Categories
Klajūnos labirintai N16

Klajūnos labirintai n16: Dryžuotų trumpikių kolekcija. 6

–      Klausyk, aš turiu milijono vertą idėją! – netikėtas Prano skambutis gerokai nustebino darbuose užsisukusį Vincentą.

–      Jei, nori pasiskolinti pinigų, gali netęsti, beje ir tavo vienišų vyrų vakarėliuose nedalyvausiu.

–      Ne, Vincai, tu gal persivalgei saulėgrąžų, ar matei kalendoriuje daug raudonų dienų?

–      O taaaaip, manoji ledi kiekvieną mėnesį žymisi ten kažką kalendoriuje, dar taip ryškiai, pieštuku lūpoms, ir demonstratyviai kabina miegamajame ant veidrodžio, tiesiai prieš kojūgalį. O Barbora irgi paišo šitą rebusą?

–      Tu kartais neturi temperatūros, bičiuli, tai ženklas mums, kad tomis dienomis turime būti ištikimi ir labai pakantūs, – Pranas kantriai aiškino gyvenimo abėcėlę.

–      Aaaaaaaaa, – plačiai įsižiojo pašnekovas, – o tai ko tu man skambini tada?

–      Juk gruodis už lango ir skersvėjų piniginėse metas, beje ir Nauji metai čia pat.

–      Manojoje – ne skersvėjis, o uraganas vardu Klajūna –  apvalius metus – įsiterpė nemaloni pauzė. Gal nori švęst kartu!? – pagyvėjo Vincentas.

–      Norėjau pakviesti tave su Klaja pas mus, gerai praleistume laiką, ką manai?

–      Užeik pas mane, viskio įkalsim ir pasikalbėsime, – pypt pypt pypt pasigirdo  ragelyje.

Išsišiepęs iki ausų, kad virėją visoms šventėms jau turi – vieną pliusą jau užsitarnavo. O ką, – mąstė Pranas, – juk Vincentui maisto ruoša atgaiva sielai, proga pasipuikuoti, realizuoti naujus receptus. O aš įsiteiksiu Barborytei, kuri niekada nieko negamino. Nagų lakas, matai, ispaniškas…. bijo drėgmės ir oda praranda elastingumą nuo namų ruošos darbų. O lygintuvo iš viso nemoka laikyti, ką jau kalbėti apie vyriškų kelnių išlyginimą. Bet, kai ji nusimeta savo chalatėlį tiesiai ant mano skaitomo laikraščio aš jai viską, oi viską atleidžiu…Na ir kas, kad alkanas, bet užtat erotikos apsčiai…(Pranukas eina gatve, kažką sau burba panosėje, net atsisukę praeiviai palydi akimis) Va, suorganizuok, sako, man gražiausią metų šventę – sušoksiu pilvo šokį Naujųjų metų naktį mūsų ožkų fermoje. O ką, aš durnas, kad tokį spektaklį paržiopsot…net slaptą videokamerą įmontuotų, nes vyrai tikrai nepatikės, kad tokį reginį mačiau, – taip mąstydamas ir atkulniavo Pranukas pas Vincentuką.

 

–      Sveikas, užeik, sekretorė išvyko pas notarą, pabūsime vyriškai, – atidarė duris draugas.

–      Taip, seniai besimatėme, brolau, – slaptasis planas pradėjo veikti.

–      Tai sakai nori šventės mūsų moterims?

–      Taip, jos tikrai to nusipelno….

–      Išgerkime be ledukų! Pasakysiu aš tau savo planą. Pranai, aš neseniai vėl grįžau pas Klajūną. Mes vėl po truputį pradedame kurstyti šeimos židinį. Žinai, bičiuli, aš jau pražilau nuo svetimų pagalvių. Negaliu ir nenoriu prarasti Klajūnos. Nors ji pilna trukumų, bet pilna ir privalumų: net nežinau už ką aš ją labiau myliu – už jos kaprizus ar už jos silpnumą. Juk ir aš nedėjau savo minusų ir pliusų ant svarstyklių, tiesa? Nujaučiu, kuri pusė akivaizdžiai nusvertų. (Šyptelėjo) Ji man davė dar vieną šansą ir aš jai prisiekiau, kad saksofonistės istorija niekada nepasikartos. Ar tu pameni, mano blondinę, sąjungininke?

–      Aha, ohhohho kooookia moteris! Pamenu…. Pamenu ji įeina, rodos nieko ypatingo, bet akyse tiek daug laukinio medaus. Mmmmmm….Niamniam, lyžt lyžt, tiesa? Ir visos olialia pupos tarytum ištirpsta, kaip sniego besmegenės pavasarį. Pamenu, mums abiems iš karto atsistodavo, pameni? (Pranas pradėjo juoktis) Įpilk dar, velniškai gaivus gėrimas. Hmmm, viskis su greipfruto skiltelėmis ir šokolado drožlėm……hmmmm nugi velniškai skanu (svečias pataikavo senam geram bičiuliui)!

–       O pameni, kaip ji atėjo be kelnaičių į 4Skersvėjų klubą? Pasilenkia taip, neva jai batelio kaspinėlis atsirišo….

–      O taaaip, vellllniška moteris. Aš ir dabar nueinu į Filharmoniją ir visą koncertą stebiu jos lūpas…jos rankas, akis, plaukus. Patikėk, visada turiu ką veikti ponų WC per pertraukėles.

–      Ei, dar įpilk, tos ugnies, uh, kaip smagu vyriškai pasikalbėti. – pagyvėjo Pranukas, žandai įraudo. O kaip tau su Klajūna dabar sekasi? Nepriekaištauja?

–      Ne. Ji keičiasi. Švelnėja. Moteriškėja. Pradėjo lankyti kažkokius ten kursus…Psichoterapijos ar psihhhosavianalizės. Trumpai kalbant, galvos naktimis jai jau nebeskauda. Maža to, ji visa žydi, net darbo metu darbo dienom jai galvos n e b e s k a u d a. Ir dar, ji svajoja tapti mama – linksmai šūktelėjo Vincentas, –  Ir kas paneigs, kad mes jau per seni, a, brolau, ko tyli?

–      Aš nustebęs, klausyk! Sveikinu! Tai tada įpilk, jei tokie reikalai, – ištiesė ranką su taure pašnekovas, – niekada nepagalvočiau, kad tokia šalta misis tobulybė, ponia pedantizmus, madam figūra ir super-duper gražuolė verslininkė ir mis finansinė-nepriklausomybė išsiners iš savo gyvatės odos ir taps m o t e r i m i. O tu pats tiki tuo, ką sakai?

–      Tu gal durnas? Ji mano žmona, rink žodžius, gerai, ožių karaliau, – sužiežirbavo naujai iškeptas sutuoktinis-tėtis.

–      Atsiprašau, aš tik filosofuoju… Juk pats lakstei pas blondinę dėl visų mano aukščiau įgarsintų nominacijų nepakeliamumo. Faktas! O faaaaakkto nepaneigsi, – žagtelėjo Vincentas.

–      Susikišk savo filosofiją sau į subinę ir gali eiti, kol neišskridai per langą, – ne juokais supyko vyras. Arba išrausiu tau liežuvį ir padovanosiu jį tavo pimpalo vergei Kalėdų proga.

Alkoholis padarė meškos paslaugą. Pranukas sliūkino gatve, kaip musę kandęs. Paltas atsegtas, nosis raudona. Eh, liežuvis mano priešas, – krimtosi, – neįvertinau aš, neįvertinau, kad tas spermatozoidų bankas rimtai pasiryžęs viską pradėti nuo pradžių. O kaip lakstėm pas mergas, ajajai….Kiek trumpikių pamesta ir kiek makaronų mergom prikabinta! Neva, jos gražesnės už mėnesienos naktį Paryžiuje ir protingesnės už Graikų deivus.

 

Prieblanda. Židinyje šoka tango raudonos žiežirbos. Prie mažos eglutės, kvepiančios amžino miško sakais, raudona staltiese pasidabinęs trikampis staliukas. Ant stalo – žvakidė, 2 lėkštutės, 2 taurės portugališkam vynui, sumuštiniai su juoda ikra ir išdidi pelėsinio sūrio piramidė. Trikampėje lėkštutėje – neužklijuotas vokas, kuriame išsikišęs ranka rašyto laiško kraštelis….

Mano  išdykėle,

Ačiū tau, kad padarei stebuklą – aš sulaukiau Kalėdų kitokiu žmogumi. Ačiū, kad tu paslėpei savo karūną ir tapai mano drauge. Taip, aš ne tobulas…taip, tu irgi netobula…bet mes kartu, pasitelkę tris draugus: protą, sąžinę ir norą keistis, padarėme stebuklą. Stebuklą – norą būti kartu.

Mes neesame Dievai, kad teisti vienas kitą. Mes neesame angelai, kad aukoti save besąlygiškai. Mes tik žmonės, sulipdyti iš molio, kuris sutrupa žymiai greičiau nei ugnyje užsigrūdina….žinau, kad šiąnakt girdėjai mano maldą; (Viešpatie, atsiprašau, kad nebranginau savo moters, tobuliausio Tavo kūrinio. Atleisk, kad nebuvau, jai švelnu, kada jai to labiausiai reikėjo, kad buvau kurčias jos skaudiems atodūsiams ir kad nepastebėjau jos pavargusio žvilgsnio…liūdnų akių….

 Žinai, aš nesigailiu, kad nebuvau užrakinęs durų į savo šventų švenčiausiąją akimirką-maldą…Klajūna, šiandien 17 val. atvažiuok nurodytu adresu.

                           Kalėdų senelio mokinys-praktikantas

 

Aš perskaičiau laiškutį net tris kartus. Originalus juokas? Bet sukurta aplinka žadėjo romantišką atomazgą. Nieko nelaukus persirengiau ir užgesinusi žvakes, židinį, išlėkiau nurodytų adresu. Taip, buvo truputi baisu, nes nežinojau ko laukti. Bet iki skausmo pažįstamas braižas suteikė naujų prieskonių pojūčiams ir negalėjau atsispirti pagundai. Intriga kaip sparnai nešė mane tuos 33 km ir aš taip pat turėjau pakankamai laiko nuprausti sielą maldoje, atgailos vandeniu.

