klaidos, kurias daro vyrai.

Kūno kalba – viena iš sudedamųjų komunikavimo priemonių. Niekas kitas labiau neapibūdina žmogaus nuotaikos, būsenos, atsipalaidavimo lygio, socialinių įgūdžių, nei kūno kalba. Buvo atlikta daug mokslinių tyrimų apie žmonių bendravimą.

Rezultatai gana neįtikinami: 93proc. viso komunikavimo sudaro kūno kalba, o likusieji 7 proc. patys žodžiai. Kūno kalbą kontroliuoja mūsų pasąmonė, todėl ją pakeisti yra labai sunku. Nesvarbu ką tu sakai, kūno kalba perteiks tikrąją tavo būseną.
Pvz: „Įsivaizduokit situacija: 25 metų vaikinas stovi prieš jūs ir įrodinėja, jog yra tikras mergišius. Tačiau jo kūno kalba yra labai nestabili: jis nelaiko akių kontakto, nenustovi vietoj, blaškosi, liečia savo veidą, užsikerta kalbėdamas, paraudonuoja… Esu tikras, jog juo nepatikėtum. Nesvarbu ką jis sako, kūno kalba išduoda teisybę.
“ Kita situacija: „Vėlgi tas pats 25 metų vaikinas stovi prieš jūs ir įrodinėja, jog esąs tikras ralistas. Jo kūno kalba stabili: išlaiko akių kontaktą, pasakoja istorijas su emocijom, stovi ramiai ir užtikrintai, kalba ramiu ir užtikrintu balsu.

Kūno kalba perteikia visiškai kitokį vaizdą. Šiuo vaikinu tikėti galima.“ Kūno kalba yra velniškai svarbi socialinio gyvenimo priemonė. Tačiau dauguma žmonių yra linkę tikėti, jog verbalinis (žodinis) bendravimas yra daug svarbesnis, todėl visai nekreipia dėmesio į kūno kalbą. Dabar jau teisybę žinai!

Atskleisiu dažniausiai pasitaikančias kūno kalbos klaidas, kasdieniniame vyrų gyvenime.

unnamed

Kūno kalbos klaidos

 1. Rankos kišenėse. Rankos kelnių kišenėse perteikia žmonėms žemą socialinį statusą. Atkreipkite dėmesį į aukšto statuso žmones: politikus, verslininkus… Jie labai retai slepia rankas kišenėse. Socialinėse situacijose, aukštą socialinį statusą turintys žmonės  rankas naudoja stipriai kūno kalbai išreikšti, – gestikuliuoja. Tačiau yra kita šios ypatybės pusė.Jeigu tau labai nesiseka gestikuliuoti, neturi kur padėti rankų, bendravime tau visiškai jos nereikalingos, tuomet siūlau kitą variantą: kai laikai rankas kišenėse, iškišk nykščius. Tai simbolizuos stipraus ir savim pasitikinčio vyro įvaizdį socialinėse situacijose.

   

 2. Rankų ir kojų kryžiavimas. Šių kūno dalių kryžiavimas išduoda neigiamas tavo būsenas. Didžiausia klaida, kurią dažniausiai pastebiu, kad vyrai sėdėdami visada sukryžiuoja kojas. Kojų kryžiavimas perteikia žmonėms silpnai savim pasitikinčio vyro įvaizdį, kuris toje aplinkoje jaučiasi neatsipalaidavęs ir nesaugus. Rankų kryžiavimas rodo uždarumą ir nesaugumo jausmą socialinėje aplinkoje. Tu esi vyras, todėl ir sėdėk kaip vyras: užimk tiek vietos, kad jaustumeisi atsipalaidavęs, o nesusigūžk kaip mažas berniukas į kampą. 

   

 3. Nėra akių kontakto. Akių kontaktas, viena iš svarbiausiu neverbalinio bendravimo priemonių. Stiprus akių kontaktas rodo aukštą vyro vertę ir dominavimą. Ši problema kamuoja daugybę žmonių: jie nori, bet tiesiog nesugeba išlaikyti akių kontakto. Tokiems žmonėms turiu kelis patarimus:
  1. Bendraujant su žmonėmis, žiūrėkit į tašką esantį antakių aukštyje tarp akių. Žmonėms atrodys, kad žiūrite į akis, o jūs tuo tarpu išvengsite savo problemos.
  2. Išmokite išlaikyti akių kontaktą dirbdami su savimi. Pradėkite stebėti savo akis veidrodyje, kol suprasite, kad tai nėra sunku. Eikite į gatves, bandykite užmegzti akių kontaktą su aplinkiniais, bent 2-3 sec. Jei vis tiek labai sunku išlaikyti akių kontaktą, naudokite saulės akinius, kol įprasit. Treniruokitės su draugais, stenkitės akių kontaktą laikyt kuo ilgiau (tačiau nereikia nuolatos spoksoti į draugą, atrodysite kaip klounas. Vos tik jūsų akys susidurs, laikykite akių kontaktą, kol jis pirmas patrauks akis). Vėliau gali mėginti išlaikyti akių kontaktą su nepažįstamais žmonėmis. Praktikuojantis rezultatai ateis greitai.