Tamsa. Gausus sniegas. Automobilis įstrigo pūgos pinklėse ir tik tolumoje blykčiojanti liepsnelė vedė mane pirmyn. Romantikos nuojauta tirpo su kiekvienu žingsniu ir pykčio šaltis vis stipriau stingdė kumščius. Negyvi juodi pastatai, namai pradingo tamsoje, priekyje mačiau šimtametį mišką. Laimei, iš baltumos, iš tolumos išgirdau Vincento linksmą balsą bei kvietimą  sugalvoti pati kvailiausią savo gyvenimo norą. Išgirdau dar kažkokių keistų žvangančių garsų, bet jų nesureikšminau. Norėjosi kuo greičiau pasinerti į Vincento glėbį ir išsiaiškinti kas čia vyksta. Išsikeverzojusi į pagrindinį nuvalytą platų taką pamačiau atbėgantį Vincentą ir apsidžiaugiau, kad dabar aš saugi. Jis pribėgo, apsikabino. Mes nugriuvome į didžiulę pusnį ir ją bučiniais ištirpdinome. Mano juoką pagavo aukštos pušys, o džiaugsmo ašaros pavirto snaigėmis. Ir staiga, iš tamsos, iš nežinios, iš nebūties, iš paslapties, baltas žiemos takas sužibo ugnelėmis ir iš gilumos link mūsų atskubėjo trijų karališkų žirgų kinkinys. Vincentas galantišku mostu padėjo įlipti į  šventiškai išpuoštas didžiules roges:

–      Riedam, lekiam, čiuožiam, mano mylima karaliene, į mūsų šventę, į mūsų Kalėdas…Visada nestokojusi žodžių ir emocijų, dabar negalėjau nieko ištarti tik šypsojausi šypsojausi ir užmerkusi akis mėgavausi staigmenos saldumu.

Žirgai lėkė kaip viesulas. Mano plaukus plaikstė šaltas vėjas. Sniegas bučiavo veidą. Žvangučiai žirgų kamanose sukūrė ypatingą šventišką nuotaiką. Neaprašomas lengvumo pojūtis ir netikėtumo svaigulys nešė mus tolyn tolyn…man buvo vis vien kur lekiam, kada grįšime, aš tik prašiau likimo , kad tai nesibaigtų. Prisiminiau vaikystę – tą patį smagumą sūpynėse, po to abiturientų valso sūkinius, po to pirmos meilės svaigulį…Nuo vaikystės dievinau žirgų kvapą ir pasivažinėjimą rogėmis.

Mes nesikalbėjome. Tik laikėme vienas kito delnuose kiekvieną sekundę, kiekvieną akimirką, kad tik nesušaltų, kad tik nepradingtų, kad vėl ir vėl atgimtų.

Žirgai pavargo. Sustojome pasidžiaugti naujomis Kalėdomis. Tik mūsų Kalėdomis. Šampane ir bučiniuose nuskendo negraži praeitis, ausyse skambėjo muzika, nuostabios kylančios ateities muzika.

Categories
Klajūnos labirintai N16

Klajūnos labirintai n16: Dryžuotų trumpikių kolekcija. 5

Nepamenu kaip grįžau namo. Ausys kaito, širdis plakė, nuo ilgo ėjimo pėsčiomis skaudėjo pėdas. Mano siela buvo pakibusi kažkur tarp būties ir nebūties, o mintys blaškėsi ir prieštaravo viena kitai. Barboros pasakojimas prisiklijavo kaip bjauri kramtomoji guma ir niekaip negalėjau pamiršti stipraus įspūdžio, kad gyvenimas tikrai yra teatras, o mes žmonėms  – aktoriai jame. Tačiau, kodėl vieni išsikovoja pagrindinį vaidmenį, o kiti tenkinasi antraeiliais? Aš asmeniškai geriausiu atveju tikčiau tik į aukščiausios kategorijos grimeres. Jeigu savo tikrąjį veidą užsigrimuoju neatpažįstamai, tai svetimus tikrai sugebėčiau. Įdomu kiek  uždirba grimeres? Šita fatališka mintis priminė, kad rankinėje nepagarbiai drybso stora riebi sumelė pinigų. Nebereikia man jos. Jau pavargau tarnauti daiktams, tegu nuo šiol jie man tarnauja! Gal ir gerai, kad toji  tigro akis  išėjo, palikdama man galimybę atsikartyti popierinės praeities, kuri kvepėdavo vien pinigais. Kartais netgi nemalonūs blogi dalykai yra Angelų malonė, kad atsivertume naujovėm. O skausmas nugenėja sausas žmogaus super Ego šakas, kad užaugtų nauji ūgliai. Būtinai pasodinsiu gerumo medį, kad čiulbėtų vilties paukščiai smurtą patyrusioms moterims ir jų vaikučiams.

–         Kaip gerai, kad tu namie, Vincentai, labai pavargau, padaryk man masažą, – ištariau vos įslinkus į savo namus. Manieji atrodė dar gražesni ir erdvesni nei anksčiau. Naudinga pabūti kur nors kitur, kad įvertintum tai ką turi ir galėtum sulyginti ir pasidžiaugti.

–         Jokių problemų, jau pavargau tavęs laukti, veršienos ir  daržovių troškinuką jau 3 kartus šildžiau. Skambinau, o telefonas už ryšio zonos ribų! Ar tavęs nieks nenuskriaudė, brangioji? Ar patiko ožiuko šonkauliukai? – nesustodamas kalbėjo vyras.

–         Nenuskriaudė, o atvirkščiai dar ir pinigų davė, – nusijuokiau, – o iš ožiuko liko tik ragiukai ir didelė skylė mūsų draugystėje su Barbora.

–         Oho, kaip keista! Atsipalaiduok, aš arbatos tau išvirsiu ir turėsi man viską papasakoti. Žinai, brangioji, aš esu paskolą paėmęs, ir tiekėjai laukia apmokėjimo, galėtum…..

–         Net negalvok ir netęsk šitos kalbos – trenkiau žaibu iš giedro dangaus, – net plikė sublizgėjo, ane? Matau, kad jau suskaičiavai viską iki cento, Vincentai!

–         Atsiimu visus žodžius, nesipykstam, aš tik pajuokavau, – seilę nurijo pėdų masažuotojas.

–         Žinau aš tavo humorą, žinau. Vos išgirsti žodį pinigai, tai net suprakaituoja delnai. Marš, susitepk kremu ir tik tada masažuok, biznieriau tu pilvotas. Atnešk man valgyti, gal pyktį suvalgysiu ir akyse bus šviesiau!

Slidus Vincentas, pagalvojau, tyli kiaulė, bet gilią mintį audžia. Ir kam aš jį taip muštuoju? Aš tikrai nenormali, bet tiesą pasakius, labai norėjau, kad mano paklusnusis staiga pavirstu tuo verdančiu gruzinu ir pagriebęs mane, paaukotų ant aistros aukuro ir išsiurbęs visus mano syvus, vėl stotų į kovą už geresnį rytojų. Aš noriu drąsaus aistringo riterio, o ne drebančio svetimų pinigų skaičiuotojo. Negi taip sunku suprasti, kad kai moteris pikta, jai kuo greičiau reikia kelti sijoną ant galvos ir negrįžtamai išliūliuoti blogą nuotaiką. O iš kitos pusės, negi man sunku paimti ir pasakyti? Gėda? Nenormalu? O tartis su savimi tai normalu? Ai, išdrįsiu, bet bus ką prisiminti, – tvirtai nusprendžiau, jeigu Mahometas neeina prie kalno, tai…

–         Vincenntai, nutempiau saldžiu balseliu, kur taip ilgai aaaa, ašššš alkanaaaa, – specialiai tempiau raidę a, kad pajustų mano kvėpavimą.

–         Tuoj tuoj, palauk dar Klajūne, jau šyla tavo gardūs pietūs, jau….

–         Vincennntai, aš labai noooooriu, – mane pagavo „įmink mįslę“ azartas.

–         Jau, jau, jau tuoj, va dar pakunkuliuos truputį ir atnešiu tau karštą kąsnelį, – kalbėjomės per ploną sieną.

–         O mano verge, ateeeeik, aš jau mirštu iš alkio, – provokavau jo empirinę nuojautą.

–         Va, va, jau imu pačią gražiausią trikampę lėkštę ir tuoj pat serviruoju.

–         Idiooooote, sušukau, aš noriu pasimylėti, girdi??? Kad išsexxxsintum kaip gruzinas, kad bučiuotum kaip armėnas, kad išsitaškytum manyje kaip žvėris, ledkalnio gabale tu, – man net žandai įkaito iš pasiutimo.

Išgirdau dūžtančių lėkščių mirštantį aidą, krentančių įrankių skardesį ir pamačiau ištysusi ištysusi Vincento veidą, kurio akys buvo didesnės už mano papus.

–         Klajūna, kkkką tu čia pasakei? A r r r gali pakartoti? – tai buvo paskutinis lašas mano kuklumo taurėje.

Aš atsistojau, nusiplėšiau suknelė, sugriebiau pusgyvį aistros objektą už pakarpos ir užverčiau ant stalo. Jo vargšas stuburas tikrai lankstus, neveltui vaikystėje kankinosi baleto būrelyje. Ranka suėmiau jo draugužį, kuris jau spurdėjo kaip varlė saujoje, ir ištariau aiškiai tardama kiekvieną raidę kaip pas logopedą: A š  n o r i u, k a d  t u  p a n a u d o t u m  s a v o  p a s i d i d ž i a v i m ą  p a g a l  t i e s i o g i n ę  jo  p a s k i r t į …..d a b a r,  t u o j p a t,  i r  t o l,  k o l  a b u  n u a l p s i m. Tada prispaudžiau jo galvą prie savo krūtinės. Tęsiau jau ramiau, vis tiek jau šokau žemyn be išdidumo parašiuto: – Aš noriu TAVĘS, aš noriu, kad tu nužudytum mane bučiniais, aš noriu, kad tai vyktų kiekvieną kartą man grįžus iš darbo ir prabudus ryte, aš noriu, kad tu būtum romantiškas MANO meilužis, aš noriu, kad kartais nupirktum man bent nusususią gėlę, noriu, kad pamirštum Froido nesąmonę, kad moterys nežino ko nori. Moterys žino ko nori, tik kvailos avelės nedrįsta to pasakyti…..

Nustojau vardinti norus, nes instruktažas jau buvo vykdomas užtikrintu pagreičiu ir jeigu ne tas bjaurus, siaubingas ir viską griaunantis prisvilusios mėsos kvapas ir akis griaužiantys dūmai, mes būtume labai ilgam suaugę galvomis kaip du grybai auksinę rudenį. Tyliai stebėjau kaip mūsų raudonas Pasadoblis[1] stenėdamas, aimanuodamas, nenorom virto juodais dūmais ir sliūkino pro plastikinį langą į nežinią. Rodos, vis atsisukdamas, su tikimybe sugrįžti, tačiau mano emocijų balionas meko meko kol galiausiai visai subliuško ir tyliai susmuko ant šeimyninių stereotipų šukių.

Svilėsių dūmai išsivėdino. Sėdėjome surėmę nugarą į nugarą tarytum praradę kažką svarbaus, dar negimusio, o jau pamėgto. Per radiją tyliai grojo kažkuri radijo stotis ir nejaukus jausmas visu dydžiu atsistojo tarp mūsų.

–         Atsiprašau, Vincentai, – nutraukiau nejaukią tylą, – ar mes turime ko nors išgerti?

–         Sustok, akimirka žavinga! Ar šis spektaklis tikras ar Barboros rekomenduotas?

–         Barba? Ir taip ir ne….nors pokalbis su ja mane savotiškai užprogramavo.

Mūsų akibrokštą smulkino laikrodžio rodyklių žingsneliai. Diena jau sukosi į vakaro kamuoliuką, prisiminiau daugybę neatliktų darbų ir šimtus klientų žinučių autoatsakiklyje.

–         Ar tu nesusirgai, brangioji, – žemu baritonu sumurmėjo Vincentas.

–         Turbūt, taip, aš jau seniai sergu, tik diagnozės nieks nenustato.

–         O aš pagalvojau, kad tu su Barbora buvai Kamasutros kursuose. Tu man vos stuburo neišlenkei į kitą pusę, – pasigirdo juokas.

–         Atleisk, matyt hormonų vulkanas užgožė sveiką protą, – irgi pardėjau juoktis. Vincentas atsistojo.

–         Einu iškepsiu kiaušinienės, nes nieko nebeliko tik juoduliai, o aš taip stengiaus….

–         Teisybė, einu ir aš ruoštis rytdienos posėdžiui. Lauksiu kabinete.  Pakštelėjusį drėgną bučinį tiesiai į plikę, išėjau. Atidariau visus langus. Norėjo gaivumos. Pastebėjau sklandantį oro balioną. Eh, pagalvojau, ir nebijo gi, ekstremalai, taip rizikuoti!!! Tiesa, reiks pakišti Barborai šią mintį. Ji ko gero, tik oro balione nelaužė vyrams stuburo, – šyptelėjau ir išsidrėbiau minkštoje kėdėje, verandoje.

–         Klajūteeee, valgytiiii, – išgirdau iš virtuvės.

–         Ateinu, ateinu. Pasirąžiau, paspoksojau į kaimyno langus ir nusišypsojusi gęstančiai saulei, nuslinkau naikinti pono alkio.

–         Ar girdėjai apie gaisrą 4Skersvėjų klube? – paklausė „manulis“ (Barbos autorinis naujadaras, tas „manulis“ skamba kaip „mėnulis“ toks šaaaltas šaaaltas. O ko norėt? Su Barbora tik mėnulis ir gali gyvent…)

–         Girdėjau, girdėjau, net gi turiu naudingos informacijos teisėtvarkai.

–         Tikrai? Oho, papasakok, – susidomėjo Vincentas, – Žinoma, jei tai ne konfidenciali informacija.

–         Tai buvo tyčinis padegimas vardan „nekaltybės“ išsaugojimo, – padariau gražią mimiką ir nusprendusi nutylėti apie „tigro akį “ ir pinigus, norėjau tęsti…

–         Kokią nekaltybę? Kieno neeekl… Ei, Klaja, kur tu matei, kad nekaltybės į klubus vaikščiotų, nekurk anekdotų! – įsitempė vyras.

–         Ko čia, taip išsigandai, lyg pats būtum ten nekaltybių ieškojęs, – jo reakcija man pasirodė juokinga, nes Vincentas buvo geras pašnekovas. Jis mokėjo klausytis, niekada nepertraukdavo ir susimąstęs iškeldavo problemos hipotezes, bet tik pokalbio pabaigoje.

–         Gerai, tęsk, tiesiog neįvertinau tavo alegorinių vaizdinių hiperbolizavimo.

Taigi…..Mūsų flirto ekspertė, Barbora, užsižaidė ir susipyko su vyru, gavo į dūdą ir prisigėrusi atsidavė kažkokiam juodam princui ant užtikrinto mamonos[2] žirgo. Tas išplėšęs pažadą, kad toji taps jo žmoną, kažkam paskambino ir Barbora suprato, kad reikia nešti sveiką kailį ir kuo greičiau. Bet galimybių tą padaryti nesimatė. Gašliai  turtingas būsimas jaunikis nepaleido josios kamanės liemens iš rankų nė minutėlei. Barbora paprašiusi atnešti jai taurę brendžio, greitai pasislėpė po stalu. Raudonos staltiesės kraštai buvo vienintelė jos viltis. Neįsivaizduoju, kaip ji tilpo po tuo stalu? Tiek daug gyvo svorio! Grįžęs ponas palūkuriavo, palūkuriavo ir pradėjo ieškoti, šūkauti, pareikalavo užrakinti išėjimo duris ir vis daužė kumščiu į stalą, po kuriuo ir drebėjo mūsų gražuolė. Ir nuo to daužymo „per galvą“ Barborytei gimė išsigelbėjimo planas. Susiradusi rankinėje žiebtuvėlį, padegė staltiesės kairįjį kraštą, kuris buvo tarytum prilipęs prie įsiutusio Užkaukazės atstovo kelnių. Kilo didžiulis sąmyšis, ponios cypė, ponai keikėsi, kažkas puolė gesinti mėtydami egzotinių vazonų žemės, kažkas susiprotėjo surinkti 112. Pasinaudojusi panika ir dūmų skraiste, Barbora įsikabino vienam gaisrininkui į parankę ir paprašė išvesti į gryną orą. Neva svaigsta galva. Tasai nuoširdžiai įvykdė savo tiesioginę gelbėtojo pareigą, bet vos ją išvedęs į kiemą, nustėro iš nuostabos, ilgai stovėjo įsižiojęs nes, ką tik buvusi jo glėbyje leisgyvė dama dingo iš jo akiračio kaip ugnies paukštė, rodos jos ten net ir nebūta, o tik pasivaidenta…..[1] Ispanų temperamentingas šokis (Bulius ir skraistė)

[2] Pinigų (mamona – pinigų Dievas iš Biblijos)

Categories
Klajūnos labirintai N16

Klajūnos labirintai n16: Dryžuotų trumpikių kolekcija. 4 dalis

Įsėdusi į taksi, pastebėjau dvigubą vairuotojo kaklaraiščio mazgą, išlygintas kelnes ir malonų aromatą salone. Kodėl anksčiau viso to nepastebėdavau? Nejau buvau apakusi, apkurtusi, beformė, bejausmė vaikščiojanti medūza?

Įstrižai pralėkus visą Vilnių, išlipau norėdama pasivaikščioti ir susidėlioti pokyčių detales į aiškiai suvokiamą vaizdinį. Skaisčiai švietė saulė, vėjas dvelkė į veidą, plaikstydamas plaukus ir suknelę. Lengvutės kojos smagiai dėliojo žingsnelius, aukštakulniai nesikabino už pakrypusių plytelių ir jei nekreipti dėmesio į gurgiantį pilvą tai nuotaika buvo spalvota ir pakili. Ėjau neskubėdama, iškėlusi galvą, šypsojausi pakeleiviams, klegantiems vaikams, sėdinčiam seneliui ant suoliuko, mielom močiutėms su šuneliu ir krūmuose čirškiantiems paukščiams. Širdis plakė nauju ritmu, nes mano vyras GRĮŽO ir turiu jam duoti dar vieną šansą. Visi mes ne iš pieno plaukę – paklaidžioję velniškai skaudžiais klystkeliais sugrįžtame prie tikrų vertybių. Na ir kas, kad įžengė į penktą dešimtį? Na ir kas, kad pilnas ydų, juk ir aš netobula. Visą laiką jaučiau, kad be jo man trūksta vienos rankos, vienos kojos, o kartais pusės širdies….Juk dabar dviese bus lengviau irkluoti savo gyvenimo laivą, o vis dar rusenanti meilė sulopys mūsų bures. Dėliodama mintis, mačiau pilnus balkonus spalvotų palergonijų, net palinkusią nuo  krepšių iš visų didžiųjų prekybos centrų skubančią jauną moterį ir su nėštukės pilvuku bendraujančius būsimus mamą ir tėtį. Užsisvajojusi dairiausi Barbos 13 – ojo namo ir supratau, ko visą laiką man trūko. Man reikia tapti MAMA! Taip, taip, jau pats laikas vaikeliui ateiti į šį nepaprastai sudėtinga, bet tuo pačiu nuostabiai gražų pasaulį. Naujas posūkis mano ir Vincento biografijoje ir naujas startas į artimus santykius.

–         Klaja, Klaaaja, laukiuuuuu,- išgirdau draugės balsą kažkur viršuje, jos galva prisagstyta metalinių suktukų atrodė mistiškai, kaip iš baobabų planetos, – liftas nebeveikia, sooorryyyyy.

–         Barba, na kodėl neperspėjai, – romantika dingo akimirksniu,- būtum pas mane atlėkusiiiii, – šaukiau užvertusi galvą, bet vėjas nunešė žodžius į priešingą pusę.

Užsikeverzojusi į 7 aukštą vos kvapą atgavau. Kam aš tuos aukštakulnius aviu? Barba sugeba sugadinti visą statinę medaus! Prasivėrė durys, Barbora, laikydama pažastyje didžiulį persų katiną, dirbtinai išsišiepusi, sagstosi chalatėlį:

–         Negalėjai net sagos užsisegt, kol pakilau, velniai griebtų! Ko čia išsišiepusi tokia? Turbūt nuo Pranuko ką tik nušokai?

–         Nepavydėk, mano burbalyte, – išsiviepė draugė su aiškia šviežios palaimos gaidele, –  sorry dėl lifto, mes patys nustebę, matyt vyks profilaktikos darbai.

–         Ar Jūs mylitės visą parą? – patraukiau per dantį, – turbūt jį vargšelį visai iškankinai, skaitei apie ribotą vyrų spermatozoidų limitą?

–         Eime gert imbierinės arbatos, spermatozoidų skaičiuotoja tu, kuo daugiau juos naudoji, tuo jie greičiau pasigamina, čia kaip uodai dauginasi skrisdami, – abi smagiai nusikvatojome ir apsikabinome.

Jaukus mažas butukas prakvipęs smilkalais, prietema, visur žvakutės. Raudonų aguonų tapetai, rytietiško stiliaus baldai, keistai išmarginta grindų danga, palangės lūžta nuo skintų gėlių  ir daugybė nuotraukų prisagstyta ant didžiulio veidrodžio. Savitai stilinga, bet tuo pačiu per saldi betvarkė.

–         Ar čia tu nuotraukose, – paklausiau į jas rodydama pirštu?

–         O, taip, manulis dievina mane fotografuoti, ypač nuogą. O po to net susijaudiname jas žiūrėdami, – Barba didžiavosi savimi ir visai nesivaržė savo apvalumų. Iškirptė buvo per daug gili arbatos gėrimo ceremonijai.

–         Hmmm, – nustebau, – o Jūs be sekso dar ką nors veikiate gyvenime?

–         Na tai žinoma, – juk yra darbai, rūpesčiai, įsipareigojimai, verslo reikalai, mano grožio puoselėjimo procedūros, – su pasimėgavimu vardino draugė. Va, pavyzdžiui šiandien, manulis grįžo papietauti namo, bet pamatęs, kad aš vis dar be apatinių ir darausi pedikiūrą net nesupyko, kad nieko nepagaminau. Pats išsikepė kiaušinienę. Užvertė mane ant stalo bučiniui, krūtys į lėkštę tik plampt jam prieš nosį ir nieko nelaukdami nulėkėm dar…. pasismaginti…

–         Oi, tik jau užteks čia tų smulkmenų, kaip tau ne gėda, – pajutusi pavydą ir aštrų pulso tvinkčiojimą kelnaitėse, nutraukiau jos saldų pasakojimą.