 4. Nesišypsojimas. Įdomu, kokiam žmogui patinka bendrauti su surūgėliu? Turbūt, teko ne kartą bendrauti su surūgėliais. Bendrauji su žmogumi, stengiesi užmegzti ryšį, o jis susiraukęs stovi ir linkčioja galva. Tikriausiai tokiu atveju galvojat: „kaip man greičiau iš čia pasišalinti“. Lygiai tą patį galvoja kiti žmonės apie jus. Todėl, šypsojimasis, ne tik, kad atpalaiduoja šalia esantį žmogų, bet ir siunčia signalus, jog esi šiltas žmogus, kuriuo galima pasitikėti. 5. Tylus ir greitas kalbėjimas. Greitas ir tylus kalbėjimas kyla iš to, jog nepasitiki savimi arba neesi tikras tuo ką sakai ir bijai suklysti. Baimė yra natūrali organizmo reakcija į naujus dalykus, todėl ją jausti visiškai normalu. Vienas žmogus yra pasakęs: „Geriau jau pasakyti ką galvoji ir trumpam tapt idiotu, negu tylėti ir visą gyvenimą juo būti“. Kaip jau sakiau: kūno kalbos esmė – ne ką tu sakai, o kaip tai perteiki.
  Pvz: 1) Jei tyliai, nepasitikėdamas savimi murmėsi savo kolegoms, tai jie greičiausiai nieko nesupras, – interpretuos tavo pasisakymą kaip nesąmonę.
  2) Jeigu garsiai, stipriai pasitikėdamas savimi, vyrišku balso tonu ir stipriu akių kontaktų kalbėsi su savo kolegom, – jie tavo pasisakymą interpretuos kaip nuomonę. Niekada nebijok suklysti, kadangi „tiesiausias kelias į sėkmę yra per nesėkmes“. 6. Greita eisena, greiti judesiai. Ši vyrų problema kyla iš to, jog jie yra nepratę būti už savo komforto ribų ir lakstydami, tiesiog stengiasi užbaigti kuo greičiau savo reikalus ir atsidurti savo komforto zonoje – namuose. Tokie vyrai paprastai bijo atsidurti socialinio gyvenimo įkarštyje ar būti jo paveikiami. Kodėl ši savybė yra bloga?
  1. Viena iš pagrindinių kūno kalbos dalių yra eisena. Ji labai daug ką pasako apie žmogų. Jeigu žingsniai maži ir jų labai daug, žmogus yra žemo socialinio statuso. Jei žingsniai dideli ir jų ne tiek daug – tai simbolizuoja pasitikėjimą savimi ir šiokį tokį statusą. Kadangi jau skaitai šį straipsnį, vadinasi esi susidomėjęs kūno kalba ir suvoki, kad ji svarbesnė už verbalinį bendravimą, todėl, bet kokiu atveju, turi ją kiek įmanoma stiprinti.
  2. Nesvarbu kokį socialinį statusą tu turi, jeigu turi prastą eiseną, tavo vertė kris. Eisenai sustiprinti turi negailėti  nei laiko, nei pastangų. Jeigu tu, tikrai kažkur skubi ir neturi laiko, tada prasta eisena yra pateisinama, tačiau kitais atvejais – ne.


 7. Gestų nebuvimas. Ši problema netokia ir svarbi socialiniame vyrų gyvenime, tačiau jos pritaikymas gali smarkiai padidinti sėkmę bendravime. Gestais tu ne tik, kad parodai, kaip stipriai pasitikimi savimi ir, kad turi aukštą savivertę, bet tuo pačiu parodai, kad esi visu 100 proc. tikras tuo ką sakai. Jei esi vyras, neturintis kur dėti rankų, šios problemos sprendimas tau būtinas. Jei esi vyras, susitvarkantis su šia problema, šia problemą gali ignoruoti. 8. Nervingi judesiai. Dažniausiai pasitaikantys stiprios kūno kalbos žudikas. Nervingi judėsiai: nagų kramtymas, žaidimas su tušinukais, kai neturi ką veikti, kojų kratymas, supimasis ant kėdės, akių blaškymasis, drebančios rankos – visi šie judesiai nusako tavo būseną, kuri tikrai nėra tokia, kurią norėtum siųsti aplinkiniams. Visi šie judesiai priveda prie kelių būsenų: nekantrumas, jaudulys, nesaugumas. Privalai vengti šių judesių, norint susikurti vyrišką ir stabilią kūno kalbą. 9. Įsitempimas. Lygiai taip pat, kaip ir prieš tai išvardintos problemos, įsitempimas žmogų sukausto tik tada, kai jis nesijaučia saugiai savo kailyje arba nesijaučia jaukiai socialinėje situacijoje. Dažniausios šios problemos padarinys yra įsitempę pečiai. Esu tikras, daugiau kaip pusę skaitančiųjų šį straipsnį, šią problemą turite šią sekundę. Pamėginkit visiškai atpalaiduoti pečius ir pamatysit skirtumą. Taip pat, įtempti pečiai signalizuoja, jog esate stresinės būsenos arba šiuo metu laikote kokią nors atsakomybės naštą. Visi tai perduoda jūsų pečiai.

Išvada: Šios 9 kūno kalbos klaidos yra labiausiai pasitaikančios kasdieniame vyrų gyvenime. Kūno kalba daro labai didelę įtaką tiek jūsų įvaizdžiui, tiek bendravimui, tiek sėkmei socialiniame gyvenime. Todėl geros kūno kalbos pritaikymas gyvenime yra velniškai svarbus dalykas, į kurį dėmesį siūlau atkreipti kiekvienam. 

Nori būti pasitikinti su moterimis? Skaityk kaip tapti 100% savimi pasitikinčiu.