–         Tai, kad tu visai sužievėjai be fantazijos ir be sekso, – atkirto Barbora. Jau geriau papasakok apie savo proto išeiginę ir kodėl tu šiandien ne darbe?

–          Palauk! Palauk! Negi pamiršai ko aš čia atvažiavau? Beje, o kur ožiuko šonkauliukai? Tu mane apgavai?

–         Grįš Pranulis iš darbo, nuvažiuosime į sodybą. Ten mūsų šeimininkė stalą jau bus paruošusi, ar jau nori valgyti, brangute?

–         Pranulis. Manulis. Oi, oi, oi. Ar man reiks pasislėpti vonioje, kol eilinį kartą pasimylėsite? – pasišaipiau, nors pati daug ką atiduočiau už panašią galimybę.

–         Kodėl tu tokia bjauri? – Barba numetė šaukštelį ant stalo, – Kas kaltas, kad tu nuogo vyro bijai? Užplombavai savo šventąją ir tik pelės ten landžios po mirties! Nereikia čia vaipytis. Nepatinka? Gali drožt į savo ledo rūmus!

–         Ožka! Ar mane pasikvietei pasakoti apie savo seksualines vingrybes sriubos lėkštėje? – pakėliau balsą ir aš, – grąžink man švarkelį ir aš dingstu ir daugiau man nebeskambink. Klausimų turi? Draugės akys išsiplėtė, bandė dar kažką sakyti, bet paskubomis nurijo žodžius ir dirbtina šypsena pasipuošė nuraudusį veidą. Pašoko, puolė plauti puodelius. Mačiau kaip virpa jos nugara.

–         Kas nutiko? Ko drebi? – skubiai paklausiau, net nenutuokdama koks atsakymas jau seniai paruoštas.

–         Klajute, – ji pralemeno plonu lapės balseliu, – reikalas tameee…na aš tau viską paaiškinsiu, Klajute, švarkelio nebėėėėra, – vos vos išgirdau paskutinius tylius žodelius.

–         Ką tu pasakei? – taip trenkiau kumščiu į stalą, vos kauliukai nesutrupėjo, – ar gali paakaartooooti tai garsiai ir aiškiai? Pakėliau minkštąją, alkūnes įrėmiau į stalą, o kaktą į josios kaktą. Mūsų akys nenorom susitiko. Jaučiau nosies šnopavimo šilumą ant savo veido. Barbora atšoko ir žagsėdama pradėjo rinkti reikalingus žodžius:

–         Brrrangi Klajūna, prašau tik išklausyk. Tik pasėdėk ir išklausyk, o po to galėsi paimti tuos 3 tūkstančius ir nusipirkti dar madingesnį ir dar seksualesnį drabužį. Supranti…..Pameni tada nuvažiavau į 4 skersvėjų klubą? Pameni? Atrodžiau pritrenkiančiai. Neonų šviesoje švarkelio tigro akis žerėte-žerėjo. Toji akis tarp mano krūtų atrodė mistiškai viliojančiai ir seksualiai. Vyrai nenuleido akių, o moterys seilę varvino. Tas juodkumštis užsižiopsojęs net pokerį pralaimėjo mano Pranuliui. Po to nemažai išgėrę, šokom, juokavom, kvailiojom, kol maniškis iškėlė man pavydo sceną ir trenkė man per veidą. Mane puolė ginti kažkoks pilvotas gruzinas. Jie susimušė. Ir tada Pranas išvažiavo vienas, o aš likau. Labai pykau, kad trenkė man. Pirmą kartą buvau pažeminta kitų akivaizdoje. Nors…pati kalta, juk taip įsijaučiau į vaidmenį, flirtavau su visais ir fantazijose mylėjausi su visais iš karto. Eh, alkoholis išsuka visus varštelius iš vargšės makaulės…pamenu, kaip šokau tango su savo gruzinu-gelbėtoju ir isteriškai juokiausi kai jis kubietišku cigaru pradegino švarkelio nugaroje skylę. Juokas rimo rimo, o aš blaivėjau…blaivėjau nuo minties, kad tavo….švarkelis sugadintas, – Barbora greitu judesiu iš šaldytuvo ištraukė šampaną, įsipylė sau, įpylė man ir nudelbusi akis į grindis tęsė tos siaubingos nakties istoriją. Aš klausiau įsižiojusi ne iš nuostabos, o iš gailesčio sau ir iš pavydo, kad aš niekada nepatirsiu viso to. Matyt aš nemoku linksmintis, nemoku nusileisti nuo savo susikurto pjedestalo. Ideali? O kam reikalinga ideali moteris? Akivaizdu, kad blogoms mergaitėms ir dangus, ir seksas, ir pinigai, ir pragaras. O mes „idealios“ tik stebime kaip juda gyvenimo traukinys, o įsėsti į paskutinį vagoną neleidžia kvailas išdidumas ir buki padorumo taisyklių garbinimai. Gurkštelėjus šalto šampano, mano šalta širdis dar labiau sustingo.

–         Tęsk, tęsk, savo pasaką, – šaltai tariau, – turbūt ilgai kūrei šią versiją, – netgi dabar nenorėjau parodyti savo tikro veido.

–         Klajūne, klausyk, aš tau atlyginsiu, tik nesipykstam, prašau! To, ką papasakosiu toliau, nieks neturi žinoti. Jei išduosi – man mirtis kopūstuose,- Barba norėjo nusijuokti, bet greitai susigriebė. Taigi, kai supratau, kad švarkelio nebėra, o gruzinas turtingas, planas gimė savaime. Trumpai tariant aš jį sugundžiau labai lengvai, be didelių pastangų. Šokant pakuždėjau į ausį, kad pavargau ir kad noriu šampano vonios, pinigų lietaus. Laužyta rusų kalba susitarėme, kad mylėsimės visą parą jo apartamentuose Druskininkuose, kad aš ištekėsiu už jo jau rytoj (Barba vėl pradėjo juoktis, bet mano šaltas veidas buvo rimtas) ir kai kelnėse jo vyriškasis AŠ tapo storesnis už jo piniginę dosnusis gruzinas pasisiūlė išpildyt visas mano užgaidas. Tai buvo mano pergalė, Klajūte! Aš švelniai įkišau jo nosį tarp krūtų, dešine koja apvijau jo koją, kaire ranka susiradau jo diržo sagtį ir sukuždėjau:

–          „О мой сладкий бох страсти моей, купи этот бриллиянт как знак твоей любви, мой нежный зверь груди моей, я хранила его и себя только тебе”, tada jis springdamas nuo geismo, nusivedė mane ant raudonų minkštasuolių, kur rūkomas  kaljanas, pakėlė sijonuką ir pradėjo glamonėti šlaunis, žadėdamas: „Да, моя радость я все Звeзды тебе подарю“. Išplėšė tavo tigro akies sagtį ir įsidėjo į kišenę. Tada žiauriai skaniai kaip kūdykis įsisiurbęs į apsinuoginusius spenelius už petnešėlių užkišo didžiulę krūvą pinigų!!!! Nepyk, Klajūna, tai buvo didžiausias orgazmas mano gyvenime. Jo žvėris įsiveržė tai greitai ir taip galingai su visom kelnaitėm, kad aš net savo gimimo datą pamiršau. Už  tai atiduočiau sielą velniui. Klajūte, jis tikras sekso dievas! O švelnumui nėr žodžių apsakyti. Jo galingas žvėris taip ilgai gali klajoti mano labirintais, uhhhhh! Išgerkime, – šūktelėjo ir su apetitu išmaukė visą taurę šampano. Mačiau kaip spindi jos akys. Tikiu, kai sakoma, jog skanus orgazmas prailgina gyvenimą 2 valandom. Žinoma, aš nepateisinu intymumo viešoje vietoje su nepažįstamu, bet šis atvejis buvo kažkoks išskirtinis. Užmerkiau akis ir bandžiau viską įsivaizduoti.

–         Brangute, brangute, ei girdi? – Barbora papurtė mano ranką, – tu klausaisi?

–         Taip, taip, susimąčiau – atsakiau.

–         Ar apie gruzinišką temperamentą, mmmm?

–         Ne, apie gaisrą 4Skersvėjų klube, galiu lažintis, kad tu prisidėjai prie tos ugnies. Barbora užspringo, pradėjo kosėti ir juoktis vienu metu. Po kelių minučių jau abi verkėme iš juoko, apsikabinusios stalo kojas.

Klajūna

Categories
Klajūnos labirintai N16

Klajūnos labirintai n16: Dryžuotų trumpikių kolekcija. 3 dalis

Šis rytas buvo keistas. Manęs NIEKS nebeerzino!!! Pamaniau, kad susirgau „morning-anti-fobijum-sulfatum“ liga nuo surakinusio mano stiprią valią „seksum-faktum-vincentum“ hipnozės seanso. Šiandien net veidrodyje šypsojosi man gražios moters atvaizdas;

Graži, vis dėlto aš, a, – mirktelėjau savo atvaizdui, – ir papai visai nemaži, ir klubai kaip pusiau perpjauta kriaušė. Ai, ta mano Barba tik iš pavydo pravardžiuoja mano tobulas formas. Aš juk nekalta, kad jos vien speneliai didesni už manuosius trigubai. Įsivaizduoju, kaip ji cyps smaugiamo viščiuko gerklyte ( Dieeeeve, kaaaaaaip tau geeerai…) sužinojusi, kad ir aš patyriau ORGAZMĄ. O kai papasakosiu, kad Vincentas gavo į snukį už tą moterų orkestro pingvinę-saksofonistę nuo josios naujo gerbėjo-gruzino ir dar, kad gavo 5 tūkstančių eurų premiją-išpirką, ir kad dabar tie pinigai yra mano už atleidimą ir teisę Vincentui grįžti į mano miegamąjį! Barborą ištiks ilgalaikis nagų graužimo priepuolis. ( Ji visada taip daro, kai susijaudina ). Ji vis juokdavosi:

–          Na, ir vyrą gavai! Vinccccentas, Vincccentas, kaip didelis  plonas centas po padu. Pagaliau

atėjo diena, kai galėsiu įrodyti, kad mano centas-Vincentas padarė žygdarbį ir buvo nominuotas mano garbės ordino kavalieriumi, – šios ir kitos, lenktyniaujančios tarpusavyje mintys, sukosi mano galvoje, kol gulėjau sūkurinėje vonioje ir mėgavausi makadamijų aliejaus aromatu.

Saulė jau seniai buvo pakilusi virš mėlynųjų dangoraižių. Mano kavalierius sukosi virtuvėje, bandydamas dar kartą mane nustebinti savo kulinariniais išmastymais. Turiu pripažinti, kad net ir patį prasčiausią patiekalą jis išgelbėdavo priberdamas begale įvairių prieskonių. Prieskoniams jis galėtų išleisti visas savo pajamas. Šiandien man buvo pažadėta itališka makaronų suflė su krevetėmis ir špinatų-graikiškų riešutų padažu. Manęs neerzino netgi tie džeržgiantys garsai, kai jam, vargšeliui, nuolat kažkas krito iš rankų ir netgi tai, kad jis sukiojosi virtuvėje nuogas su mano trumpa prijuostėle. Jaučiausi nuostabiai. Gal tai ir yra laimė? Gal tai ir yra mylimos moters kasdienybė? Aš plačiai nusišypsojau, pamačiusi ateinantį su rožę dantyse savo kulinarą, kairėje rankoje mano pietūs, o dešinėje raudonojo vyno butelis. Jis patyrusio akrobato vikrumu įlindo į mano burbuliukų vonią ir numetęs rožę – pabučiavo.

–          Here you are, my dear lady 1, – švelniai tarstelėjo.

–          Amantes amentes 2, – pabandžiau prikelti kažką protingo iš atminties ir sublizgėti. Vincentas su įstrigusia šypsena veide iššoko, nubėgo atsinešti pietų porciją sau. Visgi neištvėriau nepasakius:

–          Tik būk geras valgant necepsėk kaip bobulės kriuksė Vanda ir žiaumodamas nekalbėk, gerai?

–          Kluaja, braungioji, tuavo švielnios pastaabos gyydo muano ydas. – jau prisikišęs tiek kiek telpa teisinosi mano virėjas.

–          Žinok, kad iki šio momento manęs nieks neerzino, netgi tai, kad tu pripėdavai muilinom pėdom japonišką kiliminę dangą. – mano akys sužiežirbavo.

–          Vaaaalgyk, o po to aš pasirašysiu bet kokią elgesio instrukciją tavo rūmuose, – tai pasakęs, įpylė vyno, pabučiavo ir man atlėgo. Deja neilgam. Vos suspėjau mandagiai susisukti lakštinius aplink šakutę, dingo apetitas, nes kaip sulėtintam filme stebėjau kaip mano džiakuzėje plaukioja tai, kas netilpo į priešais sėdinčio paršo burną. Giliai įkvėpiau daug daug oro, kad rėkimu neišbaidyčiau gerosios šio ryto čakros ir AČIŪ DIEVUI suskambo mano mobilus telefonas!

–          Alio, – atsiliepiau labai greitai, nes ekranėlyje straksėjo nepažįstamas numeris.

–          Klajūnočka, brangute, čia Barbora iš Pranuko telefono. Atsisėsk, nes nugriūsi. Tieeeek turiu tau papasakoti!!

–          Aš guliu, pradėk nuo esmės, – sukalbėjau greitakalbe.

–          Guuuli?? Kur guli? Su kuo guli? Kodėl guli? Tu ne darbeee? – cypsėjo Barba.

–          Šiandien tarptautinė proto išeiginė ir maisto naikinimo diena. Nežinojai?

–          Intrigaaaa! Privalai man viską papasakot, aš privalau viską žinoti, nes antraip pražilsiu iš smalsumoooo, – matyt Barba trypė kojom, nes trūkčiojo jos balso amplitudė.

–          Rodos, tu man ketinai kažką papasakot man prisėdus, – pertraukiau ją, – jei skambini be išankstinio perspėjimo sms žinute, vadinasi tikrai kažkas netikėto tavo daugialypėje biografijoje.

–          O taaaaip! Tu gerai mane pažįsti! Tikiuosi tavo proto išeiginė bus koziris man, – išsidavė draugė.

–          Ką?! – taip surikau, kad šakutė iškrito iš Vincento rankelės, – negi sugadinai mano švarkelį???

–          Ne, neee, –  mekeno Barba paskubom, – nedaryk skubotų išvadų, geriau ateik į svečius ir mes ramiai pasikalbėsime. Pranukas keps ant žarijų ožiuko šonkauliuuuukus…

–          Eh, drauge, kužda man nuojauta….eh, tu išbalansavai mano katarsio būseną, – apkaltinau ją gurkšnodama vyną.

–          Tai pasiimk tą savo katarsį su savimi ir abu atvažiuokite, laukiuuuu – greitakalbe priminė adresą ir paskubomis numetė ragelį.

Akimirkai stojo tyla. Mąsčiau. Nuojauta kuždėjo, kad draugė peržengė visas padorumo ribas ir dabar prašys pinigų ilgalaikei negrąžinamai skolai. Ji niekada negrąžindavo pinigų. Netgi tada kai Pranuko ožkų verslas išsiplėtė iki kaimyninių valstybių rinkos. Kartą konkurentai pabėrė kažkokių miltelių ir visos 100 ožkų su 50-ies ožių banda krito kaip negyvos. Užmigdė. Sukrovė į furgoną ir norėjo išvežti į Kaliningrado pakraštį mėsos perdirbimo smirdančią gamyklėlę. Pamenu atlėkė abu. Man rankas kojas bučiavo, žadėjo bendradarbiavimą ir visas ožkas pavadinti mano vardu! Aš taip įsižeidžiau ir išvariau juos lauk. Bet visgi paskambinau tam tikrais telefonais ir ožkos su ožiais buvo laiku išgelbėtos. Pamenu, Vincentas susilažino su Pranuku, kad vienas ožys išsirenka sau vieną ožką rytiniam apvaisinimui, o antrą ožką – vakarui. Aš su Barborą žagsėjom nuo juoko, klausydamiesi dviejų ožių ginčą apie ožių bandos instinktus. Sakėsi esą, ožys nelipa ant bet kokios ožkos, o išsirenka pagal panašų kvapą. Teko žagsulį karštu vynu gesint, kai tiedu išsiruošė slaptam stebėjimui su palapinėm. Grįžo ryte nusiminę, nes užmigo belaukdami poravimosi ritualo.

–          Apie ką mąstai? –  pilvo vergo klausimas grąžino mane į realybę.

–          Cogito ergo sum 3.

–          Nesiginčiju. Kur važiuosi?

–          Šūdvabalių 13-13, – pykau, nes jis suvalgė net ir mano porciją!

–          Nuo kada Lietuvos sostinėje toks gatvės pavadinimas išdygo? Kur žiūri valstybinės kalbos komisija? – piktinosi Vincentas.

–          Jonvabalių! Jonvabalių! – nemitinguok.

–          Tai, kad tavo interpretacijos verčia iš koto, Klajute! Ką veiksi pas Barbą?

–          Sakė, kad ožiuko šonkauliais vaišins. Bet jaučiu teks tą vištą gerokai apipešioti už padarytą žalą mano švarkiukui. Finansinę injekciją į šio mėnesio balansą neabejotinai išsireikalausiu. Ačiū, Vincentai, už kulinarinį šou, kuriame pats buvai ir virėjas ir degustuotojas. Ak… Paduok man rankšluostį ir kviesk taksi. Kol grįšiu sutvarkyk namus ir paskambink mano mamai, kad nusipirktų raminamųjų vaistų. Sakyk „Ei, mamute, žentas grįžta – mobilizuok jėgas naujam karui“.

Klajūna


[1] Mano brangioji ledi, čia Jums.

[2] Įsimylėję – sukvailėję (lot)

[3] Mąstau, vadinasi esu (lot.)

Categories
Klajūnos labirintai N16

Klajūnos labirintai n16: Dryžuotų trumpikių kolekcija. 2 dalis

–          Vincentai, – surikau, – aš tavęs nekenčiu, nekenčiuuuuu, nemyliu, nešdinkis iš mano namų pas savo kvailą pingvinę!

–          Kam tiek negatyvizmo? – abejingai sumurmėjo Vincentas, – Visų pirma pasisveikinti reikia, ar tėvai nemokino? Jis atrodė siaubingai: ožio barzdikė praradusi formą, marškiniai suplėšyti, ant kaklaraiščio kraujo krešuliai, kakta perskelta. Apsidairiau. Langai užverti. Durys užrakintos. miegamajame mėtosi batai, o švarkas su išversta rankove ir siaubingai nutįsusi ryža kojinė kabo ant televizoriaus!!!!!

–          O prakeiktas ryte! Matau tu ir likai toks pat nevėkšla ir bjaurus abejingas tipas, lauk iš čia! – savo ilguoju rodomuoju pirštu aiškiai nurodžiau kryptį.

–          Tu nuoga gražesnė net už grakščiausią gazėlę, – pertraukė mano riksmą exsas, –  aš geidžiu tavo kūno, tavo plaukų kvapo, tavo apdžiuvusių lūpų ankstyvą rytą ir to šalto sakinio po antklode „….man skauda galvą…..“. Tik dabar atsipeikėjau, kad stoviu visiškai nuoga prieš ant grindų sėdintį sugniuždytą Dievo sutvėrimą, išsidraikiusiais plaukais, plačiai į šalis praskirtom  kojom, suspaustais kumščiais ir neapykantos perkreiptu veidu. Įdomus fenomenas žmogaus pasąmonė, kuri per šimtąją sekundės dalį nunešė mane tolyn į praeitį. Prisiminiau tuos nekaltus pasimatymus Vingio parke, didžiulę puokštę iš pievų gėlių restorane po virtuozų koncerto filharmonijoje, pirmą bučinį autobusų stotelėje ir aprasojusius abiejų akinius. Dažnai galvodavau, kad tie aprasoję akiniai padėjo susidoroti su pirmąją gėdos jausmo banga. Mūsų žandai degte-degė kai susiliejo lūpos, o pulso tvinksėjimo ausyse daugiau niekada nebegirdėjau. Niekada. Iki šios minutės. Aš degiau raudoniu ne iš kuklumo ar gėdos, o iš apmaudo, kad nesugebėjau išstumti Vincento iš savo širdies. Vėl prisikėlė pulsas ausyse, kaip Bernardinų bažnyčios galingi varpai: din-dannnn, din-donnnn din-dannn skriejo į skardinę mano sąžinę atsimušęs aidas. Jo didžiulės mėlynos akys, kuriose nuskendo mano prigimtinis mergaitės tyrumas, dabar buvo įsisiurbusios į apatinę kūno dalį. O kaip gi kitaip? Juk toji „išdavikė“ buvo tiesiai prieš jo nosį!!! Aš žaibo greitumu išstvėriau iš jo rankų viskio butelį ir savo makaulėje ištrynusi sms iš pragaro „TRENK JAM, UŽMUŠK JĮ IR LAISVĖ ATEIS TAVO SIELAI“ godžiai užverčiau galvą ir gėriau, gėriau…. Kol ta bjaurybė slydo mano gomuriu supratau, kad išdidumo kovą aš pralaimėjau, tačiau sunkus karas dėl meilės dar priešakyje.

–          Aš tau turiu tik vieną klausimą, – nurijusi stiprų gėralą, pasakiau Vincentui ir susmukau tiesiai prieš jį ant šaltų grindų.

–          Gerai, klausk ko tik nori, – jis ištarė, net  nenuleidęs alkanų akių nuo manųjų.

–          Kada baigsi gerti mano kraują? Kiek sumokėjai Henriui už raktų kopiją? Ką reiškia tie smirdantys rožių likučiai ir eurų mėšlo krūva? Kodėl tu sumuštas? Kodėl tavęs vis dar neužmušiau ir kur išgaravo ta kvaila blondinė, kuri taip skaniai čiulpė tavo saksofoną?  – išpyškinau vienu oro įkvėpimu.

–          Ar tai buvo tik vienas klausimas? Nuo kurio pradėt atsakinėt? – jis sureagavo labai natūraliai.

–          Klausyk, Vincentai, beliko tik 5 mano kantrybės lašai…..

–          Klaja, Klaaaaja, kai štai taip sėdi prieš mane, nuoga, jogos poza sukryžiavusi kojas, aš kurčias ir tetrokštu vėl klajoti šiuo garbanotu takeliu tiesiai į mūsų rojų…mmmm…. – jo kvėpavimas sutankėjo.

–          Nešk lauk savo dryžuotus triusikus, nekenčiu tavęs, – susigėdusi pašokau, griebiau chalatėlį, prisidengiau, nors širdis išdavikė pradėjo plakti stipriau. Vincentas taip pat pašoko, mago judesiu nusviedė kelnes ant palangės ir atsistojo už nugaros. Jo rankos jau slydo mano vėsia nugara, jaučiau kaip viskio svaiginanti jėga užvaldo mintis, valią, jaučiau jo saksofoną kiekviena sėdmenų ląstele ir baisiausia tai, kad nebegalėjau priešintis. Protas paskelbė karą jausmams. Aistra pagavo sielą ir vienu lyžtelėjimu kažkur prie dvyliktojo stuburo slankstelio ištrynė visas mintis.

–          Duok man dar vieną šansą, leisk man įrodyti, kad tik tau esu sutvertas ir tik aš vienintelis vertas tavo esmės, – kuždėjo man į ausį geismo iškreiptas jo balsas, – juk kentėjai, juk maldavai bemiegių naktų stabų, kad išdžiuvę upeliai vėl galėtų čiurlenti….Atsisukau. Įsistebeilijau į Vincento drėgnas akis, norėjau kažką sakyti, bet lūpos užkirto kelią žodžiams. Kai pirštai susipynė mano plaukuose, kai krūtys skendo bučiniuose, kai saksofonas užgrojo aistringą paryžietišką tango melodiją– buvau pasiruošusi numirti. Užmerkiau akis ir mėgavausi pavogta laimės akimirka, pavogta iš savęs pačios. Iš likimo. Iš visų pasaulio blondinių! Visų dievų ir demonų. Jaučiausi pati seksualiausia Playboy žurnalų žvaigždė, nors buvau krauju ir motinos ašaromis prisiekusi daugiau NIEKADA nesimylėti. Šį keistą rytą AŠ esu KARALIENĖ! Šis solo koncertas tik MAN, visi bilietai rezervuoti visiems metams  į priekį ir perkąsiu gerklę bet kam, kas tik kėsinsis į MANO aistros auksinę žuvelę ,nors ir su dryžuotais pantalonais.

Klajūna

Categories
Klajūnos labirintai N16

Klajūnos labirintai n16: Dryžuotų trumpikių kolekcija. 1 dalis

Šimtaragio alėja šiąnakt bauginanti. Užgeso vienintelio gatvės žibinto stiklo akis. Varinis pakrypęs sargas ar ūkdavo vėtroje, ar stenėdavo šerkšne, ar spindėdavo saulėje, ar mirkdavo lietuje, tačiau visada manęs laukdavo. Kiekvieną kartą pasisveikindavau su juo: išeidama į darbą ir grįžusi iš jo.

Dabar pasišviesdama mobiliuoju telefonu tik iš trečio karto radau spyną. Trakštelėjusi rakteliu, greitai įsmukau namo ir užtrenkiau duris. Nejauku. Rodos dingo net mano beformis šešėlis. Ir tyla tokia spengianti aplink, nė krust nė vienas medelis. Viskas. Apsisprendžiau. Rytoj išsikviesiu elektriką ir daugiau nebeskaitysiu detektyvų.

Užsidegiau lelijos šviestuvą, nusimečiau paltą, nusispyriau aukštakulnius, nusviedžiau mobilų ir tik įkvėpusi The Million aromato nuo savo šalio pastebėjau, kad nebėra mano ilgiausio prancūziško nago!

–         O, ne! – pagalvojau –  vėl minus šimtas iš mano vargšės sąskaitos! Nuotoliniu pulteliu įjungusi ENIGMA, puoliau ieškoti dildės, nes jei sugadinsiu šilko pėdkelnes, rytoj liksiu be pietų. Neradusi jos prieškambaryje, nutipenau ieškoti į miegamąjį.

–         0, tu šventas šššššikniau!!!!!! – net išdžiūvo gomurys pamačius savo lovoje pilna rožių žiedlapių ir eurų. Kai patryniau akis, pamaniau gal kavos per daug prisisiurbiau, mano dešinės dirbtinės blakstienos pakibo kažkur ore tarp nosies ir grindų, bet man jau buvo jūra iki kelių. Murmėdama visus protėvių užkeikimus stvėriau telefoną, surinkau Henriui.

–         Pypt, pypt, pypt, oi žalia rūta, oi žalia mėta , ko gi tu nežydi bernų numylėta….oi…

–         Na ir bukanosis, na ir pyptoną pasirinkęs – drebėjau iš pykčio.

–         Alioooooo, sesula?

–         Aliooooo, alioooooo, ką negali žmoniškai pasakyt alio? Ko nekeli rago? Ar kelnėse susipainiojai?

–         Nestūgauk, sesula, gal grybukų prisiuostei? Kas nutiko?

–         Kas, kas?! Tu davei raktus mano sliekui? Tu ???

–         Ne, sesula, o kas nutiko ? Apvogė?

–         Idiote, mano lova pilna pinigų ir rožių!!!

–         O, tai sveeeeikinu, tai šveeeentė! Ko šauki tada? Gal nori pasidalinti?

–         Henri, būk geras, – trumpam nutilau, reikėjo nuryti pykčio seiles, – aš bijau, ką man daryti?

–         Kviesk policiją, tegu išsiaiškina. Gal tavo sliekas banką apvogė, tave į cypę uždarys, o pats liūliuos tavo draugės celiulitą tavo lovoje, – sarkazmas buvo nesvetimas broliui.

–         Na, Henri, ačiū tau širdingai, – mano įtūžiui nebuvo ribų, – nedrįsk rodytis man akyse, nei iki mano mirties, nei po jos!

Padėjusi ragelį kurį laiką galvojau. Skambinti policijai? Skambinti buvusiam vyrui? O gal pasiimti ir laukti kas bus toliau? Bet eurai? Gal tai mano konkurentai paskelbė man karą? Štai, net persikreipę iš noro mane sužlugdyti. Bet kaip kažkas pateko į namus? Kaip…..Man sukosi galva. Negalėjau palūžti ir leistis sukompromituojama. Mintis nutraukė durų skambutis.

– Na štai, arba atsakymas pats atėjo, arba dar vienas rebusas atslinko, – pagalvojau. Išdidžiai ištiesusi nugarą, pasitaisiusi plaukus, nutaisiusi abejingą veido išraišką priėjau prie durų:

–         Kas ten? – pažiūrėjau pro akutę, nieko nesimatė.

–         Kas ten? – paklausiau garsiau ir taip įsistebeilijau, kad net blakstienos prilipo prie durų akutės. Čia aš, brangute – sucypė Barbora, – čia aš atidaryk!

–         Sveika, Barba, užeik, kur lakioji taip vėlai? – paklausiau nenuoširdžiai ir abejingai stebėjau kaip į mano namus įbanguoja 92 kilogramai trumpu sijonėliu.

–         Klajūna, aš šimtą kartų tau sakiau, aš ne Barba , o Barbė, – nusišypsojo nelaukta viešnia žiūrėdama į save veidrodyje. Jos danties deimančiukas pagavo saulės zuikutį.

–         Tu barbių genties vadas, nepamiršk to – šyptelėjau, slapčia žavėjausi draugės aukštu savivertės koeficientu.

–         Nenuobodžiauji, Klaja? Važiavau pro šalį su Pranuku, ogi žiūriu visur šviesos dega pas tave, pamaniau, kad negaliu neužlėkt, pasmalsaut.

–         Tu atėjai – nuobodulis pabėgo, o dabar jau gali nešti savo celiulitą Pranukui, man buvo sunki diena.

–         Taip, taip, jau bėgu. Klausyk, Klaja, gal gali paskolint savo švarkelį, tą su tigro akies sagtimi? – paklausė draugė ir primerkusi vieną akį, žaismingai prikando lūpą, – rytoj vakarėlis be kaklaraiščių “ 4 skersvėjų“ klube, noriu atrodyti kaip WAU žvaigždė, pritrenkiančiai seksualiai.

–         Aha, – nusijuokiau, – čiupa čiupso nepamiršk į burną įsikišt.

–         Nesišaipyk, turtinga nuoboda, geriau paskubėk, nešk švarkiuką!

–         Nori pasakyti, kad į mano švarkelį sutalpinsi savo baklažanus?

–         O tu nori pasakyti, kad ten telpa tik tavo graikiški riešutai? – neatlyžo Barba. Supratau, kad reikia paskolinti jai nuostabiausią mano švarką iš rudens kolekcijos, kad kuo greičiau išeitų ir nieko neklausinėtų.

–         Gerai, tuoj atnešiu, tik būk gera, nepamiršk, kiek jis man kainavo! O jei surasiu raudono vyno dėmę, teks perduoti man Pranuko ožkų ūkio licenziją. Supratai?

–         Gerai, ir ožy dar pridėsim, ir porą gaidžių – plačiai nusišypsojo mano linksmuolė. Barbora buvo vienintelė mano draugė. Ją galėdavau pasitikėti. Pavydėjau jai jos gaivališkumo ir lengvumo, jos meilių ir pasisekimo. Abi verkdavom, abi juokdavomės. Buvome tokios skirtingos, bet kartu ir tokios artimos…

–         Štai, imk ir bėk, mačiau tavęs laukia. Pranukas žiūri į mano langus, jaudinasi.

–         Ačiū, bučiuoju tave, tu pati geriausia šiam pasauly! Dabar tai tikrai jis neatsispirs mano žavesiui! – spygavo Barba tarpdury, –  o jeigu ir šį kartą jis nepasipirš, aš jį pasmaugsiu štai tarp šitų krūtų. Aš tau prisiekiu!

–         Gerai, brangioji jaunamarte, tu geriau žiūrėk, kad jis tavęs nepasmaugtų  iš pavydo tavo pačios pėdkelnėm, kai 120 akių spoksos į tavo minkštumus, – dar spėjau šūktelt pavymui ir užtrenkiau duris.

Tyla. Enigma seniai nebesisuko, laikrodžio rodyklės trumpam susikabino ties 12. Ilgai stovėjau po dušu, po to apsisupusi rankšluosčiu įsmukau į miegamąjį ir griuvau į euro-žiedlapių glėbį. Tik jie tebelaukė manęs, pliušis-meškis ir vos smilkstanti žvakė. Stebėjau save veidrodinėse lubose, savo kūno linijas, soliariume nurudintą odą, nepriekaištingą pedikiūrą ir keratinu išpuoselėtus ilgus plaukus. Euro-žiedlapių patale atrodžiau kaip graži mumija  šalta širdim. Dieve, kur mano tyros svajos? Juk turiu viską ko troškau, bet kodėl taip nyku? Lyg gyvenčiau ne savo gyvenimą. Kaip surasti tą skylutę, pro kurią lėtai sunkiasi vanduo į mano gyvenimo laivą ir aš iš lėto skęstu? Meile, kur tu? Ar tu čia, tarp rožių ir pinigų? Kokie demonai, juos čia atvilko ir kokią kainą aš dar turėsiu sumokėti, kad nors trumpam pasijusti laimingai? Mintys geso, blėso, o už lango artėjo rytas. Naujas mano gyvenimo rytas.

Nebepamenu kada užsnūdau, bet prabudau sušalusi, susisukusi į kamuoliuką, glėbyje laikiau dar mamos dovanotą meškiuką. Įkvėpusi oro pilnus plaučius užuodžiau vyrišką KENZO Aroma Sexy Grand. Pašokusi kaip nuplikyta verdančiu pienu, pamačiau sėdinčio su viskio buteliu Vincento plikę.

Klajūna

Categories
Ilgalaikiai santykiai Straipsniai

Kaip vyrai „netyčia“ sukelia ginčus?

Dažniausiai pasitaikanti vyrų sukeltų ginčų priežastis – moters jausmų ar požiūrio nepripažinimas.

Štai pavyzdys: Vyrai beveik visada reaguoja į moterų neigiamus jausmus. Jis pasakys „Nustok dėl to jaudintis“. Jei vyriškis tai būtų pasakęs bičiuliui, ši frazė skambėtų kaip  draugiška ir raminanti. Tačiau tokie žodžiai, ištarti intymiajai partneriai yra nejautrūs ir skaudinantys.

Kartais vyras gali bandyti užgožti damos liūdesio jausmą. „Tai nėra taip svarbu.“  Ir jis pradeda kalbėti apie daugybę galimų praktinių sprendimų. Vaikinas nujaučia, jog sulaukusi jo paramos, partnerė bus laimingesnė. Tačiau ji tokiu atveju pasijunta užgožta, vieniša, praktiškai palikta. Moteris negali priimti vyro patarimų, kol šis neišmoksta gerbti jos poreikio retkarčiais pabūti nusiminusia.

Tuomet jis dar labiau užgauna bandydamas aiškinti, kodėl moteris neturėtų būti liūdna. Deja,  vyras net nenutuokia, kad jo bandymas priversti partnerę pasijusti geriau šią skaudina ar užgožia. Tokioje situacijoje, ko gero, moteris girdės vienintelį dalyką – kad jis nesirūpina šios jausmais.

Norint, kad ji išklausytų mylimojo samprotavimų, pirmiausia mergina nori būti išklausyta, kokios yra jos nusiminimo priežastys. Šiuo atveju vyrui svarbu prisiminti, jog geriausia klausyti supratingai ir nepulti dėstyti savų teorijų. Kai jis pradės rūpintis partnerės jausmais – ši pajus taip reikalingą paramą.

Įsivaizduokime panašią situaciją Marse. Ar manote vienas vyras kitam pasakytų „Aš girdėjau apie Tavo susirūpinimą ir suprantu, kokia skaudi ši patirtis Tau buvo.“? Taip nenutiks. Iš tiesų, tikėtina, jog pasakytų „Tai nėra taip svarbu, nešvaistyk laiko nerimaudamas dėl tokių dalykų.“

Suprasdamas ir prisimindamas tai, susidūręs su panašia situacija gyvenime vyras galės panaudoti šią gudrybę. Pateikiamos informacijos įsisavinimas bei praktika, supratimas, kas padeda bendraujant su moterimis, gali padaryti stebuklus – išvengsite ginčų, kurie ankščiau prasidėdavo „iš niekur nieko“.

Categories
Moterys ir seksualumas Straipsniai Vyriškumas

Keturi dalykai, kurie reikalingi moteriai santykiuose

Moterys yra nusivylusios seksu. Nes jos nusivylusios savo išrinktaisiais kaip vyrais.

Klausimai, kurie yra itin svarbūs tavo ryšiui su mergina:

Ką ji galvoja apie tave?

Ar ji gerbia tave?

Šie dalykai paverčia moterį išradinga būtybe:

-Sugebėjimas nunešti moterį nuo kasdienybės

Vyras, kuris būtų aistringas darbuose, kuriuos jis dirba ir žinantis ką jis daro

-Leidžiantis jai užmiršti visą atsakomybę nuo to, kas atsitiks

-Leisti jam būti atsakingam už tai

-Atskleisti tai, ką ji laiko užslėpta viduje ir kas jai teiktų daug džiagsmo

Tik seksuališkai savim pasitikintis vyras gali padaryti moterį laimingą. Tik vyras, kuris tiki savimi ir turintis aistrą moterims gali tai padaryti.
Visi vyrai nuo gimimo yra seksualiai pasitikintys, tik bendravimo programavimas, aplinkinių nuomonės, standartai paverčia seksualiai pasitikintį vyrą į pasimetusį berniuką.

Atsikratyk ribojančio mastymo, visuomenės standartų, neigiamumo. Leisk sau būti natūralia būtybe. Tai yra dovana, kuri yra mums duota ir kurią turime išnaudoti tiek sau, tiek pasidalinti tai su kitais, žinoma, tinkamame kontekste.

Dažnai vyrai bendraudami su mergina, su kuria nesenai susipažino gėdijęsi/jaučiasi nepatogiai dėl savo minčių apie seksą su ja, tai persiduoda kūno kalbai/bendravimo energijai taip pat ir merginai, kuri mato ir reaguoja atitinkamai į netvirtą ar baikštų bendravimą. Visiškai natūralu vyrui žiūrėti į patrauklią moterį ir galvoti apie ją. Turi būti su atitinkamu požiūriu ir atitinkama motyvacija. Tinkama motyvacija:

Hmm… patraukli mergina?

Hmm.. kiek malonumų ji gali atlaikyti..?

Hmm.. kaip galingai ji reaguos į mane..?

Hmm.. jei ji žino, kas ją padaro laimingą, ji pabendraus su manim… o taip..

Matyk ką darai, jausk ką darai, žinok ką darai, tada viskas tau taps aišku: Jei darau taip, ji reaguoja taip, jei darau tą ji daro tą, taip statai žinias savyje.

Kai kurie vyrai žiūrėdami į moterį sako: mmm.. ji galėtu pažadinti tikrą vyrą manyje, mmm.. aš galėčiau pažadinti tikrą moterį joje, mmm.. ji darys dalykus, kuriuos ji visada norėjo daryti…

Ir yra tokie vyrai, kurie žiūrėdami į moterį mato tik mėsos gabalą: jei tik galėčiau būti su ja… Manau tokie vyrai nori būti su ja tik dėl pripažinimo iš kitų. Viskas ką jie daro, tai susikoncentruoja į tai, kas paviršutiniška, įdeda visą savo energiją į moterį. Tuo pačiu metu masto taip, kad toks mastymas net atitolina juos nuo moters. Kai jie vis dėlto gauna pasimatymą, susitinka pora kartų ar netgi permiega su ja, ji pamato, kad jis reiklus lepšis vyro kailyje ir pabėga.

Nes kai toks vyras žiūri į moterį kaip į mėsos gabalą ir galvoja „ah, kad tik ji galėtu būti su manim“ , jis siekia pripažinimo, jis suteikia visas galias į moterį. Tai susitelkimas į jos sakymą „TAIP“ ir kai galų gale ji pasako taip, jis nežino ką daryti.

Vyras turi būti galingas, matyti savo galią, turėti atsakomybę sau pačiam, jis turi būti save realizavęs, pasitikintis savimi. Jis turi suprasti, kad JIS PATS YRA VISKAS, ko jam reikia ir su tokia pagalba iš savęs jis gali padėti moteriai pasijusti ypatingai. Tada nebėra įvertinimo siekimas, tada būna savęs dalinimasis, mėgavimasis būti žmogumi. Ir santykiai progresuoja natūraliai.

Manau yra keturi dalykai, kurie reikalingi moteriai santykiuose:

Ji turi jaustis įvertinta už tai, kad yra individuali asmenybė, ji turi jaustis ypatingai, ne kaip kiekviena moteris, taip pat ji turi jausti, kad vyras ją remia.

Moterį seksualiai atskleisti reikia šių savybių:

-Vyro, kurį ji gerbs

-Vyro, kuriam ji pasiduos

-Vyro, kuris praves ją per visus pojūčius

„Moteris turi būti dama svetainėje ir pasiutusi lovoje“ tai atrodo du nesuderinami dalykai, bet tik ne moterims. Kasdieniniame gyvenime ji nori būti gerbiama už tai, kad yra intelektuali, individuali asmenybė, ji nori būti palaikoma siekiant savo tikslų, ji nori būti normali visuomenėje gerbiama moteris, bet nepriimta kaip graži, seksuali mergina. Labai specifiniame kontekste, privačioje teritorijoje, su mylimu žmogumi ji nori būti paimta, kaip kalė, nes ji tokia ir yra, ji nori, klausyti komandų. Dabar, atsargiau, aš sakau, kad viskas turi būti padaryta labai specifiniame kontekste, specifiniais mainais. Vyras jau turi būti įrodęs, kad yra vertas to pasitikėjimo ir tai lyg koks nors seksualinis galios pasikeitimas specifiniame kontekste, dėl santykių sustiprinimo moteris nori atsiduoti savo vyrui ir daryti visus tuos dalykus, kurių ji gyvenime niekam nėra pasakojusi. Tai visiškai skirtinga nuo jos kasdieninio gyvenimo, kur ji nenori, kad kas nors jai aiškintu ką jai daryti.

Ji turi jausti gilų, emocionalumų bendravimą, kai kurios moterys tai vadina „emocionaliu intymumu“ ji ir turi tai jausti, gilų intymų bendravimą, tokį, kur ji dalinasi tik su juo.

Mūsų gyvenimo etape mes turėjome įvairių žmonių, pas kuriuos eidavome išsikalbėti slapčiausius, intymiausius dalykus, ar norėdami patarimo. Santykiuose moteris nori būti tuo žmogumi. Jei tu nori su kuom nors pasikalbėti labai asmeniškus, rimtus dalykus nepriklausomai ar nori patarimo ar ne, ji nori būti tas žmogus. Taip ji sužino intymius dalykus apie tave ir jaučia, kad tu ja pasitiki, taip ji jaučiasi tau artimesnė. Taipogi ji jausis patogiai išsikalbėdama savo paslaptis tau. Kai tik toks emocinis „kanalas“ atsiveria tarp jūsų dviejų ima lietis emocijos, kai ima lietis emocijos tai tampa labai stipru. Jie tampa daug atsakingesni vienas kitam visiškai kitame lygmenyje.

Ji turi jaustis kaip MOTERIS, ji turi jaustis graži, seksuali, moteriška, natūrali, ji turi mėgautis dalykais, kurie būdingi moteriai ir tai yra pasiekiama, kai ji turi santykius su jaudinančiu vyru.
Pažiūrėkime į viską iš mūsų pusės. Kaip vyrai, kodėl mes norime jaudinančių santykių? Kodėl mes norime, kad moteris būtu mums atsakinga? Kodėl mes norime, kad moteris darytu visus tuos gašlius dalykus su mumis? Nes tai mus verčia jaustis tikrais vyrais.

Kaip mes tai galime moterį priversti taip jaustis? Daugelis vyrų nežino, kad savaitės bėgyje moteris turi daugybę įsipareigojimų. Ji su savim nešiojasi rankinę, prikimštą visokių jai gyvybiškai reikalingų daiktų, ji turi / bando prižiūrėti savo gyvenimą, namus, bando gauti išsimokslinimą, visus šiuos dalykus. Bet šeštadienio naktį ji viso to nenori. Ji nori būti nunešta nuo viso šito kuo toliau, ji nenori turėti jokios atsakomybės, ji nenori ko nors planuoti. Ji nori būti paimta savo vyro ir mėgautis moters vaidmeniu iš moteriškosios pusės.

Vyrai ir moterys nori nugyvent gyvenimą prasmingai, bet yra dvi pusės: vyriškoji ir moteriškoji. Tomis ypatingomis akimirkomis ji nori būti moteriškojoje pusėje, mėgautis akimirkomis, ir gyventi pilnavertišką gyvenimą. Tai reiškia būti moteriška, seksualia ir gražia. Tai tas pats, kaip mums santykiuose. Su moterimi mes norime jaustis vyriški, jaustis vyriškai, galingai. Taigi moterims viskas taip pat, tik iš moteriškosios pusės. Taigi, kai ji yra su vyru, kuris jaučiasi vyriškas pats su savimi ir tai žino, jis sugebės pažadinti tikrąja moterį joje.

Jai reikia karšto, aistringo sekso. Ji turi būti sužavėta, išerzinta, išragauta ir patenkinta vėl ir vėl. Jai reikia išmėginti naujus dalykus naujai, įskaitant fantazijas ir tai ją padaro gyvą.

Tai yra galutinė labiausiai jaudinanti bendravimo išraiška. Moterys bendrai paėmus yra seksualios nuolankios būtybės, todėl viskas gula mums ant pečių, mes turime ją atskleisti. Vyrai nė nenutuokia, kokia seksuali moteris gali būti. Ji to nepasakys, ji to nepripažins, bet ji tokia yra. Ir galimybė jai tai išreikšti, galimybė tai treniruoti, galimybė tai pajausti, galimybė išbandyti visą, kas yra įmanoma yra ypatingai svarbu. Klasikinė moterų bėda, kodėl jos negali viso to pajausti yra – gerą vyrą sunku rasti. Ji nepasakys vyrui ko ji nori, ji nepasakys ko jai reikia, bet kartais ji gali tai leisti padaryti vyrui, kurio ji nepažįsta. Bet jai reikia: vyro, kuris galėtų pravesti ją per visus šiuos dalykus ir tai jas labai erzina.

Pagal David Shade

www.TheGame.lt

Categories
Moterys ir seksualumas Straipsniai

Moterų kampu: kas yra neištikimybė?

Kažkada neištikimybė turėjo aiškų apibrėžimą, tačiau šiandien viskas sudėtingėja, randame vis daugiau monogamiškoje partnerystėje nepriimtinų išdavystės rūšių. Galbūt nusistebėsite, nejaugi vyrai ir moterys skirtingai supranta išdavystę? Tikriausiai, taip.

Išdavystę suprantame skirtingai

Visada sakydavau savo draugams vaikinams, jog norėdami suprasti, kada peržengia ribą su kita mergina, tegu pagalvoja, ar nenusimintų tokioje situacijoje pamatę savo antrąją pusę. Deja, tai, ką moterys laiko neištikimybe – dažnai gerokai nutolę nuo seksualinių santykių su kitu žmogumi. Kaip jaustumėtės, jei mergina patikliai diskutuotų su kitu vyriškos lyties atstovu apie savo seksualinius pomėgius? O jei šoktų su kitu vaikinu klube? Ar priimtumėte tai kaip išdavystę? Dauguma moterų – taip. Atliktos apklausos duomenimis, 74% vaikinų mano, jog neištikimybė prasideda nuo bučinio su kitu. Kitais žodžiais, tik seksualinis kontaktas konstatuoja neištikimybę. Moterims, žinoma, net nekyla klausimo, ar gali būti bučinys traktuojamas ne kaip išdavystė.

Apklausus 100 moterų paaiškėjo, ką jos supranta kaip neištikimybę:

Pasitikėjimas kita moterimi

Akivaizdžiai, emocinė neištikimybė blogiau nei fizinė. „Jei vyras pernelyg atvirai bendrauja su kita moterimi, jei nesirūpindamas kalba apie dalykus, kuriuos dalintis  turėtume mes poroje, jei būna labai mielas bendraudamas, tai daug labiau skaudina nei atsitiktinis vienos nakties nuotykis su nepažįstamąja.“, – teigia viena iš apklaustųjų. Kiek moterų mano, jog tai neištikimybė: 36%.

Šokis susiglaudus

Jei esate naktiniame klube ir pradedate šokdami trintis su kita moterimi, jūsų mergina gali suprasti tai kaip neištikimybės ženklą. „Man artimas šokis su vaikinu yra tarsi virtualus seksas, – teigia respondentė, – tad jeigu vyras  taip šoktų su kita, tikriausiai trokštų jos kaip trokšta manęs ir man tai būtų nepriimtina“. Kiek moterų mano, jog tai neištikimybė: 41%.

Provokuojantis flirtas

Jei šmaikštaujate su administratore ofise, tai vienas dalykas, tačiau jei seksualiai plepate su kavinės padavėja apie tai, ką galėtumėte nuveikti dviese, jūsų antroji pusė priims tai kaip išdavystę. „Neturiu nieko prieš nekaltą flirtą, pati tai dažnai darau, tačiau jei vyras flirtuoja su intencija veiksmui, tuomet viskas baigta“, – nuomone pasidalino kita apklaustoji. Kiek moterų mano, jog tai neištikimybė: 35%.

Privatus striptizo šokis

Yra keletas moterų, kurios ėjimą į striptizo klubus prilygina neištikimybei, tačiau dauguma tai supranta. Problemos, tikriausiai, prasideda tuomet, kai vaikinas moka pinigus už šokėjos prisilietimus. „Logiškai mąstant, jei vaikinas leidžia pinigus, kad galėtų pačiupinėti kažkieno krūtis, santykiuose yra problemų. Tai išdavystė, be abejonės“, – teigė apklausos dalyvė. Kiek moterų mano, jog tai neištikimybė: 79%.

Virtualus seksas

Seksualūs pokalbiai su kitomis moterimis internetu užima aukštą vietą „neištikimybės“ skalėje tarp moterų. Masturbacija pokalbio metu – dar blogiau. „Jeigu sužinočiau, kad mano vaikinas užsiiminėjo virtualiu seksu su kita moterimi, būčiau labai įskaudinta. Stengiuosi, kad mano vyras būtų seksualiai patenkintas, tad visų pirma pasiteiraučiau to priežasties. Jei atsakymas būtų nieko vertas, palikčiau jį.“, – mintimis dalinosi tyrimo dalyvė. Kiek moterų mano, jog tai neištikimybė: 80%.

Bet koks seksualinis kontaktas su kita

Tikriausiai, tikėjotės straipsnyje rasti ir šį punktą. Jeigu bučiuojatės, glamonėjatės ar mylitės su kita moterimi – esate neištikimas. „Vaikinas kartą bandė mane įtikinti, kad oralinis seksas nėra išdavystė. Pasakiau, jog džiaugiuosi jo požiūriu, nes praeitą savaitę su kolega leidausi į oralinio sekso teikiamų malonumų liūną. Sakykime, jo veido išraiška bei nuomonė šiuo klausimu greitai pasikeitė,“ – pasakojo respondentė. Kiek moterų mano, jog tai neištikimybė: 100%.

Apgaudinėti ar neapgaudinėti

Žinoma, visi žmonės skirtingi, ir jūsų merginos požiūris į neištikimybę gali šiek tiek skirtis. Turėtumėte tai išsiaiškinti. Ir jei esate nepatenkintas savo seksualiniu gyvenimu, verčiau prieš ieškodamas naujos partnerės, pasistenkite pataisyti padėtį su esamąja. Jei negalite su ja sutarti – tikriausiai verta atsisveikinti ir ieškoti moters, su kuria jusite abipusę pilnatvę. Esminis dalykas yra tai, kad santykiuose visi norime jaustis saugūs, o nuolatinės mintys apie tai, ar partneris ištikimas, neįeina į saugumo sąvoką. Ir kita vertus, jei moteris mano, jog draugiški santykiai su kita dailiosios lyties atstove jau yra neištikimybė, ar gali vyras jaustis saugus?

Categories
Laimė Straipsniai

Viskas apie „streso valdymą“ I

Minčių srautai
Tik atsikėlus ryte, prisimenam įvykius, užsiveda minčių mašina.. garsai, vaizdai, pojūčiai pradeda dreifuoti mūsų galvoje. Tuo tarpu mes galvojame, kad tai turim ir valdom. Deja, taip tikrai nėra. Netikite manimi? Pabandykite 10 minučių išbūti be minčių, vaizdų, jausmų viduje – visiškoje tuštumoje. Žmonės neturi minčių ir emocijų, o emocijos su mintimis turi žmones. Mintys ir emocijos yra tai, kas žmonėms „nutinka“. Pvz. žmogui pasako ar padaro ką nors nemalonaus… Neigiamos emocijos kimba į darbą ir jis nieko negali padaryti – priverstas blogai jaustis. Emocijos stumdo žmones kaip papuola.

Iš pasąmonės į sąmonę
Mums atrodo, kad tai, kas buvo praeityje, yra nereikšminga ir nesvarbu, bet tai reiškia ir reiškia daug emociškai. Kai dabar Jūs sėdite ir skaitote, Jūs negalvojate apie tai, ką valgėte vakar vakarienei. Tai paminėjus, Jūs tuoj pat „gavote“ atsakymą, ką valgėte. Jeigu sakau „nemaloniausias gyvenimo įvykis“, Jūs tuoj pat prisimenate įvykį ir emocijas kartu su juo. Visi Jūsų nemalonūs ir malonūs gyvenimo įvykiai yra Jūsų pasąmonėje ir yra aktyvūs tiek pat, kiek ir buvo tą momentą, kai tai nutiko, bet mes to nesijaučiame taip stipriai, nes mes tai nuslopiname. Tai, ką mes jaučiame dabar, yra mūsų sąmonėje, o kas dreifuoja fone – pasąmonėje. Tokiu būdu, žmogus, kuriam yra per 30, išlieka šešerių metų vaiko emocijų lygio, nes jis vis dar pagal jas elgiasi, nors šiaip jis .. suaugęs žmogus.

Liudas Vasiliauskas

www.laimingi.lt